Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D45

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Dubicko – Sokolovna
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Nad Peklem, 1:10 000
Ředitel závodu:
Navrátil Martin
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R1
Stavitel tratí:
Navrátil Tomáš - R1

D45 2.80 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 33:05
2. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 35:10 + 2:05
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 35:53 + 2:48
4. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 36:22 + 3:17
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 37:09 + 4:04
6. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 37:51 + 4:46
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 37:55 + 4:50
8. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 38:49 + 5:44
9. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 38:54 + 5:49
10. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 39:29 + 6:24
11. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 40:11 + 7:06
12. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 41:04 + 7:59
13. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 41:13 + 8:08
14. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 44:04 + 10:59
15. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 44:48 + 11:43
16. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:06 + 13:01
17. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 49:49 + 16:44
18. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:48 + 20:43
19. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 54:05 + 21:00
20. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 55:14 + 22:09
21. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 55:58 + 22:53
22. Ženčáková Marie 0030004 C ASPV OA Šumperk 56:41 + 23:36
23. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 57:08 + 24:03
24. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 61:47 + 28:42
25. Felklová Jarmila 0030003 C ASPV OA Šumperk 62:43 + 29:38
26. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 64:31 + 31:26
27. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 76:47 + 43:42
28. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 80:17 + 47:12
29. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 93:52 + 60:47