Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
16.02.2019
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati TUR Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček LDC Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček BOR Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati TJN Ano Ano
2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček STB, KAS Ne Ne
2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP, DOK Ne Ne
2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP, DOK Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Soukupová Marie BOR0952 829.73 1. 209.61( 1)183.69( 5) 216.93( 1)207.43( P)195.76( 3)192.92( 4) 192.74( 2)
2 Růtová Amálka TJN0951 814.37 1. 198.58( 2)113.07( 8) 195.63( 2) 82.28( 8) 200.33( 2)219.83( 1)
3 Kvapilová Kristýna TUV0999 808.18 1. 199.93( 2)197.95( 3) 206.30( 1)204.00( 1)187.43( 3)
4 Pechová Marie VLI1050 772.42 1. 191.66( 4)201.02( 2)200.00( 1) 169.53( 8) 179.74( 4)
5 Houžvičková Kateřina TUR0952 753.40 1. 203.47( 1) 197.94( 2)178.37( 6)173.62( 5)
6 Ouzká Eliška BOR1051 748.95 4. 182.80( 4) 182.92( 6) 187.24( P)187.24( P)191.55( 5)171.10( 6)
7 Míková Sofie TJN0950 697.53 3. 190.46( 3) 182.05( 3)186.32( 3)127.25( 7) 134.93(15) 138.70(13)
8 Haasová Anežka BOR0956 682.24 4. 166.29( 8) 170.56( P)182.60( 4)144.36(12) 162.79( 7)
9 Čupcová Viktorie BOR0957 658.65 5. 129.10(13) 139.11( 5) 164.66( P)180.42( 5)156.42( 9)157.15(11)
10 Čečerle Beáta VLI1053 637.14 4. 131.69(12) 135.52( 6) 177.29( 4)155.84( 6)153.87(10)150.14(12)
11 Horáčková Natalie BOR0958 557.03 6. 156.50( 6)103.03(14) 128.50( 7)139.26( P) 132.77(16) 0.00(16)
12 Zurynková Lenka TJN0957 429.40 9. 144.48(11) 126.41(17)158.51( 9)
13 Kubešová Tereza VLI0954 383.24 9. 155.87( 9) 80.38( 9) 146.99(11)
14 Hrdá Kristýna VLI0953 355.40 3. 195.67( 3)159.73( 8)
15 Janatová Violka TJN0956 332.22 7. 173.85( 7)158.37(10)
16 Trojanová Vendula VLI1052 320.88 7. 179.92( 7) 140.96(13)
17 Kalenská Pavla SUL0950 265.83 5. 170.00( 5) 95.83(14)
18 Zappová Elisabeth TJN0952 258.93 10. 145.95(10) 112.98(18)
19 Čalounová Klára VLI0950 219.94 14. 136.50(14) 83.44(15)
20 Vlčková Emílie BOR0766 191.91 4. 143.93( 4) 47.98( P)
21 Šipoš Emília VLI0952 73.95 15. 73.95(15)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Lamačová Barbora BOR0750 B 832.47 1. 205.43( 1)204.32( 2)198.88( 2) 211.09( 1)198.29( 2) 211.63( 1)
2 Novotná Karolína TUR0853 B 810.17 1. 205.11( 2)204.64( 1)204.43( 1)195.99( 2)172.56( 7)
3 Baloghová Milena TJN0750 B 794.12 1. 169.29(11) 189.49( 4)192.92( 3)204.75( 1)178.55( 9) 206.96( 1)
4 Kunášková Karolína VLI0851 B 774.90 3. 169.21(12) 196.69( 3)190.96( 4)196.96( 3) 190.29( 6)
5 Kocmanová Adéla BOR0752 B 765.47 3. 128.48(13) 186.20( 5)171.53( 7) 191.37( P)191.89( 4)178.68( 8) 196.01( 3)
