Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Gorčicová Eliška - R3
Stavitel tratí:
Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY:
Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Protokol:
Závod proběhl za deštivého počasí, cílem prošlo v den závodu 917 závodníků. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. V závodě došlo ke zranění závodníka Petra Karvánka BOR6600. Hlavní rozhodčí nemusel přistoupit k dodatečné diskvalifikaci žádného závodníka a protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího nebyl ve stanovené lhůtě do 30 min. po plánovaném času uzavření cíle podán.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
1.76 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:38
2. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 26:16 + 6:38
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 27:34 + 7:56
4. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 29:27 + 9:49
5. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 30:27 + 10:49
6. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 30:57 + 11:19
7. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 31:34 + 11:56
8. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 33:36 + 13:58
9. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 34:21 + 14:43
10. Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:39 + 15:01
11. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:41 + 15:03
12. Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 34:59 + 15:21
13. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 36:42 + 17:04
14. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 37:08 + 17:30
15. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:30 + 19:52
16. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 50:00 + 30:22
17. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 51:41 + 32:03
18. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 53:02 + 33:24
19. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 75:12 + 55:34
Drechsler Selma DE060380 Post SV Dresden DISK
D10L
1.64 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schenk Wilma Post SV Dresden 26:22
2. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 30:18 + 3:56
3. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 31:19 + 4:57
4. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 31:26 + 5:04
5. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 32:17 + 5:55
6. Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 33:57 + 7:35
7. Schreibová Františka BOR1153 C OK Jiskra Nový Bor 36:59 + 10:37
8. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 43:52 + 17:30
9. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 48:55 + 22:33
10. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 61:27 + 35:05
11. Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 66:28 + 40:06
12. Kehlmaier Charlotte Post SV Dresden 68:48 + 42:26
von Dalowski Mila DE054177 Post SV Dresden DISK
D12
2.21 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:21
2. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 30:16 + 2:55
3. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 30:34 + 3:13
4. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 31:49 + 4:28
5. Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:02 + 4:41
6. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 32:15 + 4:54
7. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 32:31 + 5:10
8. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:22 + 8:01
9. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 35:46 + 8:25
10. Mušková Amálie SCP07xx OK Sparta Praha 37:10 + 9:49
11. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 37:55 + 10:34
12. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 38:32 + 11:11
13. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:51 + 12:30
14. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 40:13 + 12:52
15. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 41:30 + 14:09
16. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 47:01 + 19:40
17. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:10 + 23:49
18. Herrmann Charlotte DE057858 OL-Team Wehrsdorf 51:42 + 24:21
19. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 54:25 + 27:04
20. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 55:15 + 27:54
21. Cicvárková Klára TJN0757 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:18 + 27:57
22. Janáková Karolína SJCxxx1 Sportcentrum Jičín 57:37 + 30:16
23. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:56 + 31:35
24. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 60:25 + 33:04
25. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 65:20 + 37:59
26. Mušková Magdaléna SCP08xx OK Sparta Praha 71:41 + 44:20
27. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 101:22 + 74:01
28. Neumannová Carla DOK0851 OK Doksy 108:05 + 80:44
Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering DISK
Slámová Barbora TUR0859 C OOB TJ Turnov DISK
D14
2.22 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 31:04
2. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 35:48 + 4:44
3. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 36:03 + 4:59
4. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:12 + 14:08
5. Knuth Sara DE059945 OLV Potsdam 47:42 + 16:38
6. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:26 + 21:22
7. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 53:22 + 22:18
8. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 54:47 + 23:43
9. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 55:26 + 24:22
10. Drechsler Luise DE047544 Post SV Dresden 55:37 + 24:33
11. Schenk Frieda DE040506 Post SV Dresden 56:39 + 25:35
12. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 57:31 + 26:27
13. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 82:15 + 51:11
14. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 91:26 + 60:22
15. Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 106:45 + 75:41
16. Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 113:59 + 82:55
Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D16
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barthel Elsa Marie DE036563 USV TU Dresden 33:16
2. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 34:24 + 1:08
3. Lindig Stanja DE030052 SSV Planeta Radebeul 35:54 + 2:38
4. Steinert Luise DE023114 SV Lengefeld 37:01 + 3:45
5. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 37:58 + 4:42
6. Marková Hana LLI0450 B LOK-o Liberec 39:54 + 6:38
7. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 42:41 + 9:25
8. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 42:46 + 9:30
9. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:27 + 12:11
10. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 46:12 + 12:56
11. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 48:06 + 14:50
12. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 49:11 + 15:55
13. Klein Franka DE029419 USV TU Dresden 56:59 + 23:43
14. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 63:26 + 30:10
15. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 70:49 + 37:33
Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice DISK
D18
2.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wartewig Anna DE040340 SG LVB Leipzig 41:03
2. Leonhardt Charlotte DE017240 SV IHW Alex 78 Berlin 42:49 + 1:46
3. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:24 + 8:21
3. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 49:24 + 8:21
5. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 50:33 + 9:30
6. Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 50:40 + 9:37
7. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 52:47 + 11:44
8. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 64:14 + 23:11
D20
2.69 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jakob Isabel DE020904 SV Robotron Dresden 39:20
2. Hänsel Hannah DE019080 SV Lengefeld 43:47 + 4:27
