Výsledky závodu: Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček SLA Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu KAM Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček EKP Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček SPC Ano Ano
2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VSP Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati RIC Ne Ne
2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček LME Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Hrušková Tereza PGP0953 816.65 1. 196.99( 2)213.24( 1)195.54( 4) 190.83( 3) 209.11( 1)197.31( 2)
2 Rodová Anežka VSP1152 769.11 1. 178.51( 4) 195.39( 5) 202.93( 1) 192.28( P)
3 Bartalošová Ada PGP1050 760.28 2. 183.96( 3)171.52( 5) 183.18( 6)198.20( 2) 194.94( 3) 95.42( 9)
4 Šubrtová Barbora TAP1150 683.99 2. 157.68( 7)208.28( 2) 195.95( 2)122.08( 5)
5 Štěpová Barbora PGP0951 639.54 1. 219.04( 1) 210.97( 1) 209.53( 1)
6 Kváčová Anna DKP1051 638.05 3. 78.51(11) 172.37( 4)196.58( 3) 122.56(10)146.54( 9) 1.62(13)
7 Benáková Natálie TAP0956 619.86 6. 145.83(12)123.56( 6)186.89( 6)163.58( 6)112.69( 7)
8 Svatá Lucie PGP0952 608.13 4. 144.07( 7)159.82( 9) 138.81( 9)165.43( 4) 76.74(10)
9 Pompachová Natálie TAP0952 574.22 2. 112.25(10)164.51( 6) 98.80( 7)198.66( 2) 7.88(12)
10 Kučerová Kateřina VSP0950 552.51 2. 198.07( 2)161.27( 4) 193.17( 3)
11 Ptáčková Barbora DKP0954 518.13 4. 126.39( 9)126.96( 8)126.04(15) 97.30(16) 138.74( 4)
12 Štěpánková Emma TAP0953 498.51 3. 178.48( 3)173.66( 7) 146.37(10) 0.00(15)
13 Blahutová Lucie MFP0950 467.62 3. 166.82( 6) 198.41( 3) 102.39( 8)
14 Hlaváčková Lucie TAP1050 445.24 5. 140.65( 8) 187.39( 5)117.20(13)
15 Pangrácová Eva MFP1051 404.84 6. 150.60(11) 137.61(11)116.63( 6)
16 Vaněčková Anna TJP1050 369.61 1. 205.36( 1) 164.25( 5)
17 Ryppelová Anna TAP0954 315.72 4. 9.07(10) 191.47( 4)115.18(14)
18 Dlouhá Julie PGP1051 257.88 7. 184.02( 7) 57.50(18) 16.36(11)
19 Kubecová Markéta PGP0955 224.72 11. 120.50(11)104.22(15) 0.00(17)
20 Ehlerová Michaela VSP1050 222.91 8. 167.18( 8) 55.73( P)
21 Chumová Adéla SLP0950 175.28 5. 175.28( 5)
22 Zavadilová Adéla VSP1153 172.62 8. 172.62( 8)
23 Nedbalová Magdalena MFP1053 163.07 7. 163.07( 7)
24 Rypáčková Šárka TJP1151 155.82 8. 155.82( 8)
25 Smutná Markéta DLP0950 155.18 5. 155.18( 5)
26 Hrušková Gabriela PGP1150 152.68 10. 152.68(10)
27 Vondráčková Jolana DKP1058 145.09 13. 145.09(13)
28 Bartoňová Elena FSP0953 142.56 14. 142.56(14)
29 Dvořáková Lucie PGP0956 118.55 12. 118.55(12)
30 Jirásková Laura VSP0952 78.69 17. 59.02(17) 19.67( P)
