Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Bouzov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
H21C
3.20 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7824
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 20:31 8299
2. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 21:25 + 0:54 7977
3. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:36 + 3:05 7195
4. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 24:31 + 4:00 6867
5. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 24:55 + 4:24 6723
6. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:00 + 4:29 6694
7. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 25:41 + 5:10 6449
8. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 25:45 + 5:14 6425
9. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:15 + 5:44 6246
10. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 26:19 + 5:48 6222
11. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 26:38 + 6:07 6109
12. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 27:53 + 7:22 5661
13. Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 28:02 + 7:31 5607
14. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:27 + 7:56 5458
15. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 28:31 + 8:00 5434
16. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 29:19 + 8:48 5148
17. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 29:39 + 9:08 5028
18. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 30:00 + 9:29 4903
19. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 31:01 + 10:30 4539
20. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 31:15 + 10:44 4455
21. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 32:15 + 11:44 4097
22. Karásek Michal 0110001 C Krumsín 33:44 + 13:13
23. Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 36:21 + 15:50 2628
24. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 38:18 + 17:47 1930
25. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:52 + 20:21 1011
26. Koblížek Filip 0070001 C Šumperk 43:12 + 22:41
27. Šuterová Kateřina CET8351 C TJ Loko Česká Třebová 51:48 + 31:17 0
Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc DISK 0