Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45C

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Březinky
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Hlubný, 1:10 000, E = 5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu, teplota 20 stupňů, bez zranění, žádný protest podán nebyl.
D45C
4.10 km, 215 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 43:05
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 43:58 + 0:53
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 47:21 + 4:16
4. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 50:45 + 7:40
5. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 50:54 + 7:49
6. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 55:15 + 12:10
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 59:31 + 16:26
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 59:35 + 16:30
9. Ženčáková Marie 0080002 C ASPV OA Šumperk 62:56 + 19:51
10. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 63:40 + 20:35
11. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:19 + 22:14
12. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 68:25 + 25:20
13. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 70:41 + 27:36
14. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:27 + 30:22
15. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 73:47 + 30:42
16. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 75:31 + 32:26
17. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 75:56 + 32:51
18. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 76:25 + 33:20
19. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 76:41 + 33:36
20. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 76:43 + 33:38
21. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 78:58 + 35:53
22. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 90:24 + 47:19
23. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 95:55 + 52:50
24. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 112:25 + 69:20
Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov DISK