Výsledky závodu: Liga Vysočiny podzim 2019 - stav po 4 závodech

Datum:
01.09.2019
Pořadatel:
VYS - Oblast Vysočina
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček CHC Ano Ano
2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček CHC Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček PZR Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček CHT Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček SJI Ano Ne
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček RUZ Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček TTR Ne Ne
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Nováková Anna Marie CTB0951 413.80 1. 193.33( 3) 205.88( 1)207.92( 1)
2 Komárková Radka SJH1151 413.25 1. 211.73( 1)201.52( 2)185.06( 4) 186.26( 4)
3 Dvořáčková Eva OSN1050 399.49 2. 194.94( 2) 192.60( 3) 200.19( 2)199.30( 2)
4 Vítková Eva CHT1053 397.72 1. 187.07( 4)165.42( 5) 175.64( 5) 210.65( 1)
5 Pilná Anna OSN1151 368.53 3. 178.48( 5) 91.01( 6) 167.48( 7) 190.05( 3)
6 Slavíková Barbora CHT0951 248.70 4. 189.97( 4) 58.73(10) 23.02( 6)
7 Havlíčková Hana CHT1153 212.17 5. 141.95( 8) 70.22( 5)
8 Coufalová Júlia SJI0950 191.89 3. 191.89( 3)
9 Kamarádová Tereza PZR0951 169.17 6. 169.17( 6)
10 Szablaturová Nela SJI0952 142.38 6. 142.38( 6)
11 Korecká Eva CHT1054 62.25 9. 62.25( 9)
D10N
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Doleželová Jolana STA1151 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)178.90( 2) 193.80( 2)
2 Mácová Apolena SJI1150 200.00 1. 200.00( 1)
2 Kozderková Jolana PZR1050 200.00 1. 200.00( 1)
4 Korecká Eva CHT1054 161.12 2. 161.12( 2)
5 Slavíčková Julie JHB1051 84.68 3. 84.68( 3)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Oranyová Sylva SJI0751 B 423.32 1. 206.31( 1)217.01( 1)
2 Kopencová Anna SJH0752 B 408.37 1. 194.91( 3)213.46( 1)
3 Charouzová Eliška CHT0851 B 395.61 2. 204.03( 2)174.76( 8) 191.58( 5)186.84( 3)
4 Krátká Eliška SJI0851 B 380.08 2. 180.38( 8)199.70( 2)
5 Komínová Vendula RUZ0751 B 379.31 5. 183.94( 5) 187.96( 5)191.35( 6)137.23(10)
6 Zoulíková Vendula CHT0753 B 378.60 3. 189.66( 3)188.94( 4)180.61( 7) 153.71( 8)
7 Gregorová Julie RUZ0750 B 377.03 2. 184.80( 4)192.23( 2)
8 Paulová Barbora CTB0753 B 372.69 3. 181.93( 6)190.76( 3)
9 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B 372.56 3. 172.83( 8) 177.65( 6)194.91( 3)
10 Škapová Markéta CHT0752 B 355.72 4. 178.50( 7)176.97( 7) 177.22( 4)
11 Janíčková Jolana OSN0777 351.61 5. 178.49( 9)173.12( 5)
12 Dvořáčková Jana OSN0757 321.62 7. 164.72(10)156.90( 7)
13 Potužníková Adéla SJH0754 315.07 6. 146.17( 9)118.96(11) 136.65(12) 168.90( 6)
14 Plachá Nora STA0851 304.82 9. 145.08(10)159.74( 9)
15 Komárková Zbyňka SJH0751 288.24 9. 137.29(11)126.57(10) 132.86(13) 150.95( 9)
16 Nešporová Terezie TTR0852 245.35 12. 125.73(12) 119.62(16)
17 Pejchalová Zuzana SJI0850 221.30 12. 100.33(17)120.97(12)
