Výsledky závodu: Nominační žebříček LODM 2019 - stav po 5 závodech

Datum:
31.03.2019
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček SLA Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu KAM Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček EKP Ano Ano
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček SPC Ano Ano
2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VSP Ano Ano
Kategorie:
D12     D14     H12     H14    
D12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
KAM 2
EKP 3
SPC 4
VSP 5
1 Mayerová Daniela KSH0852 615.14 1. 198.71( 2) 206.83( 1)207.50( 1)194.07( 2) 200.81( 2)
2 Mišeková Kateřina KAM0756 608.34 2. 194.25( 3) 206.41( 2)205.86( 2)179.35( 4) 196.07( 3)
3 Kudrnáčová Marta KAM0754 587.94 1. 207.04( 1)179.97( 4) 186.64( 3) 194.26( 5)
4 Fialová Kateřina DOR0754 587.24 1. 184.12( 4) 137.63( 8) 200.00( 1)203.12( 1)
5 Havlová Tereza KNC0750 564.12 3. 153.13( 6) 186.76( 3)179.19( 4) 188.96( 3)188.40( 6)
6 Hudosová Kristýna RIC0750 466.02 5. 147.73( 7)147.60( 6)170.69( 5) 91.00( 5)
7 Leinweberová Julie FSP0755 417.58 7. 142.40( 8) 96.56( 7) 138.69( 7) 136.49( 7)
8 Stará Barbora FSP0752 367.87 4. 172.48( 5) 195.39( 4)
9 Havlíčková Veronika RIC0853 333.69 5. 171.67( 5) 162.02( 6)
10 Kindlová Anežka RIC0850 17.68 9. 17.68( 9)
D14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
KAM 2
EKP 3
SPC 4
VSP 5
1 Pelantová Martina RIC0550 614.05 1. 203.88( 1)197.02( 3) 207.39( 1) 202.78( 2)
2 Bambousková Julie DOR0650 606.80 1. 199.56( 2) 202.88( 1)152.46( 6) 200.74( 2)203.18( 1)
3 Balejová Julie KAM0551 600.39 1. 196.56( 3) 200.09( 2)197.54( 2)202.76( 1)189.16( 4)
4 Švecová Karolína ZVO0557 587.43 3. 195.86( 4)194.65( 4) 195.07( 3)196.50( 3)178.70( 6)
5 Nováková Nina KAM0554 578.07 3. 192.23( 5)187.81( 5) 191.81( 4) 194.03( 3)
6 Kotková Adéla RIC0655 558.73 4. 191.89( 6)159.91( 6) 181.23( 5)185.61( 4)176.29( 7)
7 Housková Barbora DOR0655 507.79 5. 160.08( 7) 63.91( 8) 167.85( 6)179.86( 5)
8 Polívková Beáta RIC0652 461.96 5. 116.21( 8) 159.77( 8)128.76( 7) 171.49( 5)130.70( 8)
9 Vláčilová Anna RIC0657 321.11 6. 159.91( 6) 161.20( 7)
H12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
KAM 2
EKP 3
SPC 4
VSP 5
1 Sedláček Patrik DKP0816 618.92 1. 204.69( 1) 199.15( 2) 208.55( 1)205.68( 1)
2 Zápotocký Jiří SLA0800 615.48 1. 198.41( 2) 202.99( 1)210.02( 1)181.84( 5) 202.47( 2)
3 Skripnik Matouš FSP0800 586.24 2. 196.90( 3)199.38( 2)189.36( 5) 189.96( 3)175.99( 4)
4 Lorenc Václav DOR0702 584.18 2. 189.75( 4) 190.82( 3)201.50( 2)191.86( 3)
5 Vrba Matyáš FSP0706 558.52 3. 182.03( 7)197.64( 3)159.06( 7) 178.85( 8)175.99( 4)
6 Škrle Michael KRL0702 558.04 5. 188.79( 5)189.34( 6)145.80( 9) 179.91( 7)166.45( 8)
7 Matys Ondřej DOR0803 552.54 4. 171.07( 9)191.88( 5)189.59( 4)170.94(10) 160.56( 9)
8 Jiras Antonín DOR0701 549.65 4. 184.90( 6)194.56( 4)127.53(13) 170.19( 7)
9 Beran František SLA0700 533.17 6. 177.11( 8)175.29( 7)132.07(10) 180.77( 6)135.87(10)
10 Španěl Filip DOR0704 515.03 6. 168.68(10) 167.39( 6) 172.86( 9)173.49( 6)
11 Pelant Jan RIC0700 482.37 4. 148.17(12)130.06( 9) 145.95( 8)188.25( 4)112.78(11)
12 Kučera Teodor DOR0800 430.41 10. 132.83(14) 0.00(10) 129.84(11)167.74(11)
13 Günter Vincent FSP0701 401.36 8. 140.94(13)151.74( 8) 108.68(12)
14 Kubát Lukáš RIC0804 320.67 12. 70.19(16) 88.51(16)161.97(12) 46.36(13)
15 Němeček Štěpán RIC0705 287.43 11. 158.59(11) 128.84(12)
16 Kohoutek Lukáš RIC0805 217.05 11. 90.30(15) 0.00(11) 92.52(15) 34.23(14)
17 Fortelka Jiří KNC0702 99.46 12. 0.00(17) 0.00(12) 99.46(14)
H14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
KAM 2
EKP 3
SPC 4
VSP 5
1 Pilát Bořivoj DKL0500 629.02 1. 207.37( 1)206.38( 1) 214.09( 1)207.56( 1)
2 Bárta Viktor ZVO0601 605.14 1. 193.54( 6)188.38( 4) 200.49( 2)187.58( 4) 211.11( 1)
3 Rožek Vojtěch RIC0501 594.63 2. 197.10( 2)200.75( 2)154.53( 5) 196.78( 2)189.97( 5)
4 Jíra Filip KAM0506 588.20 2. 195.53( 3)192.88( 3) 185.43( 3) 195.67( 3)197.00( 2)
5 Jiras Jan DOR0505 574.19 3. 195.17( 4)187.13( 5)170.92( 4) 191.89( 3)
6 Skripnik Nikola FSP0600 541.17 4. 171.38( 7)178.38( 6)132.50( 7) 156.98( 9) 191.41( 4)
7 Kohoutek Tomáš RIC0603 492.06 6. 156.10( 9) 145.26( 6) 164.43( 8)171.53( 6)
8 Klepetko Adam FSP0601 491.17 6. 152.66(10)164.25( 7) 174.26( 6) 87.27( 9)
9 Kubát Matyáš RIC0601 444.15 5. 112.20( 9)185.84( 5)146.11( 7)
10 Havlíček Martin DOR0601 400.00 7. 117.29( 8)166.17( 7)116.54( 8)
11 Dragoun Matěj DOR0603 375.77 8. 128.38( 8) 91.21(11)156.18(10) 82.91(10)
12 Němeček Matouš RIC0510 268.05 8. 167.21( 8) 100.84(10)
13 Čech Adam ROZ0601 194.20 5. 194.20( 5)