31 Lenská Tereza DKP1054 17.29 9. 0.00(12) 17.29( 9)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Baldrianová Eva VSP0751 B 842.93 1. 212.28( 1) 203.94( 1) 207.60( 1)214.33( 1)206.02( 1) 208.72( 1)
2 Mullis Carolina DKP0951 B 782.00 2. 169.66( 9) 196.38( 2)192.38( 3)197.20( 2)196.04( 2)
3 Lampová Amálie DKP0752 B 781.78 1. 188.45( 4)201.61( 1)194.93( 3)166.76(10) 111.46( 9) 196.79( 3)128.59(12)
4 Malečková Pavlína VSP0855 B 780.24 2. 190.58( 3) 201.13( 2)189.56( 5) 193.29( 2) 195.24( 3)
5 Bartalošová Anežka PGP0853 B 754.92 2. 175.32( 7)200.40( 2)188.57( 5)171.52( 9) 190.63( 6)162.35( 8)
6 Vondráčková Alžběta DKP0864 B 732.03 4. 176.11( 6) 186.65( 6)173.51( 7)170.44( 4) 195.76( 5)155.25( 9)
7 Snížková Adéla DKP0850 B 728.05 4. 171.73( 8)193.70( 4)175.12( 8)187.50( 6)163.80( 6) 126.78(14)
8 Gajdová Michaela VSP0752 B 711.72 4. 108.94(15) 190.49( 4)195.88( 4) 147.13(11)178.22( 6)
9 Šimůnková Michaela TAP0851 B 710.82 7. 171.43( 9) 180.00( 7)172.66( 8) 186.73( 7)151.05(11)
10 Zemanová Eliška DKP0862 633.52 7. 164.19(11) 155.02(11)155.61(11)158.70( 7)
11 Nemšovská Magdalena VSP0853 551.85 3. 170.15(10) 196.02( 3) 185.68( 5)
12 Ptáčková Hana PGP0750 546.47 8. 109.23(10)150.00(12) 107.69(10)179.55( 8)
13 Hladíková Julie DKP0857 544.15 3. 149.79(13)197.99( 3) 196.37( 4)
14 Gregorová Alice DKP0758 519.54 5. 186.93( 5) 178.73( 9)153.88(10)
15 Leinweberová Julie FSP0755 514.87 8. 161.78( 8) 87.34(14) 104.55(13)158.49( 8) 90.05(17)
16 Ellederová Eva TAP0860 511.23 2. 197.14( 2) 87.19(15) 110.19(14)116.71(15)
17 Stará Barbora FSP0752 499.26 5. 166.70(10) 166.88( 5) 165.68( 7)
18 Ehlerová Anna VSP0854 463.21 7. 168.48( 7) 97.73(14) 81.20(12) 115.80( P)
19 Ovčáčková Barbora TAP0856 288.56 11. 87.48(16)101.56(11) 99.52(15)
20 Geffertová Agáta FSP0753 266.35 11. 147.17(14) 92.45(11) 26.73(19)
21 Bulířová Žofie TAP0850 257.61 12. 146.60(13)111.01(12)
22 Levrincová Klára TAP0854 224.23 10. 58.84(17) 165.39(10)
23 Fibírová Lucie FSP0777 191.33 4. 191.33( 4)
24 Nováková Pavlína DKP0860 188.81 5. 188.81( 5)
25 Náměstková Aneta EKP0756 183.84 6. 183.84( 6)
26 Kuželová Ela FSP0750 182.49 15. 60.58(15) 20.41(15) 101.50(16)
27 Šavelová Julie DKP0863 171.81 9. 126.32( 9) 45.49(14) 0.00(21)
28 Votruba Hana TAP0855 151.33 13. 39.91(16) 111.42(13) 0.00(20)
29 Oliveriusová Anna BZP0850 151.25 12. 151.25(12)
30 Paldusová Nela PGP0855 144.46 12. 144.46(12)
31 Zakouřilová Klára VSP0850 127.72 13. 127.72(13)
32 Nedbalová Klára MFP0850 83.31 16. 83.31(16)
33 Stará Žofie FSP0851 48.64 13. 48.64(13) 0.00(23)
34 Mikovcová Magdalena TAP0858 29.20 16. 0.00(16) 0.00(17) 29.20(18)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Škáchová Viktorie DKP0655 B 814.31 1. 180.77( 4) 203.24( 1)208.24( 1)201.59( 1)201.24( 2)
