Výsledky závodu: Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
20.03.2019
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati SKM Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček LCE Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Vlčková Markéta VIC0951 836.25 1. 194.75( 2) 210.33( 1)204.48( 1)211.03( 1)203.74( 1) 210.41( 1)
2 Mašláňová Ema TZL0955 821.39 1. 214.28( 1)199.84( 2)143.90( 8) 195.40( 2) 197.36( 3)189.19( 4) 209.91( 1)
3 Slámová Julie LCE1051 785.72 2. 170.54( 5) 201.15( 2)193.57( 3)193.55( 4)197.45( 2)177.00( 4)
4 Kundratová Eva TZL0950 777.67 2. 190.98( 3)189.83( 3) 133.47(10) 198.90( 2)192.14( 3)195.65( 2)
5 Klimešová Hana TZL0956 669.44 4. 59.62(13) 168.20( 6)183.52( 4)154.06( 4)163.66(10) 8.52( 9)
6 Vyoralová Talma LCE0955 668.18 4. 143.09( 5)171.99( 4) 177.44( 7) 175.66( 5)
7 Mališková Libuše LCE0951 660.13 5. 163.52( 7) 145.86(12)178.14( 5)172.61( 6)
8 Klímová Markéta OTK0950 635.04 6. 144.96( 9)145.57( 7)119.62( 6) 172.75( 8) 171.76( 7)
9 Kubíčková Lucie VIC0952 629.62 4. 164.39( 4)161.99( 8) 134.58(16)168.66( 6)
10 Pozlovská Eliška TZL0954 573.22 5. 100.02( 9) 171.22( 5) 142.78(14) 159.20( 8)
11 Hečová Kristýna TZL0957 521.60 6. 103.43( 8) 116.63(10)162.36( 6)113.67( 7)128.94(17)
12 Štěpánková Anna KVS0952 514.81 3. 130.20( 6) 190.18( 5) 194.43( 3)
13 Skopalová Alexandra SKM0950 508.11 7. 118.52( 7) 85.07(11) 127.03( P)127.03( P)135.53(15) 100.08(10)
14 Zrníková Eliška LCE0956 429.97 8. 74.65(11) 147.62(11)100.55( 8)107.15( 9)
15 Novosadová Klára TZL0952 423.00 3. 194.37( 3) 48.92( 8)179.71( 6)
16 Růžičková Žofie TZL0953 289.72 5. 139.31( 9)150.41( 5)
17 Veselková Julie LCE1054 262.39 7. 144.62(13)117.77( 7)
18 Gogelová Martina TZL0958 228.07 9. 64.19(12) 163.88( 9)
19 Buksová Karolína SKM0850 86.21 10. 86.21(10)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Hubáčková Sabina LCE0851 B 857.42 1. 208.36( 1) 211.57( 1) 216.96( 1) 212.42( 1)216.08( 1)211.96( 1)
2 Hrbáčková Michaela LCE0751 B 806.13 1. 205.47( 2)191.27( 3)190.99( 3) 214.69( 1)188.60( 3) 194.70( 2)184.35( 3)
3 Sedláčková Klára LCE0854 B 776.46 2. 184.58( 5) 198.98( 2)189.21( 3)203.69( 2)
4 Fišerová Markéta TZL0851 B 761.74 2. 186.17( 3)197.16( 2)161.28( 9) 195.89( 2)182.52( 4) 171.10( 5)
5 Entová Kateřina TZL0751 B 735.38 2. 182.95( 4)175.71( 5)192.05( 2)184.67( 4) 150.40( 8)
6 Lázničková Alžběta TZL0858 707.39 4. 175.55( 5)154.40( 7) 153.89( 6) 170.14( 5)179.67( 4)182.03( 4)
7 Špaňhelová Jana VIC0888 702.67 3. 115.34( 8) 166.31( 6)171.27( 7)189.42( 3)175.67( P)159.84( 5) 145.02( 8)
8 Poslušná Jitka TZL0752 641.35 4. 177.13( 4)169.07( 8)147.54( 7)147.61( 6)
