Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Bramberk, střelnice
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017, stav jaro 2019, formát A4
Ředitel závodu:
Kobr Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Balogh Jan - R3
Stavitel tratí:
Pustai David - R3
JURY:
Eiselt Jan, Kaška Rudolf, Havlová Adéla
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.56 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 24:25
2. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:21 + 0:56
3. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 26:32 + 2:07
4. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 27:14 + 2:49
5. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 27:35 + 3:10
6. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 30:56 + 6:31
7. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:05 + 7:40
8. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 32:34 + 8:09
9. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 33:11 + 8:46
10. Buďárková Laura STH1051 C SK Studenec 36:01 + 11:36
11. Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 36:31 + 12:06
12. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 37:10 + 12:45
13. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 38:55 + 14:30
14. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 39:35 + 15:10
15. Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering 40:27 + 16:02
16. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 41:35 + 17:10
17. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:59 + 17:34
18. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 42:32 + 18:07
19. Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:09 + 19:44
20. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:34 + 23:09
Ježková Julie TJN0758 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:32 + 4:07
Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 84:32 + 60:07
D10L
1.82 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozková Veronika NNNxx03 Neregistrovaní 19:54
2. Svobodová Anna LLI0955 C LOK-o Liberec 22:21 + 2:27
3. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 23:21 + 3:27
4. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 26:56 + 7:02
5. Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 27:24 + 7:30
6. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 29:40 + 9:46
7. Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 31:17 + 11:23
8. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 33:38 + 13:44
9. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:10 + 16:16
10. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 44:58 + 25:04
11. Uher Matěj Neregistrovaní 49:19 + 29:25
12. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 64:58 + 45:04
13. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 83:00 + 63:06
Karmazínová Anna CHA0853 C OK Chrastava 25:05 + 5:11
D12
2.69 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 22:42
2. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 25:50 + 3:08
3. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 25:59 + 3:17
4. Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:23 + 5:41
5. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 29:02 + 6:20
6. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 29:09 + 6:27
7. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 29:24 + 6:42
8. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 29:53 + 7:11
9. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 30:02 + 7:20
10. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 8:28
11. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:12 + 8:30
12. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 31:52 + 9:10
13. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 32:01 + 9:19
14. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:12 + 9:30
15. Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 33:18 + 10:36
16. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 33:28 + 10:46
17. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 34:56 + 12:14
18. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 36:39 + 13:57
19. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 36:45 + 14:03
20. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:46 + 15:04
21. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 37:49 + 15:07
22. Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:27 + 15:45
23. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:43 + 18:01
24. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:51 + 22:09
25. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 46:55 + 24:13
26. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 48:58 + 26:16
27. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 50:02 + 27:20
28. Semerádová Štěpánka RUM0852 C ZOOB Rumburk 52:56 + 30:14
29. Slámová Barbora TUR0859 C OOB TJ Turnov 54:50 + 32:08
30. Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 61:13 + 38:31
31. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 91:56 + 69:14
Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 51:20 + 28:38
Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 58:08 + 35:26
D14
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 35:23
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 39:43 + 4:20
3. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 42:11 + 6:48
4. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:36 + 8:13
5. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:25 + 9:02
6. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:53 + 12:30
7. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 48:22 + 12:59
8. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 49:03 + 13:40
9. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 52:17 + 16:54
10. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 53:27 + 18:04
11. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 54:13 + 18:50
12. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:18 + 18:55
13. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:02 + 19:39
14. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 55:07 + 19:44
15. Balcarová Marie LLI0652 C LOK-o Liberec 56:54 + 21:31
16. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:32 + 24:09
17. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:02 + 24:39
18. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 62:35 + 27:12
19. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 62:39 + 27:16
20. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 62:42 + 27:19
21. Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 63:05 + 27:42
22. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:56 + 39:33
23. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 75:17 + 39:54
Uhrová Kristýna Neregistrovaní DISK
D16
4.01 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 40:52
2. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 44:27 + 3:35
3. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 48:48 + 7:56
