Výsledky závodu: Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro - stav po 6 závodech

Datum:
01.04.2019
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) MAS Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) MAS Ano Ano
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček BSO Ano Ano
2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu BSO Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati KRL Ne Ne
2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček KRL Ne Ne
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček SKV Ne Ne
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček SKV Ne Ne
2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček SKV Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Stehlíková Tereza LPM0951 876.99 1. 222.09( 1)206.20( 1) 235.92( 1) 209.75( 1)209.23( 1)
2 Fišáková Leona MLA1151 807.43 2. 204.59( 2)198.12( 2)177.11( 3) 198.08( 2)137.67( 5) 206.64( 2)
3 Ječmenová Veronika ONO0950 712.86 1. 72.26(10) 171.38( 8)146.10( 7) 200.00( 1)190.33( 3)151.15( 6)
4 Hanáková Aneta KRL0951 681.69 2. 139.72( 4)195.68( 3)186.97( 2) 117.25( 7) 159.32( 5)
5 Urbánková Lucie ONO1150 633.46 3. 118.76( 5) 121.81(11)164.79( 5)186.68( 3) 97.25( 8) 160.18( 4)
6 Andělová Viktorie VPM1155 624.51 3. 108.05( 7)185.16( 5) 147.17( 4)184.13( 3)
7 Vodrážková Barbora VPM1050 444.87 2. 82.17( 9)162.78( 9) 199.92( 2)
8 Čadková Michaela KRL0954 345.39 3. 173.32( 3) 172.07( 4)
9 Blechová Adéla KRL1055 334.26 6. 182.71( 6)151.55( 6)
10 Beránková Julie VPM1051 304.53 4. 113.37( 6)191.16( 4)
11 Šafránková Eliška LPM0953 262.49 7. 84.30( 8)178.19( 7)
12 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 173.96 4. 173.96( 4)
13 Peterková Adéla KRL0953 148.04 10. 148.04(10)
14 Fryšová Žaneta DCH0959 130.42 6. 130.42( 6)
15 Loskotová Lucie BSO0951 76.86 7. 76.86( 7)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Gelnerová Markéta KRL0952 B 851.73 1. 218.79( 1)195.68( 3)215.11( 2) 222.15( 1)191.44( 5)
2 Bodurková Denisa KRL0752 B 765.81 1. 175.78( 5)197.60( 2) 185.18( 3)207.25( 1)
3 Bauerová Aneta SKV0752 B 744.69 2. 188.04( 5)167.94( 3) 192.67( 2)196.04( 3)
4 Kropáčová Zuzana KRL0754 B 738.53 2. 193.92( 2)176.77( 7) 177.99( 5)189.85( 6)
5 Sobotová Kateřina VPM0851 B 718.65 2. 187.29( 3)150.55( 9) 184.10( 4)196.71( 2)
6 Šitrová Štěpánka LPM0850 B 604.12 2. 142.41(10) 192.21( 2)101.64( 6)167.86( 7)
7 Ritterová Lída ONO0851 593.13 4. 166.03( 6)101.91(13)145.48( 4)179.71( 4)
8 Mayerová Daniela KSH0852 444.94 1. 216.96( 1)227.98( 1)
9 Vlašímská Karolína SKV0851 409.01 3. 97.94( 8)131.26(11) 179.81( 3)
10 Maierová Daniela Victoria DCH0753 388.78 1. 182.06( 4)206.72( 1)
11 Dvořáková Kateřina LPM0750 360.22 4. 167.36( 5) 0.00( 9)192.86( 4)
12 Beránková Hedvika VPM0850 287.93 7. 119.35( 7)168.58( 8)
13 Fryšová Andrea DCH0760 281.03 6. 186.88( 6) 94.15( 7)
14 Soukupová Silva SKV0751 240.04 5. 83.59( 5)156.45( 6)
15 Nejedlá Barbora ONO0750 216.66 6. 76.81( 6)139.85( 7)
16 Frühaufová Julie SKV0754 188.15 4. 188.15( 4)
17 Liberdová Magdaléna KSH0851 106.41 12. 106.41(12)
