Výsledky závodu: Oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 - stav po 14 závodech

Datum:
20.03.2019
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati TZL Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček OTK Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček LCE Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu LCE Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati SKM Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček LCE Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
D10C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Vlčková Markéta VIC0951 1840.45 1. 171.70( 5) 0.00( 8) 177.81( 6) 205.17( 1)194.22( 4) 205.59( 1)194.95( 4)194.75( 2)210.33( 1)204.48( 1)211.03( 1)203.74( 1)210.41( 1)
2 Kundratová Eva TZL0950 1816.35 1. 215.55( 1)226.45( 1)196.73( 2)191.20( 4)204.32( 1)185.37( 4) 195.41( 3)190.98( 3) 189.83( 3) 133.47(10) 198.90( 2)192.14( 3)195.65( 2)
3 Mašláňová Ema TZL0955 1814.64 1. 201.63( P) 178.40( 5) 200.31( 2)206.72( 1)214.28( 1)199.84( 2)143.90( 8) 195.40( 2)197.36( 3)189.19( 4)209.91( 1)
4 Slámová Julie LCE1051 1718.83 2. 166.00( 7) 195.42( 3)199.17( 2)190.98( P) 170.54( 5)201.15( 2)193.57( 3)193.55( 4)197.45( 2)177.00( 4)
5 Vyoralová Talma LCE0955 1694.94 2. 187.45( 3)177.19( 3)189.33( 3)199.40( 2)196.51( 3)194.10( 3)197.86( 2)143.09( 5) 171.99( 4) 177.44( 7) 175.66( 5)
6 Novosadová Klára TZL0952 1589.25 2. 173.82( 4)196.36( 2)188.76( 4)166.50( 7)160.29( 9)156.76( 6)172.68( 5) 194.37( 3) 48.92( 8) 179.71( 6)
7 Mališková Libuše LCE0951 1457.74 1. 213.94( 1)170.07( 6)161.97( P)161.97( P) 89.66( 7) 163.52( 7) 145.86(12)178.14( 5)172.61( 6)
8 Kubíčková Lucie VIC0952 1411.88 4. 115.80( 6) 45.91( 7) 178.38( 5)161.70( 8)163.15( 8)136.20( 7)142.83( 6)164.39( 4)161.99( 8) 134.58(16)168.66( 6)
9 Hečová Kristýna TZL0957 1158.70 4. 96.06( 4) 0.00(10) 144.15(10)172.87( 7)120.59( 8) 103.43( 8)116.63(10)162.36( 6)113.67( 7)128.94(17)
10 Růžičková Žofie TZL0953 1053.81 2. 197.00( 2) 95.17( 5) 179.98( 5)133.42(10)158.52( 5) 139.31( 9)150.41( 5)
11 Pozlovská Eliška TZL0954 889.16 5. 141.54( 8) 174.40( 6) 100.02( 9) 171.22( 5) 142.78(14) 159.20( 8)
12 Klímová Markéta OTK0950 754.66 6. 144.96( 9)145.57( 7)119.62( 6)172.75( 8) 171.76( 7)
13 Klimešová Hana TZL0956 737.58 4. 59.62(13)168.20( 6)183.52( 4)154.06( 4)163.66(10) 8.52( 9)
14 Gogelová Martina TZL0958 723.39 6. 63.08( 6) 35.42( 9)161.46( 9)116.45(11)118.91( 9) 64.19(12) 163.88( 9)
15 Skopalová Alexandra SKM0950 564.68 7. 118.52( 7) 85.07(11) 62.74( P) 62.74( P)135.53(15) 100.08(10)
16 Zrníková Eliška LCE0956 521.27 8. 91.30(12) 0.00(10) 74.65(11) 147.62(11)100.55( 8)107.15( 9)
17 Štěpánková Anna KVS0952 514.81 3. 130.20( 6) 190.18( 5) 194.43( 3)
18 Veselková Julie LCE1054 262.39 7. 144.62(13)117.77( 7)
19 Buksová Karolína SKM0850 86.21 10. 86.21(10)
D12C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Hubáčková Sabina LCE0851 1927.15 1. 220.07( 1)213.33( 1)195.52( 3) 215.98( 1)205.05( 1) 207.74( 1) 208.78( 2)208.36( 1) 211.57( 1)216.96( 1) 212.42( 1)216.08( 1)211.96( 1)
2 Hrbáčková Michaela LCE0751 1823.96 1. 169.51( 5) 198.97( 2)204.84( 1) 199.71( 2)202.18( 2)212.13( 1)205.47( 2)191.27( 3)190.99( 3) 214.69( 1)188.60( 3) 194.70( 2)184.35( 3)
3 Sedláčková Klára LCE0854 1683.92 2. 198.28( 2)179.49( 4) 195.23( 3)155.37( 6)179.09( 3) 184.58( 5) 198.98( 2)189.21( 3)203.69( 2)
4 Fišerová Markéta TZL0851 1681.57 2. 181.65( 3) 199.64( 2)174.04( 5)157.32( 8) 190.08( 3)174.42( 4)186.17( 3)197.16( 2)161.28( 9) 195.89( 2)182.52( 4) 171.10( 5)
5 Lázničková Alžběta TZL0858 1549.34 4. 170.11( 4)173.50( 5) 177.77( 4)100.46(10) 156.44( 5)164.13( 6)175.55( 5)154.40( 7) 153.89( 6) 170.14( 5)179.67( 4)182.03( 4)
6 Poslušná Jitka TZL0752 1522.19 3. 140.57( 7) 187.69( 3)143.53( 6)191.55( 3)181.10( 4)176.97( 4)132.88( 8) 177.13( 4)169.07( 8)147.54( 7)147.61( 6)
7 Entová Kateřina TZL0751 1429.70 2. 183.85( 5)192.47( 2) 167.60( 5)182.95( 4)175.71( 5)192.05( 2)184.67( 4) 150.40( 8)
8 Špaňhelová Jana VIC0888 1409.69 3. 0.00( 9) 36.92( 8) 156.63( P)149.23( 7) 115.34( 8)166.31( 6)171.27( 7)189.42( 3)156.63( P)159.84( 5)145.02( 8)
9 Lorencová Anna TZL0756 1281.45 5. 149.70( 6) 41.20( 7) 172.14( 5)106.83( 8)113.61( 9)102.25( 9) 180.93( 6)168.12( 5) 130.30(11)157.57( 7)
10 Marková Michaela VIC0850 668.10 4. 74.23( P) 74.23( P) 0.00(13) 42.36(11)144.86( 8)190.50( 4) 0.00( 9) 0.00( P)141.92( 9)
