Výsledky závodu: Jihočeský žebříček - podzim 2019 - stav po 6 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
JCO - Jihočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OPI Ano Ano
2019-08-2424.08.2019 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
2019-08-2525.08.2019 Oblastní žebříček PCB, OCB Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček OPI Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček OPI Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) PVD Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Legátová Alice VTA0952 822.51 1. 224.88( 1)200.00( 1)200.00( 1)195.96( 2) 153.95( 4) 197.63( 2)
2 Jarošová Linda VCB0950 762.41 1. 191.18( 2)147.39( 2) 200.00( 1)160.91( 3)210.32( 1)
3 Jungvirtová Markéta KRE0952 697.99 1. 156.17( 6)182.01( 3) 200.00( 1)159.81( 6)
4 Kůrková Ema VTA1053 491.77 3. 167.65( 5) 132.07( 5)192.05( 3)
5 Novotná Barbora VTA0957 381.48 2. 191.91( 2) 189.57( 4)
6 Rybáková Ella VTA0951 353.63 3. 183.21( 3) 170.42( 5)
7 Toncarová Katka PVD0951 297.42 2. 194.44( 2)102.98( 8)
8 Blažková Amálie OPI0950 255.15 3. 119.79( 3) 135.36( 7)
9 Kopecká Zuzana OPI1050 167.96 4. 167.96( 4)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Janošíková Marie VCB0752 B 831.59 1. 231.59( 1) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Maršíková Lucie KRE0850 B 643.51 1. 143.14( 5)200.00( 1)200.00( 1) 97.02( 3) 100.37( 2)
3 Zemanová Barbora KRE0750 345.04 2. 166.27( 3) 178.77( 2)
4 Čerklová Eva KRE0751 334.36 2. 202.14( 2) 132.22( 2)
5 Jungvirtová Adéla KRE0752 317.37 2. 115.49( 7)190.69( 2) 11.19( 4) 0.00( 3)
6 Pokorná Bára VTA0752 147.97 4. 147.97( 4) 0.00( 5)
7 Niesytová Nikola VTA0854 129.47 4. 129.47( 6) 0.00( 4)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Janošíková Eva VCB0552 B 765.49 1. 160.85( 2) 200.00( 1)200.00( 1)128.93( 3) 176.37( 2)189.12( 3)
2 Krejčová Petra VTA0658 B 629.55 2. 107.96( 4) 149.89( 2)156.78( 2) 150.30( 4)172.58( 4)
3 Pekařová Nela VTA0552 B 595.18 1. 200.00( 1)200.00( 1)195.18( 2)
4 Hendrychová Veronika KRE0650 555.00 2. 132.52( 3)144.88( 2)156.82( 3)120.78( 6)
5 Kosobudová Anna VTA0551 415.70 1. 200.00( 1) 215.70( 1)
6 Pazderníková Petra OPI0651 240.71 4. 109.02( 4) 131.69( 5)
7 Přílepková Radka VTA0651 123.76 3. 123.76( 3)
8 Kůrková Kateřina VTA0657 11.35 5. 0.00( 5) 11.35( 7)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Počtová Klára OPI0453 B 390.46 1. 74.97( 2) 95.90( 2) 94.56( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Balková Markéta OPI0450 B 305.69 2. 73.49( 3) 79.40( 3) 62.44( 3) 61.24( 3) 90.36( 2)
3 Teringlová Vendula VCB0451 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