18 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 68.20 8. 68.20( 8)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Kožíšková Kateřina LPM0652 B 824.06 1. 192.60( 3) 204.32( 1)212.63( 1) 205.84( 1)201.27( 2)
2 Kulová Laura ONO0552 B 815.21 1. 189.59( 5) 166.50( 6) 191.65( 5)215.65( 1)201.88( 2)206.03( 1)
3 Urbánková Eva ONO0650 B 762.28 3. 192.25( 4)177.87( 4) 168.91(10) 191.00( 3)188.27( 5)190.76( 4)
4 Beránková Šárka VPM0551 B 754.84 1. 206.77( 1)204.27( 2) 151.10( 9)192.70( 3)
5 Kohoutková Klára BSO0650 B 730.28 3. 166.57( 9) 118.16( 8) 181.10( 8)175.95( 4)192.28( 3)180.95( 8)
6 Ševčíková Anežka ONO0550 B 717.01 2. 114.92(13) 145.03( 7) 192.40( 4)193.35( 2)160.82( 8)170.44(10)
7 Holíková Petra ONO0653 B 709.38 5. 172.18( 8)170.20( 5)186.31( 7)149.93( 6) 165.00( 6) 180.69( 9)
8 Řeháková Mirka SKV0652 706.50 4. 137.13(12) 188.47( 6) 192.17( 4)188.73( 5)
9 Třísková Tereza LPM0653 643.08 5. 139.39(11) 0.00(12) 161.13(11)169.19( 5)164.66( 7)148.10(11)
10 Vlachová Adéla KRL0551 595.39 6. 141.12(10)117.47( 9) 150.99(10)185.81( 6)
11 Fišarová Adéla KRL0651 556.88 7. 103.59(14)109.91(10)157.75(12) 56.09(13) 185.63( 7)
12 Kulichová Daniela BSO0653 484.37 9. 135.48(13)120.39( 9) 95.41(11)133.09(13)
13 Holíková Simona ONO0553 392.05 2. 200.64( 2)191.41( 3)
14 Gelnerová Anna KRL0653 369.47 2. 175.65( 7) 193.82( 2)
15 Vlašímská Bára SKV0651 325.46 3. 193.55( 3)131.91( 7)
16 Riedlova Jitka BSO0654 260.61 8. 133.39(14)127.22( 8)
17 Králová Lucie KRL0658 210.78 12. 20.30(16) 43.44(14)147.04(12)
18 Zmarzláková Olga KRL0552 185.66 6. 185.66( 6)
19 Čadková Marcela KRL0654 181.03 9. 181.03( 9)
20 Benešová Kateřina BSO0652 105.36 14. 0.00(16)105.36(14)
21 Novotná Kristýna DCH0655 64.79 12. 64.79(12)
22 Hajšmanová Anna LPM0651 62.41 11. 62.41(15) 0.00(11)
23 Šobíšková Lucie BSO0651 3.05 15. 3.05(15)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Fišarová Eliška KRL0351 B 393.10 1. 93.10( 3)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Bartošová Marie MLA0451 B 375.73 1. 105.61( 1) 86.53( 2) 89.94( 2) 93.65( 2)
3 Křížková Marie MAS0450 B 252.89 1. 62.67( 8) 42.04( 7) 48.18( 3)100.00( 1)
4 Dítková Markéta SKV0451 B 240.80 2. 36.88( 8) 55.32( 2) 69.08( 3) 79.52( 3)
5 Šauli Kateřina VPM0456 202.17 1. 98.14( 2)104.03( 1)
6 Nejedlá Klára ONO0450 186.29 2. 83.43( 7)102.86( 2)
7 Pecko Sára ONO0452 179.50 4. 88.02( 5) 91.48( 4)
8 Nádeníčková Iva NEK0350 167.79 3. 96.26( 3) 71.53( 5)
9 Ziebová Veronika NEK0450 138.08 6. 84.20( 6) 53.88( 6)
10 Řeháková Gabriela VPM0353 94.84 4. 94.84( 4)
11 Lillová Marie BSO0351 38.57 4. 38.57( 4)
12 Nováková Anna SKV0452 20.33 3. 0.00( 5) 20.33( 3)
13 Hegnerová Adéla LPM0450 18.12 4. 0.00( 4) 18.12( 4)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Marešová Klára NEK0250 B 400.00 1. 91.43( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Staňková Markéta VPM0153 B 183.76 1. 83.76( 3)100.00( 1)
3 Daňková Dominika DCH0258 144.49 2. 80.37( 2) 64.12( 2)
4 Křížová Daniela MAS0250 119.63 2. 95.28( 2) 24.35( 3)
5 Trpáková Daniela DCH0165 100.00 1. 100.00( 1)
6 Raková Eliška BSO0152 43.85 2. 43.85( 2)
