Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Selská rokle
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Hradecký Jaroslav
JURY:
Dlabaja Tomáš, Folbrechtová Šárka, Novotný Dušan
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za slunečného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.
H21L
4.30 km, 290 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 31:48 8722
2. Hector Simon 40001 4 Snättringe SK 31:59 + 0:11
3. Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 32:37 + 0:49 8518
4. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 35:40 + 3:52 7756
5. Eriksson Jacob 50001 5 KFUM Örebro 35:44 + 3:56
6. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 35:48 + 4:00 7723
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 36:18 + 4:30 7598
8. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 36:29 + 4:41 7552
9. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 36:31 + 4:43 7544
10. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 37:00 + 5:12 7423
11. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 37:09 + 5:21 7386
12. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 37:33 + 5:45 7286
13. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 38:14 + 6:26 7115
14. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 38:19 + 6:31 7094
15. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 38:42 + 6:54 6998
16. Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 38:48 + 7:00 6973
17. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 39:01 + 7:13 6919
18. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 39:26 + 7:38 6815
19. Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 39:52 + 8:04 6707
20. Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 40:11 + 8:23 6628
21. Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:25 + 8:37 6570
22. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 40:48 + 9:00 6474
23. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 41:26 + 9:38 6316
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:33 + 9:45 6287
25. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 41:45 + 9:57 6237
26. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 42:04 + 10:16 6158
27. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 42:06 + 10:18 6149
28. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 42:10 + 10:22 6133
29. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 42:31 + 10:43 6045
30. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 42:37 + 10:49 6020
31. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 42:40 + 10:52 6008
32. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 42:53 + 11:05 5954
33. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 11:11 5929
34. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 43:06 + 11:18 5900
35. Hausenblas Šimon KAM9803 C OK Kamenice 43:11 + 11:23 5879
35. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:11 + 11:23 5879
37. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:31 + 12:43 5546
38. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 44:51 + 13:03 5462
39. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 45:53 + 14:05 5204
40. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 46:21 + 14:33 5088
41. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 47:05 + 15:17 4905
42. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:25 + 15:37 4821
43. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 47:35 + 15:47 4780
44. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 47:36 + 15:48 4776
45. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 49:02 + 17:14 4418
46. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:03 + 17:15 4414
47. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 49:13 + 17:25 4372
48. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 49:30 + 17:42 4301
49. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:59 + 18:11 4180
50. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 50:12 + 18:24 4126
51. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 51:07 + 19:19 3897
52. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 51:22 + 19:34 3835
53. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 56:22 + 24:34 2586
54. Šklíba David TJN9902 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:22 + 25:34 2337
55. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:37 + 25:49 2274
56. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 58:31 + 26:43 2049
57. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 58:39 + 26:51 2016
58. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 58:56 + 27:08 1945
59. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 59:33 + 27:45 1791
60. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:53 + 28:05 1708
61. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 62:56 + 31:08 946
62. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 62:59 + 31:11 934
63. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 63:52 + 32:04 713
64. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 64:57 + 33:09 443
65. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:54 + 34:06 205
66. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:55 + 35:07 0
67. Hořák Jaroslav LLI0102 C LOK-o Liberec 73:53 + 42:05 0
68. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:40 + 45:52 0
69. Ženíšek Radek SUL7601 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 83:56 + 52:08 0
Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering DISK 0