Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2019 - stav po 7 závodech

Klubové výsledky : TRI (17)

Datum:
31.03.2019
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ano Ano
2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ano Ano
2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček VBM, BBM Ano Ano
2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ VBM, BBM Ano Ano
2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE TZL Ano Ano
2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE TZL Ano Ano
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D55B     H14B     H16B     H18B     H35B     H50B     H60B    

D14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
25 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 245.13 20. 55.95(28) 63.42(20) 54.11(20) 32.92(30) 71.65(20) 41.30(29) 19.39(29)

D16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
5 Bruková Petra TRI0450 B 384.79 2. 92.79( 7)101.73( 2) 96.61( 2) 86.81( 7) 89.75( 8) 81.27( 9) 93.66( 4)
9 Rybková Vendula TRI0453 B 362.05 1. 101.85( 1) 79.03(10) 81.24( 9) 81.83(11) 95.18( 4) 83.19( 8) 69.66(15)
20 Haltofová Romana TRI0451 180.79 3. 85.71( 7) 95.08( 3)

D18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
7 Navrátilová Adéla TRI0250 306.00 3. 51.33(10) 72.57( 7) 62.05( 7) 79.24( 4) 92.14( 3)

D55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
4 Jastrzembská Jarmila TRI6450 342.43 2. 87.52( 2) 91.31( 4) 82.25( 5) 73.77( 4) 81.35( 2) 72.98( 7) 52.18( 5)

H14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
26 Kirschner Damian TRI0506 B 241.93 14. 72.02(14) 45.10(28) 51.85(20) 54.94(25) 63.12(23)
38 Ryška Matěj TRI0604 123.08 26. 54.46(28) 44.07(26) 24.55(31)
44 Damek Ondřej TRI0503 48.95 30. 48.95(30)

H16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
6 Mrózek Pawel TRI0401 B 363.67 3. 97.68( 3) 88.69( 5) 79.26(13) 87.98( 6) 89.32( 7) 65.49(12) 79.87( 7)
7 Krupa Jakub TRI0404 B 358.67 3. 66.56(15) 92.92( 3) 95.19( 4) 57.42(14) 90.82( 5) 76.59( 9) 79.74( 8)
15 Sliž Rostislav TRI0302 B 263.63 10. 28.95(19) 62.38(13) 81.96(11) 72.84(10) 46.45(14)
25 Martynek Petr TRI0304 95.21 16. 16.63(21) 0.00(18) 15.38(19) 23.33(20) 3.17(19) 39.87(16)

H18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
2 Haltof Marek TRI0200 A 408.49 1. 101.07( 2) 98.91( 2) 100.54( 1)106.94( 1) 99.94( 2)

H35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
7 Walaski Antonín TRI8006 130.93 4. 29.19( 5) 51.18( 4) 50.56( 4)

H50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
9 Navrátil Rostislav TRI6601 366.95 4. 94.14( 4) 65.85( 8) 83.62( 7) 93.10( 6) 96.09( 5)

H60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOV 1
PLU 2
PLU 3
VBM+BBM 4
VBM+BBM 5
TZL 6
TZL 7
5 Bialožyt Miroslav TRI5701 181.24 3. 86.67( 4) 94.57( 3)