Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E3

Kategorie: H21A

Datum:
30.06.2019
Místo konání:
Kladky - lyžařský areál
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Zahálkovy skály
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Protokol:
Odvod z vkladů ČSOS činí 15876,- Kč.
H21A
8.10 km, 410 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8144
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 70:23 8190
2. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 70:47 + 0:24 8119
3. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 71:11 + 0:48 8048
4. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 73:47 + 3:24 7726
5. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 77:07 + 6:44 7324
6. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 77:27 + 7:04 7263
7. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 77:45 + 7:22 7207
8. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 78:14 + 7:51 7130
9. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 79:52 + 9:29 6924
10. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 80:11 + 9:48 6867
11. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 82:39 + 12:16 6570
12. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 87:20 + 16:57 6028
13. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 88:47 + 18:24 5848
14. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 89:22 + 18:59 5765
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 90:39 + 20:16 5606
16. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 90:54 + 20:31 5560
17. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 91:15 + 20:52 5504
18. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 91:20 + 20:57 5477
19. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 91:52 + 21:29 5401
20. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 93:08 + 22:45 5246
21. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 94:34 + 24:11 5075
22. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 98:58 + 28:35 4584
23. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 100:06 + 29:43 4448
24. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 100:30 + 30:07 4390
25. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:18 + 30:55 4291
26. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:56 + 31:33 4209
27. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 102:24 + 32:01 4146
Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0