6 Tomášková Matilda TUV0998 B 750.74 3. 189.46( 3)191.03( 3) 183.27( 5)169.77( 8) 186.98( 4)
7 Michálková Ema BOR0857 B 742.61 2. 155.29( 7) 173.40( 9)156.51(12) 185.65( P) 186.53( 5)197.03( 2)
8 Zabořilová Anna JEN0951 B 741.75 2. 179.36( 7) 173.49( 7)190.05( 5)198.85( 2)
9 Pražáková Nella TJN0854 B 730.25 3. 167.60(14) 151.12(14) 182.12( 6)189.51( 3)191.02( 5)
10 Houžvičková Daniela TUR0751 B 714.51 6. 182.58( 6) 178.24( 6)120.60(18) 175.37(11)178.32( 9)
11 Nováková Viktorie RUM0751 B 687.70 4. 170.44( 4)186.93( 4)160.76(10)169.57( 9)130.45(16) 156.94(16)
12 Štveráková Zuzana CHA0750 B 686.74 6. 117.99(23) 172.28( 6)172.65( 8)152.43(12) 189.38( 7)
13 Šestáková Johana VLI0853 B 676.65 6. 178.95( 8) 143.85(16)168.30( 9)185.55( 6)
14 Mastníková Lenka TJN0859 665.10 8. 137.23(11) 167.84(13)164.60( 9) 80.52(18) 143.24(14) 152.98(17)179.68( 8)
15 Waldhauserová Eliška BOR0757 659.08 10. 127.66(14) 160.63(11)164.77( P)164.77( P) 168.91(10)
16 Nožičková Eva TJN0852 656.28 6. 157.07( 6)130.31(21) 170.09( 8)154.47(13)152.50(11) 174.65(12)
17 Rejholcová Tereza BOR0751 653.67 7. 130.07(12) 130.95(20) 155.62(13)163.42( P)150.96(13)183.67( 7)
18 Vokušová Veronika TJN0756 630.74 5. 125.12(15) 185.03( 5)155.87(12)109.06(19) 125.41(21)164.43(11)
19 Heřmánková Bára TUR0850 617.35 4. 153.34(15) 165.24(10)107.01(20) 191.76( 4)
20 Flossmannová Lucie VLI0852 596.14 10. 138.04(18) 142.39(16)149.30(15)164.40(10) 140.05(14)
21 Vaňourková Sára BOR0759 586.79 9. 143.44( 9)147.95(16)148.70(14)146.70( P)137.73(15) 114.87(16)
22 Horáčková Tereza BOR0762 553.69 10. 86.33(18) 64.35(25) 144.86(15)138.42( P) 175.95(10) 94.46(20)
23 Podoubská Klára TJN0855 551.97 8. 154.47( 8)130.07(22) 141.50(20)125.93(15)
24 Koudelková Katrin BOR0856 514.59 17. 76.76(19) 0.00(28) 139.92(17)128.65( P)128.65( P)117.37(22) 77.74(21)
25 Lipenská Barbora CHA0753 505.37 5. 162.33( 5)173.32(10) 169.72(13)
26 Synková Elena DOK0850 440.54 17. 101.61(17) 0.00(30) 119.11(17) 67.03(22)152.79(18) 0.00(22)
27 Březinová Antonie CHA0851 437.89 10. 143.00(10)137.56(19) 157.33(15)
28 Klustová Tereza CHA0751 322.83 13. 164.01(14)158.82(13)
29 Feřtová Anežka VLI0856 314.50 17. 31.73(26) 39.42(19) 53.65(23)109.39(23)112.04(17)
30 Kutková Tereza JEN0752 303.15 12. 139.97(17) 0.00(28)163.18(12)
31 Krejzová Markéta TUR0854 294.10 11. 164.68(11)129.42(17)
32 Ryšavá Kateřina TJN0754 252.62 19. 102.30(21)150.32(19)
33 Pechová Alena VLI0854 218.82 20. 91.17(24) 22.42(20) 105.23(24)
34 Semerádová Štěpánka RUM0852 214.80 18. 120.86(18) 93.94(25)
35 Ślínská Amálie KUL0852 118.59 16. 118.59(16)
36 Cicvárková Klára TJN0757 111.87 18. 0.00(32) 111.87(18)
37 Pavlova Lenka TJN0850 99.51 19. 99.51(19)
