Výsledky závodu: Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim - stav po 2 závodech

Datum:
01.09.2019
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček NEK Ano Ano
2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček NEK Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček ONO Ne Ne
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček ONO Ne Ne
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček LPM Ne Ne
2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček VPM Ne Ne
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček JES Ne Ne
2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček JES Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
D10
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Šafránková Eliška LPM0953 200.00 1. 167.99( 3) 200.00( 1)
2 Ječmenová Veronika ONO0950 200.00 1. 200.00( 1)
3 Hanáková Aneta KRL0951 191.19 2. 180.44( 2) 191.19( 2)
4 Dvořáková Tereza LPM0952 176.56 3. 39.33( 5) 176.56( 3)
5 Urbánková Lucie ONO1150 164.59 4. 147.54( 4) 164.59( 4)
D12
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Mayerová Daniela KSH0852 B 212.00 1. 204.01( 1) 212.00( 1)
2 Gelnerová Markéta KRL0952 B 201.50 2. 201.50( 2)194.00( 2)
3 Bodurková Denisa KRL0752 B 194.49 3. 194.49( 3)188.21( 4)
4 Frühaufová Julie SKV0754 B 194.00 2. 194.00( 2)
5 Stehlíková Tereza LPM0951 184.78 4. 184.78( 4)125.41( 5)
6 Šitrová Štěpánka LPM0850 181.61 5. 181.61( 5)125.41( 5)
7 Ritterová Lída ONO0851 173.97 6. 173.97( 6)109.60( 8)
8 Dvořáková Kateřina LPM0750 147.64 7. 147.64( 7)124.56( 7)
9 Vlašímská Karolína SKV0851 117.51 8. 117.51( 8)109.53( 9)
10 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 101.37 9. 101.37( 9)
D14
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Gelnerová Anna KRL0653 B 204.33 1. 204.33( 1)199.85( 4)
2 Urbánková Eva ONO0650 B 200.32 2. 200.32( 2)199.90( 3)
3 Kulová Laura ONO0552 B 200.05 1. 195.35( 3) 200.05( 1)
4 Kožíšková Kateřina LPM0652 B 200.05 1. 194.72( 4) 200.05( 1)
5 Kadlecová Tereza VEY0650 B 172.89 5. 172.89( 5)
6 Vlašímská Bára SKV0651 170.87 6. 170.87( 6)147.02( 6)
7 Kohoutková Klára BSO0650 164.51 7. 164.51( 7)122.29( 7)
8 Třísková Tereza LPM0653 152.55 5. 152.55( 8)147.07( 5)
9 Holíková Petra ONO0653 124.46 8. 124.46( 9)120.81( 8)
10 Ševčíková Anežka ONO0550 120.71 9. 100.64(11) 120.71( 9)
11 Kocumová Linda ONO0654 107.96 10. 107.96(10) 0.00(10)
D16
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Nejedlá Klára ONO0450 B 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Ziebová Veronika NEK0450 B 56.13 2. 36.78( 4) 56.13( 2)
3 Křížková Marie MAS0450 52.54 2. 52.54( 2) 43.19( 4)
4 Dítková Markéta SKV0451 43.26 3. 42.37( 3) 43.26( 3)
D21
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Hanáková Magda KRL9651 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Doležalová Dorotka VPM9950 65.86 2. 65.86( 2)
3 Ondrová Kateřina SKV8951 62.03 3. 62.03( 3)
D35
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Dítková Jitka SKV7752 105.92 1. 105.92( 1)105.91( 1)
2 Urbánková Jana ONO7851 99.91 2. 71.19( 5) 99.91( 2)
3 Křížová Lenka KRL7951 99.44 2. 99.44( 2)
4 Fišáková Hana MLA7750 94.65 3. 94.65( 3)
5 Vlašímská Tereza SKV7551 94.18 3. 67.99( 6) 94.18( 3)
6 Turková Martina SKV7852 74.73 4. 74.73( 4) 51.66( 8)
7 Placková Veronika MLA8250 73.36 4. 56.84( 9) 73.36( 4)
8 Šitrová Lucie LPM7857 73.17 5. 66.98( 7) 73.17( 5)