D21
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Biersaková Dagmar KRL0051 371.01 1. 94.74( 3) 79.81( 2) 96.46( 2)100.00( 1)
2 Kinkorová Tereza LPM9850 201.36 1. 101.36( 2)100.00( 1)
3 Chvalová Věra LPM9452 201.14 1. 103.90( 1) 97.24( 2)
4 Hanáková Magda KRL9651 193.11 1. 93.11( 5) 100.00( 1)
5 Lučanová Barbora MAS0051 188.75 2. 74.65( 3) 62.77( 2) 51.33( 4)
6 Kubínová Romana SKV9452 169.29 3. 94.56( 4) 74.73( 3)
7 Březinová Marie VPM9191 168.25 1. 68.25( 7) 100.00( 1)
8 Gregorová Kateřina BSO8151 140.05 1. 40.05( 8) 100.00( 1)
9 Urbánková Kateřina ONO9250 133.94 4. 68.89( 6) 65.05( 4)
10 Šilhavá Lucie LPM9451 130.71 3. 51.15( 5) 79.56( 3)
11 Doležalová Dorotka VPM9950 122.55 4. 37.05( 9) 30.73( 5) 54.77( 4)
12 Ševčíková Olga ONO7650 57.53 3. 57.53( 3)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Maunová Martina KSH8051 415.21 1. 89.93( 3)107.76( 1)108.27( 1)109.25( 1)
2 Dítková Jitka SKV7752 411.67 1. 73.12( 8) 91.74( 4) 99.53( 2)101.48( 2)102.68( 1)107.98( 1)
3 Sobotová Jana VPM7250 387.09 2. 104.51( 2) 97.57( 2) 96.08( 3) 88.93( 6)
4 Urbánková Jana ONO7851 350.52 3. 88.79( 4) 82.91( 7) 86.39( 4) 89.27( 3) 81.40( 6) 86.07( 7)
5 Pechová Iva LPM6151 329.49 4. 60.36(11) 70.80( 9) 74.77( 6) 77.63( 5) 87.74( 4) 89.35( 5)
6 Placková Veronika MLA8250 322.08 4. 71.67( 9) 41.48(12) 73.34( 8) 67.49( 7) 86.26( 5) 90.81( 4)
7 Vlašímská Tereza SKV7551 285.57 6. 60.95(10) 67.39(10) 73.95( 7) 68.43( 6) 75.80( 8)
8 Bínová Kathrin MLA6754 279.90 7. 76.80( 7) 52.22(12) 65.75( 8) 62.51(10) 74.84( 9)
9 Bartošová Jana MLA7051 227.22 2. 52.77(13) 76.17( 5) 98.28( 2)
10 Ševčíková Petra ONO7450 218.76 4. 49.95(14) 83.01( 6) 85.80( 4)
11 Šitrová Lucie LPM7857 213.53 10. 57.54(12) 39.50(14) 35.45(12) 45.14(12) 71.35(10)
12 Fišáková Hana MLA7750 200.23 1. 105.56( 1) 94.67( 3)
13 Hejduková Jana BSO7250 195.55 9. 40.19(15) 37.79(16) 62.68(11) 54.89( 9)
14 Gregorová Kateřina BSO8151 183.90 3. 91.70( 5) 92.20( 3)
15 Savičová Gabriela SKV7952 158.44 5. 86.48( 5) 71.96( 9)
16 Fremrová Jaroslava LPM7954 149.47 8. 0.00(16) 6.01(18) 66.46( 9) 77.00( 8)
17 Křížová Lenka KRL7951 133.77 6. 82.75( 6) 51.02(11)
18 Halíková Renata MAS7850 108.90 10. 39.33(15) 25.73(13) 43.84(10)
19 Vodrážková Kateřina VPM7995 101.24 2. 101.24( 2)
20 Bauerová Kateřina SKV7751 93.74 3. 93.74( 3)
21 Kamarytová Martina MLA6651 79.23 7. 79.23( 7)
22 Székelyová Erika MLA7752 79.01 11. 48.13(11) 30.88(11)
23 Bohuslavová Jana LPM7852 74.01 8. 74.01( 8)
24 Pivcová Žaneta MLA8050 72.80 12. 13.08(14) 31.28(13) 28.44(12)
25 Ječmenová Věra ONO8050 68.52 10. 68.52(10)
26 Bredlerová Gabriela SKV7451 39.60 13. 39.60(13)
27 Turková Martina SKV7852 37.88 11. 37.88(11)
28 Richtrová Lucie VPM7451 22.62 17. 22.62(17)
29 Prinzová Nikola MLA8150 19.82 14. 19.82(14)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Šoupová Jana LPM6850 422.14 1. 98.69( 3) 100.51( 2) 98.37( 3) 106.95( 1)104.48( 1)110.20( 1)
2 Kubínová Jana SKV6751 393.53 1. 102.17( 1) 93.28( 3) 98.40( 2) 79.04( 6) 86.50( 6) 99.68( 2)