18 Vítková Hana SJI0750 204.44 1. 204.44( 1)
19 Baďurová Eliška PZR0752 200.66 2. 200.66( 2)
20 Honzáková Nelka JHB0851 148.60 11. 148.60(11)
21 Mácová Rozálie SJI0855 129.72 11. 129.72(11)
22 Boučková Eva CHT0751 128.25 14. 128.25(14)
23 Doležalová Barbora CHT0655 127.72 15. 127.72(15)
24 Jelínková Michaela CTB0851 67.04 13. 0.00(19) 67.04(13)
25 Dostálová Adéla OSN0750 46.00 18. 46.00(18)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Srbová Michaela SJI0551 B 427.15 1. 210.47( 1)210.32( 1) 207.54( 1) 216.68( 1)
2 Blažková Veronika SJH0551 B 401.23 2. 202.76( 2)198.47( 2)169.94( 8) 165.03( 7)
3 Plachá Zita STA0551 B 377.96 3. 186.76( 3)191.20( 3)176.63( 5) 177.67( 5)
4 Doleželová Anna PZR0651 B 377.25 2. 177.25( 6)200.00( 2)
5 Slavíková Tereza CHT0656 B 373.32 2. 160.87( 7) 159.16( 9) 176.29( 6)197.03( 2)
6 Benešová Michaela SJH0651 B 366.13 3. 168.14( 6) 179.84( 5)154.91(12) 186.29( 3)
7 Běloušková Kateřina CTB0752 B 364.50 4. 168.81( 5) 180.70( 4)168.92( 9) 183.80( 4)
8 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B 362.14 4. 180.12( 4)165.08( 8) 182.02( 4)
9 Slavíková Eva CHT0652 329.10 7. 91.49( 9) 174.40( 7)138.91(13) 154.70( 9)
10 Wacková Anna SJI0653 307.44 10. 156.10(10)151.34(10)
11 Halamková Justýna CHT0651 280.97 8. 155.84( 8) 56.01(12) 125.13(15)
12 Nepustilová Kateřina OSN0550 274.71 12. 136.47(14)138.24(12)
13 Pejchalová Veronika SJI0652 259.73 6. 89.90(16)169.83( 6)
14 Oranyová Sylva SJI0751 192.46 3. 192.46( 3)
15 Paulová Pavlína CTB0551 192.36 10. 64.39(10)127.97(10)
16 Jindřichová Eliška SJI0553 172.94 7. 172.94( 7)
17 Mácová Amálie SJI0650 162.87 8. 162.87( 8)
18 Honzáková Lenka JHB0551 156.04 11. 156.04(11)
19 Veselá Tereza CHT0552 141.84 11. 141.84(11)
20 Doležalová Barbora CHT0655 138.21 11. 75.78(11) 62.43(13)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Pilná Klára OSN0452 B 200.00 1. 99.12( 2) 97.85( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kropáčková Vendula CHT0353 B 197.11 1. 97.11( 3)100.00( 1) 89.11( 2)
3 Čápová Eliška STA0451 B 172.91 2. 89.20( 4) 80.83( 3) 83.71( 2) 75.70( 3)
4 Kubáková Nela SJH0451 163.32 1. 103.78( 1) 59.54( 5)
5 Marečková Ema OSN0450 152.91 3. 80.89( 5) 72.02( 3)
6 Nešporová Marie TTR0351 146.50 3. 65.67( 6) 80.83( 3)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Dočkalová Klára SJI0250 B 200.00 1. 100.00( 1) 99.26( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Polanská Nelly PZR0152 B 200.00 1. 68.09( 3) 100.00( 1)100.00( P)
3 Jelínková Adéla RUZ0251 178.01 2. 85.25( 2) 86.53( 3) 91.48( 2) 70.43( 3)
4 Sobotková Klára PZR0351 159.48 2. 79.74( P) 79.74( 2)
5 Starková Terezie CHT0251 151.68 3. 75.84( 3) 75.84( P)
D21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Korecká Lenka CHT8053 211.26 1. 105.63( 1)105.63( P)
2 Kašparová Lucie CHT9652 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( P)
3 Matrasová Vendula CHT8251 186.26 1. 86.26( 4)100.00( 1)
