Event results: Oblastní žebříček

Class: D21L

Date:
2019/11/09
Place:
Raspenava, U Dvora
Organiser:
CHA - OK Chrastava
Used map:
Loupežnická jeskyně II
Director:
Březinová Michaela
Referee:
Pachner Pavel - R3
Course setter:
Kašková Kateřina - R1
JURY:
Podrábská Marie, Žejdlík Michal, Janata Martin
Protocol:
Závod proběhl za chladného, deštivého počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího. Závodnici kategorie D21L Julii Mokré VLI8051 byl hlavním rozhodčím uznán průchod kontrolou č. 93 na základě mechanického ražení v mapě a dodatečného vyčtení obsahu paměti elektronického označovacího zařízení.
D21L
3.66 km, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8103
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 35:21 8861
2. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 39:27 + 4:06 8010
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 42:12 + 6:51 7438
4. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 42:37 + 7:16 7352
5. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 43:04 + 7:43 7258
5. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 43:04 + 7:43 7258
7. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 43:21 + 8:00 7199
7. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 43:21 + 8:00 7199
9. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 45:05 + 9:44 6839
10. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 45:16 + 9:55 6801
11. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 45:27 + 10:06 6763
12. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 46:19 + 10:58 6583
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 46:30 + 11:09 6545
14. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 12:11 6330
15. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:57 + 12:36 6243
16. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 48:30 + 13:09 6129
17. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 49:46 + 14:25 5866
18. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 50:00 + 14:39 5818
19. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:23 + 16:02 5530
20. Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 51:39 + 16:18 5475
21. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:10 + 16:49 5367
22. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:19 + 16:58 5336
23. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:40 + 19:19 4848
24. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:50 + 19:29 4813
25. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 56:29 + 21:08 4471
26. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:46 + 21:25 4412
27. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 57:08 + 21:47 4335
28. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:13 + 25:52 3487
29. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:54 + 30:33 2514
30. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 93:36 + 58:15 0
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DISK 0