Event results: Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO – 13. kolo

Date:
2019/09/07
Place:
Bývalá základna protiletecké obrany Armády ČR, Kačice
Organiser:
SKL - SMS Team Kladno
DKL - KOB Kladno
Used map:
Director:
Štáfek Pavel
Referee:
Vinš Pavel
Course setter:
Štáfek Pavel, Vítek Karel
Classes:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     MW11     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
4.40 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 18:07
2. Zrník Tomás GIG0601 GIGANT Orienteering 19:14 + 1:07
3. Bogar Vojtech BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 21:21 + 3:14
4. Zák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál 28:11 + 10:04
5. Tichácek Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 30:27 + 12:20
6. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 32:23 + 14:16
7. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 37:28 + 19:21
8. Vít Tomás BSO0800 KOB Baník Sokolov 48:50 + 30:43
M17
5.60 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tuma Matej SJC0202 Sportcentrum Jičín 21:16
2. Cerník Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 23:28 + 2:12
3. Houlihan Ben 0050001 Manston 24:17 + 3:01
4. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 24:46 + 3:30
5. Stana Ondrej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 28:30 + 7:14
6. Cepicka Václav SLA0301 SKOB Slaný 31:19 + 10:03
7. Svoboda Vojtech VPM0207 KOS Slavia Plzeň 32:22 + 11:06
8. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 34:03 + 12:47
9. Dohnal Frantisek SKL0300 SMS Team Kladno 34:41 + 13:25
10. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 51:37 + 30:21
M20
5.80 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kroc Krystof GIG0100 GIGANT Orienteering 42:05
M21E
6.70 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bogar Krystof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 23:08
2. Stránsky Vojtech SJC9000 Sportcentrum Jičín 24:04 + 0:56
3. Dallavalle Luca 0020001 Italian MTBO National Team 24:06 + 0:58
4. Chmelar Lukás XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 24:14 + 1:06
5. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 25:00 + 1:52
6. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia Plzeň 25:17 + 2:09
7. Skoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 25:38 + 2:30
8. Bettega Fabiano 0020004 Italian MTBO National Team 25:42 + 2:34
9. Rossetto Riccardo 0020006 Italian MTBO National Team 26:10 + 3:02
10. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 26:25 + 3:17
11. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 26:26 + 3:18
12. Sevcík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 26:49 + 3:41
13. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 26:53 + 3:45
14. Stenha Martin SPC7608 SPORTICUS team 27:12 + 4:04
15. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 27:18 + 4:10
16. Stepánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 27:21 + 4:13
17. Ludvík Matyás STB9801 TJ Stadion Nový Bor 27:25 + 4:17
18. Stránsky Jirí STB8100 TJ Stadion Nový Bor 27:28 + 4:20
19. Hasek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 27:32 + 4:24
20. Osti Dante 0020005 Italian MTBO National Team 27:40 + 4:32
21. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 28:21 + 5:13
22. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 28:34 + 5:26
23. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 28:37 + 5:29
24. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 28:42 + 5:34
25. Johanovsky Tomás DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 28:53 + 5:45
26. Mariani Antonio 0020003 Italian MTBO National Team 29:28 + 6:20
27. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 29:31 + 6:23
28. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 29:39 + 6:31
29. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 29:40 + 6:32
30. Jalovy Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 30:06 + 6:58
31. Turra Piero 0020002 Italian MTBO National Team 31:29 + 8:21
32. Andel Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 31:39 + 8:31
33. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 33:15 + 10:07
34. Stochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 34:03 + 10:55
35. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 34:48 + 11:40
36. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 35:25 + 12:17
37. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 35:30 + 12:22
38. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 35:31 + 12:23
Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín DISK
MS Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 25:24 + 2:16
M21A
5.80 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 22:05
2. Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové 22:48 + 0:43
3. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:49 + 0:44
4. Tichácek Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 23:31 + 1:26
5. Kazda Jirí SJC8006 Sportcentrum Jičín 23:34 + 1:29
6. Hora Vojtech VSP8301 USK Praha 23:35 + 1:30
7. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 23:57 + 1:52
8. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 25:07 + 3:02
9. Moravec Stepán SJI8101 OK Jihlava 25:50 + 3:45
10. Kovár Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 26:00 + 3:55
11. Bitter Ales KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:06 + 4:01
12. Stregl Tomás VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:16 + 4:11
13. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 26:28 + 4:23
14. Odvody Zdenek XPU8206 PARDUBICE BIKERS 26:55 + 4:50
15. Bergl Tomás ZUP7800 MTBO ČZU Praha 27:28 + 5:23
16. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 27:32 + 5:27
17. Stregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:03 + 5:58
18. Havlícek Tomás KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:30 + 7:25
19. Sebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 29:53 + 7:48
20. Paulícek Jirí SJI7727 OK Jihlava 30:04 + 7:59
21. Popule Tomás LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 30:47 + 8:42
22. Oprsal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 31:06 + 9:01
23. Polásek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 31:07 + 9:02
24. Bartos Marián VSP8201 USK Praha 33:50 + 11:45
25. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 34:43 + 12:38
26. Jirácek Josef SBK8501 KOB START Blansko 35:47 + 13:42
Vanecek Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha DISK
Drobník Lukás SJC8500 Sportcentrum Jičín DISK
Svarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha DISK
M21B
5.10 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Azeb Karim XHK9101 MTBO Racing team Hradec Králové 21:47
2. Jedlicka Lukás XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 23:40 + 1:53
3. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 24:39 + 2:52
4. Skoupy Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 24:43 + 2:56
5. Safár Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 24:58 + 3:11
6. Petr Jan DKP8205 Oddíl OB Kotlářka 25:32 + 3:45
7. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 26:04 + 4:17
8. Zemlicka Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 27:39 + 5:52
9. Istok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 28:59 + 7:12
10. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 29:10 + 7:23
11. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 29:23 + 7:36
12. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 29:57 + 8:10
13. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 31:32 + 9:45
14. Safek Jirí SBK7621 KOB START Blansko 32:18 + 10:31
15. Sevcík Matej XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 41:29 + 19:42
Hybl Lukás VIP7504 SK VIPrahlo DISK
M40A
6.30 km, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pucherna Eduard SJC7400 Sportcentrum Jičín 26:36
2. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 28:20 + 1:44
3. Zrník Tomás GIG7118 GIGANT Orienteering 28:51 + 2:15
4. Bures Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 29:11 + 2:35
5. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 29:12 + 2:36
6. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 29:20 + 2:44
7. Bezouska Tomás SPC7611 SPORTICUS team 29:45 + 3:09
8. Tosner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 30:00 + 3:24
9. Jasek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 30:01 + 3:25
10. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 30:07 + 3:31
11. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 31:01 + 4:25
12. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 31:13 + 4:37
13. Zák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 32:45 + 6:09
14. Hasek Ondrej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 33:09 + 6:33
15. Hons Misi SMR7700 SNS Smržovka 33:12 + 6:36
16. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 33:24 + 6:48
17. Parízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 35:11 + 8:35
18. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 35:20 + 8:44
19. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 35:49 + 9:13
20. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 36:10 + 9:34
21. Rod Jan VSP7423 USK Praha 39:12 + 12:36
22. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 40:12 + 13:36
23. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 16:30
Marek Vladimír OKP7800 SK OK 24 Praha DISK
Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín DISK
Gerasko Timofei 0060001 orient.nsk.ru DISK
M40B
5.10 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 27:44
2. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 29:02 + 1:18
3. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 29:50 + 2:06
4. Chamrada Dusan GIG7601 GIGANT Orienteering 30:08 + 2:24
5. Fejk Zbynek 0010001 Rotující Kedluben 32:19 + 4:35
6. Komín David LME7401 SK Los Mělník 32:42 + 4:58
7. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 39:38 + 11:54
8. Záruba Karel LME7302 SK Los Mělník 39:49 + 12:05
M50
6.00 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 30:15
2. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 30:17 + 0:02
3. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 30:47 + 0:32
4. Hejna Jirí SPC6201 SPORTICUS team 32:25 + 2:10
5. Antos Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 34:07 + 3:52
6. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 35:02 + 4:47
7. Vesely Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 35:22 + 5:07
8. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 35:29 + 5:14
9. Pospísek Zbynek TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 37:15 + 7:00
10. Kuchar Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 37:23 + 7:08
11. Dolezal Josef VAM6101 OB Vamberk 40:08 + 9:53
12. Kiac Jirí XPU6305 PARDUBICE BIKERS 40:32 + 10:17
13. Stránsky Jirí NER 41:22 + 11:07
14. Simek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 54:05 + 23:50