38 Slámová Barbora TUR0859 86.55 26. 86.55(26)
39 Davidová Beatrice RUM0752 61.70 27. 61.70(27)
40 Prachatická Aneta KUL0851 55.02 20. 55.02(20)
41 Špidlová Ester LLI0861 53.36 24. 0.00(31) 53.36(24)
42 Holanová Lucie CHA0655 19.81 27. 19.81(27)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Matyášová Kristýna CHA0555 B 801.06 1. 195.47( 3) 196.99( 4)204.56( 1)199.89( 2)199.62( 2)
2 Kubecová Magdalena STB0550 B 796.66 1. 195.51( 2)193.21( 3) 204.45( 1)201.11( 2)195.59( 3)162.97( 9)
3 Štemberová Bára TJN0650 B 777.77 1. 157.77(14) 184.46( 4) 197.71( 3)187.80( 5)204.52( 1)187.74( 4)
4 Novotná Barbora TUR0552 B 754.65 3. 185.85( 5)177.84( 6) 191.44( 5)194.33( 3)183.03( 4)
5 Koudelková Eliška BOR0652 B 751.51 2. 165.01(12) 197.99( 2) 187.88( P)187.88( P)177.76( 6)
6 Mellanová Judita TUR0559 B 733.47 4. 191.00( 4)180.04( 5) 186.40( 6)166.03( 6) 176.03( 7)
7 Vilémová Eliška VLI0655 B 731.42 1. 144.51(16) 170.92( 7)173.97( 9)169.51(12)156.12(10) 217.02( 1)
8 Lamačová Kateřina TUR0660 B 714.95 2. 180.65( 7) 169.89(11)158.70( 9) 160.70(12)203.71( 2)
9 Savruková Adéla TJN0656 B 708.19 3. 180.51( 8) 171.30(11)166.57(14)164.12( 7) 189.81( 3)
10 Háková Eliška TJN0654 B 705.78 5. 184.25( 6)152.10(12) 166.13(13)176.42( 9)162.00( 8) 178.98( 5)
11 Hájková Tereza TUR0556 B 693.43 6. 176.47(10) 185.46( 6)177.57( 8)153.93(13)
12 Skalová Jolana TJN0653 689.45 7. 162.34(13)161.88(10)180.75( 7)184.48( 7)155.92(11) 160.91(11)
13 Štěpánková Běla BOR0555 674.04 6. 172.11(10)168.51( P)168.51( P)164.91( 8)153.67( 6)
14 Skácelová Kateřina VLI0550 672.31 8. 170.12( 9)179.78( 8)166.95(13)155.46(12)141.66(17)
15 Podoubská Adéla TJN0658 671.21 3. 173.70(11)155.48(11) 162.76(10)179.27( 3)
16 Dušková Viktorie TJN0655 649.56 4. 140.87(17) 169.78(12)171.56(10)142.56(14) 148.27(15)159.95( 4)
17 Kottíková Lucie TJN0657 634.84 4. 178.32( 9) 148.58(15)188.19( 4)119.75(16)110.61(20)
18 Zoubková Šárka TJN0554 612.35 5. 143.05(15) 153.39(15)166.37( 5)149.54(14)
19 Rejmanová Nikola BOR0656 568.33 15. 147.81(15) 84.21(18) 133.23(16) 142.08( P)136.61(15)141.83(16)
20 Hovorková Marie LDC0650 522.40 5. 122.26(18) 130.60( P) 112.08(19) 157.46( 5)
21 Davidová Noemi RUM0551 453.48 14. 147.98(14)163.97(14) 141.53(18)
22 Novotná Michaela TUR0551 417.82 1. 209.02( 1)208.80( 1)
23 Stehlíková Adéla BOR0554 416.89 7. 112.69(19) 49.50(19) 87.24(17)104.22( P)112.74(18) 80.31( 7)
24 Pecková Tereza VLI0551 368.62 2. 170.78( 8)197.84( 2)
25 Sokolová Julie VLI0552 291.19 13. 150.63(13) 140.56(19)
26 Kosková Adéla VLI0656 244.10 16. 134.37(16) 109.73(21)
27 Martanová Lea VLI0555 210.57 1. 210.57( 1)
28 Balcarová Marie LLI0652 156.19 13. 156.19(13)
29 Štveráková Eliška CHA0553 121.13 17. 121.13(17)