9 Lorencová Anna TZL0756 636.92 5. 102.25( 9) 180.93( 6)168.12( 5) 130.30(11)157.57( 7)
10 Marková Michaela VIC0850 636.37 4. 42.36(11) 144.86( 8)190.50( 4) 0.00( 9) 159.09( P)141.92( 9)
11 Buksová Karolína SKM0850 424.13 6. 139.47( 7)154.08( 6)130.58( 9)
12 Kovalčíková Nela TZL0757 377.07 7. 89.04(10)135.02( 8) 153.01( 7)
13 Coufalová Aneta SKM0552 231.07 6. 173.30( 6) 57.77( P)
14 Kopečková Viktorie TZL0853 223.73 10. 131.21(10) 92.52(10)
15 Krajčová Liliana LCE0755 187.31 7. 140.48( 7) 46.83( P)
16 Vlčková Markéta VIC0951 168.79 6. 168.79( 6)
17 Kovaříková Karla LCE0756 135.84 10. 101.88(10) 33.96( P)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Dittrichová Lucie SKM0551 B 854.88 1. 213.72( P)211.72( 1)213.72( P) 0.00( P) 215.72( 1)207.51( 1)
2 Batani Valentina TZL0551 B 802.77 1. 200.00( 1)199.60( 2)192.29( 3) 200.00( 1)203.17( 1)198.52( 2) 198.40( 2)
3 Pišová Adéla LCE0551 B 775.74 1. 171.06( 2) 188.68( 3)200.00( 1)186.15( 3)200.91( 2)185.76( 3) 185.93( 4)
4 Kusáková Valentýna TZL0651 B 746.82 2. 174.21( 4)156.20( 4) 195.23( 2)183.29( 4)154.47( 5) 194.09( 3)
5 Matochová Adéla TZL0552 704.12 2. 135.88( 4) 193.74( 2)178.58( 4)195.92( 3)
6 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 656.74 3. 150.74( 3)161.56( 5) 76.20( 5) 119.20( 5) 174.24( 5)170.20( 4)
7 Mališková Kristýna LCE0552 596.66 5. 149.81( 6) 150.43( 8)149.36( 6)147.06( 5)
8 Coufalová Aneta SKM0552 456.16 6. 115.26( 7) 114.04( P)137.73( 9) 89.13( 6)
9 Batani Valeria TZL0550 265.97 6. 40.62( 8) 164.40( 6) 60.95( 7)
10 Ošmerová Tereza SKM0550 216.19 7. 54.05( P) 162.14( 7) 0.00( 8)
11 Přikrylová Martina TZL0655 83.18 7. 83.18( 7)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Mrkvičková Ema TZL0451 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 94.86( 2) 100.00( 1)
2 Březinová Zuzana TZL0453 B 332.27 1. 66.80( 3) 90.33( 2) 75.14( 4) 100.00( 1)
3 Klimešová Kateřina TZL0455 245.20 1. 58.13( 4)100.00( 1) 87.07( 3)
4 Šrámková Aneta TZL0458 240.89 2. 84.22( 2) 30.40( 2) 25.55( 2) 63.70( 5) 62.57( 2)
5 Hubáčková Dagmar LCE0351 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Pišová Barbora LCE0251 B 399.45 1. 100.00( 1)100.00( 1) 99.59( 2) 99.86( P)
2 Končáková Alžběta LCE0256 B 229.05 1. 95.01( 2) 34.04( 4) 100.00( 1)
3 Tichá Marie TZL0253 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Tichá Julie TZL0252 169.45 2. 76.47( 2) 92.98( 2)
5 Mudráková Eliška LCE0352 110.93 3. 83.20( 3) 27.73( P)
6 Kočová Halina TZL0255 100.00 1. 100.00( 1)
D35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Dittrichová Andrea SKM7750 402.59 2. 100.65( P) 100.65( P) 0.00( P) 98.78( 2) 102.50( 2) 98.79( 2)
2 Linhartová Martina GIG7750 374.39 1. 79.57( 6) 99.61( 2)107.68( 1) 81.24( 4) 85.86( 4)
