Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H60

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Gorčicová Eliška - R3
Stavitel tratí:
Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY:
Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Protokol:
Závod proběhl za deštivého počasí, cílem prošlo v den závodu 917 závodníků. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. V závodě došlo ke zranění závodníka Petra Karvánka BOR6600. Hlavní rozhodčí nemusel přistoupit k dodatečné diskvalifikaci žádného závodníka a protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího nebyl ve stanovené lhůtě do 30 min. po plánovaném času uzavření cíle podán.
H60
2.22 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 26:06
2. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 30:18 + 4:12
3. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 32:29 + 6:23
4. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 34:40 + 8:34
5. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 35:05 + 8:59
6. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 36:12 + 10:06
7. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:15 + 10:09
8. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 37:19 + 11:13
9. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 38:55 + 12:49
10. Fremder Dietmar DE017703 OL-Team Wehrsdorf 40:29 + 14:23
11. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:01 + 14:55
12. Juckelandt Wolf-Gerold DE030060 SV Robotron Dresden 42:32 + 16:26
13. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 42:34 + 16:28
14. Treibmann Peter DE027182 OK Leipzig 44:42 + 18:36
15. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:56 + 22:50
16. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 50:01 + 23:55
17. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 25:20
18. Kretzschmar Frank ohne Verein 52:03 + 25:57
19. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 64:51 + 38:45
20. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:07 + 47:01
Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden DISK