11 Kovalčíková Nela TZL0757 661.83 6. 37.21( 8) 82.39( 6) 165.16( 6) 89.04(10)135.02( 8) 153.01( 7)
12 Perničková Karolína TZL0850 659.13 4. 73.24( P) 191.60( 4) 130.61( 9)120.38( 7)143.30( 7)
13 Buksová Karolína SKM0850 424.13 6. 0.00(12) 139.47( 7)154.08( 6)130.58( 9)
14 Krajčová Liliana LCE0755 400.84 6. 171.28( 6) 44.54( P) 140.48( 7) 44.54( P)
15 Kovaříková Karla LCE0756 343.45 7. 165.25( 7) 38.16( P) 101.88(10) 38.16( P)
16 Škodová Štěpánka LCE0852 310.51 7. 129.59( 7) 58.48( 8) 77.20(11) 10.74( 9) 34.50( P)
17 Kopečková Viktorie TZL0853 223.73 10. 131.21(10) 92.52(10)
18 Coufalová Aneta SKM0552 194.96 6. 173.30( 6) 21.66( P)
19 Vlčková Markéta VIC0951 168.79 6. 168.79( 6)
D14C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Dittrichová Lucie SKM0551 1879.68 1. 211.01( 1)204.20( 1)195.90( 2) 206.96( 1)201.53( 2) 204.86( 1) 208.85( P)211.72( 1)208.85( P) 0.00( P) 215.72( 1)207.51( 1)
2 Batani Valentina TZL0551 1833.89 1. 204.33( 2)201.68( 2)210.15( 1)205.84( 2)205.11( 1)203.61( 2) 200.00( 1)199.60( 2) 192.29( 3) 200.00( 1)203.17( 1)198.52( 2) 198.40( 2)
3 Pišová Adéla LCE0551 1744.37 1. 176.82( 4) 194.12( 3)193.95( 3)187.20( 3)193.36( 3)183.89( 4) 200.00( 1)171.06( 2) 188.68( 3)200.00( 1)186.15( 3)200.91( 2)185.76( 3) 185.93( 4)
4 Kusáková Valentýna TZL0651 1713.89 2. 184.67( 3) 190.31( 4)184.38( 4)190.63( 4)191.53( 3)199.76( 2) 174.21( 4) 156.20( 4) 195.23( 2)183.29( 4)154.47( 5) 194.09( 3)
5 Mališková Kristýna LCE0552 1349.57 3. 128.02( 6) 144.37( 4)133.86( 9) 135.20( 9)164.40( 8)135.27( 8)173.67( 3) 149.81( 6) 150.43( 8)149.36( 6)147.06( 5)
6 Matochová Adéla TZL0552 1340.31 2. 148.92( P) 179.27( 6)156.75( 7) 151.25( 5) 135.88( 4) 193.74( 2)178.58( 4)195.92( 3)
7 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 1197.31 3. 184.30( 5)160.87( 5) 150.74( 3)161.56( 5) 76.20( 5)119.20( 5)174.24( 5)170.20( 4)
8 Batani Valeria TZL0550 868.67 5. 144.09( 5)133.78( 5) 175.98( 7)148.85( 6) 40.62( 8) 164.40( 6) 60.95( 7)
9 Přikrylová Martina TZL0655 787.13 6. 87.46( P) 133.86( 9)159.28( 6)181.94( 6)141.41( 7) 83.18( 7)
10 Florešová Hana TZL0653 677.59 5. 75.29( P) 159.85( 8)149.34( 8)183.99( 5)109.12( 9)
11 Ošmerová Tereza SKM0550 437.61 6. 0.00( 7) 53.45( 6)173.40( 7) 48.62( P) 162.14( 7) 0.00( 8)
12 Coufalová Aneta SKM0552 434.05 4. 0.00( 8) 43.70( 7) 0.00( 4) 115.26( 7) 48.23( P)137.73( 9) 89.13( 6)
D16C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Mrkvičková Ema TZL0451 913.49 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 92.24( 4) 113.49( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 94.86( 2) 100.00( 1)
2 Březinová Zuzana TZL0453 738.69 1. 87.44( 2) 42.25( 3) 69.98( 2) 75.97( 2) 92.83( 3) 80.20( 4) 66.80( 3) 90.33( 2) 75.14( 4) 100.00( 1)
3 Šrámková Aneta TZL0458 615.76 2. 41.49( 4) 76.14( 2) 63.92( 3) 66.79( 3) 79.26( 5) 77.67( 5) 84.22( 2) 30.40( 2) 25.55( 2) 63.70( 5) 62.57( 2)
4 Klimešová Kateřina TZL0455 483.10 1. 74.77( 3) 70.27( 7) 92.86( 3) 58.13( 4)100.00( 1) 87.07( 3)
5 Hubáčková Dagmar LCE0351 261.18 1. 103.14( 2) 29.02( P) 100.00( 1) 29.02( P)
6 Kolaříková Eliška TZL0452 180.11 4. 15.77( 5) 24.65( 4) 71.74( 6) 67.95( 6)
7 Mudráková Eliška LCE0352 133.75 1. 104.03( 1) 14.86( P) 14.86( P)
8 Juříková Jolana LCE0355 120.41 2. 13.38( P) 93.65( 2) 13.38( P)
9 Riesslerová Eliška OTK0350 36.10 3. 4.01( P) 0.00( 4) 32.09( 8) 0.00( 3)
D18C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Pišová Barbora LCE0251 774.42 1. 34.45( 2) 75.92( 4) 92.36( 2)100.00( 1) 86.05( P) 86.05( P) 100.00( 1)100.00( 1) 99.59( 2) 0.00( P)
2 Tichá Marie TZL0253 653.77 1. 72.64( P) 94.71( 3) 86.42( 5)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Tichá Julie TZL0252 471.59 2. 52.40( P) 68.62( 5) 87.57( 3) 93.55( 2) 76.47( 2) 92.98( 2)
4 Kočová Halina TZL0255 444.40 1. 49.38( P)100.11( 2) 105.78( 2) 89.13( 3) 100.00( 1)
5 Končáková Alžběta LCE0256 306.87 1. 0.00( 4) 0.00( 7) 77.82( 6) 95.01( 2) 34.04( 4) 100.00( 1)
6 Weissová Ľuboslava LCE0261 263.80 1. 100.00( 1)105.18( 1) 29.31( P) 29.31( P) 0.00( P)
7 Čeleďová Justýna TZL0152 256.63 1. 0.00( 3) 63.47( 6)100.00( 1) 93.16( 2)
8 Šuráňová Pavlína TZL0257 177.46 4. 19.72( P) 86.71( 4) 71.03( 4)
9 Nevěřilová Kateřina LCE0254 137.10 1. 106.64( 1) 15.23( P) 15.23( P)
10 Mudráková Eliška LCE0352 106.98 3. 11.89( P) 83.20( 3) 11.89( P)