3 Spitzerová Petra KVS8350 353.89 1. 104.48( 1)102.55( 2) 85.69( 4) 61.17( 7)
4 Kundratová Jana TZL7350 343.09 2. 55.93( 7) 97.24( 2) 90.59( 4) 89.40( 4) 65.86( 6)
5 Batani Hana TZL7351 319.90 1. 104.96( 1) 106.89( 1)108.05( 1)
6 Slámová Alena LCE8253 310.80 5. 0.00( 9) 68.75( 5) 88.18( 5) 76.17( 6) 67.55( 6) 77.70( P)
7 Hubáčková Dagmar LCE6569 280.29 1. 105.56( 1) 104.66( 1) 70.07( P)
8 Vavrysová Iva LCE6359 258.33 3. 97.20( 3) 96.55( 3) 64.58( P)
9 Chromčáková Jitka JZL7850 243.86 3. 34.62( 8) 34.44( 5) 95.91( 3) 78.89( 6)
10 Sedláčková Jana HLV7060 190.20 4. 43.75( 4) 74.79( 7) 71.66( 5)
11 Pavlicová Anna KVS7360 183.77 3. 90.61( 3) 93.16( 3)
12 Chovancová Jana TZL7352 164.23 5. 79.59( 5) 84.64( 5)
13 Drábková Kateřina HLV8451 145.34 3. 89.77( 3) 55.57(10)
14 Mikulčíková Irena KVS7750 118.83 6. 18.23( 6) 15.66( 6) 65.42( 8) 19.52( 7)
15 Mašláňová Hana TZL7979 100.99 2. 100.99( 2)
16 Slováčková Věra TZL8181 94.06 3. 94.06( 3)
17 Marková Pavla VIC7857 91.77 5. 22.94( P) 68.83( 5)
18 Podmolíková Dagmar TZL7155 90.93 4. 90.93( 4)
19 Bouzková Katka SVS8151 55.74 9. 55.74( 9)
20 Špaňhelová Lenka VIC7753 50.16 8. 12.54( P) 37.62( 8)
21 Hrbáčková Karla LCE8152 43.76 7. 0.00( 7) 21.11( 7) 11.71(11) 10.94( P)
D45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Ferdusová Eva LCE6461 423.40 1. 100.00( 1) 108.03( 1)101.57( 2) 98.55( 2) 107.95( 1)105.85( P)
2 Vlažná Mirka LCE5852 377.48 2. 82.68( 2) 99.26( 2) 85.35( 6) 88.61( 3) 95.24( 3) 94.37( P)
3 Sadílková Lenka VIC7055 370.93 2. 85.39( 4) 96.00( 3) 92.73( P) 96.81( 2)
4 Klímová Barbora OTK7251 366.01 3. 87.39( 3) 67.43( 3) 92.71( 3) 88.04( 5) 81.09( 4) 97.87( 3)
5 Pavlicová Anna KVS7360 290.95 1. 99.09( 2) 89.43( 5)102.43( 1)
6 Lázničková Marcela TZL6751 281.71 2. 0.00( 5) 60.54( 9) 71.44( 5) 51.43( 8) 98.30( 2)
7 Pěčková Monika SKM7350 264.55 6. 66.14( P) 66.14( P) 0.00( P) 63.91( 6) 68.36( 6)
8 Cahlová Slávka LCE5451 246.46 4. 91.20( 4) 90.47( 4) 64.79( 7)
9 Janků Kateřina KVS7450 236.52 5. 23.59( 7) 0.00( 8) 85.08( 7) 51.85( 9) 76.00( 5)
10 Sedláčková Dagmar KVS7351 231.33 4. 31.37( 6) 66.75( 6) 55.46(10) 77.75( 4)
11 Blank Radka SKM7351 119.51 4. 29.88( P) 21.29( 4) 29.88( P) 0.00( P) 38.46( 6)
12 Hájová Jana TZL6051 113.52 1. 113.52( 1)
13 Batani Hana TZL7351 112.84 1. 112.84( 1)
14 Mudráková Tereza LCE7252 104.68 4. 78.51( 4) 26.17( P)
15 Maliňáková Eva KVS6551 103.83 1. 103.83( 1)
16 Pišová Hana LCE7053 82.00 7. 61.50( 7) 20.50( P)
17 Kundratová Jana TZL7350 77.19 5. 77.19( 5)
18 Schäferová Jana TZL6566 74.93 5. 40.29( 5) 34.64( 9)
19 Končáková Katka HLV6856 69.31 7. 1.18( 7) 68.13( 8)
20 Pospíšilová Lenka KVS7150 58.38 8. 58.38( 8)
