Výsledky závodu: Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček TAP Ano Ano
2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček JES Ano Ano
2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček MKP, KNC Ano Ano
2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Hrušková Tereza PGP0953 849.27 1. 212.23( 1)208.65( 2)215.37( 1)213.02( 1)202.67( 2) 206.83( 1)
2 Kučerová Kateřina VSP0950 806.31 1. 195.50( 2)214.15( 1) 191.67( 3) 204.99( 2)
3 Šubrtová Barbora TAP1150 755.46 2. 184.82( 4)192.27( 3) 195.32( 2)172.76( 6) 183.05( 5)
4 Ptáčková Barbora DKP0954 720.25 2. 202.31( 2)131.27( 8) 191.38( 4)161.03(11)147.57( 9) 165.53( 9)
5 Svatá Lucie PGP0952 718.02 1. 212.23( 1)120.93(11) 108.28(12) 155.70( 8)175.24( 8) 0.00(15) 174.85( 7)
6 Pompachová Natálie TAP0952 715.11 1. 185.46( 3)124.94(10) 135.34( 7) 182.83( 6)142.86(14)203.96( 1)
7 Rodová Anežka VSP1152 704.22 3. 178.29( 5)153.67( 6)191.87( 3) 180.39( 6)
8 Hrušková Gabriela PGP1150 668.54 4. 170.70( 6)133.94( 9) 148.43( 9)189.52( 4)123.52(12) 159.89(10)
9 Řepková Anna PGP1052 666.31 4. 166.58( 6)153.02( 7)160.48( 4) 186.23( 4)
10 Vondráčková Jolana DKP1058 603.20 5. 157.62( 5)138.99(10)171.19( 9)135.40(11)
11 Kubecová Markéta PGP0955 535.09 3. 177.20( 3)121.00(11)158.17(12) 0.00(17) 78.72(16)
12 Dvořáková Lucie PGP0956 525.17 7. 102.79(14) 153.73(13)165.03( 7)103.62(13)
13 Kváčová Anna DKP1051 518.37 8. 97.31(12)161.59(10)163.02( 8) 96.45(14)
14 Bartalošová Ada PGP1050 513.16 4. 134.02( 8)187.35( 5) 191.79( 4)
15 Bartoňová Elena FSP0953 507.11 2. 126.97( 9) 192.76( 2)187.38( 5)
16 Štěpánková Emma TAP0953 456.83 5. 128.45(10) 176.48( 5)151.90(11)
17 Benáková Natálie TAP0956 371.31 3. 177.94( 7)193.37( 3)
18 Smutná Markéta DLP0950 356.62 4. 189.52( 4) 167.10( 7)
19 Ehlerová Michaela VSP1050 345.64 12. 95.48(13)108.21(13) 0.00(16)141.95(12)
20 Lacinová Zuzana DKP1055 262.17 10. 0.00(19) 50.33(13) 74.29(17)137.55(10) 0.00(19)
21 Lenská Tereza DKP1054 244.74 14. 68.11(14) 85.41(16) 91.22(15)
22 Pangrácová Eva MFP1051 222.07 5. 176.72( 5) 45.35(16)
23 Šavelová Kateřina DKP1154 209.31 16. 19.60(17) 72.65(17) 117.06(16)
24 Chumová Adéla SLP0950 188.18 3. 188.18( 3)
25 Vaněčková Anna TJP1050 182.38 6. 182.38( 6)
26 Pokorná Ema PGP0950 170.86 15. 124.84(15) 46.02(17)
27 Jirásková Laura VSP0952 170.55 8. 170.55( 8)
28 Hlaváčková Lucie TAP1050 121.77 11. 121.77(11)
29 Ryppelová Anna TAP0954 104.58 14. 93.77(15) 10.81(14)
30 Kurfürstová Marie FSP1050 101.93 12. 101.93(12)
31 Štindlová Johana DKP1061 96.76 13. 96.76(13)