D35C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Linhartová Martina GIG7750 812.80 1. 74.75( 4) 91.65( 3) 78.93( 4) 88.26( 4) 100.00( 1) 79.57( 6) 99.61( 2)107.68( 1) 81.24( 4) 85.86( 4)
2 Vavrysová Iva LCE6359 777.95 1. 100.33( 2)104.18( 1)106.51( 1)100.30( 2) 86.44( P) 86.44( P) 97.20( 3) 96.55( 3) 0.00( P)
3 Kundratová Jana TZL7350 772.33 2. 55.73( 6) 76.66( 6) 91.54( 3) 82.60( 5) 78.59( 3) 56.38( 6) 99.85( 2) 55.93( 7) 97.24( 2) 90.59( 4) 89.40( 4) 65.86( 6)
4 Spitzerová Petra KVS8350 748.13 1. 49.05( 7) 101.95( 2) 79.05( 2) 81.06( 5) 83.13( P) 104.48( 1)102.55( 2) 85.69( 4) 61.17( 7)
5 Hubáčková Dagmar LCE6569 657.63 1. 92.12( 3)104.18( 1) 104.97( 1) 73.07( P) 73.07( P) 105.56( 1) 104.66( 1) 0.00( P)
6 Dittrichová Andrea SKM7750 644.28 1. 100.00( 1)101.03( 1) 71.59( P) 71.59( P) 0.00( P) 98.78( 2)102.50( 2) 98.79( 2)
7 Slámová Alena LCE8253 590.14 3. 24.77( 9) 41.99( 6) 72.32( 7) 65.57( P) 65.57( P) 44.04( 3) 0.00( 9) 68.75( 5) 88.18( 5) 76.17( 6) 67.55( 6) 0.00( P)
8 Batani Hana TZL7351 527.57 1. 107.54( 1) 100.13( 2) 104.96( 1) 106.89( 1)108.05( 1)
9 Chovancová Jana TZL7352 391.15 3. 43.46( P) 88.73( 4) 94.73( 3) 79.59( 5) 84.64( 5)
10 Chromčáková Jitka JZL7850 335.04 3. 12.90(10) 78.28( 5) 34.62( 8) 34.44( 5) 95.91( 3) 78.89( 6)
11 Sedláčková Jana HLV7060 271.59 4. 81.39( 6) 43.75( 4) 74.79( 7) 71.66( 5)
12 Mašláňová Hana TZL7979 224.81 2. 24.98( P) 98.84( 3) 100.99( 2)
13 Slováčková Věra TZL8181 213.53 3. 23.73( P) 95.74( 4) 94.06( 3)
14 Pavlicová Anna KVS7360 183.77 3. 90.61( 3) 93.16( 3)
15 Janků Kateřina KVS7450 161.60 5. 26.87( 7) 60.21( 5) 56.56( 8) 17.96( P)
16 Drábková Kateřina HLV8451 145.34 3. 89.77( 3) 55.57(10)
17 Bouzková Katka SVS8151 145.13 7. 39.25( 8) 50.14( 7) 55.74( 9)
18 Mikulčíková Irena KVS7750 118.83 6. 18.23( 6) 15.66( 6) 65.42( 8) 19.52( 7)
19 Podmolíková Dagmar TZL7155 102.30 4. 11.37( P) 90.93( 4)
20 Marková Pavla VIC7857 88.49 5. 9.83( P) 9.83( P) 0.00( P) 68.83( 5)
21 Špaňhelová Lenka VIC7753 78.18 8. 23.18( 8) 8.69( P) 8.69( P) 0.00( P) 37.62( 8)
22 Šidlová Klára TZL8250 61.99 5. 61.99( 5)
23 Hrbáčková Karla LCE8152 42.20 7. 4.69( P) 4.69( P) 0.00( 7) 21.11( 7) 11.71(11) 0.00( P)
D45C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Ferdusová Eva LCE6461 904.39 1. 87.29( 3) 87.05( 2) 83.18( 4) 88.46( 3)100.49( P)100.49( P) 98.85( 2) 100.00( 1)108.03( 1)101.57( 2) 98.55( 2)107.95( 1) 0.00( P)
2 Hájová Jana TZL6051 898.92 1. 115.51( 1)100.00( 1)104.47( 1)117.03( 1)112.23( 1)123.00( 1)113.16( 1)113.52( 1)
3 Vlažná Mirka LCE5852 846.24 2. 97.19( 2) 95.38( 3) 94.51( 2) 94.03( P) 94.03( P) 87.99( 3) 82.68( 2) 99.26( 2) 85.35( 6) 88.61( 3) 95.24( 3) 0.00( P)
4 Klímová Barbora OTK7251 797.33 2. 88.59( P) 60.69( 6) 81.96( 4) 89.28( 3) 90.40( 2) 78.85( 4) 87.39( 3) 67.43( 3) 92.71( 3) 88.04( 5) 81.09( 4) 97.87( 3)
5 Lázničková Marcela TZL6751 677.67 2. 80.06( 4) 44.54( 4) 65.10( 5) 79.76( 5) 62.87( 6) 86.60( 3) 73.00( 5) 0.00( 5) 60.54( 9) 71.44( 5) 51.43( 8) 98.30( 2)
6 Sedláčková Dagmar KVS7351 518.16 4. 55.75( 6) 36.71( 5) 42.34( 8) 28.61( 9) 62.77( 7) 63.06( 5) 57.57( P) 31.37( 6) 66.75( 6) 55.46(10) 77.75( 4)
7 Cahlová Slávka LCE5451 443.67 3. 68.97( 5) 78.94( 3) 49.30( P) 91.20( 4) 90.47( 4) 64.79( 7)
8 Janků Kateřina KVS7450 426.86 4. 87.07( 4) 55.84( 7) 47.43( P) 23.59( 7) 0.00( 8) 85.08( 7) 51.85( 9) 76.00( 5)
9 Sadílková Lenka VIC7055 357.68 2. 39.74( P) 39.74( P) 85.39( 4) 96.00( 3) 0.00( P) 96.81( 2)
10 Pěčková Monika SKM7350 335.99 4. 56.19( 8) 72.87( 4) 37.33( P) 37.33( P) 0.00( P) 63.91( 6) 68.36( 6)
11 Maliňáková Eva KVS6551 296.10 1. 98.50( 2) 60.87( 6) 32.90( P) 103.83( 1)
12 Pavlicová Anna KVS7360 290.95 1. 99.09( 2) 89.43( 5)102.43( 1)
13 Končáková Katka HLV6856 216.96 5. 62.31( 7) 85.34( 5) 1.18( 7) 68.13( 8)
14 Schäferová Jana TZL6566 161.35 5. 33.04( 7) 53.38( 8) 40.29( 5) 34.64( 9)
15 Pospíšilová Lenka KVS7150 144.14 6. 69.74( 6) 16.02( P) 58.38( 8)
16 Hubáčková Dagmar LCE6569 128.77 2. 100.15( 2) 14.31( P) 14.31( P) 0.00( P)
17 Batani Hana TZL7351 112.84 1. 112.84( 1)
18 Mudráková Tereza LCE7252 100.95 4. 11.22( P) 11.22( P) 78.51( 4) 0.00( P)
19 Pišová Hana LCE7053 79.08 7. 8.79( P) 8.79( P) 61.50( 7) 0.00( P)
20 Kundratová Jana TZL7350 77.19 5. 77.19( 5)
21 Blank Radka SKM7351 76.83 4. 0.00( 6) 8.54( P) 21.29( 4) 8.54( P) 0.00( P) 38.46( 6)
22 Slezáková Jitka LCE6351 75.43 7. 58.67( 7) 8.38( P) 8.38( P) 0.00( P)
