Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35C

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Březinky
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Hlubný, 1:10 000, E = 5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu, teplota 20 stupňů, bez zranění, žádný protest podán nebyl.
D35C
4.90 km, 240 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 50:24
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 53:45 + 3:21
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 54:31 + 4:07
4. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 54:52 + 4:28
5. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 56:01 + 5:37
6. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 57:38 + 7:14
7. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 57:58 + 7:34
8. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 59:07 + 8:43
9. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 61:31 + 11:07
10. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 61:37 + 11:13
11. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 64:49 + 14:25
12. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 65:00 + 14:36
13. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 66:31 + 16:07
14. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 66:48 + 16:24
15. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 67:18 + 16:54
16. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:46 + 17:22
17. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 69:48 + 19:24
18. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 70:39 + 20:15
19. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 71:56 + 21:32
20. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 74:29 + 24:05
21. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 74:40 + 24:16
22. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 75:45 + 25:21
23. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 76:05 + 25:41
24. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 81:22 + 30:58
25. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 83:38 + 33:14
26. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 83:39 + 33:15
27. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 84:03 + 33:39
28. Valenčíková Irena 0130001 C IRV team 85:55 + 35:31
29. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:03 + 36:39
30. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:04 + 36:40
31. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 87:05 + 36:41
32. Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 87:32 + 37:08
33. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 92:51 + 42:27
34. Juřinová Radka KSU8080 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:54 + 45:30
35. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 100:14 + 49:50
36. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 107:39 + 57:15
Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno DISK