Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Lhota pod Kosířem
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:40
2. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 22:47 + 2:07
3. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 23:24 + 2:44
4. Krňová Anna JPV0951 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 26:31 + 5:51
5. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 28:24 + 7:44
6. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:56 + 20:16
7. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 57:01 + 36:21
D12C
2.80 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 20:48
2. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 25:57 + 5:09
3. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 26:46 + 5:58
4. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 30:28 + 9:40
5. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:40 + 12:52
6. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 35:08 + 14:20
7. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 39:03 + 18:15
8. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 41:38 + 20:50
9. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 41:42 + 20:54
10. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 44:17 + 23:29
11. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 45:28 + 24:40
12. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 47:37 + 26:49
13. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 47:53 + 27:05
14. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 48:45 + 27:57
15. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 51:34 + 30:46
16. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:19 + 41:31
17. Vaculová Ester STE0752 C SK SKI-OB Šternberk 64:17 + 43:29
18. Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 111:47 + 90:59
Fialová Anna KON0779 C KOB Konice DISK
D14C
2.90 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 27:20
2. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 27:37 + 0:17
3. Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 29:48 + 2:28
4. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 30:15 + 2:55
5. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 31:41 + 4:21
6. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 34:03 + 6:43
7. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 34:04 + 6:44
8. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 34:17 + 6:57
9. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 37:29 + 10:09
10. Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:17 + 10:57
11. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 41:59 + 14:39
12. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 45:50 + 18:30
13. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 47:32 + 20:12
14. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 51:24 + 24:04
15. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 53:55 + 26:35
16. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 56:57 + 29:37
17. Koukalová Elena UOL0553 C SOB Olomouc 73:18 + 45:58
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk DISK
D16C
3.80 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 36:04
2. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 37:18 + 1:14
3. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 42:29 + 6:25
4. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 42:49 + 6:45
5. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 43:23 + 7:19
6. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 44:06 + 8:02
7. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 45:28 + 9:24
8. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 48:51 + 12:47
9. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 50:05 + 14:01
10. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:36 + 15:32
11. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 52:00 + 15:56
12. Procházková Sára UOL0353 B SOB Olomouc 61:28 + 25:24
Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál DISK
D18C
4.40 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 60:38
2. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 65:33 + 4:55
3. Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 69:22 + 8:44
D21C
5.00 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5254
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 40:29 5594
2. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 41:04 + 0:35 5523
3. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 48:18 + 7:49 4645
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 51:09 + 10:40 4299
5. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 51:22 + 10:53 4273
6. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 51:32 + 11:03 4252
7. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 51:59 + 11:30 4198
8. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 52:40 + 12:11 4115
9. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 53:27 + 12:58 4020
10. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 54:54 + 14:25 3844
11. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:53 + 16:24 3603
12. Křečková Jana ZPV9999 C KOB ZPV Prostějov 57:35 + 17:06 3518
13. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 62:47 + 22:18 2887
14. Oliinyk Alona 41PXX51 C WKS Wawel Kraków 64:17 + 23:48
15. Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 64:29 + 24:00 2681
16. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 65:47 + 25:18 2523
17. Valentova Magda NNN C Neregistrovaní 73:13 + 32:44
18. Hornová Lenka 0020001 C SK SKIVELO Olomouc 75:20 + 34:51
19. Šebková Klára JPV8550 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 81:06 + 40:37 664
20. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 89:59 + 49:30 0
Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení DISK 0
Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice DISK 0
MS Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:00 + 0
D35C
4.70 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 41:58
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 43:12 + 1:14
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 44:58 + 3:00
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 45:41 + 3:43
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 47:19 + 5:21
6. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 47:36 + 5:38
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 47:59 + 6:01
8. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:37 + 8:39
9. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 51:09 + 9:11
10. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 51:38 + 9:40
11. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 52:38 + 10:40
12. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 52:56 + 10:58
13. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 53:51 + 11:53
14. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:54 + 11:56
15. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 54:19 + 12:21
16. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 54:25 + 12:27
17. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 56:30 + 14:32
18. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 57:25 + 15:27
19. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 59:24 + 17:26
20. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 60:15 + 18:17
21. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:31 + 20:33
22. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 66:11 + 24:13
23. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:23 + 26:25
24. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 70:35 + 28:37
25. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 74:02 + 32:04
26. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 74:22 + 32:24
27. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 77:36 + 35:38
28. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:15 + 38:17
29. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:26 + 38:28
30. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 94:43 + 52:45
Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering DISK
D45C
4.00 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 43:53
2. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 45:08 + 1:15
3. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 47:32 + 3:39
4. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:44 + 9:51
5. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 53:56 + 10:03
6. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 56:21 + 12:28
7. Ženčáková Marie 0070002 C ASPV OA Šumperk 57:21 + 13:28
8. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:30 + 13:37
9. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 57:44 + 13:51
10. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 61:15 + 17:22
11. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:35 + 19:42
12. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 63:44 + 19:51
13. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 63:52 + 19:59
14. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 64:27 + 20:34
15. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 65:21 + 21:28
16. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 65:28 + 21:35
17. Felklová Jarmila 0070003 C ASPV OA Šumperk 68:10 + 24:17
18. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 73:12 + 29:19
19. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 75:52 + 31:59
20. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 77:35 + 33:42
21. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 77:43 + 33:50
D55C
3.30 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 39:15
2. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 48:12 + 8:57
3. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 49:06 + 9:51
4. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 56:35 + 17:20
5. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 64:16 + 25:01
6. Roubalíková Iva 0050002 C ZŠ Těšetice 66:35 + 27:20
D65C
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 30:25
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 39:03 + 8:38
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 40:59 + 10:34
4. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 44:39 + 14:14
H10C
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 16:46
2. Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 17:49 + 1:03
3. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 18:35 + 1:49
4. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:19 + 2:33
5. Heča Michal UOLnnn C SOB Olomouc 19:21 + 2:35
6. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 21:34 + 4:48
6. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 21:34 + 4:48
8. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 21:46 + 5:00
9. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 26:43 + 9:57
10. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:14 + 10:28
Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12C
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 26:12
2. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 26:20 + 0:08
3. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:00 + 3:48
4. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 30:05 + 3:53
5. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 32:16 + 6:04
6. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 38:41 + 12:29
7. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 44:25 + 18:13
8. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:02 + 20:50
9. Vavrečka Radek STE0809 C SK SKI-OB Šternberk 48:18 + 22:06
10. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 48:56 + 22:44
11. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 48:58 + 22:46
12. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:37 + 29:25
13. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 56:53 + 30:41
14. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 57:04 + 30:52
15. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 59:00 + 32:48
16. Penka Matěj STE0705 C SK SKI-OB Šternberk 72:55 + 46:43
17. Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 84:39 + 58:27
18. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 87:05 + 60:53
19. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 97:08 + 70:56
Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering DISK
MS Tomášková Petra STE C SK SKI-OB Šternberk 40:03 + 13:51
H14C
3.80 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 28:59
2. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 30:01 + 1:02
3. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 32:19 + 3:20
4. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:21 + 3:22
5. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:31 + 6:32
6. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 40:23 + 11:24
7. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:17 + 13:18
8. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 43:00 + 14:01
9. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 44:36 + 15:37
10. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 46:51 + 17:52
11. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:42 + 20:43
12. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:55 + 22:56
13. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 55:41 + 26:42
14. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 59:12 + 30:13
15. Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 84:27 + 55:28
H16C
4.40 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 31:45
2. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:21 + 2:36
3. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 34:43 + 2:58
4. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 34:51 + 3:06
5. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:55 + 4:10
6. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 36:43 + 4:58
7. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:36 + 6:51
8. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:21 + 8:36
9. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 48:40 + 16:55
10. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 49:22 + 17:37
11. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 49:34 + 17:49
12. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 53:30 + 21:45
13. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 58:26 + 26:41
14. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 71:43 + 39:58
Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc DISK
H18C
5.00 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:50
2. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:31 + 3:41
3. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:34 + 5:44
4. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 45:20 + 8:30
5. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 46:33 + 9:43
6. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 52:30 + 15:40
7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 53:02 + 16:12
8. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 56:03 + 19:13
9. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 56:23 + 19:33
H21C
5.80 km, 210 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7635
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 37:10 7901
2. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:27 + 1:17 7647
3. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 39:55 + 2:45 7356
4. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 40:34 + 3:24 7227
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 40:36 + 3:26 7221
6. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 3:34 7194
7. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 40:47 + 3:37 7184
8. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:55 + 3:45 7158
9. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:15 + 4:05 7092
10. Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 42:05 + 4:55 6927
11. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 42:11 + 5:01 6907
12. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 42:12 + 5:02 6903
13. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 42:14 + 5:04 6897
14. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 43:58 + 6:48 6553
15. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 44:09 + 6:59 6517
16. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 44:57 + 7:47 6358
17. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 45:38 + 8:28 6223
18. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 47:33 + 10:23 5843
19. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 48:01 + 10:51 5750
20. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 48:28 + 11:18 5661
21. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 49:02 + 11:52 5549
22. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 49:14 + 12:04 5509
23. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:43 + 13:33 5215
24. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 51:03 + 13:53 5149
25. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 51:16 + 14:06 5106
26. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 51:19 + 14:09 5096
27. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 54:24 + 17:14 4485
28. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 55:29 + 18:19 4270
29. Oliinyk Illia 41PXX01 C WKS Wawel Kraków 55:56 + 18:46
30. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:27 + 19:17 4078
31. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 56:42 + 19:32 4029
32. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 57:03 + 19:53 3959
33. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 58:29 + 21:19 3675
34. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 59:44 + 22:34 3428
35. Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 59:46 + 22:36 3421
36. Vavrečka Petr JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 61:57 + 24:47
37. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 65:02 + 27:52 2377
38. Karásek Michal 0100001 C Krumsín 67:28 + 30:18
39. Kolář Rudolf ABR8901 C A-team NOVO Bruntál 68:38 + 31:28 1663
40. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 74:44 + 37:34 454
41. Drmola Filip NNNDR01 C Neregistrovaní 79:44 + 42:34
42. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 88:10 + 51:00 0
Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc DISK 0
H35C
5.40 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:19
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 41:50 + 1:31
3. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 42:17 + 1:58
4. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:41 + 3:22
5. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:12 + 3:53
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 44:12 + 3:53
7. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 44:36 + 4:17
8. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 47:35 + 7:16
9. Ženčák Jaroslav 0070001 C ASPV OA Šumperk 47:55 + 7:36
10. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 49:21 + 9:02
11. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 51:13 + 10:54
12. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 54:06 + 13:47
13. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:43 + 14:24
14. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:03 + 14:44
15. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 58:23 + 18:04
16. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 59:03 + 18:44
17. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 59:28 + 19:09
18. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 65:33 + 25:14
19. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 66:00 + 25:41
20. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 66:02 + 25:43
21. Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 74:54 + 34:35
22. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 90:18 + 49:59
23. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 92:02 + 51:43
H45C
4.80 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 36:42
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 37:37 + 0:55
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 38:50 + 2:08
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 40:27 + 3:45
5. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 41:46 + 5:04
6. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 41:52 + 5:10
7. Procházka Josef 0110001 C SK SKIVELO 43:06 + 6:24
8. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 44:20 + 7:38
9. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 45:00 + 8:18
10. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 46:23 + 9:41
11. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:42 + 11:00
12. Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 48:03 + 11:21
13. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 48:47 + 12:05
14. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 48:53 + 12:11
15. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 49:13 + 12:31
16. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 50:23 + 13:41
17. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 51:04 + 14:22
18. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 52:20 + 15:38
19. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 52:30 + 15:48
20. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 53:19 + 16:37
21. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 53:30 + 16:48
22. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:01 + 18:19
23. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 55:11 + 18:29
24. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 55:53 + 19:11
25. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 56:07 + 19:25
26. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:29 + 19:47
27. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 56:46 + 20:04
28. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 57:46 + 21:04
29. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 59:11 + 22:29
30. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 60:58 + 24:16
31. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 63:15 + 26:33
32. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 64:50 + 28:08
33. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 69:00 + 32:18
34. Krna Pavel JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 85:40 + 48:58
H55C
4.00 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 37:21
2. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 38:42 + 1:21
3. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 40:39 + 3:18
4. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 45:25 + 8:04
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 46:58 + 9:37
6. Roubalík Radovan 0050009 C ZŠ Těšetice 48:24 + 11:03
7. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 50:00 + 12:39
8. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 51:11 + 13:50
9. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 54:21 + 17:00
10. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 56:59 + 19:38
11. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 60:33 + 23:12
12. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 66:15 + 28:54
13. Felkl Luděk 0070004 C ASPV OA Šumperk 67:36 + 30:15
14. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 68:13 + 30:52
15. Kuja Ivan TVR5500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 73:05 + 35:44
H65C
3.20 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 34:43
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 35:44 + 1:01
3. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 37:50 + 3:07
4. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:16 + 6:33
5. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 42:06 + 7:23
6. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 44:14 + 9:31
7. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 44:20 + 9:37
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 48:42 + 13:59
H70C
2.60 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 31:12
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 32:48 + 1:36
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:11 + 4:59
4. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 41:22 + 10:10
5. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 43:34 + 12:22
6. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 48:40 + 17:28
7. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 52:03 + 20:51
8. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 52:36 + 21:24
9. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 52:38 + 21:26
10. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 62:24 + 31:12
11. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 69:14 + 38:02
HD10N
2.00 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 21:32
2. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 23:28 + 1:56
3. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 23:29 + 1:57
4. Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 24:02 + 2:30
5. Kresta Tomáš NNN C Neregistrovaní 27:31 + 5:59
6. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 28:43 + 7:11
7. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 29:01 + 7:29
8. Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 31:59 + 10:27
9. Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 33:07 + 11:35
10. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:49 + 13:17
11. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 44:03 + 22:31
12. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 46:13 + 24:41
13. Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 46:54 + 25:22
14. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:11 + 26:39
HDR
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukal Vojtěch STE0908 C SK SKI-OB Šternberk 25:17
2. Veselá Klára UOL0950 C SOB Olomouc 27:23 + 2:06
3. Zvrnová Lenka STE1055 C SK SKI-OB Šternberk 27:59 + 2:42
4. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 29:26 + 4:09
5. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 30:12 + 4:55
6. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 30:16 + 4:59
7. Ebnerová Barbora NNNEB51 C Neregistrovaní 30:25 + 5:08
8. Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 30:47 + 5:30
9. Venusova Anna STE C SK SKI-OB Šternberk 31:24 + 6:07
10. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 31:54 + 6:37
11. Staroštíková Eliška UOL1350 C SOB Olomouc 32:26 + 7:09
12. Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 34:07 + 8:50
13. Dosudil Alexandr NNN C Neregistrovaní 34:52 + 9:35
14. Vavrečka Saša JPV1100 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 35:23 + 10:06
15. Sekanina Marek ASU1010 C Magnus Orienteering 35:25 + 10:08
16. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 35:44 + 10:27
17. Gottwald Tobiáš STE1205 C SK SKI-OB Šternberk 37:11 + 11:54
18. Krestová Ema NNN C Neregistrovaní 37:16 + 11:59
19. Nantlová Eliška a Štepánka NNN C Neregistrovaní 39:08 + 13:51
20. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 39:28 + 14:11
21. Verbicka Anna JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 40:34 + 15:17
22. Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 40:51 + 15:34
23. Šmída Patrik PTE1004 C TJ Sokol Ptení 42:03 + 16:46
24. Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 42:25 + 17:08
25. Bártková Rozárie STE0851 C SK SKI-OB Šternberk 44:08 + 18:51
26. Nejezchlebova Linda NNN C Neregistrovaní 44:56 + 19:39
27. Janeček Tomáš 0040002 C PLU 44:57 + 19:40
28. Bublová Matylda 0130001 C Dolní Čermná 45:02 + 19:45
29. Kuja Adam TVR0900 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 45:39 + 20:22
30. Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 46:46 + 21:29
31. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 47:18 + 22:01
32. Čechová Tereza NNN C Neregistrovaní 47:19 + 22:02
33. Masařová Natálie UOL C SOB Olomouc 49:28 + 24:11
34. Zapletal Matěj NNN C Neregistrovaní 55:03 + 29:46
35. Dostálová Jindra NNN C Neregistrovaní 55:29 + 30:12
36. Gottwaldová Amálie STE0952 C SK SKI-OB Šternberk 55:44 + 30:27
37. Šaňáková Anna UOL1351 C SOB Olomouc 56:45 + 31:28
38. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 57:10 + 31:53
39. Penková Amálie STE C SK SKI-OB Šternberk 61:15 + 35:58
40. Dosoudil Richard NNN C Neregistrovaní 62:37 + 37:20
41. Dosoudil Jindrich NNN C Neregistrovaní 65:13 + 39:56
42. Chmelář Samuel JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 68:20 + 43:03
43. Žebrák Tonda LOV1401 C lepus.cz 81:18 + 56:01
Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
P
3.30 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kresta Aleš NNN C Neregistrovaní 28:52
2. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 31:31 + 2:39
3. Bubla Jiří 0130002 C Dolní Čermná 36:23 + 7:31
4. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 37:12 + 8:20
5. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 41:53 + 13:01
6. Veselý Martin 0080001 C Martimor 42:08 + 13:16
7. Kuja Ivo TVR7700 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 42:22 + 13:30
8. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 42:25 + 13:33
9. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 42:45 + 13:53
10. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 42:49 + 13:57
11. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 43:19 + 14:27
12. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 44:02 + 15:10
13. Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 44:38 + 15:46
14. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 46:17 + 17:25
15. Zdařil Matěj STE0001 C SK SKI-OB Šternberk 46:52 + 18:00
16. Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 48:25 + 19:33
17. Sekaninová Jitka NNN C Neregistrovaní 49:03 + 20:11
18. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 49:05 + 20:13
19. Staroštíková Zuzana NNNST52 C Neregistrovaní 49:10 + 20:18
20. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 49:59 + 21:07
21. Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 50:19 + 21:27
22. Lutera Michal 0040003 C PLU 50:39 + 21:47
23. Čeřovský Petr KON8518 C KOB Konice 50:55 + 22:03
24. Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 51:00 + 22:08
25. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 51:31 + 22:39
26. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 52:00 + 23:08
27. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 53:03 + 24:11
28. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 54:54 + 26:02
29. Lavrenčík Petr 0050008 C ZŠ Těšetice 56:55 + 28:03
30. Lavrenčík Filip 0050004 C ZŠ Těšetice 58:24 + 29:32
31. Syrová Eliška 0050006 C ZŠ Těšetice 60:36 + 31:44
32. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 61:19 + 32:27
33. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 61:30 + 32:38
34. Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 61:56 + 33:04
35. Možný Šimon PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha 62:21 + 33:29
36. Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 63:56 + 35:04
37. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 64:24 + 35:32
38. Šišma Daniel PTE0600 C TJ Sokol Ptení 66:04 + 37:12
39. Vodičková Tereza UOL7550 C SOB Olomouc 68:16 + 39:24
40. Zifčák Robin 0060001 C Olomouc 70:04 + 41:12
41. Grégrová Zuzana 0050005 C ZŠ Těšetice 70:21 + 41:29
42. Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 70:43 + 41:51
43. Zapletalovi 0060003 C Olomouc 72:32 + 43:40
44. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 72:53 + 44:01
45. Sojka Pavel 0050007 C ZŠ Těšetice 73:43 + 44:51
46. Vašek Karel NNN C Neregistrovaní 75:00 + 46:08
47. Švestková Hana JPV7550 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 76:38 + 47:46
48. Zifčáková Miroslava 0060002 C Olomouc 116:42 + 87:50
49. Sojková Monika 0050003 C ZŠ Těšetice 124:31 + 95:39
50. Kujová Miluška TVR C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 130:28 + 101:36