30 Houdová Veronika CHA0552 119.48 17. 119.48(17)
31 Prošková Markéta BOR0657 103.88 18. 70.24(18) 25.97( P) 7.67(20)
32 Holanová Lucie CHA0655 55.78 8. 55.78( 8)
33 Šírlová Markéta CHA0653 14.87 9. 14.87( 9)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Podrábská Alžběta VLI0451 B 414.62 1. 79.70( 7) 110.31( 1)104.65( 1)104.40( 1) 95.26( 4)
2 Skácelová Adéla VLI0454 B 409.64 1. 98.70( 3)103.56( 2) 94.77( 4) 100.56( 2)106.82( 1)
3 Burešová Eliška VLI0456 B 401.26 1. 97.31( 3) 94.46( 4) 90.23( 6) 77.56( 7) 97.71( 2)111.78( 1)
4 Rumlenová Tereza BOR0453 B 369.39 4. 96.80( 4) 74.09( 8) 66.66( 6) 92.35( P) 92.35( P) 87.89( 6) 73.87( 7)
5 Šestáková Marie VLI0452 B 367.77 2. 93.49( 5) 99.88( 2) 95.04( 3) 79.36( 8)
6 Marková Hana LLI0450 B 359.43 2. 72.60( 5) 91.98( 5) 74.30( 8) 95.47( 3) 97.68( 2)
7 Hudská Štěpánka TUR0450 339.06 2. 98.79( 2) 80.23( 8) 71.31( 9) 88.73( 5)
8 Andrlová Lea VLI0453 338.37 4. 81.40( 4) 86.98( 7) 84.27( 4) 85.72( 7)
9 Podhorná Anna VLI0455 319.86 1. 103.90( 1) 86.13( 3) 39.29(12) 90.54( 3)
10 Nehasilová Veronika LDC0350 313.47 5. 58.26(10) 78.37( P) 71.51(10) 82.07( 6) 55.61(10) 81.52( 5)
11 Žejdlíková Eliška LTP0350 306.69 4. 82.85( 6) 67.96( 9) 52.02( 7) 72.44( 9) 48.08(11) 47.40(11) 83.44( 4)
12 Pesničáková Soňa TJN0451 279.14 2. 99.68( 2) 95.47( 3) 83.99( 5)
13 Průšková Tereza BOR0456 260.76 5. 94.06( 5) 65.19( P) 65.19( P) 36.32(13)
14 Tomanicová Sofie CHA0450 237.92 6. 86.62( 6) 74.65( 9) 76.65( 6)
15 Vitebská Eliška TJN0350 101.62 1. 101.62( 1)
16 Zaňková Natálie TJN0450 75.04 11. 30.97(12) 44.07(11)
17 Brožková Kateřina TJN0455 70.07 10. 0.00(13) 70.07(10)
18 Mrkvičková Veronika TJN0355 58.77 11. 45.35(11) 13.42(12)
19 Menclová Anna JEN0452 7.21 12. 0.00(14) 7.21(12) 0.00(13)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Růžičková Vendula CHA0252 B 407.37 1. 100.87( 2) 107.17( 1) 99.33( 2)100.00( 1)
2 Pavlová Martina LTP0151 B 396.33 1. 100.00( 1)103.76( 1) 92.57( 3) 85.99( 4) 91.50( 4) 67.09( 3) 100.00( 1)
3 Jeřábková Nina BOR0151 B 390.43 1. 95.21( 2) 97.61( P) 97.61( P) 72.91( 2) 100.00( 1)
4 Šritrová Lenka TUR0250 B 386.37 1. 99.58( 2) 100.00( 1) 91.97( 3) 94.82( 3)
5 Zapalačová Petra DOK0154 326.32 3. 77.85( 4) 83.82( 6) 71.50( 6) 64.51( 4) 93.15( 3)
6 Linková Lucie TJN0257 302.09 1. 95.37( 3) 100.87( 2)105.85( 1)
7 Lišková Adélka CHA0254 228.06 4. 74.05( 5) 84.04( 5) 69.97( 4)
8 Rybářová Tereza BOR0153 134.51 6. 67.25( 6) 33.63( P) 33.63( P)
9 Janečková Lucie TJN0157 131.19 5. 56.84( 5) 74.35( 5)
10 Andrlová Lea VLI0453 81.76 4. 81.76( 4)
11 Jeřábková Andrea CHA0253 62.95 7. 52.01( 7) 10.94( 7)
12 Reisingerová Eliška DLT0151 47.09 3. 47.09( 3)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Žejdlíková Karolína LTP9950 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Albrechtová Zuzana SMB0050 B 100.00 1. 100.00( 1)