3 Krausová Marcela LCV7351 361.49 3. 74.03( 5) 93.00( 4) 84.90( 5) 82.68( 5) 95.48( 3) 88.11( 4)
4 Danihelová Janka SKV6552 346.82 3. 72.74( 6) 85.60( 6) 91.72( 4) 74.39(10) 79.38( 7) 90.12( 3)
5 Kamarytová Martina MLA6651 342.52 2. 99.14( 2) 72.56( 7) 83.90( 6) 82.77( 4) 76.71( 7)
6 Tenglerová Helena MLA6551 326.81 2. 82.62( 4) 86.48( 5) 58.79( 9) 98.92( 2)
7 Jelínková Radka MLA6951 314.67 4. 61.33( 7) 57.73(10) 74.62( 9) 91.49( 4) 87.23( 5)
8 Hanáková Marta KRL7151 269.50 2. 83.19( 7) 100.04( 2) 86.27( 6)
9 Zierhutová Michaela LCV7151 233.91 7. 58.04( 8) 37.91( 8) 60.16( 8) 77.80( 7)
10 Vítová Jana BSO7350 197.34 1. 103.22( 1) 94.12( 3)
11 Millionová Hedvika MAS7351 106.33 8. 6.83(10) 24.55(10) 74.95( 8)
12 Lisá Monika ONO6750 106.21 1. 106.21( 1)
13 Beránková Lenka VPM7051 87.15 5. 87.15( 5)
14 Jandová Hana LCV7150 55.11 8. 0.00(11) 32.22(11) 22.89( 8)
15 Hajšmanová Gábina LPM7351 35.09 9. 35.09( 9)
16 Macurová Jana MLA6657 23.80 11. 23.80(11)
17 Marešová Marcela NEK7450 14.53 9. 14.53( 9)
18 Škrlová Hana KRL6951 8.79 12. 8.79(12)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Opavová Stanislava MLA5451 420.98 1. 116.69( 1) 88.93( 4) 100.00( 1)100.00( 1)104.29( 2)
2 Sklenářová Jana MLA6258 318.01 2. 43.86( 5) 93.82( 2) 89.98( 2) 90.35( 3)
3 Mágrová Ivana LCV5550 249.77 3. 0.00( 6) 87.55( 3) 83.09( 3) 79.13( 5)
4 Šplinarová Jana SKV6451 246.43 1. 60.86( 4) 85.57( 4)100.00( 1)
5 Kubátová Lenka SKV5551 239.34 2. 102.48( 2) 65.86( 4) 71.00( 6)
6 Šilhavá Jana LPM5951 192.41 2. 102.18( 2) 90.23( 3)
7 Nováková Svatava SKV5351 190.08 1. 105.36( 1) 84.72( 2)
8 Janečková Eva LPM6150 141.64 3. 81.13( 3) 60.51( 6)
9 Doležalová Liběna VPM5950 115.56 4. 59.47( 4) 56.09( 7)
10 Martínková Věra VPM5351 107.29 1. 107.29( 1)
11 Bouchalová Zdena VPM5757 62.12 5. 62.12( 5)
12 Krejčová Vlasta SKV6351 52.73 7. 52.73( 7)
13 Dlouhá Lenka MAS5150 18.65 3. 18.65( 3)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Savičová Irena SKV5352 398.08 1. 93.03( 3)105.05( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Zenkerová Miluše LCV4550 335.85 1. 0.00( 6) 66.62( 4) 84.91( 2) 84.32( 2)100.00( 1) 0.00( 3)
3 Horáková Magdalena NEK4950 226.18 2. 50.57( 4) 42.42( 6) 68.81( 4) 49.70( 3) 57.10( 2) 0.00( 4)
4 Jedličková Jindra VPM4550 222.48 1. 105.99( 1)116.49( 1)
5 Brabcová Jindra LCV4750 115.64 2. 26.38( 5) 60.38( 5) 27.31( 4) 1.57( 2)
6 Beránková Pavla VPM4350 100.98 2. 100.98( 2)
7 Opavová Stanislava MLA5451 100.00 1. 100.00( 1)
8 Dlouhá Lenka MAS5150 79.43 3. 79.43( 3)
9 Bohuslavová Věra LPM4850 78.46 3. 78.46( 3)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Placek Tomas MLA0902 832.99 1. 205.15( 2)186.92( 4) 214.68( 1)203.60( 1)195.01( 4) 209.56( 1)
2 Parula Egon LPM1000 809.06 1. 183.28( 4) 194.82( 3)209.83( 2)193.16( 3) 207.77( 1)196.64( 2)
3 Štěrba Lukáš SKV1001 764.91 2. 178.48( 5)163.58( 7) 175.49( 3) 203.25( 2)191.19( 5)191.99( 4)
4 Brabec Zdeněk MAS1001 650.67 2. 122.99( 7)187.11( 4)196.42( 2)144.15( 8)
5 Bejvančický Jan KRL1003 575.30 6. 147.23( 8) 134.20( 6) 164.87( 9)129.00(10)
6 Gregor Richard BSO0900 563.45 3. 173.83( 4) 195.81( 3)193.81( 3)