4 Pazderníková Jana OPI0452 288.09 1. 51.32( 4) 77.43( 2)100.00( 1) 59.34( 4)
5 Ševčíková Eliška PCB0451 182.73 2. 45.68( P) 38.68( 4) 98.37( 2)
6 Votíková Tereza VCB0454 135.04 3. 57.44( 4) 77.60( 3)
7 Fistrová Ludmila OPI0451 18.02 3. 18.02( 3)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Bečvářová Markéta OPI0250 B 375.63 1. 76.90( 3) 94.23( 2)100.00( 1)100.00( 1) 81.40( 2)
2 Rudová Magdaléna VTA0254 B 349.79 1. 61.29( 4)100.00( 1) 88.50( 3) 100.00( 1)
3 Ševčíková Kateřina PCB0151 316.59 2. 76.71( 4) 84.52( 2) 93.30( 2) 62.06( 3)
4 Štráchalová Diana KRE0150 237.26 2. 93.33( 2) 98.62( 2) 45.31( 4)
5 Kosobudová Kateřina VTA0253 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
6 Heczková Rachel OPI0154 84.10 3. 84.10( 3)
7 Votíková Veronika VCB0154 23.64 5. 23.64( 5)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Rudová Anna VTA0051 B 273.05 1. 100.00( 1)100.00( 1) 73.05( 3)
2 Svobodová Jana VTA9951 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Karbusová Kateřina OPI0052 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
4 Račanová Jana OPI0054 92.28 2. 92.28( 2)
5 Chmelíková Bára OPI0053 65.43 4. 65.43( 4)
D21
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Teringlová Martina VCB7851 400.00 1. 92.02( 2) 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Míková Lenka VCB7653 394.82 1. 100.00( 1)100.00( 1) 98.27( 2) 96.55( 2) 93.84( 2)
3 Karbusová Kateřina OPI0052 343.83 1. 94.07( 2) 63.80( 4) 85.96( P)100.00( 1)
4 Veselá Eva VCB7853 293.31 3. 66.11( 4) 82.70( 3) 68.33( 3) 75.40( 3) 66.88( 3)
5 Gottfriedová Adéla VCB9755 229.83 4. 44.29( 5) 57.46( P) 61.08( 5) 45.70( 4) 65.59( 4)
6 Němcová Martina TCB8551 96.06 2. 96.06( 2)
7 Staňková Tereza VCB8859 88.33 3. 88.33( 3)
8 Kopecká Květa OPI8050 27.56 5. 27.56( 5)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Pelcová Pavla CST7454 372.18 1. 91.95( 2)100.00( 1) 88.02( 3) 87.06( 2) 92.21( 3) 63.42( 6)
2 Málková Šárka CST8351 360.88 1. 91.58( 3) 100.00( 1) 84.34( 4) 84.96( 3)
3 Kopecká Květa OPI8050 347.07 1. 90.99( 4) 90.33( 3)100.00( 1) 53.70( 6) 65.75( 5)
4 Janošíková Olga VCB7552 325.49 2. 53.01( 6) 81.37( P) 92.58( 2) 98.53( 2)
5 Nováková Alena KRE7450 293.32 4. 72.13( 5) 70.58( 4) 84.55( 4) 66.06( 5)
6 Dulovcová Marie KRE7051 225.73 1. 116.47( 1) 109.26( 1)
7 Votíková Monika VCB7254 159.36 2. 98.98( 2) 60.38( 7)
8 Teringlová Martina VCB7851 141.68 2. 35.42( P) 106.26( 2)
9 Míková Lenka VCB7653 108.79 1. 108.79( 1)
10 Veselá Eva VCB7853 83.54 4. 83.54( 4)
11 Petrášková Olga KRE8250 64.71 5. 64.71( 5)
12 Fialová Irena KRE7950 11.61 7. 11.61( 7) 0.00( 8)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Svobodová Martina VTA7151 388.68 1. 108.76( 1) 97.22( 2) 94.82( 2) 87.88( 3)
