Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E1

Kategorie: H21A

Datum:
28.06.2019
Místo konání:
Konice - zámecký park
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Konice - zámek
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
H21A
2.50 km, 85 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8435
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 16:09 8655
2. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 16:24 + 0:15 8528
3. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 17:12 + 1:03 8121
4. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 17:19 + 1:10 8062
5. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 17:26 + 1:17 8002
6. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 18:01 + 1:52 7706
7. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 18:05 + 1:56 7672
8. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 18:08 + 1:59 7646
9. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 18:09 + 2:00 7638
10. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 18:10 + 2:01 7629
11. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 18:15 + 2:06 7587
12. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 18:51 + 2:42 7282
13. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 18:53 + 2:44 7265
14. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 18:54 + 2:45 7256
14. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 18:54 + 2:45 7256
16. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 19:01 + 2:52 7197
17. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:03 + 2:54 7180
18. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 19:17 + 3:08 7061
19. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 19:19 + 3:10 7045
20. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 19:21 + 3:12 7028
21. Skalický Matyáš KUO9605 C KOB Ústí nad Orlicí 19:53 + 3:44 6756
22. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 19:54 + 3:45 6748
23. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 20:30 + 4:21 6443
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 20:34 + 4:25 6409
24. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 20:34 + 4:25 6409
26. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 21:30 + 5:21 5934
27. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:39 + 5:30 5858
28. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:55 + 5:46 5722
29. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 22:10 + 6:01 5595
30. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 22:17 + 6:08 5536
31. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 22:52 + 6:43 5239
32. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 24:03 + 7:54 4637
33. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 27:48 + 11:39 2730
Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov DISK 0
Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0