Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2019 - stav po 4 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček TAP Ano Ano
2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček DKP Ano Ne
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček JES Ne Ne
2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček MKP, KNC Ne Ne
2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček VSP Ne Ne
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Kučerová Marie VSP7551 193.30 2. 94.51( 3) 98.79( 2)
2 Žemlová Eva KAM7550 186.64 4. 96.25( 4) 90.39( 5)
3 Mikulová Zuzana ZVO7951 186.49 1. 105.58( 1) 80.91( 7)
4 Dlouhá Marta BZP7851 171.70 5. 95.89( 5) 75.81( 7)
5 Hrádková Kateřina ROU8350 148.86 8. 87.29( 8) 61.57(14)
6 Izáková Ivana EKP7453 146.17 10. 80.71(10) 65.46(12)
7 Malečková Iva PGP7559 138.46 10. 74.04(10) 64.42(13)
8 Hrušková Blanka DOR7555 132.47 11. 79.71(11) 52.76(19)
9 Pilařová Kateřina CEP8050 130.58 15. 74.31(15) 47.76(18) 56.27(18)
10 Svítilová Pavla BZP7750 125.84 13. 64.97(13) 60.87(16)
11 Tolarová Ivana RIC7650 118.35 18. 70.38(18) 47.97(21)
12 Vyhnálková Eva RIC7552 113.33 11. 70.11(11) 43.22(22)
13 Ryšavá Magdalena PGP7650 109.75 1. 109.75( 1)
14 Mišeková Martina KAM7851 108.98 13. 75.87(13) 33.11(29)
15 Bartůňková Lucie LOU7750 107.48 19. 70.20(19) 37.28(26)
16 Městková Lucie TEP7850 103.15 1. 103.15( 1)
17 Bartalošová Jana PGP8154 98.06 3. 98.06( 3)
18 Proxová Lada RIC8350 97.90 2. 97.90( 2)
19 Pilátová Petra DKL8051 97.42 20. 48.71( P) 48.71(20)
20 Městková Kateřina VSP7650 96.53 3. 96.53( 3)
21 Šimšová Jana MFP7651 95.73 2. 95.73( 2)
22 Collis Blanka DKP8257 94.42 6. 94.42( 6)
23 Škáchová Petra KAM7054 92.10 4. 92.10( 4)
24 Pangrácová Jana MFP7653 91.59 7. 91.59( 7)
25 Brandejsová Petra DKP7853 86.88 19. 43.73(19) 43.15(23)
26 Fialová Jana DOR8050 84.92 9. 84.92( 9)
27 Čevelová Ivana RIC7853 84.12 4. 84.12( 4)
28 Rožková Petra RIC7575 83.31 6. 83.31( 6)
29 Šeborová Tereza DKL8150 82.69 5. 82.69( 5)
30 Řepková Jana PGP7762 78.83 6. 78.83( 6)
31 Dudová Irena HCE8250 78.24 12. 78.24(12)
32 Asterová Jana SLA7451 75.92 8. 75.92( 8)
33 Siegerová Lucie TAP7552 75.59 9. 75.59( 9)
34 Magazu Radka DOR7853 74.86 14. 74.86(14)
35 Hudosová Gabriela RIC7299 74.62 8. 74.62( 8)
36 Němcová Barbora SOB7550 74.42 9. 74.42( 9)
37 Motyčková Zuzana TAP7753 74.22 16. 74.22(16)
38 Tloušťová Eva SCP6950 73.67 20. 54.02(24) 19.65(20) 0.00(40)
39 Procházková Jana DKP8052 72.76 17. 72.76(17)
40 Pecharová Michaela TJP6550 71.76 10. 71.76(10)
41 Rejšková Alena KAM7750 68.92 20. 68.92(20)
42 Bazinková Blanka ROU8151 68.65 21. 68.65(21) 0.00(43)
