Výsledky závodu: OLM Opava, 3. závod

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Arboretum Nový Dvůr
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Kociánová Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     D10     D12     D14     DV     H     H10     H12     H14     HV    
D
4.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 19:46
2. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 21:37 + 1:51
3. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 22:57 + 3:11
4. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 23:55 + 4:09
5. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 24:10 + 4:24
6. Podmolová Vendula AOP8252 C Orientační Běh Opava 24:17 + 4:31
7. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 24:57 + 5:11
8. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 25:40 + 5:54
9. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 26:04 + 6:18
10. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 26:20 + 6:34
11. Gruchalová Lucie NNN C Neregistrovaní 26:30 + 6:44
12. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 27:11 + 7:25
13. Gřešková Jana 0010001 C 001 - SK Radslavice 31:38 + 11:52
14. Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 33:32 + 13:46
15. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 35:55 + 16:09
16. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 42:07 + 22:21
17. Gilíková Marie NNN C Neregistrovaní 45:52 + 26:06
18. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 52:19 + 32:33
D10
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubová Ela AOP C Orientační Běh Opava 25:43
2. Holušová Veronika AOP1250 C Orientační Běh Opava 25:57 + 0:14
3. Štroblová Michaela AOP C Orientační Běh Opava 28:19 + 2:36
4. Paterovi AOP C Orientační Běh Opava 29:50 + 4:07
5. Mertová Sofie OOP C TJ Opava 37:09 + 11:26
6. Mertová Elen OOP C TJ Opava 37:14 + 11:31
7. Němčanská Eva OOP C TJ Opava 59:52 + 34:09
8. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 61:50 + 36:07
Babicová Anna OOP C TJ Opava DISK
D12
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 19:06
2. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 40:30 + 21:24
3. Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 85:02 + 65:56
Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava DISK
D14
4.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 24:49
2. Mitášová Barbora SOP0651 C OOB TJ Slezan Opava 50:27 + 25:38
DV
4.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 25:29
2. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 26:42 + 1:13
3. Kotůlková Veronika AOP7851 C Orientační Běh Opava 37:50 + 12:21
4. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava 39:21 + 13:52
5. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 56:23 + 30:54
H
4.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 15:12
2. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 16:23 + 1:11
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 16:30 + 1:18
4. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 17:42 + 2:30
5. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 17:43 + 2:31
5. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 17:43 + 2:31
7. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 20:29 + 5:17
8. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 20:40 + 5:28
9. Fréhar Pavel AOP6600 C Orientační Běh Opava 22:45 + 7:33
10. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 23:22 + 8:10
11. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 24:41 + 9:29
12. Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 26:32 + 11:20
13. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 27:36 + 12:24
14. Valušek Jiří KYL9000 C SK SP Kylešovice 29:30 + 14:18
15. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 30:39 + 15:27
16. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 38:41 + 23:29
17. Fréhar Benjamin AOP0400 C Orientační Běh Opava 38:49 + 23:37
Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava DISK
H10
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němčanský Ondřej OOP C TJ Opava 20:06
2. Šamárek Adam NNN C Neregistrovaní 24:13 + 4:07
3. Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava 24:58 + 4:52
4. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 27:05 + 6:59
5. Halátek Barnabáš AOP1102 C Orientační Běh Opava 31:01 + 10:55
6. Pravda Martin AOP C Orientační Běh Opava 32:28 + 12:22
7. Pravda Jindřich AOP C Orientační Běh Opava 43:39 + 23:33
8. Uvíra Matěj NNN C Neregistrovaní 47:28 + 27:22
9. Válka Jan SOP1701 C OOB TJ Slezan Opava 50:52 + 30:46
Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava DISK
Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava DISK
H12
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 16:20
2. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 29:15 + 12:55
3. Hlaváč Josef OOP C TJ Opava 38:37 + 22:17
H14
4.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 26:26
2. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 35:21 + 8:55
HV
4.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 20:03
2. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 23:55 + 3:52
3. Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 24:46 + 4:43
4. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 26:08 + 6:05
5. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 27:57 + 7:54
6. Sonnek Miloš AOP4801 C Orientační Běh Opava 30:22 + 10:19
7. Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 32:12 + 12:09
8. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 38:38 + 18:35