Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Heideberg
Ředitel závodu:
Ender Volker
Hlavní rozhodčí:
Wagner Thomas
Stavitel tratí:
Kerger Rolf, Kudrass Peter
Protokol:
Závod proběhl za deštivého počasí. Nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění. Z důvodu chybné tratě bylo v souladu s pravidly orientačního běhu, článek 24, přistoupeno ke zrušení kategorie D20 a D21K. Závodnicím z těchto kategorií bude vráceno 50% vkladu a zároveň jim tímto omlouváme. Protest proti porušení či nedodržení pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčí nebyl podán.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.15 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wetzel Emilia DE040069 SV Robotron Dresden 22:32
2. Wetzel Jannika DE040077 SV Robotron Dresden 25:32 + 3:00
3. Drechsler Selma DE060380 Post SV Dresden 26:07 + 3:35
4. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:11 + 6:39
5. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:51 + 7:19
6. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 31:05 + 8:33
7. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 35:01 + 12:29
8. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 35:14 + 12:42
9. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:59 + 16:27
10. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 47:55 + 25:23
D10L
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 32:20
2. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 33:36 + 1:16
3. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 34:02 + 1:42
4. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 35:58 + 3:38
5. Jirasková Viola VSP1151 C USK Praha 38:26 + 6:06
6. Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 38:30 + 6:10
7. von Dalowski Mila DE054177 Post SV Dresden 42:22 + 10:02
8. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:40 + 13:20
9. Schenk Wilma Post SV Dresden 47:44 + 15:24
10. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 67:14 + 34:54
Jirasková Mia VSP1150 C USK Praha DISK
D12
2.23 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 22:40
2. Hempel Luise DE033858 USV TU Dresden 25:40 + 3:00
3. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 25:51 + 3:11
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 26:05 + 3:25
5. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:29 + 4:49
6. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 29:40 + 7:00
7. Herrmann Charlotte DE057858 OL-Team Wehrsdorf 30:14 + 7:34
8. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 30:21 + 7:41
9. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 35:41 + 13:01
10. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:16 + 13:36
11. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 36:50 + 14:10
12. Mušková Amálie SCP07xx OK Sparta Praha 37:41 + 15:01
13. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 41:33 + 18:53
14. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:20 + 20:40
15. Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:12 + 21:32
16. Koudelková Katrin BOR OK Jiskra Nový Bor 44:18 + 21:38
17. Janáková Karolína SJCxxx1 Sportcentrum Jičín 47:26 + 24:46
18. Cicvárková Klára TJN0757 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:54 + 29:14
19. Mušková Magdaléna SCP08xx OK Sparta Praha 53:35 + 30:55
20. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:34 + 62:54
Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 47:16 + 24:36
Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 51:21 + 28:41
D14
3.18 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lindig Stanja DE030052 SSV Planeta Radebeul 34:36
2. Rimpel Gesine DE024625 USV TU Dresden 41:45 + 7:09
3. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 49:10 + 14:34
4. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 51:01 + 16:25
5. Drechsler Luise DE047544 Post SV Dresden 55:15 + 20:39
6. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:03 + 22:27
7. Balcarová Marie LLI0652 C LOK-o Liberec 57:36 + 23:00
8. Knuth Sara DE059945 OLV Potsdam 63:20 + 28:44
9. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 64:18 + 29:42
10. Schenk Frieda DE040506 Post SV Dresden 69:32 + 34:56
11. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 71:09 + 36:33
12. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 73:33 + 38:57
Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D16
4.35 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barthel Elsa Marie DE036563 USV TU Dresden 38:58
2. Steinert Luise DE023114 SV Lengefeld 44:53 + 5:55
3. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 51:19 + 12:21
4. Klein Franka DE029419 USV TU Dresden 52:29 + 13:31
5. Kaufmann Hanne DE050547 USV TU Dresden 54:08 + 15:10
6. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 55:41 + 16:43
7. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 56:27 + 17:29
8. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 58:41 + 19:43
9. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 60:33 + 21:35
10. Marková Hana LLI0450 B LOK-o Liberec 62:02 + 23:04
11. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 62:17 + 23:19
12. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:18 + 23:20
13. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:13 + 42:15
Karpíšková Kateřina LTP0450 B OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D18
4.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schubert Helene DE022124 Post SV Dresden 54:36
2. Wartewig Anna DE040340 SG LVB Leipzig 58:56 + 4:20
3. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:03 + 11:27
4. Leonhardt Charlotte DE017240 SV IHW Alex 78 Berlin 66:11 + 11:35
5. Sickert Swenja DE022645 SSV Planeta Radebeul 80:44 + 26:08
6. Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 84:40 + 30:04
D20
4.30 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Hänsel Hannah DE019080 SV Lengefeld DISK
Jakob Isabel DE020904 SV Robotron Dresden DISK
Vogt Felicitas DE027687 OL Görlitz DISK
Wendisch Clara DE053244 USV TU Dresden DISK
D21K
4.30 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Kraemer Jitka DE016010 Post SV Dresden DISK
Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Trilca Mara DE014353 USV TU Dresden DISK
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK
Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Buhler Claudia DE013818 USV TU Dresden DISK
Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering DISK
Hölzer Katrin DE020441 OLV Weimar DISK
Horová Klára PGP8455 C SK Praga DISK
Pottkamp Charlotte DE061601 ohne Verein DISK
Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec DISK
König Sylva DE024914 USG Chemnitz DISK
