Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
09.11.2019
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně II
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R1
JURY:
Podrábská Marie, Žejdlík Michal, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za chladného, deštivého počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího. Závodnici kategorie D21L Julii Mokré VLI8051 byl hlavním rozhodčím uznán průchod kontrolou č. 93 na základě mechanického ražení v mapě a dodatečného vyčtení obsahu paměti elektronického označovacího zařízení.
H21L
4.51 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8975
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 31:43 9512
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 34:20 + 2:37 8816
3. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 35:09 + 3:26 8598
4. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:41 + 5:58 7924
5. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 37:47 + 6:04 7898
6. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 37:50 + 6:07 7885
7. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 39:47 + 8:04 7366
8. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 40:06 + 8:23 7281
9. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 42:01 + 10:18 6771
10. Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 42:09 + 10:26 6736
11. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:12 + 10:29 6723
12. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 42:44 + 11:01 6581
13. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 42:49 + 11:06 6559
14. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 42:51 + 11:08 6550
15. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 43:16 + 11:33 6439
16. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 43:50 + 12:07 6288
17. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 44:00 + 12:17 6244
18. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 44:04 + 12:21 6226
19. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 44:07 + 12:24 6213
20. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 45:44 + 14:01 5783
21. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:45 + 14:02 5778
22. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 46:14 + 14:31 5650
23. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:38 + 14:55 5543
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:55 + 15:12 5468
25. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 48:00 + 16:17 5179
26. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 48:12 + 16:29 5126
27. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:02 + 18:19 4638
28. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 51:12 + 19:29 4328
29. Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:33 + 20:50 3969
30. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 53:14 + 21:31 3787
31. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 53:43 + 22:00 3658
32. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 54:23 + 22:40 3481
33. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 54:46 + 23:03 3379
34. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:02 + 25:19 2776
35. Mašata Roman PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 57:13 + 25:30 2727
36. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:24 + 25:41 2678
37. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 58:31 + 26:48 2381
38. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 59:56 + 28:13 2004
39. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:01 + 28:18 1982
40. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 62:01 + 30:18 1450
41. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 64:22 + 32:39 825
42. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 75:43 + 44:00 0
43. Kekrt Lukáš FYD9601 C Jizerský klub OB Frýdlant 83:07 + 51:24 0
44. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 88:44 + 57:01 0
45. Novák Jakub 9601 Neregistrovaný 96:08 + 64:25
Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov DISK 0