2 Gottfriedová Marcela VCB7055 344.08 3. 79.50( 6) 86.02( P) 95.56( 3) 83.00( 3) 74.03( 4) 59.64( 6)
3 Troupová Vladěna KRE6351 333.26 2. 88.31( 3) 95.68( 2) 78.40( 3) 70.87( 4)
4 Kovaříčková Darja KRE6352 316.48 1. 80.63( 5) 69.22( 2) 100.00( 1) 66.63( 5)
5 Hudečková Helena VTA6951 216.14 1. 111.90( 1) 104.24( 2)
6 Flašarová Marie KCK5756 187.83 1. 100.00( 1) 87.83( 4)
7 Velátová Jana OPI7350 142.77 5. 35.69( P) 68.63( 5) 38.45( 8)
8 Kosobudová Lenka VTA7351 132.51 2. 99.79( 2) 32.72( 9)
9 Soudková Alena TCB5851 113.99 3. 39.75( 3) 74.24( 5)
10 Dulovcová Marie KRE7051 107.88 1. 107.88( 1)
11 Hojdarová Alena VCB7358 100.00 1. 100.00( 1)
12 Pokorná Eva TCB5751 83.43 4. 83.43( 4)
13 Brémová Hildegarda KRE6050 72.20 6. 72.20( 6)
14 Nováková Alena KRE7450 50.87 7. 50.87( 7)
15 Málková Věra CST6550 28.14 7. 12.32( 7) 15.82(10)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 400.00 1. 100.00( 1)100.00( P)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Zemanová Alena KTA6351 254.50 1. 93.33( 2)100.00( 1) 31.52( 2) 29.65( 5)
3 Brémová Hildegarda KRE6050 203.64 2. 74.36( 3) 82.96( 2) 46.32( 4)
4 Flašarová Marie KCK5756 100.00 1. 100.00( 1)
5 Pokorná Eva TCB5751 98.19 2. 98.19( 2)
6 Soudková Alena TCB5851 72.13 3. 72.13( 3)
D75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Hudečková Alena KTA4351 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Boučková Ludmila OCB4351 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Janošík Ivan VCB1002 814.01 1. 200.00( 1)200.00( 1)184.67( 2) 200.00( 1)214.01( 1)
2 Minařík Josef VCB0903 768.40 1. 200.00( 1)167.87( 2) 167.72( 3) 200.00( 1)171.44( 3)196.96( 2)
3 Troják Šimon KRE0900 590.39 2. 197.11( 2) 169.21( 2) 88.75( 3) 135.32( 5)
4 Šmahel Tadeáš OPI1000 382.99 2. 11.54( 3) 75.73( 4)174.95( 2)120.77( 6)
5 Kozák Matěj VCB0920 306.70 4. 160.00( 4) 146.70( 4)
6 Zíka Martin PVD0901 189.04 3. 189.04( 3)
7 Gotfried Štěpán VCB0905 143.81 5. 143.81( 5)
8 Peřina Martin OPI0901 142.76 4. 142.76( 4)
9 Hojdar Jan VCB0908 1.31 5. 1.31( 5)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Teringl Vojtěch VCB0702 B 883.92 1. 223.86( 1)200.00( 1) 224.70( 1)207.61( 1) 213.95( 1)221.41( 1)
2 Svoboda Jan VTA0701 B 718.62 2. 190.14( 2)199.87( 2)139.69( 7)188.92( 3)
3 Stráský Přemysl KRE0703 B 717.53 2. 176.68( 4)145.29( 2) 173.50( 4) 188.81( 3)178.54( 5)
4 Pazderník Tomáš OPI0800 B 691.66 2. 112.23( 6) 192.52( 3)197.24( 2)189.67( 2)
5 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 680.86 2. 198.92( 2) 146.73( 4)155.93( 5)179.28( 4)
6 Padrta Ondřej KRE0705 620.94 3. 127.98( 5) 185.16( 3) 131.33( 8)176.47( 6)
7 Homolka Adam KRE0700 505.43 3. 177.22( 3) 95.90( 4) 90.82( 6) 141.49( 7)
