Výsledky závodu: Jihočeský žebříček - jaro 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
JCO - Jihočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček OPI Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu PCB Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VTA Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček SJH Ano Ano
2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Jarošová Linda VCB0950 776.83 1. 182.62( 2) 200.00( 1)200.00( 1)194.21( P)
2 Novotná Barbora VTA0957 503.72 1. 103.72( 3)200.00( 1)200.00( 1)
3 Rybáková Ella VTA0951 367.34 1. 200.00( 1) 167.34( 2)
4 Blažková Amálie OPI0950 359.84 1. 159.84( 3) 200.00( 1)
5 Legátová Alice VTA0952 358.99 1. 158.99( 2)200.00( 1)
6 Teringlová Veronika VCB1251 198.51 4. 148.88( 4) 49.63( P)
7 Jungvirtová Markéta KRE0952 196.11 2. 196.11( 2)
8 Fialová Markéta KRE1050 121.53 3. 121.53( 3)
9 Toncarová Katka PVD0951 112.03 4. 112.03( 4)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Janošíková Marie VCB0752 B 819.87 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 219.87( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Zemanová Barbora KRE0750 B 704.73 2. 158.86( 3)182.37( 2)188.73( 3) 89.83( 3) 174.77( 2)
3 Maršíková Lucie KRE0850 544.36 2. 111.99( 4) 132.73( 3)113.38( 6)156.12( 2)142.13( 2) 75.33( 3) 0.00( 3)
4 Jungvirtová Adéla KRE0752 298.78 2. 88.28( 7) 112.76( 3) 97.74( 2)
5 Čerklová Eva KRE0751 279.76 2. 191.40( 2) 88.36( 4)
6 Niesytová Nikola VTA0854 211.57 4. 67.03( 4)115.98( 5) 28.56( 5)
7 Velátová Lucie OPI0750 188.37 2. 188.37( 2)
8 Pokorná Bára VTA0752 150.84 4. 150.84( 4)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Kosobudová Anna VTA0551 B 860.59 1. 223.20( 1)209.54( 1) 212.11( 1)209.16( 2) 211.44( 1)211.23( 1) 213.84( 1)
2 Pekařová Nela VTA0552 B 817.60 1. 207.81( 2)198.55( 2)196.26( 2)214.98( 1)193.86( 3) 187.09( 3) 181.94( 3)
3 Janošíková Eva VCB0552 B 792.51 2. 168.99( 3) 191.91( 3)191.64( 3) 175.86( 3) 194.70( 2)201.68( 2)204.22( 2)
4 Přílepková Radka VTA0651 B 667.14 4. 108.55( 7) 166.67( 5)151.16( 4) 153.04( 5) 159.94( 4)163.04( 4)177.49( 4)
5 Krejčová Petra VTA0658 657.45 4. 124.91( 6) 178.50( 4)119.46( 5) 169.01( 4)150.94( 5)159.00( 5)
6 Pazderníková Petra OPI0651 463.15 5. 97.19( 8) 109.42( 6) 82.48( 7) 0.00( 7) 109.07( 8)126.04( 7)118.62( 5)
7 Hendrychová Veronika KRE0650 412.31 4. 155.80( 4) 75.35( 8) 91.98( 6) 89.18( 6)
8 Kůrková Kateřina VTA0657 307.26 6. 0.00( 9) 81.88( 7)102.49( 6) 0.00( 8)122.89( 7)
9 Procházková Magdalena VCB0662 269.59 6. 133.36( 6)136.23( 6)
10 Mufová Anežka VTA0655 134.68 5. 134.68( 5)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Šafaříková Lucie OPI0350 B 426.76 1. 106.69( P) 100.00( 1) 100.00( 1) 109.82( 1)109.11( 1)101.14( 2)
2 Teringlová Vendula VCB0451 B 416.73 1. 100.00( 1) 105.06( 1) 101.23( 2)102.48( 2)107.96( 1)
3 Pazderníková Jana OPI0452 B 379.06 2. 99.19( 2)103.13( 2) 67.42( 2) 70.64( 2) 88.96( 3) 87.78( 4) 72.02( 5)
4 Balková Markéta OPI0450 B 343.37 3. 91.81( 3) 33.18( 3) 75.00( 6) 85.66( 5) 90.90( 3)
5 Procházková Dana VCB0362 284.20 5. 64.48( 7) 76.07( 5) 79.61( 6) 64.04( 6)