43 Perknerová Barbora ZVO8151 66.91 22. 66.91(22)
44 Geševa Radka LOU8150 66.16 11. 66.16(11)
45 Krejčová Jana ROU7758 65.08 12. 65.08(12)
46 Alblová Lucie LME7555 61.22 15. 61.22(15)
47 Pinkava Anna FSP8151 57.50 23. 57.50(23) 0.00(46)
48 Ehlerová Petra VSP7855 57.20 17. 57.20(17)
49 Sotonová Jitka TAP7950 56.18 14. 56.18(14)
50 Sedláčková Petra ROZ7050 54.84 15. 54.84(15)
51 Znamenáčková Helena TAP8153 51.75 16. 51.75(16)
52 Baxová Irena LBE7951 49.03 17. 49.03(17)
53 Topičová Anna LOU8350 45.80 25. 45.80(25)
54 Havlová Eva KNC7851 45.34 26. 45.34(26) 0.00(45)
55 Stará Vendula FSP8150 41.25 24. 41.25(24)
56 Vondráčková Markéta DKP7856 38.67 25. 38.67(25)
57 Vrbová Kateřina CEP7950 36.20 27. 36.20(27)
58 Kuželová Michaela FSP7851 34.65 28. 34.65(28)
59 Berglová Lucie TJP8250 30.63 30. 30.63(30)
60 Fibírová Zuzana FSP7555 29.44 31. 29.44(31)
61 Hellerová Alena ROU7850 25.65 32. 25.65(32)
62 Zábřeská Jitka LOU7950 22.18 33. 22.18(33)
63 Andrlova Vendula KNC8050 18.28 34. 18.28(34)
64 Lazarova Pavla RIC7651 16.69 35. 16.69(35)
65 Nedomová Iva PDY7851 11.87 36. 11.87(36)
66 Lázničková Blanka LOU8050 8.32 37. 8.32(37)
67 Černá Petra HCE7751 6.54 38. 6.54(38)
68 Hladíková Zuzana DKP7852 0.75 39. 0.75(39)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Valentová Helena OKP6550 207.98 1. 104.42( 1)103.56( 1)
2 Šrámková Iva RIC7251 204.28 1. 106.21( 1) 98.07( 2) 89.92( 7)
3 Komersová Jana KNC6550 191.30 3. 93.79( 4) 97.51( 3)
4 Ptáčková Kateřina PGP7350 189.76 3. 93.61( 5) 95.00( 4) 94.76( 3)
5 Horáková Lenka VSP7255 189.69 2. 88.01( 9)101.68( 2)
6 Hudosová Gabriela RIC7299 184.84 3. 96.22( 3) 88.62( 8)
7 Čiháková Lenka KNC6750 181.81 5. 90.73( 7) 87.62(10) 91.08( 5)
8 Benešová Jaroslava DKL7050 180.34 6. 90.17( P) 90.15( 7) 90.17( 6)
9 Neumannová Renata PVP6650 170.18 4. 78.51(14) 91.67( 4)
10 Pavlů Veronika PGP6950 167.80 5. 91.32( 5) 76.48(11)
11 Červinková Jitka OKP6451 159.64 9. 75.52(16) 84.12( 9)
12 Nová Jana DOR7150 155.65 2. 97.57( 2) 58.08(23)
13 Kotková Lenka RIC7352 148.02 13. 77.92(15) 70.10(13)
14 Freyová Michaela KPY6050 136.45 9. 75.25( 9) 61.20(21) 49.30(20)
15 Dobiášová Hana ROU7451 136.34 14. 66.97(14) 66.80(20) 69.37(14)
16 Procházková Miluše DCE5450 122.66 16. 61.03(22) 61.63(16)
17 Hrdličková Ludmila SLA6950 122.64 15. 65.26(15) 57.38(17)
18 Kotenová Klára RIC7252 122.31 18. 70.06(18) 52.25(18)
19 Bártová Pavla ZVO7152 99.18 11. 73.00(11) 21.21(24) 26.18(25)
20 Jírová Monika ROZ7350 93.25 6. 93.25( 6)
21 Puchernová Veronika SCP7455 91.16 6. 91.16( 6)
22 Smolková Alena PGP6450 86.50 11. 86.50(11)
23 Melišíková Radka TAP7152 85.78 8. 85.78( 8)