8 Vačkář Štěpán KRE0801 357.54 5. 42.69( 8) 60.21( 7)108.31( 5)146.33( 6) 0.00(10)
9 Jaroš Jáchym VCB0800 351.27 3. 124.03( 3)123.16( 5) 104.08( 9)
10 Fiala Ondřej KRE0800 285.65 4. 171.34( 4)114.31( 8)
11 Wallis Antonín KRE0704 101.30 7. 101.30( 7)
12 Hojdar Jakub VCB0708 5.33 6. 5.33( 6)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Pelc Tadeáš CST0601 B 793.65 1. 197.94( 2)200.00( 1)200.00( 1)195.71( 2)194.53( 2) 193.05( 2)
2 Hrdlička Šimon OPI0601 B 687.51 3. 171.96( 6) 150.45( 3)193.26( 3)171.84( 5)
3 Sobotka Ivo OPI0600 B 595.64 1. 179.63( 5) 200.00( 1) 216.01( 1)
4 Novák Vítek KRE0600 535.61 2. 70.40( 2)127.96( 3) 169.73( 5)167.52( 6)
5 Novisedlák Patrik VTA0601 531.24 1. 68.65( 7) 80.52( 4)200.00( 1)182.07( 4)
6 Mengler Vojtěch VTA0502 398.24 1. 207.30( 1) 190.94( 3)
7 Khýn Hubert VTA0603 367.06 4. 180.68( 4) 186.38( 4)
8 Petit Rémi OPI0602 194.75 3. 194.75( 3)
9 Rašman Matyáš KRE0601 160.19 2. 160.19( 2)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Sobotka Radim OPI0300 B 395.35 1. 95.94( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 99.41( 2)
2 Pelc Matyáš CST0401 B 386.81 1. 86.48( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 93.40( 2) 93.41( 2) 92.28( 3)
3 Velát Vojtěch OPI0400 318.57 2. 60.31( 4) 92.39( 2) 78.14( 3) 52.73( 4) 87.73( 4)
4 Deim Michal VTA0402 181.35 1. 81.35( 3)100.00( 1)
5 Kozák Ondřej VCB0420 177.88 2. 50.59( 2) 66.51( 3) 17.90( 5) 42.88( 5)
6 Dlouhý Matěj VTA0302 100.00 1. 100.00( 1)
7 Novotný Jan VTA0301 11.29 5. 11.29( 5)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Kouba Marek VTA0202 B 199.47 1. 99.47( 2) 100.00( 1)
2 Mikuláš Jan VCB0103 B 105.54 1. 5.54( 3) 100.00( 1)
3 Novák Jakub KRE0201 100.00 1. 100.00( 1)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Gottfried Adam VCB0005 B 100.00 1. 100.00( 1)
H21
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Teringl Radek VCB6502 413.05 1. 102.86( 1)103.26( P) 96.81( 2) 94.81( 5) 101.96( 2)104.97( 1)
2 Pelc Václav CST6702 382.92 1. 90.29( 4) 100.00( 1)100.00( 1) 91.65( 3) 91.27( 3)
3 Blažek Vojtěch OPI8700 358.64 2. 99.93( 2) 83.50( 4) 0.00( P) 89.66( P) 85.55( 5)
4 Málek Martin CST8902 355.90 2. 98.87( 2) 90.84( 6) 62.43( 9)103.76( 2)
5 Hejzlar Josef VCB5601 352.76 2. 88.19( P) 92.72( 3) 99.93( 2) 71.92( 8)
6 Hošek Lubomír VCB6101 343.17 5. 87.13( 5) 85.79( P) 86.19( 7) 84.06( 6)
7 Málek Martin CST6501 260.31 3. 82.09( 7) 96.14( 3) 82.08( 7)
8 Vébr Jiří VTA6901 259.99 4. 85.10( 6) 87.64( 5) 87.25( 4)
9 Hulec Filip PCB9401 248.88 3. 98.28( 3) 62.22( P) 88.38( 4)
10 Šmahel Lukáš OPI7800 218.12 4. 67.60( 8) 95.99( 4) 54.53( P)
11 Heřman Ondřej KRE9500 190.05 1. 103.93( 1) 86.12( 6)
12 Šafařík Ivo OPI7402 106.39 1. 106.39( 1)