2 Malečková Hana VSP0553 B 811.94 1. 213.90( 1) 196.74( 3) 197.46( 3)200.38( 2)200.20( 2)196.07( 3)
3 Šimšová Pavla MFP0551 B 807.97 1. 203.19( 2) 203.87( 1)194.08( 4) 191.38( 3) 198.21( 3)202.70( 1)
4 Škáchová Zuzana DKP0656 B 761.93 2. 199.38( 2)199.30( 2)177.54( 4) 185.46( 4)177.79( 4)
5 Měšťanová Tereza TAP0653 B 690.71 5. 177.64( 5) 162.94( 7)157.62( 6) 169.25( 5)180.88( 6)128.74( 9)
6 Koubová Hana DKP0558 B 684.23 2. 200.85( 2)165.45( 5)104.88(13) 145.02( 8)172.91( 8)
7 Priehodová Nela PGP0655 B 674.26 1. 146.40( 7) 204.15( 1)164.00( 6)153.32( 7)145.40( 7) 152.79(13)
8 Heřmanová Aino DKP0659 B 636.58 4. 191.83( 4)145.38( 8) 133.23( 9)166.14(10) 66.85(13)
9 Horáčková Michaela DKP0551 627.21 5. 142.14( 9)154.00( 9) 120.31(11) 182.27( 5)148.80( 7)
10 Pompachová Karolína TAP0652 554.29 3. 140.93(10)195.00( 3) 128.11(10) 90.25(15) 60.27(14)
11 Štěpová Kateřina PGP0657 516.55 3. 182.91( 3) 161.86( 5) 171.78( 5)
12 Blahutová Martina MFP0550 511.27 4. 177.89( 4) 152.50( 6)180.88( 6)
13 Ptáčková Veronika PGP0551 489.92 5. 190.26( 5)132.44( 9) 95.91(13) 71.31(19)
14 Sotonová Šárka TAP0655 418.32 8. 0.00(16)121.70(11)161.35(11)135.27( 8)
15 Maříková Alžběta FSP0650 385.81 8. 143.31( 8) 146.43( 9) 96.07(12)
16 Halašková Bára DKP0654 353.71 6. 149.62( 6) 170.92( 9) 33.17(17)
17 Svobodová Adriana FSP0653 352.66 6. 187.67( 6) 76.20(17) 88.79(12)
18 Hudčeková Klára SLP0550 341.75 9. 132.44( 9) 149.40(14) 59.91(15)
19 Puchernová Barbora SCP0650 325.66 7. 106.47(11)187.16( 7) 32.03(15)
20 Rážová Dorota PGP0653 321.67 6. 160.96(12)160.71( 6)
21 Pangracová Anna MFP0650 228.14 14. 94.08(14)134.06(16) 0.00(18)
22 Svobodová Julie FSP0651 222.27 10. 126.69(18) 95.58(10)
23 Večerková Ema DKP0657 204.54 12. 120.00(12) 84.54(16)
24 Přibíková Agáta PGP0651 182.17 8. 182.17( 8) 0.00(17) 0.00(18)
25 Dvořáková Veronika PGP0659 149.00 15. 149.00(15)
26 Machová Karolína VSP0652 148.84 14. 77.77(14) 33.86(20) 37.21( P)
27 Dostálová Lejla DLP0650 146.62 8. 146.62( 8)
28 Chmelařová Romana PGP0553 132.69 10. 132.69(10)
29 Němcová Magdaléna SOB0550 129.88 17. 129.88(17)
30 Folprechtová Julie VSP0653 90.77 11. 90.77(11)
31 Bohatá Marie UVP0650 56.25 11. 56.25(11)
32 Hroňková Barbora VSP0650 34.47 16. 34.47(16)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Nekvasilová Tereza DKP0459 B 403.30 1. 90.48( 2) 108.15( 1) 98.82( 2) 98.55( 3) 97.78( 3)
2 Dvořáková Hana PGP0355 B 403.24 1. 100.49( 2) 91.05( 3) 100.00( 1)100.00( 1)102.75( 1) 48.14(10)
3 Cincibusová Lenka FSP0450 B 356.07 2. 80.77( 3) 87.61( 4) 82.40( 2) 96.97( 3) 89.09( 8) 75.54( 9)
