Event results: Český pohár MTBO – 18. kolo

Date:
2019/09/28
Place:
Bavorov
Organiser:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Used map:
Pražákova hora
Director:
Mikanová Kateřina
Referee:
Domín Nikolas
Course setter:
Smrt Martin
JURY:
Kalina Miroslav, Pospíšek Zbyněk, Lacigová Michaela
Protocol:
Závod proběhl za polojasného počasí se dvěma nečekanými přeháňkami. Proběhl bez zranění.
Classes:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW11     OPEN     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
5.70 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 22:36
2. Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 22:49 + 0:13
3. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 25:04 + 2:28
4. Weber Maxmilian NNN7004 C Neregistrovaní 31:40 + 9:04
5. Malý Rostislav VEY0600 C YETTI Vejprty 35:15 + 12:39
6. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 35:59 + 13:23
7. Vít Tomáš BSO0800 C KOB Baník Sokolov 42:08 + 19:32
8. Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 44:50 + 22:14
9. Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 50:37 + 28:01
M17
8.20 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 37:02
2. Hnilica Hannes 25A0400 C MTBO Youth Team Austria 40:17 + 3:15
3. Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 40:19 + 3:17
4. Gaudernak Benjamin 25A0200 C MTBO Youth Team Austria 43:31 + 6:29
5. Sinyavskiy Timofey 0051004 C 45:38 + 8:36
6. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 45:58 + 8:56
7. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 48:02 + 11:00
8. Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 51:27 + 14:25
9. Petrilák Matouš DOR0409 C OK Dobříš 55:52 + 18:50
10. Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 78:17 + 41:15
11. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 98:47 + 61:45
M20
11.00 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuznetsov Vladimir 0051003 C 55:06
2. Ceremnyh Jaroslav 0020002 C 55:30 + 0:24
3. Břeň Daniel SKL0100 C SMS Team Kladno 56:14 + 1:08
4. Illig Martin 25A0102 C MTBO Youth Team Austria 56:56 + 1:50
5. Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 58:12 + 3:06
6. Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 72:50 + 17:44
7. Černý David HCE0000 C TJ Hostivice 91:02 + 35:56
8. Černý Petr HCE0100 C TJ Hostivice 95:09 + 40:03
M21E
12.30 km, 27 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 50:50
2. Waldmann Andreas 25A9401 C MTBO Youth Team Austria 51:30 + 0:40
3. Medvedev Grigory 0051001 C 51:52 + 1:02
4. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 52:25 + 1:35
5. Bettega Fabiano 0010004 C 52:32 + 1:42
5. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 52:32 + 1:42
7. Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 53:24 + 2:34
8. Gritsan Ruslan 0051002 C 53:51 + 3:01
9. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 53:54 + 3:04
10. Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové 54:49 + 3:59
11. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 55:03 + 4:13
12. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 55:39 + 4:49
13. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 56:18 + 5:28
14. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 56:57 + 6:07
15. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 57:20 + 6:30
16. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 58:43 + 7:53
17. Osti Dante 0010003 C 59:14 + 8:24
18. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 59:20 + 8:30
19. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 61:09 + 10:19
20. Turra Piero 0010001 C 62:52 + 12:02
21. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 64:21 + 13:31
22. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 65:31 + 14:41
23. Boček Milan TBM9228 E KOS TJ Tesla Brno 66:36 + 15:46
Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný DISK
Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka DISK
Rossetto Riccardo 0010002 C DISK
M21A
11.00 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hora Vojtěch VSP8301 A USK Praha 52:32
2. Hrdinka Daniel VRL9701 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:44 + 1:12
3. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 53:54 + 1:22
4. Honner Jaroslav TZL7803 E SKOB Zlín 55:16 + 2:44
5. Kovář Miroslav SJC8104 A Sportcentrum Jičín 55:41 + 3:09
6. Fajtl Jaroslav VPM9001 A KOS Slavia Plzeň 56:00 + 3:28
7. Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 56:20 + 3:48
8. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 57:03 + 4:31
9. Vedral Martin SPC8306 A SPORTICUS team 57:21 + 4:49
10. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 58:22 + 5:50
11. Štregl Petr VRL7303 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:54 + 9:22
12. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 62:05 + 9:33
13. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 62:33 + 10:01
14. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 62:46 + 10:14
15. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 62:47 + 10:15
16. Štregl Tomáš VRL7406 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:36 + 11:04
17. Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 64:11 + 11:39
18. Vaněček Jan ZUP8003 A MTBO ČZU Praha 64:48 + 12:16
19. Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 65:51 + 13:19
20. Popule Tomáš LPM8803 A OK Lokomotiva Plzeň 66:52 + 14:20
21. Paulíček Jiří SJI7727 A OK Jihlava 68:45 + 16:13
22. Müller Pavel JEP7900 E Jehlanka Team 68:48 + 16:16
23. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:31 + 17:59
24. Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 88:37 + 36:05
M21B
8.50 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jedlička Lukáš XHK8100 C MTBO Racing team Hradec Králové 41:03
2. Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 42:45 + 1:42
3. Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 43:38 + 2:35
4. Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 45:24 + 4:21
5. David Josef DMS8101 C Dynamo Malá Skála 45:47 + 4:44
6. Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 49:03 + 8:00
7. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 51:16 + 10:13
8. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 52:15 + 11:12
9. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 55:13 + 14:10
10. Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko 57:40 + 16:37
M40A
11.20 km, 24 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELLS ABND RACING TEAM 49:25
2. Pucherna Eduard SJC7400 E Sportcentrum Jičín 50:29 + 1:04
3. Faltejsek Lukáš XPU7725 C PARDUBICE BIKERS 51:18 + 1:53
4. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 52:17 + 2:52
5. Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 52:33 + 3:08
6. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 52:43 + 3:18
7. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 53:16 + 3:51
8. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 53:51 + 4:26
9. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 57:14 + 7:49
10. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 57:57 + 8:32
11. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 58:46 + 9:21
12. Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 61:20 + 11:55
13. Nedopílek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál 61:54 + 12:29
14. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 62:00 + 12:35
15. Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 68:19 + 18:54
16. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 69:24 + 19:59
17. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 83:48 + 34:23
MS Gerasko Timofei 0020001 C 53:25 + 4:00
M40B
8.50 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 46:47
2. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 50:14 + 3:27
3. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 54:22 + 7:35
M50
8.50 km, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. HATORI Kazushige 0101001 C 39:40
2. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 0:12
3. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 40:56 + 1:16
4. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 41:22 + 1:42
5. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 41:48 + 2:08
6. Hnilica Thomas 27A6800 C Wiener Schulcup WSC 42:21 + 2:41
7. Dorfer Dietmar NNN6000 C Neregistrovaní 42:34 + 2:54
8. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 43:36 + 3:56
9. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 45:39 + 5:59
10. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 46:10 + 6:30
11. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:02 + 7:22
12. Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 47:04 + 7:24
13. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 48:46 + 9:06
14. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 51:28 + 11:48
15. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 51:59 + 12:19
16. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 52:47 + 13:07
17. Vít Vlastimil BSO6800 C KOB Baník Sokolov 55:55 + 16:15
18. Melcher Michael 25A6200 C MTBO Youth Team Austria 66:14 + 26:34
19. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 69:57 + 30:17
Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín DISK
M60
7.00 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 37:55
2. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 39:50 + 1:55
3. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 40:41 + 2:46
4. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 44:16 + 6:21
5. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 46:10 + 8:15
6. Vandendool Bill NNN7002 C Neregistrovaní 50:21 + 12:26
7. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 54:11 + 16:16
Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný DISK
MW11
3.50 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 21:02
2. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 21:51 + 0:49
3. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 3:10
4. Bílek Vojtěch NNN C Neregistrovaní 26:03 + 5:01
5. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 26:24 + 5:22
6. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 28:24 + 7:22
7. Vaněček Jan ZUP0801 C MTBO ČZU Praha 37:45 + 16:43
8. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:58 + 17:56
9. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 40:57 + 19:55
10. Burešová Ema XBM0950 C PELLS ABND RACING TEAM 41:18 + 20:16
11. Honsová Andrea SMR0850 C SNS Smržovka 50:50 + 29:48
12. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 51:24 + 30:22
La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Weber Sebastian NNN7005 C Neregistrovaní 31:50 + 10:48
OPEN
7.80 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 34:42
2. Bílek Ondřej C 39:09 + 4:27
3. Weber Roman NNN7007 C Neregistrovaní 39:17 + 4:35
4. Weberová Ivana NNN7006 C Neregistrovaní 44:27 + 9:45
5. Švarcbachová Barbora 0080001 C 47:26 + 12:44
6. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 48:22 + 13:40
7. Vokál Kabelová Radka TBM7898 C KOS TJ Tesla Brno 54:48 + 20:06
8. Hlaváček Jan C 56:16 + 21:34
9. Pucherna Fanda NNN C Neregistrovaní 61:53 + 27:11
10. Nováková Kay Kateřina C 83:17 + 48:35
