Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Eliška | PHK1056 | OK 99 Hradec Králové | 23:19 | ||
2. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 26:28 | + 3:09 | |
3. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | SPORTICUS team | 28:04 | + 4:45 | |
4. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 31:03 | + 7:44 | |
5. | Vozková Veronika | NNN1007 | Neregistrovaní | 32:27 | + 9:08 | |
6. | Zemanová Kristýna | VLI1055 | Slavia Liberec orienteering | 33:22 | + 10:03 | |
7. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 33:51 | + 10:32 | |
8. | Rypáčková Šárka | TJP1151 | TJ Sokol Troja | 33:52 | + 10:33 | |
9. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 39:18 | + 15:59 | |
10. | Válková Karolína | TUV0951 | SOK TJ Turnov | 42:17 | + 18:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 16:34 | ||
2. | Růtová Amálka | TJN0951 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:16 | + 2:42 | |
3. | Pechová Marie | VLI1050 | Slavia Liberec orienteering | 19:38 | + 3:04 | |
4. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 20:30 | + 3:56 | |
5. | Zurynková Lenka | TJN0957 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:28 | + 5:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 20:24 | ||
2. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 24:14 | + 3:50 | |
3. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 26:25 | + 6:01 | |
4. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 27:03 | + 6:39 | |
5. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 27:13 | + 6:49 | |
6. | Heřmánková Bára | TUR0850 | OOB TJ Turnov | 27:15 | + 6:51 | |
7. | Oliveriusová Anna | BZP0850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 29:13 | + 8:49 | |
8. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 31:28 | + 11:04 | |
9. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 31:41 | + 11:17 | |
10. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 32:00 | + 11:36 | |
11. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 32:28 | + 12:04 | |
12. | Pavlova Lenka | TJN0850 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:41 | + 12:17 | |
13. | Krtičková Ester | CHA0754 | OK Chrastava | 33:01 | + 12:37 | |
14. | Ekertová Jana | VLI0750 | Slavia Liberec orienteering | 34:46 | + 14:22 | |
15. | Pechová Alena | VLI0854 | Slavia Liberec orienteering | 36:39 | + 16:15 | |
16. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 38:17 | + 17:53 | |
17. | Havlínová Josefína | DKP0853 | Oddíl OB Kotlářka | 42:40 | + 22:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 32:17 | ||
2. | Floriánková Františka | VSP0550 | USK Praha | 32:23 | + 0:06 | |
3. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:21 | + 2:04 | |
4. | Dušková Viktorie | TJN0655 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:25 | + 5:08 | |
5. | Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | 43:44 | + 11:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 46:01 | ||
2. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | OOB SK Chrast | 52:13 | + 6:12 | |
3. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 58:02 | + 12:01 | |
4. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:28 | + 12:27 | |
5. | Semíková Julie | KAM0358 | OK Kamenice | 65:54 | + 19:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 53:12 | ||
2. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 65:23 | + 12:11 | |
3. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 68:29 | + 15:17 | |
4. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 73:01 | + 19:49 | |
5. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 75:51 | + 22:39 | |
6. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | KOB Děčín | 78:45 | + 25:33 | |
7. | Mašatová Eliška | 0070001 | Český Brod | 89:03 | + 35:51 | |
8. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:57 | + 38:45 | |
Tokárová Regina | VPM0151 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimková Johanka | ZBM9350 | SK Žabovřesky Brno | 76:33 | 8377 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:23 | + 0:50 | 8287 | |
2. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 77:23 | + 0:50 | 8287 | |
4. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 78:40 | + 2:07 | 8149 | |
5. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 80:58 | + 4:25 | 7901 | |
6. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 81:28 | + 4:55 | 7847 | |
7. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:25 | + 5:52 | 7744 | |
8. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 82:28 | + 5:55 | 7739 | |
9. | Turczerová Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:35 | + 6:02 | 7726 | |
10. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:05 | + 6:32 | 7672 | |
11. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 84:11 | + 7:38 | 7554 | |
12. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 85:42 | + 9:09 | 7390 | |
13. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 87:21 | + 10:48 | 7212 | |
14. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 88:22 | + 11:49 | 7102 | |
15. | Wiesnerová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 89:24 | + 12:51 | 6991 | |
16. | Svobodová Barbora | TJN8952 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 90:02 | + 13:29 | 6923 | |
17. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 91:43 | + 15:10 | 6741 | |
18. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 92:13 | + 15:40 | 6687 | |
19. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 93:16 | + 16:43 | 6574 | |
20. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 94:50 | + 18:17 | 6405 | |
21. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 103:09 | + 26:36 | 5508 | |
22. | Rýdlová Magdaléna | TJN0251 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 103:16 | + 26:43 | 5495 | |
23. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 106:12 | + 29:39 | 5179 | |
24. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 107:11 | + 30:38 | 5073 | |
25. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 107:43 | + 31:10 | 5015 | |
26. | Pecoldová Pavlína | 0160001 | Cookies & Pancakes | 109:15 | + 32:42 | ||
27. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 110:28 | + 33:55 | 4719 | |
28. | Pangrácová Marie | 0110001 | Český svaz neslyšících sportov | 113:13 | + 36:40 | ||
29. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 114:43 | + 38:10 | 4260 | |
30. | Novotná Barbora | TJN8951 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 120:13 | + 43:40 | 3667 | |
31. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 124:27 | + 47:54 | 3210 | |
32. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 141:18 | + 64:45 | 1393 | |
Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | DISK | 0 | |||
Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Moravcová Kateřina | DKP8452 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||||
Hlubučková Kristýna | KAM9551 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | |||
Černá Eliška | SCP9050 | OK Sparta Praha | DISK | 0 | |||
MS | Indráková Adéla | ZBM9153 | SK Žabovřesky Brno | 72:36 | + | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luštická Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 43:46 | 7044 | ||
2. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 45:14 | + 1:28 | 6819 | |
3. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 45:38 | + 1:52 | 6758 | |
4. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 47:02 | + 3:16 | 6543 | |
5. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 48:32 | + 4:46 | 6314 | |
6. | Pangrácová Anna | 0010001 | SK SKIVELO | 49:03 | + 5:17 | ||
7. | Šákrová Michaela | BOR8850 | OK Jiskra Nový Bor | 49:14 | + 5:28 | 6206 | |
8. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 50:17 | + 6:31 | 6046 | |
9. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 50:40 | + 6:54 | 5987 | |
10. | Kopcová Michaela | VLI8456 | Slavia Liberec orienteering | 50:56 | + 7:10 | 5946 | |
11. | Lamichová Martina | XHK9150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 52:14 | + 8:28 | ||
12. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:29 | + 11:43 | 5249 | |
13. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:18 | + 12:32 | 5124 | |
14. | Drągowska Malwina | 23P8500 | OK!Sport Warszawa | 56:56 | + 13:10 | ||
15. | Žemličková Lenka | LPU8660 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:44 | + 14:58 | 4751 | |
16. | Srpová Zuzana | SJC8551 | Sportcentrum Jičín | 59:12 | + 15:26 | 4680 | |
17. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 59:28 | + 15:42 | 4639 | |
18. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 59:47 | + 16:01 | 4591 | |
19. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 60:27 | + 16:41 | 4489 | |
20. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 68:21 | + 24:35 | 3279 | |
21. | Černá Hana | VŠTJ Ekonom Praha | 69:23 | + 25:37 | |||
22. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:42 | + 26:56 | 2919 | |
23. | Němečková Eliška | 0330001 | Glede team | 73:24 | + 29:38 | ||
24. | Soroka Martyna | TUR9466 | OOB TJ Turnov | 76:21 | + 32:35 | 2053 | |
25. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 76:23 | + 32:37 | 2048 | |
26. | Dobešová Kateřina | KPY8750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 100:31 | + 56:45 | 0 | |
Bednaříková Jana | SPC8353 | SPORTICUS team | DISK | 0 | |||
Fencíková Lucie | JHB9160 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | 0 | |||
Makovská Jarmila | TAP8650 | KOB Tretra Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 62:52 | ||
2. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:06 | + 4:14 | |
3. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:10 | + 7:18 | |
4. | Lankašová Barbora | CHA8050 | OK Chrastava | 72:01 | + 9:09 | |
5. | Tesařová Anna | SCP8257 | OK Sparta Praha | 73:03 | + 10:11 | |
6. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 78:39 | + 15:47 | |
7. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | KOB Tretra Praha | 82:01 | + 19:09 | |
8. | Kopecká Magdaléna | KPY8250 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:54 | + 20:02 | |
9. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 86:18 | + 23:26 | |
10. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 87:17 | + 24:25 | |
11. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 91:08 | + 28:16 | |
12. | Uhlíková Šárka | SJC8151 | Sportcentrum Jičín | 92:20 | + 29:28 | |
13. | Blažková Kristina | 0170002 | Bludní tuleni | 109:27 | + 46:35 | |
14. | Jitka Jakubská | 0240002 | Jak | 126:18 | + 63:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 53:08 | ||
2. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | OOB TJ Turnov | 57:01 | + 3:53 | |
3. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 57:15 | + 4:07 | |
4. | Krtičková Michaela | CHA7952 | OK Chrastava | 61:38 | + 8:30 | |
5. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 65:16 | + 12:08 | |
6. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia Plzeň | 69:01 | + 15:53 | |
7. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 70:26 | + 17:18 | |
8. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 70:43 | + 17:35 | |
9. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:37 | + 23:29 | |
10. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 78:49 | + 25:41 | |
11. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 81:10 | + 28:02 | |
12. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 82:10 | + 29:02 | |
13. | Růtová Martina | TJN7652 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:17 | + 34:09 | |
14. | Tomandlová Radka | 5IX7550 | NOK HoRa | 90:23 | + 37:15 | |
15. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:45 | + 43:37 | |
16. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 97:38 | + 44:30 | |
17. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 108:23 | + 55:15 | |
18. | Šunková Karolína | LOU7550 | SK Moravan Louňovice | 108:35 | + 55:27 | |
Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koutná Olga | BOR7152 | OK Jiskra Nový Bor | 44:13 | ||
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 47:44 | + 3:31 | |
3. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 50:19 | + 6:06 | |
4. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 54:17 | + 10:04 | |
5. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | OK Kamenice | 54:36 | + 10:23 | |
6. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 55:16 | + 11:03 | |
7. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:15 | + 12:02 | |
8. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 57:05 | + 12:52 | |
9. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 57:59 | + 13:46 | |
10. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 58:33 | + 14:20 | |
11. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:42 | + 14:29 | |
12. | Dohnálková Jana | SHK7252 | OK Slavia Hradec Králové | 61:05 | + 16:52 | |
13. | Macháčková Michaela | FYD7299 | Jizerský klub OB Frýdlant | 61:34 | + 17:21 | |
14. | Valášková Šárka | KAM6951 | OK Kamenice | 63:58 | + 19:45 | |
15. | Gabryšová Tereza | LME6850 | SK Los Mělník | 67:30 | + 23:17 | |
16. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 71:09 | + 26:56 | |
17. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 76:51 | + 32:38 | |
