Výsledky závodu: Hostivické sprintování

Datum:
10.03.2019
Místo konání:
Hostivice,sokolovna
Pořadatel:
HCE - TJ Hostivice
Mapa:
Hostivice
Ředitel závodu:
Kettnerová Lenka
Hlavní rozhodčí:
Kettner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kettner Lukáš - R3
Kategorie:
A     B     D    
A
2.97 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Glonek OK Kamenice 15:46
2. Tomáš Rusý OK Kamenice 17:18 + 1:32
3. Radim Tokár KOS Slavia Plzeň 17:44 + 1:58
4. Ondřej Pospíšil Oddíl OB Kotlářka 17:49 + 2:03
5. Jakub Hledík OOB SK Chrast 18:14 + 2:28
6. Štěpán Holas Sportcentrum Jičín 18:22 + 2:36
7. Pavel Klaška Oddíl OB Kotlářka 18:48 + 3:02
8. Petr Fojtů Běhej Poděbrady 19:17 + 3:31
9. Majka Pospíšilová Oddíl OB Kotlářka 19:33 + 3:47
10. Nick Newiak Nejdek Orienteering 19:34 + 3:48
11. Ladislav Černý Běhej Poděbrady 19:51 + 4:05
12. Martin Gregor Oddíl OB Kotlářka 20:06 + 4:20
13. Vojtěch Illner Oddíl OB Kotlářka 20:15 + 4:29
14. Martin Málek OB Strakonice 20:34 + 4:48
15. Aleš Král Matfyz Praha 20:48 + 5:02
16. Dominika Plochová Oddíl OB Kotlářka 20:52 + 5:06
17. Přemysl Novák Oddíl OB Kotlářka 21:07 + 5:21
17. Eliška Hájková OK Kamenice 21:07 + 5:21
19. Martin Málek OB Strakonice 21:57 + 6:11
20. Matyáš Čermák OK Kamenice 22:02 + 6:16
21. Adam Hájek OK Kamenice 22:07 + 6:21
22. Jiří Zápotocký SKOB Slaný 22:10 + 6:24
23. Jakub Řada Oddíl OB Kotlářka 22:17 + 6:31
24. Pavel Veljačik OK Sparta Praha 22:18 + 6:32
25. Patrik Sedláček Oddíl OB Kotlářka 22:22 + 6:36
26. Libor Novák SK OK 24 Praha 22:28 + 6:42
27. Karin Sanna Oddíl OB Kotlářka 22:43 + 6:57
28. Miroslav Pilát KOB Kladno 22:45 + 6:59
29. Jiří Kalousek Oddíl OB Kotlářka 22:55 + 7:09
30. Lukáš Hýbl SK Praga 23:29 + 7:43
31. Ondřej Střelba SK Praga 23:31 + 7:45
32. Jiří Hájek SKOB Ostrov 23:35 + 7:49
33. Petr Vaněk OOB SK Zbraslav 23:38 + 7:52
34. Bořivoj Pilát KOB Kladno 23:47 + 8:01
35. Petr Baldrian SK Praga 23:54 + 8:08
36. Martin Hrouda VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:58 + 8:12
37. Jiří Balej OK Kamenice 24:08 + 8:22
38. Martin Vlach SK Praga 24:41 + 8:55
39. Jana Bartalošová SK Praga 24:44 + 8:58
40. Jiří Fišer OOB Slavia Praha 24:46 + 9:00
41. Hana Fukalová Orientační Běh Opava 24:50 + 9:04
42. Vilém Řehák AC Saké Kateřinky 25:04 + 9:18
43. Hana Dlouhá Oddíl OB Kotlářka 25:09 + 9:23
44. Julie Balejová OK Kamenice 25:14 + 9:28
45. Daniel Nebeský OK Kamenice 25:17 + 9:31
46. Petra Štěpánová Oddíl OB Kotlářka 25:23 + 9:37
47. Adam Čech OK Roztoky 25:29 + 9:43
48. Vanda Králová Báječné ženy v orientačním běhu 25:40 + 9:54
49. Hana Typltová Oddíl OB Kotlářka 25:50 + 10:04
49. David Komín SK Praga 25:50 + 10:04
51. Jiří Švarc JBC 25:58 + 10:12
52. Lucie Kudrnáčová TJ Hostivice 26:42 + 10:56
53. Ivana Lukavcova SNS Smržovka 26:43 + 10:57
54. Martina Fukalova nereg 26:45 + 10:59
55. Laura Kulová SKOB Ostrov 26:48 + 11:02
56. Anthony James nereg 26:50 + 11:04
57. Marcela Konečná VŠTJ Ekonom Praha 26:52 + 11:06
58. Martin Lacina Oddíl OB Kotlářka 27:19 + 11:33
59. Bohumil Chmelař SK Praga 27:53 + 12:07