D55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Koláriková Irena TZL6351 429.16 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.66( 2) 115.11( 1)100.00( 1)114.05( 1)
2 Krajčová Věra OTK5850 390.90 1. 83.48( 2) 98.98( 2)100.00( 1)108.44( 2)
3 Krejčíková Monika TZL6262 345.75 1. 80.63( 2)100.00( 1) 74.16( 3) 76.44( 3) 88.68( 4)
4 Žaludková Miroslava TZL5954 324.70 3. 60.67( 4) 73.37( 3) 90.43( 3) 69.72( 4) 70.17( 5) 90.73( 3)
5 Strnadlová Zdeňka SKM5557 244.99 6. 61.25( P) 61.25( P) 0.00( P) 62.44( 6) 60.05( 6)
6 Cetkovská Alena TZL6263 216.63 2. 71.93( 3) 59.29( 4) 85.41( 2)
7 Slezáková Jitka LCE6351 207.16 3. 74.61( 4) 80.76( 3) 51.79( P)
8 Hrbasová Jana KVS5551 152.60 4. 74.69( 4) 77.91( 5)
9 Christovová Marie SKM5851 98.00 7. 24.50( P) 24.50( P) 0.00( P) 0.00( 8) 49.00( 7)
10 Cahlová Slávka LCE5451 95.23 2. 95.23( 2)
11 Stackeová Anna LCE5551 85.08 5. 63.81( 5) 21.27( P)
12 Jelínková Dagmar TZL5757 51.66 5. 13.16( 5) 38.50( 7)
13 Trávníčková Jitka KVS5651 23.96 5. 23.96( 5)
D65C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Horynová Eva TZL5254 400.00 1. 100.00( 1) 54.22( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Volencová Ivana OTK5250 325.36 1. 100.00( 1) 30.28( 2) 37.99( 3) 87.37( 2)100.00( 1)
3 Chromčáková Ivana JZL5450 130.87 2. 44.54( 2) 86.33( 2)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Pekárek David TZL1000 849.96 1. 216.47( 2)206.56( 1)208.80( 1)218.13( 1) 200.03( 2) 200.26( 2)
2 Dittrich Matouš SKM1000 835.82 1. 221.17( 1)203.70( 2) 209.63( 1)201.32( 1)196.04( 3)
3 Slováček Ondřej TZL0902 809.62 1. 143.12( 4) 169.99( 8) 197.65( 2)188.76( 3) 209.63( 1)198.64( 3)203.70( 1)
4 Mašláň Prokop TZL1005 712.22 2. 162.35( 3)189.74( 3)167.01( 5)193.12( 2) 162.17( 6) 151.12( 8)
5 Hubáček Marián LCE1111 712.16 4. 85.49( 8) 176.36( 6)115.34( 8) 179.23( 4)175.99( 4)180.58( 4)
6 Hustý Matěj TZL0903 709.02 3. 181.50( 5)193.55( 3)165.14( 4) 168.83( 5)128.80(10)
7 Fišer Petr TZL1004 608.51 5. 134.33( 9)134.68( 7) 161.69( 7) 177.81( 5)
8 Kusák Alexander TZL0900 602.95 4. 117.08( 6)186.97( 4)171.95( 4) 96.91( 5) 98.08( 7) 126.95(11)
9 Macka Sebastián LCE1112 559.21 3. 172.03( 7) 85.69( 9) 180.75( 3) 120.74(13)
10 Graclík Daniel KVS1001 429.69 6. 148.80( 6) 0.00( 6)128.18( 8) 152.71( 7)
11 Rose Ondřej SKM0900 365.12 5. 121.57( 5) 118.05( 9) 125.50(12)
12 Hubáček Oskar LCE1002 326.60 6. 162.80( 6) 163.80( 6)
13 Honner Tomáš TZL1001 233.50 8. 92.81( 8)140.69( 9)
14 Šubín Filip TZL0817 170.14 5. 170.14( 5)
15 Navrátil Daniel JZL0900 169.43 7. 97.85(10) 71.58(10) 0.00( 7)
16 Hrdý Patrik Michael LCE0903 122.88 7. 92.16( 7) 30.72( P)
17 Pěček Tobiáš SKM1100 35.77 9. 35.77( 9)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Vlček Tomáš VIC0713 B 821.19 1. 207.85( 1) 201.66( 2)205.30( P)206.38( 1)
2 Pěček Jakub SKM0700 B 814.88 1. 201.34( 2) 199.15( 2)205.87( 2)208.52( 1)
3 Pernička Martin TZL0800 B 803.08 1. 198.67( 3)194.33( 4) 203.69( 1)205.53( 1)185.31( 4) 195.19( 3)
4 Kundrata Vít TZL0700 B 783.77 1. 156.79( 6) 201.88( 1)190.30( 5)174.38( 7) 195.31( 3)183.01( 6) 196.28( 2)
5 Stacke Václav LCE0703 B 783.76 1. 190.81( 3)196.03( 4)203.07( 1)179.96( 5) 187.93( 4) 183.37( 5) 193.85( 4)
6 Linhart Jakub TZL0813 B 781.01 2. 181.64( 4) 199.45( 2)199.16( 2)194.65( 3) 187.75( 3)179.77( 7)
7 Mikláš Matěj TZL0704 B 725.95 4. 173.83( 5) 138.44(10) 180.17( 4)182.24( 5)179.41( 7)184.13( 6)
8 Jahudka Tomáš TZL0815 B 713.59 3. 105.17(12) 158.34(11) 197.78( 3)164.25( 8)178.17( 7)160.43(10) 173.39( 8)
9 Veselý Štěpán VIC0712 B 683.23 5. 131.54(12)107.67(13) 180.09( 6)179.34( 8)192.26( 5)
10 Valla Jakub TZL0710 677.62 6. 164.18( 9)166.04( 6)176.92( 6)170.48(10)112.18(17)
11 Hozík Štěpán TZL0806 650.41 8. 136.92( 9) 175.15( 8)144.19( 9) 95.80(15) 158.49(11)172.58( 9)
12 Pavlík Adam TZL0810 643.75 7. 148.19( 8)175.65( 7) 176.02( 8)143.89(13)
13 Truneček Jakub TZL0705 619.05 5. 87.74(13) 186.06( 5)154.77( 8)126.41(12)151.81(12)
14 Linhart Adam TZL0814 606.64 6. 81.79(15) 178.50( 6)159.49( 7)138.78(10) 129.87(14)128.70(10)
15 Čuda Ondřej TZL0816 570.65 9. 153.85(12)136.49(11)163.46( 9) 96.39(16) 116.85(16)
16 Václavík Vojtěch TZL0711 524.34 9. 58.30(14) 61.36(16)172.94( 9)119.08(15)170.96( 9)
17 Hala Zdeněk VIC0801 386.74 11. 40.87(17) 20.31(16) 117.52(13)134.88(11) 93.47(17)
18 Mlčoch Jakub SKM0801 299.25 13. 74.81( P) 110.53(15) 41.13(18) 72.78(13)
19 Petrla Michal TZL0708 297.31 7. 150.96( 7) 146.35(13)
20 Pavlica Bedřich KVS0710 290.96 12. 16.47(18) 13.11(15) 102.89(14) 88.01(18) 83.59(12)
21 Sikora Jan TZL0707 286.27 10. 159.33(10) 126.94(11)
22 Buksa Jan SKM0800 194.35 12. 48.59( P) 145.76(12)
23 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 188.92 14. 70.92(16)118.00(14)
24 Skýba Jakub Jan LCE0701 178.05 13. 133.54(13) 44.51( P)
25 Hájek Radim LCE0702 171.24 10. 128.43(10) 42.81( P)
26 Přibík Martin TZL0807 163.58 11. 117.34(11) 46.24(17)
27 Trávníček Jan TZL0812 158.68 14. 132.44(14) 26.24(14)
28 Honner Jaroslav TZL0701 155.25 11. 155.25(11)
29 Němec Michal TZL0805 105.11 15. 105.11(15)
30 Minařík Petr TZL0709 82.19 14. 82.19(14)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Pekárek Tobias TZL0502 B 847.01 1. 214.83( 1)204.75( 1) 213.88( 1)210.97( 1) 207.33( 1)207.30( 1)
2 Vaněk Bořek TZL0505 B 799.78 2. 187.15( 3) 204.25( 2)196.94( 2)197.39( 2)195.78( 4) 194.27( 3) 201.20( 2)