4 Foltýnová Eva SJI0051 172.82 2. 96.60( 3) 76.22( 2)
5 Ondráčková Lucie CHT9254 170.04 5. 85.02( 5) 85.02( P)
6 Fencíková Vladislava JHB6553 123.87 3. 62.11( 8) 61.76( 3)
7 Sadilkova Marie CHT8852 120.84 9. 60.42( 9) 60.42( P)
8 Polednová Hana RUZ8051 97.78 2. 97.78( 2)
9 Míková Michaela SJH8251 88.77 4. 37.89(10) 50.88( 4)
10 Vacková Anna SJI9854 83.04 6. 83.04( 6)
11 Nesrovnalová Iveta JHB8952 80.61 7. 80.61( 7)
12 Binková Jana CHT8651 55.66 2. 27.83( 2) 0.00(11) 27.83( P)
D21D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Martincová Kristýna CHT8551 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P)
1 Pařízková Kateřina PZR7951 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P)
3 Provazníková Ryvolová Kamila CTB8352 140.95 2. 83.80( 3) 57.15( 2)
4 Vacková Anna SJI9854 100.00 1. 100.00( 1)
5 Hofhanzlová Hana RUZ7951 96.13 2. 96.13( 2)
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Kamenická Lenka OSN6955 210.50 1. 100.78( 2) 96.07( 3) 109.72( 1)
2 Šťastná Lenka CTB8351 206.87 1. 100.90( 1) 102.28( 1) 95.64( 2) 104.59( 1)
3 Nechanická Daniela OSN7557 200.20 2. 98.32( 3) 101.66( 2) 98.54( 2)
4 Korecká Lenka CHT8053 194.28 4. 97.14( 4) 97.14( P)
5 Zoulíková Iveta CHT8052 189.30 3. 80.57( 8) 86.53( 5) 94.65( 3) 94.65( P)
6 Paulová Hana CTB7851 180.32 4. 84.70( 6) 88.04( 4) 72.66( 6) 92.28( 4)
7 Dvořáčková Jana OSN7850 172.86 5. 71.29(10) 61.62( 6) 81.67( 5) 91.19( 5)
8 Švecová Iva CHT7151 167.60 4. 83.80( 4) 83.80( P)
9 Ďoubalíková Veronika CHT7351 164.00 7. 82.00( 7) 82.00( P)
10 Srbová Alena SJI7951 156.77 8. 78.03( 9) 78.74( 8)
11 Nešporová Marie TTR7251 156.28 6. 71.49( 8) 84.79( 6)
12 Pařízková Kateřina PZR7951 146.66 10. 73.33( P) 73.33(10)
13 Brychtová Zuzana JHB8053 143.82 7. 63.40(10) 80.42( 7)
14 Sobotková Lenka TTR8151 125.93 12. 60.42(12) 65.51(13)
15 Potužníková Eva SJH7652 123.54 12. 55.39(13) 68.15(12)
16 Klusáčková Lenka CTB8051 122.36 7. 42.89(11) 53.01( 7) 41.16(20) 69.35(11)
17 Přibylová Jana OSN7853 120.29 7. 72.26( 7) 48.03(14)
18 Dvořáčková Jana TTR8154 110.79 9. 32.67(22) 78.12( 9)
19 Kinštová Dominka SJH8051 96.86 3. 96.86( 3)
20 Cíchová Pavlína TTR7452 90.49 15. 53.29(15) 37.20(15)
21 Marečková Kateřina OSN7550 84.86 5. 84.86( 5)
22 Novotná Petra SJI8350 83.27 16. 47.08(18) 36.19(16)
23 Vítková Lenka SJI7852 67.99 9. 67.99( 9)
24 Gregorová Lenka SJH7853 64.31 8. 29.73( 8) 32.78(21) 31.53(17)
25 Beranová Jana SJH7851 61.12 11. 61.12(11)
26 Blažková Markéta SJH7550 55.39 13. 55.39(13)
27 Nováková Eva OSN7960 51.23 16. 51.23(16)
28 Kubešová Eva RUZ8151 50.94 17. 50.94(17)
29 Vítovcová Radana STA7651 42.15 19. 42.15(19)
30 Palátová Lenka TTR7551 30.17 23. 30.17(23)
31 Pejchalová Petra SJI7950 11.16 24. 11.16(24)
32 Běloušková Ilona CTB8053 10.09 9. 0.00(12) 0.00( 9) 0.00(27) 10.09(18)
33 Slavíčková Lada JHB7951 4.80 25. 4.80(25)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Janíčková Jitka OSN7356 202.85 1. 97.38( 4)105.47( 1)