4. Marková Hana LLI0450 B LOK-o Liberec 49:52 + 9:00
5. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 49:58 + 9:06
6. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 53:05 + 12:13
7. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 53:29 + 12:37
8. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 54:31 + 13:39
9. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 57:33 + 16:41
10. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 59:48 + 18:56
11. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 61:43 + 20:51
12. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 68:53 + 28:01
13. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:48 + 31:56
14. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 76:40 + 35:48
15. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 78:05 + 37:13
Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov DISK
D18
5.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 52:43
2. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 58:44 + 6:01
3. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 61:17 + 8:34
4. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 73:05 + 20:22
5. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 77:53 + 25:10
6. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:27 + 28:44
7. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 82:00 + 29:17
8. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 83:02 + 30:19
D20
5.30 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 79:02
D21K
4.83 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4718
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 59:04 4906
2. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 59:15 + 0:11 4892
3. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 62:25 + 3:21 4639
4. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 70:03 + 10:59 4029
5. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 71:47 + 12:43 3890
6. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 72:50 + 13:46 3807
7. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 72:53 + 13:49 3803
8. Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 76:58 + 17:54 3476
9. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 78:53 + 19:49 3323
10. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 84:08 + 25:04 2904
11. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 93:18 + 34:14
Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov DISK 0
Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín DISK 0
D21L
6.12 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8043
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 50:30 8698
2. Sieglová Eliška PGP9954 R SK Praga 55:10 + 4:40 7985
3. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 55:32 + 5:02 7929
4. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 56:49 + 6:19 7733
5. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 58:37 + 8:07 7458
6. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 60:20 + 9:50 7196
7. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 61:04 + 10:34 7084
8. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 61:25 + 10:55 7031
9. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 64:48 + 14:18 6514
10. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 64:57 + 14:27 6491
11. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 66:18 + 15:48 6285
12. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 66:58 + 16:28 6184
13. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 67:37 + 17:07 6084
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 69:42 + 19:12 5766
15. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 69:46 + 19:16 5756
15. Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 69:46 + 19:16 5756
17. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 71:13 + 20:43 5535
18. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 72:14 + 21:44 5379
19. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 73:44 + 23:14 5150
20. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 74:35 + 24:05 5021
21. Trilča Mara 0010001 US TU DRESDEN 74:51 + 24:21
22. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:29 + 24:59 4883
23. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 75:31 + 25:01 4878
24. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:37 + 28:07 4405
25. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 80:08 + 29:38 4173
26. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 85:19 + 34:49 3382
27. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 88:54 + 38:24 2835
D35
5.09 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 58:04
2. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 63:28 + 5:24
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 65:21 + 7:17
4. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 68:13 + 10:09
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 68:46 + 10:42
6. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 74:15 + 16:11
7. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 83:13 + 25:09
8. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 85:13 + 27:09
9. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 85:56 + 27:52
10. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 98:44 + 40:40
Uhlíková Šárka SJC8151 C Sportcentrum Jičín DISK
D40
4.86 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 56:39
2. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 56:54 + 0:15
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 60:31 + 3:52
4. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 63:06 + 6:27
5. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 63:58 + 7:19
6. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 64:29 + 7:50
7. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 64:47 + 8:08
8. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 66:32 + 9:53
9. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 66:36 + 9:57
10. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:45 + 12:06
11. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 70:28 + 13:49
12. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 74:57 + 18:18
13. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 79:30 + 22:51
14. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 80:15 + 23:36
15. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 88:52 + 32:13
16. Sázavská Tereza VLI7950 C Slavia Liberec orienteering 90:38 + 33:59
17. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:03 + 46:24
18. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 124:35 + 67:56
19. Kmínková Michaela DOK7850 C OK Doksy 146:17 + 89:38
Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec DISK
D45
4.02 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 46:07
2. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 47:50 + 1:43
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 48:07 + 2:00
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 50:06 + 3:59
5. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 50:14 + 4:07
6. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 52:09 + 6:02
7. Veselá Jitka TUV7250 C SOK TJ Turnov 54:27 + 8:20
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 57:16 + 11:09
9. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 57:56 + 11:49
10. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 60:36 + 14:29
11. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 62:22 + 16:15
12. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 63:24 + 17:17
13. Balcarová Alena LLI7150 C LOK-o Liberec 64:45 + 18:38
14. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:50 + 19:43
15. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 66:09 + 20:02
16. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 71:24 + 25:17
17. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 71:35 + 25:28
18. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:52 + 30:45
19. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 80:35 + 34:28
20. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 83:47 + 37:40
21. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 91:25 + 45:18
22. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 94:34 + 48:27
D50
3.44 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 45:42
2. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 45:59 + 0:17
3. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 48:42 + 3:00
4. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 53:11 + 7:29
5. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 54:26 + 8:44
6. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 59:00 + 13:18
7. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 59:03 + 13:21
8. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 59:34 + 13:52
9. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 62:06 + 16:24
10. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 68:35 + 22:53
11. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 70:21 + 24:39
12. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 80:43 + 35:01
Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec DISK
D55
3.07 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 50:07
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 58:14 + 8:07
3. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 59:22 + 9:15
4. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 67:55 + 17:48
5. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:24 + 18:17
6. Košková Vlasta LLI6351 C LOK-o Liberec 69:05 + 18:58
7. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 84:38 + 34:31
D60
2.97 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 43:08
2. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 48:11 + 5:03
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 49:37 + 6:29
4. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 50:46 + 7:38
5. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 51:27 + 8:19
6. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 78:41 + 35:33
7. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 82:15 + 39:07
Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
D65
2.51 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 40:44
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 44:35 + 3:51
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 45:30 + 4:46
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 45:42 + 4:58
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 47:40 + 6:56
6. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 51:59 + 11:15
7. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 59:25 + 18:41
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 62:42 + 21:58
D70
2.12 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 46:23
2. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 48:35 + 2:12
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 56:40 + 10:17
4. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 68:30 + 22:07
D75
2.12 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 57:58
2. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 76:46 + 18:48
3. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 101:52 + 43:54
H10
2.56 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 19:57
2. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 21:39 + 1:42
3. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 21:51 + 1:54
4. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 23:38 + 3:41
5. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 23:56 + 3:59
6. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 24:13 + 4:16
7. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 24:44 + 4:47
8. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 25:53 + 5:56
8. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 25:53 + 5:56
10. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 27:43 + 7:46
11. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 31:18 + 11:21
12. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:19 + 12:22
13. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 34:15 + 14:18
14. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 34:22 + 14:25
15. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 39:56 + 19:59
16. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 59:17 + 39:20
Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering DISK
Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering DISK
Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 47:33 + 27:36
H10L
1.82 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 15:09
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 16:15 + 1:06
3. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 18:20 + 3:11
4. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 19:59 + 4:50
5. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 20:16 + 5:07
6. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 20:51 + 5:42
7. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 21:07 + 5:58
8. Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 22:16 + 7:07
9. Novák Jiří TUV1004 C SOK TJ Turnov 22:45 + 7:36
10. Hrůzek Jan 0050001 Šenovák 22:59 + 7:50
11. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 25:02 + 9:53
12. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 25:27 + 10:18
13. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 26:27 + 11:18
14. Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:55 + 13:46
15. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 37:12 + 22:03
16. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 48:16 + 33:07
17. Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec 50:38 + 35:29
H12
3.06 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 23:52
2. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 25:08 + 1:16
3. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 29:24 + 5:32
4. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 29:53 + 6:01
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 29:59 + 6:07
6. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 30:18 + 6:26
7. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 32:22 + 8:30
8. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:22 + 12:30
9. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 36:26 + 12:34
10. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:50 + 13:58
11. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:58 + 14:06
12. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 39:13 + 15:21
13. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 39:41 + 15:49
14. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 40:06 + 16:14
15. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:10 + 17:18
16. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 41:41 + 17:49
17. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 42:25 + 18:33
18. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 42:53 + 19:01
19. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:34 + 20:42
20. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 45:03 + 21:11
21. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 45:15 + 21:23
22. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 45:24 + 21:32
23. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:35 + 21:43
24. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 46:52 + 23:00
25. Kadečka David JEN0801 C OB Jenišovice 46:57 + 23:05
26. Beneš Filip VLI0708 C Slavia Liberec orienteering 48:44 + 24:52
27. Havel Antonín TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:05 + 33:13
28. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 60:54 + 37:02
29. Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 66:26 + 42:34
30. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 67:10 + 43:18
31. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:23 + 43:31
32. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 71:01 + 47:09
33. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 71:38 + 47:46
34. Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 72:31 + 48:39
35. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 72:43 + 48:51
36. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 78:58 + 55:06
37. Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 86:17 + 62:25
38. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 92:09 + 68:17
Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava DISK
Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering DISK
H14
4.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:46
2. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 46:02 + 1:16
3. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:57 + 6:11
4. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 53:03 + 8:17
5. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 54:41 + 9:55
6. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 55:09 + 10:23
7. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 57:11 + 12:25
8. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 60:15 + 15:29
9. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:22 + 17:36
10. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 63:20 + 18:34
11. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:02 + 21:16
12. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 66:54 + 22:08
13. Veselý Václav TUV0601 C SOK TJ Turnov 72:59 + 28:13
14. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 73:33 + 28:47
15. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:48 + 32:02
16. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 89:45 + 44:59
17. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 108:10 + 63:24
18. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 112:47 + 68:01
19. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 116:51 + 72:05
Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H16
5.48 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 47:13
2. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:53 + 9:40
3. Staňa Ondřej BOR0301 B OK Jiskra Nový Bor 64:43 + 17:30
4. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 64:55 + 17:42
5. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 70:47 + 23:34
6. Hruška Jakub TJN0403 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:09 + 24:56
7. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 75:26 + 28:13
8. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 79:46 + 32:33
9. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 93:07 + 45:54
10. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:31 + 54:18
11. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 129:47 + 82:34
Havlík Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H18
5.86 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 47:39
2. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 49:26 + 1:47
3. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 56:01 + 8:22
4. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 59:26 + 11:47
5. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 66:46 + 19:07
6. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 68:53 + 21:14
7. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 78:09 + 30:30
8. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 95:12 + 47:33
9. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 113:28 + 65:49
H20
6.01 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 57:33
2. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 57:52 + 0:19
H21K
6.01 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5701
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 45:55 6159
2. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 48:59 + 3:04 5794
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 51:32 + 5:37 5490
4. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 56:37 + 10:42 4885
5. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 66:01 + 20:06 3765
6. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 68:30 + 22:35 3469
7. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:08 + 25:13 3155
8. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:17 + 28:22 2780
9. Košek Jan LLI9801 C LOK-o Liberec 91:23 + 45:28 743
10. Šípoš Petr FYD9602 C Jizerský klub OB Frýdlant 96:48 + 50:53 98
11. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 108:09 + 62:14 0
Vašata Josef Neregistrovaní DISK
H21L
9.95 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8105
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 69:55 8471
2. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 71:46 + 1:51 8257
3. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 73:22 + 3:27 8073
4. Hradec Pavel TUR8801 R OOB TJ Turnov 73:31 + 3:36 8056
5. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 77:28 + 7:33 7600
6. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 78:35 + 8:40 7471
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 79:50 + 9:55 7327
8. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 81:15 + 11:20 7164
9. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 82:17 + 12:22 7045
10. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 82:26 + 12:31 7027
11. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 83:42 + 13:47 6881
12. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 84:30 + 14:35 6789
13. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 87:03 + 17:08 6495
14. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:05 + 18:10 6376
15. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 89:35 + 19:40 6203
16. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 90:01 + 20:06 6153
17. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 90:23 + 20:28 6110
18. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 92:05 + 22:10 5914
19. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 94:37 + 24:42 5622
20. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 98:47 + 28:52
21. Melichar Vojtěch LLI9802 C LOK-o Liberec 105:01 + 35:06 4423
22. Kočíb Jiří TJN9602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:27 + 36:32 4258
23. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 107:00 + 37:05 4194
24. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 107:30 + 37:35
25. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 109:43 + 39:48 3881
25. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 109:43 + 39:48 3881
27. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 111:00 + 41:05 3733
28. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 130:38 + 60:43 1469
29. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 146:45 + 76:50 0
30. Čeřovský Marek TJN8800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 197:33 + 127:38 0
Mikula Jan TJN8900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
H35
7.13 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 60:11
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 66:38 + 6:27
3. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 66:46 + 6:35
4. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 69:24 + 9:13
5. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 70:20 + 10:09
6. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 74:31 + 14:20
7. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 75:43 + 15:32
8. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 75:52 + 15:41
9. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 80:26 + 20:15
10. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:01 + 24:50
11. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 85:37 + 25:26
12. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 89:13 + 29:02
13. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 96:19 + 36:08
14. Kučera Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 106:48 + 46:37
15. Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 128:42 + 68:31
H40
6.21 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 64:14
2. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 66:11 + 1:57
3. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 66:39 + 2:25
4. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 67:31 + 3:17
5. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 68:09 + 3:55
6. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 68:56 + 4:42
7. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:34 + 5:20
8. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 71:05 + 6:51
9. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 72:11 + 7:57
10. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 72:43 + 8:29
11. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 73:38 + 9:24
12. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 77:09 + 12:55
13. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 82:29 + 18:15
14. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 85:36 + 21:22
15. Čečerle Lukáš VLI7705 C Slavia Liberec orienteering 86:49 + 22:35
16. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 91:12 + 26:58
17. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 92:45 + 28:31
18. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 93:57 + 29:43
19. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 95:53 + 31:39
20. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 96:35 + 32:21
21. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 97:55 + 33:41
22. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 104:00 + 39:46
23. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 105:23 + 41:09
24. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 108:30 + 44:16
Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava DISK
H45
5.73 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 53:38
2. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 56:03 + 2:25
3. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 56:44 + 3:06
4. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 57:04 + 3:26
5. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 57:14 + 3:36
6. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 59:21 + 5:43
7. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 60:37 + 6:59
8. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 61:21 + 7:43
9. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:35 + 7:57
10. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 63:06 + 9:28
11. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 65:16 + 11:38
12. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 65:20 + 11:42
13. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 65:24 + 11:46
14. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 68:39 + 15:01
15. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 69:32 + 15:54
16. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 72:46 + 19:08
17. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 73:31 + 19:53
18. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 74:22 + 20:44
19. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 77:40 + 24:02
20. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 79:24 + 25:46
21. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 81:29 + 27:51
22. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:07 + 34:29
23. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 91:08 + 37:30
24. Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 92:31 + 38:53
25. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 93:40 + 40:02
26. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 100:42 + 47:04
27. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 104:10 + 50:32
28. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:50 + 52:12
29. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 106:27 + 52:49
30. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 110:26 + 56:48
31. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 110:37 + 56:59
32. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 120:17 + 66:39
33. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 125:40 + 72:02
34. Šírl Kamil CHA7303 C OK Chrastava 148:26 + 94:48
H50