3 Sláma Šimon LCE0502 B 778.68 1. 198.03( 2)185.32( 4)113.76(10) 182.42( 5) 203.83( 1)180.77( 4) 191.50( 3)
4 Pernička Václav TZL0602 B 772.13 2. 184.82( 5)148.82( 6) 191.64( 3)197.27( 3)198.40( 2)182.32( 4)
5 Huleja Martin TZL0604 B 732.12 2. 176.58( 4)154.71( 7) 138.00( 7) 183.74( 4)198.90( 2)172.90( 5)158.34( 6)
6 Hala Jaromír VIC0606 B 711.01 3. 143.37(10) 189.18( 3)175.91( 7)191.11( 5) 154.81( 7)
7 Vlček Tomáš VIC0713 688.79 3. 190.99( 3)160.59( 4) 172.20( P) 165.01( 5)
8 Strakoš Ondřej TZL0601 630.07 6. 131.72( 6) 150.88( 8)113.88( 9) 147.92( 9)164.18( 7)167.09( 6)
9 Špaňhel Petr VIC0610 555.98 8. 78.84( 8) 121.35(11) 131.29( 8)158.94( 8)134.59( 9)131.16( 8)108.94(11)
10 Němec Filip TZL0503 520.65 6. 89.41( 7)158.30( 6) 150.16( 7)122.78( 9)
11 Palas Jan TZL0507 507.02 6. 148.21( 9) 68.18(10)164.76( 6) 125.87( 8)
12 Čepický Šimon TZL0606 365.58 9. 118.75(10)130.22( 9)116.61(10)
13 Mudrák Šimon LCE0601 362.76 5. 132.87( 5) 139.20( 8) 90.69( P)
14 Márton Lukáš TZL0605 327.74 5. 151.76( 5)175.98( 6)
15 Veselka Matěj LCE0603 322.47 10. 66.97(12) 113.76(11) 77.05(10) 64.69(12)
16 Švestka Štěpán KVS0600 193.56 11. 5.65(11) 64.78(11) 71.97(13) 0.00(11) 51.16(13)
17 Křapa Štěpán LCE0604 110.13 12. 89.55(12) 20.58(14)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Eichler Vítek TZL0401 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Graubner Tadeáš TZL0407 B 310.33 2. 98.91( 2) 70.32( 2) 28.71( 4) 68.74( 2) 72.36( 3)
3 Veselý Jonáš VIC0411 299.01 2. 95.84( 3) 40.63( 3) 70.92( 2) 91.62( 2)
4 Zácha David SKM0400 160.76 2. 40.19( P) 10.38( 2) 43.67( 3) 66.52( 3) 0.00( 5)
5 Hájek Petr LCE0306 81.09 2. 60.82( 2) 20.27( P)
6 Pěček Dominik SKM0401 61.52 4. 15.38( P) 15.38( P) 0.00( P) 25.30( 4) 5.46( 4)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Kundrata Jan TZL0203 B 397.85 1. 95.55( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 79.48( 2) 97.85( 2)
2 Bartík Filip TZL0202 B 388.97 1. 88.97( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Koňařík Vít SVS0200 200.09 2. 60.72( 2) 76.74( 2) 62.63( 3)
4 Blank Noah SKM0201 149.24 3. 37.31( P) 37.31( P) 0.00( P) 74.62( 3)
5 Janda Přemek TZL0103 100.00 1. 100.00( 1)
6 Chovanec Václav TZL0201 64.38 4. 64.38( 4)
H35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Dittrich Pavel SKM7501 433.84 1. 108.46( P)100.05( 2) 108.46( P) 0.00( P) 106.68( 1)100.75( 2) 110.24( 1)
2 Sadílek Martin VIC6901 420.28 1. 105.94( 2) 107.72( 1)105.07( P)101.55( 1)
3 Marek Martin VIC7624 359.93 4. 92.12( 4) 89.98( P) 84.81( 6) 93.02( 4)
4 Švestka Vítězslav KVS7301 357.29 3. 79.88( 5) 95.70( 4) 93.39( 3) 88.32( 4)
5 Sláma Lumír LCE8103 352.49 1. 76.73( 8) 82.86( 7)101.51( 1) 78.53( 7) 80.00( 8) 73.25(11) 88.12( P)