6 Ševčíková Eliška PCB0451 272.81 3. 79.33( 3) 76.92( 6) 28.15( 3) 25.31( 7) 88.41( 3)
7 Votíková Tereza VCB0454 214.70 4. 83.04( 5) 79.75( 4) 1.19( 7) 50.72( 7)
8 Počtová Klára OPI0453 171.02 4. 86.51( 4) 84.51( 4)
9 Fistrová Ludmila OPI0451 39.49 8. 39.49( 8)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Kosobudová Kateřina VTA0253 B 412.22 1. 112.22( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Rudová Magdaléna VTA0254 B 356.92 1. 95.50( 2) 80.88( 2)100.00( 1) 80.54( 3) 52.29( 5)
3 Štráchalová Diana KRE0150 B 351.31 1. 88.60( 2)100.00( 1) 88.83( 2) 73.88( 2) 60.28( 2)
4 Ševčíková Kateřina PCB0151 289.34 3. 92.28( 3) 61.96( 4) 66.40( 3) 68.70( 4) 53.57( 4)
5 Bečvářová Markéta OPI0250 211.44 3. 81.13( 5) 64.11( 3) 66.20( 3)
6 Houserová Tereza OPI0156 144.71 4. 82.61( 4) 62.10( 5)
7 Winzigová Gabriela OPI0157 50.20 5. 23.22( 6) 26.98( 5)
8 Votíková Veronika VCB0154 6.09 2. 4.57( 2) 1.52( P) 0.00( P) 0.00( 3)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Karbusová Kateřina OPI0052 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Svobodová Jana VTA9951 156.37 2. 95.31( 2) 61.06( 2)
3 Rudová Anna VTA0051 39.51 3. 39.51( 3)
D21
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Teringlová Martina VCB7851 401.21 1. 96.06( 3) 91.58( 3) 105.90( 1) 98.95( 2) 0.00( P) 92.88( 2) 100.30( P)
2 Míková Lenka VCB7653 398.06 1. 93.83( 4) 100.00( 1) 98.06( 2) 91.77( 3) 94.64( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Veselá Eva VCB7853 382.49 1. 100.00( 1) 98.02( 2) 77.56( 4) 85.81( 4) 88.95( 3) 75.32( 4) 95.52( 2)
4 Gottfriedová Adéla VCB9755 330.49 2. 97.43( 2) 68.26( 5) 56.13( 5) 76.73( 3) 88.07( 3)
5 Staňková Tereza VCB8859 273.75 1. 96.03( 3)109.28( 1) 0.00( P) 0.00( P) 68.44( P)
6 Kršková Lenka VCB8851 262.40 4. 75.75( 5) 61.75( 4) 41.49( 6) 59.30( 4) 65.60( P) 49.94( 4)
7 Karbusová Kateřina OPI0052 100.00 1. 100.00( 1)
8 Pacovská Romana VTA8951 59.25 5. 14.81( P) 44.44( 5)
9 Jeníčková Kateřina CST9551 27.90 6. 27.90( 6)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Dulovcová Marie KRE7051 428.69 1. 90.20( 2) 100.00( 1) 111.99( 1)116.70( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Kosobudová Lenka VTA7351 334.35 2. 76.78( 2) 83.59( P) 93.09( 2) 80.89( 4) 62.68( 2)
3 Nováková Alena KRE7450 300.87 3. 59.80( 4) 62.73( 4) 75.39( 5) 74.06( 4) 88.69( 3) 54.27( 3) 40.19( 3)
4 Pelcová Pavla CST7454 252.37 3. 74.13( 3) 88.03( 4) 90.21( 3)
5 Votíková Monika VCB7254 220.72 2. 63.37( 5) 92.20( 2) 65.15( 2)
6 Janošíková Olga VCB7552 164.19 4. 20.57( 5) 54.95( 6) 0.00( P) 47.62( 4) 41.05( P)
7 Petrášková Olga KRE8250 156.94 5. 45.53( 6) 69.68( 5) 41.73( 5)
8 Hudečková Helena VTA6951 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
9 Málková Šárka CST8351 96.43 2. 96.43( 2)
10 Kopecká Květa OPI8050 91.58 3. 91.58( 3)
11 Procházková Jitka VTA8051 65.78 3. 65.78( 3)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Hudečková Helena VTA6951 470.51 1. 100.00( 1) 117.63( P)108.23( 1) 115.52( 1)111.01( 1)126.35( 1)
2 Gottfriedová Marcela VCB7055 380.92 1. 102.90( 1) 70.63( 3) 95.76( 2) 62.31( 7) 0.00( P) 87.03( 3) 95.23( P)