9 Pivcová Žaneta MLA8050 71.54 6. 49.59(10) 71.54( 6)
10 Bínová Kathrin MLA6754 57.78 8. 57.78( 8)
11 Hejduková Jana BSO7250 54.67 7. 38.66(12) 54.67( 7)
12 Ševčíková Olga ONO7650 49.40 11. 49.40(11)
D45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Ševčíková Petra ONO7450 108.59 1. 97.73( 3) 108.59( 1)
2 Kolovská Ilona LPM6352 104.16 1. 104.16( 1)
3 Šoupová Jana LPM6850 103.16 2. 98.11( 2) 103.16( 2)
4 Žandová Marie SKV6551 88.24 3. 82.19( 4) 88.24( 3)
5 Kubínová Jana SKV6751 85.54 4. 77.63( 6) 85.54( 4)
6 Jelínková Radka MLA6951 78.69 5. 78.69( 5)
7 Zierhutová Michaela LCV7151 70.25 5. 35.86( 8) 70.25( 5)
8 Millionová Hedvika MAS7351 61.14 6. 42.75( 7) 61.14( 6)
9 Škrlová Hana KRL6951 17.77 7. 17.77( 9) 0.00( 7)
D55
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Nováková Svatava SKV5351 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Kubátová Lenka SKV5551 95.65 2. 95.65( 2)
3 Šplinarová Jana SKV6451 76.25 3. 60.63( 3) 76.25( 3)
4 Sklenářová Jana MLA6258 69.87 2. 69.87( 2) 56.23( 4)
5 Mágrová Ivana LCV5550 54.03 4. 54.03( 4) 45.04( 5)
6 Gabrielová Šárka ONO5950 53.65 5. 53.65( 5)
D65
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Savičová Irena SKV5352 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Dlouhá Lenka MAS5150 94.98 2. 94.98( 2)
H10
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Placek Tomas MLA0902 208.51 1. 182.25( 6) 208.51( 1)
2 Štěrba Lukáš SKV1001 205.29 1. 205.29( 1)198.14( 2)
3 Ritter Jakub ONO1000 202.76 2. 202.76( 2)177.40( 4)
4 Kříž Matěj KRL0901 193.35 3. 191.95( 3) 193.35( 3)
5 Houba Vojtěch KRL1002 184.49 4. 184.49( 4) 46.56(10)
6 Brabec Zdeněk MAS1001 184.34 5. 184.34( 5)167.53( 5)
7 Placek Nikolas MLA1200 171.14 6. 171.14( 7)143.33( 6)
8 Beneš Jan MLA1000 153.47 7. 153.47( 8)134.66( 7)
9 Křížek Vilém MAS1000 140.19 8. 140.19( 9)122.38( 8)
10 Šitra Šimon LPM1001 96.85 9. 89.34(10) 96.85( 9)
H12
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Škrle Michael KRL0702 B 202.53 1. 202.53( 1)199.11( 3)
2 Turek Jakub SKV0801 B 202.09 1. 202.09( 2)200.48( 1)
3 Donda Jakub ONO0700 B 200.41 2. 188.19( 4) 200.41( 2)
4 Brabec Matěj MAS0701 B 195.38 3. 195.38( 3)178.73( 4)
5 Kule Oliver ONO0701 B 171.19 5. 171.19( 5)168.72( 5)
6 Petruš Ondřej MLA0701 162.91 6. 162.91( 6)135.31( 8)
7 Pávek Štěpán NEK0700 137.69 6. 129.50( 8) 137.69( 6)
8 Beneš Josef MLA0702 135.53 7. 97.62(10) 135.53( 7)
9 Tříska Lukáš LPM0800 133.39 7. 133.39( 7) 78.64( 9)
10 Mála Matyáš MAS0800 124.52 9. 124.52( 9) 62.72(11)
11 Křížek Ivo MAS0801 90.33 10. 90.33(11) 63.15(10)
12 Pjenčák Adam MAS0802 88.99 12. 88.99(12)
H14
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Stehlík Jakub LPM0700 B 210.84 1. 210.84( 1)206.55( 1)
2 Pivec Jan MLA0503 B 204.13 2. 198.14( 2) 204.13( 2)
3 Meduna Filip ONO0603 B 191.03 3. 191.03( 3)
4 Černý Jonáš MLA0501 B 189.32 3. 189.32( 3)
5 Janoch Samuel MLA0502 186.10 4. 186.10( 4)
6 Myslík Vojtěch ONO0602 173.46 4. 173.46( 4)138.94( 6)
7 Kropáč Filip KRL0503 159.83 5. 138.68( 6) 159.83( 5)
8 Ječmen Matyáš ONO0600 149.71 5. 149.71( 5)
9 Šoupa Martin LPM0500 132.05 7. 132.05( 7)
10 Veseleňák Karel BSO0601 99.77 8. 99.77( 8)
H16
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Weissar Samuel LPM0300 B 103.05 1. 103.05( 1)100.00( 1)
2 Grohmann Jan VPM0403 B 101.66 2. 101.66( 2) 99.49( 3)
3 Pavlásek Albert LPM0304 B 99.87 2. 70.74( 6) 99.87( 2)