7 Houba Vojtěch KRL1002 561.02 7. 170.06( 7)106.85(10) 0.00( 9) 180.14( 7)103.97(11)
8 Prinz Mikuláš MLA0901 542.99 6. 173.23( 6) 189.48( 6)180.28( 6)
9 Švejda Pavel BSO0901 515.91 8. 45.14( 9) 132.52( 9) 13.45( 8) 107.46( 8)138.85(10)137.08( 9)
10 Anděl Robin VPM0901 416.44 1. 206.92( 1)209.52( 1)
11 Kříž Matěj KRL0901 383.59 2. 187.93( 3)195.66( 2)
12 Ritter Jakub ONO1000 338.06 5. 166.74( 6) 171.32( 5)
13 Šitra Šimon LPM1001 324.73 6. 0.00(11) 153.33( 6) 171.40( 7)
14 Křížek Vilém MAS1000 203.43 5. 160.01( 5) 43.42( 9)
15 Chalupa Šimon ONO0901 186.34 5. 186.34( 5)
16 Šebian Samuel KRL0903 176.32 5. 176.32( 5)
17 Beneš Jan MLA1000 165.67 8. 165.67( 8)
18 Křenek Jan VPM1101 156.70 8. 156.70( 8)
19 Černý Antonín ONO1001 147.19 7. 147.19( 7)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Janoch Mikuláš MLA0700 B 795.26 1. 198.79( 2)163.35( 7) 178.13( 6) 202.19( 1)195.62( 3)198.66( 3)
2 Brabec Matěj MAS0701 B 791.21 1. 198.62( 3)147.76( 8) 191.57( 3)199.39( 2)160.93(11) 201.63( 1)
3 Stehlík Jakub LPM0700 B 788.14 2. 194.28( 5)190.11( 4)204.02( 2) 199.73( 2)179.69( 9)
4 Donda Jakub ONO0700 B 782.54 2. 186.91( 7)197.49( 2)184.05( 5) 198.43( 3)148.66(14) 199.71( 2)
5 Turek Jakub SKV0801 B 780.47 1. 184.74( 8) 194.30( 3)190.21( 4)156.96( 6) 204.65( 1)191.31( 4)
6 Vodrážka Štěpán VPM0802 B 739.08 4. 197.23( 4)173.38( 6) 186.34( 5)182.13( 8)
7 Křížek Ivo MAS0801 B 707.46 5. 190.32( 6)179.77( 5)174.56( 8)162.81( 5)
8 Petruš Ondřej MLA0701 B 695.45 6. 169.52(11) 169.32( 9) 171.33( 7)185.28( 6)
9 Pávek Štěpán NEK0700 B 678.69 4. 178.66(10)126.62( 9) 135.99(12) 191.70( 4)172.34(12)
10 Kule Oliver ONO0701 643.95 4. 131.43(18) 0.00(14) 176.92( 7)168.33( 4)111.17(17) 167.27(13)
11 Vít Tomáš BSO0800 642.49 7. 143.28(11)153.92( 7)162.11(10)183.18( 7)
12 Bejvančický Josef KRL0703 627.12 8. 159.14(12) 125.59(14) 169.09( 8)173.30(11)
13 Tříska Lukáš LPM0800 607.30 8. 142.36(14) 155.81(10)148.16( 8)131.29(16) 160.97(15)
14 Krs Jakub VPM0801 589.77 9. 145.65(13)103.04(10) 163.67( 9)177.41(10)
15 Plevný Albert DCH0711 567.73 1. 202.58( 1)208.21( 1) 156.94(12)
16 Mála Matyáš MAS0800 539.60 9. 137.96(15) 74.83(12) 132.80(13)139.43( 9)107.37(18) 129.41(17)
17 Kváč Miroslav MLA0800 499.03 9. 182.84( 9) 152.77(13)163.42(14)
18 Pjenčák Adam MAS0802 398.86 11. 137.01(16) 80.91(11) 77.52(15)103.42(11) 0.00(20) 72.14(18)
19 Halík Libor MAS0700 392.55 10. 132.66(17) 66.62(13) 65.60(16)127.67(10)
20 Herman Ondřej MLA0801 391.84 15. 101.88(19) 133.71(15)156.25(16)
21 Anděl Robin VPM0901 363.30 5. 176.44( 6)186.86( 5)
22 Škrle Michael KRL0702 204.40 1. 204.40( 1)
23 Beneš Josef MLA0702 23.17 19. 23.17(19)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Němec David LPM0504 B 792.66 1. 196.40( 2)196.51( 3)187.88( 3) 202.03( 1)197.72( 2)
2 Pivec Jan MLA0503 B 789.99 1. 192.49( 4)187.44( 4)185.03( 4) 213.17( 1)196.89( 3)170.05( 9)
3 Svoboda Antonín VPM0601 B 788.55 1. 187.69( 5)198.41( 2) 194.61( 4)207.84( 1)
4 Janoch Samuel MLA0502 B 783.84 2. 193.38( 3)173.68( 6) 201.88( 2)177.40( 4) 201.08( 2)187.50( 5)