32 Uhlíková Augustina DKP1056 86.34 15. 54.67(15) 0.00(18) 31.67(18)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Malečková Pavlína VSP0855 B 813.80 1. 196.39( 4) 207.86( 1)197.82( 4) 202.36( 1)205.31( 1)198.27( 3)
2 Fibírová Lucie FSP0777 B 790.47 1. 202.24( 1)198.51( 2)196.22( 5)193.50( 5) 155.35(10)
3 Štěpová Barbora PGP0951 B 773.90 2. 189.22( 6) 200.33( 2)191.98( 3)192.37( 5)
4 Vondráčková Alžběta DKP0864 B 762.22 1. 174.03( 7)201.49( 1)152.11( 8) 187.41( 5)199.29( 2)
5 Šimůnková Michaela TAP0851 B 751.83 3. 173.28(10) 197.32( 3)189.01( 4)192.22( 6)
6 Lampová Amálie DKP0752 B 751.50 1. 177.63( 5)199.70( 2) 171.73( 8)202.44( 1)
7 Gajdová Michaela VSP0752 B 746.92 3. 196.85( 3)178.67( 4)198.81( 3)133.66(12) 172.59( 7)168.87( 7)
8 Bartalošová Anežka PGP0853 B 735.04 4. 176.17( 6)187.10( 6) 176.17( 6)195.60( 4)
9 Leinweberová Julie FSP0755 B 648.43 3. 174.20( 9)193.63( 3) 150.25(11)130.35(13)
10 Ptáčková Hana PGP0750 613.75 2. 177.39( 2) 139.09(11)126.26(13) 170.62( 9)126.65(14)
11 Zákoucká Barbora DKP0859 579.92 7. 141.48(12)152.59( 9)166.67( 7) 119.18(16)
12 Ellederová Eva TAP0860 557.68 10. 167.72(12)116.93(14)151.25(10) 121.78(15)
13 Zemanová Eliška DKP0862 529.41 4. 121.66( 4) 160.90( 9) 156.05(10) 90.80(18)
14 Stará Barbora FSP0752 519.85 6. 166.15( 8) 185.93( 6) 167.77( 8)
15 Mušková Amálie Anna DKP0759 466.78 1. 200.00( 1) 124.17(13) 142.61(11)
16 Ehlerová Anna VSP0854 463.37 9. 154.82(13) 146.05(12)162.50( 9)
17 Mullis Carolina DKP0951 400.04 2. 197.32( 3)202.72( 2)
18 Šilerová Petra DKP0760 368.31 11. 102.16(15)127.21(12)138.94(11)
19 Marešová Nela DKP0761 338.69 8. 72.65(16) 164.66( 8)101.38(16)
20 Snížková Adéla DKP0850 328.09 8. 175.80( 8)152.29(10)
21 Oliveriusová Anna BZP0850 287.27 7. 177.35( 7)109.92(15)
22 Mušková Magdalena DKP0865 252.84 3. 150.32( 3) 0.00(17) 102.52(17)
23 Šavelová Julie DKP0863 231.20 9. 82.91(15) 148.29( 9)
24 Stará Žofie FSP0851 229.21 14. 50.32(19) 125.12(14) 53.77(20)
25 Ovčáčková Barbora TAP0856 225.10 13. 94.85(14) 130.25(13)
26 Geffertová Agáta FSP0753 224.21 12. 89.15(18) 135.06(12)
27 Hüblová Agáta FSP0853 209.32 10. 144.07(10) 65.25(19)
28 Bulířová Žofie TAP0850 200.92 2. 200.92( 2)
29 Kuželová Ela FSP0750 200.16 14. 100.69(14) 99.47(16)
30 Dědková Brigita TAP0753 196.27 17. 45.13(17) 98.55(17) 52.59(21)
31 Nemšovská Magdalena VSP0853 189.91 5. 189.91( 5)
32 Bublíková Klára TAP0752 175.86 7. 175.86( 7)
33 Zakouřilová Klára VSP0850 172.71 11. 172.71(11)
34 Hladíková Julie DKP0857 150.46 11. 150.46(11)
35 Kohoutková Kateřina DKP0756 129.82 13. 129.82(13)
36 Čížková Kristýna TAP0857 13.02 18. 13.02(18)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Štěpová Kateřina PGP0657 B 795.37 1. 196.83( 2) 203.54( 1)205.67( 1)189.33( 4)