4 Janečková Josefína EKP0351 B 349.81 4. 83.67( 5) 96.53( 4) 93.60( 5) 76.01( 8)
5 Čermáková Klára PGP0352 B 302.37 1. 100.00( 1) 100.21( 2) 102.16( 1)
6 Aschermannová Klára VSP0454 289.52 2. 91.36( 3) 98.10( 4)100.06( 2)
7 Tomášková Linda TAP0455 243.57 4. 32.38( 4) 77.56( 5) 46.62(10) 87.01( 6)
8 Beranová Hana VSP0455 194.38 2. 98.70( 2) 95.68( 4)
9 Kopecká Valentýna VSP0453 180.54 5. 89.24( 7) 91.30( 5)
10 Kodejšová Markéta VSP0458 145.07 7. 68.08( 9) 76.99( 7)
11 Linhartová Anna TAP0450 128.43 6. 38.89( 7) 0.00( 6) 89.54( 6)
12 Chrzová Eliška PGP0353 108.74 1. 108.74( 1)
13 Náměstková Radka EKP0353 80.04 4. 80.04( 4)
14 Ripplová Emma DKP0460 72.11 5. 72.11( 5)
15 Čechmánková Anna PGP0452 68.36 6. 68.36( 6)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Chrzová Eliška PGP0353 B 407.25 1. 108.48( 1) 94.00( 3) 103.35( 2) 97.86( 3) 97.56( 2)
2 Popová Jana TAP0252 B 382.25 2. 99.29( 2) 100.71( 2) 89.33( 3) 92.92( 4) 82.74( 4)
3 Horáková Barbora VSP0150 B 363.76 1. 87.08( 4)102.14( 1) 83.60( 4) 90.94( P)
4 Popová Veronika TAP0253 B 359.36 4. 91.42( 4) 96.91( 4) 42.09( 6) 92.29( 5) 78.74( 5)
5 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B 347.11 3. 88.69( 5) 62.85( 6) 83.04( 6) 88.73( 5) 86.65( 3)
6 Řadová Lucie DKP0251 345.85 3. 92.22( 3) 97.15( 3) 69.83( 7) 86.65( 6) 0.00( 8)
7 Blahová Pavla DKP0155 308.27 4. 95.49( 6) 69.36( 5) 92.18( 4) 51.24( 7)
8 Čermáková Klára PGP0352 307.02 1. 100.29( 2) 107.33( 1) 99.40( 2)
9 Aschermannová Tereza VSP0253 219.63 1. 105.70( 1) 113.93( 1)
10 Sanna Karin DKP0250 208.45 1. 102.74( 1)105.71( 1)
11 Kalousková Marie DKP0151 198.38 6. 78.47( 6) 59.95( 8) 59.96( 6)
12 Doubková Emma PGP0154 196.15 2. 96.73( 3) 99.42( 2)
13 Beranová Eva VSP0254 115.36 7. 86.52( 7) 28.84( P)
14 Šimšová Barbora MFP0150 95.72 5. 95.72( 5)
15 Titzová Adéla PGP0257 94.06 7. 94.06( 7)
16 Náměstková Denisa EKP0154 75.77 5. 75.77( 5)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Gajda Petr VSP0903 816.49 1. 195.66( 2) 193.83( 4) 196.28( 3)205.43( 2) 219.12( 1)
2 Machar Dan DKP1002 796.38 1. 116.35(12) 176.68( 6) 158.73( 8) 194.59( 4)209.30( 1)199.68( 2)192.81( 2)
3 Baldrian Josef VSP1100 759.94 1. 179.71( 5)197.43( 2)181.02( 5)177.36(10) 163.57( 5) 201.78( 1)130.24(12)
4 Cichra Patrik TAP0903 671.32 4. 189.40( 4) 157.67( 7)162.30( 6)161.95( 7)
5 Kantůrek Tomáš DLP0902 588.76 3. 199.25( 3)181.42( 8) 86.98(12)121.11(12)
6 Svoboda Adam DKP0913 573.74 1. 201.36( 1)193.16( 5)179.22( 4)
7 Kučera Jakub VSP0900 561.72 2. 199.40( 2)191.72( 6) 170.60( 6)
8 Kamenický Pavel TAP0909 552.71 3. 178.34( 6) 189.10( 7)185.27( 3)