D55C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Koláriková Irena TZL6351 954.26 1. 112.54( 1)100.00( 1) 99.92( 2) 103.27( 1)109.29( 1) 96.39( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 97.66( 2) 115.11( 1)100.00( 1)114.05( 1)
2 Krajčová Věra OTK5850 917.62 1. 101.96( P)105.72( 1) 93.46( 3) 99.35( 2)109.71( 1)100.00( 1) 83.48( 2) 98.98( 2)100.00( 1)108.44( 2)
3 Žaludková Miroslava TZL5954 716.65 2. 83.82( 4) 93.99( 2) 76.71( 4) 58.46( 5) 67.71( 4) 61.57( 5) 60.67( 4) 73.37( 3) 90.43( 3) 69.72( 4) 70.17( 5) 90.73( 3)
4 Cetkovská Alena TZL6263 553.45 2. 87.11( 3) 91.36( 3) 93.90( 3) 64.45( 2) 71.93( 3) 59.29( 4) 85.41( 2)
5 Krejčíková Monika TZL6262 472.40 1. 52.49( P) 80.63( 2)100.00( 1) 74.16( 3) 76.44( 3) 88.68( 4)
6 Strnadlová Zdeňka SKM5557 410.33 2. 100.35( 2) 73.27( 5) 23.04( 6) 45.59( P) 45.59( P) 0.00( P) 62.44( 6) 60.05( 6)
7 Hrbasová Jana KVS5551 405.88 4. 62.81( 6) 34.87( 4) 58.11( 8) 52.39( 6) 45.10( P) 74.69( 4) 77.91( 5)
8 Polášková Kamila TZL6052 366.61 1. 79.93( 5) 89.06( 3) 94.35( 3)103.27( 1)
9 Trávníčková Jitka KVS5651 273.74 5. 69.48( 6) 43.74( 7) 54.68( 5) 51.46( 6) 30.42( P) 23.96( 5)
10 Cahlová Slávka LCE5451 205.50 2. 22.83( P) 87.44( 4) 95.23( 2)
11 Slezáková Jitka LCE6351 199.77 3. 22.20( P) 22.20( P) 74.61( 4) 80.76( 3) 0.00( P)
12 Stackeová Anna LCE5551 176.79 4. 73.70( 4) 19.64( P) 19.64( P) 63.81( 5) 0.00( P)
13 Christovová Marie SKM5851 161.76 7. 39.89( 7) 35.14( 9) 1.79( 7) 17.97( P) 17.97( P) 0.00( P) 0.00( 8) 49.00( 7)
14 Hudzieczková Danuta KVS5751 107.44 7. 67.00( 7) 28.50( 8) 11.94( P)
15 Jelínková Dagmar TZL5757 75.74 5. 24.08( 8) 13.16( 5) 38.50( 7)
D65C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Horynová Eva TZL5254 900.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 54.22( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Volencová Ivana OTK5250 536.83 1. 59.65( P) 57.10( 3) 64.44( 2) 100.00( 1) 30.28( 2) 37.99( 3) 87.37( 2)100.00( 1)
3 Chromčáková Ivana JZL5450 315.08 2. 71.17( 2) 36.82( 2) 60.02( 2) 16.20( 3) 44.54( 2) 86.33( 2)
H10C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Dittrich Matouš SKM1000 1910.86 1. 213.04( 1)200.20( 2) 240.48( 1)201.26( 1)212.47( 1)207.79( 2) 221.17( 1)203.70( 2) 209.63( 1)201.32( 1)196.04( 3)
2 Pekárek David TZL1000 1879.37 1. 204.82( 2)201.37( 1)189.10( 2) 200.66( 2)206.64( 2)172.13( 4) 215.92( 1)216.47( 2)206.56( 1)208.80( 1)218.13( 1) 200.03( 2) 200.26( 2)
3 Slováček Ondřej TZL0902 1758.61 1. 182.14( 3)165.85( 4) 140.10( 5) 198.07( 3) 210.03( 1) 143.12( 4) 169.99( 8)197.65( 2)188.76( 3)209.63( 1)198.64( 3)203.70( 1)
4 Mašláň Prokop TZL1005 1495.94 2. 166.22( P) 122.03( 7)182.18( 3) 162.35( 3)189.74( 3)167.01( 5)193.12( 2) 162.17( 6)151.12( 8)
5 Kusák Alexander TZL0900 1487.17 3. 182.14( 3)198.43( 3) 93.07( 7) 149.10( 6)180.89( 3)109.57( 8) 173.66( 4)117.08( 6)186.97( 4)171.95( 4) 96.91( 5) 98.08( 7) 126.95(11)
6 Hubáček Marián LCE1111 1399.84 4. 0.00( 7) 115.36( 5) 99.39( 6) 169.22( 4)114.98( 7)172.78( 5) 85.49( 8) 176.36( 6)115.34( 8) 179.23( 4)175.99( 4)180.58( 4)
7 Hustý Matěj TZL0903 1085.38 3. 178.28( 5) 69.28( 6) 181.50( 5)193.55( 3)165.14( 4) 168.83( 5)128.80(10)
8 Graclík Daniel KVS1001 783.63 2. 152.62( 6)201.32( 2) 148.80( 6) 0.00( 6)128.18( 8) 152.71( 7)
9 Honner Tomáš TZL1001 718.10 4. 154.21( 6) 169.72( 4)160.67( 5) 92.81( 8)140.69( 9)
10 Fišer Petr TZL1004 684.57 5. 76.06( P) 134.33( 9)134.68( 7) 161.69( 7) 177.81( 5)
11 Solař Jan TZL1003 567.02 3. 63.00( P) 162.70( 5)158.55( 5)182.77( 3)
12 Macka Sebastián LCE1112 559.21 3. 0.00( 9) 172.03( 7) 85.69( 9) 180.75( 3) 120.74(13)
13 Hrdý Patrik Michael LCE0903 502.53 6. 137.99( 6) 55.84( P)160.70( 6) 92.16( 7) 55.84( P)
14 Hubáček Oskar LCE1002 378.43 6. 51.83( 8) 162.80( 6) 163.80( 6)
15 Rose Ondřej SKM0900 365.12 5. 121.57( 5) 118.05( 9) 125.50(12)
16 Škoda František LCE1113 334.59 3. 170.43( 3)164.16( 4)
17 Šubín Filip TZL0817 170.14 5. 170.14( 5)
18 Navrátil Daniel JZL0900 169.43 7. 97.85(10) 71.58(10) 0.00( 7)
19 Pěček Tobiáš SKM1100 35.77 9. 35.77( 9)
H12C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Vlček Tomáš VIC0713 1857.15 1. 204.14( 1)212.21( 1)203.99( 1)201.61( 2) 206.84( 1)207.73( 1)201.22( 2) 207.85( 1) 201.66( 2)206.35( P)206.38( 1)
2 Pernička Martin TZL0800 1799.92 1. 201.43( 2)197.68( 2)190.36( 5) 167.55(10) 185.09( 6) 197.52( 2)205.88( 1) 198.67( 3)194.33( 4)203.69( 1)205.53( 1)185.31( 4) 195.19( 3)