18. | Hanušová Zdena | SJC7253 | Sportcentrum Jičín | 82:52 | + 38:39 | |
19. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 84:00 | + 39:47 | |
20. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:54 | + 41:41 | |
21. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 88:03 | + 43:50 | |
22. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 95:54 | + 51:41 | |
23. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 101:12 | + 56:59 | |
24. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 105:50 | + 61:37 | |
25. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 112:43 | + 68:30 | |
Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 56:08 | ||
2. | Würzová Kateřina | FYD6952 | Jizerský klub OB Frýdlant | 58:53 | + 2:45 | |
3. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 58:59 | + 2:51 | |
4. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 60:47 | + 4:39 | |
5. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 62:12 | + 6:04 | |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 62:41 | + 6:33 | |
7. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 64:05 | + 7:57 | |
8. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 65:32 | + 9:24 | |
9. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 66:08 | + 10:00 | |
10. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:14 | + 11:06 | |
11. | Jermanová Eva | TJN6150 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:53 | + 12:45 | |
12. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:33 | + 15:25 | |
13. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 72:51 | + 16:43 | |
14. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Mladá Boleslav | 75:05 | + 18:57 | |
15. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 76:27 | + 20:19 | |
16. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | OK Kamenice | 77:39 | + 21:31 | |
17. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:01 | + 21:53 | |
18. | Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia Plzeň | 85:52 | + 29:44 | |
19. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 89:44 | + 33:36 | |
20. | Šimková Hana | UOL6653 | SOB Olomouc | 89:49 | + 33:41 | |
21. | Čermáková Gabriela | KAM6752 | OK Kamenice | 91:27 | + 35:19 | |
22. | Krakorová Iva | NNN1008 | Neregistrovaní | 107:30 | + 51:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 45:37 | ||
2. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 55:45 | + 10:08 | |
3. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 56:46 | + 11:09 | |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 62:41 | + 17:04 | |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 65:20 | + 19:43 | |
6. | Drągowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 68:23 | + 22:46 | |
7. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 69:11 | + 23:34 | |
8. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 71:56 | + 26:19 | |
9. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:11 | + 27:34 | |
10. | Sochorová Hana | HAV6250 | OB Havířov | 73:29 | + 27:52 | |
11. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:37 | + 30:00 | |
12. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:04 | + 34:27 | |
Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konopáčová Jana | TUR5650 | OOB TJ Turnov | 46:07 | ||
2. | Bradnová Věra | CHA5550 | OK Chrastava | 50:12 | + 4:05 | |
3. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 50:52 | + 4:45 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:11 | + 6:04 | |
5. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 58:11 | + 12:04 | |
6. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 64:22 | + 18:15 | |
7. | Olbrycht Anna | 73P5650 | OLBnO | 97:46 | + 51:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 49:10 | ||
2. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 54:06 | + 4:56 | |
3. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 54:56 | + 5:46 | |
4. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB Tretra Praha | 56:11 | + 7:01 | |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 66:24 | + 17:14 | |
Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 40:54 | ||
2. | Sikorová Marie | BOV4852 | TJ Baník Ostrava OKD | 42:53 | + 1:59 | |
3. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 44:56 | + 4:02 | |
4. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 58:28 | + 17:34 | |
5. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | OOB TJ Zlaté Hory | 71:20 | + 30:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprechtová Marie | TUR4250 | OOB TJ Turnov | 79:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 16:08 | ||
2. | Přinda Vojtěch | VLI1000 | Slavia Liberec orienteering | 20:37 | + 4:29 | |
3. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 21:33 | + 5:25 | |
4. | Nehasil František | BOR1101 | OK Jiskra Nový Bor | 23:01 | + 6:53 | |
5. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 26:37 | + 10:29 | |
6. | Louda Matyáš | TUR0912 | OOB TJ Turnov | 27:17 | + 11:09 | |
7. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 27:30 | + 11:22 | |
8. | Krtička Jáchym | CHA1000 | OK Chrastava | 34:07 | + 17:59 | |
9. | Pavel Jakubský | 0240003 | Jak | 34:15 | + 18:07 | |
10. | Filip Jakubský | 0240004 | Jak | 40:16 | + 24:08 | |
11. | Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 61:51 | + 45:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 12:37 | ||
2. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 13:41 | + 1:04 | |
3. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 14:10 | + 1:33 | |
4. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:43 | + 4:06 | |
5. | Svensson Samuel | 0120001 | Soderhamns orienteringsklubb | 16:52 | + 4:15 | |
6. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 17:16 | + 4:39 | |
7. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 17:22 | + 4:45 | |
8. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 18:57 | + 6:20 | |
9. | Pešík Matouš | VLI0903 | Slavia Liberec orienteering | 20:13 | + 7:36 | |
9. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 20:13 | + 7:36 | |
11. | Kutek Matěj | JEN0902 | OB Jenišovice | 21:20 | + 8:43 | |
12. | Maděra Jakub | VLI0906 | Slavia Liberec orienteering | 23:38 | + 11:01 | |
13. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | KOB Tretra Praha | 25:33 | + 12:56 | |
14. | Čeněk Matyáš | TAP1004 | KOB Tretra Praha | 26:35 | + 13:58 | |
15. | Oliverius Filip | BZP1002 | Báječné ženy v orientačním běhu | 35:54 | + 23:17 | |
16. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:11 | + 25:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 21:03 | ||
2. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 21:59 | + 0:56 | |
3. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 22:36 | + 1:33 | |
4. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 25:51 | + 4:48 | |
5. | Kučera Teodor | DOR0800 | OK Dobříš | 27:39 | + 6:36 | |
6. | Týfa Daniel | VLI0811 | Slavia Liberec orienteering | 27:55 | + 6:52 | |
7. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 39:30 | + 18:27 | |
Karásek Vojtěch | TUR0811 | OOB TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 45:16 | ||
2. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 46:10 | + 0:54 | |
3. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 46:31 | + 1:15 | |
4. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 48:15 | + 2:59 | |
5. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 48:49 | + 3:33 | |
6. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 54:39 | + 9:23 | |
7. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 54:52 | + 9:36 | |
8. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 58:24 | + 13:08 | |
9. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 59:11 | + 13:55 | |
10. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 64:26 | + 19:10 | |
11. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:33 | + 24:17 | |
12. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 72:49 | + 27:33 | |
13. | Sedláček David | KOR0502 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 72:55 | + 27:39 | |
14. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 76:25 | + 31:09 | |
15. | Havlín Prokop | DKP0705 | Oddíl OB Kotlářka | 77:10 | + 31:54 | |
16. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 82:03 | + 36:47 | |
17. | Havlas Jakub | Slavia Liberec orienteering | 99:14 | + 53:58 | ||
18. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 130:08 | + 84:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:33 | ||
2. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 51:58 | + 0:25 | |
3. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 60:57 | + 9:24 | |
4. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 64:15 | + 12:42 | |
5. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 64:33 | + 13:00 | |
6. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 67:38 | + 16:05 | |
7. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:57 | + 20:24 | |
8. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 72:44 | + 21:11 | |
9. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia Plzeň | 82:57 | + 31:24 | |
10. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:31 | + 33:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 71:03 | ||
2. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 85:09 | + 14:06 | |
3. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 86:49 | + 15:46 | |
4. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 89:47 | + 18:44 | |
Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | DISK | |||
Krampla Michal Jan | UOL0302 | SOB Olomouc | DISK | |||
Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | DISK | |||
Charousek Matěj | PGP0207 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 92:00 | |||
2. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 128:04 | + 36:04 | ||
3. | Pavel Martin | TJN0004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 133:44 | + 41:44 | ||
4. | Janeček Jiří | SOB0001 | SOBSA | 137:47 | + 45:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 73:37 | 8481 | ||
2. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 74:42 | + 1:05 | 8360 | |
3. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:53 | + 2:16 | 8228 | |
4. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 76:44 | + 3:07 | 8133 | |
5. | Škvor Ota | KAM9900 | OK Kamenice | 77:47 | + 4:10 | 8015 | |
6. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:15 | + 5:38 | 7851 | |
7. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 81:11 | + 7:34 | 7635 | |
8. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB Tretra Praha | 81:52 | + 8:15 | 7559 | |
9. | Oma Jakub | TUR8002 | OOB TJ Turnov | 82:44 | + 9:07 | 7462 | |
10. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:15 | + 9:38 | 7404 | |
11. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 83:38 | + 10:01 | 7361 | |
12. | Šmelík Martin | KAM9604 | OK Kamenice | 83:55 | + 10:18 | 7329 | |
13. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 85:12 | + 11:35 | 7186 | |
14. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 85:35 | + 11:58 | 7143 | |
15. | Holas Štěpán | SJC8702 | Sportcentrum Jičín | 85:52 | + 12:15 | 7111 | |
16. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 86:02 | + 12:25 | 7093 | |
17. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 86:07 | + 12:30 | 7083 | |
18. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:13 | + 12:36 | 7072 | |
19. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 87:35 | + 13:58 | 6919 | |
20. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 87:54 | + 14:17 | 6884 | |
21. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 88:30 | + 14:53 | 6817 | |
22. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 89:44 | + 16:07 | 6679 | |
23. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 89:46 | + 16:09 | 6675 | |
24. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 90:14 | + 16:37 | 6623 | |
25. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 90:53 | + 17:16 | 6550 | |
26. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 91:03 | + 17:26 | 6532 | |
27. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:51 | + 18:14 | 6442 | |
28. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 91:54 | + 18:17 | 6437 | |
29. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | 92:25 | + 18:48 | 6379 | |
30. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 94:32 | + 20:55 | 6142 | |
31. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 95:16 | + 21:39 | 6060 | |
32. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 95:58 | + 22:21 | 5982 | |
33. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 96:45 | + 23:08 | 5894 | |
34. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 97:32 | + 23:55 | 5807 | |
35. | Petr Jan | TJN8200 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 97:33 | + 23:56 | 5805 | |
36. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 99:04 | + 25:27 | 5635 | |
37. | Jiran Jan | PHK7701 | OK 99 Hradec Králové | 100:18 | + 26:41 | 5498 | |
38. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 100:40 | + 27:03 | 5457 | |
39. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 102:10 | + 28:33 | 5289 | |
40. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 102:12 | + 28:35 | 5285 | |
41. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 104:33 | + 30:56 | 5022 | |
42. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 104:51 | + 31:14 | 4989 | |
43. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 106:14 | + 32:37 | 4834 | |
44. | Vošta Zdeněk | VCB8748 | OB České Budějovice | 106:32 | + 32:55 | ||
45. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 106:33 | + 32:56 | 4799 | |
46. | Černý Michal | PHK8005 | OK 99 Hradec Králové | 106:54 | + 33:17 | 4760 | |
47. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 108:07 | + 34:30 | 4623 | |
48. | Vítek Tomáš | PHK7702 | OK 99 Hradec Králové | 109:19 | + 35:42 | 4489 | |
49. | Škrabálek Jan | KYL7000 | SK SP Kylešovice | 110:39 | + 37:02 | 4340 | |
50. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 110:51 | + 37:14 | 4318 | |
51. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 111:09 | + 37:32 | 4284 | |
52. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 111:21 | + 37:44 | 4262 | |
53. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 112:02 | + 38:25 | 4186 | |
54. | Šmejc Jakub | SJC9401 | Sportcentrum Jičín | 112:23 | + 38:46 | 4146 | |
55. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 116:28 | + 42:51 | 3690 | |
56. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 116:36 | + 42:59 | 3675 | |
57. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 118:06 | + 44:29 | 3507 | |
58. | Dudík Petr | JPV8917 | Oddíl OS SK Prostějov | 119:14 | + 45:37 | 3380 | |
59. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 124:16 | + 50:39 | 2818 | |
60. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 130:18 | + 56:41 | 2143 | |
61. | Koucký Martin | EKP9700 | VŠTJ Ekonom Praha | 132:17 | + 58:40 | 1921 | |
62. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 138:27 | + 64:50 | 1232 | |
63. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 149:04 | + 75:27 | 45 | |
64. | Zděnek Přemysl | DKP7904 | Oddíl OB Kotlářka | 153:09 | + 79:32 | 0 | |
Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | DISK | 0 | |||
Bednařík Marek | 0010002 | SK SKIVELO | DISK | ||||
Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | |||
Krampla Tomáš | UOL6601 | SOB Olomouc | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žemlík Pavel | TUR7135 | OOB TJ Turnov | 48:06 | 5568 | ||
2. | Škvor Martin | KAM6700 | OK Kamenice | 52:14 | + 4:08 | 5152 | |
3. | Kopec Tomáš | VLI8203 | Slavia Liberec orienteering | 54:48 | + 6:42 | 4894 | |
4. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 56:09 | + 8:03 | 4758 | |
5. | Hostaš Petr | TUR9001 | OOB TJ Turnov | 58:22 | + 10:16 | 4535 | |
6. | Zavřel Michal | KRN6804 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:59 | + 12:53 | 4271 | |
7. | Rýdl Jiří | TJN7000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:34 | + 13:28 | 4212 | |
8. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:48 | + 14:42 | 4088 | |
9. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 81:21 | + 33:15 | 2221 | |
10. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 82:53 | + 34:47 | 2067 | |
11. | Král Luboš | TJN8401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:58 | + 37:52 | 1757 | |
12. | Bernášek Jiří | STB8101 | TJ Stadion Nový Bor | 86:14 | + 38:08 | 1730 | |
13. | Tesař Jan | SCP8501 | OK Sparta Praha | 93:35 | + 45:29 | 990 | |
14. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 93:57 | + 45:51 | 953 | |
15. | Loudil Lukáš | 0050001 | Neregistrovaný | 95:53 | + 47:47 | ||
16. | Petříček Jakub | NNN1012 | Neregistrovaní | 112:36 | + 64:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 73:01 | ||
2. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 85:10 | + 12:09 | |
3. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 85:51 | + 12:50 | |
4. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 92:02 | + 19:01 | |
5. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 92:05 | + 19:04 | |
6. | Krtička Jan | PLU7931 | TJ SOKOL Plumlov | 94:44 | + 21:43 | |
7. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 97:42 | + 24:41 | |
8. | Drągowski Piotr | 23P8200 | OK!Sport Warszawa | 98:39 | + 25:38 | |
9. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 98:45 | + 25:44 | |
10. | Fröhlich Martin | 0170001 | Bludní tuleni | 104:20 | + 31:19 | |
11. | Vančura Martin | ASU8049 | Magnus Orienteering | 108:24 | + 35:23 | |
12. | Albrecht David | Neregistrovaní | 109:52 | + 36:51 | ||
13. | Kasse Jakub | 0270001 | HO Jurije Gagarina | 110:55 | + 37:54 | |
14. | Kautský Jiří | SCP8201 | OK Sparta Praha | 111:27 | + 38:26 | |
15. | Maděra Josef | VLI7900 | Slavia Liberec orienteering | 113:44 | + 40:43 | |
16. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 116:34 | + 43:33 | |
17. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 117:01 | + 44:00 | |
18. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 120:53 | + 47:52 | |
19. | Distler Carl W. | 0090001 | Berlin TSC | 135:20 | + 62:19 | |
20. | Dvořáček Dan | 0160002 | Cookies & Pancakes | 164:27 | + 91:26 | |
Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | DISK | |||
Kubeček Lukáš | NNN1021 | Neregistrovaní | DISK | |||
Janata Pavel | TJN8400 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Žemlička Jan | LPU8303 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Schwartz Tobias | 2JD8000 | Berliner TSC | DISK | |||
Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | DISK | |||
Klíma Kamil | 0100001 | SK Olympia Praha SPS | DISK | |||
Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 54:39 | ||
2. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 59:59 | + 5:20 | |
3. | Vodrážka Jakub | VLI7604 | Slavia Liberec orienteering | 62:52 | + 8:13 | |
4. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 65:34 | + 10:55 | |
5. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB Tretra Praha | 68:37 | + 13:58 | |
6. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 71:14 | + 16:35 | |
7. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:10 | + 17:31 | |
8. | Lehmann Karsten | NNN1090 | Neregistrovaní | 72:11 | + 17:32 | |
9. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 75:55 | + 21:16 | |
10. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 79:30 | + 24:51 | |
11. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | OK Chrastava | 80:48 | + 26:09 | |
12. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 81:58 | + 27:19 | |
13. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 82:45 | + 28:06 | |
14. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 86:35 | + 31:56 | |
15. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 90:32 | + 35:53 | |
16. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 90:50 | + 36:11 | |
17. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 92:07 | + 37:28 | |
18. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 94:19 | + 39:40 | |
19. | Jakubský Ondřej | 0240001 | Jak | 98:39 | + 44:00 | |
20. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 101:58 | + 47:19 | |
21. | Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | 102:44 | + 48:05 | |
22. | Ekert Vladimír | VLI7600 | Slavia Liberec orienteering | 103:48 | + 49:09 | |
23. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 104:12 | + 49:33 | |
24. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 110:40 | + 56:01 | |
25. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 123:53 | + 69:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 62:32 | ||
2. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 66:40 | + 4:08 | |
3. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:29 | + 4:57 | |
4. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 68:04 | + 5:32 | |
5. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 68:23 | + 5:51 | |
6. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 69:28 | + 6:56 | |
7. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:49 | + 10:17 | |
8. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 74:36 | + 12:04 | |
9. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 76:37 | + 14:05 | |
10. | Zurynek Jan | EKP7003 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:19 | + 19:47 | |
11. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 87:38 | + 25:06 | |
12. | Průšek Petr | STB7000 | TJ Stadion Nový Bor | 90:58 | + 28:26 | |
13. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 104:31 | + 41:59 | |
14. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 109:01 | + 46:29 | |
15. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 173:28 | + 110:56 | |
Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 60:16 | ||
2. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 61:43 | + 1:27 | |
3. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 62:08 | + 1:52 | |
4. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 64:37 | + 4:21 | |
5. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 65:37 | + 5:21 | |
6. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 65:47 | + 5:31 | |
7. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 67:36 | + 7:20 | |
8. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 70:15 | + 9:59 | |
9. | Nadera Darius | NNN1055 | Neregistrovaní | 70:56 | + 10:40 | |
10. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 73:50 | + 13:34 | |
11. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 78:58 | + 18:42 | |
12. | Valášek Petr | KAM6600 | OK Kamenice | 79:06 | + 18:50 | |
13. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 81:00 | + 20:44 | |
14. | Würz Jiří | LTP6502 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:10 | + 22:54 | |
15. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 85:37 | + 25:21 | |
16. | Žucha Jiří | TJN665 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 95:09 | + 34:53 | |
17. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 98:38 | + 38:22 | |
18. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 100:13 | + 39:57 | |
19. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 103:00 | + 42:44 | |
20. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 107:21 | + 47:05 | |
21. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 109:13 | + 48:57 | |
Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | DISK | |||
Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | DISK | |||
Kroupa Štěpán | VPM6904 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Hlubuček Tomáš | KAM6603 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 46:16 | ||
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 54:08 | + 7:52 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 56:17 | + 10:01 | |
4. | Macháček Aleš | FYD6400 | Jizerský klub OB Frýdlant | 57:59 | + 11:43 | |
5. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:28 | + 17:12 | |
6. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 64:40 | + 18:24 | |
7. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 65:58 | + 19:42 | |
8. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 67:18 | + 21:02 | |
9. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 69:07 | + 22:51 | |
10. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 69:37 | + 23:21 | |
11. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:06 | + 25:50 | |
12. | Sochor Tomáš | HAV6301 | OB Havířov | 73:26 | + 27:10 | |
13. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 74:02 | + 27:46 | |
14. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 91:54 | + 45:38 | |
15. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 110:09 | + 63:53 | |
Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 62:31 | ||
2. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 63:33 | + 1:02 | |
3. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:38 | + 4:07 | |
4. | Hones Sepp | 0290002 | 26A | 68:43 | + 6:12 | |
5. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 71:41 | + 9:10 | |
6. | Novotný Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:16 | + 9:45 | |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 72:19 | + 9:48 | |
8. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 72:41 | + 10:10 | |
9. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 73:48 | + 11:17 | |
10. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 78:13 | + 15:42 | |
11. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | OLBnO | 81:26 | + 18:55 | |
12. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 83:41 | + 21:10 | |
13. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 84:58 | + 22:27 | |
14. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 91:37 | + 29:06 | |
15. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 92:10 | + 29:39 | |
16. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 92:52 | + 30:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 40:51 | ||
2. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:07 | + 2:16 | |
3. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 44:30 | + 3:39 | |
4. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 45:14 | + 4:23 | |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:14 | + 5:23 | |
6. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:04 | + 8:13 | |
7. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 49:24 | + 8:33 | |
8. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 49:28 | + 8:37 | |
9. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 52:20 | + 11:29 | |
10. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 56:03 | + 15:12 | |
11. | Polák Zdeněk | VSP5203 | USK Praha | 62:48 | + 21:57 | |
12. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 65:25 | + 24:34 | |
13. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 65:47 | + 24:56 | |
14. | Urválek Jiří | VLI4701 | Slavia Liberec orienteering | 67:30 | + 26:39 | |
15. | Richtr Jiří | JEN5001 | OB Jenišovice | 73:29 | + 32:38 | |
16. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 86:06 | + 45:15 | |
17. | Bednařík Libor | VLI5200 | Slavia Liberec orienteering | 100:22 | + 59:31 | |
18. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 107:44 | + 66:53 | |
Šikola Alexej | LJN5301 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:29 | ||
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 42:24 | + 7:55 | |
3. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 44:44 | + 10:15 | |
4. | Böhm Eduard | 17A4800 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 45:05 | + 10:36 | |
5. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:42 | + 17:13 | |
6. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 52:18 | + 17:49 | |
7. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | SKOB Mladá Boleslav | 53:17 | + 18:48 | |
8. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 53:24 | + 18:55 | |
9. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 53:41 | + 19:12 | |
10. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:02 | + 22:33 | |
11. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 66:57 | + 32:28 | |
12. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 74:26 | + 39:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 46:07 | ||
2. | Folprecht Eduard | TUR4301 | OOB TJ Turnov | 73:39 | + 27:32 | |
3. | Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 83:19 | + 37:12 | |
4. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 84:43 | + 38:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 48:42 | ||
2. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 53:10 | + 4:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Jan | 0210001 | DSVJ | 20:30 | ||
2. | Heczková Emma | VLI1252 | Slavia Liberec orienteering | 20:55 | + 0:25 | |
3. | Havlík Adam | NNN1058 | Neregistrovaní | 21:31 | + 1:01 | |
4. | Dušková Denisa | TJN1250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:22 | + 2:52 | |
5. | Fantapié Alizée | NNN1002 | Neregistrovaní | 23:48 | + 3:18 | |
6. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 25:43 | + 5:13 | |
7. | Bednaříková Eva | SPC1553 | SPORTICUS team | 27:23 | + 6:53 | |
8. | Svítilová Veronika | BZP1550 | Báječné ženy v orientačním běhu | 27:32 | + 7:02 | |
9. | Neyrinck Nina | VSP1350 | USK Praha | 27:51 | + 7:21 | |
10. | Gottstein Josef | LLI1300 | LOK-o Liberec | 28:04 | + 7:34 | |
11. | Pešíková Ela | VLI1253 | Slavia Liberec orienteering | 28:09 | + 7:39 | |
12. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | Báječné ženy v orientačním běhu | 28:47 | + 8:17 | |
13. | Týfová Ella | VLI1150 | Slavia Liberec orienteering | 30:20 | + 9:50 | |
14. | Procházková Sára | TUV1250 | SOK TJ Turnov | 30:30 | + 10:00 | |
15. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 31:53 | + 11:23 | |
16. | Průšková Veronika | STB1352 | TJ Stadion Nový Bor | 32:45 | + 12:15 | |
17. | Arnošt Daniel | NNN1065 | Neregistrovaní | 33:09 | + 12:39 | |
18. | Žemličková Viktorie | LPU1451 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:53 | + 13:23 | |
19. | Pěnička Jan | NNN1034 | Neregistrovaní | 34:48 | + 14:18 | |
20. | Proxová Veronika | 0200001 | Proxovi | 34:58 | + 14:28 | |
21. | Kubeček Matouš | NNN1022 | Neregistrovaní | 35:53 | + 15:23 | |
22. | Kaftanová Leontina | NNN1046 | Neregistrovaní | 36:18 | + 15:48 | |
23. | Joslová Magdaléna | NNN1010 | Neregistrovaní | 36:40 | + 16:10 | |
24. | Zemanová Karolína | VLI1251 | Slavia Liberec orienteering | 36:52 | + 16:22 | |
25. | Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | 37:03 | + 16:33 | |
26. | Pěnička Patrik | NNN1035 | Neregistrovaní | 40:06 | + 19:36 | |
27. | Jiranová Veronika | PHK1452 | OK 99 Hradec Králové | 43:43 | + 23:13 | |
28. | Janatová Ester | TJNxx51 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:20 | + 25:50 | |
29. | Chuchlík Vincent | TJNxx01 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:39 | + 26:09 | |
30. | Švrček Jakub | NNN1067 | Neregistrovaní | 47:37 | + 27:07 | |
31. | Šurčková Kristýna | NNN1054 | Neregistrovaní | 47:41 | + 27:11 | |
32. | Loudil Aleš | 0050003 | Neregistrovaný | 49:31 | + 29:01 | |
32. | Karban Štěpán | DKP1313 | Oddíl OB Kotlářka | 49:31 | + 29:01 | |
34. | Kolín Jonáš | DKP1500 | Oddíl OB Kotlářka | 49:32 | + 29:02 | |
35. | Loudil Lukáš | 0050002 | Neregistrovaný | 49:42 | + 29:12 | |
36. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:10 | + 31:40 | |
37. | Hrouza Jan | KRN1300 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:07 | + 35:37 | |
38. | Holata Vojta | TAP1300 | KOB Tretra Praha | 56:34 | + 36:04 | |
39. | Čech Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah | 57:17 | + 36:47 | ||
40. | Jirounek Vojtěch | 0060002 | Hřebeč | 58:36 | + 38:06 | |
41. | Hašková Veronika | VPM1750 | KOS Slavia Plzeň | 80:04 | + 59:34 | |
42. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 83:03 | + 62:33 | |
43. | Bártík Vilém | 0190001 | Bumbumbang | 91:40 | + 71:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Štěpán | UOL0104 | SOB Olomouc | 13:57 | ||
2. | Schröter Pavel | CHA7203 | OK Chrastava | 14:37 | + 0:40 | |
3. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 15:24 | + 1:27 | |
4. | Vokušová Dana | NNN1029 | Neregistrovaní | 17:06 | + 3:09 | |
5. | Holata Radek | TAP8100 | KOB Tretra Praha | 17:14 | + 3:17 | |
6. | Vokušová Tereza | NNN1027 | Neregistrovaní | 17:31 | + 3:34 | |
7. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 17:48 | + 3:51 | |
8. | Novotný Vít | 0140001 | Maxidum | 17:59 | + 4:02 | |
9. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 18:09 | + 4:12 | |
10. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 18:49 | + 4:52 | |
11. | Pavlovska Petra | 0120002 | Soderhamns orienteringsklubb | 18:57 | + 5:00 | |
12. | Cipryán Tobiáš | BZP0701 | Báječné ženy v orientačním běhu | 19:03 | + 5:06 | |
13. | Cipryánová Alena | BZP7850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 19:37 | + 5:40 | |
14. | Pech Richard | 62X6400 | Neregistrovaní 62X | 20:05 | + 6:08 | |
15. | Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | 20:06 | + 6:09 | |
16. | Kutek Pavel | JEN7701 | OB Jenišovice | 20:14 | + 6:17 | |