9 Elleder Jan TAP1010 547.09 2. 193.51( 3) 153.16( 9)200.42( 2)
10 Gregor Marek DKP0914 522.58 3. 193.00( 4) 141.51( 8)188.07( 3)
11 Novák Adam DLP0901 515.12 1. 207.77( 1) 111.86( 9)195.49( 4)
12 Švarc František DKP0911 504.77 6. 174.21( 7)173.04( 6) 157.52( 8)
13 Pilař František CEP0900 470.09 10. 89.94(15)120.22(10) 124.58(14) 51.24(13) 135.35(11)
14 Zavadil Matěj VSP0904 408.32 1. 24.35(16) 203.29( 1) 180.68( 4)
15 Kučera Tomáš TAP0907 407.67 7. 93.63(14) 0.00(12) 163.18(12) 150.86( 7)
16 Dočkal Štěpán PGP0902 368.05 3. 169.51( 7) 198.54( 3)
17 Dvořák Patrik DKP0905 322.68 9. 21.26(17)133.90( 9) 71.71(17) 95.81(11)
18 Vozábal David PGP0904 311.13 10. 167.31(11) 143.82(10)
19 Halaška Michael DKP0907 289.07 5. 113.43(13) 175.64( 5)
20 Gregor Filip TAP0906 284.77 8. 148.41( 8) 136.36(10)
21 Ouhrabka Vít TAP1002 277.00 8. 117.98(11)159.02( 8)
22 Motyčka Michael TAP1003 258.66 9. 118.67(10) 139.99( 9)
23 Sedlák Václav DKP1105 234.48 11. 131.02(11)103.46(13)
24 Nitsch Ondřej FSP1000 227.64 10. 126.46(10) 101.18(16)
25 Engel Adam DKP0910 210.83 1. 210.83( 1)
26 Krutský Vavřinec FSP0902 194.81 3. 194.81( 3)
27 Rybář Matěj DKP0908 179.78 5. 179.78( 5)
28 Brettl Tobiáš PGP0900 178.72 9. 178.72( 9)
29 Bozděch Vojta PGP1000 177.37 5. 0.00(13) 0.00(14)177.37( 5)
30 Brandejs Hynek DKP1005 168.83 7. 168.83( 7)
31 Svatý Filip PGP1101 162.23 9. 2.26(13) 159.97( 9)
32 Míka Luboš DKP1101 161.47 8. 161.47( 8)
33 Frei Šimon DLP1002 159.61 6. 159.61( 6)
34 Forst Albert MFP0901 132.12 9. 132.12( 9)
35 Protiva Mikuláš TAP1100 131.00 13. 131.00(13)
36 Protiva Jan TAP0904 117.15 15. 117.15(15)
37 Hrdý Kryštof TAP0912 99.77 10. 99.77(10)
38 Krč Tobias TAP0911 77.21 11. 77.21(11)
39 Hendrich Matyáš PGP1003 74.10 11. 74.10(11)
40 Knop Matěj FSP0905 65.96 12. 65.96(12)
41 Paulíny Jakub TAP0902 10.30 18. 10.30(18)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Štrait Vilém VSP0701 B 823.87 1. 205.25( 1)207.00( 1) 203.43( 1)208.19( 1)
2 Sedláček Patrik DKP0816 B 810.97 1. 203.27( 2)208.12( 1) 197.17( 2) 196.54( 4) 197.69( 3)201.89( 2)
3 Víteček Šimon DKP0801 B 804.49 1. 204.73( 1) 199.85( 2)186.16( 5) 201.03( 2)198.88( 2)189.92( 3)
4 Šubrt Jáchym DKP0800 B 782.16 3. 192.00( 3) 194.90( 3)195.83( 3)194.70( 5)196.73( 4)183.99( 4)
5 Skripnik Matouš FSP0800 B 751.95 2. 171.86( 9) 200.61( 2)187.26( 5)187.19( 4) 176.89( 8)171.00( 6)
6 Machar Eda DKP0803 B 745.06 1. 181.16( 5)164.98(10) 166.42(15) 169.10( 7)201.89( 1)192.91( 5)135.86(13)
7 Junek Matouš DKP0817 B 738.18 3. 95.82(25) 183.06( 7)150.47(12) 197.07( 3)180.00( 6)178.05( 5)
8 Brandejs Štěpán DKP0807 B 710.33 4. 173.88( 7)168.20( 8) 189.36( 4) 175.22( 8)171.87(12)
