Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Bouzov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
1.30 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08
2. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 12:26 + 0:18
3. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 12:40 + 0:32
4. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 13:05 + 0:57
5. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 13:38 + 1:30
6. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 15:02 + 2:54
7. Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 16:24 + 4:16
8. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:38 + 5:30
9. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:11 + 7:03
10. Plichtová Markéta HCE1051 C TJ Hostivice 20:11 + 8:03
11. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:42 + 8:34
12. Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 20:49 + 8:41
13. Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 23:49 + 11:41
14. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 26:12 + 14:04
15. Markovičová Ludmila JPV1150 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 77:13 + 65:05
Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení DISK
Janušová Ema STE0956 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Ebnerová Barbora KON C KOB Konice 36:42 + 24:34
MS Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 22:20 + 10:12
D12C
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 9:12
2. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 10:10 + 0:58
3. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 10:27 + 1:15
4. Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 11:14 + 2:02
5. Dvořáková Ema KON0777 B KOB Konice 11:16 + 2:04
6. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 11:35 + 2:23
7. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 12:04 + 2:52
8. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:27 + 3:15
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 12:29 + 3:17
10. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 13:23 + 4:11
11. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 13:34 + 4:22
12. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 13:35 + 4:23
13. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 13:39 + 4:27
14. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 14:22 + 5:10
15. Horvátová Eva 0100002 C Zábřeh 14:26 + 5:14
16. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 16:16 + 7:04
17. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 16:28 + 7:16
18. Šestáková Tereza UOL0851 C SOB Olomouc 16:32 + 7:20
19. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:23 + 10:11
20. Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 19:31 + 10:19
21. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 20:01 + 10:49
22. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 20:36 + 11:24
23. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 22:56 + 13:44
24. Zemánková Kristýna SBR C SKOB Bruntál 36:50 + 27:38
D14C
1.50 km, 58 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 10:23
2. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 10:45 + 0:22
3. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 11:49 + 1:26
4. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 12:52 + 2:29
5. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 13:05 + 2:42
6. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 13:09 + 2:46
7. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 13:18 + 2:55
8. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 13:29 + 3:06
9. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 14:21 + 3:58
10. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 14:37 + 4:14
11. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 15:10 + 4:47
12. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:21 + 4:58
13. Pobucká Eliška ASU0550 C Magnus Orienteering 15:48 + 5:25
14. Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:50 + 5:27
15. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 16:36 + 6:13
16. Koukalová Elena UOL0553 C SOB Olomouc 17:10 + 6:47
17. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 17:17 + 6:54
18. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 18:23 + 8:00
19. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:51 + 8:28
20. Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 19:26 + 9:03
21. Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 20:00 + 9:37
22. Pinkavová Hana JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 20:23 + 10:00
23. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 22:31 + 12:08
24. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 24:13 + 13:50
25. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 25:05 + 14:42
Doláková Adéla JPV0550 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
D16C
2.00 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 16:03
2. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 18:17 + 2:14
3. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:17 + 4:14
4. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 20:21 + 4:18
5. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:42 + 4:39
6. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 21:31 + 5:28
7. Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:56 + 6:53
8. Juráková Karolína STE0352 C SK SKI-OB Šternberk 35:27 + 19:24
D18C
2.10 km, 73 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 24:08
2. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 28:50 + 4:42
3. Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 39:35 + 15:27
D21C
2.40 km, 108 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5294
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 19:18 5855
2. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 22:12 + 2:54 5144
3. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 23:16 + 3:58 4882
4. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 23:22 + 4:04 4858
5. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 24:04 + 4:46 4686
6. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 24:45 + 5:27 4519
7. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 26:11 + 6:53 4167