3. Vogt Felicitas DE027687 OL Görlitz 49:24 + 10:04
4. Karpíšková Kateřina LTP450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:26 + 39:06
D21K
2.51 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2977
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kraemer Jitka DE016010 Post SV Dresden 38:59
2. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 39:30 + 0:31 3340
3. Hanušová Michaela TUR9554 C OOB TJ Turnov 44:53 + 5:54 2984
4. Trilca Mara DE014353 USV TU Dresden 48:42 + 9:43
5. Pustaiová Zuzana TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:36 + 11:37 2606
6. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 53:22 + 14:23 2423
7. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 55:07 + 16:08 2307
8. König Sylva DE024914 USG Chemnitz 55:27 + 16:28
9. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 55:34 + 16:35 2277
10. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 56:22 + 17:23 2224
11. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 57:03 + 18:04 2179
12. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 59:35 + 20:36 2011
13. Hölzer Katrin DE020441 OLV Weimar 62:50 + 23:51
14. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 64:23 + 25:24 1694
15. Rewig Laura DE029675 USV TU Dresden 76:30 + 37:31
16. Zavadilová Barbora KAM9454 C OK Kamenice 96:51 + 57:52
17. Wendisch Clara DE053244 USV TU Dresden 105:24 + 66:25
18. Pottkamp Charlotte DE061601 ohne Verein 119:22 + 80:23
D21L
3.37 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 42:59 8053
2. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 46:15 + 3:16 7523
3. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 49:40 + 6:41 6969
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 49:58 + 6:59 6920
5. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 50:37 + 7:38 6814
6. Flechsig Theresa DE013404 USV TU Dresden 50:56 + 7:57
7. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 51:30 + 8:31 6671
8. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 52:19 + 9:20 6538
9. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 53:06 + 10:07
10. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 54:16 + 11:17 6222
11. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 54:43 + 11:44 6149
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 55:04 + 12:05 6092
13. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:46 + 12:47 5978
14. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 56:20 + 13:21
15. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 56:26 + 13:27 5870
16. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:58 + 13:59 5784
17. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:07 + 15:08 5597
18. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 59:28 + 16:29 5378
19. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 64:59 + 22:00 4482
20. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 65:23 + 22:24 4418
21. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:02 + 25:03 3987
22. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:46 + 25:47 3868
23. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 69:01 + 26:02 3828
24. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 69:38 + 26:39 3728
25. Schoffer Pia DE030276 USV TU Dresden 70:57 + 27:58
26. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 73:53 + 30:54 3038
27. Janáková Eva SJCxxx4 Sportcentrum Jičín 75:23 + 32:24
28. Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 95:58 + 52:59 0
29. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 101:55 + 58:56 0
30. Pecoldová Pavlína 10001 1 CZ - Cookies & Pancakes 102:44 + 59:45
31. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 105:43 + 62:44 0
32. Truslove Katie DE060687 ohne Verein 122:55 + 79:56
Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Podešvová Vlasta TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
D35
2.72 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 37:07
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 38:31 + 1:24
3. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 39:45 + 2:38
4. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 42:07 + 5:00
5. Bader Anne DE051470 Post SV Dresden 43:16 + 6:09
6. von Dalowski Anett DE017076 Post SV Dresden 43:25 + 6:18
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 43:47 + 6:40
8. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 45:44 + 8:37
9. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 47:55 + 10:48
10. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 50:49 + 13:42
11. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 51:00 + 13:53
12. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 51:07 + 14:00
13. Pakostová Hana PGP8251 C SK Praga 53:13 + 16:06
14. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 54:03 + 16:56
15. Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul 54:07 + 17:00
16. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 54:59 + 17:52
17. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 63:45 + 26:38
18. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 67:30 + 30:23
19. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:39 + 33:32
20. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 72:47 + 35:40
Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden DISK
D40
2.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 28:26
2. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 29:39 + 1:13
2. Eckardt Cornelia DE012670 USV TU Dresden 29:39 + 1:13
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 32:41 + 4:15
5. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 33:34 + 5:08
6. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 35:06 + 6:40
7. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 35:10 + 6:44
8. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 35:54 + 7:28
9. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 36:15 + 7:49
10. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 36:17 + 7:51
11. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 38:11 + 9:45
12. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 40:25 + 11:59
13. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 41:08 + 12:42
14. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 41:19 + 12:53
15. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 41:39 + 13:13
16. Herrmann Cathleen DE056347 OL-Team Wehrsdorf 45:17 + 16:51
17. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:35 + 22:09
18. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:40 + 22:14
19. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 56:29 + 28:03
20. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:36 + 30:10
21. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 60:34 + 32:08
22. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 62:59 + 34:33
23. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 64:36 + 36:10
24. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:29 + 41:03
25. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 70:59 + 42:33
26. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:49 + 46:23
D45
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 26:37
2. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 28:36 + 1:59
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 29:41 + 3:04
4. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 29:47 + 3:10
5. Veselá Jitka TUV7250 C SOK TJ Turnov 30:12 + 3:35
6. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 30:21 + 3:44
7. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 30:26 + 3:49
8. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 30:50 + 4:13
9. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 31:06 + 4:29
10. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 31:21 + 4:44
11. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 31:23 + 4:46
12. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:41 + 6:04
13. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 32:47 + 6:10
14. Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 32:52 + 6:15
15. Hellmann Kerstin DE019626 USV TU Dresden 33:22 + 6:45
16. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 33:34 + 6:57
17. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 34:59 + 8:22
18. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 35:12 + 8:35
19. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 35:25 + 8:48
20. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 35:27 + 8:50
21. Juckelandt Sabine DE030002 SV Robotron Dresden 35:33 + 8:56
22. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:36 + 8:59
23. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 35:47 + 9:10
24. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:14 + 9:37
25. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 36:33 + 9:56
26. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 36:34 + 9:57
27. Zschäckel Daniela DE029170 SV IHW Alex 78 Berlin 36:44 + 10:07
28. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 37:24 + 10:47
29. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 37:49 + 11:12
30. Junghanß Diana DE014478 OL-Team Wehrsdorf 38:24 + 11:47
31. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 38:40 + 12:03
32. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:28 + 12:51
33. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 39:52 + 13:15
34. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 40:48 + 14:11
35. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 41:07 + 14:30
36. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 42:17 + 15:40
37. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 42:49 + 16:12
38. Olisauske Edita DE014676 Berliner TSC 44:36 + 17:59
39. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:11 + 18:34
40. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 46:23 + 19:46
41. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 46:24 + 19:47
42. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 47:16 + 20:39
43. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 49:05 + 22:28
44. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:06 + 22:29
45. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 50:41 + 24:04
46. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 50:47 + 24:10
47. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:02 + 27:25
48. Templiner Anke DE033262 Berliner TSC 60:32 + 33:55
49. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 62:51 + 36:14
50. Hempel Katharina Post SV Dresden 67:32 + 40:55
51. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 69:53 + 43:16
D50
2.12 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 31:20
2. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 32:56 + 1:36
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 33:14 + 1:54
4. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 38:05 + 6:45
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 39:28 + 8:08
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 41:10 + 9:50
7. Leonhardt Annette DE017232 SV IHW Alex 78 Berlin 41:33 + 10:13
8. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:10 + 10:50
9. Schröter Petra DE022091 OL Görlitz 43:48 + 12:28
10. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 44:17 + 12:57
10. Richter Sabine DE031208 USV TU Dresden 44:17 + 12:57
12. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 46:06 + 14:46
13. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 47:07 + 15:47
14. Cruse Katrin DE014270 SV Robotron Dresden 48:25 + 17:05
15. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:54 + 21:34
16. Drechsel Ines DE012323 USV TU Dresden 53:19 + 21:59
17. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 53:27 + 22:07
18. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 57:06 + 25:46
19. Schierz Petra DE025350 OL Görlitz 59:17 + 27:57
20. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 59:35 + 28:15
21. Wendisch Katrin DE051488 USV TU Dresden 60:14 + 28:54
22. Woy Anja DE028825 USV TU Dresden 60:36 + 29:16
23. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 62:50 + 31:30
24. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 65:46 + 34:26
25. Schmikale Elke DE029386 SSV Planeta Radebeul 82:44 + 51:24
26. Krákorová Iva 4 CZ - neregistrovaný 100:00 + 68:40
27. Wichmann Katrin OLV Weimar 108:05 + 76:45
Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha DISK
D55
2.12 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 32:20
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 35:47 + 3:27
3. Vavrušová Helena TAP6152 C KOB Tretra Praha 36:19 + 3:59
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 38:30 + 6:10
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 42:32 + 10:12
6. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 46:46 + 14:26
7. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 48:56 + 16:36
8. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:08 + 17:48
9. Graumann Heidrun DE018587 ESV Lok Berlin-Schöneweide 53:31 + 21:11
10. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 56:02 + 23:42
11. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:25 + 25:05
12. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 58:45 + 26:25
13. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 62:22 + 30:02
Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha DISK
Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA DISK
Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Weisbrich Petra DE061784 SV Lengefeld DISK
D60
1.88 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 32:19
2. Fritzsche Martina DE017886 USG Chemnitz 32:44 + 0:25
3. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 32:59 + 0:40
4. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 36:44 + 4:25
5. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 37:15 + 4:56
6. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 37:31 + 5:12
7. Kretzschmar Ute ohne Verein 39:59 + 7:40
D65
1.83 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 29:25
2. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 34:48 + 5:23
3. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 36:17 + 6:52
4. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 38:29 + 9:04
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 43:10 + 13:45
6. Wenzel Sigrid DE029998 SSV Planeta Radebeul 48:00 + 18:35
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 50:09 + 20:44
8. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 50:14 + 20:49
9. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:34 + 27:09
10. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:31 + 28:06
11. Geißler Erdmute DE018115 SV Lengefeld 68:38 + 39:13
Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering DISK
D70
1.68 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:03
2. Bader Hilde OLF Mainz 33:03 + 1:00
3. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 35:13 + 3:10
4. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 37:16 + 5:13
5. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 43:32 + 11:29
6. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 70:42 + 38:39
D75
1.55 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 43:33
2. Grosse Ingrid DE018719 USV TU Dresden 48:31 + 4:58
3. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 57:13 + 13:40
H10
1.86 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 19:37
2. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 20:27 + 0:50
3. Jobke Karl Rudolf DE048360 USV TU Dresden 20:42 + 1:05
4. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 22:13 + 2:36
5. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 24:49 + 5:12
6. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 25:10 + 5:33
7. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 25:37 + 6:00
8. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 25:49 + 6:12
9. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 26:28 + 6:51
10. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 28:17 + 8:40
11. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 28:53 + 9:16
12. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 29:26 + 9:49
13. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 30:30 + 10:53
14. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 31:27 + 11:50
15. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 31:32 + 11:55
16. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 34:15 + 14:38
17. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 37:53 + 18:16
18. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 39:24 + 19:47
19. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 40:04 + 20:27
20. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 40:20 + 20:43
21. Saupe Emil DE038311 Post SV Dresden 40:27 + 20:50
22. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 43:22 + 23:45
23. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 43:59 + 24:22
24. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 44:36 + 24:59
25. Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 51:58 + 32:21
26. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 52:24 + 32:47
27. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 64:07 + 44:30
28. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:16 + 63:39
Krč Tobias DE044938 SG Zittau Süd DISK
Krejčí Matěj 4 CZ - neregistrovaný DISK
H10L
1.69 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 21:07
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 21:19 + 0:12
3. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 26:33 + 5:26
4. Walach Štěpán LLI LOKO Liberec 27:26 + 6:19
5. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 28:49 + 7:42
6. Hähnel Ron 48D1000 OL-Team Wehrsdorf 29:37 + 8:30
7. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 30:18 + 9:11
8. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 33:39 + 12:32
9. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 34:31 + 13:24
10. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:55 + 15:48
11. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 40:31 + 19:24
12. Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:51 + 19:44
13. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 41:39 + 20:32
14. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 50:22 + 29:15
15. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 58:32 + 37:25
16. Švihovský Matyáš SJC1001 Sportcentrum Jičín 59:38 + 38:31
Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov DISK
H12
2.44 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 27:00
2. Drechsler Jakob DE047552 Post SV Dresden 27:39 + 0:39
3. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 28:42 + 1:42
4. Richter Alwin DE056496 Post SV Dresden 31:32 + 4:32
5. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 32:01 + 5:01
6. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 32:10 + 5:10
7. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:08 + 6:08
8. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 34:21 + 7:21
9. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 34:35 + 7:35
10. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 34:37 + 7:37
11. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 35:01 + 8:01
12. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 35:33 + 8:33
13. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 36:34 + 9:34
14. Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 37:50 + 10:50
15. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 38:20 + 11:20
16. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 38:32 + 11:32
17. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 39:53 + 12:53
18. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 41:16 + 14:16
19. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 41:46 + 14:46
20. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 43:54 + 16:54
21. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:59 + 17:59
22. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 45:05 + 18:05
23. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 50:30 + 23:30
24. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 52:36 + 25:36
25. Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 52:43 + 25:43
26. Fremder Linus DE057808 OL-Team Wehrsdorf 53:49 + 26:49
27. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 53:55 + 26:55
28. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 55:53 + 28:53
29. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 58:34 + 31:34
30. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 61:29 + 34:29
31. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 67:42 + 40:42
32. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:44 + 41:44
33. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 72:55 + 45:55
34. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 86:38 + 59:38
35. Kehlmaier Anton DE054458 Post SV Dresden 91:41 + 64:41
36. Kowsky Vito Andreas DE059804 OL Görlitz 115:15 + 88:15
Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava DISK
Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava DISK
Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 66:02 + 39:02
H14
2.74 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 30:20
2. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 32:29 + 2:09
3. Saupe David DE036406 Post SV Dresden 32:49 + 2:29
4. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 34:31 + 4:11
5. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 35:06 + 4:46
6. Hähnel Per 48D0501 OL-Team Wehrsdorf 35:57 + 5:37
7. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:00 + 7:40
8. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 40:26 + 10:06
9. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 42:48 + 12:28
10. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 42:49 + 12:29
11. Herrmann Josef DE056355 OL-Team Wehrsdorf 43:56 + 13:36
12. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 45:24 + 15:04
13. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:00 + 15:40
14. Meier David VSP0606 B USK Praha 47:36 + 17:16
15. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 55:04 + 24:44
16. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 55:39 + 25:19
17. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 58:41 + 28:21
18. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 76:35 + 46:15
19. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 90:04 + 59:44
20. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 95:29 + 65:09
21. Knuth Gergely DE059953 OLV Potsdam 97:58 + 67:38
Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov DISK
Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
H16
2.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 28:31
2. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 29:12 + 0:41
3. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:28 + 0:57
4. Lucke Moritz DE026118 Post SV Dresden 36:24 + 7:53
5. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:50 + 12:19
6. Neuwinger Lukas DE036117 OL Görlitz 47:54 + 19:23
7. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 48:34 + 20:03
8. Edelhäuser Nick DE029956 Post SV Dresden 49:24 + 20:53
9. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 52:13 + 23:42
10. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:20 + 25:49
11. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 55:01 + 26:30
12. Matussek Valentin OL-Team Wehrsdorf 60:17 + 31:46
13. Weihnacht Julius DE047338 SV Robotron Dresden 67:48 + 39:17
14. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:06 + 44:35
15. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 81:21 + 52:50
16. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 88:08 + 59:37
17. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 89:19 + 60:48
Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha DISK
H18
3.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vogt Moritz DE027702 OL Görlitz 27:53