5 Meduna Filip ONO0603 B 761.10 2. 176.12( 9)174.00( 5) 200.81( 2)189.73( 5)194.44( 3)
6 Sobota Ondřej VPM0502 B 687.21 6. 184.36( 6)147.65( 8) 174.64( 7)180.56( 7)
7 Havlíček Viktor BSO0602 653.14 5. 112.91(14) 98.48(13) 158.83( 5)132.70( 5)175.27( 6)186.34( 6)
8 Ječmen Matyáš ONO0600 651.77 3. 147.89(12)119.97(11) 156.86( 6)186.03( 3)117.37(11) 160.99(12)
9 Spiřík František BSO0603 594.47 4. 153.05(11)114.22(12) 138.74( 9)188.46( 4)
10 Šoupa Martin LPM0500 568.03 6. 123.70(13)131.75(10)100.50(10) 116.18( 6) 143.88( 8)168.70(10)
11 Černý Jonáš MLA0501 544.38 1. 179.44( 8)154.70( 7)210.24( 1)
12 Veseleňák Karel BSO0601 495.28 7. 115.03( 9) 87.52( 7)128.66(10)164.07(11)
13 Myslík Vojtěch ONO0602 430.84 8. 158.21(10) 97.18(14) 175.45( 8)
14 Stehlík Šimon LPM0501 415.31 1. 210.22( 1)205.09( 1)
15 Šustr Ondřej KSH0501 217.92 9. 76.91(16)141.01( 9)
16 Kurz Ondřej VPM0503 179.68 7. 179.68( 7)
17 Košina Tobiáš SKV0502 133.09 7. 133.09( 7)
18 Frühauf Matyáš SKV0501 122.58 8. 122.58( 8)
19 Szabó Vojtěch LPM0503 110.06 15. 110.06(15)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Havlíček Albert BSO0304 B 402.40 1. 100.00( 1) 82.78( 2) 101.24( 2) 87.82( 2) 113.34( 1)
2 Vendelberger Tomáš MAS0302 B 379.18 1. 93.35( 2) 93.28( 3)100.00( 1) 27.41( 5) 92.55( 3)
3 Milota Břetislav MLA0300 B 373.47 1. 105.47( 1) 84.18( 3) 99.54( 2) 84.28( 6)
4 Grohmann Jan VPM0403 342.36 1. 73.86( 3)100.00( 1) 79.20( 4) 89.30( 4)
5 Weissar Samuel LPM0300 272.55 2. 81.57( 4) 96.87( 3) 94.11( 2)
6 Bauer Matyáš SKV0402 175.59 1. 100.00( 1) 75.59( 7)
7 Břečka Vojtěch LPM0302 158.81 5. 71.49( 5) 87.32( 5)
8 Houška Jindřich LPM0405 63.10 6. 63.10( 6)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Kováč František MLA0201 B 392.64 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 54.69( 4) 92.64( 3)
2 Kurz Šimon VPM0208 B 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Newiak Nick NEK0101 B 172.89 2. 74.05( 2) 98.84( 2)
4 Lill Petr BSO0203 167.66 2. 77.77( 5) 89.89( 2)
5 Šustr Antonín KSH0201 138.87 2. 90.40( 2) 48.47( 5)
6 Hejduk Zdeněk BSO0201 135.95 3. 87.26( 3) 48.69( 4)
7 Svatek Daniel DCH0113 131.10 3. 81.07( 4) 50.03( 3)
8 Hlinovský Ondřej VPM0102 62.47 3. 62.47( 3)
H21
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Šulc Marek MAS9302 316.05 2. 81.23( 4) 34.35( 5) 80.20( 4) 70.44( 5) 66.04( 4) 84.18( 2)
2 Kamaryt Tomáš VPM8807 296.86 1. 96.86( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Stehlík Petr LPM7903 208.52 1. 99.74( 2) 108.78( 1)
4 Redlich Tomáš MAS8200 207.48 2. 107.31( 2)100.17( 2)
5 Pova Ondřej KRL9304 193.75 1. 101.87( 1) 91.88( 3)
6 Hegner Lukáš LPM8104 113.97 4. 72.41( 5) 41.56( 4)
7 Bouchal Jiří VPM8449 111.26 1. 111.26( 1)
8 Ritter Aleš ONO7401 109.88 1. 109.88( 1)
9 Hejduk Jan BSO0001 106.34 7. 46.48( 8) 59.86( 7)
10 Sova František LPM9702 98.40 3. 98.40( 3)
11 Rambousek Karel BSO7907 89.95 3. 89.95( 3)
12 Frank Jiří MAS9600 84.93 5. 67.84( 5) 17.09( 8)
13 Bartoš Vojtěch MLA9802 83.91 3. 83.91( 3)
14 Řehořek Tomáš SKV9601 78.60 2. 78.60( 2)
15 Ječmen Vladimír ONO7900 73.15 4. 73.15( 4)
16 Šilhavý Jakub LPM8500 69.38 3. 69.38( 3)