11. Pichlík Tomáš 0031007 C 87:20 + 52:38
12. Pejšová Barbora 0031006 C 88:45 + 54:03
13. Muchka Matyáš 0031005 C 91:51 + 57:09
14. Kříž Filip 0031004 C 92:28 + 57:46
15. Kuneš Lukáš 0040001 C 112:56 + 78:14
16. Šašek Pavel 0031010 C 116:44 + 82:02
17. Pichlíková Martina 0031009 C 120:02 + 85:20
18. Křížová Martina 0031008 C 125:27 + 90:45
.............................. VAK C DISK
.............................. VAK C DISK
W14
5.30 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 30:38
2. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 31:22 + 0:44
3. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 36:06 + 5:28
4. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 38:30 + 7:52
5. Faltejsková Laura XPU0750 C PARDUBICE BIKERS 45:00 + 14:22
6. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 74:40 + 44:02
Burešová Veronika XBM0550 C PELLS ABND RACING TEAM DISK
W17
6.50 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chamraďa Natali GIG0450 C GIGANT Orienteering 31:45
2. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:47 + 0:02
3. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:22 + 0:37
4. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 35:30 + 3:45
5. Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 38:03 + 6:18
6. Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš 47:28 + 15:43
W20
8.00 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Schnetz Lena 25A0350 C MTBO Youth Team Austria 47:09
2. Hnilica Jana 25A0250 C MTBO Youth Team Austria 47:49 + 0:40
3. Hnilica Lea 25A0050 C MTBO Youth Team Austria 48:14 + 1:05
4. Oparina Marina 0020003 C 54:45 + 7:36
5. Lacigová Marie VSP0050 A USK Praha 59:20 + 12:11
6. Kiacová Veronika XPU9953 C PARDUBICE BIKERS 70:46 + 23:37
7. Barnetová Veronika XPU9952 C PARDUBICE BIKERS 72:22 + 25:13
W21E
9.50 km, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 44:43
2. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 44:48 + 0:05
3. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 46:33 + 1:50
4. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 47:06 + 2:23
5. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 48:06 + 3:23
6. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 48:34 + 3:51
7. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 49:29 + 4:46
8. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 49:37 + 4:54
9. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia Plzeň 51:32 + 6:49
10. Kamarytová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 53:09 + 8:26
W21A
8.00 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 43:37
2. Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 46:15 + 2:38
3. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 46:35 + 2:58
4. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 46:51 + 3:14
5. Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 49:39 + 6:02
6. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 50:54 + 7:17
7. Rolná Janka SMR8150 A SNS Smržovka 52:00 + 8:23
8. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 53:39 + 10:02
9. Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 54:52 + 11:15
10. Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 57:06 + 13:29
11. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 57:46 + 14:09
12. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 58:44 + 15:07
13. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 64:53 + 21:16
W21B
6.10 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jedličková Adéla XHK8253 C MTBO Racing team Hradec Králové 34:29
2. Streckerová Jana VPM8850 C KOS Slavia Plzeň 35:22 + 0:53
3. Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 35:35 + 1:06
4. Pařízková Anežka SMR9350 C SNS Smržovka 35:43 + 1:14
5. Horová Klára VSP8455 C USK Praha 37:24 + 2:55
6. Lesová Markéta VPM8494 E KOS Slavia Plzeň 39:12 + 4:43
7. Vosecká Veronika SPC8853 C SPORTICUS team 40:49 + 6:20
8. Itaniemi Janita GIG8051 C GIGANT Orienteering 44:36 + 10:07
9. Tichá Jana KNC9250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:05 + 12:36
10. Nehasilová Petra BOR8253 A OK Jiskra Nový Bor 50:12 + 15:43
W40
7.60 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:32
2. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 38:26 + 0:54
3. Rychterová Dana SMR6950 A SNS Smržovka 39:19 + 1:47
4. Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 39:28 + 1:56
5. Faltejsková Jana XPU7652 C PARDUBICE BIKERS 39:32 + 2:00
6. Jackson Carolyn NNN7001 C Neregistrovaní 40:26 + 2:54
7. Malá Alice TBM7991 A KOS TJ Tesla Brno 40:43 + 3:11
8. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 45:22 + 7:50
9. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 46:01 + 8:29
10. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 47:35 + 10:03
11. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:27 + 10:55
12. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 48:33 + 11:01
13. Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 62:53 + 25:21
W50
6.00 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 29:44
2. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 30:59 + 1:15
3. Dohnalová Jindra VIP6251 C SK VIPrahlo 32:22 + 2:38
4. Hnilica Sonja 27A6850 C Wiener Schulcup WSC 32:41 + 2:57
5. Straussová Petra LDC6951 C KOB Děčín 37:11 + 7:27
6. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:36 + 8:52
W60
6.00 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 34:32
2. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 4:51
3. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 39:46 + 5:14
Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha DISK