2 Benešová Iva SJH7051 200.53 1. 100.53( 2)100.00( 1) 99.01( 2) 85.45( 5)
3 Hrstková Dana SJI6051 197.68 1. 101.48( 1) 96.20( 2)
4 Poláčková Bohuslava PZR7070 193.66 3. 96.83( P) 96.83( 3)
5 Voborníková Eva CTB6851 189.26 2. 67.73( 6) 68.78( 4) 91.56( 5) 97.70( 2)
6 Nešporová Marie TTR7251 183.01 3. 97.99( 3) 85.02( 3)
7 Zlesáková Stáňa CHT7352 174.30 6. 87.15( 6) 87.15( P)
8 Nechutová Alena PZR6969 173.26 4. 73.90( 5) 86.63( P) 86.63( 4)
9 Suková Renata PZR7352 139.66 6. 69.83( P) 69.83( 6)
10 Wurzelová Dana OSN6654 103.38 1. 103.38( 1)
11 Čechová Zuzana BZR6951 97.60 3. 97.60( 3)
12 Fencíková Vladislava JHB6553 85.63 4. 85.63( 4)
13 Rachůnková Markéta SJI7150 60.50 7. 60.50( 7)
14 Hronová Iva RUZ6450 28.03 7. 28.03( 7)
15 Foltýnová Lenka SJI6751 27.31 8. 0.00( 9) 27.31( 8)
16 Pittnerová Lenka RUZ7150 7.34 8. 7.34( 8)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Rosecká Alena PZR5654 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( P)100.00( 1)
2 Klusáčková Jitka TTR6152 182.26 2. 96.88( 2) 85.38( 2)
3 Řezníčková Hana CHT6051 101.28 2. 0.00( 3) 50.64( 2) 50.64( P)
4 Jansová Alena CHT5852 100.44 2. 50.22( 2) 41.80( 3) 36.67( 5) 50.22( P)
5 Syslová Iva TTR6151 100.00 1. 100.00( 1)
6 Jelínková Jana RUZ5552 69.29 3. 69.29( 3)
7 Hrušková Zdeňka OSN5950 37.11 4. 37.11( 4)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Orálková Libuše TTR5351 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Křížová Zdenka PZR5051 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P)
3 Podhorská Věra SJI5252 74.97 2. 0.00( 2) 74.97( 2)
4 Oulická Hana TRT5350 65.55 2. 33.09( 3) 32.46( 2)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Blažek Vojtěch SJH1003 433.06 1. 223.46( 1)207.58( 1) 202.59( 2) 209.60( 1)
2 Klusáček Mikuláš CTB0902 399.38 1. 160.50( 4) 194.63( 3)204.75( 1)193.80( 3)
3 Novák Tobiáš CTB1103 391.69 2. 193.90( 2)197.79( 2)180.79( 5)
4 Škapa Jan CHT0901 382.56 3. 182.65( 3) 191.74( 4)188.64( 4) 190.82( 4)
5 Kopenec Šimon SJH1002 364.82 2. 168.22( 7)196.60( 2)
6 Míchal Jakub SJH1001 363.17 3. 192.67( 3)170.50( 7)
7 Libra Matyáš PZR0900 362.94 5. 149.01( 5) 187.56( 5)134.63(10) 175.38( 6)
8 Černý Petr SJI0905 347.70 5. 166.27( 6) 7.95(13) 181.43( 5)
9 Kopecký Vojtěch CHT1001 297.09 6. 171.65( 6)125.44(10)
10 Vinopal Vojtěch PZR0901 294.77 8. 136.10( 9)158.67( 8)
11 Prášil Šimon TTR0901 233.01 6. 87.01( 6)146.00( 7)
12 Jirků Ondřej SJI0904 142.00 8. 142.00( 8)
13 Beran Antonín SJH1101 129.43 11. 129.43(11)
14 Fraj David RUZ0900 129.05 9. 129.05( 9)
15 Růžička Tomáš SJI0907 123.14 12. 123.14(12)
H10N
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Šťastný Antonín CTB1101 400.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Fraj David RUZ0900 334.56 2. 153.73( 2)180.83( 2)
3 Nouza Vítek SJH1104 280.36 3. 127.49( 3) 152.87( 3)
4 Krätzer Vojtěch STA1203 181.01 2. 181.01( 2)