24 Šejnová Magdalena KAM7055 85.52 8. 85.52( 8)
25 Cincibusová Ivana FSP6651 83.54 10. 83.54(10)
26 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 82.80 12. 82.80(12)
27 Klašková Kateřina DKP6750 81.54 13. 81.54(13)
28 Mudrová Martina HCE6451 73.72 10. 73.72(10)
29 Janečková Veronika SOB7151 73.09 12. 73.09(12)
30 Zelená Markéta PGP5850 72.91 17. 72.91(17)
31 Žižková Markéta DOR7352 71.02 12. 71.02(12)
32 Petýrková Pavlína BZP7351 69.06 19. 69.06(19)
33 Kašparová Irena SLA6852 67.78 13. 67.78(13)
34 Buková Jana ROU7150 63.81 15. 63.81(15)
35 Straková Jana SLA7251 60.13 16. 60.13(16)
36 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 58.51 17. 58.51(17)
37 Baštová Jana DOR7452 52.03 18. 52.03(18)
38 Hánělová Katarína ZVO7351 50.32 19. 50.32(19)
39 Beranová Vlasta UVP5450 49.86 20. 49.86(20)
40 Kučerová Michaela RIC7253 49.54 19. 49.54(19)
41 Jirasová Jana DOR7450 49.32 21. 49.32(21)
42 Dlouhá Jana DKP5950 48.60 22. 48.60(22)
43 Kolářová Michaela SLA7351 43.79 21. 43.79(21)
44 Marholdová Martina ZVO7451 40.50 23. 40.50(23)
45 Míchalová Marcela KPY6850 37.17 24. 37.17(24)
46 Řeháková Jana DVP7351 36.68 22. 36.68(22)
47 Dvořáková Ivana PGP7254 33.82 23. 33.82(23)
48 Řadová Jaromíra DKP6551 32.03 24. 32.03(24)
49 Nováková Martina PDY7350 30.42 25. 30.42(25) 0.00(29)
50 Klofáčová Romana SLP6951 21.54 26. 21.54(26)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Sládková Eva TEH5751 209.05 1. 91.07( 4) 105.07( 1)103.98( 1)
2 Cabrnochová Hana DKL5550 195.90 3. 97.95( P) 91.71( 6) 97.95( 3)
3 Havlíčková Jindra KNC6150 187.87 1. 104.37( 1) 83.38(13) 83.50( 6)
4 Ježková Regina PGP6352 183.37 5. 89.89( 5) 93.48( 5)
5 Kohoutová Pavla KNC6251 176.01 3. 93.43( 3) 82.58(15) 48.77(13)
6 Dudová Hana DKP5752 174.57 6. 89.69( 6) 84.88(12) 79.10( 7)
7 Šilerová Zdena KNC5750 174.53 5. 89.92( 7) 84.61( 5)
8 Votavová Renata KNC6452 172.67 2. 102.20( 2) 63.52(17) 70.47(10)
9 Rančáková Stáňa DKL5950 170.66 11. 85.33( P) 85.33(11) 65.54(12)
10 Kudrnáčová Hana KAM6250 161.67 8. 86.62(10) 75.05( 8)
11 Soukupová Michaela VSP5850 154.36 9. 82.61(14) 71.75( 9)
12 Hrabánková Ilona PGP6250 147.00 3. 49.90( 7) 97.10( 3)
13 Kohlová Alena KPY6051 98.08 2. 98.08( 2)
14 Mrázová Pavla DCE5550 97.82 2. 97.82( 2)
15 Kujanová Martina BZP5850 95.16 4. 95.16( 4)
16 Jahnová Helena SCP5550 91.52 4. 91.52( 4)
17 Tachezy Ruth DOR6451 88.84 8. 88.84( 8)
18 Štrossová Jiřina DCE5650 88.18 9. 88.18( 9)
19 Beranová Vlasta UVP5450 85.03 14. 67.87(16) 17.16(14)
20 Baziková Lucie TJP6451 68.32 11. 68.32(11)
21 Šámalová Hana OKP6151 59.27 18. 59.27(18)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Zavadilová Naďa SCP5450 200.13 2. 97.54( 2)102.59( 2)