2 Baldrianová Eva VSP0751 B 772.01 2. 183.82( 5) 194.36( 3)195.29( 3)198.54( 2)
3 Vozábalová Hana PGP0654 B 768.26 2. 184.88( 3) 203.55( 2) 188.44( 4)191.39( 4)162.00( 9)
4 Gemperlová Eliška PGP0556 B 707.26 2. 194.19( 2) 155.53( 4)158.49( 5)199.05( 2)133.80(14)
5 Horáčková Michaela DKP0551 B 690.39 1. 210.79( 1)148.12( 5) 165.05( 9)166.43( 8)
6 Škáchová Viktorie DKP0655 B 634.25 1. 209.75( 1) 217.73( 1) 206.77( 1)
7 Dvořáková Veronika PGP0659 B 631.83 3. 185.66( 3) 134.93( 7)172.32( 6)138.92(12)
8 Sotonová Šárka TAP0655 631.50 5. 138.21(13)178.54( 5)141.13( 7)133.89( 8) 173.62( 5)117.74(17)
9 Pompachová Karolína TAP0652 626.32 6. 165.21( 9)167.77( 7)143.34( 6)112.35(10) 150.00(11)
10 Ptáčková Veronika PGP0551 605.97 4. 169.64( 4) 147.74( 8) 121.72( 9)166.87( 8)
11 Blahutová Martina MFP0550 553.10 1. 200.00( 1)176.25( 7) 176.85( 5)
12 Heřmanová Aino DKP0659 476.32 6. 82.48(17)174.28( 6)119.08( P) 100.48(18)
13 Večerková Ema DKP0657 446.08 3. 142.84(12) 166.16( 3)137.08( 6)
14 Chmelařová Romana PGP0553 346.73 7. 176.10( 8) 170.63( 7)
15 Priehodová Nela PGP0655 332.94 4. 149.88(10)183.06( 4)
16 Halašková Bára DKP0654 302.35 7. 172.06( 7)130.29(15)
17 Svobodová Adriana FSP0653 269.96 11. 142.89(11) 127.07(16)
18 Malečková Hana VSP0553 216.11 2. 216.11( 2)
19 Lampová Amálie DKP0752 202.10 2. 202.10( 2)
20 Škáchová Zuzana DKP0656 194.69 3. 194.69( 3)
21 Přibíková Agáta PGP0651 194.54 16. 97.28(16) 97.26(19)
22 Koubová Hana DKP0558 193.41 3. 193.41( 3)
23 Šimšová Pavla MFP0551 185.41 4. 185.41( 4)
24 Puchernová Barbora SCP0650 177.12 6. 177.12( 6)
25 Měšťanová Tereza TAP0653 171.15 6. 171.15( 6)
26 Pangracová Anna MFP0650 158.43 10. 158.43(10)
27 Dostálová Lejla DLP0650 154.23 10. 154.23(10)
28 Puci Alžběta DKP0557 145.31 11. 145.31(11)
29 Svobodová Julie FSP0651 135.30 13. 135.30(13)
30 Izáková Eva EKP0651 133.83 14. 133.83(14)
31 Matějková Soňa PGP0754 121.87 9. 15.14(19) 37.54( 9) 69.19(11)
32 Rážová Dorota PGP0653 110.06 15. 110.06(15)
33 Hroňková Barbora VSP0650 46.38 18. 46.38(18)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Tomášková Linda TAP0455 B 347.14 1. 87.28( 2)100.00( 1) 87.15( 2) 72.71( 5) 69.42( 5)
2 Cincibusová Lenka FSP0450 B 330.28 1. 61.22( 3) 54.89( 4) 76.06( 3) 93.00( 2)100.00( 1)
3 Janečková Josefína EKP0351 B 309.72 2. 34.93( 5) 94.45( 2) 83.21( 3) 97.13( 3)
4 Koubová Hana DKP0558 275.05 1. 75.05( 3)100.00( 1)100.00( 1)
5 Řeháková Ludmila DVP0451 267.75 1. 100.00( 1) 35.72( 4) 41.20( 4) 48.05( 4) 78.50( 4)
6 Čechmánková Anna PGP0452 176.18 1. 100.00( 1) 76.18( 4)
7 Kodejšová Markéta VSP0458 100.00 1. 100.00( 1)