4 Havlíček Albert BSO0304 95.29 3. 95.29( 3) 43.63( 4)
5 Milota Břetislav MLA0300 89.34 4. 89.34( 4)
6 Vendelberger Tomáš MAS0302 87.18 5. 87.18( 5) 17.58( 5)
H18
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Kováč František MLA0201 B 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Hejduk Zdeněk BSO0201 B 98.73 2. 97.05( 2) 98.73( 2)
3 Bureš Radek MLA0102 82.04 3. 82.04( 3)
H21
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Ritter Aleš ONO7401 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Macura Jan MLA9306 79.67 2. 79.67( 2)
3 Rambousek Karel BSO7907 78.16 2. 78.16( 2)
4 Šulc Marek MAS9302 73.79 3. 54.51( 3) 73.79( 3)
5 Hejduk Jan BSO0001 45.88 4. 14.34( 4) 45.88( 4)
6 Macura Vít MLA9800 12.20 5. 12.20( 5)
H35
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Stehlík Petr LPM7903 113.68 1. 103.57( 1) 113.68( 1)
2 Bauer Lukáš SKV7701 99.76 2. 99.76( 2)
3 Ševčík Petr ONO7200 97.58 2. 86.25( 5) 97.58( 2)
4 Vlašímský Robert SKV7201 96.67 3. 96.67( 3) 78.97( 7)
5 Křížek Filip MAS7800 91.00 3. 91.00( 4) 88.74( 3)
6 Milota Josef MLA5801 84.47 4. 72.28( 8) 84.47( 4)
7 Pilař Karel MAS5501 84.18 5. 78.05( 6) 84.18( 5)
8 Placek Petr MLA8000 84.18 5. 72.51( 7) 84.18( 5)
9 Pivec Lukáš MLA7600 73.10 8. 64.10(13) 73.10( 8)
10 Petruš Marek MLA7500 72.94 9. 64.75(12) 72.94( 9)
11 Šitra Vladimír LPM7904 70.70 10. 51.29(14) 70.70(10)
12 Kožíšek Petr LPM7603 70.70 10. 37.26(17) 70.70(10)
13 Turek Jan SKV7302 70.38 11. 65.79(11) 70.38(12)
14 Dvořák Pavel LPM7805 67.47 13. 46.34(15) 67.47(13)
15 Nejedlý Ladislav ONO7501 66.38 9. 66.38( 9)
16 Badura Václav SKV8101 66.09 10. 66.09(10)
17 Dítko Jan SKV7301 48.90 14. 48.90(14)
18 Kříž Dušan KRL7800 37.40 16. 37.40(16)
19 Pjenčák Roman MAS7501 30.80 18. 30.80(18)
H45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Urbánek Lumír ONO6701 110.01 1. 110.01( 1)100.70( 1)
2 Kohoutek Oldřich BSO7100 100.70 1. 91.74( 3) 100.70( 1)
3 Černý Libor MLA6901 98.61 3. 98.61( 3)
4 Käss Pavel BSO7000 98.25 2. 98.25( 2) 85.14( 4)
5 Weissar Petr LPM7020 82.76 4. 82.76( 4) 71.58( 5)
6 Šoupa Karel LPM6900 79.57 5. 79.57( 5) 53.86( 8)
7 Bodurka Jaroslav KRL7301 79.53 6. 79.53( 6)
8 Bína Pavel MLA6708 66.03 7. 66.03( 7)
9 Kropáč Jiří KRL6702 62.04 7. 62.04( 8) 57.29( 7)
10 Mayer Tomáš KSH6900 59.17 6. 59.17( 6)
11 Solomko Vladimír BSO7003 33.36 9. 33.36( 9)
H55
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Blažek Jiří VPM5009 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Macura Jaroslav MLA5903 99.61 2. 99.61( 2)
3 Čech Petr DCH6002 54.23 2. 31.02( 3) 54.23( 2)
4 Kadlec Luděk VEY5600 31.00 4. 31.00( 4)
H65
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Janda Josef JES4701 116.64 1. 116.64( 1)113.26( 1)
2 Jirásek Jaroslav DCH4701 100.64 2. 100.64( 2) 93.88( 2)
3 Nykles Vladimír VPM4702 92.86 3. 81.93( 4) 92.86( 3)
4 Kubát Jaroslav SKV5203 88.81 4. 88.81( 4)
5 Valeška Rudolf LCV4700 82.72 3. 82.72( 3)
6 Mágr Zdeněk LCV5000 79.06 5. 46.07( 5) 79.06( 5)
7 Schejbal Ladislav DCH5301 70.07 6. 0.00( 6) 70.07( 6)
H75
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
1 Fišák Jan MLA4401 100.00 1. 100.00( 1) 98.31( 2)
2 Frey Jaromír ONO4100 100.00 1. 83.64( 3) 100.00( 1)
3 Sklenář Jan MLA4201 97.48 2. 91.18( 2) 97.48( 3)
4 Schimm Dieter BSO4401 75.79 4. 75.79( 4) 68.03( 4)
5 Lisý Jan ONO4201 23.69 5. 23.69( 5) 16.08( 5)