Výsledky závodu: Mistrovství oblasti štafet

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Dobrovodské lomy, měřítko 1:5000, ekv. 2m, stav jaro 2019
Ředitel závodu:
Blažek Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Hulec Filip - R3
Stavitel tratí:
Blažek Vojtěch - R2
JURY:
Vébr Jiří, Nováková Alena, Hošek Radim
Kategorie:
D18     D21     H18     H21     MIX14     MIX    
D18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 32:37
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 28:33
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 34:38
2. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 39:39 + 7:02
2. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 38:54 + 10:21
2. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 38:35 + 3:57
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 32:55
1. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 40:32
1. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB Tretra Praha 38:56
3. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 46:49 + 13:54
3. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 50:41 + 10:09
2. Komárková Lenka SJH7651 SOS Jindřichův Hradec 43:42 + 4:46
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 39:29 + 6:34
2. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 43:25 + 2:53
Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice DISK
H18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 36:20 + 4:21
2. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 35:37 + 2:51
1. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 39:10
3. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 42:06 + 10:07
3. Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport 43:54 + 11:08
2. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 46:35 + 7:25
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 31:59
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 32:46
Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport DISK
H21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 33:00
1. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 30:10
1. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 33:58
5. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 37:48 + 4:48
2. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 31:34 + 1:24
3. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 34:20 + 0:22
4. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 37:27 + 4:27
5. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 36:16 + 6:06
2. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 34:07 + 0:09
2. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 35:41 + 2:41
3. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 34:14 + 4:04
7. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 38:44 + 4:46
6. Hartvich Otto OPI7601 Orientační sporty Písek 39:10 + 6:10
4. Peřina Jan OPI6900 Orientační sporty Písek 35:43 + 5:33
5. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 37:22 + 3:24
7. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 40:40 + 7:40
8. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 41:13 + 11:03
6. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 38:28 + 4:30
8. Vondruška Jan VTA0001 SC vebr-sport 44:57 + 11:57
7. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 40:37 + 10:27
4. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 35:02 + 1:04
3. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 37:15 + 4:15
6. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 40:29 + 10:19
8. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 69:50 + 35:52
MIX14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 30:29 + 9:25
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 26:46
1. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 27:44
1. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 21:04
9. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 50:38 + 23:52
3. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 32:05 + 4:21
3. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 33:37 + 12:33
4. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 35:57 + 9:11
4. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 35:34 + 7:50
8. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 37:11 + 16:07
6. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 41:38 + 14:52
2. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 29:03 + 1:19
6. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 34:19 + 13:15
3. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 32:39 + 5:53
7. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 48:11 + 20:27
5. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 34:15 + 13:11
2. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 29:36 + 2:50
11. Kůrková Kateřina VTA0657 SC vebr-sport 62:27 + 34:43
4. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 33:40 + 12:36
7. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 42:17 + 15:31
10. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 55:22 + 27:38
7. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 34:59 + 13:55
8. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 45:02 + 18:16
9. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 53:22 + 25:38
9. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 44:13 + 23:09
10. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 52:26 + 25:40
5. Rašman Matyáš KRE0601 OOB TJ Sokol Křemže 37:23 + 9:39
10. Niesytová Nikola VTA0854 SC vebr-sport 52:00 + 30:56
11. Krákora Antonín VTA0803 SC vebr-sport 53:10 + 26:24
6. Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport 43:05 + 15:21
13. Ondřej Fiala KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže 67:00 + 45:56
12. Markéta Fialová KRE1050 OOB TJ Sokol Křemže 57:07 + 30:21
8. Michal Novák KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 49:12 + 21:28
11. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 52:44 + 31:40
5. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 40:30 + 13:44
Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek DISK
12. Homolka Adam KRE0700 OOB TJ Sokol Křemže 59:50 + 38:46
13. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 86:07 + 59:21
Wallis Antonín KRE0704 OOB TJ Sokol Křemže DISK
MIX
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Vanda Králová CZE30632 Báječné ženy v orientačním běhu 28:01 + 1:17
2. Helena Hudečková CZE2143 Báječné ženy v orientačním běhu 29:52 + 1:03
4. Marta Dlouhá CZE30980 Báječné ženy v orientačním běhu 34:57 + 7:35
1. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 26:44
1. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 28:49
9. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 44:35 + 17:13
5. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 32:46 + 6:02
7. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 41:42 + 12:53
1. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 27:22
6. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 34:08 + 7:24
3. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 31:43 + 2:54
7. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 43:19 + 15:57
4. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 31:35 + 4:51
5. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 34:11 + 5:22
10. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 49:49 + 22:27
7. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 35:02 + 8:18
9. Procházková Magdalena VCB0662 OB České Budějovice 43:53 + 15:04
11. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 54:11 + 26:49
9. Komárková Jindra SJH0453 SOS Jindřichův Hradec 41:43 + 14:59
8. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 43:27 + 14:38
12. Gřunděl Ivan SJH4201 SOS Jindřichův Hradec 56:03 + 28:41
10. Padrta Martin KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 51:55 + 25:11
12. Rašman Robert OOB TJ Sokol Křemže 87:00 + 58:11
8. Zdeněk Homolka OOB TJ Sokol Křemže 43:39 + 16:17
8. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 39:40 + 12:56
11. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 50:30 + 21:41
Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor DISK
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 27:08 + 0:24
Pelc Václav CST6702 OB Strakonice DISK
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 27:22
Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek DISK
6. Paulerová Eva OPI5550 Orientační sporty Písek 37:30 + 8:41
3. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 32:32 + 5:10
Funda Jiří API6401 OK Andante Písek DISK
4. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 32:27 + 3:38
6. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 40:27 + 13:05
Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice DISK
10. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 48:51 + 20:02
5. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 35:15 + 7:53