8 Nekvasilová Tereza DKP0459 98.11 2. 98.11( 2)
9 Beranová Hana VSP0455 90.89 2. 90.89( 2)
10 Kopecká Valentýna VSP0453 85.50 3. 85.50( 3)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Dvořáková Hana PGP0355 B 378.21 1. 78.21( 5)100.00( 1) 68.76( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Řadová Lucie DKP0251 B 349.19 1. 100.00( 1) 23.04( 4) 78.33( 4) 87.30( P) 59.57( 4) 83.56( 3)
3 Blahová Pavla DKP0155 B 256.99 2. 88.47( 2) 79.51( 2) 89.01( 2)
4 Čermáková Klára PGP0352 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Horáková Barbora VSP0150 175.56 2. 89.54( 2) 86.02( 3)
6 Fantová Kateřina EKP0256 128.05 2. 49.89( 5) 78.16( 2)
7 Doubková Emma PGP0154 100.00 1. 100.00( 1)
8 Beranová Eva VSP0254 62.49 3. 62.49( 3)
9 Kubáková Kateřina PGP0156 34.65 2. 34.65( 2)
10 Ledinská Eliška DKP0256 24.71 4. 24.71( 4)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Svítil Martin PGP0903 856.44 1. 212.82( 1)214.39( 1)216.62( 1)212.61( 1)198.21( 3)
2 Kučera Jakub VSP0900 767.73 1. 166.06( 6)206.38( 2) 193.45( 3)201.84( 1)146.56( 8)
3 Svoboda Adam DKP0913 766.28 1. 200.76( 1)190.70( 3)172.78( 6) 174.88( 7)199.94( 2)
4 Cichra Patrik TAP0903 721.36 3. 171.85( 5)175.66( 5)184.45( 3) 189.40( 4)
5 Vozábal David PGP0904 651.65 4. 191.24( 4)116.38(12) 132.35(11) 155.36( 7)172.70( 4)
6 Knop Matěj FSP0905 642.53 3. 198.75( 3)126.04(11)146.66( 7)107.42(14) 117.51(11) 171.08( 6)
7 Machar Dan DKP1002 619.67 2. 200.49( 2)114.61(13) 107.76(13) 196.81( 3)
8 Zavadil Matěj VSP0904 612.91 2. 75.88(18) 193.94( 2)174.37( 5)168.72( 5)
9 Elleder Jan TAP1010 572.12 2. 196.48( 2)175.82( 4) 199.82( 2)
10 Švarc František DKP0911 564.74 6. 167.37( 6)126.59(10) 169.20( 6) 97.96(13) 101.58(14)
11 Dočkal Štěpán PGP0902 562.23 2. 179.24( 3)198.92( 2)184.07( 5)
12 Pilař František CEP0900 529.85 10. 148.86(10)108.14(15) 115.32(12) 132.02(11)125.41(10)123.56(11) 57.03(16)
13 Balga Filip DKP1104 518.75 5. 170.05( 5)137.68( 9) 75.12(14) 61.52(15) 135.90(10)
14 Hrdý Kryštof TAP0912 504.44 8. 158.25( 8)140.74( 8) 73.96(14)131.49(11)
15 Svatý Filip PGP1101 491.43 8. 130.35(12) 2.59(22) 144.95( 8) 52.88(15) 101.42(12) 20.56(16) 114.71(13)
16 Baldrian Josef VSP1100 454.68 6. 40.09(20) 149.11( 8) 99.02(13)166.46( 6)
17 Novák Adam DLP0901 396.42 1. 193.05( 4) 203.37( 1)
18 Kučera Tomáš TAP0907 350.58 9. 79.15(17) 56.38(15) 134.45( 9) 80.60(15)
19 Krutský Vavřinec FSP0902 326.06 4. 173.00( 4) 153.06( 8)
20 Červený Jiří DKP1008 306.49 4. 178.55( 4) 127.94(12)
21 Brandejs Hynek DKP1005 282.16 5. 108.28(14) 173.88( 5)
22 Halaška Michael DKP0907 281.27 9. 84.83(14) 57.20(15)139.24( 9)