6 Fišer Petr GIG7502 350.34 3. 85.61( 3) 72.98( 9) 97.73( 3) 94.02( 3)
7 Vlček Jiří VIC7700 348.45 2. 67.75(11) 86.42( 5) 75.45( 6) 96.43( 2) 87.11( P) 78.49( 9) 76.95( 9)
8 Kusák Ivan TZL6502 339.79 2. 76.86( 7) 68.23(10) 70.92( 7) 80.10( 6) 87.08( 6) 67.36(13) 95.75( 2)
9 Vlček Roman SKM7000 337.43 6. 84.36( P) 85.42( 6) 84.36( P) 0.00( P) 65.08(14) 83.29( 6)
10 Vintr Radek TZL7701 329.06 4. 62.63(11) 93.45( 4) 82.85( 5) 71.66(11) 81.10( 7)
11 Ošmera Jakub SKM7800 310.11 5. 77.53( P) 77.53( P) 0.00( P) 68.21(12) 86.84( 5)
12 Pěček Martin SKM7301 304.44 10. 76.11( P) 76.11( P) 0.00( P) 76.60(10) 75.62(10)
13 Pěček Vítězslav SKM7104 286.83 9. 71.71( P) 71.71( P) 0.00( P) 77.53( 9) 61.53(15) 65.88(11)
14 Pernička Petr TZL7336 275.73 2. 100.77( 2) 95.85( 3) 79.11( 8)
15 Vavrys Petr LCE6413 271.40 1. 103.61( 1) 99.94( 2) 67.85( P)
16 Schäfer Michal TZL6304 261.76 3. 96.34( 3) 93.10( 4) 72.32(12)
17 Kubíček Petr VIC7801 224.75 9. 8.29(14) 46.20(15) 55.47( 9) 59.25(10) 56.19( P) 51.73(17) 53.84(13)
18 Rudle Tomáš TZL7403 208.34 7. 75.88( 8) 9.67(11) 36.29(14) 86.50( 7)
19 Hrbáček Tomáš LCE7702 206.68 8. 56.29( 8) 48.65(12) 50.07(15) 51.67( P)
20 Slezák Libor LCE6207 178.41 9. 67.39( 9) 66.42(13) 44.60( P)
21 Macka Radek LCE8110 175.31 9. 73.93( 9) 57.55(13) 43.83( P)
22 Stachoň Zdeněk SKM8014 162.91 7. 40.73( P) 40.73( P) 0.00( P) 81.45( 7)
23 Vrubel Karel TZL6401 162.56 5. 71.36(10) 91.20( 5)
24 Hala Miroslav VIC7601 136.81 10. 29.24(13) 12.54(17) 37.71(10) 32.12(15) 36.01(16) 30.97(16)
25 Černoch Karel TZL6835 135.98 8. 59.12(12) 76.86( 8)
26 Měrka Roman VIC8308 121.67 5. 30.42( P) 91.25( 5)
27 Špaňhel Zdeněk VIC7631 119.74 12. 8.78(18) 0.00(12) 46.69(13) 11.27(17) 53.00(14)
28 Novotný Marek TZL7301 119.24 6. 77.07( 6) 42.17(18)
29 Rytíř Michal SKM7325 108.83 16. 27.21( P) 27.21( P) 0.00( P) 54.41(16)
30 Šidla Jan TZL6808 108.45 1. 108.45( 1)
31 Vyoral Jan VIC7615 106.60 4. 79.95( 4) 26.65( P)
32 Strakoš Bohumil TZL6345 100.85 14. 45.20(16) 55.65(14)
33 Mašláň Jakub TZL7801 98.28 12. 46.48(12) 51.80(14)
34 Pekárek Evžen TZL7007 97.70 3. 97.70( 3)
35 Pavlica Jiří KVS7501 93.60 11. 0.00(13) 53.56(11) 40.04(15)
36 Gola Miroslav VIC6808 87.23 12. 21.81( P) 65.42(12)
37 Láznička Robert TZL6309 77.72 8. 77.72( 8)
38 Nečas Rudolf TZL5703 77.18 5. 77.18( 5)
39 Pohořalý Jiří OTK7500 68.26 10. 68.26(10)
40 Blažević Roman LCE7301 6.52 19. 4.89(19) 1.63( P)
H45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Škoda František LCE7439 432.68 1. 111.21( 1) 107.43( 1)105.87( 1) 108.17( P)
2 Müller Libor OTK7201 362.65 1. 65.05( 5) 94.15( 3)103.45( 1)100.00( 1)