2 Wolkerová Dagmar TJP5250 194.93 1. 100.00( 1) 94.93( 3) 93.69( 3)
3 Stehnová Hana DKP5150 132.96 2. 80.10( 2) 52.86( 4)
4 Městková Eva TEP4851 103.72 1. 103.72( 1)
5 Jůzková Jaroslava SCP5250 100.00 1. 100.00( 1)
6 Mikšová Stanislava DKP5250 90.87 3. 72.01( 3) 18.86( 5) 0.00( 7)
7 Kubátová Milada PGP4750 85.62 4. 85.62( 4)
8 Ryšavá Lubomíra TJP4750 72.54 5. 72.54( 5)
9 Lohrová Jarmila SCP4650 24.99 6. 24.99( 6)
D75
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Haňkovská Jana PGP4050 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Zmeková Míla SLP4451 96.23 2. 34.46( 2) 61.77( 2)
3 Bláhová Blanka SJP3651 83.72 2. 34.42( 3) 49.30( 2)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Bambousek Martin DOR7302 205.19 1. 101.02( 1)104.17( 1)
2 Král Aleš MFP7808 193.97 2. 94.39( 3) 99.58( 2)
3 Havlíček Jan RIC7902 193.70 2. 101.44( 2) 92.26( 4)
4 Pilát Miroslav DKL7900 190.56 3. 95.28( P) 95.28( 3)
5 Houska Jindřich DOR7601 190.04 3. 98.07( 3) 77.54(15) 91.97( 5)
6 Kubát Tomáš RIC7503 184.09 6. 93.08( 6) 78.66(14) 91.01( 6)
7 Vinš Pavel DKL6900 179.12 7. 89.56( P) 89.56( 7)
8 Pangrác Ondřej MFP7603 177.54 2. 100.91( 2) 76.63(16)
9 Šemelík Petr DKL6901 176.14 8. 88.07( P) 84.03( 9) 88.07( 8)
10 Kamenický Jan TAP7900 173.89 4. 97.73( 4) 76.16(17)
11 Hrádek Tomáš ROU8301 170.67 5. 95.24( 5) 69.99(23) 75.43(17)
12 Lounek Jakub PDY8200 165.81 11. 80.44(11) 85.37(11)
13 Švec Karel ZVO7601 162.53 7. 85.94( 7) 72.61(21) 76.59(16)
14 Svatý Jakub PGP7610 152.85 9. 81.97( 9) 70.88(22)
15 Rod Jan VSP7423 146.86 19. 74.25(19) 72.61(21)
16 Kolář Tomáš SLA7103 143.06 7. 87.40( 7) 55.66(28)
17 Svoboda Jiří DKP7504 137.11 8. 85.60( 8) 51.51(29)
18 Pilař Marek CEP7700 128.55 16. 73.92(16) 54.63(25) 48.13(30)
19 Heller Jiří ROU7708 124.09 13. 78.57(13) 45.52(28)
20 Tuček Michal DKP8202 123.74 14. 78.12(14) 45.62(27)
21 Kolář David LOU7700 115.19 12. 79.02(12) 36.17(35)
22 Lacina Martin DKP7502 106.29 19. 56.69(19) 49.60(26) 44.34(31)
23 Skripnik Ondřej FSP7502 105.14 1. 105.14( 1)
24 Kučera Pavel DOR7101 95.25 18. 59.07(18) 36.18(31)
25 Průša Michal VSP7310 92.53 4. 92.53( 4)
26 Šístek Daniel SCP7507 90.13 5. 90.13( 5)
27 Aschermann Jan VSP6902 89.09 6. 89.09( 6)
28 Kužel Tomáš FSP7610 88.03 9. 88.03( 9)
29 Kovářík Tomáš KAM6901 87.99 10. 87.99(10)
30 Pavlíček Lubomír KPY7800 86.14 8. 86.14( 8)
31 Dvořák Josef PGP8006 84.16 12. 84.16(12)
32 Kolář Jan ZVO7901 81.95 13. 81.95(13)
33 Semík Jan VSP6507 80.76 10. 80.76(10)
34 Víteček Jan DKP7201 80.46 14. 80.46(14)
35 Nemšovský Petr PGP7602 80.17 12. 80.17(12)
36 Matějka Hynek TAP7610 79.90 13. 79.90(13)