Pustaiová Zuzana TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Macháčková Eliška FYD9851 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Rewig Laura DE029675 USV TU Dresden DISK
Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín DISK
Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D21L
6.25 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 63:49 7666
2. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 65:40 + 1:51 7452
3. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 65:53 + 2:04 7427
4. Heinemann Anne DE019395 SV Robotron Dresden 67:16 + 3:27
5. Flechsig Theresa DE013404 USV TU Dresden 71:11 + 7:22
6. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 72:00 + 8:11 6721
7. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 73:11 + 9:22 6585
8. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 74:07 + 10:18
9. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 75:53 + 12:04 6273
10. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 77:53 + 14:04 6042
11. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 78:50 + 15:01 5933
12. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:20 + 15:31 5875
13. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 80:10 + 16:21 5779
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 81:56 + 18:07 5575
15. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 82:30 + 18:41 5510
16. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 82:52 + 19:03
17. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 84:15 + 20:26 5308
18. Schoffer Pia DE030276 USV TU Dresden 84:22 + 20:33
19. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:18 + 23:29 4956
20. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 88:46 + 24:57 4786
21. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:21 + 27:32 4488
22. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:36 + 29:47 4229
23. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 102:56 + 39:07 3152
24. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 116:18 + 52:29 1609
25. Janáková Eva SJCxxx4 Sportcentrum Jičín 118:17 + 54:28
26. Pecoldová Pavlína 10001 1 CZ - Cookies & Pancakes 134:36 + 70:47
27. Truslove Katie DE060687 ohne Verein 147:45 + 83:56
Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DISK 0
Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
D35
5.55 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 54:30
2. Ryšavá Anna PGP7650 C SK Praga 56:44 + 2:14
3. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 61:37 + 7:07
4. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 61:54 + 7:24
5. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 62:52 + 8:22
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 66:48 + 12:18
7. Bader Anne DE051470 Post SV Dresden 67:22 + 12:52
8. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 69:56 + 15:26
9. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 70:06 + 15:36
10. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 71:35 + 17:05
11. von Dalowski Anett DE017076 Post SV Dresden 72:16 + 17:46
12. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 75:02 + 20:32
13. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 75:25 + 20:55
14. Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul 80:38 + 26:08
14. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 80:38 + 26:08
16. Jakubská Jitka NNN Neregistrovaní 86:41 + 32:11
17. Pakostová Hana PGP8251 C SK Praga 88:11 + 33:41
18. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 97:38 + 43:08
19. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 146:24 + 91:54
D40
4.65 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 50:05
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 52:00 + 1:55
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 55:59 + 5:54
4. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 56:11 + 6:06
5. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 56:21 + 6:16
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 57:43 + 7:38
7. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 59:25 + 9:20
8. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 61:01 + 10:56
9. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 63:14 + 13:09
10. Weinert Ruta DE028114 Post SV Dresden 64:10 + 14:05
11. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 68:31 + 18:26
12. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:36 + 19:31
13. Herrmann Cathleen DE056347 OL-Team Wehrsdorf 74:09 + 24:04
14. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 81:43 + 31:38
15. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 83:56 + 33:51
16. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:46 + 36:41
17. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 87:06 + 37:01
18. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 87:31 + 37:26
19. Hempel Christine DE029972 USV TU Dresden 89:21 + 39:16
20. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:25 + 45:20
21. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 99:14 + 49:09
22. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 101:29 + 51:24
23. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 109:53 + 59:48
24. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 115:11 + 65:06
25. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 125:35 + 75:30
D45
4.65 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 53:39
2. Zschäckel Daniela DE029170 SV IHW Alex 78 Berlin 53:59 + 0:20
3. Hellmann Kerstin DE019626 USV TU Dresden 56:16 + 2:37
4. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:00 + 3:21
5. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 57:19 + 3:40
6. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 58:17 + 4:38
7. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 59:02 + 5:23
8. Eckardt Cornelia DE012670 USV TU Dresden 59:24 + 5:45
9. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 64:34 + 10:55
10. Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 64:51 + 11:12
11. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 68:41 + 15:02
12. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 68:44 + 15:05
13. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:49 + 15:10
14. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 69:23 + 15:44
15. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 69:35 + 15:56
16. Lindig Katrin DE043609 SSV Planeta Radebeul 72:09 + 18:30
17. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:22 + 19:43
18. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 74:24 + 20:45
19. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:42 + 24:03
20. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 78:30 + 24:51
21. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 81:07 + 27:28
22. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 81:16 + 27:37
23. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 81:52 + 28:13
24. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 82:18 + 28:39
25. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 85:04 + 31:25
26. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 86:04 + 32:25
27. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 92:38 + 38:59
28. Olisauske Edita DE014676 Berliner TSC 93:11 + 39:32
29. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 93:14 + 39:35
30. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 94:48 + 41:09
31. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 96:25 + 42:46
32. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 97:55 + 44:16
33. Hempel Katharina Post SV Dresden 100:00 + 46:21
34. Kapischke Solveig DE014725 OK Mark Brandenburg 100:17 + 46:38
35. Templiner Anke DE033262 Berliner TSC 110:50 + 57:11
Söter Johanna DE059937 OLV Potsdam DISK
D50
3.35 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 44:04
2. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 44:26 + 0:22
3. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 46:01 + 1:57
4. Leonhardt Annette DE017232 SV IHW Alex 78 Berlin 46:26 + 2:22
5. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 46:36 + 2:32
6. Drechsel Ines DE012323 USV TU Dresden 48:40 + 4:36
7. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:43 + 4:39
8. Richter Sabine DE031208 USV TU Dresden 50:47 + 6:43
9. Hinkel Katja DE031042 SV Robotron Dresden 52:29 + 8:25
10. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 55:38 + 11:34
11. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:21 + 14:17
12. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 60:28 + 16:24
13. Schröter Petra DE022091 OL Görlitz 62:22 + 18:18
14. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:24 + 20:20
15. Wendisch Katrin DE051488 USV TU Dresden 65:06 + 21:02
16. Woy Anja DE028825 USV TU Dresden 66:35 + 22:31
17. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 67:58 + 23:54
18. Busse Ute DE021910 SG LVB Leipzig 68:40 + 24:36
19. Wiedenfeld Ute DE028437 SSV Planeta Radebeul 71:24 + 27:20
20. Kaufmann Constance DE053187 USV TU Dresden 92:30 + 48:26
21. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 117:19 + 73:15
22. Kohl Ina DE049037 OL Team Pulsnitz 121:30 + 77:26
Thomas Sylvia DE033915 OL-Team Wehrsdorf DISK
D55
3.35 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 48:46
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 50:15 + 1:29
3. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 52:44 + 3:58
4. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 55:27 + 6:41
5. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 55:42 + 6:56
6. Graumann Heidrun DE018587 ESV Lok Berlin-Schöneweide 56:08 + 7:22
7. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 56:26 + 7:40
8. Malkova Elena DE026241 Post SV Dresden 59:12 + 10:26
9. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 60:29 + 11:43
10. Vavrušová Helena TAP6152 C KOB Tretra Praha 68:09 + 19:23
11. Wysujack Katrin DE035002 SSV Planeta Radebeul 71:00 + 22:14
12. Buhler Birgit DE013800 USV TU Dresden 76:12 + 27:26
13. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 77:36 + 28:50
14. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:19 + 30:33
15. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 117:33 + 68:47
D60
2.98 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 45:24
2. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 46:11 + 0:47
3. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 48:22 + 2:58
4. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 51:29 + 6:05
5. Fritzsche Martina DE017886 USG Chemnitz 53:43 + 8:19
6. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 54:20 + 8:56
7. Schmidt Bettina DE025574 OL-Team Wehrsdorf 54:26 + 9:02
8. Kretzschmar Ute OLV Weimar 65:14 + 19:50
9. Schlingmann Ruth DE054789 ohne Verein 65:18 + 19:54
10. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 69:59 + 24:35
11. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:37 + 40:13
D65
2.98 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 61:28
2. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 63:38 + 2:10
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 64:53 + 3:25
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 73:34 + 12:06
5. Geißler Erdmute DE018115 SV Lengefeld 75:30 + 14:02
6. Wenzel Sigrid DE029998 SSV Planeta Radebeul 78:54 + 17:26
7. Lucke Helga DE026085 Post SV Dresden 96:43 + 35:15
8. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 146:10 + 84:42
D70
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 47:02
2. Bader Hilde DE010377 OLF Mainz 57:55 + 10:53
3. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 59:23 + 12:21
4. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 78:15 + 31:13
5. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 80:02 + 33:00
D75
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 60:39
2. Grosse Ingrid DE018719 USV TU Dresden 63:57 + 3:18
H10
2.15 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 16:57
2. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 21:20 + 4:23
3. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 22:33 + 5:36
4. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 23:24 + 6:27
5. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 24:21 + 7:24
6. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 24:25 + 7:28
7. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 24:36 + 7:39
8. Jobke Karl Rudolf DE048360 USV TU Dresden 25:29 + 8:32
9. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:41 + 8:44
10. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 26:28 + 9:31
11. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 29:07 + 12:10
12. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 31:16 + 14:19
13. Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec 31:18 + 14:21
14. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:43 + 15:46
15. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 32:51 + 15:54
16. Saupe Emil DE038311 Post SV Dresden 34:32 + 17:35
17. Rolný Jakub 6KCxxx4 Neregistrovaní 38:54 + 21:57
18. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 60:20 + 43:23
Krč Tobias TAP0911 C KOB Tretra Praha DISK
H10L
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 19:38
2. Bouda Jan TAP1000 C KOB Tretra Praha 30:31 + 10:53
3. Lindig Marek SSV Planeta Radebeul 31:55 + 12:17
4. Hähnel Ron 48D1000 OL-Team Wehrsdorf 33:57 + 14:19
5. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 35:23 + 15:45
6. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 36:37 + 16:59
7. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 39:46 + 20:08
8. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 47:29 + 27:51
Švihovský Matyáš SJC0001 B Sportcentrum Jičín DISK
H12
2.23 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 20:19
2. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 21:26 + 1:07
3. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 23:48 + 3:29
4. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 24:26 + 4:07
5. Weinert Tim DE029625 Post SV Dresden 24:59 + 4:40
6. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 25:48 + 5:29
7. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 26:28 + 6:09
8. Richter Alwin DE056496 Post SV Dresden 26:43 + 6:24
9. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 27:49 + 7:30
10. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 28:19 + 8:00
11. Drechsler Jakob DE047552 Post SV Dresden 28:45 + 8:26
12. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 29:47 + 9:28
13. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 29:57 + 9:38
14. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 30:09 + 9:50
15. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:00 + 10:41
16. Kempe Caius Emilian DE053202 USV TU Dresden 31:05 + 10:46
17. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 31:36 + 11:17
18. Kehlmaier Anton DE054458 Post SV Dresden 34:02 + 13:43
19. Kadečka David JEN0801 C OB Jenišovice 36:27 + 16:08
20. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:04 + 17:45
21. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 41:32 + 21:13
22. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 45:49 + 25:30
23. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 53:45 + 33:26
Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava DISK
Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov DISK
H14
4.35 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weinert Florian DE028099 Post SV Dresden 44:11
2. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 46:01 + 1:50
3. Saupe David DE036406 Post SV Dresden 48:12 + 4:01
4. Kögler Jonas DE048245 USV TU Dresden 51:41 + 7:30
5. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 54:14 + 10:03
6. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 54:37 + 10:26
6. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 54:37 + 10:26
8. Löhning Jakob DE029542 USV TU Dresden 58:37 + 14:26
9. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 58:44 + 14:33
10. Paul Frederik DE047742 OL-Team Wehrsdorf 62:58 + 18:47
11. Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha 64:22 + 20:11
12. Hähnel Per 48D0501 OL-Team Wehrsdorf 72:47 + 28:36
13. Meier David VSP0606 B USK Praha 74:57 + 30:46
14. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 83:56 + 39:45
15. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:12 + 44:01
16. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 89:58 + 45:47
17. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 96:46 + 52:35
18. Hempel Emil DE029980 USV TU Dresden 99:05 + 54:54
Knuth Gergely DE059953 OLV Potsdam DISK
Templiner Artur DE033246 Berliner TSC DISK
H16
4.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 43:01
2. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:04 + 2:03
3. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 45:23 + 2:22
4. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 55:31 + 12:30
5. Lucke Moritz DE026118 Post SV Dresden 57:29 + 14:28
6. Neuwinger Lukas DE036117 OL Görlitz 62:20 + 19:19
7. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 64:04 + 21:03
8. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 67:37 + 24:36
9. Paul Leopold DE047726 OL-Team Wehrsdorf 69:30 + 26:29
10. Edelhäuser Nick DE029956 Post SV Dresden 81:26 + 38:25
Kohl Christian DE036505 OL Team Pulsnitz 86:46 + 43:45
H18
6.25 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hempel Paul DE019709 USV TU Dresden 54:57
2. Kapischke Arne DE033527 OK Mark Brandenburg 58:09 + 3:12
3. Vogt Moritz DE027702 OL Görlitz 60:55 + 5:58
4. Klein Marek DE029401 USV TU Dresden 78:09 + 23:12
5. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 96:37 + 41:40
6. Hempel Johannes Post SV Dresden 104:45 + 49:48
7. Hořák Jaroslav LLI0102 C LOK-o Liberec 122:53 + 67:56
Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec DISK
H20
6.25 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holfeld Wilhelm DE020342 USV TU Dresden 58:14
2. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:42 + 50:28
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H21K
5.98 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6187
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 48:48 6386
2. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 50:15 + 1:27 6208
3. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 52:13 + 3:25 5967
4. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:10 + 4:22 5850
5. Cruse Franz DE014262 SV Robotron Dresden 54:52 + 6:04
6. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 59:49 + 11:01 5034
7. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 60:38 + 11:50 4934
8. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 61:53 + 13:05 4781
9. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 63:51 + 15:03 4539
10. Leidinger Paul DE017159 Post SV Dresden 66:08 + 17:20
11. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:15 + 20:27 3877
12. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 70:33 + 21:45 3717
13. Adler Yves DE051438 SG LVB Leipzig 70:41 + 21:53
14. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 70:59 + 22:11 3664
15. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 71:26 + 22:38 3609
16. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 75:10 + 26:22 3151
17. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 75:44 + 26:56 3081
18. Schellenberger Peter DE048154 SG LVB Leipzig 77:06 + 28:18
19. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 77:10 + 28:22 2905
20. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:55 + 29:07 2813
21. Kekrt Lukáš FYD9601 C Jizerský klub OB Frýdlant 79:28 + 30:40 2623
22. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 85:00 + 36:12 1944
23. Zschäckel Robin DE029196 SV IHW Alex 78 Berlin 86:58 + 38:10
24. Glogau Tim DE018256 SG LVB Leipzig 88:07 + 39:19
25. Faber Matthias DE051777 USV TU Dresden 90:05 + 41:17
26. Seidel Jens DE033436 USG Chemnitz 107:00 + 58:12
27. Pflug Norbert DE023651 OK Mark Brandenburg 120:25 + 71:37
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Šípoš Petr FYD9602 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul 62:15 + 13:27
H21L
9.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7403
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:16 8214
2. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 78:43 + 4:27
3. Grätsch Markus DE018545 USV TU Dresden 80:31 + 6:15
4. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 83:38 + 9:22
5. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 84:52 + 10:36 7273
6. Müller Philipp DE021209 Post SV Dresden 85:36 + 11:20
7. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 91:04 + 16:48 6723
8. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 92:25 + 18:09 6603
9. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 92:37 + 18:21 6585
10. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 92:45 + 18:29
11. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 94:11 + 19:55 6446
12. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 97:07 + 22:51 6186
13. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 98:25 + 24:09 6070
14. Kamolz Anton DE014709 Post SV Dresden 99:10 + 24:54
15. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 100:41 + 26:25
16. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 103:00 + 28:44 5663
17. Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld 108:14 + 33:58
18. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 115:31 + 41:15 4552
19. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 118:20 + 44:04
20. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 120:29 + 46:13 4111
21. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 121:17 + 47:01
22. Rewig Thomas DE024360 USV TU Dresden 126:55 + 52:39
23. Olunczek Andrej DE021788 USV TU Dresden 128:37 + 54:21
24. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 128:44 + 54:28 3379
25. Riebisch Martin USV TU Dresden 129:58 + 55:42
26. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 131:06 + 56:50
27. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 132:15 + 57:59
28. Peters Nils DE054812 USZ Halle 137:08 + 62:52
29. Graumann Leo DE018595 ESV Lok Berlin-Schöneweide 140:22 + 66:06
30. Richter Friedmar DE024401 USV TU Dresden 154:21 + 80:05
31. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 170:57 + 96:41
32. Buhler Stefan DE013834 USV TU Dresden 173:27 + 99:11
33. Dvořáček Dan 10002 1 CZ - Cookies & Pancakes 204:00 + 129:44
Shabaev Evgenii 130001 13 CZ - Bez klubu (z Mladé Bolesl DISK
Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha DISK 0
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
7.95 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 85:55
2. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 92:21 + 6:26
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 92:27 + 6:32
4. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 93:32 + 7:37
5. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:33 + 8:38
6. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 98:46 + 12:51
7. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 101:33 + 15:38
8. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 103:25 + 17:30
9. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 106:49 + 20:54
10. Lindig Thomas DE054408 SSV Planeta Radebeul 121:58 + 36:03
11. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 124:13 + 38:18
12. Meyer Dirk DE026564 Post SV Dresden 126:55 + 41:00
13. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 127:43 + 41:48
14. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 127:44 + 41:49
15. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 129:38 + 43:43
16. Wuttig Thomas DE028875 USV TU Dresden 133:25 + 47:30
17. Kraemer Peter DE029378 Post SV Dresden 135:17 + 49:22
18. Rößler Karsten DE050696 SSV Planeta Radebeul 138:33 + 52:38
19. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 142:06 + 56:11
20. Mieske Frank DE035581 Kaulsdorfer OLV Berlin 143:35 + 57:40
21. Šipoš Richard VLI8301 C Slavia Liberec orienteering 146:45 + 60:50
Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga DISK
Heidrich Hannes DE019361 SV Robotron Dresden 113:15 + 27:20
H40
6.98 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 66:58
2. Schöne André OL-Team Wehrsdorf 68:01 + 1:03
3. Löhning Michael DE017456 USV TU Dresden 72:42 + 5:44
4. Möser Uwe DE026796 Post SV Dresden 78:10 + 11:12
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 79:53 + 12:55
6. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 80:46 + 13:48
7. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 81:12 + 14:14
8. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 82:30 + 15:32
9. Distler Carl W. DE051230 Berliner TSC 91:07 + 24:09
10. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 91:15 + 24:17
11. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 91:35 + 24:37
12. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 99:56 + 32:58
13. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 105:48 + 38:50
14. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:36 + 39:38
15. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 108:04 + 41:06
16. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 119:25 + 52:27
17. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 124:04 + 57:06
18. Paul Sebastian DE047718 OL-Team Wehrsdorf 138:54 + 71:56
19. Behr Jan DE048708 USV TU Dresden 145:12 + 78:14
20. Binner Richard DE060372 Post SV Dresden 146:23 + 79:25
21. Jakubský Ondřej NNN Neregistrovaní 155:27 + 88:29
22. Kosek Jiří VLI7502 C Slavia Liberec orienteering 178:31 + 111:33
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
H45
6.65 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils DE025805 SV Turbine Neubrandenburg 60:04
2. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 60:56 + 0:52
3. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 62:15 + 2:11
4. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 62:53 + 2:49
5. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 66:14 + 6:10
6. Zschäckel Raik DE029188 SV IHW Alex 78 Berlin 66:34 + 6:30
7. Sickert Frank DE022611 SSV Planeta Radebeul 66:41 + 6:37
8. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 67:40 + 7:36
9. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 69:01 + 8:57
10. Heinemann Björn DE019402 SV Robotron Dresden 69:56 + 9:52
11. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 70:14 + 10:10
12. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 71:19 + 11:15
13. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 72:36 + 12:32
14. Bleidorn Stefan DE011052 SV IHW Alex 78 Berlin 72:43 + 12:39
15. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:10 + 14:06
16. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 74:55 + 14:51
17. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 75:58 + 15:54
18. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:32 + 16:28
19. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 76:52 + 16:48
20. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 77:54 + 17:50
21. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 78:00 + 17:56
22. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 80:24 + 20:20
23. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 81:22 + 21:18
24. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 81:29 + 21:25
25. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 83:12 + 23:08
26. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 83:52 + 23:48
27. Sickert Rene DE022637 OL-Team Wehrsdorf 85:23 + 25:19
28. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:37 + 25:33
29. Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig 86:05 + 26:01
30. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 87:07 + 27:03
31. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 88:56 + 28:52
32. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 94:49 + 34:45
33. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 96:24 + 36:20
34. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 98:36 + 38:32
35. Lehmann Ludwig DE033329 OL-Team Wehrsdorf 99:57 + 39:53
36. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 104:19 + 44:15
37. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 104:49 + 44:45
38. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 106:10 + 46:06
39. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 107:29 + 47:25
40. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 108:46 + 48:42
41. Stöcker Günter Karsten DE042180 OK Leipzig 111:17 + 51:13
42. Hoffmann Martin DE058252 USV TU Dresden 111:37 + 51:33
43. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 117:22 + 57:18
44. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 118:40 + 58:36
45. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 121:55 + 61:51
46. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 167:11 + 107:07
Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov DISK
Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
5.55 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 50:29
2. Finkenstaedt Michael DE013230 OSC Hamburg 51:07 + 0:38
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 53:12 + 2:43
4. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 54:56 + 4:27
5. Stöwhaas Jens DE023362 OLG Siegerland 55:10 + 4:41
6. Wichmann Rainer OLV Weimar 56:09 + 5:40
7. Zelenin Andrej DE028966 USG Chemnitz 56:59 + 6:30
8. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 57:24 + 6:55
9. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 57:51 + 7:22
10. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 58:15 + 7:46
11. Müller Matthias DE021150 Post SV Dresden 58:18 + 7:49
12. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 58:53 + 8:24
13. Wolfram Frank DE060009 USV TU Dresden 59:20 + 8:51
14. Olisauskas Raimondas DE033080 Berliner TSC 59:23 + 8:54
15. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 59:53 + 9:24
16. Hempel Klaus DE019692 USV TU Dresden 61:21 + 10:52
17. Finkenstaedt Björn DE013256 OLV Potsdam 62:53 + 12:24
18. Wetzel Hendryk DE028370 SV Robotron Dresden 63:46 + 13:17
19. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 63:57 + 13:28
20. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 64:27 + 13:58
21. Knitsch Wolfram DE015476 Post-SV Chemnitz 67:58 + 17:29
22. Kaufmann Kay-Uwe DE014840 USV TU Dresden 68:21 + 17:52
23. Kurr Maik SV IHW Alex 78 Berlin 71:19 + 20:50
24. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:00 + 23:31
25. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:15 + 23:46
26. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:41 + 24:12
27. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 75:03 + 24:34
28. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:51 + 28:22
29. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 83:38 + 33:09
30. Weinert Rolf DE028106 Post SV Dresden 83:53 + 33:24
31. Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden 91:31 + 41:02
32. Edelhäuser Frank DE033444 Post SV Dresden 95:40 + 45:11
33. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 96:22 + 45:53
34. Grassow Thomas DE035284 Kaulsdorfer OLV Berlin 99:50 + 49:21
35. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 103:07 + 52:38
36. Dietze Holger DE036703 SG LVB Leipzig 107:11 + 56:42
37. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 107:41 + 57:12
38. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:53 + 75:24
39. Kahlert Matthias DE053377 Berliner TSC 132:18 + 81:49
H55
5.45 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 51:29
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 56:39 + 5:10
3. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:08 + 7:39
4. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:16 + 8:47
5. Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul 60:58 + 9:29
6. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 61:17 + 9:48
7. Graumann Bernd DE018553 ESV Lok Berlin-Schöneweide 62:15 + 10:46
8. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 64:09 + 12:40
9. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 64:11 + 12:42
10. Zimmermann Gerd DE029063 SSV Planeta Radebeul 64:54 + 13:25
11. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 64:56 + 13:27
12. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 67:22 + 15:53
13. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 67:25 + 15:56
14. Hellmann René DE019642 USV TU Dresden 67:31 + 16:02
15. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 68:14 + 16:45
16. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 68:31 + 17:02
17. Wiedenfeld Frank DE028429 SSV Planeta Radebeul 70:58 + 19:29
18. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 71:02 + 19:33
19. Buhler Gerhard-Michael DE013826 USV TU Dresden 71:35 + 20:06
20. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 71:59 + 20:30
21. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 72:12 + 20:43
22. Hinkel Udo DE020037 SV Robotron Dresden 76:26 + 24:57
23. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 76:31 + 25:02
24. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 76:54 + 25:25
25. Wohlrabe Lutz DE028669 ESV Lok Berlin-Schöneweide 78:52 + 27:23
26. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 79:26 + 27:57
27. Jahn Henry DE033402 SV Bad Düben 83:51 + 32:22
28. Juras Harald DE014535 OL Görlitz 84:34 + 33:05
29. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 85:05 + 33:36
30. Kremlacek Johannes DE016250 ESV Lok Berlin-Schöneweide 85:35 + 34:06
31. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 85:45 + 34:16
32. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 94:33 + 43:04
33. Kapischke Andreas DE033519 OK Mark Brandenburg 103:58 + 52:29
34. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 112:06 + 60:37
35. Neidhardt Michael DE054565 ESV Lok Berlin-Schöneweide 115:17 + 63:48
36. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 142:16 + 90:47
37. Šomvársky Ján TAP5500 C KOB Tretra Praha 147:21 + 95:52
Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering DISK
Šváb Jan VSP5801 C USK Praha DISK
H60
3.85 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 46:23
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 49:30 + 3:07
3. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 50:08 + 3:45
4. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:04 + 4:41
5. Männel Harald DE026275 OL-Team Wehrsdorf 55:56 + 9:33
6. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 57:05 + 10:42
7. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 57:14 + 10:51
8. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:16 + 12:53
9. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:45 + 15:22
10. Kundisch Diethard USV TU Dresden 62:00 + 15:37
11. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 66:22 + 19:59
12. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 66:46 + 20:23
13. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:13 + 20:50
14. Treibmann Peter DE027182 OK Leipzig 72:59 + 26:36
15. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 75:00 + 28:37
16. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 85:09 + 38:46
17. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 89:17 + 42:54
H65
3.85 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 44:35
2. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 49:24 + 4:49
3. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 53:50 + 9:15
4. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 59:09 + 14:34
5. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 60:35 + 16:00
6. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 61:53 + 17:18
7. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:43 + 18:08
8. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 65:08 + 20:33
9. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 65:31 + 20:56
10. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 71:09 + 26:34
11. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 74:14 + 29:39
12. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 75:40 + 31:05
13. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 75:46 + 31:11
14. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 76:36 + 32:01
15. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 93:37 + 49:02
16. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 97:00 + 52:25
17. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 100:30 + 55:55
18. Kretzschmar Frank OLV Weimar 103:08 + 58:33
19. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon 115:58 + 71:23
20. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 130:08 + 85:33
H70
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Achim DE010369 OLF Mainz 40:40
2. Genderjahn Ludwig DE018131 Post SV Dresden 42:29 + 1:49
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 45:32 + 4:52
4. Michalek Janusz 68P4800 individuální 48:56 + 8:16
5. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 49:30 + 8:50
6. Smetana Radim CHA4710 OK Chrastava 49:32 + 8:52
7. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 50:16 + 9:36
8. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:31 + 14:51
9. Beránek Petr STB4900 C TJ Stadion Nový Bor 60:44 + 20:04
10. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 69:17 + 28:37
11. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 69:47 + 29:07
12. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 71:26 + 30:46
13. Voigt Wolfgang DE033395 SV Lengefeld 72:30 + 31:50
14. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 156:28 + 115:48
Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben DISK
H75
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo DE025516 SSV Planeta Radebeul 50:17
2. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:47 + 25:30
3. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 186:40 + 136:23
H80
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 55:25
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 56:47 + 1:22
3. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 58:42 + 3:17
4. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 71:50 + 16:25
HDR
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 19:11
2. Walach Štěpán a Jiří LLI LOK-o Liberec 21:50 + 2:39
3. Ristau Darius DE060827 OL Görlitz 22:49 + 3:38
4. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 23:13 + 4:02
5. Ryšavá Anežka TJN1054 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:23 + 4:12
6. Neuwinger Steffi DE061809 OL Görlitz 24:27 + 5:16
7. Maděrová Klára VLI Slavia Liberec orienteering 24:29 + 5:18
8. Schöne Amalia OL-Team Wehrsdorf 29:11 + 10:00
9. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 30:53 + 11:42
10. Gottstein Josef LLI1300 C LOK-o Liberec 30:56 + 11:45
11. Herrmann Louis DE059812 OL Görlitz 31:42 + 12:31
12. Proxová Veronika 50001 5 CZ - Proxovi 33:13 + 14:02
13. Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 33:50 + 14:39
14. Vokurka Ota TJN1200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:33 + 15:22
15. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 34:34 + 15:23
16. Bouda Samuel 20001 2 CZ - Horní Počernice 34:45 + 15:34
17. Novotný Matěj 100001 10 CZ - TJN - OOB TJ Tatran Jablo 35:16 + 16:05
18. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 36:31 + 17:20
19. Kašše Jakub NNN Neregistrovaní 37:07 + 17:56
20. Löhning Lisa DE029550 USV TU Dresden 37:21 + 18:10
21. Kehlmaier Charlotte Post SV Dresden 37:28 + 18:17
22. Diener Jenda CHA OK Chrastava 37:48 + 18:37
23. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 38:12 + 19:01
24. Neuwinger Luis DE060819 OL Görlitz 39:53 + 20:42
25. Hoke Lieselotte DE060794 OL Görlitz 40:08 + 20:57
26. Seiler Toni DE060778 OL Görlitz 40:42 + 21:31
27. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 41:35 + 22:24
28. Vařeková Anna TUV0651 C SOK TJ Turnov 42:38 + 23:27
29. Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 43:14 + 24:03
30. Bulířová Kristýna NNN Neregistrovaní 44:26 + 25:15
31. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 47:57 + 28:46
32. Kašše Matěj NNN Neregistrovaní 48:44 + 29:33
33. Rolný Antonín nnn 4 CZ - neregistrovaný 53:50 + 34:39
34. Oravcová Amálie TJNxx51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:05 + 38:54
35. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 58:37 + 39:26
36. Holata Vojtěch TAP1300 C KOB Tretra Praha 61:04 + 41:53
37. Drbohlav Marek 40002 4 CZ - neregistrovaný 62:03 + 42:52