2 Kosíková Eliška TUR0052 B 100.00 1. 100.00( 1)
4 Pěničková Martina TJN0052 96.20 2. 96.20( 2)
5 Paříková Iva TUR0061 82.76 3. 82.76( 3)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Skácel Jan VLI0901 814.91 1. 196.59( 3) 210.72( 1)198.45( 3)205.31( 1)196.02( 3) 200.43( 2)
2 Patka Marek BOR0902 811.48 1. 204.27( 1)187.70( 4) 198.83( 2)202.87( P)172.76( 7) 186.25( 5) 205.51( 1)
3 Kutek Matěj JEN0902 800.60 1. 192.46( 3) 198.39( 2)208.25( 1)201.50( 2)
4 Žemlík Eduard TUR0909 790.44 1. 196.83( 2) 196.71( 3)205.59( 1)191.31( 3)
5 Lamač Vítek BOR1100 788.83 1. 194.03( 4)170.06( 6) 202.72( 1)197.98( 2)194.10( 5)180.97( 6) 160.88( 8)
6 Kovanda Jonáš BOR0904 775.56 2. 199.15( 2) 193.89( P)193.89( P)188.63( 4)148.11(10)
7 Guida Alessandro VLI0900 760.92 4. 181.22( 5)193.27( 4)192.24( 4)194.19( 4) 180.47( 4)
8 Murswiek Jan BOR0901 694.75 5. 171.72( 5) 173.69( P)173.69( P) 175.65( 5)
9 Vřešťál František TUR0906 592.53 5. 126.12( 9) 172.48( 5)130.16(12) 163.77( 7)
10 Vilém Štěpán VLI0902 582.81 3. 110.04(12)143.60( 7)109.19( 7) 136.18(11) 192.99( 3)
11 Maděra Jakub VLI0906 572.24 7. 139.31( 7)137.13( 8) 141.93( 9)142.49(11)148.51( 9)
12 Votýpka Štěpán BOR0900 572.00 6. 121.75(11)164.25( 6)143.00( P)143.00( P) 27.36(14) 110.22(11)
13 Šebelka Jakub VLI1002 554.72 6. 107.15(13) 127.05( 6)164.46( 8)156.06( 9) 85.18(14)
14 Vaňourek Vojtěch BOR0903 547.19 6. 145.20( 6)125.18(10) 136.80( P)140.01(10) 0.00(16)
15 Berka Tadeáš VLI0904 370.96 5. 189.99( 5) 180.97( 6)
16 Lamač František TUR0901 364.52 6. 192.00( 6) 172.52( 6)
17 Kunc Ondřej BOR0710 359.47 9. 130.04( 9) 89.87( P) 89.87( P) 49.69(15)
18 Kmínek Ondřej DOK1000 357.50 12. 108.54(13)141.95(12)107.01(12)
19 Pešík Matouš VLI0903 309.11 8. 136.58( 8) 172.53( 8)
20 Janata Matěj TJN1111 230.67 10. 79.29(14) 151.38(10) 0.00(17)
21 Vakula Vít BOR0908 140.97 13. 35.24( P) 105.73(13)
22 Hrdlička Vojtěch VLI1004 116.35 13. 116.35(13)
23 Sázavský Antonín VLI0905 77.58 10. 77.58(15) 0.00(10)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Heczko Erik VLI0804 B 841.40 1. 209.65( 1)210.32( 1)212.20( 1)209.23( 1)
2 Tomášek Prokop TUV0701 B 810.18 1. 206.55( 1)205.40( 1) 189.37( 5) 193.81( 3)204.42( 2)
3 Podrábský Ctibor VLI0700 B 784.32 2. 195.45( 3)189.63( 3) 203.63( 2)193.02( 4)192.22( 4)184.77( 5)
4 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B 779.01 2. 193.15( 4)204.97( 2) 194.92( 2)170.38( 6) 185.97( 4)
5 Patka Kryštof BOR0702 B 774.12 2. 198.00( 2)188.60( 4)186.71( 3) 193.53( P)193.99( 2)186.35( 3)
6 Hyxa Jan VLI0702 B 754.43 1. 162.75( 7) 181.33( 4)188.89( 6)138.99(14) 176.91( 6)207.30( 1)