17. | Vokuš Zdeněk | NNN1025 | Neregistrovaní | 20:20 | + 6:23 | |
18. | Drahorádová Štěpánka | LPU2251 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:42 | + 6:45 | |
19. | Votavova Světlana | 0210002 | DSVJ | 21:24 | + 7:27 | |
20. | Procházková Lenka | TUV7650 | SOK TJ Turnov | 21:39 | + 7:42 | |
21. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 22:17 | + 8:20 | |
22. | Formánková Zuzana | LPU8456 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:07 | + 9:10 | |
23. | Sarradin Nathalie | NNN1038 | Neregistrovaní | 23:38 | + 9:41 | |
24. | Sarradin Frederick | NNN1040 | Neregistrovaní | 23:43 | + 9:46 | |
25. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 24:36 | + 10:39 | |
26. | Matoušková Petra | NNN1006 | Neregistrovaní | 25:04 | + 11:07 | |
27. | Nadera Agáta | NNN1056 | Neregistrovaní | 25:27 | + 11:30 | |
28. | Floriánková Anežka | VSP0252 | USK Praha | 25:29 | + 11:32 | |
29. | Čalounová Klára | VLI0950 | Slavia Liberec orienteering | 25:39 | + 11:42 | |
30. | Petrová Věra | VLI6251 | Slavia Liberec orienteering | 25:52 | + 11:55 | |
31. | Drapáková Lucie | NNN1041 | Neregistrovaní | 25:53 | + 11:56 | |
32. | Kadečková Kristýna | NNN1023 | Neregistrovaní | 26:12 | + 12:15 | |
33. | Ellederová Zdeňka | TAP7755 | KOB Tretra Praha | 26:33 | + 12:36 | |
34. | Drapák Karel | NNN1043 | Neregistrovaní | 26:38 | + 12:41 | |
35. | Schreibrová Eliška | NNN1028 | Neregistrovaní | 26:39 | + 12:42 | |
36. | Bendáková Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:13 | + 13:16 | |
37. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 27:44 | + 13:47 | |
38. | Bochemek Milan | NNN1048 | Neregistrovaní | 27:59 | + 14:02 | |
39. | Lenková Terezie | NNN1032 | Neregistrovaní | 28:44 | + 14:47 | |
40. | Drapáková Lenka | NNN1044 | Neregistrovaní | 29:00 | + 15:03 | |
41. | Říhová Eliška | NNN1030 | Neregistrovaní | 29:20 | + 15:23 | |
42. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 29:27 | + 15:30 | |
43. | Šitinová Anita | NNN1039 | Neregistrovaní | 30:32 | + 16:35 | |
44. | Pechová Helena | 62X7250 | Neregistrovaní 62X | 30:35 | + 16:38 | |
45. | Funke Daniel | NNN1005 | Neregistrovaní | 31:12 | + 17:15 | |
46. | Kutková Hana | JEN8050 | OB Jenišovice | 31:17 | + 17:20 | |
47. | Jonová Natálie | NNN1003 | Neregistrovaní | 31:32 | + 17:35 | |
48. | Drahoňovský Šimon | NNN1051 | Neregistrovaní | 32:23 | + 18:26 | |
49. | Urbancová Anna | NNN1052 | Neregistrovaní | 34:38 | + 20:41 | |
50. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 37:21 | + 23:24 | |
51. | Faltysová Zuzana | NNN1033 | Neregistrovaní | 39:54 | + 25:57 | |
52. | Floriánková Daniela | VSP7353 | USK Praha | 42:58 | + 29:01 | |
53. | Haider Anna | 0290001 | 26A | 44:35 | + 30:38 | |
54. | Ekertová Jana | NNN1001 | Neregistrovaní | 56:41 | + 42:44 | |
55. | Spilerová Iva | NNN1063 | Neregistrovaní | 56:57 | + 43:00 | |
Drahorád Ctirad | LPU2201 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 48:02 | ||
2. | Pešik Marek | NNN1059 | Neregistrovaní | 52:57 | + 4:55 | |
3. | Heczková Bohdana | VLI7750 | Slavia Liberec orienteering | 54:56 | + 6:54 | |
4. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 56:31 | + 8:29 | |
5. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:44 | + 12:42 | |
6. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 66:39 | + 18:37 | |
7. | Urbánek Petr | NNN1045 | Neregistrovaní | 69:11 | + 21:09 | |
8. | Pešík Michal | JLI7701 | OB Jizerky | 70:16 | + 22:14 | |
9. | Zaydlar Michal | JLI7100 | OB Jizerky | 71:01 | + 22:59 | |
10. | Hrouda Štěpán | 0260001 | Líný Drzý Holky | 71:02 | + 23:00 | |
11. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 72:08 | + 24:06 | |
12. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | 73:34 | + 25:32 | |
13. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 74:00 | + 25:58 | |
14. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 74:11 | + 26:09 | |
15. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 82:48 | + 34:46 | |
16. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 83:08 | + 35:06 | |
17. | Juklíček Jakub | 0130001 | ZuKuŠi | 83:29 | + 35:27 | |
18. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 83:31 | + 35:29 | |
19. | Krpatová Klára | NNN1031 | Neregistrovaní | 86:48 | + 38:46 | |
20. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 91:10 | + 43:08 | |
21. | Čaloun Michal | VLI6801 | Slavia Liberec orienteering | 93:39 | + 45:37 | |
22. | Novotný Václav | NNN1057 | Neregistrovaní | 94:39 | + 46:37 | |
23. | Floriánek Jan | VSP7304 | USK Praha | 95:06 | + 47:04 | |
24. | Tišer Robert | NNN1049 | Neregistrovaní | 96:08 | + 48:06 | |
25. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 97:14 | + 49:12 | |
26. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 97:36 | + 49:34 | |
27. | Toman Jiří | NNN1004 | Neregistrovaní | 100:57 | + 52:55 | |
28. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 102:19 | + 54:17 | |
29. | Žuchová Nikola | NNN1036 | Neregistrovaní | 108:32 | + 60:30 | |
30. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | Magnus Orienteering | 109:03 | + 61:01 | |
31. | Němcová Andrea | CHA8753 | OK Chrastava | 114:17 | + 66:15 | |
32. | Hanáková TerKa | TJP8950 | TJ Sokol Troja | 120:42 | + 72:40 | |
33. | Jirounková Petra | 0060001 | Hřebeč | 124:47 | + 76:45 | |
34. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 125:21 | + 77:19 | |
35. | Zdobinský Pavel | JHB8110 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 125:38 | + 77:36 | |
36. | Kosinová Kamila | NNN1053 | Neregistrovaní | 127:52 | + 79:50 | |
37. | Svítil Petr | 0030001 | PetSvi | 129:43 | + 81:41 | |
38. | Karafiátová Lucie | 0230001 | Karafiáti | 133:08 | + 85:06 | |
39. | Karásek Jiří | NNN1037 | Neregistrovaní | 142:36 | + 94:34 | |
40. | Řezáčová Helena | NNN1064 | Neregistrovaní | 146:03 | + 98:01 | |
41. | Preisler Hynek | NNN1026 | Neregistrovaní | 155:03 | + 107:01 | |
42. | Válková Martina | TUV7051 | SOK TJ Turnov | 165:04 | + 117:02 | |
43. | Vít Lukáš | Neregistrovaní | 167:34 | + 119:32 | ||
44. | Lenková Zdeňka | NNN1020 | Neregistrovaní | 175:33 | + 127:31 | |
45. | Zikmund Jiří | 0280001 | AC SLOVAN LIBEREC | 206:38 | + 158:36 | |
46. | Kristýna Morcová | 0280002 | AC SLOVAN LIBEREC | 206:42 | + 158:40 | |
Trnková Dana | NNN1042 | Neregistrovaní | DISK | |||
Khelová Petra | SCP7850 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Holečková Žanet | 0220001 | NNN | DISK | |||
Josl Jan | NNN1009 | Neregistrovaní | DISK | |||
Svitáková Ivana | OLP6851 | PSK Olymp Praha | DISK | |||
Pacheco Lizeth | TUR9451 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Špidla Kryštof | LLI7608 | LOK-o Liberec | DISK |