37 Collis Mark DKP7703 79.59 10. 79.59(10)
38 Machar Pavel DKP7903 79.37 11. 79.37(11)
39 Šubrt Antonín DKP7100 79.13 15. 79.13(15)
40 Přibík Martin PGP7406 75.88 18. 75.88(18)
41 Jedlička Adam KAM7700 74.04 15. 74.04(15)
42 Černý Michal ROU7505 73.65 18. 73.65(18)
43 Ehler Tomáš VSP8102 73.09 19. 73.09(19)
44 Černý Ondřej CEP7800 73.01 20. 73.01(20)
45 Doležal Martin PGP8100 72.94 20. 72.94(20)
46 Balej Jiří KAM7201 71.88 22. 71.88(22)
47 Bartaloš Tomáš PGP8010 70.76 23. 70.76(23)
48 Choutka Jaroslav SOB6301 70.59 24. 70.59(24)
49 Albl Miloslav LME7600 66.37 25. 66.37(25)
50 Sládeček Petr RIC7702 66.00 26. 66.00(26)
51 Dočkal Tomáš PGP7711 64.92 27. 64.92(27)
52 Zápotocký Luboš SLA7500 64.40 17. 64.40(17) 0.00(43)
53 Strašák Tomáš DKP8204 63.87 24. 63.87(24)
54 Bém Robert EKP7703 56.04 23. 49.21(23) 6.83(34)
55 Perkner Radim ZVO8001 55.78 20. 55.78(20)
55 Izák Petr LME7800 55.78 20. 55.78(20)
57 Fiala Jan DOR7802 53.40 22. 53.40(22)
58 Chmelík Petr DOR8100 46.03 24. 46.03(24)
59 Michalský Richard RIC7703 43.68 29. 43.68(29)
60 Hrstka Pavel SLA7501 41.45 33. 26.42(33) 15.03(40)
61 Hora Michal LBE7901 37.02 30. 37.02(30)
62 Motejzík Petr DLP7600 36.73 32. 36.73(32)
62 Pinkr Josef HCE8200 36.73 32. 36.73(32)
64 Snížek Jan DKP7600 36.45 34. 36.45(34)
65 Milota Jan KAM7200 30.21 36. 30.21(36)
66 Hančl Martin ROU7601 26.84 32. 26.84(32)
67 Lampa David DKP7702 25.94 37. 25.94(37)
68 Lazar Jindřich RIC7504 25.14 38. 25.14(38)
69 Němec Jan SOB7500 16.68 39. 16.68(39)
70 Čermák Daniel EKP7510 8.31 41. 8.31(41)
71 Vondráček Martin DKP7704 3.03 42. 3.03(42)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Koten Pavel RIC7200 196.52 1. 105.21( 1) 84.95( 8) 91.31( 6)
2 Doubek Petr SLA7000 194.91 3. 97.15( 3) 93.51( 5) 97.76( 4)
3 Bláha Jan SJP6800 183.58 1. 82.08( 9)101.50( 1)
4 Procházka Antonín DCE5500 183.18 5. 89.83( 7) 93.35( 5)
5 Kalousek Jiří DKP6901 174.87 5. 94.26( 5) 78.04(12) 80.61(10)
6 Straka Lukáš SLA7002 167.58 8. 83.80(10) 79.24(11) 83.78( 8)
7 Herynek Petr RIC7305 161.29 7. 73.86(14) 87.43( 7)
8 Hůla Pavel LBE7300 158.99 4. 95.45( 4) 63.54(17) 38.68(29)
9 Votava Petr KNC6602 155.03 8. 85.79( 8) 69.24(15)
10 Maroušek Jan DKP7402 148.48 7. 93.86( 7) 54.62(22)
11 Ptáček Jan PGP7205 143.01 13. 74.63(13) 68.38(16)
12 Strnad Pavel HCE7100 139.87 9. 57.94(20) 81.93( 9)
13 Krejčí Ladislav ROU7301 136.44 11. 83.50(11) 16.09(32) 52.94(23)
14 Hruška Jan DOR7000 135.02 9. 85.30( 9) 0.24(33) 49.72(26)
15 Tolar Jan RIC7301 131.61 13. 71.76(13) 34.46(25) 59.85(18)
16 Pavlů Jaroslav DCE6100 129.16 14. 70.16(14) 32.76(26) 59.00(19)
17 Kohl Jiří KPY6201 124.48 16. 66.28(16) 58.20(20)