7 Zajger David TUR0703 B 733.19 3. 187.56( 5) 172.86(11)176.66( 5) 196.11( 3)
8 Nožička Jan TJN0809 B 686.46 5. 183.51( 5)156.81(11)144.30(10) 184.60( 7)161.54( 7)143.44(13)
9 Studničný Adam BOR0701 B 683.57 6. 133.40(11) 150.95(12) 165.05( 7)170.89( P)159.33( 8)128.67(17) 188.30( 6)
10 Mairich Martin TJN0812 B 681.49 3. 179.12( 6)178.43( 5)194.76( 3)129.18(15)
11 Guida Francesco VLI0810 B 663.69 8. 110.63(21) 159.66( 8)174.29( 9)144.56(12) 185.18( 8)
12 Bureš David VLI0707 B 655.48 6. 161.55( 6)126.05(17) 167.78(14)149.96(10)121.76(20) 176.19(10)
13 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 649.87 7. 151.79( 8)148.71(13)110.67(16) 162.47( P) 70.11(25) 136.91(15) 186.90( 7)
14 Štembera Vítek TJN0801 644.87 7. 154.98( 7)124.41(18) 115.27(15) 173.49(10) 82.23(21) 161.69( 7)154.71(13)
15 Šašek Jakub LTP0801 644.30 4. 177.14( 8)118.57(17)155.61(10)192.98( 4)
16 Miklas Ondřej VLI0701 634.22 5. 127.51(16) 170.16(13) 147.50(12)189.05( 5)
17 Šebelka Matěj VLI0805 610.64 8. 158.87( 8)125.75(14) 143.65(17)146.68(11)161.44( 8)119.50(18)
18 Lesák Marek TJN0811 597.71 9. 122.43(13) 157.32( 9) 130.95(19)153.32( 9)156.12( 9)
19 Habán Eduard VLI0800 584.37 10. 157.06(10)141.47(11)170.63(12)115.21(18)
20 Beneš Filip VLI0708 564.11 6. 137.42(15)168.09( 6) 143.94(13)114.66(22)
21 Riby Philip LTP0702 558.71 12. 129.38(12)121.74(19) 141.26(12)161.43(15)101.59(20) 126.64(19)
22 Zeman Jakub BOR0704 536.04 13. 94.47(16) 131.13(13)134.01( P)134.01( P) 136.89(14)
23 Řehoř Hynek TJN0700 459.46 10. 133.85(10)108.04(22) 89.28(17) 128.29(16)
24 Podhorný Ondřej VLI0705 437.78 9. 151.66( 9) 127.91(18)158.21(12)
25 Polák Tomáš CHA0801 420.39 11. 104.60(23) 149.08(11)166.71(11)
26 Horáček Dominik JEN0804 398.20 16. 153.81(16)103.63(19) 29.92(28)110.84(19)
27 Mertlík Vojtěch TUR0704 335.28 2. 138.69(14)196.59( 2)
28 Hübner Ondřej STB0700 324.05 14. 115.28(14)120.19(20) 68.39(24) 20.19(24)
29 Mizera Jan TUR0707 321.23 20. 87.71(26) 128.73(20) 0.00(33) 23.45(31) 81.34(21)
30 Čečerle Matouš VLI0807 286.56 19. 95.12(25) 83.12(19) 26.98(23) 81.34(22)
31 Šálek Richard TUR0702 274.81 9. 97.01(24) 177.80( 9)
32 Horáček Jakub JEN0800 265.93 20. 87.78(21) 49.16(28) 27.57(29)101.42(20)
33 Putík Martin VLI0706 229.89 16. 75.95(24) 24.21(30)129.73(16)
34 Jelínek Václav LTP0706 221.80 18. 43.83(20)135.71(18) 42.26(29)
35 Kroupa Jan KUL0702 219.68 9. 136.34( 9) 83.34(18)
36 Vacek Ondřej BOR0708 209.79 17. 52.45( P) 31.48(30) 0.00(32)125.86(17)
37 Vávra Tomáš BOR0700 148.08 15. 111.06(15) 37.02( P)
38 Just Matouš CHA0701 145.78 14. 145.78(14)
39 Göttlich Vít BOR0800 144.88 26. 36.22( P) 64.10(26) 44.56(26)
40 Oravec Viktor TJN0814 136.96 16. 6.45(31)130.51(16)
41 Tůma Vojtěch CHA0804 130.11 15. 130.11(15)