5.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 53:24
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 54:21 + 0:57
3. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 57:44 + 4:20
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 61:43 + 8:19
5. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 64:13 + 10:49
6. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 64:48 + 11:24
7. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 65:09 + 11:45
8. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:57 + 14:33
9. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:55 + 17:31
10. Veselý Pavel TUV6901 C SOK TJ Turnov 71:14 + 17:50
11. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 75:25 + 22:01
12. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 78:26 + 25:02
13. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 82:00 + 28:36
14. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:48 + 33:24
15. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 94:50 + 41:26
16. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:49 + 58:25
17. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 131:57 + 78:33
H55
5.04 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 54:21
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 55:22 + 1:01
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 57:22 + 3:01
4. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 58:41 + 4:20
5. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:26 + 11:05
6. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 70:40 + 16:19
7. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:30 + 18:09
8. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 78:04 + 23:43
9. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 84:33 + 30:12
10. Kavalek Miroslav CHA6300 C OK Chrastava 98:25 + 44:04
11. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 99:26 + 45:05
12. Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 100:53 + 46:32
13. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 102:36 + 48:15
14. Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:13 + 74:52
H60
4.18 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 47:10
2. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 53:11 + 6:01
3. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 54:09 + 6:59
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 54:42 + 7:32
5. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 55:47 + 8:37
6. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 58:47 + 11:37
7. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 64:39 + 17:29
8. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:31 + 22:21
9. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 73:47 + 26:37
H65
3.58 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 37:57
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 46:38 + 8:41
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 47:29 + 9:32
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 49:24 + 11:27
5. Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 52:08 + 14:11
6. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 54:20 + 16:23
7. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 54:54 + 16:57
8. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:51 + 17:54
9. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 56:39 + 18:42
10. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:27 + 19:30
11. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 57:50 + 19:53
12. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 60:41 + 22:44
13. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 77:44 + 39:47
14. Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 103:59 + 66:02
15. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 115:19 + 77:22
H70
3.28 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 49:52
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 51:41 + 1:49
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 55:48 + 5:56
4. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 57:06 + 7:14
5. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 57:37 + 7:45
6. Grosman Pavel JEN4801 C OB Jenišovice 57:45 + 7:53
7. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 61:44 + 11:52
8. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:22 + 14:30
9. Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 65:26 + 15:34
10. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 68:38 + 18:46
11. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 68:56 + 19:04
12. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 159:31 + 109:39
H75
2.59 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 52:03
2. Pietkiewicz Waldermar 34P4300 WKS Grunwald Poznań 55:25 + 3:22
3. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:55 + 13:52
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 67:49 + 15:46
H80
2.59 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 52:50
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 56:51 + 4:01
3. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 63:05 + 10:15
HDR
1.82 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nebusová Norika Neregistrovaní 17:33
2. Kneřová Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:18 + 1:45
3. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 19:26 + 1:53
4. Savruk Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:34 + 3:01
5. Pražák Jáchym OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:43 + 3:10
6. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 23:36 + 6:03
7. Pesničák Daniel Neregistrovaní 23:52 + 6:19
8. Schreibová Františka BOR1153 C OK Jiskra Nový Bor 23:54 + 6:21
9. Ryšavá Anežka TJN1054 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:05 + 7:32
10. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 25:14 + 7:41
11. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:42 + 8:09
12. Kolářová Adéla VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 26:45 + 9:12
13. Kolář Vojtěch VLI1205 C Slavia Liberec orienteering 27:11 + 9:38
14. Lazar Matyáš TUV1000 C SOK TJ Turnov 27:34 + 10:01
15. Votava Jan Neregistrovaní 27:36 + 10:03
16. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 27:38 + 10:05
17. Svoboda Antonín LLI1235 C LOK-o Liberec 27:54 + 10:21
18. Lazarová Nela TUV1251 C SOK TJ Turnov 28:11 + 10:38
19. Žídek Jakub DOK1101 OK Doksy 28:19 + 10:46
20. Vozka Ondřej NNNxx07 Neregistrovaní 29:27 + 11:54
21. Moučka Ondřej TJN1006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:36 + 12:03
22. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 30:18 + 12:45
22. Gottstein Josef LLI1300 C LOK-o Liberec 30:18 + 12:45
24. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 30:20 + 12:47
25. Kubík Tomáš LLI1208 C LOK-o Liberec 31:02 + 13:29
26. Novotný Matěj Neregistrovaní 31:37 + 14:04
27. Kutáková Hana TJN1056 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:53 + 15:20
28. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 33:17 + 15:44