18 Jun Drahomír KNC5501 111.83 21. 56.00(21) 55.83(21)
19 Rožek David RIC7403 101.88 1. 101.88( 1)
20 Baldrian Petr PGP7203 100.96 2. 100.96( 2)
21 Beneš Jan DKL6600 100.56 25. 50.28( P) 50.28(25)
22 Novák Libor OKP6504 99.61 2. 99.61( 2)
23 Pelant Michal RIC7400 98.89 3. 98.89( 3)
24 Jiras Jiří DOR6900 98.80 15. 66.58(15) 32.22(27)
25 Gemperle František MFP7102 97.64 2. 97.64( 2)
26 Lebeda Dušan SPC7312 97.16 3. 97.16( 3)
27 Uhlíř Patrik LBE7000 96.21 12. 73.45(12) 22.76(29)
28 Kovářík Tomáš KAM6901 95.75 4. 95.75( 4)
29 Žemla Tomáš KAM7105 94.26 5. 94.26( 5)
30 Kabát Jan PGP6901 92.16 6. 92.16( 6)
31 Stehno Pavel DKP4900 83.30 18. 61.40(18) 21.90(31)
32 Klaška Pavel DKP6500 80.56 10. 80.56(10)
33 Cincibus Pavel FSP6605 79.14 11. 79.14(11)
34 Šimša Jaromír MFP7100 76.91 12. 76.91(12)
35 Černý Radomír HCE6901 73.83 13. 73.83(13)
36 Šimek Tomáš FSP6304 73.74 14. 73.74(14)
37 Kodejš Zdeněk VSP7202 73.05 15. 73.05(15)
38 Zavadil Vladimír VSP6710 66.47 16. 66.47(16)
39 Chvojka Zbyšek DKP6401 66.06 17. 66.06(17)
40 Buk Jiří ROU6901 64.48 28. 27.22(28) 37.26(30)
41 Balej Jiří KAM7201 62.64 18. 62.64(18)
42 Hájek Tomáš ZVO6401 62.30 17. 62.30(17)
43 Vejražka Jiří KPY7400 61.83 27. 22.49(30) 39.34(27)
44 Háněl Jaromír ZVO6801 61.10 19. 61.10(19)
45 Prox Jakub RIC7406 58.64 23. 44.27(23) 14.37(34)
46 Zicha Josef RIC7300 58.24 19. 58.24(19)
47 Sedláček Jaroslav ROZ6801 57.52 20. 57.52(20) 0.00(34)
48 Lorenc Václav DOR7200 56.22 21. 56.22(21)
49 Valla Zdeněk ZVO6501 55.43 22. 55.43(22)
50 Maleček Vít PGP6801 54.31 22. 54.31(22)
51 Janík Vlastimil MKP6600 51.42 24. 51.42(24)
52 Brachtl Daniel ZVO6902 50.07 23. 50.07(23)
53 Aster Vladimír SLA6500 41.49 24. 41.49(24)
54 Chotětický Václav DKL5202 38.82 28. 38.82(28)
55 Toušek Filip ZBP7102 34.89 31. 34.89(31)
56 Svoboda Ondřej ROZ7100 33.42 32. 33.42(32)
57 Dudek Jan PDY7200 18.21 33. 18.21(33)
58 Komers František KNC6800 17.69 24. 17.69(24)
59 Mišek Michal KAM7202 16.10 25. 16.10(25) 0.00(39)
60 Leinweber Ctirad FSP7401 7.36 35. 7.36(35)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 John Vladimír OLP5502 199.80 2. 100.96( 2) 98.84( 3)
2 Strejc Jaroslav ZVO6101 196.17 2. 96.47( 3) 84.62( 6) 99.70( 2)
3 Nentvich Lubomír DOR5800 192.05 4. 95.94( 4) 96.11( 4)
4 Cedrych Karel TJP5500 185.04 1. 102.57( 1) 82.47(10) 81.64(11)
5 Knotek Kamil OLP5701 183.46 6. 91.23( 6) 53.65(14) 92.23( 8)
6 Hošek Ladislav SCP6001 182.94 1. 81.48(11)101.46( 1)
7 Valter Petr KBP4500 181.38 4. 83.30( 8) 98.08( 4)
8 Buriánek Jaromír SCP4700 179.97 5. 91.77( 5) 88.20( 9)
9 Kudrnáč Martin HCE5901 168.37 7. 88.34( 7) 79.66(12) 80.03(12)