8. Horvátová Hana ASU9797 C Magnus Orienteering 26:20 + 7:02 4130
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 27:50 + 8:32 3763
10. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 29:24 + 10:06 3378
11. Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 29:38 + 10:20 3321
12. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 29:41 + 10:23 3309
13. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:59 + 10:41 3235
14. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 30:39 + 11:21 3072
15. Večeřová Barbora KSU9555 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:20 + 12:02 2904
16. Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 33:07 + 13:49 2467
17. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 33:42 + 14:24 2324
D35C
2.10 km, 73 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 18:01
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 18:47 + 0:46
3. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 20:13 + 2:12
4. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 20:15 + 2:14
5. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 20:18 + 2:17
6. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 21:29 + 3:28
7. Radka Juřeníková KSU775. C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:09 + 5:08
8. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:14 + 6:13
9. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 24:41 + 6:40
10. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 24:45 + 6:44
11. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 24:47 + 6:46
12. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 25:37 + 7:36
13. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:40 + 7:39
14. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:54 + 7:53
15. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:55 + 8:54
16. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 27:39 + 9:38
17. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 29:25 + 11:24
18. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 29:47 + 11:46
19. Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 29:50 + 11:49
20. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 31:31 + 13:30
21. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 32:41 + 14:40
22. Macková Hana 0040004 C Bratrušov 33:46 + 15:45
23. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 34:25 + 16:24
24. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 35:19 + 17:18
25. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 39:07 + 21:06
26. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 40:37 + 22:36
27. Plichtová Martina HCE7950 C TJ Hostivice 41:47 + 23:46
28. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 42:20 + 24:19
D45C
2.00 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 18:42
2. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 20:53 + 2:11
3. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 20:54 + 2:12
4. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 20:56 + 2:14
5. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 20:57 + 2:15
6. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:23 + 2:41
7. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 22:41 + 3:59
8. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:00 + 5:18
9. Horvátová Blanka 0100001 C Zábřeh 24:06 + 5:24
9. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:06 + 5:24
9. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 24:06 + 5:24
12. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 25:07 + 6:25
13. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 26:04 + 7:22
14. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:07 + 7:25
15. Ženčáková Marie 0060002 C ASPV OA Šumperk 26:09 + 7:27
16. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 26:32 + 7:50
17. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 26:58 + 8:16
18. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 29:37 + 10:55
19. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 30:05 + 11:23
20. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 31:20 + 12:38
Slezáková Martina JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering DISK
MS Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 18:49 + 0:07
D55C
1.80 km, 53 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 15:47
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 16:34 + 0:47
3. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 20:10 + 4:23
4. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 24:36 + 8:49
5. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 24:45 + 8:58
6. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 29:12 + 13:25
7. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 39:29 + 23:42
D65C
1.60 km, 38 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:46
2. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 21:09 + 3:23
3. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 42:21 + 24:35
H10C
1.40 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 9:55
2. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 10:21 + 0:26
3. Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 10:50 + 0:55
4. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 11:53 + 1:58
5. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 11:59 + 2:04
6. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 12:05 + 2:10
7. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:11 + 2:16
8. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 12:42 + 2:47
9. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:56 + 3:01
10. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 13:09 + 3:14
11. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 13:54 + 3:59
12. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 13:58 + 4:03
13. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:59 + 4:04
14. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:20 + 4:25
15. Macek Jindřich 0040002 C Bratrušov 15:16 + 5:21
16. Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 15:57 + 6:02
17. Jurčík Jan KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:01 + 7:06
18. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 17:17 + 7:22
19. Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:18 + 7:23
20. Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:29 + 8:34
21. Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 19:18 + 9:23
22. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 24:32 + 14:37
23. Macek Vojtěch 0040001 C Bratrušov 25:22 + 15:27
24. Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 25:34 + 15:39
25. Maláč Petr KSU1131 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:37 + 15:42
26. Plichta Marek HCE1201 C TJ Hostivice 29:54 + 19:59
Jäckel Maxmilián KSU1020 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12C
1.50 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 8:41
2. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 9:56 + 1:15
3. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 10:17 + 1:36
4. Miča Jan KSU0701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:38 + 1:57
5. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 10:52 + 2:11
6. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 10:53 + 2:12
7. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 11:05 + 2:24
8. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06 + 2:25
9. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 11:12 + 2:31
10. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 11:50 + 3:09
11. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 12:22 + 3:41
12. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 12:44 + 4:03
13. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 12:45 + 4:04
14. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 13:58 + 5:17
15. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:17 + 5:36
16. Barták Petr UOL0805 C SOB Olomouc 14:18 + 5:37
17. Tomášek Josef STE0808 B SK SKI-OB Šternberk 14:22 + 5:41
18. Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 14:38 + 5:57
19. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 14:41 + 6:00
20. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:16 + 7:35
21. Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 16:40 + 7:59
22. Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:35 + 8:54
23. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 20:10 + 11:29
24. Možný Šimon PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha 26:04 + 17:23
25. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 32:12 + 23:31
26. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 49:37 + 40:56
H14C
1.70 km, 58 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 11:45
2. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 12:13 + 0:28
3. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 13:34 + 1:49
4. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:38 + 2:53
5. Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 14:49 + 3:04
6. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:18 + 4:33
7. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 17:12 + 5:27
8. Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 18:56 + 7:11
9. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 20:46 + 9:01
10. Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk 22:31 + 10:46
11. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 22:42 + 10:57
12. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 26:11 + 14:26
13. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 28:57 + 17:12
Volek Jiří SBR0600 C SKOB Bruntál DISK
H16C
2.50 km, 88 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:57
2. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 17:49 + 0:52
3. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:55 + 0:58
4. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 19:20 + 2:23
5. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 20:01 + 3:04
6. Chmelář Pavel JPV0333 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 22:10 + 5:13
7. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 22:39 + 5:42
8. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:11 + 6:14
9. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 24:04 + 7:07
10. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:16 + 7:19
11. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 25:00 + 8:03
12. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 8:49
13. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:03 + 9:06
14. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:05 + 15:08
Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
H18C
2.60 km, 93 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 20:28
2. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:28 + 2:00
3. Chmelář Jan JPV0102 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 28:15 + 7:47
4. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 29:03 + 8:35
5. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 34:59 + 14:31
H21C
3.20 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7824
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 20:31 8299
2. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 21:25 + 0:54 7977
3. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:36 + 3:05 7195
4. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 24:31 + 4:00 6867
5. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 24:55 + 4:24 6723
6. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:00 + 4:29 6694
7. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 25:41 + 5:10 6449
8. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 25:45 + 5:14 6425
9. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:15 + 5:44 6246
10. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 26:19 + 5:48 6222
11. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 26:38 + 6:07 6109
12. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 27:53 + 7:22 5661
13. Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 28:02 + 7:31 5607
14. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:27 + 7:56 5458
15. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 28:31 + 8:00 5434
16. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 29:19 + 8:48 5148
17. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 29:39 + 9:08 5028
18. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 30:00 + 9:29 4903
19. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 31:01 + 10:30 4539
20. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 31:15 + 10:44 4455
21. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 32:15 + 11:44 4097
22. Karásek Michal 0110001 C Krumsín 33:44 + 13:13
23. Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 36:21 + 15:50 2628
24. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 38:18 + 17:47 1930
25. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:52 + 20:21 1011
26. Koblížek Filip 0070001 C Šumperk 43:12 + 22:41
27. Šuterová Kateřina CET8351 C TJ Loko Česká Třebová 51:48 + 31:17 0
Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc DISK 0
H35C
2.90 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 21:55
2. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 23:10 + 1:15
3. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:51 + 2:56
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 26:17 + 4:22
5. Ženčák Jaroslav 0060001 C ASPV OA Šumperk 26:56 + 5:01
6. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 27:24 + 5:29
7. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 28:54 + 6:59
8. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:31 + 8:36
9. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:54 + 8:59
10. Kuchař Jiří 4HC C PSÍ TÝM 30:59 + 9:04
11. Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:18 + 9:23
12. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 31:38 + 9:43
13. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:04 + 10:09
14. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 32:33 + 10:38
15. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 32:41 + 10:46
16. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:53 + 10:58
17. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 34:30 + 12:35
18. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 34:36 + 12:41
19. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 34:39 + 12:44
20. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 35:56 + 14:01
21. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 36:18 + 14:23
22. Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 37:49 + 15:54
23. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 38:38 + 16:43
24. Stojaník Zdeněk KSU76.. C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:58 + 21:03
25. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 46:55 + 25:00
Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H45C
2.60 km, 93 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:41
2. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 22:24 + 0:43
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 22:38 + 0:57
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 24:13 + 2:32
5. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 24:15 + 2:34
6. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 25:18 + 3:37
7. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 25:19 + 3:38
8. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 26:28 + 4:47
9. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 27:17 + 5:36
10. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 27:50 + 6:09
11. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 27:51 + 6:10
12. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:43 + 7:02
13. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 30:21 + 8:40
14. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 30:49 + 9:08
15. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 31:29 + 9:48
16. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 33:27 + 11:46
17. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 34:16 + 12:35
18. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:03 + 14:22
19. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 37:18 + 15:37
20. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 38:48 + 17:07
21. Závodný Marek SSU7403 C SK Severka Šumperk 40:16 + 18:35
22. Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 41:13 + 19:32
23. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 48:38 + 26:57
H55C
2.50 km, 88 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 24:28
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 24:57 + 0:29
3. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 25:39 + 1:11
4. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 1:18
5. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 25:48 + 1:20
6. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 26:49 + 2:21
7. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 28:29 + 4:01
8. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 28:40 + 4:12
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 31:42 + 7:14
10. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 34:26 + 9:58
11. Gawel Jiří JBM5700 C JG Sport 35:29 + 11:01
12. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 36:22 + 11:54
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 36:32 + 12:04
14. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 36:55 + 12:27
15. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 40:43 + 16:15
16. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 42:27 + 17:59
H65C
1.80 km, 53 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 16:36
2. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 18:47 + 2:11
3. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 20:00 + 3:24
H70C
1.60 km, 38 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 14:42
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 16:52 + 2:10
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 16:59 + 2:17
4. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 21:40 + 6:58
5. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 25:06 + 10:24
6. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 25:35 + 10:53
7. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 31:57 + 17:15
8. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 33:37 + 18:55
HDR
1.30 km, 33 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 13:43
2. Rajnošel Matouš KSUnnn2 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:44 + 0:01
3. Tempir Lukas 0130001 C ### 14:45 + 1:02