17 Ševčík Petr ONO7200 67.79 6. 67.79( 6)
18 Zieba Jakub NEK9800 57.45 6. 57.45( 6)
19 Macura Vít MLA9800 55.92 7. 55.92( 7)
20 Vonášek Adam LPM9101 52.29 6. 42.29( 8) 10.00( 6)
21 Pešek Martin LPM9602 51.57 6. 51.57( 6)
22 Kamaryt Michal MLA9205 49.73 7. 49.73( 7)
23 Knepr Lukáš BSO9401 39.37 9. 39.37( 9)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Vlašímský Robert SKV7201 408.46 1. 93.84( 5) 101.22( 1) 93.96( 3)107.71( 1)105.57( 1) 85.77(10)
2 Kovář Jindřich MAS6800 396.21 1. 104.02( 1) 97.10( 4) 99.05( P) 90.93( 7) 96.04( 3)
3 Milota Josef MLA5801 368.87 3. 95.20( 3) 71.90( 9) 83.38( 4) 93.71( 5) 96.58( 3)
4 Nejedlý Ladislav ONO7501 356.91 3. 88.54(10) 63.65(14) 73.24( 6) 95.08( 3) 82.07(11) 91.22( 5)
5 Dvořák Pavel LPM7805 350.53 4. 90.00( 9) 68.91(11) 62.64(12) 94.30( 4) 81.91(12) 84.32(12)
6 Pilař Karel MAS5501 350.15 5. 88.07(11) 69.54(10) 87.54( P) 91.49( 5) 83.05(13)
7 Šitra Vladimír LPM7904 343.48 4. 73.30(12) 62.77(16) 64.84(11) 91.18( 6) 92.41( 4) 86.59( 7)
8 Ječmen Vladimír ONO7900 339.95 4. 94.92( 4) 77.34( 8) 71.17( 7) 81.19(13) 86.50( 8)
9 Placek Petr MLA8000 300.21 7. 50.56(17) 35.25(20) 41.78(19) 89.88( 7) 73.36(14) 86.41( 9)
10 Pávek Jiří NEK7700 298.27 6. 51.17(16) 50.79(17) 66.32(10) 90.74( 8) 90.04( 6)
11 Křížek Filip MAS7800 288.53 2. 64.40(14) 79.32( 7) 47.59(17) 97.22( 2)
12 Ševčík Petr ONO7200 288.08 3. 63.37(15) 69.70( 8) 58.97(18) 96.04( 3)
13 Dítko Jan SKV7301 277.99 9. 70.68(13) 21.34(21) 58.68(13) 76.38( 9) 60.68(17) 70.25(15)
14 Turek Jan SKV7302 272.65 5. 91.92( 7) 92.50( 5) 14.60(22) 73.63(10)
15 Sedláček Tomáš KRL6401 270.95 11. 56.80(15) 64.85(13) 58.68(13) 72.74(11) 71.37(15) 61.99(17)
16 Bauer Lukáš SKV7701 263.91 1. 74.08( 5) 87.44( 9)102.39( 1)
17 Pivec Lukáš MLA7600 260.32 8. 41.93(20) 35.43(19) 42.27(18) 83.74( 8) 65.33(16) 68.98(16)
18 Řehák Miroslav SKV7101 257.34 2. 93.09( 6) 66.40( 9) 97.85( 2)
19 Kožíšek Petr LPM7603 226.60 6. 49.67(18) 91.25( 6) 85.68(11)
20 Holík Jaromír ONO7502 210.36 12. 47.84(19) 0.00(24) 32.87(20) 71.76(12) 57.89(19)
21 Fišar Miroslav KRL7201 208.10 8. 90.09( 8) 66.55(12) 51.46(16)
22 Badura Václav SKV8101 188.19 2. 100.78( 2) 87.41( 6)
23 Petruš Marek MLA7500 186.04 14. 53.72(15) 54.08(20) 78.24(14)
24 Hegner Lukáš LPM8104 184.47 2. 82.90(10)101.57( 2)
25 Pjenčák Roman MAS7501 165.49 13. 3.44(21) 6.74(22) 32.32(21) 40.69(13) 33.04(21) 59.44(18)
26 Ritter Aleš ONO7401 107.83 1. 107.83( 1)
27 Stehlík Petr LPM7903 100.68 2. 100.68( 2)
28 Rambousek Karel BSO7907 98.21 2. 98.21( 2)
29 Beránek Jan VPM7202 98.10 3. 98.10( 3)
30 Kříž Dušan KRL7800 38.05 18. 38.05(18)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Bartoš Luděk MLA6701 420.87 1. 104.52( 2) 103.91( 1)102.51( 1)109.93( 1)100.74( 1)
2 Urbánek Lumír ONO6701 398.62 1. 105.46( 1) 99.61( 2) 96.22( 3) 97.33( 3)
3 Kamaryt Miloš MLA6404 386.83 1. 90.02( 3)102.47( 1) 95.80( 4) 98.54( 2) 70.37( 6)
4 Mareš Alexander NEK7300 367.55 2. 80.30( 5) 97.92( 3) 80.22( 7) 89.60( 4) 99.73( 2)
5 Weissar Petr LPM7020 349.40 3. 7.92(13) 94.72( 4) 81.66( 6) 73.49( 9) 99.53( 3)
