Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Horní Údolí
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Zámecký pahorek, 1:10 000, E=5 m
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Moskva Roman - R3
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
JURY:
Horčičková Eva, Králová Zdenka, Skyvová Kristýna
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 23:27
2. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:00 + 3:33
3. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 27:23 + 3:56
4. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:34 + 5:07
5. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 33:35 + 10:08
6. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 38:18 + 14:51
7. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 38:34 + 15:07
8. Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 39:20 + 15:53
9. Veselá Klára UOL0950 C SOB Olomouc 40:20 + 16:53
10. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:11 + 17:44
11. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:38 + 18:11
D12C
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 21:57
2. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 24:15 + 2:18
3. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 29:00 + 7:03
4. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:59 + 10:02
5. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 32:07 + 10:10
6. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 33:40 + 11:43
7. Holzerová Natálie SSU C SK Severka Šumperk 36:30 + 14:33
8. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 38:47 + 16:50
9. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 42:57 + 21:00
10. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 44:59 + 23:02
11. Vavříková Tereza SSU07XX C SK Severka Šumperk 46:27 + 24:30
12. Kotasová Klára KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:51 + 26:54
13. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 48:53 + 26:56
14. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 49:08 + 27:11
15. Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 83:36 + 61:39
D14C
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 31:05
2. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 31:25 + 0:20
3. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 34:26 + 3:21
4. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 34:48 + 3:43
5. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 35:50 + 4:45
6. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:23 + 5:18
7. Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:57 + 5:52
8. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:58 + 6:53
9. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 38:59 + 7:54
10. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 39:20 + 8:15
11. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 39:24 + 8:19
12. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 41:22 + 10:17
13. Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:26 + 11:21
14. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 42:41 + 11:36
15. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 43:17 + 12:12
16. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 43:35 + 12:30
17. Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 53:41 + 22:36
18. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 66:06 + 35:01
19. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 70:03 + 38:58
Šlebodová Anna KRN0653 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D16C
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 33:14
2. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 33:53 + 0:39
3. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 35:28 + 2:14
4. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 38:35 + 5:21
5. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 39:32 + 6:18
6. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 41:32 + 8:18
7. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 41:45 + 8:31
8. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 43:17 + 10:03
9. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:29 + 10:15
10. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:36 + 21:22
11. Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 62:49 + 29:35
12. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 72:49 + 39:35
Procházková Sára UOL0353 B SOB Olomouc DISK
D18C
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 85:42
D21C
4.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4479
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 50:17 4717
2. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 54:15 + 3:58 4383
3. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:47 + 4:30 4338
4. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 58:11 + 7:54 4051
5. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:57 + 8:40 3986
6. Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 62:48 + 12:31 3662
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 63:21 + 13:04 3615
8. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 73:59 + 23:42 2718
9. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 89:24 + 39:07 1418
D35C
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 37:25
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 38:43 + 1:18
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 41:01 + 3:36
4. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 44:51 + 7:26
5. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 47:01 + 9:36
6. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 47:08 + 9:43
7. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:09 + 9:44
8. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:28 + 10:03
9. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 48:55 + 11:30
10. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:38 + 15:13
11. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 53:28 + 16:03
12. Kozlíková Veronika KRN7753 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:31 + 17:06
13. Strohalmová Klára KRN8251 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:21 + 17:56
14. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 56:59 + 19:34
15. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 58:23 + 20:58
16. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:39 + 26:14
17. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:06 + 26:41
18. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 64:55 + 27:30
19. Juřinová Radka KSUXXX1 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:13 + 27:48
20. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 66:13 + 28:48
21. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 68:57 + 31:32
22. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 77:46 + 40:21
23. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 79:02 + 41:37
24. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 87:46 + 50:21
25. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 95:16 + 57:51
D45C
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 33:02
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 36:17 + 3:15
3. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 37:33 + 4:31
4. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 38:41 + 5:39
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:41 + 8:39
6. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 47:40 + 14:38
7. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:30 + 16:28
8. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 50:31 + 17:29
9. Ženčáková Marie 0020002 C SK SKIVELO Olomouc 51:27 + 18:25
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 53:25 + 20:23
11. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 54:52 + 21:50
12. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:02 + 22:00
13. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 55:16 + 22:14
14. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 57:46 + 24:44
15. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 73:04 + 40:02
16. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:55 + 41:53
17. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 83:37 + 50:35
D55C
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:10
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 36:28 + 1:18
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 40:37 + 5:27