38. Lübeck Philipp ohne Verein 62:09 + 42:58
39. Knuth Kamilla OLV Potsdam 64:55 + 45:44
40. Jakubský Pavel nnn 4 CZ - neregistrovaný 67:20 + 48:09
41. Švihovský Daniel SJC1101 Sportcentrum Jičín 82:02 + 62:51
42. Janáková Veronika SJCxxx2 Sportcentrum Jičín 83:46 + 64:35
43. Janáková Zuzana SJCxxx3 Sportcentrum Jičín 84:18 + 65:07
44. Ender Wilhelm HSG Turbine Zittau 171:37 + 152:26
Willwohl Pauline HSG Turbine Zittau DISK
Ender Selma HSG Turbine Zittau DISK
Brož Marek NNN Neregistrovaní DISK
Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering DISK
Jakubský Filip NNN Neregistrovaní DISK
Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
2.58 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neuwinger Markus DE047221 OL Görlitz 31:45
1. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 31:45
3. Labská Karolína NNN Neregistrovaní 33:55 + 2:10
4. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 33:58 + 2:13
5. Machara Petr VIP7400 SK VIPrahlo 36:28 + 4:43
6. Holata Radek TAP8100 C KOB Tretra Praha 36:44 + 4:59
7. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:43 + 5:58
8. Žitková Michaela NNN Neregistrovaní 38:11 + 6:26
9. Harcubová Romana 6KCxxx9 Neregistrovaní 38:45 + 7:00
10. Seinerová Anna 6KCxxx8 Neregistrovaní 38:47 + 7:02
11. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:13 + 7:28
12. Podoubská Veronika 4 CZ - neregistrovaný 39:19 + 7:34
13. Podoubský Milan 4 CZ - neregistrovaný 40:10 + 8:25
14. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 41:19 + 9:34
15. Schenk Doreen DE055191 SV Robotron Dresden 42:08 + 10:23
16. Bulíř Petr NNN Neregistrovaní 42:25 + 10:40
17. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:18 + 11:33
18. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:23 + 12:38
19. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 44:24 + 12:39
20. Novotný Vít 100002 10 CZ - TJN - OOB TJ Tatran Jablo 45:55 + 14:10
21. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:23 + 14:38
22. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 47:02 + 15:17
23. Just Samuel CHA0502 C OK Chrastava 49:03 + 17:18
24. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 49:31 + 17:46
25. Eichlová Zuzana 6KCxxx7 Neregistrovaní 51:20 + 19:35
26. Servinská Kateřina 6KCxx10 Neregistrovaní 51:22 + 19:37
27. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 51:28 + 19:43
28. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 51:38 + 19:53
29. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 53:30 + 21:45
30. Grassow Petra DE037644 Kaulsdorfer OLV Berlin 53:54 + 22:09
31. Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 54:27 + 22:42
32. Treibmann Bettina OK Leipzig 54:35 + 22:50
33. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 54:56 + 23:11
34. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 55:40 + 23:55
35. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 55:46 + 24:01
36. Justová Marie CHA7853 OK Chrastava 56:43 + 24:58
37. Kindermann Mike 48D7202 OL-Team Wehrsdorf 57:11 + 25:26
38. Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:10 + 27:25
39. Jiganaitus Jurgis Berliner TSC 62:32 + 30:47
40. Kottíková Pavlína TJN7751 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:55 + 31:10
41. Seiler Andreas DE060760 OL Görlitz 63:11 + 31:26
42. Gruber Mario DE061825 OL Görlitz 63:40 + 31:55
43. Horáková Dana NNN Neregistrovaní 65:06 + 33:21
44. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 66:15 + 34:30
45. Nový Jiří CHA5600 C OK Chrastava 67:03 + 35:18
46. Kühnel Manuela DE061833 OL Görlitz 67:28 + 35:43
47. Nosková Ivana NNN Neregistrovaní 69:10 + 37:25
48. Weidig Levin DE059862 USV TU Dresden 72:12 + 40:27
49. Weidig Sonja USV TU Dresden 72:23 + 40:38
50. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 74:04 + 42:19
51. Šuráň Jan NNN Neregistrovaní 75:22 + 43:37
52. Babjaková Lyuba NNN Neregistrovaní 78:17 + 46:32
53. Fialová Petra 6KCxxx6 Neregistrovaní 79:56 + 48:11
54. Bulířová Monika 6KC CZ - Neregistrovaní 79:59 + 48:14
55. Brož Petr NNN Neregistrovaní 80:59 + 49:14
56. Wichmann Katrin OLV Weimar 81:49 + 50:04
57. Luňák Jaroslav NNN Neregistrovaní 85:27 + 53:42
58. Kadečková Jana NNN Neregistrovaní 86:14 + 54:29
59. Dalüge Beate Volkssport Berlin 87:06 + 55:21
60. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 92:34 + 60:49
Schöne Nathalie OL-Team Wehrsdorf DISK
Schöne Katharina OL-Team Wehrsdorf DISK
Šuráň Libor NNN Neregistrovaní DISK
Dobra Beate DE053450 SV Bad Düben DISK
T
6.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 55:35
2. Holec Jakub NNN Neregistrovaní 69:30 + 13:55
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 71:40 + 16:05
4. Kašše Jakub NNN Neregistrovaní 77:43 + 22:08
5. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 83:23 + 27:48
6. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 84:31 + 28:56
7. Fritzsche Christian Post SV Dresden 85:45 + 30:10
8. Gavendová Hana 6KCxxx1 Neregistrovaní 93:47 + 38:12
9. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 98:31 + 42:56
10. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 100:42 + 45:07
11. Beránek Petr 6KCxxxx Neregistrovaní 101:37 + 46:02
12. Kadečka Dušan NNN Neregistrovaní 103:12 + 47:37
13. Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 103:51 + 48:16
14. Just David CHA7602 OK Chrastava 103:52 + 48:17
15. Rolná Jana 6KCxxx2 Neregistrovaní 107:23 + 51:48
16. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 110:38 + 55:03
17. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:17 + 55:42
18. Doňar Roma STBxxxx TJ Stadion Nový Bor 115:36 + 60:01
19. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 119:34 + 63:59
20. Karel Miloš JLI6004 JIL OK Jilemnice 119:55 + 64:20
21. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 122:59 + 67:24
22. Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 124:35 + 69:00
23. Dalüge Kai SV IHW Alex 78 Berlin 133:10 + 77:35
24. Düring Jürgen ohne Verein 133:47 + 78:12
25. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 138:24 + 82:49
26. Drbohlav Mirek 40001 4 CZ - neregistrovaný 141:31 + 85:56
27. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 148:52 + 93:17
28. Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 151:34 + 95:59
29. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 152:04 + 96:29
30. Hnídek Stanislav 70001 7 CZ - OB Tanvald 152:32 + 96:57
Zelenin Anatoly USV TU Dresden DISK
Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering DISK
Pešík Michal 92X7701 Jizerky DISK
Šírlová Jarmila CHA7851 C OK Chrastava DISK
Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava DISK
Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Janík Ondřej SOB9800 C SOBSA DISK
Janíková Kateřina SOB0050 C SOBSA DISK