3 Pěček Jakub SKM0700 1766.72 1. 184.51( 5) 76.42(16) 199.65( 2)189.70( 4)188.25( 5)189.73( 5)181.93( 7) 201.34( 2) 199.15( 2)205.87( 2)208.52( 1)
4 Kundrata Vít TZL0700 1744.55 1. 184.41( 6)170.32( 5) 157.26(11) 206.58( 1)189.12( 4)194.75( 3)185.92( 5)156.79( 6) 201.88( 1)190.30( 5)174.38( 7) 195.31( 3)183.01( 6) 196.28( 2)
5 Stacke Václav LCE0703 1734.66 1. 179.88( 7) 191.81( 3)196.14( 3)186.69( 7)188.33( 4)190.81( 3)196.03( 4)203.07( 1)179.96( 5) 187.93( 4)183.37( 5) 193.85( 4)
6 Linhart Jakub TZL0813 1720.68 2. 103.90(18) 164.21( 9) 193.36( 4)185.64( 6)170.88( 9) 186.13( 8)192.90( 3)181.64( 4)199.45( 2)199.16( 2)194.65( 3) 187.75( 3)179.77( 7)
7 Mikláš Matěj TZL0704 1662.00 2. 194.43( 3)181.26( 4)178.53( 8)184.81( 8)197.02( 2)160.58(10) 173.83( 5) 138.44(10) 180.17( 4)182.24( 5)179.41( 7)184.13( 6)
8 Hozík Štěpán TZL0806 1565.30 3. 157.36(15)103.58(14) 196.36( 3)185.33( 7)167.19(10)181.39( 9)171.45( 9)136.92( 9) 175.15( 8)144.19( 9) 95.80(15) 158.49(11)172.58( 9)
9 Veselý Štěpán VIC0712 1529.04 5. 177.72( 8)142.74(11)151.42(13)187.07( 5)103.16(15) 186.86( 6) 131.54(12)107.67(13) 180.09( 6)179.34( 8)192.26( 5)
10 Jahudka Tomáš TZL0815 1512.43 3. 101.18(19) 127.79(12) 150.37(14)169.81( 9)144.56(12) 131.92(16) 159.89(11)105.17(12) 158.34(11)197.78( 3)164.25( 8)178.17( 7)160.43(10)173.39( 8)
11 Pavlík Adam TZL0810 1481.82 6. 162.69(14)168.00( 6)184.82( 6)139.15(16) 177.72( 7)144.84(13) 148.19( 8)175.65( 7) 176.02( 8)143.89(13)
12 Valla Jakub TZL0710 1416.10 6. 171.04(10) 0.00(19) 162.81(11)126.73(17)165.72(10) 164.18( 9)166.04( 6)176.92( 6)170.48(10)112.18(17)
13 Linhart Adam TZL0814 1392.61 6. 164.46(13)167.79( 7)156.07(12)146.61(12)140.00(13)140.33(14)139.36(12) 81.79(15) 178.50( 6)159.49( 7)138.78(10) 129.87(14) 128.70(10)
14 Čuda Ondřej TZL0816 1149.53 9. 0.00(22) 94.74(15)147.68(15)110.52(18) 129.55(14) 153.85(12)136.49(11)163.46( 9) 96.39(16)116.85(16)
15 Petrla Michal TZL0708 1070.92 7. 140.45(17)143.79(10)175.24(10)141.26(15) 172.87( 8)150.96( 7) 146.35(13)
16 Truneček Jakub TZL0705 1065.90 5. 171.46( 9)123.79(13) 63.86(18) 87.74(13)186.06( 5)154.77( 8)126.41(12)151.81(12)
17 Hájek Radim LCE0702 1014.36 8. 178.38( 9)142.47(14)174.74( 8)149.58(12)128.05(15)128.43(10) 112.71( P)
18 Němec Michal TZL0805 892.75 6. 164.98(12)167.58( 8)142.74(16)128.83(17) 183.51( 6) 105.11(15)
19 Skýba Jakub Jan LCE0701 830.97 3. 177.93( 7)190.11( 3) 144.73(13) 92.33( P) 92.33( P) 133.54(13) 0.00( P)
20 Buksa Jan SKM0800 762.12 11. 88.13(20) 9.47(18)134.05(17)160.92(11) 139.11(13) 84.68( P) 145.76(12)
21 Pavlica Bedřich KVS0710 720.65 12. 65.16(21) 16.84(17) 30.40(20) 72.85(20)118.60(14) 79.08(19) 80.07( P) 16.47(18) 13.11(15) 102.89(14) 88.01(18) 83.59(12)
22 Hala Zdeněk VIC0801 689.18 11. 16.77(21)106.53(19) 0.00(18)158.83(11) 40.87(17) 20.31(16)117.52(13)134.88(11) 93.47(17)
23 Václavík Vojtěch TZL0711 582.64 9. 58.30(14) 61.36(16)172.94( 9)119.08(15)170.96( 9)
24 Minařík Petr TZL0709 506.91 14. 56.32( P) 132.85(18) 63.81(21) 90.18(16) 81.56(18) 82.19(14)
25 Přibík Martin TZL0807 497.42 11. 151.10(16) 138.75(15) 43.99(19)117.34(11) 46.24(17)
26 Mlčoch Jakub SKM0801 482.13 13. 0.00(23) 0.00(20) 97.20(19) 16.20(22) 90.72(17) 53.57( P) 110.53(15) 41.13(18) 72.78(13)
27 Sikora Jan TZL0707 454.18 10. 167.91(11) 159.33(10) 126.94(11)
28 Šmelík Daniel LCE0704 434.01 4. 192.45( 4) 193.34( 4) 48.22( P)
29 Solař Adam TZL0801 260.49 16. 28.94( P) 47.72(17) 60.35(20)123.48(16)
30 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 188.92 14. 70.92(16)118.00(14)
31 Trávníček Jan TZL0812 178.52 14. 19.84( P) 0.00(22) 132.44(14) 26.24(14)
32 Honner Jaroslav TZL0701 174.66 11. 19.41( P) 155.25(11)
H14C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Pekárek Tobias TZL0502 1885.71 1. 184.86( 5) 203.47( 1) 210.20( 1)203.91( 1) 205.66( 1)205.85( 1)209.69( 1)214.83( 1)204.75( 1) 213.88( 1)210.97( 1) 207.33( 1)207.30( 1)
2 Vaněk Bořek TZL0505 1802.47 1. 212.32( 1) 193.90( 3) 196.92( 3)194.80( 4) 200.59( 2)197.08( 2)187.15( 3) 204.25( 2)196.94( 2)197.39( 2)195.78( 4)194.27( 3) 201.20( 2)
3 Sláma Šimon LCE0502 1785.48 1. 197.37( 2)200.68( 2)195.90( 2)199.17( 2)198.87( 2)198.39( P)193.24( 3)198.03( 2)185.32( 4) 113.76(10) 182.42( 5) 203.83( 1)180.77( 4) 191.50( 3)
4 Pernička Václav TZL0602 1713.61 2. 188.08( 4)175.94( 7) 180.46( 4) 182.04( 4)195.48( 3)193.56( 3)156.63( 5) 184.82( 5)148.82( 6) 191.64( 3)197.27( 3)198.40( 2)182.32( 4)