42 Kadečka David JEN0801 121.45 21. 121.45(21)
43 Zaňka Albert TJN0803 83.90 22. 40.16(22) 43.74(27)
44 Havel Antonín TJN0813 82.91 23. 82.91(23)
45 Houda Lukáš CHA0800 80.81 23. 80.81(23)
46 Jakubík Jaromír TJN0704 78.00 22. 78.00(22)
47 Cabalka Antonín KUL0800 68.94 17. 68.94(17) 0.00(21)
48 Sychra Šimon CHA0802 64.49 23. 0.00(34) 64.49(23)
49 Ryšánek Vojtěch KUL0701 61.02 18. 61.02(18)
50 Krupka Daniel CHA0703 49.43 27. 0.00(28) 49.43(27) 0.00(33)
51 Krojidlo Matyáš CHA0803 47.35 25. 47.35(25)
52 Válek Matěj BOR0703 42.39 27. 21.19(27) 10.60( P) 10.60( P)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Hoetzel Hugo TUR0505 B 821.81 1. 201.63( 2)208.96( 1)197.43( 3) 208.65( 1)202.57( 2)
2 Mairich Filip TJN0603 B 819.89 1. 202.38( 2) 205.84( 1)203.82( 2) 204.89( 1)203.90( 2)205.26( 1)
3 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B 762.59 2. 189.10( 3)192.53( 3)181.99( 4) 197.68( 2)175.03( 7) 183.28( 5)
4 Habán Oliver VLI0600 B 748.08 4. 187.13( 5)176.55( 6) 192.08( 4)184.60( 4)184.27( 4)
5 Březina Karel CHA0605 B 743.04 1. 183.29( 5)192.39( 4) 158.41(10)208.95( 1)
6 Dolejší Jan DOK0602 B 732.19 3. 187.23( 3)178.53( 6)187.45( 3)178.98( 6)
7 Šimek Vojtěch LTP0601 B 682.89 4. 147.62(10) 143.61( 8) 174.18( 8)175.15( 6)137.46(13) 185.94( 4)
8 Míka Albert TJN0601 B 675.82 5. 181.87( 6) 176.92( 5)156.78(12)126.33(10) 160.25( 9)
9 Kučera Filip CHA0501 B 651.38 3. 171.69( 9)112.55(14)172.49( 7)194.65( 3)
10 Mastník Ondřej TJN0507 641.02 5. 119.55(13) 151.47(10)154.01( 7)139.49(15) 173.61( 8) 161.93( 5)
11 Veselý Václav TUV0601 622.60 8. 155.18( 8) 167.22(10)154.66( 9)145.54(11)
12 Maškarinec Marek VLI0501 606.87 7. 161.92( 7)153.64( 9) 177.04( 7)114.27(13)
13 Heřmánek Petr TUR0500 566.25 2. 190.84( 5)179.01( 5) 196.40( 2)
14 Houžvička David TUR0501 512.30 11. 78.19(15) 164.98(11)124.79(11)144.34(12)
15 Mužíček Martin KUL0501 507.45 11. 147.18(11) 145.21(13)105.01(16)110.05(14)
16 Jelínek Šimon BOR0510 478.77 7. 133.12(12) 94.30(13)131.66(10)119.69( P) 87.90(17) 71.08(15) 70.14( 7)
17 Dejnožka Martin TJN0600 351.67 4. 183.66( 4) 168.01( 8)
18 Zurynek Jan TJN0605 348.48 3. 156.31( 7) 192.17( 3)
19 Sychra Marek CHA0604 306.69 6. 121.52(12) 61.31(16)123.86( 6)
20 Votava Matěj KUL0601 296.53 9. 157.78( 9) 138.75( 9)
21 Jareš Ondřej KUL0600 286.72 8. 158.59( 8) 128.13(11)
22 Karvánek Matěj KAS0502 257.37 14. 114.64(14) 142.73(14)
23 Vřešťál Antonín TUR0604 210.63 9. 85.26(14) 111.96(15) 13.41( 9)
24 Bednařík Vilém VLI0509 208.52 1. 208.52( 1)
25 Pěnička Jan TJN0501 199.41 12. 97.10(12)102.31(12)
26 Vaňura Lukáš TJN0508 172.49 6. 172.49( 6)
27 Hejna Štěpán LLI0602 165.96 11. 98.37(11) 67.59(18)
28 Matouš Marek JEN0602 115.43 8. 33.07(16) 52.70(17) 29.66( 8)