3 Pokorná Eva TCB5751 363.12 1. 100.00( 1) 91.93( 4) 66.56( 6) 79.08( 5) 92.11( 2)
4 Flašarová Marie KCK5756 362.24 2. 87.48( 4) 93.52( 3) 79.28( 4)101.96( 2) 73.42( 4)
5 Kovaříčková Darja KRE6352 353.43 2. 61.70( 5) 73.00( 2) 95.22( 3) 98.25( 2) 86.96( 3)
6 Svobodová Martina VTA7151 350.63 2. 78.86( 4) 87.66( P) 83.19( 6) 97.52( 2) 82.26( 4)
7 Troupová Vladěna KRE6351 336.17 3. 96.89( 3) 63.07( 4) 85.31( 5) 72.44( 5) 81.53( 3)
8 Soudková Alena TCB5851 161.43 5. 47.45( 8) 49.93( 6) 64.05( 5)
9 Sobotková Lenka OPI7401 100.21 2. 100.21( 2) 0.00( 6)
10 Málková Věra CST6550 99.77 5. 0.00( 5) 67.76( 5) 32.01( 9)
11 Nováková Pavlína PVD7151 41.52 6. 41.52( 6)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Zemanová Alena KTA6351 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 50.51( 3) 36.63( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Brémová Hildegarda KRE6050 293.42 1. 54.08( 2) 54.39( 2) 66.45( 2)100.00( 1) 72.58( 2)
3 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 133.33 1. 0.00( P)100.00( 1) 33.33( P)
4 Paulerová Eva OPI5550 100.00 1. 100.00( 1)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Koblížková Michaela TJH4851 100.00 1. 100.00( 1)
D75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Boučková Ludmila OCB4351 400.00 1. 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Hudečková Alena KTA4351 270.03 1. 100.00( 1) 74.66( 2) 95.37( 2)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Minařík Josef VCB0903 800.00 1. 166.99( 4) 189.55( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)190.28( 2) 200.00( 1)
2 Troják Šimon KRE0900 726.67 1. 183.68( 2) 162.22( 3)180.77( 3)200.00( 1)142.21( 2)
3 Kozák Matěj VCB0920 558.19 2. 127.86( 5)128.27( 2)198.71( 2) 103.35( 3)
4 Janošík Ivan VCB1002 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
5 Hojdar Jan VCB0908 246.76 3. 185.07( 3) 0.00( P) 0.00( P) 61.69( P)
6 Pekarovič Jakub VTA1001 209.08 4. 75.45( 5)133.63( 4)
7 Minařík František VCB1103 181.82 2. 181.82( 2)
8 Šmahel Tadeáš OPI1000 174.49 3. 174.49( 3)
9 Novák Michal KRE1100 133.68 4. 133.68( 4)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Teringl Vojtěch VCB0702 B 852.92 1. 198.21( 2) 212.59( 1)219.37( 1)200.00( 1) 207.34( 1) 210.28( 1)210.68( 1)
2 Pazderník Tomáš OPI0800 B 786.58 1. 212.11( 1)163.46( 6) 187.57( 3)173.05( 2) 180.00( 4) 184.64( 4)202.26( 2)
3 Svoboda Jan VTA0701 B 783.76 2. 189.68( 3)199.80( 2)185.96( 4) 162.44( 3) 194.50( 3)199.78( 2)
4 Stráský Přemysl KRE0703 B 710.33 3. 160.54( 4) 187.62( 3)170.30( 5)118.16( 4) 156.33( 6) 165.35( 5)187.06( 3)
5 Kouba Martin VTA0702 B 676.15 2. 146.40( 5) 141.65( 7) 198.17( 2)189.93( 3)
6 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 570.98 5. 130.31( 6) 140.92( 8) 162.57( 5)137.18( 6)115.95( 5)
7 Padrta Ondřej KRE0705 560.71 2. 102.64( 8)156.70( 8)193.06( 2) 108.31( 7)
8 Jaroš Jáchym VCB0800 551.38 4. 162.44( 7) 138.90( 8)116.66( 7)133.38( 4)
9 Vačkář Štěpán KRE0801 442.86 5. 122.62( 9) 87.33( 9) 0.00( 5) 148.81( 7) 84.10( 8) 26.51( 8)
10 Fiala Ondřej KRE0800 426.82 5. 103.98( 7)169.09( 5)153.75( 6)