23 Gajda Petr VSP0903 272.09 9. 137.40( 9)134.69(10)
24 Míka Luboš DKP1101 271.90 7. 141.08( 7) 130.82(10)
25 van Dongen Tim DKP1000 271.80 9. 133.75(10) 138.05( 9)
26 Bednařík Vojtěch TAP1104 254.29 7. 161.87( 7) 92.42(16)
27 Motyčka Michael TAP1003 191.23 9. 152.35( 9) 38.88(16)
28 Kantůrek Tomáš DLP0902 181.40 6. 181.40( 6)
29 Pospíšil Filip TJP1001 168.98 7. 168.98( 7)
30 Fibír Jakub FSP0900 164.63 7. 164.63( 7)
31 Protiva Jan TAP0904 157.05 12. 33.84(16) 123.21(12)
32 Protiva Mikuláš TAP1100 153.28 8. 0.00(17) 153.28( 8)
33 Hendrich Matyáš PGP1003 146.98 11. 146.98(11)
34 Frýdecký Tomáš BZP1000 141.93 9. 141.93( 9)
35 Krč Tobias TAP0911 113.54 12. 113.54(12)
36 Paulíny Jakub TAP0902 104.43 13. 104.43(13)
37 Dědek Kamil TAP0910 40.63 19. 40.63(19)
38 Pucherna Marek SCP0900 32.19 21. 32.19(21)
39 Čeněk Matyáš TAP1004 1.48 13. 1.48(13)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Skripnik Matouš FSP0800 B 822.65 1. 206.06( 1)206.21( 1)201.95( 1)201.17( 2) 208.43( 1)
2 Víteček Šimon DKP0801 B 797.98 2. 204.38( 2)202.47( 2)136.51(15) 191.42( 4)199.71( 2)
3 Šubrt Jáchym DKP0800 B 792.27 1. 189.56( 3)176.02( 7) 200.23( 2)206.50( 1)186.98( 6) 195.98( 5)
4 Machar Eda DKP0803 B 784.31 2. 179.60( 6) 191.33( 3)197.82( 3)179.00( 6) 197.78( 2)197.38( 4)
5 Brandejs Štěpán DKP0807 B 761.11 3. 172.32( 7) 189.99( 4)185.84( 4) 187.57( 5)197.71( 3)
6 Koten Vojtěch DKP0815 B 744.54 3. 159.99(11) 178.91( 5)177.99( 5) 182.53( 4)193.79( 3)189.31( 7)
7 Lacina Jan DKP0717 B 692.55 1. 203.00( 1) 89.99(23) 152.32(10)127.96(13) 168.79(12)168.44(13)
8 Studnička Jakub DKP0718 B 690.70 3. 140.76(13) 165.44(10) 79.83(20) 192.32( 3)142.90(20)190.04( 6)
9 Vrba Matyáš FSP0706 B 689.99 7. 166.28( 9)173.34( 8)153.22( 9) 173.59( 7)176.78( 9)149.70(16)
10 Junek Matouš DKP0817 B 682.27 4. 187.88( 4)163.82(11)143.86(14) 186.71( 8)
11 Černý Vojtěch DKP0712 B 681.60 5. 188.79( 5) 114.67(19) 170.40( P) 43.14(21) 177.51( 8)144.90(18)
12 Horáček Martin DKP0802 B 675.26 3. 197.65( 3)166.09(10)151.48(12)132.18(16) 139.79(21) 160.04(14)
13 Salinger Jakub DKP0715 B 671.07 2. 199.35( 2)127.25(14) 152.32(10)147.21(11)172.19(11)
14 Daněk Jan DKP0713 623.27 9. 120.27(16) 149.70(13)159.41( 9)143.79(19)170.37(11)
15 Rod Matyáš VSP0803 597.04 6. 118.53(17)178.63( 6)131.38(17) 168.50(12)
16 Kamenický Pavel TAP0909 566.77 6. 185.40( 6)102.78(18) 100.28(21) 0.00(22) 127.44(14)150.44(17)103.49(24)
17 Maroušek Dominik DKP0716 546.27 1. 158.93(12) 184.76( 7)202.58( 1)
18 Dočkal Šimon PGP0702 536.82 6. 124.19(16)173.76( 6) 89.37(15) 149.50(17)
19 Tejkl Štěpán TAP0807 510.61 4. 189.57( 4)101.78(19) 82.23(24) 137.03(20)