29. Oravcová Amálie TJNxx51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:15 + 16:42
30. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 34:28 + 16:55
31. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 34:31 + 16:58
32. Šírlová Kamila Neregistrovaní 34:35 + 17:02
33. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 34:40 + 17:07
34. Kunc Vojtěch Neregistrovaní 35:50 + 18:17
35. Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 36:08 + 18:35
36. Šipoš Juraj Neregistrovaní 36:57 + 19:24
37. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 37:17 + 19:44
38. Šašek David SOB0000 C SOBSA 38:21 + 20:48
38. Nehasilová Anna BORxx01 OK Jiskra Nový Bor 38:21 + 20:48
40. Lazarová Saša Neregistrovaní 38:43 + 21:10
41. Purkyt Tomáš Neregistrovaní 41:42 + 24:09
42. Dufek František TUR1203 C OOB TJ Turnov 42:07 + 24:34
43. Dufková Kateřina TUR1356 C OOB TJ Turnov 42:10 + 24:37
44. Plátek Tomáš Neregistrovaní 46:38 + 29:05
45. Slámová Simona TUR1257 C OOB TJ Turnov 46:44 + 29:11
46. Kubíková Markéta LLI1052 C LOK-o Liberec 48:41 + 31:08
47. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 49:52 + 32:19
48. Kalousková Aneta JEN1350 C OB Jenišovice 58:52 + 41:19
49. Drbohlav Marek Neregistrovaní 72:57 + 55:24
Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering DISK
P
2.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liška Dominik Neregistrovaní 26:55
2. Trojan Míra VLI7200 C Slavia Liberec orienteering 28:13 + 1:18
3. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 32:29 + 5:34
4. Podoubský Miloň Neregistrovaní 34:12 + 7:17
5. Jeřábek Petr BOR OK Jiskra Nový Bor 34:52 + 7:57
6. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 35:02 + 8:07
7. Havlas Jakub NNNxx04 Neregistrovaní 35:10 + 8:15
8. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 38:55 + 12:00
9. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 40:05 + 13:10
10. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 40:14 + 13:19
11. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:50 + 15:55
12. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 16:44
13. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 43:52 + 16:57
14. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 44:55 + 18:00
15. Buďárková Eva STH7851 C SK Studenec 44:58 + 18:03
16. Gomolák Jan CHA7605 C OK Chrastava 44:59 + 18:04
17. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 45:49 + 18:54
18. Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 48:10 + 21:15
19. Hnídek Stanislav 0020001 Tanvald 48:16 + 21:21
20. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:18 + 21:23
21. Dolejší Miloš DOK6700 C OK Doksy 48:52 + 21:57
22. Matoušková Petra NNNxx02 Neregistrovaní 50:08 + 23:13
23. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 52:47 + 25:52
24. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 52:53 + 25:58
25. Šipoš Olga Neregistrovaní 53:51 + 26:56
26. Šipoš Emília VLI Slavia Liberec orienteering 54:16 + 27:21
27. Cimbál Filip TJNxx01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:18 + 27:23
28. Nový Jiří CHA5600 C OK Chrastava 54:32 + 27:37
29. Folprecht Lukáš USK Praha 54:33 + 27:38
30. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 54:50 + 27:55
31. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:17 + 28:22
32. Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 56:18 + 29:23
33. Grosmanová Dagmar Neregistrovaní 56:26 + 29:31
34. Berka Miroslav Neregistrovaní 57:41 + 30:46
35. Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 58:00 + 31:05
36. Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 58:12 + 31:17
37. Koníčková Pavlína Neregistrovaní 58:23 + 31:28
38. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:44 + 31:49
39. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:10 + 33:15
40. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 61:06 + 34:11
41. Mužíček Petr NNNxx05 Neregistrovaní 61:54 + 34:59
42. Fencíková Lucie JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:33 + 35:38
43. Veselá Karolína OK Jiskra Nový Bor 63:13 + 36:18
44. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 63:32 + 36:37
45. Hanajová Tereza Neregistrovaní 71:20 + 44:25
46. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 74:53 + 47:58
47. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 83:36 + 56:41
48. Románková Iva Neregistrovaní 83:44 + 56:49
49. Sychrová Kateřina CHA7450 OK Chrastava 84:08 + 57:13
50. Jelínek Vojtěch Neregistrovaní 86:17 + 59:22
Černý Michal NNNxx06 Neregistrovaní DISK
Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Plátková Eliška Neregistrovaní DISK
Barsová Lucie VLI6851 C Slavia Liberec orienteering DISK
T
5.48 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 69:41
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 70:39 + 0:58
3. Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor 70:52 + 1:11
4. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 72:03 + 2:22
5. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 73:20 + 3:39
6. Juklíček Jakub 0030001 ZuKuŠi 74:08 + 4:27
7. Charousová Lucie OK Doksy 75:23 + 5:42
8. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 75:46 + 6:05
9. Týfa Lukáš NNNxx01 Neregistrovaní 76:09 + 6:28
10. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 77:35 + 7:54
11. Svobodová Kateřina SNS Smržovka 78:36 + 8:55
12. Kolář Jan Neregistrovaní 81:01 + 11:20
13. Marek Martin LLI7000 C LOK-o Liberec 84:12 + 14:31
14. Votava David Neregistrovaní 84:23 + 14:42
15. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 86:03 + 16:22
16. Kolářová Šárka Neregistrovaní 86:26 + 16:45
17. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 89:53 + 20:12
18. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 89:55 + 20:14
19. Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:28 + 20:47
20. Nebusová Babeta VLI8153 Slavia Liberec orienteering 92:54 + 23:13
21. Drbohlav Mirek Neregistrovaní 93:42 + 24:01
22. Hájková Stanislava Neregistrovaní 94:26 + 24:45
23. Šírlová Jarmila CHA7851 C OK Chrastava 94:30 + 24:49
24. Kunc Tomáš LLI7800 C LOK-o Liberec 102:42 + 33:01
25. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 113:21 + 43:40
26. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 114:49 + 45:08
27. Macháčková Bára Neregistrovaní 118:48 + 49:07
28. Kosinová Kamila Neregistrovaní 119:38 + 49:57
29. Kopačíková Jana Neregistrovaní 120:31 + 50:50
30. Pavelková Zuzana 0030004 ZuKuŠi 124:17 + 54:36
31. Šumertová Vendula SOK TJ Turnov 126:20 + 56:39
32. Cimbálová Irena TJNxx52 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 131:17 + 61:36
33. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 149:22 + 79:41
34. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 169:00 + 99:19
Košek Ladislav LLI5903 C LOK-o Liberec DISK
Sušilová Stanislava Neregistrovaní DISK
Kadečková Jitka Neregistrovaní DISK
Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka DISK
Trültzsch Jacob 0010002 US TU DRESDEN DISK