5 Huleja Martin TZL0604 1596.40 2. 190.31( 3)178.99( 6) 144.65( 6) 180.88( 6)155.76( 6) 176.58( 4)154.71( 7) 138.00( 7) 183.74( 4)198.90( 2)172.90( 5)158.34( 6)
6 Hala Jaromír VIC0606 1539.63 3. 184.69( 5) 90.66(12) 158.40( 5)173.59( 7)168.57( 5)141.63( 7) 143.37(10)189.18( 3)175.91( 7)191.11( 5) 154.81( 7)
7 Strakoš Ondřej TZL0601 1424.70 4. 162.46( 7)166.17( 9)135.27( 8) 138.62( 7) 168.50( 8)139.13( 7)158.37( 4)131.72( 6) 150.88( 8)113.88( 9) 147.92( 9)164.18( 7)167.09( 6)
8 Palas Jan TZL0507 1337.52 6. 127.49(10)166.30( 8)149.43( 7) 167.65( 9)138.72( 8)149.09( 6) 148.21( 9) 68.18(10) 164.76( 6) 125.87( 8)
9 Němec Filip TZL0503 1296.73 4. 166.07( 6)189.51( 4)163.30( 6)138.62( 7) 118.58( 8) 89.41( 7)158.30( 6) 150.16( 7)122.78( 9)
10 Špaňhel Petr VIC0610 1132.02 8. 83.53(12) 127.48(11)127.41( 9) 90.86( 9) 78.84( 8) 121.35(11)131.29( 8)158.94( 8)134.59( 9)131.16( 8)108.94(11)
11 Hrbáček Filip LCE0501 965.99 3. 125.26(11)195.86( 3)166.02( 5) 193.61( 5)177.91( 4) 107.33( P)
12 Veselka Matěj LCE0603 799.74 9. 0.00(16) 157.93(10) 92.95(11) 125.57(13) 98.43(10) 2.39( 9) 66.97(12) 113.76(11) 77.05(10) 64.69(12)
13 Mudrák Šimon LCE0601 764.35 5. 127.79( 9) 154.07(10)125.49( 9) 132.87( 5) 139.20( 8) 84.93( P)
14 Švestka Štěpán KVS0600 621.82 11. 33.44(14) 61.78(13) 71.21(13) 126.24(12) 72.15(11) 69.09( P) 5.65(11) 64.78(11) 71.97(13) 0.00(11) 51.16(13)
15 Vlček Tomáš VIC0713 581.16 3. 190.99( 3)160.59( 4) 64.57( P) 165.01( 5)
16 Křapa Štěpán LCE0604 527.45 10. 0.00(15)115.94(12) 64.49(14) 42.70(10)133.71(11) 60.48(12) 0.00(10) 89.55(12) 20.58(14)
17 Márton Lukáš TZL0605 368.71 5. 40.97( P) 151.76( 5)175.98( 6)
18 Čepický Šimon TZL0606 365.58 9. 118.75(10)130.22( 9)116.61(10)
19 Pastuszek Tomáš TZL0603 259.61 8. 137.92( 8) 121.69(10)
20 Koňařík Vojtéch SVS0701 55.61 13. 55.61(13)
21 Káňa Jindřich LCE0602 8.79 11. 0.00(15) 6.83(11) 0.98( P) 0.98( P) 0.00( P)
H16C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Eichler Vítek TZL0401 900.00 1. 76.17( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Veselý Jonáš VIC0411 451.55 2. 51.07( 4) 1.13( 3) 50.17( P) 50.17( P) 95.84( 3) 40.63( 3) 70.92( 2) 91.62( 2)
3 Hájek Petr LCE0306 369.98 1. 88.00( 2) 80.05( 2)100.00( 1) 60.82( 2) 41.11( P)
4 Graubner Tadeáš TZL0407 339.04 2. 98.91( 2) 70.32( 2) 28.71( 4) 68.74( 2) 72.36( 3)
5 Pěček Dominik SKM0401 307.83 2. 3.94( 5) 0.00( 4) 79.15( 2) 58.59( 2) 66.99( 3) 34.20( P) 34.20( P) 0.00( P) 25.30( 4) 5.46( 4)
6 Sláma Richard LCE0309 252.35 1. 100.00( 1) 96.27( 2) 28.04( P) 28.04( P) 0.00( P)
7 Roháč Martin LCE0308 246.07 1. 91.39( 2)100.00( 1) 27.34( P) 27.34( P) 0.00( P)
8 Zácha David SKM0400 143.43 2. 0.00( 5) 6.92( 3) 15.94( P) 10.38( 2) 43.67( 3) 66.52( 3) 0.00( 5)
9 Rohlík Zbyněk KVS0301 44.49 3. 39.55( 3) 4.94( P)
H18C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Bartík Filip TZL0202 889.19 1. 96.92( 2) 100.00( 1)100.00( 1)104.37( 2) 98.93( 2) 88.97( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kundrata Jan TZL0203 876.23 1. 58.62( 4) 100.00( 1) 84.13( 2) 89.54( 2) 88.82( 3) 93.29( 3)100.00( 1) 95.55( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 79.48( 2) 97.85( 2)
3 Koňařík Vít SVS0200 584.12 2. 44.92( 5) 81.38( 3) 53.85( 3) 77.86( 3) 86.76( 5) 39.26( 2) 60.72( 2) 76.74( 2) 62.63( 3)
4 Blank Noah SKM0201 500.65 2. 69.64( 3) 97.94( 2) 87.40( 4) 59.79( 4) 55.63( P) 55.63( P) 0.00( P) 74.62( 3)
5 Janda Přemek TZL0103 406.81 1. 100.00( 1) 106.81( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
6 Chovanec Václav TZL0201 72.43 4. 8.05( P) 64.38( 4)
7 Freml Jan LCE0204 56.69 4. 0.00( 4) 50.39( 6) 0.00( 4) 6.30( P)
H35C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Dittrich Pavel SKM7501 987.74 1. 109.91( 1) 114.29( 1)114.09( 1) 76.36(11) 112.28( 1) 109.75( P)100.05( 2) 109.75( P) 0.00( P) 106.68( 1)100.75( 2)110.24( 1)
2 Švestka Vítězslav KVS7301 850.69 1. 94.44( 3) 96.61( 3)100.18( 2) 85.56( 4)101.97( 1) 64.22(13) 94.52( P) 79.88( 5) 95.70( 4) 93.39( 3) 88.32( 4)
3 Vlček Roman SKM7000 815.95 3. 92.12( 5) 93.67( 5) 80.72( 5) 79.61( 7) 96.97( 3) 92.86( 5) 90.30( 4) 90.66( P) 85.42( 6) 90.66( P) 0.00( P) 65.08(14) 83.29( 6)
4 Vlček Jiří VIC7700 806.28 2. 49.50(17) 100.49( 2) 89.59( P) 89.59( P)101.07( 2) 55.30(15) 87.25( 5) 67.75(11) 86.42( 5) 75.45( 6) 96.43( 2) 0.00( P) 78.49( 9) 76.95( 9)
5 Kusák Ivan TZL6502 751.08 2. 87.39( 7) 78.57( 8) 49.78(10) 79.56( 8) 71.36(12) 79.93(10) 85.84( 6) 76.86( 7) 68.23(10) 70.92( 7) 80.10( 6) 87.08( 6) 67.36(13) 95.75( 2)