20 Gajda Petr VSP0903 503.47 9. 157.61(10)166.42(13)179.44( 9)
21 Šubrt Ondřej TAP0801 491.22 9. 157.76( 9) 42.95(27) 60.76(18)154.14(16)118.56(23)
22 Šnejdar Martin PGP0806 489.70 12. 63.37(25) 43.44(26) 106.01(18)135.18(12)129.88(23)118.63(22)
23 Tučný Kryštof PGP0804 477.35 14. 78.75(23) 96.47(22) 75.50(21) 45.29(19) 162.57(14)139.56(19)
24 Šimerka Ondřej PGP0800 360.71 5. 186.45( 5) 174.26(10)
25 Chmelař David PGP0801 341.95 8. 168.71( 8) 173.24(10)
26 Engel Adam DKP0910 341.29 7. 172.36( 9)168.93( 7)
27 Večerka Vojtěch DKP0813 331.89 8. 74.21(24) 96.64(19)161.04( 8)
28 Pinkava Vojtěch FSP0806 327.83 10. 150.59(10) 81.49(21) 95.75(25)
29 Procházka Vít DKP0711 326.66 15. 42.52(28) 6.79(22)154.59(15)122.76(21)
30 Vostrý Jonáš DKP0714 324.13 5. 144.01(14) 180.12( 5)
31 Motyčka Filip TAP0704 316.94 7. 179.92( 7) 137.02(15)
32 Svoboda Filip DKP0719 218.74 8. 179.53( 8) 39.21(27)
33 Forst Albert MFP0901 206.19 17. 70.98(17)135.21(22)
34 Klimeš Vincent FSP0808 183.92 22. 80.81(22) 103.11(24)
35 Elleder Jan TAP1010 161.88 8. 161.88( 8)
36 Günter Vincent FSP0701 153.17 15. 153.17(15)
37 Priehoda Erik PGP0803 152.58 20. 43.20(26)109.38(20)
38 Veljačik Jonáš DKP0818 151.51 12. 151.51(12)
39 Král Samuel MFP0801 147.19 18. 147.19(18)
40 Hlaváček Vojtěch TAP0700 145.28 13. 145.28(13)
41 Cordier-Brinzeu Jan DKP0724 123.76 15. 123.76(15)
42 Weiss Hugo DLP0701 122.57 17. 122.57(17)
43 Termer Štěpán VSP0807 122.07 18. 122.07(18)
44 Karych Alexander DKP0812 100.33 26. 0.00(31) 16.64(28) 83.69(26)
45 Pavlů Jakub MFP0700 81.93 20. 81.93(20)
46 Štůla Vincent DKP0720 72.01 16. 72.01(16)
47 Němec Jaromír SOB0800 67.70 25. 67.70(25)
48 Vaněček Jan TJP0800 45.12 20. 45.12(20)
49 Jedlička Aleš VSP0800 35.67 29. 35.67(29)
50 Brabec Matěj CEP0800 9.43 27. 6.56(29) 2.87(27)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Koliáš Štěpán DKP0610 B 814.83 1. 168.06( 9) 197.04( 2) 206.57( 1)203.44( 1)202.59( 1)202.23( 2)
2 Šubrt Vojtěch DKP0502 B 782.44 2. 158.92(11) 194.80( 3)186.75( 5) 200.99( 2)197.98( 4)188.67( 5)
3 Sedláček Patrik DKP0816 B 765.17 3. 191.08( 5) 183.49( 6) 195.57( 3)189.28( 7)189.24( 3)
4 Městka Václav VSP0600 B 760.82 1. 200.00( 1) 188.52( 5)155.78(10) 174.06( 6)198.24( 3)
5 Kuchař Ondřej TAP0609 B 751.64 2. 178.63( 7)172.52( 7) 159.52( 9) 184.95( 5)199.17( 2)188.89( 4)
6 Skripnik Nikola FSP0600 B 748.75 4. 140.03(13) 189.02( 4)178.86( 7)191.33( 4)189.54( 5)
7 Machar Matěj DKP0604 B 719.85 4. 173.76( 8)165.10( 9) 187.17( 4)161.14( 8) 177.55( 9)181.37( 7)
8 Meier David VSP0606 B 672.71 2. 198.37( 2)101.70(16) 155.43(12)122.82(12) 143.87(10)175.04(10)