10 Soukup Václav VSP5600 159.76 10. 74.33(13) 85.43(10)
11 Zavadil Pavel KAM6401 157.55 9. 83.12( 9) 74.43(15)
12 Šváb Jan VSP5801 135.16 8. 64.06( 8) 42.19(17) 71.10(17)
13 Buk Miloslav ROU6202 118.57 15. 53.47(15) 65.10(19)
14 Hurta Vladimír PGP6305 112.08 9. 58.61( 9) 53.47(15)
15 Přibík Jan PGP6301 103.08 1. 103.08( 1)
16 Přibyl Ivan PFP5900 100.30 2. 100.30( 2)
17 Jahn Pavel SCP5500 97.98 5. 97.98( 5)
18 Peterka František TJP4900 97.48 6. 97.48( 6)
18 Koč Zdeněk MKP4700 97.48 6. 97.48( 6)
20 Betlach Miroslav DKP6300 96.62 3. 96.62( 3)
21 Dlouhý Jiří DKP5700 92.19 5. 92.19( 5)
22 Šámal Václav OKP5600 83.52 7. 83.52( 7)
23 Koč Lumír MKP5401 79.68 13. 79.68(13)
24 Paukert Milan TJP5000 78.47 14. 78.47(14)
25 Bazika Miroslav TJP6401 74.33 16. 74.33(16)
26 Toušek Miloslav MKP5000 65.76 18. 65.76(18)
27 Borovička Milan FSP6104 59.51 20. 59.51(20)
28 Kraus Ota TJP5700 58.55 21. 58.55(21)
29 Tachezy Jan DOR5802 33.58 18. 33.58(18)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Jaroš Vladimír DCE5400 209.50 1. 108.46( 1)101.04( 2)
2 Cabrnoch Jiří DKL5400 191.10 3. 95.55( P) 95.55( 3) 83.14( 5)
3 Fujan Sláva DKL4800 190.42 3. 95.21( P) 95.21( 3)
4 Koč Lumír MKP5401 178.43 1. 100.00( 1) 78.43( 7)
5 Novák Miloš SCP4600 153.16 2. 71.81( 2) 81.35( 6)
6 Hora Vladimír VSP5100 147.83 7. 72.08(10) 75.75( 7)
7 Duda František KPY4600 119.83 3. 52.86( 3) 47.09(11) 66.97( 8)
8 Zelený Vladimír PGP4800 115.41 8. 76.90( 8) 38.51(11)
9 Borák Stanislav EKP5212 103.75 1. 103.75( 1)
10 Přeček Zdeněk SCP5200 96.00 2. 96.00( 2)
11 Peterka František TJP4900 95.06 4. 95.06( 4)
12 Chotětický Václav DKL5202 91.26 5. 91.26( 5)
13 Neumann Zbyněk LME5300 90.88 4. 90.88( 4)
14 Nosál Stanislav LBE4600 82.56 4. 37.33( 4) 45.23(12)
15 Toušek Miloslav MKP5000 80.07 6. 80.07( 6)
16 Paukert Milan TJP5000 73.35 9. 73.35( 9)
17 Valášek Josef SCP4501 62.69 5. 21.81( 5) 40.88(10)
18 Ryšavý Vít TJP4700 54.85 12. 24.48(13) 30.37(12)
19 Lebduška Petr ROU4702 54.50 9. 54.50( 9)
20 Hojný Oldřich SCP5201 29.16 13. 29.16(13)
H75
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
1 Procházka Zdenko DKP4300 203.20 1. 100.00( 1) 80.71( 2) 103.20( 1)
2 Zábranský Emil SLA4200 198.42 1. 100.00( 1) 98.42( 2)
3 Bláha Svatopluk SJP3501 112.62 4. 33.09( 4) 79.53( 5)
4 Mudr Stanislav DCE4400 105.70 3. 34.15( 3) 71.55( 6)
5 Attl Vladimír PGP3800 98.38 3. 98.38( 3)
6 Paul Josef DCE4401 92.53 4. 92.53( 4)
7 Semorád Miloš SCP3300 38.96 7. 38.96( 7)
8 Vondra Jaroslav FSP3300 20.82 8. 20.82( 8)
9 Kalivoda Viktor KNC3300 17.70 5. 0.00( 5) 17.70( 9)
10 Kalivoda Vladimír KNC3800 15.45 2. 0.00( 2) 15.45(10)
11 Hlavatý Karel SJP4200 12.80 11. 12.80(11)