6 Sláma Lumír LCE8103 746.99 1. 67.34(15) 78.97( 6) 82.39( 5) 83.00( P) 83.00( P) 57.09( 9) 76.73( 8) 82.86( 7)101.51( 1) 78.53( 7) 80.00( 8) 73.25(11) 0.00( P)
7 Fišer Petr GIG7502 738.95 3. 81.70(11) 88.15( 7) 55.14( 9) 80.66( 6) 82.96( 6) 85.61( 3) 72.98( 9) 97.73( 3) 94.02( 3)
8 Pernička Petr TZL7336 730.19 2. 88.23( 6) 85.53( 3) 92.00( 3) 89.55( 7) 99.15( 2) 100.77( 2) 95.85( 3) 79.11( 8)
9 Vintr Radek TZL7701 692.74 4. 76.97( P) 59.29( 7) 82.56( 7) 82.23( 7) 62.63(11) 93.45( 4) 82.85( 5) 71.66(11) 81.10( 7)
10 Pěček Martin SKM7301 644.65 2. 77.34(12) 84.55( 4) 93.92( 2) 93.36( 4) 71.63( P) 71.63( P) 0.00( P) 76.60(10) 75.62(10)
11 Rytíř Michal SKM7325 617.42 3. 72.23(14) 94.02( 4) 78.06( 9) 82.77( 8) 98.73( 3) 68.60( P) 68.60( P) 0.00( P) 54.41(16)
12 Gola Miroslav VIC6808 509.19 8. 72.39(13) 44.30(10) 56.58( P) 56.58( P) 70.36(13) 77.32(11) 66.24( 8) 0.00( P) 65.42(12)
13 Rytíř Jan SKM7701 490.84 1. 95.65( 2) 89.86( 5) 94.13( 2)102.12( 1) 54.54( P) 54.54( P) 0.00( P)
14 Vyoral Jan VIC7615 463.94 4. 93.97( 4) 51.55( P) 51.55( P) 94.06( 4) 92.86( 5) 79.95( 4) 0.00( P)
15 Kubíček Petr VIC7801 430.20 9. 7.14(12) 4.88(16) 66.26(14) 41.36(16) 2.31(10) 8.29(14) 46.20(15) 55.47( 9) 59.25(10) 47.80( P) 51.73(17) 53.84(13)
16 Vrubel Karel TZL6401 412.12 5. 81.76(10) 89.01( 6) 78.79( 9) 71.36(10) 91.20( 5)
17 Měrka Roman VIC8308 406.38 5. 85.97( 8) 77.45( 9) 45.15( P) 45.15( P) 61.41(14) 0.00( P) 91.25( 5)
18 Sadílek Martin VIC6901 405.27 1. 45.03( P) 45.03( P) 105.94( 2) 107.72( 1) 0.00( P)101.55( 1)
19 Marek Martin VIC7624 400.23 4. 41.34(19) 44.47( P) 44.47( P) 92.12( 4) 0.00( P) 84.81( 6) 93.02( 4)
20 Schäfer Michal TZL6304 376.88 3. 41.88( P) 73.24(12) 96.34( 3) 93.10( 4) 72.32(12)
21 Ošmera Jakub SKM7800 362.04 5. 58.64( 8) 67.89(12) 40.23( P) 40.23( P) 0.00( P) 68.21(12) 86.84( 5)
22 Pěček Vítězslav SKM7104 336.59 9. 56.85(15) 37.40( P) 37.40( P) 0.00( P) 77.53( 9) 61.53(15) 65.88(11)
23 Slezák Libor LCE6207 336.36 9. 58.34(16) 69.47(10) 37.37( P) 37.37( P) 67.39( 9) 66.42(13) 0.00( P)
24 Hrbáček Tomáš LCE7702 299.67 8. 78.06( 9) 33.30( P) 56.29( 8) 48.65(12) 50.07(15) 33.30( P)
25 Vavrys Petr LCE6413 261.71 1. 29.08( P) 29.08( P) 103.61( 1) 99.94( 2) 0.00( P)
26 Láznička Robert TZL6309 256.16 8. 28.46( P) 69.28(11) 80.70( 9) 77.72( 8)
27 Mudrák Stanislav LCE6701 242.22 1. 85.49( 9)102.91( 1) 26.91( P) 26.91( P) 0.00( P)
28 Hala Miroslav VIC7601 236.78 10. 13.59(11) 44.60(14) 29.24(13) 12.54(17) 37.71(10) 32.12(15) 36.01(16) 30.97(16)
29 Rudle Tomáš TZL7403 208.34 7. 75.88( 8) 9.67(11) 36.29(14) 86.50( 7)
30 Pekárek Evžen TZL7007 191.29 3. 93.59( 3) 97.70( 3)
31 Novotný Marek TZL7301 181.99 6. 20.22( P) 42.53(15) 77.07( 6) 42.17(18)
32 Macka Radek LCE8110 169.04 9. 18.78( P) 18.78( P) 73.93( 9) 57.55(13) 0.00( P)
33 Špaňhel Zdeněk VIC7631 153.96 12. 17.11( P) 17.11( P) 8.78(18) 0.00(12) 46.69(13) 11.27(17) 53.00(14)
34 Černoch Karel TZL6835 152.98 8. 17.00( P) 59.12(12) 76.86( 8)
35 Šidla Jan TZL6808 122.01 1. 13.56( P) 108.45( 1)
36 Mašláň Jakub TZL7801 110.57 12. 12.29( P) 46.48(12) 51.80(14)
37 Stachoň Zdeněk SKM8014 104.73 7. 11.64( P) 11.64( P) 0.00( P) 81.45( 7)
38 Aleš David LCE7517 103.84 8. 80.76( 8) 11.54( P) 11.54( P)
39 Strakoš Bohumil TZL6345 100.85 14. 45.20(16) 55.65(14)
40 Pavlica Jiří KVS7501 93.60 11. 0.00(13) 53.56(11) 40.04(15)
41 Nečas Rudolf TZL5703 86.83 5. 9.65( P) 77.18( 5)
42 Pohořalý Jiří OTK7500 76.79 10. 8.53( P) 68.26(10)
43 Sedláček Jaroslav HLV6404 66.06 13. 66.06(13)
44 Novotný Petr TZL6601 43.66 18. 43.66(18)
45 Jelínek Petr TZL4902 34.98 20. 34.98(20)
46 Blažević Roman LCE7301 6.29 19. 0.70( P) 0.70( P) 4.89(19) 0.00( P)
H45C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Müller Libor OTK7201 862.09 1. 106.61( 1) 95.79( P)103.26( 2) 99.63( 2) 94.15( 3) 65.05( 5) 94.15( 3)103.45( 1)100.00( 1)
2 Štípek Rostislav TZL5702 725.24 2. 88.07( 7) 80.23( 7) 68.59( 4) 79.68( 7) 81.86( 4) 85.16( 2) 59.32( 6) 52.61( 6) 84.46( 6) 97.87( 2)
3 Zentrich David OTK7101 703.08 2. 78.12( P) 91.09( 6) 96.64( 4) 91.85( 5) 100.87( 2) 73.02( 4) 93.11( 3) 78.38( 4)
4 Novosad Pavel TZL7401 701.39 1. 98.25( 2) 100.00( 1)108.29( 1) 99.72( 2) 91.70( 3) 99.98( 2)103.45( 1)
5 Šiška Oto OTK7202 591.95 3. 95.14( 3) 65.77( P) 85.53( 6) 76.12( 8) 73.27( 4) 34.86( 7) 85.69( 4) 75.57( 5)
