Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
09.11.2019
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně II
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R1
JURY:
Podrábská Marie, Žejdlík Michal, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za chladného, deštivého počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího. Závodnici kategorie D21L Julii Mokré VLI8051 byl hlavním rozhodčím uznán průchod kontrolou č. 93 na základě mechanického ražení v mapě a dodatečného vyčtení obsahu paměti elektronického označovacího zařízení.
H45
3.21 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 31:25
2. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 32:16 + 0:51
3. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 33:49 + 2:24
4. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:45 + 3:20
5. Janeček Leoš 0090001 Neregistrovaný 34:57 + 3:32
6. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 35:35 + 4:10
7. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 36:13 + 4:48
8. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 36:46 + 5:21
9. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 38:27 + 7:02
10. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:47 + 7:22
11. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 38:59 + 7:34
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 40:24 + 8:59
13. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:36 + 9:11
14. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 41:25 + 10:00
15. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 41:49 + 10:24
16. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:50 + 10:25
16. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 41:50 + 10:25
18. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:00 + 11:35
19. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 44:08 + 12:43
20. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 44:28 + 13:03
21. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:35 + 13:10
22. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 44:56 + 13:31
23. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 45:02 + 13:37
24. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 45:11 + 13:46
25. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:33 + 14:08
26. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 46:02 + 14:37
27. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:13 + 14:48
28. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:31 + 17:06
29. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:27 + 18:02
30. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 51:05 + 19:40
31. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 51:06 + 19:41
32. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 52:58 + 21:33
33. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 53:07 + 21:42
34. Havel Jiří FYD7400 C Jizerský klub OB Frýdlant 55:00 + 23:35
35. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 60:28 + 29:03
36. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 65:27 + 34:02
37. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 84:40 + 53:15
38. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:45 + 58:20
Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy DISK
Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Schwarz Marek FYD7300 Jizerský klub OB Frýdlant DISK