Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Mokré Lazce
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Přerovec, 1:10000 ISOM 2000
Ředitel závodu:
Holas Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Hadač Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš, Borunský Tomáš - R2
H21C
4.50 km, 165 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7414
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 38:26 7733
2. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 40:55 + 2:29 7274
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:08 + 2:42 7234
4. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:10 + 2:44 7228
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:13 + 2:47 7219
6. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 41:45 + 3:19 7120
7. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 42:14 + 3:48 7031
8. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:35 + 5:09 6782
9. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:46 + 5:20 6748
10. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:47 + 5:21 6745
11. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 43:50 + 5:24 6736
12. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 45:55 + 7:29 6351
13. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 46:14 + 7:48 6293
14. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 46:18 + 7:52 6280
15. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 46:52 + 8:26 6176
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 46:54 + 8:28 6170
17. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 47:17 + 8:51 6099
18. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 48:40 + 10:14 5844
19. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:50 + 10:24 5813
20. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 49:51 + 11:25 5625
21. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 50:27 + 12:01 5514
22. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 51:55 + 13:29 5244
23. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 53:02 + 14:36 5037
24. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 55:19 + 16:53 4616
25. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 55:30 + 17:04 4582
26. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 56:29 + 18:03 4401
27. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 57:22 + 18:56 4238
28. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 57:46 + 19:20 4164
29. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 57:53 + 19:27 4142
30. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:49 + 21:23 3785
31. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 60:18 + 21:52 3696
32. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 61:52 + 23:26 3407
33. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 61:55 + 23:29 3398
34. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 63:01 + 24:35 3195
35. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 63:51 + 25:25 3041
36. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:57 + 27:31 2653
37. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 69:26 + 31:00 2010
38. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 69:28 + 31:02 2004
39. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 71:27 + 33:01 1638
40. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 71:33 + 33:07 1619
41. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 85:51 + 47:25 0
Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0
Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
MS Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 36:53 + 0