9 Kopecký Matyáš DKP0613 661.80 3. 174.51( 3) 70.40(18) 146.21(13) 165.45( P) 164.24(11)157.60( 9)
10 Bartaloš Matyáš PGP0503 655.38 8. 167.69( 8)141.38(11)124.97(11) 180.32( 8)165.99( 8)
11 Elleder David TAP0615 603.70 1. 195.59( 3)208.16( 1)199.95( 2)
12 Střelba Antonín PGP0605 540.13 6. 166.96( 7)189.41( 6)183.76( 6)
13 Horák Martin VSP0601 433.94 11. 157.26(12) 123.51(15)153.17(11)
14 Čechmánek Václav PGP0607 429.17 9. 106.99(15)165.10( 9) 157.08(10)
15 Štrait Vilém VSP0701 403.57 1. 195.04( 4) 208.53( 1)
16 Smolka Jakub TAP0500 378.04 3. 184.56( 6) 193.48( 3)
17 Červinka Lukáš FSP0603 315.08 11. 164.95(11) 150.13(12)
18 Klepetko Adam FSP0601 268.58 12. 129.14(14) 139.44(12)
19 Nemšovský Filip VSP0500 204.37 1. 204.37( 1)
20 Melišík Jan TAP0502 200.05 2. 200.05( 2)
21 Kohoutek Vojtěch DKP0503 181.15 6. 181.15( 6)
22 Sork Dominik TAP0504 178.02 8. 178.02( 8)
23 Černý Matouš TAP0501 167.97 10. 167.97(10)
24 Matyšek Ondřej PGP0703 154.85 9. 154.85( 9)
25 Vondra Tomáš FSP0500 138.01 13. 138.01(13)
26 Dlask Kašpar DKP0603 133.35 13. 91.87(17) 41.48(13)
27 Mazánek Vojta TAP0611 131.28 14. 131.28(14)
28 Kovář Vít PGP0608 127.10 13. 127.10(13)
29 Nekvasil Jakub DKP0607 95.08 14. 95.08(14)
30 Mencl Josef VSP0602 92.99 15. 92.99(15)
31 Ledinský Matěj DKP0602 77.24 16. 77.24(16)
32 Brabec Vojtěch CEP0600 68.42 14. 36.53(14) 31.89(16)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Titz Adam VSP0401 B 408.87 1. 109.16( 1)100.00( 1) 98.22( 2) 100.00( 1) 99.71( 2)
2 Kužel Jan FSP0400 B 405.57 1. 91.74( 4) 81.21( 3) 105.32( 1) 100.83( 1)107.68( 1)
3 Kuchař Matěj TAP0405 B 367.61 2. 83.26( 2) 96.46( 3) 88.43( 2) 99.46( 3)
4 Černý Matouš TAP0501 B 348.64 3. 95.09( 4) 78.71( 3) 82.91( 5) 91.93( 3)
5 Baldrian Tomáš VSP0405 276.31 4. 56.71( 6) 52.01( 5) 84.90( 4) 82.69( 4)
6 Kolář Matyáš PGP0304 271.57 2. 92.35( 3) 78.84( 5) 100.38( 2)
7 Král Quido PGP0410 166.40 4. 0.00( 4) 0.00( 6) 72.38( 4) 58.90( 7) 35.12( 6)
8 Janas Adam PGP0404 126.16 5. 67.86( 6) 58.30( 5)
9 Zakouřil Matyáš VSP0400 98.49 2. 98.49( 2)
10 Čtrnáct František PGP0401 83.94 5. 83.94( 5)
11 Šich Ondřej DKP0411 15.69 7. 15.69( 7)
12 Ráž Miloslav PGP0406 11.01 7. 11.01( 7)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Šubrt Matěj DKP0205 B 400.00 1. 100.00( 1) 97.27( 2) 100.00( 1)100.00( P) 97.46( 2) 100.00( 1)
2 Forst Antonín PGP0106 B 370.77 1. 96.41( 2) 77.30( 3) 100.00( 1) 97.06( 2)
3 Novák Přemysl DKP0107 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
3 Klement David DKP0110 133.33 1. 33.33( P) 100.00( 1)
5 Charousek Matěj PGP0207 58.71 3. 0.00( 3) 58.71( 3)
6 Janeček Ondřej SOB0201 37.69 2. 0.00( 2) 37.69( 4)