4. Sekanina Marek ASU1010 C Magnus Orienteering 14:49 + 1:06
5. Kratochvíl Ondřej XXX C 15:07 + 1:24
6. Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 15:17 + 1:34
7. Závodná Kateřina XXX C 15:29 + 1:46
8. Hojgrová Marie+Vojtěch ASU C Magnus Orienteering 15:56 + 2:13
9. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 16:11 + 2:28
10. Dostálová Zuzana XXX C 16:16 + 2:33
11. Stojaníková Anna KSU12.. C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:26 + 2:43
12. Hodačová Valerie JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 17:48 + 4:05
13. Zapletal Matěj STE C SK SKI-OB Šternberk 17:56 + 4:13
14. Jachym Tempir 0130002 C ### 18:12 + 4:29
15. Škarda Jozef 3SX0700 C ZŠ a MŠ Těšetice 18:18 + 4:35
16. Radkov Adam 3SX0900 C ZŠ a MŠ Těšetice 18:20 + 4:37
17. Zapletal David KON1111 C KOB Konice 20:05 + 6:22
18. Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 20:17 + 6:34
19. Bábek Tom PTE C TJ Sokol Ptení 20:20 + 6:37
20. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 20:27 + 6:44
21. Frélich Matyáš PLU0901 C TJ SOKOL Plumlov 20:31 + 6:48
22. Vilem Tempir 0130003 C ### 20:35 + 6:52
23. Hrachovina Petr SSU10xx C SK Severka Šumperk 21:25 + 7:42
24. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 21:31 + 7:48
25. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 21:53 + 8:10
26. Rajnošek Samuel KSUnnn1 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:20 + 8:37
27. Milan Pánek SSUxxxx C SK Severka Šumperk 22:49 + 9:06
28. Macek Martin 0040003 C Bratrušov 22:54 + 9:11
29. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 23:06 + 9:23
30. Kopečná Eva a Petra JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 23:20 + 9:37
31. Jäckel Vilém KSU1220 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:39 + 9:56
32. Otruba Bertík SBR C SKOB Bruntál 24:55 + 11:12
33. Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 25:39 + 11:56
34. Markovičová Alexandra JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 26:27 + 12:44
35. Penková Amálie STE0955 C SK SKI-OB Šternberk 26:46 + 13:03
36. Perknovský Filip JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 29:07 + 15:24
37. Dostálová Elena KON1288 C KOB Konice 30:47 + 17:04
37. Dostálová Jolana KON1062 C KOB Konice 30:47 + 17:04
39. Chmelář Sam JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 31:09 + 17:26
40. Otrusinová Ivana JPV8687 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 33:50 + 20:07
41. Karásek Richard 0110002 C Krumsín 35:04 + 21:21
42. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 40:00 + 26:17
43. Hrochová Aneta 3SX1050 C ZŠ a MŠ Těšetice 47:09 + 33:26
44. Kosubová Klára 3SX1051 C ZŠ a MŠ Těšetice 47:15 + 33:32
45. Spurná Gabriela 3SX1052 C ZŠ a MŠ Těšetice 47:18 + 33:35
46. Škarda Joel 3SX1101 C ZŠ a MŠ Těšetice 48:21 + 34:38
46. Navrátil Vojtěch 3SX1100 C ZŠ a MŠ Těšetice 48:21 + 34:38
Pikulová Alena XXX C DISK
Pikula David XXX C DISK
Kujová Anežka TVR1250 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK
Kuja Adam TVR0900 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK
P
1.80 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 13:46
2. Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 17:54 + 4:08
3. Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 18:08 + 4:22
4. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 18:35 + 4:49
5. Beneš Vojtěch AOP8001 C Orientační Běh Opava 18:42 + 4:56
6. Vlček Jan KSU77.. C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:44 + 4:58
7. Chytalová Anna XXX C 18:49 + 5:03
8. Šklíba Michal STE9900 B SK SKI-OB Šternberk 19:16 + 5:30
9. Roubalík Radovan 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 19:34 + 5:48
10. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 20:25 + 6:39
11. Sekaninová Jitka ASU7750 C Magnus Orienteering 20:37 + 6:51
12. Smékal Mikuláš 0030002 C SOBOL 20:47 + 7:01
13. Markovič Peter JPV8016 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 21:14 + 7:28
14. Dostál Zdenek 3SX0200 C ZŠ a MŠ Těšetice 21:19 + 7:33
15. Jackel Pavel KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:58 + 8:12
15. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 21:58 + 8:12
17. Janeček Petr 0020001 C OBR Radíkov 23:41 + 9:55
18. Nejezchleba David XXX C 25:19 + 11:33
19. Klapková Jarmila PTE C TJ Sokol Ptení 26:27 + 12:41
20. Juřeníková Adélka KSU06.1 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:45 + 12:59
21. Zrůbková Dana PTE C TJ Sokol Ptení 27:31 + 13:45
22. Janušová Věra STEXXX1 C SK SKI-OB Šternberk 27:51 + 14:05
23. Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 27:54 + 14:08
24. Lipenská Ester KSU06.2 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:55 + 14:09
25. Oulehla Lukáš KSU88.. C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:04 + 14:18
26. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 28:14 + 14:28
27. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 29:06 + 15:20
28. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 29:25 + 15:39
29. Balcarová Anežka 0090001 C neevidována v klubu OB 30:16 + 16:30
30. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 30:34 + 16:48
31. Pinkavová Eliška JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 32:16 + 18:30
32. Robenek Michal 0080001 C Samotišky 32:51 + 19:05
33. Velev Nikolaj 3SX0000 C ZŠ a MŠ Těšetice 34:23 + 20:37
34. Trand Anička XXX C 34:40 + 20:54
35. Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 34:58 + 21:12
36. Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 35:20 + 21:34
37. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 35:50 + 22:04
38. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 37:26 + 23:40
39. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 38:04 + 24:18
40. Steklý Milan UOL C SOB Olomouc 38:45 + 24:59
41. Smékalová Lucie 0030001 C SOBOL 42:56 + 29:10
42. Hojgr Antonín ASU06.. C Magnus Orienteering 50:43 + 36:57
43. Gottwald Petr JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 52:42 + 38:56
44. Bída Ondřej UOL C SOB Olomouc 90:02 + 76:16
Závodný Jakub XXX C DISK
Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení DISK
Kotrle Milan STE7402 C SK SKI-OB Šternberk DISK