Výsledky závodu: 2. kolo Valašské zimní ligy - Zlín

Datum:
29.12.2018
Místo konání:
Zlín - Malenovice, Tyršova 230, sokolovna
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Malenovický hrad a podhradí
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Pernička Petr - R1
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
T1     T2     T3     T4    
T1
5.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 25:28
2. Zbranek Roman SKOB Zlín 25:58 + 0:30
3. Cahel Marek Czech junior team 28:15 + 2:47
4. Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno 30:08 + 4:40
5. Jeřábková Jitka SKOB Zlín 31:03 + 5:35
6. Kavánková Iva SKOB Zlín 33:12 + 7:44
6. Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 7:44
8. Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice 33:48 + 8:20
9. Bartík Filip SKOB Zlín 34:20 + 8:52
10. Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice 35:55 + 10:27
11. Tichá Veronika SKOB Zlín 36:21 + 10:53
12. Petra Koporova SK Žabovřesky Brno 36:25 + 10:57
13. Jan Kundrata SKOB Zlín 36:28 + 11:00
14. Dasa Hubackova OOB TJ Slovan Luhačovice 37:17 + 11:49
15. Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice 38:03 + 12:35
16. Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:27 + 14:59
17. Tichá Marie SKOB Zlín 41:00 + 15:32
18. Podivínský Tomáš OK Sparta Praha 41:18 + 15:50
19. Schäfer Jan SKOB Zlín 42:10 + 16:42
20. Martin Vojvodik Neregistrovany 42:29 + 17:01
21. Máca Petr KOB Dobruška 43:35 + 18:07
22. Marek Koman Farmaceut Bratislava 52:10 + 26:42
T2
4.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaclav Navratil KOB Konice 30:45
2. Vintr Radek SKOB Zlín 31:40 + 0:55
3. Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 32:32 + 1:47
4. Grepl Ladislav KOB Konice 33:02 + 2:17
5. Pekárková Monika SK Radioklub Blansko 33:32 + 2:47
6. Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:14 + 3:29
6. Martin Plasek OOB TJ Slovan Luhačovice 34:14 + 3:29
8. Pavlina Suranova SKOB Zlín 35:56 + 5:11
9. Pernička Václav SKOB Zlín 36:50 + 6:05
10. Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice 36:51 + 6:06
11. Martina Macova KOB Dobruška 39:36 + 8:51
12. Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice 40:06 + 9:21
13. Miksik Pavel Zlin 40:18 + 9:33
14. Kundratová Jana SKOB Zlín 40:35 + 9:50
15. Petr Dolezal Neregistrovany 41:34 + 10:49
16. Kristina Komanova Farmaceut Bratislava 41:59 + 11:14
17. Marketa Ticha Neregistrovany 42:54 + 12:09
18. Ivana Kunzova BBM 44:32 + 13:47
19. Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice 44:54 + 14:09
20. Jadviščok Ladislav SOB Olomouc 46:04 + 15:19
21. Kundratová Lucie SKOB Zlín 46:06 + 15:21
22. Vojvodík Eduard SKOB Ostrava 46:18 + 15:33
23. Zdenek Buran 9MX 47:00 + 16:15
24. Jadviščok Ladislav SOB Olomouc 47:26 + 16:41
25. Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice 53:34 + 22:49
26. Peška Antonín KČT - OB Holešov 55:57 + 25:12
27. Mikšík Michal SKOB Zlín 60:57 + 30:12
28. Ladka Ticha Neregistrovany 71:03 + 40:18
29. Libor Tichy Neregistrovany 71:50 + 41:05
T3
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin SKOB Zlín 27:36
2. Marketa Fussova Freerun Zlin 31:52 + 4:16
3. Stacke Vaclav OOB TJ Slovan Luhačovice 33:00 + 5:24
4. Linhart Jakub SKOB Zlín 34:45 + 7:09
5. Natalie Macova KOB Dobruška 35:13 + 7:37
6. Stepanka Macova KOB Dobruška 35:42 + 8:06
7. Kundrata Vít SKOB Zlín 38:21 + 10:45
8. Linhart Adam SKOB Zlín 40:55 + 13:19
9. Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 13:46
10. Poslušná Jitka SKOB Zlín 42:16 + 14:40
T4
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva SKOB Zlín 29:14
2. Petr Sara Neregistrovany 31:52 + 2:38
3. Zuzana Matouskova Neregistrovany 35:25 + 6:11
4. Jan Chovanec Neregistrovaný 36:26 + 7:12
5. Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 38:34 + 9:20
6. Barbora Macova KOB Dobruška 38:52 + 9:38
7. Petr Kucera Cirkus Cakovice 38:53 + 9:39
8. Palasová Barbora SKOB ARIS Zlín 41:01 + 11:47
9. Ondrej Cuda SKOB Zlín 41:31 + 12:17
10. Anicka Kucerova Cirkus Cakovice 42:08 + 12:54
11. Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 42:53 + 13:39
12. Viktorka Stacke OOB TJ Slovan Luhačovice 45:15 + 16:01
13. Filip Pokluda Neregistrovany 45:26 + 16:12
14. Katka Poslusna SKOB Zlín 53:57 + 24:43
15. Ema Sarova Neregistrovany 55:32 + 26:18
16. Lukas Mikula Cirkus Cakovice 57:52 + 28:38
17. Samuel Huf Neregistrovany 61:57 + 32:43
18. Nela Hufova Neregistrovany 63:07 + 33:53