9 Vrba Matyáš FSP0706 B 707.71 4. 165.12(12)186.28( 4)185.31( 6)156.29(10) 164.46(13) 171.00( 6)
10 Šimerka Ondřej PGP0800 B 698.63 6. 172.87( 6)174.06(12)139.47(15) 172.18(11)179.52( 7)166.55( 8)
11 Studnička Jakub DKP0718 B 692.16 6. 180.49( 6)171.19( 7)177.21(10)147.48(13) 163.27(14)155.15(11)
12 Maroušek Dominik DKP0716 B 684.66 6. 172.71( 8)160.15(12) 175.79( 6)176.01( 7)142.95(25)
13 Lacina Jan DKP0717 B 663.89 9. 163.47(13)159.00(14)180.06( 9)152.83(11) 136.60(18) 161.36(10)
14 Horáček Martin DKP0802 B 654.72 3. 169.16(10)191.26( 3) 132.23(17) 162.07(15) 76.14(22)
15 Rod Matyáš VSP0803 B 644.21 9. 134.45(23) 174.81(11) 173.90( 9) 161.05( P)
16 Jandera Kryštof PGP0700 B 624.97 8. 149.02(19)135.86(20) 129.32(19) 163.20(15)176.89( 8)133.54(15)
17 Termer Štěpán VSP0807 612.42 5. 181.46( 5) 167.69( 8) 138.17(26)125.10(17)
18 Salinger Jakub DKP0715 596.68 14. 157.84(15)138.47(19) 163.40(14)136.97(27)123.06(19)
19 Daněk Jan DKP0713 590.31 13. 135.86(22)159.69(13)147.83(17)146.93(14) 58.15(24)
20 Svítil Patrik PGP0706 583.27 11. 157.29(16) 135.53(20)116.90(20) 173.55(11)
21 Procházka Vít DKP0711 566.12 16. 149.04(16)130.28(22)139.07(16) 147.73(22) 36.17(27)
22 Koten Vojtěch DKP0815 555.44 9. 146.33(20)165.52( 9) 66.57(24) 106.53(22)137.06(17) 9.56(35) 71.87(23)
23 Černý Vojtěch DKP0712 529.28 15. 126.00(24)154.79(15) 103.39(19)145.10(24)
24 Večerka Vojtěch DKP0813 515.21 4. 182.39( 4) 166.51( 9)166.31(13)
25 Svítil Martin PGP0903 514.06 9. 173.61(13) 175.94(10)164.51( 9)
26 Hlaváček Vojtěch TAP0700 471.91 12. 144.86(21) 170.00(12)157.05(18)
27 Motyčka Filip TAP0704 466.81 14. 173.46(14) 159.44(17)133.91(14)
28 Dolák Jakub DKP0707 465.60 8. 181.26( 8) 151.08(19)133.26(16)
29 Kamenický Pavel TAP0909 429.49 12. 143.93(18) 145.34(23)140.22(12)
30 Tučný Kryštof PGP0804 417.58 16. 63.73(27) 90.42(21)155.62(16) 107.81(31) 50.91(25)
31 Ohnůtek Jiří FSP0802 402.10 11. 161.76(11) 132.67(28)107.67(20)
32 Tejkl Štěpán TAP0807 382.91 21. 120.54(23)113.92(21) 148.45(21)
33 Günter Vincent FSP0701 381.54 17. 146.67(17)133.88(21) 100.99(21)
34 Priehoda Erik PGP0803 353.76 19. 44.45(28) 19.16(24) 136.88(19) 70.60(24) 2.64(24) 101.83(32)
35 Engel Adam DKP0910 292.09 16. 130.50(18) 161.59(16)
36 Vostrý Jonáš DKP0714 291.84 11. 167.76(11) 124.08(18)
37 Dočkal Šimon PGP0702 279.19 18. 149.63(18) 129.56(29)
38 Veljačik Jonáš DKP0818 263.95 10. 90.31(26) 173.64(10)
39 Dostál Jorik DLP0803 256.75 17. 153.61(17) 103.14(23)
40 Pohl Lukáš TAP0703 244.12 20. 91.44(20)119.76(30) 32.92(29)
41 Svoboda Filip DKP0719 210.52 20. 59.92(22) 150.60(20)
42 Chmelař David PGP0801 184.99 6. 184.99( 6)