11 Homolka Adam KRE0700 347.74 4. 176.15( 4) 117.61( 9) 53.98( 9)
12 Wallis Antonín KRE0704 297.50 6. 100.33( 9) 82.60(10) 114.57( 6)
13 Krákora Antonín VTA0803 96.92 10. 53.74(11) 43.18(10)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Sobotka Ivo OPI0600 B 813.03 1. 208.61( 1)204.42( 2)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Pelc Tadeáš CST0601 B 774.50 1. 146.74( 8) 184.03( 2)184.20( 2)206.27( 1)200.00( 1)
3 Hrdlička Šimon OPI0601 B 691.47 2. 188.36( 4)155.89( 5)152.08( 3)137.81( 4) 195.14( 3)117.85( 2)
4 Novák Vítek KRE0600 B 681.29 2. 161.62( 5)150.63( 6) 165.82( 3)184.79( 4) 169.06( 2)
5 Novisedlák Patrik VTA0601 577.07 2. 160.32( 4)121.74( 4) 198.59( 2) 96.42( 3)
6 Rašman Matyáš KRE0601 481.30 3. 191.57( 3)188.11( 3) 101.62( 3)
7 Mengler Vojtěch VTA0502 407.30 1. 199.83( 2)207.47( 1)
8 Straka Denis VTA0501 339.33 4. 150.00( 7) 163.64( 6) 25.69( 4)
9 Khýn Hubert VTA0603 334.45 5. 152.94( 6) 166.75( 5) 14.76( 5)
10 Petit Rémi OPI0602 76.21 7. 76.21( 7)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Sobotka Radim OPI0300 B 402.70 1. 96.48( 2) 101.72( 2) 90.79( 3) 102.03( 2) 98.95( 2)100.00( 1) 98.22( 2)
2 Pelc Matyáš CST0401 B 393.92 1. 81.82( 4) 100.00( 1)102.84( 1) 91.08( 2)100.00( 1)
3 Deim Michal VTA0402 391.21 1. 100.00( 1)101.84( 1) 88.31( 4) 100.00( 1) 89.37( 3) 85.40( 3)
4 Velát Vojtěch OPI0400 368.31 3. 92.63( 3) 96.44( 3) 72.36( 4) 95.13( 3) 81.40( 3) 60.32( 4) 84.11( 4)
5 Kozák Ondřej VCB0420 230.22 4. 71.84( 4) 59.34( 5) 8.96( 5) 59.12( 4) 8.10( 5) 39.92( 5)
6 Dlouhý Matěj VTA0302 98.13 2. 98.13( 2)
7 Novotný Jan VTA0301 55.65 6. 55.65( 6) 0.00( 6)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Kouba Marek VTA0202 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Novák Jakub KRE0201 B 370.10 1. 84.68( 3) 80.02( 3) 85.42( 2)100.00( 1) 82.07( 2) 71.71( 2) 100.00( 1)
3 Valenta Adam OPI0102 231.40 2. 85.43( 2) 83.05( 2) 62.92( 3)
4 Nývlt Matouš VTA0203 83.62 4. 83.62( 4)
5 Mikuláš Jan VCB0103 80.00 4. 60.00( 5) 0.00( 4) 0.00( P) 0.00( P) 20.00( P)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Gottfried Adam VCB0005 B 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Vondruška Jan VTA0001 150.40 2. 94.96( 2) 55.44( 2)
3 Bušík David KTA0002 75.84 3. 75.84( 3)
H21
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Šafařík Ivo OPI7402 408.63 1. 102.16( P) 96.09( 3) 106.38( 1)100.09( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 83.89( 2)
2 Teringl Radek VCB6502 394.20 2. 100.43( 2)100.82( 2) 94.40( 4) 0.00( P) 0.00( P) 98.55( P)
3 Hulec Filip PCB9401 393.91 1. 93.55( 4) 98.48( P) 96.94( 2) 98.49( 3) 94.79( 2) 100.00( 1)
4 Hošek Lubomír VCB6101 372.87 3. 97.31( 3) 85.66( 6) 96.68( 3) 80.86( 6) 0.00( P) 63.81( 4) 93.22( P)
5 Vébr Jiří VTA6901 370.25 1. 102.26( 1) 93.62( 4) 92.56( P) 81.81( 5) 81.20( 5) 46.56( 5)
6 Krška Vojtěch VCB8901 336.92 3. 78.59( 8) 76.41( 9) 90.18( 4) 70.60( 7) 83.92( 4) 84.23( P) 62.67( 3)
7 Pelc Václav CST6702 254.95 1. 87.16( 5) 66.36( 7)101.43( 1)
8 Hejzlar Josef VCB5601 217.77 2. 81.06( 7) 0.00( P) 82.27( 2) 54.44( P)
9 Šmahel Lukáš OPI7800 137.44 1. 34.36( P)103.08( 1)