5 Forst Matouš PZR1100 176.79 3. 176.79( 3)
6 Buršík Matěj SJI1002 174.12 2. 174.12( 2)
7 Broum Matěj PZR1002 126.86 4. 126.86( 4)
8 Štěpánek Jan PZR1001 102.95 5. 102.95( 5)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Blažek Cyril SJH0701 B 420.61 1. 196.31( 3) 218.96( 1)187.52( 6) 201.65( 2)
2 Parkan Tomáš SJH0803 B 400.47 1. 195.91( 4) 194.35( 2) 198.44( 2)202.03( 1)
3 Prášil Adam SJI0901 B 395.15 1. 203.98( 1) 191.17( 4)169.08( 7)
4 Červinka Adam OSN0707 B 388.26 1. 209.40( 1)178.86( 6)
5 Vítek Vojtěch CHT0801 B 385.56 3. 193.40( 6)173.94( 6) 192.16( 3)188.54( 5)
6 Venhoda Lukáš SJI0801 B 385.26 3. 132.51( 9) 170.81( 7) 188.95( 5)196.31( 3)
7 Hofhanzl Antonín RUZ0902 B 380.95 3. 194.25( 5)186.70( 3)
8 Knap Jakub PZR0701 353.42 4. 184.92( 4)168.50( 8)
9 Dejnožka Matěj CHT0701 342.60 5. 96.37(10) 174.74( 5)167.86( 9)
10 Šimon Eduard PZR0800 332.71 7. 173.00( 7)140.71( 8) 159.71(10) 76.79(10)
11 Coufal Petr SJI0703 305.20 8. 165.99( 8) 139.21(13)
12 Dvořáček Jan TTR0701 296.98 8. 155.66(11)141.32( 8)
13 Prášil Jakub SJI0702 199.72 2. 199.72( 2)
14 Krupička Vít CTB0701 195.07 4. 195.07( 4)
15 Přibyl Daniel OSN0808 182.36 9. 47.57(15)134.79( 9)
16 Růžička Vojtěch SJI0704 179.27 7. 179.27( 7)
17 Hudec David SJI0806 150.47 12. 150.47(12)
18 Krätzer Matěj STA0702 105.86 14. 105.86(14)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Srb Vladimír SJI0701 B 409.65 1. 193.94( 3) 196.20( 3) 204.42( 1)205.23( 1)
2 Prášil Tomáš TTR0501 B 408.19 1. 205.70( 1)202.49( 1)
3 Nouza Michal SJH0505 B 401.67 2. 200.36( 2)201.31( 2)
4 Hendrych Vít SJI0601 B 391.08 2. 173.72( 6) 186.09( 6)158.85(10) 204.99( 2)
5 Venhauer Vojtěch SJI0505 B 380.32 3. 136.92( 8) 174.99( 8) 190.54( 4)189.78( 3)
6 Vítek Matěj SJI0500 B 380.15 4. 193.26( 4)186.89( 5)
7 Jelínek Filip RUZ0500 B 375.09 4. 183.51( 5)191.58( 4)
8 Novák Matyáš CTB0601 B 372.12 3. 147.79( 7) 176.10( 7)196.02( 3)
9 Jelínek Jaromír CTB0603 346.37 6. 169.43( 6)176.94( 6)
10 Prášil Jakub SJI0702 345.74 5. 161.31( 9)184.43( 5)
11 Dvořáček Tomáš OSN0505 339.44 7. 82.41(11) 169.15( 7)170.29( 7)
12 Kocourek Jiří CTB0602 315.81 8. 152.97(11)162.84( 8)
13 Potužník Viktor SJH0504 278.33 9. 83.63( 9) 100.78( 9) 142.16(13)136.17(11)
14 Šíma Matěj CHT0502 244.72 9. 63.62(10) 93.14(10) 71.89(18) 151.58( 9)
15 Pejchal Josef OSN0500 199.55 2. 199.55( 2)
16 Keller Filip CHT0503 187.32 4. 187.32( 4)
17 Vacek František CHT0501 174.52 5. 174.52( 5)
18 Jirků František SJI0600 168.81 8. 168.81( 8)
19 Krätzer Jakub STA0501 147.76 12. 147.76(12)
20 Nešpor Jiří TTR0502 146.55 10. 146.55(10)
21 Mašek Jakub PZR0502 117.75 14. 117.75(14)
22 Novotný Jakub SJI0504 105.66 15. 105.66(15)
23 Pařízek Petr PZR0504 101.85 16. 101.85(16)
24 Rosecký Adam PZR0501 75.08 17. 75.08(17)
25 Máca Dominik SJI0503 60.41 19. 60.41(19)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Nouza Michal SJH0505 B 207.16 1. 99.22( 2)107.94( 1)