43 Král Samuel MFP0801 161.20 14. 161.20(14)
44 Svoboda Fabián FSP0708 147.56 16. 147.56(16)
45 Weiss Hugo DLP0701 145.36 18. 145.36(18)
46 Brabec Matěj CEP0800 111.74 22. 48.39(22) 63.35(34)
47 Pinkava Vojtěch FSP0806 89.88 31. 89.88(33) 0.00(31)
48 Klimeš Vincent FSP0808 57.64 21. 57.64(21)
49 Rudolf Matyáš DKP0702 50.04 23. 50.04(23)
50 Řepka Jan PGP0805 37.19 26. 37.19(26)
51 Hroněk Štěpán VSP0700 35.15 28. 35.15(28)
52 Brdička Tomáš FSP0710 31.76 23. 31.76(23) 0.00(30)
53 Vaněček Jan TJP0800 8.25 25. 0.00(25) 8.25(25)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Melišík Jan TAP0502 B 796.29 1. 199.85( 2) 203.68( 1)197.09( 2)195.67( 2)
2 Šubrt Vojtěch DKP0502 B 794.41 2. 198.16( 4) 195.10( 2)199.86( 2)201.29( 2)193.00( 4) 163.13( 8)
3 Smolka Jakub TAP0500 B 781.53 3. 184.73( 7) 196.66( 4)195.03( 3)194.60( 3)195.24( 3)
4 Elleder David TAP0615 B 773.79 1. 200.86( 1) 193.28( 3)193.24( 5) 186.41( 6)181.27( 4)
5 Dlouhý Aleš PGP0502 B 771.60 3. 199.29( 3) 187.96( 5)198.08( 3)186.27( 4)184.09( 8) 175.58( 5)
6 Černý Matouš TAP0501 B 736.22 1. 184.73( 5)205.88( 1)156.72(12) 167.21( 8)160.48(11) 178.40(11)
7 Koliáš Štěpán DKP0610 B 702.05 5. 184.53( 6) 146.22(15)126.03(14) 178.84( 6)192.46( 5)
8 Horák Martin VSP0601 B 698.93 4. 168.24(11)187.35( 4)156.72(12) 166.15( 9) 168.61(16)174.73( P)
9 Sork Dominik TAP0504 B 689.50 4. 174.90( 7) 188.24( 4) 176.06( 8) 150.30(10)
10 Meier David VSP0606 B 670.10 8. 125.91(15) 168.49( 8)152.35(10)174.07( 9)175.19(13) 68.95(20)
11 Městka Václav VSP0600 B 663.74 7. 172.15( 9) 173.01(10)185.88( 7)132.70(14)
12 Bartaloš Matyáš PGP0503 651.56 7. 163.73( 9)169.27( 7) 177.15(12)141.41(12)
13 Machar Matěj DKP0604 640.04 6. 137.56(12) 157.00(11) 140.13(13)169.32(14)173.59( 6)
14 Skripnik Nikola FSP0600 634.23 5. 134.58(13) 181.45( 5)163.73( 9)129.16(13) 139.41(21)149.64(11)
15 Červinka Lukáš FSP0603 632.30 5. 126.61(16) 147.08(11)180.78( 5)169.14(15)135.30(13)
16 Bolehovský Daniel VSP0508 629.02 1. 211.62( 1) 208.31( 1)209.09( 1)
17 Střelba Antonín PGP0605 604.50 8. 173.40( 8) 138.26(12) 184.09( 8)108.75(15)
18 Čechmánek Václav PGP0607 537.77 3. 170.02(10)189.91( 3) 177.84( 7)
19 Klepetko Adam FSP0601 476.34 7. 164.19( 7)147.90(14) 158.81(18) 5.44(22)
20 Maňour Vojtěch VSP0502 438.04 2. 204.21( 2) 124.32(15) 109.51( P)
21 Hřivna Ondřej PGP0505 383.98 12. 140.46(12)163.80(17) 79.72(18)
22 Bulíř Jáchym TAP0602 378.88 6. 185.85( 6)193.03( 6)
23 Nemšovský Filip VSP0500 366.27 1. 202.06( 1) 164.21( 7)
24 Göth Mikuláš PGP0602 360.86 17. 122.55(17) 92.32(18) 145.99(20)
25 Kuchař Ondřej TAP0609 333.95 9. 179.29(10)154.66( 9)