2. Kielb Karol DE015046 SV Robotron Dresden 33:10 + 5:17
3. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 37:49 + 9:56
4. Klein Marek DE029401 USV TU Dresden 38:28 + 10:35
5. Hempel Johannes Post SV Dresden 48:01 + 20:08
6. Müller Justus DE047320 SV Robotron Dresden 66:58 + 39:05
7. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 68:03 + 40:10
H20
3.18 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holfeld Wilhelm DE020342 USV TU Dresden 32:54
2. Höck Kilian DE020095 SV Robotron Dresden 37:38 + 4:44
3. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:36 + 49:42
H21K
3.18 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2765
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 45:01 2865
2. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:32 + 1:31 2775
3. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 48:35 + 3:34 2654
4. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:57 + 5:56 2514
5. Adler Yves DE051438 SG LVB Leipzig 51:01 + 6:00
6. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 53:41 + 8:40 2352
7. Zschäckel Robin DE029196 SV IHW Alex 78 Berlin 54:30 + 9:29
8. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:44 + 10:43 2231
9. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:36 + 16:35 1884
10. Schellenberger Peter DE048154 SG LVB Leipzig 69:44 + 24:43
11. Kunc Štěpán TJN8449 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:32 + 29:31 1118
Seidel Jens DE033436 USG Chemnitz DISK
H21L
4.53 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 40:22 8232
2. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:11 + 0:49 8074
3. Hradec Pavel TUR8801 R OOB TJ Turnov 42:46 + 2:24 7767
4. Grätsch Markus DE018545 USV TU Dresden 43:20 + 2:58
5. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 44:25 + 4:03
6. Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul 44:47 + 4:25
7. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 45:14 + 4:52 7289
7. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 4:52 7289
9. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 46:31 + 6:09
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 46:42 + 6:20 7005
11. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 47:23 + 7:01 6873
12. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 47:25 + 7:03 6867
13. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 47:54 + 7:32 6773
13. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 47:54 + 7:32 6773
15. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 48:17 + 7:55 6699
16. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 49:58 + 9:36
17. Kamolz Anton DE014709 Post SV Dresden 50:20 + 9:58
18. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 51:12 + 10:50
19. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 51:19 + 10:57 6111
20. Bräuer Dennis DEO11531 SV Lengefeld 52:15 + 11:53
21. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 52:16 + 11:54 5928
22. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 52:22 + 12:00
23. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 53:51 + 13:29 5621
24. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 54:08 + 13:46 5566
25. Cruse Franz DE014262 SV Robotron Dresden 54:29 + 14:07
26. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 56:56 + 16:34 5024
27. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 58:21 + 17:59
28. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 58:46 + 18:24 4669
29. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 58:57 + 18:35 4633
30. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:05 + 18:43 4608
31. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 59:27 + 19:05
32. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 60:47 + 20:25 4278
33. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 60:55 + 20:33 4253
34. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 61:08 + 20:46 4211
35. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 61:19 + 20:57
36. Richter Friedmar DE024401 USV TU Dresden 62:13 + 21:51
37. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 62:55 + 22:33 3865
38. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 63:13 + 22:51 3807
39. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 63:18 + 22:56 3791
40. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 63:31 + 23:09 3749
41. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 64:08 + 23:46 3630
42. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 64:25 + 24:03
43. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:28 + 24:06 3565
44. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 66:03 + 25:41 3259
45. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 67:34 + 27:12 2965
46. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 69:12 + 28:50 2649
47. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 69:34 + 29:12 2578
48. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:38 + 30:16 2371
49. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:47 + 30:25 2342
50. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 70:58 + 30:36 2306
51. Graumann Leo DE018595 ESV Lok Berlin-Schöneweide 71:16 + 30:54
52. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 71:40 + 31:18 2171
53. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 71:44 + 31:22
54. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 72:13 + 31:51 2064
55. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:51 + 32:29 1942
56. Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul 73:27 + 33:05
57. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 74:11 + 33:49 1684
58. Peters Nils DE054812 USZ Halle 75:14 + 34:52
59. Rewig Thomas DE024360 USV TU Dresden 76:22 + 36:00
60. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 76:43 + 36:21 1193
61. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:52 + 36:30 1164
62. Kekrt Lukáš FYD9601 C Jizerský klub OB Frýdlant 78:53 + 38:31 773
63. Olunczek Andrej DE021788 USV TU Dresden 79:56 + 39:34
64. Ženíšek Radek SUL7601 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 80:31 + 40:09 457
65. Lindig Thomas DE054408 SSV Planeta Radebeul 80:39 + 40:17
66. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 90:09 + 49:47 0
67. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 93:22 + 53:00
68. Dvořáček Dan 10002 1 CZ - Cookies & Pancakes 104:04 + 63:42
David Tomáš 110001 11 CZ - ROB Liberec DISK
H35
3.42 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heidrich Hannes DE019361 SV Robotron Dresden 38:20
2. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 49:05 + 10:45
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 49:24 + 11:04
4. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 50:19 + 11:59
5. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 51:41 + 13:21
6. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 52:09 + 13:49
7. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 53:04 + 14:44
8. Distler Carl W. DE051230 Berliner TSC 53:49 + 15:29
9. Meyer Dirk DE026564 Post SV Dresden 54:54 + 16:34
10. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 55:49 + 17:29
11. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 56:03 + 17:43
12. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 56:10 + 17:50
13. Löhning Michael DE017456 USV TU Dresden 57:01 + 18:41
14. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 57:02 + 18:42
15. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 58:05 + 19:45
16. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 58:12 + 19:52
17. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:40 + 20:20
18. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 60:21 + 22:01
19. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 60:39 + 22:19
20. Wuttig Thomas DE028875 USV TU Dresden 61:01 + 22:41
21. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 63:12 + 24:52
22. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 63:19 + 24:59
23. Stöwhaas Jens DE023362 OLG Siegerland 63:39 + 25:19