13 Bláha Petr PVD8901 28.12 10. 28.12(10)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Janošík Radek VCB7402 406.09 1. 97.88( 2) 101.52( P)100.00( 1)100.00( 1) 80.94( 6) 104.57( 1)
2 Hartvich Otto OPI6900 396.91 1. 97.65( 3) 85.49( 3) 99.23( P)106.60( 1) 93.43( 5)
3 Ševčík Marek PCB6701 387.79 1. 101.25( 1) 96.95( P) 86.34( 2)103.25( 2)
4 Ruda Petr VTA7301 374.73 2. 95.32( 4) 95.51( 4) 90.64( 2) 90.16( 3) 93.26( 6)
5 Mareš Ladislav MIL7202 298.59 3. 75.78( 6) 72.55( 6) 75.93( 4) 58.77( 3) 74.33( 8)
6 Kopecky Martin OPI7400 285.54 2. 101.11( 2) 86.58( 5) 97.85( 2)
7 Deim Karel VTA7202 265.25 3. 88.19( 5) 90.16( 3) 86.90( 7)
8 Princ David TCB6901 198.07 1. 105.77( 1) 92.30( 5)
9 Peřina Jan OPI7601 130.11 3. 32.53( P) 97.58( 3)
10 Janda Libor OPI7500 129.68 4. 32.42( P) 33.97( 4) 63.29(10)
11 Hejzlar Josef VCB5601 128.47 3. 96.35( 3) 32.12( P)
12 Šmahel Lukáš OPI7800 126.21 4. 31.55( P) 94.66( 4)
13 Pešta Jiří MIL7201 73.54 9. 73.54( 9)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Velát Josef OPI7302 373.98 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 57.99( 4) 73.98( 7)
2 Heřman Daniel KRE7100 345.43 2. 99.68( 2) 74.89( 2) 85.67( 3) 85.19( 3)
3 Hrdlička Pavel OPI6500 343.07 2. 85.08( 2) 90.57( 2) 89.65( 2) 77.77( 6)
4 Sobotka Petr OPI7300 252.64 1. 63.16( P) 100.00( 1) 89.48( 4)
5 Soudek Vojtěch TCB5601 166.50 1. 100.00( 1) 66.50( 3)
6 Ševčík Marek PCB6701 127.80 2. 31.95( P) 95.85( 2)
7 Šafařík Ivo OPI7402 110.03 1. 110.03( 1)
8 Váňa Richard OPI7200 106.70 3. 87.16( 3) 19.54( 9)
9 Málek Martin CST6501 94.13 3. 94.13( 3)
10 Pěsta Roman LEN6802 82.66 5. 82.66( 5)
11 Žižka Přemysl MIL7301 44.79 8. 44.79( 8)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Blabla Zdeněk PCB5901 374.21 2. 99.17( 2) 93.55( P) 78.83( 2)102.66( 2)
2 Muchl Vladimír CST5601 343.23 1. 67.02( 4) 89.87( 3) 53.47( 3) 59.62( 2) 100.00( 1) 86.34( 5)
3 Funda Jiří API6401 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
4 Pšenička Miloslav TCB6101 287.97 2. 56.13( 5) 92.89( 2) 62.51( 2) 76.44( 6)
5 Balek Zdeněk OPI6300 259.15 1. 64.79( P)100.00( 1) 0.00( 4) 0.00( P) 94.36( 3)
6 Pšenička Jiří TCB6301 185.82 1. 82.84( 3) 102.98( 1)
7 Soudek Vojtěch TCB5601 91.64 4. 91.64( 4)
8 Blažek Václav OPI5500 38.99 3. 38.99( 3)
9 Bušík Milan KTA6301 12.44 7. 12.44( 7)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Šafařík Bedřich OPI4600 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OPI 1
VCB 2
PCB+OCB 3
OPI 4
OPI 5
PVD 6
1 Bouček Václav OCB4101 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( P) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Pich Josef CST4002 234.59 1. 100.00( 1) 90.22( 2) 44.37( 2)