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 47:05 + 11:55
5. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 56:08 + 20:58
6. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 58:42 + 23:32
D65C
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 40:12
2. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 56:37 + 16:25
3. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 83:06 + 42:54
H10C
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 22:22
2. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:13 + 0:51
3. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 24:10 + 1:48
4. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:38 + 6:16
5. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 30:42 + 8:20
6. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 30:46 + 8:24
7. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:16 + 8:54
8. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:34 + 21:12
9. Jäckel Maxmilián KSU1020 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:31 + 23:09
10. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:17 + 29:55
H12C
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 27:19
2. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 29:59 + 2:40
3. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:17 + 2:58
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 30:53 + 3:34
5. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 37:05 + 9:46
6. Holub Ivan 0030006 C ASPV OA Šumperk 40:56 + 13:37
7. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 42:18 + 14:59
8. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:22 + 16:03
9. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:09 + 16:50
10. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 46:55 + 19:36
11. Král Ondřej ASU0746 C Magnus Orienteering 50:05 + 22:46
12. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 53:08 + 25:49
13. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 55:31 + 28:12
14. Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:43 + 34:24
15. Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 62:46 + 35:27
16. Kopecký Viktor VRB0802 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 62:52 + 35:33
17. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 69:42 + 42:23
18. Miča Jan KSU0701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:44 + 42:25
19. Penka Matěj STE0705 C SK SKI-OB Šternberk 70:44 + 43:25
20. Smetana Adam VRB0809 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 72:22 + 45:03
21. Edelsberger Adam Kryštof KRN0801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:51 + 45:32
22. Ranostaj Vojtěch KRN0705 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:45 + 51:26
23. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 102:13 + 74:54
Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Kutálková Jaroslava KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 92:06 + 64:47
H14C
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:46
2. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:28 + 7:42
3. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 39:21 + 11:35
3. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 39:21 + 11:35
5. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 39:59 + 12:13
6. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 43:28 + 15:42
7. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 50:22 + 22:36
8. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:54 + 33:08
9. Holub Mikuláš 0030001 C ASPV OA Šumperk 65:22 + 37:36
10. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 66:34 + 38:48
11. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:13 + 42:27
12. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:31 + 50:45
13. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 97:39 + 69:53
14. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 105:28 + 77:42
Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK
Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk DISK
H16C
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:11
2. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:25 + 4:14
3. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:18 + 5:07
4. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 38:53 + 8:42
5. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 42:19 + 12:08
6. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:41 + 17:30
7. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 50:34 + 20:23
8. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:16 + 24:05
9. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 54:29 + 24:18
10. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:47 + 34:36
MS Czasch Jan C 64:00 + 33:49
H18C
4.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:26
2. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:28 + 3:02
3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 44:46 + 9:20
4. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 46:53 + 11:27
5. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 47:22 + 11:56
6. Chmelář Jan JPV0102 C Oddíl OS SK Prostějov 68:11 + 32:45
Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21C
5.30 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7419
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:25 7494
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:02 + 0:37 7385
3. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 42:04 + 0:39 7379
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 42:07 + 0:42 7370
5. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 43:03 + 1:38 7204
6. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 43:27 + 2:02 7134
7. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 43:50 + 2:25 7066
8. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 44:13 + 2:48 6998
9. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 45:35 + 4:10 6755
10. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 45:45 + 4:20 6726
11. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 46:17 + 4:52 6631
12. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 49:22 + 7:57 6084
13. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:53 + 8:28 5993
14. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 52:00 + 10:35 5617
15. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 53:25 + 12:00 5366
16. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:20 + 12:55 5204
17. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 55:03 + 13:38 5077
18. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:29 + 16:04 4645
19. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 57:35 + 16:10 4627
20. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 58:42 + 17:17 4429
21. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 62:27 + 21:02 3764
22. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 63:45 + 22:20 3534
23. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:24 + 22:59 3418
24. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 64:38 + 23:13 3377
25. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:19 + 23:54 3256
26. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 67:20 + 25:55 2898
27. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 69:32 + 28:07 2508
28. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 69:48 + 28:23 2461
29. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 83:43 + 42:18 0
30. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 86:32 + 45:07 0
Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava DISK 0
H35C
4.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 39:40
2. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:37 + 2:57
3. Ženčák Jaroslav 0020001 C SK SKIVELO Olomouc 45:34 + 5:54
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 45:44 + 6:04
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 46:50 + 7:10
6. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 47:32 + 7:52
7. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:51 + 11:11
8. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 51:11 + 11:31
9. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:58 + 12:18
10. Míča Petr KSU7901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:01 + 12:21
11. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 59:49 + 20:09
12. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:09 + 21:29
13. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 65:03 + 25:23
14. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:53 + 50:13
15. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 91:05 + 51:25
16. Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 96:28 + 56:48
17. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 96:56 + 57:16
H45C
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:56
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 34:24 + 0:28
3. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 35:02 + 1:06
4. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 38:34 + 4:38
5. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 40:02 + 6:06
6. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 41:42 + 7:46
7. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 41:59 + 8:03
8. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 42:00 + 8:04
9. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 43:00 + 9:04
10. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 43:21 + 9:25
11. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 47:06 + 13:10
12. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 48:21 + 14:25
13. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 49:41 + 15:45
14. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 51:32 + 17:36
15. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 51:43 + 17:47
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 52:16 + 18:20
17. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:22 + 18:26
18. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 52:29 + 18:33
19. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 56:45 + 22:49
20. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 60:01 + 26:05
21. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 60:35 + 26:39
22. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 61:45 + 27:49
23. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 67:24 + 33:28
24. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 68:27 + 34:31
25. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:01 + 49:05
26. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 84:45 + 50:49
H55C
3.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 36:28
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 39:20 + 2:52
3. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 39:32 + 3:04
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 43:02 + 6:34
5. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 45:46 + 9:18
6. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 50:34 + 14:06
7. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 54:18 + 17:50
8. Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:58 + 19:30
9. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 60:06 + 23:38
10. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 66:46 + 30:18
11. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 84:20 + 47:52
Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H65C
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miřijovský Přemysl BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 39:43
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 41:21 + 1:38
3. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 48:19 + 8:36
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 64:56 + 25:13
Strohalm Roman KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava DISK
H70C
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 38:12
2. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 51:39 + 13:27
3. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 57:04 + 18:52
4. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 59:10 + 20:58
HD10N
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 24:00
2. Zatloukal Vojtěch STE0908 C SK SKI-OB Šternberk 25:28 + 1:28
3. Matela Lumír KRN0900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:12 + 5:12
4. Kutálek Lubomír KRN0904 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:08 + 7:08
5. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 36:22 + 12:22
6. Kutálková Kateřina KRN1150 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:15 + 13:15
7. Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 38:28 + 14:28
8. Hermanová Barbora KRN0951 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:43 + 17:43
9. Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 44:14 + 20:14
10. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 46:18 + 22:18
11. Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl OS SK Prostějov 54:34 + 30:34
12. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 64:36 + 40:36
HDR
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 27:36
2. Sekanina Marek ASU1010 C Magnus Orienteering 29:31 + 1:55
3. Penková Amálie STE0955 C SK SKI-OB Šternberk 35:45 + 8:09
4. Glembeková Eliška VRB0900 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:24 + 8:48
5. Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:51 + 9:15
6. Holubová Eva 0030002 C ASPV OA Šumperk 37:54 + 10:18
7. Staroštíková Eliška UOL1350 C SOB Olomouc 39:03 + 11:27
8. Pánek Milan SSU C SK Severka Šumperk 39:10 + 11:34
9. Holubová Pavlína 0030003 C ASPV OA Šumperk 39:26 + 11:50
10. Rychlý Jakub KRN0802 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:10 + 12:34
11. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 42:33 + 14:57
12. Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 42:48 + 15:12
13. Nejezchleba Jiří C 43:03 + 15:27
14. Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 45:10 + 17:34
15. Čechovská Tereza JPV C Oddíl OS SK Prostějov 46:30 + 18:54
16. Jäckel Vilém KSU1220 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:46 + 21:10
17. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 49:22 + 21:46
18. Glembeková Anna VRB0950 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:00 + 22:24
19. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:14 + 24:38
20. Brychlec Jan MOV C SKOB Ostrava 62:58 + 35:22
21. Gottwald Petr JPV C Oddíl OS SK Prostějov 68:43 + 41:07
22. Janošíková Ema UOL C SOB Olomouc 77:32 + 49:56
23. Jonáš Vilém 0060002 C SK SKIVELO 95:18 + 67:42
Fendrychová Laura STE1050 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Blažek Vojtěch JPV C Oddíl OS SK Prostějov DISK
P
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:27
2. Jonáš Marek 0060001 C SK SKIVELO 39:32 + 5:05
3. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 40:28 + 6:01
4. Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 42:29 + 8:02
5. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:35 + 9:08
6. Kramplová Tereza UOL C SOB Olomouc 45:35 + 11:08
7. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:34 + 12:07
8. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SKOB Horní Benešov 46:55 + 12:28
9. Nejezchleba David C 48:59 + 14:32
10. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 49:38 + 15:11
11. Kotrle Sylvie STE C SK SKI-OB Šternberk 51:10 + 16:43
12. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 51:20 + 16:53
13. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 51:25 + 16:58
14. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 52:21 + 17:54
15. Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 53:08 + 18:41
16. Pánková Jitka SSU C SK Severka Šumperk 53:12 + 18:45
17. Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk 53:56 + 19:29
18. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:42 + 20:15
19. Sekaninová Jitka 0040001 C Krumsín 56:45 + 22:18
20. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 56:49 + 22:22
21. Zatloukalová Marika STE8150 C SK SKI-OB Šternberk 57:13 + 22:46
22. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 58:19 + 23:52
23. Albertová Vája a Buchtová Esty ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 60:16 + 25:49
24. Kváša Michal UOL C SOB Olomouc 61:07 + 26:40
25. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 61:51 + 27:24
26. Maťátko Vojtěch STE C SK SKI-OB Šternberk 91:49 + 57:22
Veselý Martin 0050001 C - DISK
Staroštíková Zuzana UOL8250 C SOB Olomouc DISK
Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava DISK
Holubová Eva 0030004 C ASPV OA Šumperk DISK
Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk DISK