60. Marek Bednařík KOB Kladno 28:14 + 12:28
61. Jakub Donda SKOB Ostrov 28:15 + 12:29
62. Lucie Řadová Oddíl OB Kotlářka 28:22 + 12:36
63. Jan Kofroň TJ Lokomotiva Beroun 28:56 + 13:10
64. Šárka Míchalová SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:19 + 13:33
65. Martin Kudrnáč TJ Hostivice 29:22 + 13:36
66. Helena Mikulášová SK Praga 29:25 + 13:39
67. Pavel Kříž UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:27 + 13:41
68. Kamil Knotek bez klubu 29:48 + 14:02
69. Pavla Nádeníčková Nejdek Orienteering 29:49 + 14:03
70. Jan Hric Matfyz Praha 29:53 + 14:07
71. Luboš Zápotocký SKOB Slaný 30:14 + 14:28
72. Jaromír Buriánek OK Sparta Praha 30:35 + 14:49
73. Jaroslav Sedláček OK Roztoky 31:09 + 15:23
74. Miroslav Šimek SK Los Mělník 31:31 + 15:45
75. Jaroslav Pavlů KOB Dobřichovice 31:33 + 15:47
75. Eva Rydlová VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:33 + 15:47
77. Kamil Knotek PSK Olymp Praha 31:39 + 15:53
78. Zdeněk Přeček OK Sparta Praha 31:49 + 16:03
79. Petra Pilátová KOB Kladno 32:00 + 16:14
80. Jiří Kocián Atlético Drahelčice 32:03 + 16:17
81. Iva Nádeníčková Nejdek Orienteering 32:07 + 16:21
82. Lumír Koč SK GORDIC Praha Kačerov 32:22 + 16:36
83. Tomáš Vaníček SK Líšná 32:31 + 16:45
83. Jaromíra Řadová Oddíl OB Kotlářka 32:31 + 16:45
85. Sára Pecko SKOB Ostrov 33:06 + 17:20
86. Jan Kolenec TJ Hostivice 33:59 + 18:13
87. Petra Beránková JBC 34:10 + 18:24
88. Václav Chotětický KOB Kladno 34:35 + 18:49
89. Miloš Novák OK Sparta Praha 36:19 + 20:33
90. Josef Nádeníček Nejdek Orienteering 37:45 + 21:59
91. Jan Šváb USK Praha 38:13 + 22:27
92. Jose Paulino SK GORDIC Praha Kačerov 38:15 + 22:29
93. Zuzana Chmelařová SK Praga 39:05 + 23:19
94. Eva Tloušťová OK Sparta Praha 41:20 + 25:34
95. Richard Řada Oddíl OB Kotlářka 47:16 + 31:30
96. Vlasta Beranová Slovan Praha 49:24 + 33:38
97. Stanislav Nosál TJ Lokomotiva Beroun 49:44 + 33:58
98. František Duda SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:51 + 36:05
99. Karel Hlavatý KČT Slavoj Praha 56:36 + 40:50
Antonín Semerád SK Praga DISK
Jaroslav Sedláček Oddíl OB Kotlářka DISK
Kamila Gregorová SK OB Chotěboř DISK
Jiří Donda SKOB Ostrov DISK
Tomáš Bartaloš SK Praga DISK
Jiří Pávek Nejdek Orienteering DISK
Jan Škrabálek Kyl DISK
Petr Lukavec SNS Smržovka DISK
Marek Štěpán Oddíl OB Kotlářka DISK
Martin Zlesák OOB SK Chrast DISK
Petra Sedláčková OK Roztoky DISK
Martin Žáček VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Štěpán Polívka Tlapky v tahu DISK
Kateřina Pavlů SK Praga DISK
Linda Sedláčková OK Roztoky DISK
Martin Švorc Neregistrovaný DISK
Kristýna Zábranská Tlapky v tahu DISK
Marcel Černý KČT Aš DISK
Zdeněk Čech OK Roztoky DISK
Vladimír Müller TJ Hostivice DISK
MS Lukáš Kettner OK Kamenice 16:34 + 0:48
MS Karolína Teplá Slavia Hradec Králové 19:35 + 3:49
B
2.59 km, 31 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daniel Bolehovský USK Praha 15:25
2. František Gemperle Wall Street Systems 16:39 + 1:14
3. Eva Šilerová Běhej Poděbrady 18:33 + 3:08
4. Lucie Kašparová OOB SK Chrast 20:00 + 4:35