3 Zentrich David OTK7101 345.38 2. 100.87( 2) 73.02( 4) 93.11( 3) 78.38( 4)
4 Štípek Rostislav TZL5702 326.81 2. 85.16( 2) 59.32( 6) 52.61( 6) 84.46( 6) 97.87( 2)
5 Novosad Pavel TZL7401 295.13 1. 91.70( 3) 99.98( 2)103.45( 1)
6 Sedláček Jaroslav HLV6404 278.69 1. 100.00( 1) 85.54( 5) 93.15( 2)
7 Šiška Oto OTK7202 269.39 4. 73.27( 4) 34.86( 7) 85.69( 4) 75.57( 5)
8 Láznička Libor TZL6701 165.88 1. 65.88( 5) 100.00( 1)
9 Mudrák Stanislav LCE6701 141.88 2. 106.41( 2) 35.47( P)
10 Strakoš Bohumil TZL6345 135.71 3. 56.82( 7) 78.89( 3)
11 Riessler Otto OTK6800 126.99 5. 22.23( 9) 43.91( 7) 60.85( 5)
12 Plášek Martin LCE6118 109.83 3. 82.37( 3) 27.46( P)
13 Jelínek Vít TZL5102 72.11 4. 72.11( 4)
14 Slováček Rudolf TZL5402 56.85 6. 56.85( 6)
15 Kunz Petr OTK6910 49.59 8. 49.59( 8)
H55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Peška Antonín HLV4801 391.58 1. 76.87( 2) 100.00( 1) 96.11( 2) 92.97( 2)102.50( 1)
2 Kršák Karel VIC5902 388.01 1. 100.00( 1) 97.00( P) 92.59( 3) 98.42( 3)
3 Šidla Antonín OTK4601 373.19 2. 95.80( 3) 96.59( 2) 10.45( 4) 77.49( 3) 92.61( 3) 72.81( 5) 88.19( 4)
4 Janků Josef KVS6200 373.14 2. 99.44( 2) 79.41( 3) 27.19( 3) 93.67( 2) 80.95( 4) 99.08( 2)
5 Kaloč Vítězslav KVS5904 240.59 4. 67.54( 4) 19.87( 6) 82.95( 4) 70.23( 5)
6 Krajča Pavel TZL5705 216.04 1. 104.77( 1) 111.27( 1)
7 Chromčák František JZL5201 200.39 5. 49.94( 6) 0.00( 5) 47.65( 5) 51.36( 5) 51.44( 7)
8 Otrusina Milan EZL6205 174.20 4. 50.95( 4) 67.70( 6) 55.55( 6)
9 Slezák Libor LCE6207 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
10 Štípek Rostislav TZL5702 114.44 1. 114.44( 1)
11 Maliňák Josef SVS5501 67.73 4. 67.73( 4)
12 Štěpáník Otakar OTK5707 62.64 5. 62.64( 5)
H65C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Hrbas Vladimír KVS5301 400.00 1. 67.00( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Polínek Jaroslav OTK5300 342.20 1. 48.53( 3) 66.92( 3)100.00( 1)100.00( 1) 75.28( 3)
3 Láznička Alois TZL3613 256.70 2. 77.89( 2) 88.06( 2) 90.75( 2)
4 Wiedermann Jaroslav SKM4905 224.76 2. 56.19( P) 56.19( P) 0.00( P) 87.15( 2) 25.23( 4)
5 Peška Antonín HLV4801 100.00 1. 100.00( 1)
6 Chromčák František JZL5201 52.76 2. 52.76( 2)
H70C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
MOV 2
SKM 3
SKM 4
VIC 5
ABM 6
LCE 7
1 Šmakal Pavel TZL4801 396.55 1. 32.57( 3) 100.00( 1) 100.00( 1) 96.55( 2)100.00( 1)
2 Valla Stanislav TZL3125 288.95 1. 100.00( 1)100.00( 1) 28.48( 3) 0.00( 5) 60.47( 3)
3 Šidla Jiří OTK4001 239.90 2. 8.91( 4) 65.60( 2) 53.02( 2) 29.47( 4) 91.81( 2)
4 Láznička Alois TZL3613 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Kunz Antonín OTK4729 62.62 2. 62.62( 2)
6 Jelínek Petr TZL4902 60.24 3. 60.24( 3)