2 Dundáček Karel SJH0401 B 204.61 1. 100.00( 1) 100.00( 1)104.61( 1)
3 Venhoda Matěj SJI0301 B 200.28 2. 98.81( 2) 98.72( 2) 101.47( 2)
4 Vítek Matěj SJI0500 B 184.90 3. 94.31( 4) 90.59( 3)
5 Hybeš Michal CHT0401 B 183.24 3. 82.10( 4) 87.08( 3) 96.16( 3)
6 Chrást Lukáš OSN0301 169.28 3. 85.49( 3) 71.13( 5) 83.79( 6) 33.43( 7)
7 Cícha Václav TTR0401 160.88 6. 83.57( 7) 77.31( 6)
8 Dvořáček Jakub OSN0303 155.74 4. 72.61( 5) 83.13( 4)
9 Novotný Tomáš TTR0305 132.64 5. 52.35( 9) 80.29( 5)
10 Hudec Filip SJI0304 86.59 5. 86.59( 5)
11 Splítek Petr PZR0401 84.66 8. 67.70( 8) 16.96( 9)
12 Jelínek Filip RUZ0500 80.97 4. 80.97( 4)
13 Přibyl Jan OSN0300 55.01 8. 31.61(10) 23.40( 8)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Nešpor Jan TTR0101 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Záboj Petr SJI0101 B 174.40 2. 93.25( 2) 81.15( 2) 62.44( 4) 69.06( 2)
3 Novotný Vojtěch TTR0203 B 127.25 3. 82.31( 3) 44.94( 3)
4 Cícha Matěj TTR0102 100.00 1. 100.00( 1)
4 Jelínek Filip RUZ0500 100.00 1. 100.00( 1)
6 Palát Bohuslav TTR0201 91.09 2. 91.09( 2)
7 Drábek Vojtěch TTR0103 9.05 5. 9.05( 5)
H21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Bořil Jan SJI9700 217.18 1. 108.42( 1)108.76( 1)
2 Krejsa Jan CHT8701 199.86 2. 95.05( 3) 99.93( 2) 99.93( P)
3 Hledík Jakub CHT9501 198.02 2. 99.01( 2) 99.01( P)
4 Lauerman Jan SJI7419 194.12 3. 99.89( 3) 94.23( 4)
5 Kopáček Jan CHT8510 193.06 2. 96.53( 2) 84.57( 5) 96.53( P)
6 Vítek Jaroslav SJI7201 190.90 2. 92.80( 5) 98.10( 2)
7 Vacek Vojtěch SJI9602 189.50 1. 84.10(12)105.40( 1)
8 Krejsa Martin CHT9001 184.78 4. 90.92( 4) 92.39( 7) 92.39( P)
9 Novák Pavel CTB7001 180.50 3. 87.73( 6) 92.23( 3) 88.27( 9)
10 Matras Tomáš CHT8001 179.08 4. 88.14( 5) 89.54( 4) 89.54( P)
11 Srb Vladimír SJI7801 174.14 5. 86.17(10) 87.97( 5)
12 Korecký Miroslav CHT7901 162.44 15. 81.22(15) 81.22( P)
13 Dvořáček Jiří OSN7502 157.22 6. 77.22(17) 80.00( 6)
14 Martinec Petr CHT8502 132.44 18. 66.22(18) 66.22( P)
15 Blažek Zdeněk SJH7601 129.61 8. 29.80( 9) 62.10(20) 67.51( 8)
16 Hladílek Jan PZR8814 111.80 8. 38.71( 8) 55.90( P) 55.90( 9)
17 Kamenický Radan OSN6004 101.42 6. 50.74( 6) 50.68(22)
18 Hybeš David CHT9903 100.28 23. 50.14(23) 50.14( P)
19 Hübner Jan CTB7902 100.18 1. 100.18( 1)
20 Plíhal Tomáš SJI8509 96.50 3. 96.50( 3)
21 Cícha Matěj TTR0102 94.78 4. 94.78( 4)
22 Chaloupka Martin CHT7301 93.06 7. 46.53( 7) 46.53( P)
23 Šťastný Karel CTB7901 92.68 6. 92.68( 6)
24 Prášil Aleš SJI7415 90.99 8. 90.99( 8)
25 Kadlec Jan SJI8306 84.93 11. 84.93(11)
26 Komárek Arnošt SJH7702 83.85 10. 27.83(10) 53.44(21) 30.41(10)
27 Gregor Petr RUZ7500 83.61 13. 83.61(13)
28 Venhoda Matěj SJI0301 82.33 14. 82.33(14)
29 Kamenický Tobiáš OSN9339 79.32 16. 79.32(16)
30 Veselý Vojtěch SJH0001 71.40 7. 71.40( 7)
31 Beneš Jan SJH7001 64.86 19. 64.86(19)
32 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 41.78 24. 41.78(24)
