Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H40

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Selská rokle
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Hradecký Jaroslav
JURY:
Dlabaja Tomáš, Folbrechtová Šárka, Novotný Dušan
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za slunečného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.

H40 3.20 km, 205 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 31:38
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:15 + 2:37
3. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:19 + 3:41
4. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 36:57 + 5:19
5. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 39:04 + 7:26
6. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 39:11 + 7:33
7. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 40:45 + 9:07
8. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 42:01 + 10:23
9. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 43:01 + 11:23
10. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 43:08 + 11:30
11. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 43:13 + 11:35
12. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 43:23 + 11:45
13. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 44:32 + 12:54
14. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 47:31 + 15:53
15. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 50:26 + 18:48
16. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 51:22 + 19:44
17. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 52:00 + 20:22
18. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 52:09 + 20:31
19. Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 52:48 + 21:10
20. Jakubský Ondřej 90001 9 JAK 52:50 + 21:12
21. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 54:42 + 23:04
22. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 56:46 + 25:08
23. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 67:58 + 36:20
24. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 74:09 + 42:31
25. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 81:43 + 50:05
26. Hoke Petr 80007 8 Klub dobré zprávy 104:30 + 72:52
Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava DISK
Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice DISK