29 Jakša David DOK0500 49.95 19. 49.95(19)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Waldhauser Štěpán BOR0409 B 457.29 1. 105.34( 2) 114.92( 1)107.65( 1) 101.95( 2) 114.32( P)116.09( 1)111.96( 1)
2 Klein Martin LTP0404 B 422.88 1. 109.25( 1) 95.73( 2) 98.96( 2)103.51( 1) 90.23( 4) 98.91( 2) 111.16( 2)
3 Řehoř Vojta TJN0303 B 369.92 1. 86.29( 5) 93.39( 3) 85.69( 5)104.55( 1)
4 Hnízdil Matěj KAS0301 B 366.75 2. 82.44( 4) 86.50( 4) 86.71( 5) 92.75( 4)100.79( 2)
5 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B 360.01 3. 85.41( 3) 89.35( 3) 90.60( 4) 80.43( 7) 94.65( 3)
6 Janoušek Slávek BOR0400 306.63 5. 57.38( 7) 79.10( 6) 76.66( P) 76.66( P) 74.21( 5)
7 Pokorný Jan TJN0400 282.42 3. 68.46( 6) 54.86( 8) 82.22( 6) 41.51( 5) 76.88( 3)
8 Novák Daniel RUM0301 190.62 5. 74.36( 5) 50.31( 9) 65.95( 7)
9 Kašpar Vojtěch BOR0402 179.52 5. 47.20( 8) 44.88( P) 44.88( P) 42.56( 5)
10 Hejna Hynek LLI0300 179.19 4. 67.37( 7) 58.25( 8) 53.57( 4)
11 Staňa Ondřej BOR0301 169.99 3. 42.50( P) 42.50( P) 84.99( 3)
12 Mašek Matěj BOR0410 149.32 7. 74.66( 7) 37.33( P) 37.33( P)
13 Haslinger Leopold LTP0403 100.10 6. 68.14( 6) 31.96( 9)
14 Zabořil Ondřej JEN0401 94.54 3. 94.54( 3)
15 Veselý Jakub BOR0406 87.43 8. 9.19( 8) 6.65(10) 0.00(10) 21.86( P) 21.86( P) 34.52( 9) 0.00( 9)
16 Mellan Jonáš TUR0308 84.64 4. 84.64( 4)
17 Šašek Jan LTP0301 77.63 6. 19.93(11) 1.92( 6) 19.60(10) 36.18( 6)
18 Hruška Jakub TJN0403 71.78 6. 71.78( 6)
19 Kašpar Štěpán BOR0403 68.24 7. 17.06( P) 17.06( P) 34.12( 7)
20 Pavlík Matěj LIT0401 50.54 8. 0.00( 9) 50.54( 8) 0.00( 9)
21 Kraus Jakub LTP0303 46.59 7. 46.59( 9) 0.00( 7)
22 Maškarinec Štěpán VLI0304 24.47 10. 24.47(10) 0.00(10) 0.00(11)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Bradáč David LLI0203 B 392.31 1. 100.00( 1)100.00( 1) 92.31( 2) 86.59( 4) 100.00( 1)
2 Zabořil Vojtěch TUR0110 B 302.72 1. 100.57( 2)100.00( 1)102.15( 2)
3 Matyáš Vojtěch CHA0202 B 256.25 2. 85.19( 2) 45.19( 2) 72.53( 6) 53.34( 4) 13.19( 7)
4 Mencl Jan TUR0201 234.91 3. 81.70( 5) 63.13( 3) 90.08( 3)
5 Růta Matyáš TJN0102 176.21 3. 80.36( 3) 95.85( 3)
6 Tománek Josef BOR0102 139.56 4. 69.78( 4) 34.89( P) 34.89( P)
7 Kubec Michal DOK0103 131.42 5. 60.09( 7) 71.33( 5)
8 Bek Jiří CHA0103 107.77 1. 107.77( 1)
9 Šmol David DOK0100 103.58 1. 103.58( 1)
10 Adamec Martin TJN0106 91.79 4. 91.79( 4)
11 Krupka Štěpán CHA0201 85.89 2. 22.58( 3) 0.00( 5) 43.26( 6) 20.05( 2)
12 Romaniuk Vojtěch TJN0205 26.87 5. 26.87( 5)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Synek Antonín DOK0001 B 199.45 1. 100.00( 1) 99.45( 2)
2 Šklíba David TJN9902 B 193.77 1. 100.00( 1) 93.77( 2)
3 Bradáč Jakub LLI0002 100.00 1. 100.00( 1)
3 Pavel Martin TJN0004 100.00 1. 100.00( 1)