33 Frýba Dominik SJI9702 41.45 25. 41.45(25)
34 Foltýn Tomáš SJI9801 35.71 7. 10.31( 7) 21.09(11) 14.62(26) 0.00(12)
35 Novohradský Petr PZR8903 12.88 11. 6.44( P) 6.44(11)
36 Štefan Jan CHT8602 1.02 27. 1.02(27)
H21D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Sitař Václav PZR9202 200.68 1. 100.00( 1) 100.34( P)100.34( 2)
2 Hladílek Jan PZR8814 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( P)
3 Hanousek Martin CTB7910 191.64 1. 100.00( 1) 91.64( 4)
4 Pařízek Miloš PZR7701 188.04 3. 94.02( 3) 94.02( P) 85.59( 5)
5 Skryja Ondřej PZR9502 154.92 4. 77.46( 4) 77.46( P)
6 Vinopal Tomáš PZR7905 125.48 6. 62.74( P) 62.74( 6)
7 Štefan Jan CHT8602 103.63 1. 103.63( 1)
8 Kutal Jiří OSN8601 99.25 2. 99.25( 2)
9 Máca Tomáš SJI7800 96.04 3. 96.04( 3)
10 Honzák Tomáš JHB7702 78.72 2. 78.72( 2)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Vítek Jaroslav SJI7201 206.58 1. 103.13( 1)103.45( 1)
2 Šťastný Karel CTB7901 201.98 1. 98.38( 3) 95.97( 4) 103.60( 1)
3 Venhoda Milan SJI7104 198.01 2. 98.50( 2) 99.51( 2) 94.66( 3)
4 Prášil Aleš SJI7415 196.72 2. 94.98( 4) 101.74( 2)
5 Izdný Pavel SJI7613 186.81 2. 99.61( 2) 87.20( 5)
6 Gregor Petr RUZ7500 183.46 5. 91.74( 5) 91.72( 5)
7 Orany Tomáš SJI7311 180.69 1. 105.69( 1) 75.00( 6)
8 Klvaňa Milan CHT7500 165.48 6. 82.74( 6) 75.50( 7) 82.74( P)
9 Blažek Petr SJH7402 161.94 3. 67.24( 8) 63.14( 8) 94.70( 3) 67.22( 8)
10 Červinka Jan OSN8002 153.98 6. 81.43( 6) 72.55( 7)
11 Korecký Miroslav CHT7901 149.70 7. 74.85( 7) 74.85( P)
12 Doležel Tomáš STA7701 139.86 8. 48.01(11) 48.95( 9) 76.18( 8) 63.68( 9)
13 Míchal Jiří SJH7802 113.12 11. 55.60(13) 57.52(11)
14 Keller Ivo CHT7703 111.84 10. 55.92(10) 37.80(10) 55.92( P)
15 Srb Vladimír SJI7801 97.04 3. 97.04( 3)
16 Paul Pavel CTB7601 92.99 12. 35.32(12) 0.00(13) 57.67(12) 31.87(14)
17 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 91.56 4. 91.56( 4)
18 Jirků Roman SJI8309 90.98 4. 90.98( 4)
19 Cícha Radek TTR7503 88.16 10. 69.28(10) 18.88(15)
20 Prošek Michal SJI7823 85.80 6. 85.80( 6)
21 Nepustil Petr OSN7700 82.34 5. 82.34( 5)
22 Klusáček Luděk CTB7803 80.86 9. 6.54(11) 74.32( 9) 0.00(18)
23 Novotný Jakub SJI7700 80.19 7. 80.19( 7)
24 Poledna Miroslav RUZ8001 67.83 11. 67.83(11)
25 Komárek Arnošt SJH7702 64.90 9. 64.90( 9)
26 Potužník Martin SJH7705 61.29 13. 9.57(13) 0.00(14) 48.33(14) 12.96(16)
27 Veselý Oldřich SJH7101 59.79 10. 59.79(10)
28 Přibyl Jan OSN7801 59.55 15. 48.24(15) 11.31(17)
29 Novák Pavel CTB8101 45.80 12. 45.80(12)
30 Máca Petr SJI7500 37.95 16. 37.95(16)
31 Běloušek Pavel CTB7602 33.78 12. 0.00(14) 0.00(12) 33.78(17) 0.00(19)
32 Kinšt David SJH7901 33.34 13. 33.34(13)
33 Slavíček Václav JHB7703 6.54 18. 6.54(18)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Beneš Jan SJH7001 211.70 1. 101.61( 2) 104.04( 2) 107.66( 1)
2 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 211.11 1. 105.66( 1)105.45( 1)