24. Mieske Frank DE035581 Kaulsdorfer OLV Berlin 70:56 + 32:36
25. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 73:24 + 35:04
26. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 73:29 + 35:09
27. Lischka Martin 30001 3 CZ - Lischčí smečka 75:19 + 36:59
28. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 76:28 + 38:08
29. Rößler Karsten DE050696 SSV Planeta Radebeul 78:44 + 40:24
30. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 86:10 + 47:50
31. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 88:34 + 50:14
32. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 96:56 + 58:36
33. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 114:57 + 76:37
34. Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 119:43 + 81:23
Kraemer Peter DE029378 Post SV Dresden DISK
Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové DISK
Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov DISK
H40
3.13 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schöne André OL-Team Wehrsdorf 38:08
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:45 + 0:37
3. Möser Uwe DE026796 Post SV Dresden 39:19 + 1:11
4. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 1:21
5. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:23 + 3:15
6. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 45:07 + 6:59
7. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:27 + 7:19
8. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 48:52 + 10:44
9. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 52:10 + 14:02
10. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:14 + 15:06
11. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 55:20 + 17:12
12. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 55:30 + 17:22
13. Fremder Lars DE017711 OL-Team Wehrsdorf 55:32 + 17:24
14. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 56:37 + 18:29
15. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 57:50 + 19:42
16. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 60:24 + 22:16
17. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 66:19 + 28:11
18. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 68:06 + 29:58
19. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 69:07 + 30:59
20. Binner Richard DE060372 Post SV Dresden 74:05 + 35:57
21. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 79:05 + 40:57
22. Stöcker Günter Karsten DE042180 OK Leipzig 88:37 + 50:29
23. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 91:16 + 53:08
24. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 94:53 + 56:45
Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov DISK
H45
2.83 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 30:26
2. Schmiedeberg Nils DE025805 SV Turbine Neubrandenburg 32:24 + 1:58
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 32:24 + 1:58
4. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 32:40 + 2:14
5. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 33:11 + 2:45
6. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 33:17 + 2:51
7. Zschäckel Raik DE029188 SV IHW Alex 78 Berlin 34:35 + 4:09
8. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 34:52 + 4:26
9. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 37:18 + 6:52
10. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 37:41 + 7:15
11. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 37:47 + 7:21
11. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 37:47 + 7:21
13. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 38:06 + 7:40
14. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 39:00 + 8:34
15. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:08 + 8:42
16. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 39:11 + 8:45
17. Bleidorn Stefan DE011052 SV IHW Alex 78 Berlin 39:17 + 8:51
18. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 39:27 + 9:01
19. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:38 + 9:12
20. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 39:45 + 9:19
21. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 41:09 + 10:43
22. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 41:27 + 11:01
23. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 42:13 + 11:47
24. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 43:47 + 13:21
25. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 44:18 + 13:52
26. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 45:19 + 14:53
27. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:24 + 14:58
28. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 46:33 + 16:07
29. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 46:52 + 16:26
30. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:53 + 16:27
31. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 47:04 + 16:38
32. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 47:11 + 16:45
33. Sickert Rene DE022637 OL-Team Wehrsdorf 47:38 + 17:12
34. Zimmermann Gerd DE029063 SSV Planeta Radebeul 47:47 + 17:21
35. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 48:16 + 17:50
36. Jahn Henry DE033402 SV Bad Düben 50:00 + 19:34
37. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 51:48 + 21:22
38. Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig 52:07 + 21:41
39. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:53 + 22:27
40. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 56:38 + 26:12
41. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 56:51 + 26:25
42. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 57:57 + 27:31
43. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 60:29 + 30:03
44. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 62:18 + 31:52
45. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 65:13 + 34:47
46. Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 66:11 + 35:45
47. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:09 + 37:43
48. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 68:17 + 37:51
49. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 68:23 + 37:57
50. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 71:18 + 40:52
51. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 72:23 + 41:57
52. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 74:28 + 44:02
53. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 75:09 + 44:43
54. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 79:57 + 49:31
55. Kindermann Mike 48D7202 OL-Team Wehrsdorf 82:52 + 52:26
56. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:46 + 58:20
57. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 99:56 + 69:30
58. Kehlmaier Christian DE057246 Post SV Dresden 162:00 + 131:34
Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden DISK
Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Hoffmann Martin DE058252 USV TU Dresden DISK
Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering DISK
H50
2.56 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 28:28
2. Finkenstaedt Michael DE013230 OLV Uslar 28:37 + 0:09
3. Junghanß Jens DE014486 OL-Team Wehrsdorf 28:54 + 0:26
4. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 30:20 + 1:52
5. Wichmann Rainer OLV Weimar 30:52 + 2:24
6. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 31:40 + 3:12
7. Zelenin Andrej DE028966 USG Chemnitz 31:54 + 3:26
8. Müller Matthias DE021150 Post SV Dresden 33:15 + 4:47
9. Olisauskas Raimondas DE033080 Berliner TSC 33:31 + 5:03
10. Knitsch Wolfram DE015476 Post-SV Chemnitz 33:57 + 5:29
11. Finkenstaedt Björn DE013256 OLV Potsdam 34:59 + 6:31
12. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 35:32 + 7:04
13. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 36:01 + 7:33
14. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 36:28 + 8:00
15. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 36:46 + 8:18
16. Kurr Maik Ihw Alex Berlin 37:15 + 8:47
17. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 37:29 + 9:01
18. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:06 + 10:38
19. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 39:12 + 10:44
20. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:26 + 10:58
21. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 39:46 + 11:18
22. Veselý Pavel TUV6901 C SOK TJ Turnov 41:23 + 12:55
23. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 41:40 + 13:12
24. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 41:56 + 13:28
25. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 43:40 + 15:12
26. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 44:23 + 15:55
27. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:03 + 17:35
28. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 49:34 + 21:06
29. Grassow Thomas DE035284 Kaulsdorfer OLV Berlin 52:35 + 24:07
30. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 54:10 + 25:42
31. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:40 + 29:12
32. Rothkegel Thomas DE024980 Post SV Dresden 58:19 + 29:51
33. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 59:42 + 31:14
34. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:18 + 31:50
35. Edelhäuser Frank DE033444 Post SV Dresden 62:36 + 34:08
36. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:23 + 38:55
37. Kahlert Matthias DE053377 Berliner TSC 114:09 + 85:41
Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden DISK
Knuth David DE059903 OLV Potsdam DISK
H55
2.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 27:21
2. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 30:12 + 2:51
3. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 31:28 + 4:07
4. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 32:33 + 5:12
5. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 33:00 + 5:39
6. Graumann Bernd DE018553 ESV Lok Berlin-Schöneweide 33:42 + 6:21
7. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 36:44 + 9:23
8. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 38:47 + 11:26
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 40:27 + 13:06
10. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 41:33 + 14:12
11. Kremlacek Johannes DE016250 ESV Lok Berlin-Schöneweide 42:18 + 14:57
12. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 42:44 + 15:23
13. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 43:00 + 15:39
14. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 43:03 + 15:42
15. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 43:16 + 15:55
16. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 44:24 + 17:03
17. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 46:00 + 18:39
18. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:10 + 18:49
19. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 47:05 + 19:44
20. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 48:22 + 21:01
21. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 48:45 + 21:24
22. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:25 + 22:04
23. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 49:49 + 22:28
24. Große Veit DE030680 USG Chemnitz 53:23 + 26:02
25. Unger Michael xx-Outdoor team 53:49 + 26:28
26. Hellmann René DE019642 USV TU Dresden 53:51 + 26:30
27. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 55:27 + 28:06
28. Wohlrabe Lutz DE028669 ESV Lok Berlin-Schöneweide 64:51 + 37:30
29. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 66:16 + 38:55
30. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 66:41 + 39:20
31. Neidhardt Michael DE054565 ESV Lok Berlin-Schöneweide 72:29 + 45:08
32. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:09 + 46:48
33. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 92:19 + 64:58
H60
2.22 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 26:06
2. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 30:18 + 4:12
3. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 32:29 + 6:23
4. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 34:40 + 8:34
5. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 35:05 + 8:59
6. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 36:12 + 10:06
7. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:15 + 10:09
8. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 37:19 + 11:13
9. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 38:55 + 12:49
10. Fremder Dietmar DE017703 OL-Team Wehrsdorf 40:29 + 14:23
11. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:01 + 14:55
12. Juckelandt Wolf-Gerold DE030060 SV Robotron Dresden 42:32 + 16:26
13. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 42:34 + 16:28
14. Treibmann Peter DE027182 OK Leipzig 44:42 + 18:36
15. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:56 + 22:50
16. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 50:01 + 23:55
17. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 25:20
18. Kretzschmar Frank ohne Verein 52:03 + 25:57
19. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 64:51 + 38:45
20. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:07 + 47:01
Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden DISK
H65
2.09 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 33:07
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 33:34 + 0:27
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 33:55 + 0:48
4. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 36:43 + 3:36
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 37:31 + 4:24
6. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 37:44 + 4:37
7. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon 39:28 + 6:21
8. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:31 + 7:24
9. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 42:43 + 9:36
10. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 43:26 + 10:19
11. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 54:17 + 21:10
12. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 55:35 + 22:28
13. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 62:44 + 29:37
14. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 66:34 + 33:27
15. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 85:42 + 52:35
16. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 99:14 + 66:07
H70
1.77 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Genderjahn Ludwig DE018131 Post SV Dresden 26:14
2. Bader Achim OLF Mainz 27:23 + 1:09
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 30:05 + 3:51
4. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 32:32 + 6:18
5. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:39 + 9:25
6. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 36:33 + 10:19
7. Beránek Petr STB4900 C TJ Stadion Nový Bor 38:16 + 12:02
8. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 38:49 + 12:35
9. Michalek Janusz 68P4800 individuální 40:44 + 14:30
10. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 42:01 + 15:47
11. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 42:55 + 16:41
12. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:11 + 19:57
13. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 51:02 + 24:48
14. Voigt Wolfgang DE033395 SV Lengefeld 61:09 + 34:55
15. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 98:07 + 71:53
H75
1.77 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo DE025516 SSV Planeta Radebeul 32:18
2. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 34:10 + 1:52
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 43:35 + 11:17
4. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 62:17 + 29:59
H80
1.68 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 26:28
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 29:23 + 2:55
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 33:26 + 6:58
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 33:34 + 7:06
5. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 42:15 + 15:47
HDR
1.59 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 20:17
2. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 23:37 + 3:20
3. Votava Jan 4 CZ - neregistrovaný 23:57 + 3:40
4. Duman Rozárie BOR OK Jiskra Nový Bor 25:14 + 4:57
5. Herrmann Louis DE059812 OL Görlitz 26:02 + 5:45
6. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 26:09 + 5:52
7. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 26:21 + 6:04
8. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 27:35 + 7:18
9. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 28:11 + 7:54
10. Richter Emil Post SV Dresden 29:13 + 8:56
11. Kowsky Susanne DE060752 OL Görlitz 31:31 + 11:14
12. Proxová Veronika 50001 5 CZ - Proxovi 31:54 + 11:37
13. Moučka Ondřej TJN1006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:16 + 11:59
14. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 32:17 + 12:00
15. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 33:06 + 12:49
16. Hák Martin TUR1206 C OOB TJ Turnov 33:27 + 13:10
17. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 34:05 + 13:48
18. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 34:30 + 14:13
19. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 36:30 + 16:13
20. Moraweck Hannah SG Zittau Süd 36:38 + 16:21
21. Kutáková Hana TJN1056 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:31 + 17:14
22. Šašek Martin LLI0501 C LOK-o Liberec 37:37 + 17:20
23. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 38:01 + 17:44
24. Kalousková Aneta JEN1350 C OB Jenišovice 39:17 + 19:00
25. Matussek Mathilda OL-Team Wehrsdorf 42:47 + 22:30
26. Tecl Matouš STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 44:52 + 24:35
27. Slámová Simona TUR1257 C OOB TJ Turnov 45:13 + 24:56
28. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 46:01 + 25:44
29. Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 47:23 + 27:06
30. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 50:07 + 29:50
31. Lankaš Tóňa a Vojta CHA OK Chrastava 52:41 + 32:24
32. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 54:14 + 33:57
33. Drbohlav Marek 40002 4 CZ - neregistrovaný 55:26 + 35:09
34. Švihovský Daniel SJC1101 Sportcentrum Jičín 57:35 + 37:18
35. Janáková Zuzana SJCxxx3 Sportcentrum Jičín 57:47 + 37:30
36. Zmatlík Kryštof STB1401 C TJ Stadion Nový Bor 58:40 + 38:23
37. Knuth Kamilla OLV Potsdam 59:49 + 39:32
38. Janáková Veronika SJCxxx2 Sportcentrum Jičín 64:35 + 44:18
Erbenová Mariana STB1451 C TJ Stadion Nový Bor DISK
P
2.13 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holec Jakub 4 CZ - neregistrovaný 16:20
2. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 27:21 + 11:01
3. Thomas Sylvia OL-Team Wehrsdorf 30:06 + 13:46
4. Nováková Markéta 4 CZ - neregistrovaný 37:29 + 21:09
5. Treibmann Bettina ohne Verein 41:28 + 25:08
6. Veselá Karolína 4 CZ - neregistrovaný 42:16 + 25:56
7. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 42:34 + 26:14
8. Vlčková Petra 4 CZ - neregistrovaný 42:54 + 26:34
9. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 44:27 + 28:07
10. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 44:59 + 28:39
11. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 45:53 + 29:33
12. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 46:13 + 29:53
13. Kottíková Pavlína TJN7751 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:33 + 31:13
14. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 47:52 + 31:32
15. Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 51:43 + 35:23
16. Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:56 + 37:36
17. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 55:47 + 39:27
18. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:02 + 39:42
19. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:22 + 40:02
20. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 57:05 + 40:45
21. Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:44 + 41:24
22. Grassow Petra DE037644 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:07 + 41:47
23. Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 58:33 + 42:13
24. Dobra Beate DE053450 SV Bad Düben 60:07 + 43:47
25. Podoubský Miloň 4 CZ - neregistrovaný 60:56 + 44:36
26. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 63:21 + 47:01
27. Nosková Ivana 4 CZ - neregistrovaný 63:57 + 47:37
28. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 66:34 + 50:14
29. Dalüge Beate Volkssport Berlin 78:46 + 62:26
30. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 80:06 + 63:46
31. Walach Jiří LLI LOKO Liberec 84:31 + 68:11
32. Babjaková Ljuba 4 CZ - neregistrovaný 86:47 + 70:27
33. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 92:11 + 75:51
34. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:49 + 77:29
35. Horáková Dana 4 CZ - neregistrovaný 119:19 + 102:59
Isganaitis Jurges Berliner TSC DISK
Románková Iva 40003 4 CZ - neregistrovaný DISK
Weidig Levin USV TU Dresden DISK
Weidig Sonja USV TU Dresden DISK
T
3.09 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riebisch Martin USV TU Dresden 33:29
2. Härtelt Daniel DE019163 SG Zittau Süd 37:21 + 3:52
3. Holec Jakub 4 CZ - neregistrovaný 38:22 + 4:53
4. Ender Felix HSG HSG Turbine Zittau 39:52 + 6:23
5. Fritzsche Christian Post SV Dresden 43:03 + 9:34
6. Průcha Pavel BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor 43:55 + 10:26
7. Lisý Ondřej VLI Slavia Liberec orienteering 46:36 + 13:07
8. Moraweck Sebastian DE036290 SG Zittau Süd 47:23 + 13:54
9. Ender Franka HSG HSG Turbine Zittau 52:16 + 18:47
10. Přibyl Ivan 4 CZ - neregistrovaný 52:28 + 18:59
11. Wagner Sabine DE036349 SG Zittau Süd 54:36 + 21:07
12. Francke Pavla VLI8850 C Slavia Liberec orienteering 55:24 + 21:55
13. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 57:29 + 24:00
14. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 57:47 + 24:18
15. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 59:29 + 26:00
16. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 60:19 + 26:50
17. Schmotz Martin USV TU Dresden 60:47 + 27:18
18. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 61:17 + 27:48
19. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 62:21 + 28:52
20. Kudraß Peter DE036315 SG Zittau Süd 63:09 + 29:40
21. Marek Martin LLI7000 C LOK-o Liberec 67:25 + 33:56
22. Friedrich Sophie DE036331 SG Zittau Süd 67:32 + 34:03
23. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 71:08 + 37:39
24. Přibylová Eva 4 CZ - neregistrovaný 74:06 + 40:37
25. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:36 + 41:07
26. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:25 + 41:56
27. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 77:29 + 44:00
28. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 78:23 + 44:54
29. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 78:37 + 45:08
30. Moraweck Karolin DE033965 SG Zittau Süd 78:41 + 45:12
31. Dalüge Kai SV IHW Alex 78 Berlin 78:42 + 45:13
32. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 81:42 + 48:13
33. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:04 + 49:35
34. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:27 + 50:58
35. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:25 + 53:56
36. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 88:36 + 55:07
37. Karafiátová Lucie 4 CZ - neregistrovaný 94:22 + 60:53
38. Wagner Martina DE033428 SG Zittau Süd 95:04 + 61:35
39. Cimbálová Irena 4 CZ - neregistrovaný 98:49 + 65:20
40. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 106:12 + 72:43
41. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 107:55 + 74:26
42. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 109:09 + 75:40
43. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 118:30 + 85:01
44. Döring Jurgen DE055795 ohne Verein 123:58 + 90:29
45. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:03 + 91:34
46. Cimbál Bohumil 4 CZ - neregistrovaný 128:25 + 94:56
Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha DISK
Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha DISK