6 Kunz Petr OTK6910 572.14 1. 63.57( P) 87.00( 8) 90.18( 5) 80.98( 2) 93.54( 4)107.28( 1) 49.59( 8)
7 Láznička Libor TZL6701 520.30 1. 90.44( 4)100.00( 1) 92.60( 5) 71.38( 8) 65.88( 5) 100.00( 1)
8 Riessler Otto OTK6800 518.69 2. 57.63( P) 68.17( 9) 33.27(10) 78.53( 3) 97.57( 2) 56.53( 6) 22.23( 9) 43.91( 7) 60.85( 5)
9 Strakoš Bohumil TZL6345 420.60 3. 92.95( 4) 98.94( 3) 93.00( 3) 56.82( 7) 78.89( 3)
10 Škoda František LCE7439 417.23 1. 46.36( P) 46.36( P) 111.21( 1) 107.43( 1)105.87( 1) 0.00( P)
11 Sedláček Jaroslav HLV6404 278.69 1. 100.00( 1) 85.54( 5) 93.15( 2)
12 Zvoníček Josef SKM6901 263.73 1. 103.70( 1)101.43( 1) 29.30( P) 29.30( P) 0.00( P)
13 Piše Dušan LCE6702 218.95 5. 60.75( 6) 48.02( 9) 24.33( P) 24.33( P) 61.52( 5) 0.00( P)
14 Jelínek Vít TZL5102 163.62 4. 91.51( 6) 72.11( 4)
15 Mudrák Stanislav LCE6701 136.81 2. 15.20( P) 15.20( P) 106.41( 2) 0.00( P)
16 Kůstka Marek VIC6403 111.51 5. 86.73( 5) 12.39( P) 12.39( P) 0.00( P)
17 Plášek Martin LCE6118 105.91 3. 11.77( P) 11.77( P) 82.37( 3) 0.00( P)
18 Láznička Robert TZL6309 104.67 3. 11.63( P) 93.04( 3)
19 Pospíšil Radim KVS7200 66.99 10. 59.55(10) 0.00(11) 7.44( P)
20 Slováček Rudolf TZL5402 56.85 6. 56.85( 6)
21 Stříteský Tomáš SVS7400 44.37 9. 44.37( 9)
H55C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Janků Josef KVS6200 859.25 1. 94.80( 4) 84.59( 4) 99.41( 2) 46.82( 8) 100.00( 1) 92.79( 5) 95.47( P) 99.44( 2) 79.41( 3) 27.19( 3) 93.67( 2) 80.95( 4) 99.08( 2)
2 Šidla Antonín OTK4601 829.51 2. 93.93( 5) 92.17( P) 93.43( 3) 82.37( 4) 94.42( 4) 19.64( 4) 95.80( 3) 96.59( 2) 10.45( 4) 77.49( 3) 92.61( 3) 72.81( 5) 88.19( 4)
3 Peška Antonín HLV4801 725.30 1. 81.84( 5) 87.45( 4) 87.56( 3) 76.87( 2)100.00( 1) 96.11( 2) 92.97( 2)102.50( 1)
4 Kršák Karel VIC5902 710.52 1. 91.60( 6) 78.95( P) 78.95( P) 95.93( 3) 74.08( 3) 100.00( 1) 0.00( P) 92.59( 3) 98.42( 3)
5 Kaloč Vítězslav KVS5904 505.86 4. 63.98( 9) 22.33( 7) 77.03( 5) 28.63( 9) 36.96( 4) 56.21( P) 67.54( 4) 19.87( 6) 82.95( 4) 70.23( 5)
6 Háj Bohumil TZL5601 438.44 1. 48.72( P) 92.74( 3)107.16( 1) 98.66( 2) 91.16( 2)
7 Chromčák František JZL5201 415.53 5. 54.71(10) 50.47( 6) 54.32( 6) 55.64( 6) 49.94( 6) 0.00( 5) 47.65( 5) 51.36( 5) 51.44( 7)
8 Otrusina Milan EZL6205 349.27 4. 46.42(11) 61.83( 5) 66.82( 6) 50.95( 4) 67.70( 6) 55.55( 6)
9 Tomášek Pavel OTK5800 327.61 1. 95.50( 3) 36.40( P) 92.84( 2)102.87( 1)
10 Končák Jaroslav HLV6321 301.39 1. 103.30( 1) 113.78( 1) 84.31( 3)
11 Slezák Libor LCE6207 268.64 1. 108.94( 1) 29.85( P) 29.85( P) 100.00( 1) 0.00( P)
12 Krajča Pavel TZL5705 243.05 1. 27.01( P) 104.77( 1) 111.27( 1)
13 Maliňák Josef SVS5501 210.18 4. 84.83( 7) 57.62( 7) 67.73( 4)
14 Strakoš Bohumil TZL6345 199.52 2. 101.19( 2) 98.33( 2)
15 Štěpáník Otakar OTK5707 129.35 5. 14.37( P) 52.34( 7) 62.64( 5)
16 Plášek Martin LCE6118 128.58 1. 14.29( P) 14.29( P)100.00( 1) 0.00( P)
17 Štípek Rostislav TZL5702 114.44 1. 114.44( 1)
18 Slováček Rudolf TZL5402 101.21 2. 101.21( 2)
19 Galík Svatopluk TZL6301 75.57 8. 75.57( 8)
H65C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Hrbas Vladimír KVS5301 900.00 1. 93.36( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( P) 67.00( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Polínek Jaroslav OTK5300 707.21 1. 68.68( 3) 78.58( P) 95.24( 2) 73.98( 3) 18.16( 2) 48.53( 3) 66.92( 3)100.00( 1)100.00( 1) 75.28( 3)
3 Láznička Alois TZL3613 412.45 2. 74.10( 3) 81.65( 2) 77.89( 2) 88.06( 2) 90.75( 2)
4 Peška Antonín HLV4801 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
5 Wiedermann Jaroslav SKM4905 144.48 2. 16.05( P) 16.05( P) 0.00( P) 87.15( 2) 25.23( 4)
6 Chromčák František JZL5201 123.81 2. 71.05( 2) 52.76( 2)
H70C
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TZL 1
OTK 2
VIC 3
VIC 4
LCE 5
LCE 6
KVS 7
SKM 8
MOV 9
SKM 10
SKM 11
VIC 12
ABM 13
LCE 14
1 Šmakal Pavel TZL4801 851.61 1. 73.07( 2) 88.05( 2) 100.00( 1) 50.86( 2) 93.94( 2)100.00( 1) 32.57( 3) 100.00( 1) 100.00( 1) 96.55( 2)100.00( 1)
2 Láznička Alois TZL3613 600.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Šidla Jiří OTK4001 382.46 2. 0.00( 3) 42.50( P) 0.00( 3) 91.15( 2) 8.91( 4) 65.60( 2) 53.02( 2) 29.47( 4) 91.81( 2)
4 Valla Stanislav TZL3125 325.07 1. 36.12( P) 0.00( 3) 0.00( 4) 0.00( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 28.48( 3) 0.00( 5) 60.47( 3)
5 Kunz Antonín OTK4729 70.45 2. 7.83( P) 62.62( 2)
6 Jelínek Petr TZL4902 60.24 3. 60.24( 3)