Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Březinky
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Hlubný, 1:10 000, E = 5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu, teplota 20 stupňů, bez zranění, žádný protest podán nebyl.
H21C
9.20 km, 565 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8116
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 65:25 8769
2. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 72:17 + 6:52 7986
3. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 75:44 + 10:19 7592
4. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 76:04 + 10:39 7554
5. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:10 + 10:45 7543
6. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:13 + 11:48 7423
7. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 77:35 + 12:10 7381
8. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 78:17 + 12:52 7301
9. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 81:38 + 16:13 6919
10. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 82:43 + 17:18 6796
11. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 84:57 + 19:32 6541
12. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 85:44 + 20:19 6451
13. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 86:22 + 20:57 6379
14. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 87:15 + 21:50 6278
15. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 87:30 + 22:05 6250
16. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 88:20 + 22:55 6155
17. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 89:02 + 23:37 6075
18. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 89:54 + 24:29 5976
19. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 93:08 + 27:43 5607
20. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 100:14 + 34:49 4797
21. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 101:27 + 36:02 4659
22. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 104:04 + 38:39 4360
23. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 104:28 + 39:03 4314
23. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 104:28 + 39:03 4314
25. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 104:54 + 39:29 4265
26. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 105:55 + 40:30 4149
27. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 113:03 + 47:38 3335
28. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 113:22 + 47:57 3299
29. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 116:28 + 51:03 2946
30. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 117:52 + 52:27 2786
31. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 119:47 + 54:22 2567
32. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 124:34 + 59:09 2022
33. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 169:16 + 103:51 0
Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0