5. Romana Chmelařová SK Praga 20:47 + 5:22
6. Rudolf Pes OK SUDOP 20:54 + 5:29
7. David Meier USK Praha 22:07 + 6:42
7. Jiří Jirous KOB Tretra Praha 22:07 + 6:42
9. Matyáš Bartaloš SK Praga 22:21 + 6:56
10. Karel Cedrych TJ Sokol Troja 22:28 + 7:03
11. Jaroslav Beran SKOB Slaný 22:35 + 7:10
12. Stáňa Zlesáková OOB SK Chrast 22:37 + 7:12
13. Milan Meier Slavia Liberec orienteering 22:43 + 7:18
14. Petr Jonáš Neregistrovaní 22:51 + 7:26
15. Jiří Hradil TJ Hostivice 23:29 + 8:04
16. Šárka Pinkrová TJ Hostivice 23:52 + 8:27
17. Štěpán Pávek Nejdek Orienteering 24:19 + 8:54
18. Radomír Kuttelwascher TJ Hostivice 24:30 + 9:05
19. Aleš Votoček Bez klubu 24:44 + 9:19
20. Adam Kuttelwascher TJ Hostivice 24:52 + 9:27
21. Kateřina Mišeková OK Kamenice 24:57 + 9:32
22. Jana Malačková Oddíl OB Kotlářka 25:09 + 9:44
23. František Beran SKOB Slaný 25:15 + 9:50
24. Pavla Mrázová KOB Dobřichovice 25:24 + 9:59
25. Matyáš Zlesák KOB Tretra Praha 26:22 + 10:57
26. Markéta Zelená SK Praga 27:28 + 12:03
27. Stáňa Rančáková KOB Kladno 28:00 + 12:35
28. Oliver Kule SKOB Ostrov 28:10 + 12:45
29. Šárka Gabrielová SKOB Ostrov 28:24 + 12:59
30. Rozálie Pilátová KOB Kladno 29:31 + 14:06
31. Jitka Kuttelwascherová TJ Hostivice 31:21 + 15:56
32. Veronika Balejová OK Kamenice 31:50 + 16:25
33. Zdenka Křížová UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:40 + 17:15
34. Jana Beranová SKOB Slaný 32:50 + 17:25
35. Katarína Hradilová TJ Hostivice 33:16 + 17:51
36. Ilona Hrabánková SK Praga 33:21 + 17:56
37. Marcela Míchalová SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:57 + 18:32
38. Vladimír Zelený SK Praga 35:53 + 20:28
39. Martina Nováková Běhej Poděbrady 37:43 + 22:18
40. Antonín Krejčí SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:23 + 27:58
41. Monika Lisá SKOB Ostrov 1375:21 + 1359:56
Miroslav Lubas Chotýšany DISK
Samuel Král Matfyz Praha DISK
Vojtěch Myslík SKOB Ostrov DISK
Michal Mišek OK Kamenice DISK
Míla Zmeková OOB Slavia Praha DISK
Dan Mokrusch SKOB Ostrov DISK
D
2.02 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michal Hradil TJ Hostivice 15:18
2. David Chmelař SK Praga 15:36 + 0:18
3. Jan Lacina Oddíl OB Kotlářka 15:54 + 0:36
4. Jaromír Pilát KOB Kladno 16:42 + 1:24
5. Eliška Gemperlová Wall Street Systems 18:43 + 3:25
6. Lucie Mišeková OK Kamenice 18:51 + 3:33
7. Anežka Bartalošová SK Praga 19:05 + 3:47
8. Marek Kuttelwascher TJ Hostivice 20:04 + 4:46
9. Jan Kofroň TJ Lokomotiva Beroun 20:12 + 4:54
10. Štěpán Šiler Běhej Poděbrady 21:58 + 6:40
11. Alice Gregorová Oddíl OB Kotlářka 22:20 + 7:02
11. Matyáš Komín KOB Kladno 22:20 + 7:02
13. Sofie Balejová OK Kamenice 23:03 + 7:45
14. Josef Pinkr TJ Hostivice 26:20 + 11:02
15. Ada Bartalošová SK Praga 26:35 + 11:17
16. Jan Kolenec TJ Hostivice 27:07 + 11:49
17. Zuzana Lacinová Oddíl OB Kotlářka 30:32 + 15:14
18. Lubasová Aneta Chotýšany 30:53 + 15:35
19. Lubasová Nela Chotýšany 38:35 + 23:17
20. Barbora Rambová Oddíl OB Kotlářka 65:28 + 50:10
Marek Gregor Oddíl OB Kotlářka DISK
Matyáš Čeněk KOB Tretra Praha DISK
Kateřina Hrabánková Nejdek Orienteering DISK