10 Gottfried Adam VCB0005 109.43 3. 87.54( 3) 21.89( 5)
11 Janošík Radek VCB7402 108.91 8. 81.68( 8) 0.00( P) 27.23( P)
12 Funda Jiří API9301 93.55 4. 93.55( 4)
13 Málek Martin CST8902 88.07 5. 88.07( 5)
14 Novák Radek PVD9601 87.67 6. 87.67( 6)
15 Prais Marcel KRE9302 85.96 6. 85.96( 6)
16 Málek Martin CST6501 84.26 7. 84.26( 7)
17 Blažek Vojtěch OPI8700 72.18 3. 72.18( 3)
18 Bláha Petr PVD8901 39.59 4. 39.59( 4)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Janošík Radek VCB7402 407.55 1. 101.46( 2) 84.39( 5) 97.74( 3) 0.00( P) 106.46( 1)101.89( P)
2 Ševčík Marek PCB6701 401.57 1. 103.51( 1)100.39( P) 97.67( 2) 100.00( 1) 96.98( 2)
3 Ruda Petr VTA7301 387.36 1. 89.48( 5) 96.84( P)104.48( 1) 85.80( 3) 96.56( 3)
4 Deim Karel VTA7202 368.29 2. 79.55( 6) 91.23( 2) 92.07( P) 93.51( 4) 91.48( 2) 79.30( 6) 66.90( 2)
5 Princ David TCB6901 365.05 2. 97.41( 3) 97.77( 2) 77.99( 4) 91.88( 4) 55.43( 3)
6 Mareš Ladislav MIL7202 338.41 1. 81.74( 6) 82.94( 6) 73.73( 5) 66.89( 7) 100.00( 1)
7 Pešta Jiří MIL7201 282.55 4. 72.74( 7) 71.65( 8) 87.17( 5) 50.99( 4)
8 Hartvich Otto OPI6900 233.29 4. 58.32( P) 89.63( 4) 85.34( 5)
9 Kopecky Martin OPI7400 204.92 1. 100.00( 1)104.92( 1)
10 Majer Vítek PCB8301 168.80 3. 95.03( 3) 73.77( 7)
11 Kosobud Dušan VTA7201 122.95 4. 92.21( 4) 30.74( P)
12 Martin Padrta KRE7502 85.81 3. 73.29( 3) 12.52( 7)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Sobotka Petr OPI7300 393.39 1. 100.00( 1) 96.78( 3) 96.61( 2) 85.08( 4) 100.00( 1)
2 Hrdlička Pavel OPI6500 366.87 2. 89.11( 2) 95.52( 4) 67.89( 5) 40.13( 6) 96.38( 2) 85.86( 3) 69.06( 2)
3 Flašar Jan KCK5701 357.44 1. 78.28( 4) 85.77( 3) 93.39( 3)100.00( 1) 62.14( 3)
4 Velát Josef OPI7302 343.06 1. 83.28( 3)104.66( 1) 84.29( 3) 70.83( 5) 60.94( 4)
5 Málek Martin CST6501 214.93 1. 100.00( 1)114.93( 1)
6 Soudek Vojtěch TCB5601 138.51 2. 85.91( 2) 52.60( 5)
7 Ševčík Marek PCB6701 132.40 2. 33.10( P) 99.30( 2)
8 Pazderník Petr OPI7301 113.20 5. 28.30( P) 84.90( 5)
9 Maršík Miloš KRE6600 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( 4)
10 Pšenička Jiří TCB6301 98.56 2. 98.56( 2)
11 Hudeček Jaroslav KTA6501 91.61 6. 68.71( 6) 22.90( P)
12 Funda Jiří API6401 67.55 4. 67.55( 4)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Funda Jiří API6401 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Blabla Zdeněk PCB5901 387.11 1. 100.00( 1) 96.78( P) 94.52( 2) 82.64( 2) 95.81( 2) 59.69( 4)
3 Pšenička Miloslav TCB6101 228.10 3. 16.72( 5) 62.54( 4) 61.42( 4) 43.17( 3) 60.97( 3)
4 Balek Zdeněk OPI6300 209.53 2. 45.58( 3) 63.73( 3) 33.76( 4) 66.46( 2)
5 Muchl Vladimír CST5601 206.70 2. 29.07( 2) 38.26( 4) 78.40( 3) 43.34( 2) 46.70( 5)
6 Bušík Milan KTA6301 44.00 2. 44.00( 2)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Šafařík Bedřich OPI4600 400.00 1. 100.00( P) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pokorný Karel TCB4701 7.66 2. 7.66( 2)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
PCB 2
VTA 3
SJH 4
VCB 5
VCB 6
VCB 7
1 Bouček Václav OCB4101 400.00 1. 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pich Josef CST4002 53.41 2. 53.41( 2)