26 Mencl Josef VSP0602 242.17 17. 152.23(19) 89.94(17)
27 Konrád Alex DKP0512 218.55 6. 167.98( 6) 50.57(15)
28 Zlesák Matyáš TAP0612 209.12 16. 94.46(16) 114.66(22)
29 Krogman Tadeáš DKP0609 198.85 14. 129.01(14) 69.84(20)
30 Bláha Vojtěch SJP0501 188.58 16. 113.16(16) 75.42(19)
31 Dlask Kašpar DKP0603 147.16 8. 147.16( 8)
32 Mazánek Vojta TAP0611 121.71 18. 121.71(18)
33 Tofel Šimon TAP0605 106.97 17. 106.97(17) 0.00(17)
34 Tichý Hubert DKP0600 105.36 16. 105.36(16)
35 Brabec Vojtěch CEP0600 93.83 18. 0.00(18) 93.83(23)
36 Brettl Filip PGP0600 82.01 19. 82.01(19)
37 Pop Jonáš TAP0600 64.66 14. 64.66(14)
38 Ledinský Matěj DKP0602 33.33 16. 33.33(16)
39 Nekvasil Jakub DKP0607 29.64 21. 29.64(21)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Mareš Albert DKP0308 B 430.24 1. 116.94( 1)108.82( 1) 94.30( 3) 98.45( 3)106.03( 1)
2 Černý Antonín TAP0402 B 415.80 1. 94.09( 3) 108.43( 1)100.80( 2)108.74( 1) 97.83( 4)
3 Kolář Matyáš PGP0304 B 382.23 2. 92.00( 4) 98.24( 2) 96.96( 2) 95.03( 5) 75.93( 4)
4 Janas Adam PGP0404 B 357.64 2. 92.02( 2) 83.14( 5) 88.05( 4) 94.43( 4) 82.20( 5) 82.92( 7)
5 Baldrian Tomáš VSP0405 B 346.88 3. 73.37( 4) 66.19( 6) 93.33( 3) 96.17( 3) 84.01( 6) 64.47( 5)
6 Kužel Jan FSP0400 250.55 3. 86.55( 5) 74.16( 6) 89.84( 3)
7 Kuchař Matěj TAP0405 249.79 2. 91.05( 3) 97.09( 2) 61.65( 8)
8 Škácha Vít DKP0310 190.27 2. 86.14( 4) 104.13( 2)
9 Čtrnáct František PGP0401 174.63 1. 72.15( 7)102.48( 1)
10 Horák Pavel ml. VSP0301 137.37 1. 103.03( 1) 34.34( P)
11 Zakouřil Matyáš VSP0400 132.09 2. 99.07( 2) 33.02( P)
12 Bohatý Jan UVP0400 127.00 5. 24.61( 5) 15.13( 7) 78.71( 5) 8.55(10)
13 Ráž Miloslav PGP0406 74.69 6. 21.58( 8) 53.11(10) 0.00( 6)
14 Reichl Martin MKP0400 67.16 6. 24.77( 6) 42.39(11)
15 Král Quido PGP0410 56.27 6. 17.02( 6) 11.30( 8) 0.00( 7) 27.95(12)
16 Němec Marek SOB0400 55.28 9. 55.28( 9)
17 Mařík Antonín FSP0300 47.72 6. 47.72( 6)
18 Šich Ondřej DKP0411 21.65 9. 0.40( 9) 21.25( 9)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
1 Novák Přemysl DKP0107 B 399.31 1. 97.87( 3) 100.00( 1) 91.35( 2) 100.00( 1) 99.31( 2)100.00( 1)
2 Klement David DKP0110 B 378.93 1. 99.05( 2) 76.70( 4) 84.10( 3)100.00( 1) 67.75( 3) 95.78( 3) 63.44( 3)
3 Melichna Matěj PGP0107 B 371.18 1. 100.00( 1) 89.02( 3) 91.01( 2) 91.15( 5)
4 Švarc Antonín DKP0203 198.67 1. 98.67( 2)100.00( 1)
5 Kolský Pavel PGP0204 160.55 2. 92.49( 4) 68.06( 2)
6 Průša Kryštof VSP0102 139.88 1. 104.91( 1) 34.97( P)
7 Horák Pavel ml. VSP0301 120.72 6. 90.54( 6) 30.18( P)
8 Šťastný Petr TAP0106 64.35 5. 64.35( 5)
9 Janeček Ondřej SOB0201 56.62 4. 15.90( 4) 5.09( 4) 35.63( 7)