3 Nouza Petr SJH6501 195.62 2. 83.14( 6) 90.52( 3) 98.89( 3) 96.73( 2)
4 Parkan Jiří SJH6801 194.98 2. 85.71( 5) 79.50( 5) 99.37( 2) 95.61( 3)
5 Dundáček Milan SJH6902 191.03 1. 89.28( 4) 74.78( 7) 101.75( 1)
6 Kovačič Marek OSN6600 183.06 4. 90.79( 5) 92.27( 4)
7 Wurzel Břetislav OSN6005 176.80 4. 93.10( 4) 83.70( 7)
8 Zlesák Martin CHT7302 174.04 7. 87.02( 7) 87.02( P)
9 Nechanický Pavel OSN7209 166.46 4. 80.15( 4) 86.31( 6)
10 Voborník Petr CTB6601 161.67 6. 90.21( 6) 71.46(10)
11 Komín Petr RUZ7200 160.23 8. 82.73( 8) 77.50( 8)
12 Skryja Bořivoj PZR6106 158.28 6. 78.64( 7) 79.14( 6) 79.14( P)
13 Vacek František CHT7001 147.58 9. 73.79( 9) 73.79( P)
14 Suk Marek PZR6701 145.92 9. 72.96( P) 72.96( 9)
15 Sobotka Petr PZR7008 139.50 9. 56.94( 9) 69.75( P) 69.75(11)
16 Mareček Petr OSN6900 92.73 3. 92.73( 3)
17 Nechuta Milan PZR7007 91.40 10. 30.97(10) 45.70( P) 45.70(12)
18 Rachůnek Stanislav SJI6801 91.12 5. 91.12( 5)
19 Sláma Jaroslav OSN6901 77.52 8. 77.52( 8)
20 Petráček Aleš SJI6301 60.53 10. 60.53(10)
21 Novotný Petr SJH6502 43.02 11. 43.02(11)
22 Drábek Petr TTR6701 8.74 13. 8.74(13)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Nešpor Jan TTR6101 211.67 1. 100.34( 2) 103.90( 2) 107.09( 1)104.58( 2)
2 Zeman Jaroslav SJI5901 209.28 1. 102.33( 1) 104.62( 1) 104.66( 1)
3 Klusáček Martin TTR5601 187.20 2. 96.45( 2) 90.75( 3)
4 Kopecký Zdeněk SJI6002 186.54 3. 95.07( 4) 91.47( 3) 91.32( 4) 86.50( 4)
5 Ďoubalík Petr CHT6002 174.14 5. 87.07( 5) 87.07( P)
6 Orálek Miroslav TTR5201 148.22 5. 68.34( 5) 79.88( 5)
7 Kříž Pavel PZR4800 136.56 4. 68.28( 4) 68.28( P)
8 Kopáček Miroslav CHT6049 129.58 5. 59.27( 7) 64.79( 5) 64.79( P)
9 Petráček Aleš SJI6301 120.88 6. 64.60( 6) 56.28( 6) 56.06( 7)
10 Štefec Jaroslav CHT5801 101.28 7. 50.64( 8) 43.72( 7) 43.42( 8) 50.64( P)
11 Kamenický Radan OSN6004 97.32 3. 97.32( 3)
12 Hruška Jiří OSN5501 96.45 2. 96.45( 2)
13 Koudelný Jiří TTR5401 79.57 6. 79.57( 6)
14 Bořil Petr SJI6207 50.12 6. 50.12( 6)
15 Šenkýř Vladimír SJI6000 49.67 7. 49.67( 7)
16 Sysel Svatobor TTR6202 34.93 9. 34.93( 9)
17 Bláha Leoš JHB6207 18.70 10. 18.70(10)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
1 Matras Jaroslav CHT5301 220.62 1. 92.22( 4) 99.84( 2) 110.31( 1)110.31( P)
2 Pospíšil Jaromír PZR4417 216.16 1. 108.08( 1) 99.57( 3) 108.08( P)100.00( 1)
3 Koudelný Jiří TTR5401 198.93 1. 98.34( 2)100.59( 1)
4 Vítek Josef CHT4802 192.92 2. 88.75( 5) 83.60( 4) 96.46( 2) 96.46( P)
5 Starka František CHT4801 174.26 5. 26.06( 6) 87.13( 5) 87.13( P)
6 Kubálek Zdeněk RUZ5306 153.83 3. 93.58( 3) 60.25( 5)
7 Blecha Ladislav TRT5100 116.28 2. 92.05( 4) 24.23( 2)
8 Paulíček Jiří SJI4911 93.23 3. 93.23( 3)
9 Kodys Václav RUZ5105 84.33 6. 84.33( 6)
10 Orálek Miroslav TTR5201 84.15 6. 84.15( 6)
11 Vodrážka Oldřich CHT4701 77.06 7. 38.53( 7) 38.53( P)
12 Gřunděl Ivan SJH4201 49.71 7. 49.71( 7)