Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | SC vebr-sport | 39:05 | |||
2. | Šafaříková Lucie | Orientační sporty Písek | 45:05 | + 6:00 | ||
3. | Pekařová Nela | SC vebr-sport | 64:40 | + 25:35 | ||
Komárková Jindra | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | SC vebr-sport | 39:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:31 | |||
2. | Veselá Eva | 58:41 | + 5:10 | |||
3. | Karbusová Kateřina | Orientační sporty Písek | 66:46 | + 13:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Jana | SJH Jindřichův Hradec | 46:46 | |||
Hudečková Alena | SK Kotnov Tábor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH Jindřichův Hradec | 49:00 | |||
2. | Novotný Jan | SC vebr-sport | 63:31 | + 14:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kouba Marek | SC vebr-sport | 81:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojný Jáchym | SJH Jindřichův Hradec | 57:59 | |||
2. | Jandera Tomáš | SOBSA | 67:54 | + 9:55 | ||
3. | Šafařík Ivo | Orientační sporty Písek | 70:17 | + 12:18 | ||
4. | Pelc Václav | OB Strakonice | 78:57 | + 20:58 | ||
Hulec Filip | SKP České Budějovice | DISK | ||||
Komárek Arnošt | SJH Jindřichův Hradec | DISK | ||||
Střelba Ondřej | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Martin | SOS Jindřichův Hradec | 55:43 | |||
2. | Pešta Jiří | Tesil Milevsko | 89:22 | + 33:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rachůnek Stanislav | OK Jihlava | 47:33 | |||
2. | Podivínský Tomáš | OK Sparta Praha | 52:30 | + 4:57 | ||
3. | Vaněk Petr | OOB SK Zbraslav | 52:44 | + 5:11 | ||
4. | Nouza Petr | SJH Jindřichův Hradec | 53:58 | + 6:25 | ||
5. | Blabla Zdeněk | OB České Budějovice | 64:46 | + 17:13 | ||
6. | Kopecký Zdeněk | OK Jihlava | 144:11 | + 96:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudeček Petr | SK Kotnov Tábor | 38:17 |