6 Mayer Tomáš KSH6900 342.59 4. 81.96( 6) 60.79(10) 83.92( 6) 88.62( 5) 88.09( 4)
7 Bína Pavel MLA6708 321.37 5. 72.72( 6) 69.94( 8) 80.61( 7) 87.59( 6) 80.45( 5)
8 Černý Libor MLA6901 270.43 2. 70.39( 7) 99.88( 2)100.16( 2)
9 Šoupa Karel LPM6900 264.98 7. 65.99( 9) 60.38(12) 49.41(12) 62.48( 8) 68.92(10) 67.59( 7)
10 Vlach Miroslav DCH6101 181.31 8. 50.84(11) 52.49(14) 77.98( 8)
11 Vít Vlastimil BSO6800 177.24 4. 91.03( 4) 86.21( 5)
12 Jiroušek Petr LPM7001 153.17 5. 66.60( 8) 86.57( 5)
13 Frühauf Jiří SKV7002 118.42 11. 65.66(11) 52.76(11)
14 Nádeníček Josef NEK7000 116.63 10. 59.96(10) 56.67(13)
15 Černý Marcel MAS7201 105.81 9. 0.00(14) 62.28( 9) 43.53( 9)
16 Šustr Pavel KSH7001 105.77 10. 39.71(12) 66.06(10)
17 Svoboda Radek VPM6903 91.53 3. 91.53( 3)
18 Kohoutek Oldřich BSO7100 86.95 5. 86.95( 5)
19 Šilhavý Miroslav LPM5800 83.95 4. 83.95( 4)
20 Polívka Vratislav VPM7003 83.50 7. 83.50( 7)
21 Staněk Rostislav VPM6801 80.36 7. 80.36( 7)
22 Kropáč Jiří KRL6702 75.11 8. 75.11( 8)
23 Mikeš Roman VPM7002 70.33 9. 70.33( 9)
24 Hanák Martin KRL6701 40.45 11. 40.45(11)
25 Solomko Vladimír BSO7003 7.14 15. 0.00(15) 7.14(15)
26 Kozelka Jan LCV7000 0.68 8. 0.00(16) 0.68( 8)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Blažek Jiří VPM5009 366.55 1. 91.32( 3) 77.26( 4) 97.97( 3)100.00( 1)
2 Štěrba Jiří SKV6401 274.60 2. 70.00( 5) 100.34( 2) 64.29( 4) 39.97( 3) 32.23( 2)
3 Chotětický Jan MAS5400 245.27 1. 57.67( 6)101.69( 1) 85.91( 2)
4 Čech Petr DCH6002 238.90 4. 83.82( 4) 57.24( 7) 69.31( 5) 28.53( 5) 0.00( 4)
5 Hájek Jiří ONO6400 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Pech Jiří LPM5402 168.83 1. 105.68( 1) 63.15( 5)
7 Hnyk Michal SKV6002 161.97 3. 95.38( 3) 66.59( 3)
8 Doležal Jan VPM5701 122.95 6. 37.40( 6) 48.42( 8) 37.13( 6)
9 Janošík Lubomír KSH5901 103.01 2. 103.01( 2)
10 Šilhavý Miroslav LPM5800 102.48 1. 102.48( 1)
11 Hájek Jan MAS5401 102.14 2. 102.14( 2)
12 Macura Jaroslav MLA5903 91.53 4. 91.53( 4)
13 Michalec Jan DCH5701 65.89 2. 65.89( 2)
14 Valeš Milan LPM6000 8.78 9. 8.78( 9)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Jirásek Jaroslav DCH4701 411.95 1. 100.00( 1)100.00( 1)104.75( 1)107.20( 1) 90.43( 4)
2 Fišák Jan MLA4401 404.67 1. 98.27( 2)101.45( 2)104.95( 1)100.00( 1)
3 Nykles Vladimír VPM4702 317.98 2. 72.09( 2) 72.52( 4) 82.02( 6) 91.35( 3)
4 Sklenář Jan MLA4201 267.92 2. 87.95( 5) 81.12( 5) 98.85( 2)
5 Mágr Zdeněk LCV5000 265.29 3. 66.85( 7) 65.47( 6) 80.19( 6) 52.78( 3)
6 Kubát Jaroslav SKV5203 261.13 2. 80.41( 2) 84.51( 4) 96.21( 3)
7 Valeška Rudolf LCV4700 259.69 3. 77.04( 3) 92.75( 4) 89.90( 5)
8 Schimm Dieter BSO4401 96.98 3. 96.98( 3)
9 Frey Jaromír ONO4100 84.26 2. 84.26( 2)
10 Fiala Miloš KSH4801 38.42 3. 38.42( 3)
11 Schejbal Ladislav DCH5301 4.69 5. 1.07( 5) 3.62( 7)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
MAS 3
MAS 4
BSO 5
BSO 6
1 Fišák Jan MLA4401 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Frey Jaromír ONO4100 100.00 1. 100.00( 1)
3 Bohuslav Václav LPM4201 94.02 2. 94.02( 2)
4 Sklenář Jan MLA4201 85.52 2. 85.52( 2)