Bogar Leos BOR6603 OK Jiskra Nový Bor DISK
Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov DISK
M60
5.30 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 23:49
2. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 24:22 + 0:33
3. Jánoska Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 25:37 + 1:48
4. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 29:39 + 5:50
5. Kadlec Ludek VEY5600 YETTI Vejprty 34:24 + 10:35
6. Kuchar Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 34:49 + 11:00
7. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 39:04 + 15:15
Malinák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín DISK
MW10
3.10 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horák Krystof VSP1400 USK Praha 23:54
2. Rodová Anezka VSP1152 USK Praha 27:43 + 3:49
3. Lauermanová Eva 0030002 jihlava 29:46 + 5:52
4. Bezouska Adam SPC1208 SPORTICUS team 32:58 + 9:04
5. Jasková Adriana ABR0950 A-team NOVO Bruntál 34:57 + 11:03
6. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 37:20 + 13:26
7. Honsová Magda SMR1150 SNS Smržovka 39:00 + 15:06
8. Vanecková Anna ZUP1050 MTBO ČZU Praha 39:05 + 15:11
9. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 40:45 + 16:51
10. Lauerman Jan 0030001 jihlava 40:52 + 16:58
11. Jasek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 43:37 + 19:43
12. Jalovy Krystof RBK1401 SK Radioklub Blansko 45:13 + 21:19
13. Zítová Katerina LDC1150 KOB Děčín 45:24 + 21:30
14. Jalová Kristyna RBK1150 SK Radioklub Blansko 46:49 + 22:55
15. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 52:01 + 28:07
16. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 54:40 + 30:46
17. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 66:42 + 42:48
Chamrada Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering DISK
MW11
3.10 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tuma Lukás SJC0800 Sportcentrum Jičín 16:22
2. Stepánek Ondrej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 18:25 + 2:03
3. Polák Tomás CHA0801 OK Chrastava 18:29 + 2:07
4. Andel Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 18:33 + 2:11
5. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 21:29 + 5:07
6. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 21:31 + 5:09
7. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 22:06 + 5:44
8. Rod Matyás VSP0803 USK Praha 22:41 + 6:19
9. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 24:47 + 8:25
10. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 25:08 + 8:46
11. Tichácek Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 25:14 + 8:52
12. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 25:20 + 8:58
13. Posolda Tomás SJC0803 Sportcentrum Jičín 25:53 + 9:31
14. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 26:31 + 10:09
15. Komín Matyás DKL0901 KOB Kladno 27:09 + 10:47
16. Folprecht Lukás ZUP0800 MTBO ČZU Praha 29:37 + 13:15
17. Simková Anezka LME0950 SK Los Mělník 32:59 + 16:37
18. Buresová Ema 0040001 XBM 35:13 + 18:51
19. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 37:36 + 21:14
20. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:28 + 24:06
21. Stepánková Emma VIP0953 SK VIPrahlo 41:31 + 25:09
22. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 48:17 + 31:55
23. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 48:50 + 32:28
23. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 48:50 + 32:28
25. Vanecek Jan ZUP0801 MTBO ČZU Praha 56:44 + 40:22
Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team DISK
Bergl Jonás ZUP1100 MTBO ČZU Praha DISK
Open
5.10 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno 24:47
2. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 26:35 + 1:48
3. Hasková Eva VPM KOS Slavia Plzeň 27:42 + 2:55
4. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 43:17 + 18:30
5. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 47:09 + 22:22
6. Drahorád Ctirad NER 63:26 + 38:39
W14
4.40 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 21:10
2. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 26:06 + 4:56
3. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 29:13 + 8:03
4. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 31:13 + 10:03
Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný DISK
W17
5.30 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:27
2. Streglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:29 + 1:02
3. Chamrada Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 25:37 + 1:10
4. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 28:58 + 4:31
5. Horáková Katerina LDC0351 KOB Děčín 29:45 + 5:18
6. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:59 + 6:32
Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno DISK
W20
5.20 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kucharová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 20:55
2. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 23:42 + 2:47
3. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 31:23 + 10:28
W21E
6.20 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 28:01
2. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 29:06 + 1:05
3. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 29:11 + 1:10
4. Nováková Katerina OKP9450 SK OK 24 Praha 29:22 + 1:21
5. Stanková Stepánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 29:33 + 1:32
6. Ancicová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 29:54 + 1:53
7. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 29:59 + 1:58
8. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 30:52 + 2:51
9. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 31:45 + 3:44
10. Brezinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 32:04 + 4:03
11. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 33:42 + 5:41
12. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 34:39 + 6:38
13. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 34:54 + 6:53
14. Medílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 36:26 + 8:25
15. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 39:03 + 11:02
Tucková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team DISK
Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team DISK
Reifová Nadezda TSU8889 LKT 80 Šumperk DISK
W21A
5.20 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 22:23
2. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 23:29 + 1:06
3. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 23:56 + 1:33
4. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 24:29 + 2:06
5. Jiranová Katerina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 24:50 + 2:27
6. Jansová Doubravka XPU9750 PARDUBICE BIKERS 25:07 + 2:44
7. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 25:44 + 3:21
8. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 25:54 + 3:31
9. Tichácková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 25:59 + 3:36
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 26:33 + 4:10
11. Folprechtová Katerina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 27:26 + 5:03
12. Vanecková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 28:52 + 6:29
13. Berzinská Sona SBK8554 KOB START Blansko 29:44 + 7:21
14. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 29:57 + 7:34
15. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 30:18 + 7:55
16. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 32:03 + 9:40
17. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko 32:11 + 9:48
18. Kosíková Jitka VSP7799 USK Praha 33:20 + 10:57
19. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 40:01 + 17:38
20. Odvodyová Sárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 64:10 + 41:47
W21B
4.80 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hanzlícková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 24:21
2. Stepánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 25:30 + 1:09
3. Streckerová Jana VPM8850 KOS Slavia Plzeň 25:36 + 1:15
4. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 27:48 + 3:27
5. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:49 + 3:28
6. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 28:13 + 3:52
7. Stanová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 28:19 + 3:58
8. Hanáková TerKa SMR8950 SNS Smržovka 28:25 + 4:04
9. Zemlicková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 28:56 + 4:35
10. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 31:19 + 6:58
11. Horová Klára VSP8455 USK Praha 31:43 + 7:22
12. Zrníková Markéta GIG9750 GIGANT Orienteering 32:24 + 8:03
13. Mikanová Katerina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 33:34 + 9:13
14. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 36:02 + 11:41
15. Stembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 36:40 + 12:19
Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín DISK
W40
5.30 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 23:59
2. Parízková Verka SMR7151 SNS Smržovka 25:15 + 1:16
3. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 25:31 + 1:32
4. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:33 + 1:34
5. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 28:57 + 4:58
6. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 30:53 + 6:54
7. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 31:16 + 7:17
8. Jasková Sárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 31:18 + 7:19
9. Streglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:09 + 8:10
10. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 35:01 + 11:02
11. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 36:19 + 12:20
12. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 38:14 + 14:15
13. Kovárová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 39:13 + 15:14
14. Králová Dana TBM7650 KOS TJ Tesla Brno 53:21 + 29:22
Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka DISK
Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering DISK
Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín DISK
Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha DISK
W50
5.20 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 25:54
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 26:36 + 0:42
3. Malináková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 28:55 + 3:01
4. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 29:56 + 4:02
5. Svarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 31:54 + 6:00
6. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 35:01 + 9:07
7. Skácelová Nadezda TSU6183 LKT 80 Šumperk 37:07 + 11:13
8. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 39:09 + 13:15
9. Jezková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 39:25 + 13:31
10. Knitlová Eva VAM6250 OB Vamberk 46:15 + 20:21
W60
5.20 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 30:49
2. Pospísková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 54:05 + 23:16