Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Selská rokle
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Hradecký Jaroslav
JURY:
Dlabaja Tomáš, Folbrechtová Šárka, Novotný Dušan
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za slunečného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.

D45 2.50 km, 145 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 34:46
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 36:58 + 2:12
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 37:28 + 2:42
4. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 46:11 + 11:25
5. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 47:05 + 12:19
6. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:34 + 12:48
7. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 48:26 + 13:40
8. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 50:57 + 16:11
9. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:39 + 19:53
9. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 54:39 + 19:53
11. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:14 + 20:28
12. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 56:00 + 21:14
13. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 59:07 + 24:21
14. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:15 + 25:29
15. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 60:39 + 25:53
16. Benešová Marika 80001 8 Klub dobré zprávy 63:04 + 28:18
17. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 65:48 + 31:02
18. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 66:40 + 31:54
19. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:50 + 32:04
20. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 71:42 + 36:56
21. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 73:48 + 39:02
22. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:11 + 45:25
23. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:12 + 50:26
24. Nejedlová Lucie LLI7350 C LOK-o Liberec 88:32 + 53:46
25. Halamová Anna TAP7350 C KOB Tretra Praha 108:48 + 74:02
Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DISK
Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín DISK
Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK