Výsledky závodu: Žaket Pražský pohár žactva 2019 - stav po 5 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD FSP Ano Ano
2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva TJP Ano Ano
2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva PGP Ano Ano
2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva TAP Ano Ano
2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva KAM Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14    
D10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
TJP 2
PGP 3
TAP 4
KAM 5
1 Štěpová Barbora PGP0951 671.69 1. 228.67( 1)218.43( 1) 220.37( 1)222.65( 1)217.02( 1)
2 Hrušková Tereza PGP0953 591.82 2. 194.53( 2) 195.41( 2)201.88( 2)
3 Mišeková Lucie KAM1050 553.39 2. 195.37( 2)180.02( 4) 88.69(12) 178.00( 4)
4 Šubrtová Barbora TAP1150 514.30 3. 175.97( 3)143.04( 9) 149.53( 6) 175.73( 5)162.60( 6)
5 Bartalošová Ada PGP1050 503.99 3. 169.85( 4)187.04( 3)147.10( 7) 140.75(11)
6 Balejová Sofie KAM0951 493.00 4. 167.07( 5) 170.47( 4)151.51( 9) 155.46( 8)
7 Rodová Anežka VSP1152 472.44 5. 146.73( 7)161.59( 5) 164.12( 5)
8 Dvořáková Lucie PGP0956 438.63 3. 186.07( 3)118.52(15)134.04(12)
9 Kalinová Ella SPC0961 404.58 6. 120.75(10)172.40( 6)111.43(15)
10 Seidlová Magdalena RIC0950 364.81 2. 193.55( 2) 171.26( 4)
11 Žemlová Magdalena KAM0950 363.04 3. 181.94( 3)181.10( 3)
12 Ptáčková Barbora DKP0954 345.60 7. 84.40( 7) 0.00(17) 141.22(11)119.98(14)
13 Smutná Markéta DLP0950 308.90 6. 167.18( 6) 141.72(10)
14 Burianová Žofie DKP1052 288.96 6. 142.94( 6)146.02( 8)
15 Kváčová Anna DKP1051 252.88 11. 126.52(11) 0.00(16) 126.36(13)
16 Schuhmeierová Alena ROZ0952 217.94 8. 75.57( 8) 0.00(16) 0.00(18) 142.37( 9)
17 Řepková Anna PGP1052 201.04 10. 127.11(10) 73.93(14)
18 Votavová Anežka ROZ0953 192.69 8. 47.83(11) 144.86( 8)
19 Svobodová Ema ODV0951 172.89 5. 172.89( 5)
20 Šimková Anežka LME0950 170.74 7. 170.74( 7)
21 Štěpánková Emma TAP0953 161.50 8. 161.50( 8)
22 Benáková Natálie TAP0956 156.98 7. 156.98( 7)
23 Kubecová Markéta PGP0955 145.84 11. 90.56(11) 55.28(16)
24 Ehlerová Michaela VSP1050 144.21 9. 144.21( 9) 0.00(16)
25 Rypáčková Šárka TJP1151 142.58 10. 142.58(10)
26 Horová Vendula LBE1050 141.29 9. 75.30( 9) 65.99(14) 0.00(17)
27 Ryppelová Anna TAP0954 141.22 11. 141.22(11)
28 Matoušková Kateřina SPC0955 133.05 13. 133.05(13)
29 Hánělová Lucie ZVO0952 119.88 14. 119.88(14)
30 Jakubesová Julie TAP1052 118.67 12. 118.67(12) 0.00(18)
31 Rudolfová Eliška DKP1057 113.67 13. 113.67(13)
32 Dlouhá Julie PGP1051 86.36 13. 86.36(13)
33 Čelikovská Kateřina ROZ0950 55.76 10. 55.76(10)
34 Havlová Veronika KNC0950 54.77 15. 54.77(15)
35 Uhlíková Augustina DKP1056 30.80 15. 30.80(15)
D12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
TJP 2
PGP 3
TAP 4
KAM 5
1 Baldrianová Eva VSP0751 616.66 1. 207.00( 1)198.35( 3) 210.54( 1)194.77( 4) 199.12( 2)
2 Kudrnáčová Marta KAM0754 608.20 1. 200.26( 2)202.95( 1)194.27( 3) 204.99( 1)
3 Mullis Carolina DKP0951 592.52 1. 189.95( 5) 195.96( 5)158.37( 9) 193.91( 5)202.65( 1)
4 Malečková Pavlína VSP0855 586.64 2. 192.74( 3)198.70( 2)195.20( 2)192.61( 6) 190.28( 7)
5 Mišeková Kateřina KAM0756 577.42 3. 191.19( 4)185.43(10) 135.59(14) 188.00( 7)198.23( 3)
6 Lampová Amálie DKP0752 566.44 5. 188.71( 7) 184.12( 9)193.61( 5)
7 Bartalošová Anežka PGP0853 565.88 5. 186.23( 6)192.51( 6)182.83( 5) 187.14( 8)176.42(10)
8 Vejražková Anna KPY0750 553.56 7. 180.96( 7)186.94( 8)108.71(18) 168.43(11) 185.66( 9)
9 Hladíková Julie DKP0857 536.88 2. 151.82( 9) 186.55( 4)198.51( 2)
10 Snížková Adéla DKP0850 512.13 8. 114.93(13) 163.67( 8)161.52(13)186.94( 8)
11 Gajdová Michaela VSP0752 506.19 6. 186.23( 9)170.55( 6) 149.41(15)
12 Levrincová Klára TAP0854 485.97 12. 175.17(12) 160.80(15)150.00(14)
13 Zemanová Eliška DKP0862 460.35 11. 143.94(17) 97.27(20) 141.36(16)175.05(11)
14 Nováková Pavlína DKP0860 456.71 12. 95.48(18) 162.70(15)118.29(17) 141.36(16)152.65(12)
15 Vařeková Marianna RIC0760 429.61 11. 139.96(11) 141.46(18)140.51(13)135.75(18) 147.64(17)
16 Zákoucká Barbora DKP0859 402.37 12. 112.61(14) 40.17(27) 141.72(12) 148.04(16)
17 Ptáčková Hana PGP0750 377.24 10. 103.38(16) 149.63(10)124.23(20)
18 Vondráčková Alžběta DKP0864 357.60 6. 165.07( 7) 192.53( 6)
19 Chudobová Eliška DKL0850 355.23 13. 0.00(26) 171.90(13) 72.63(22)110.70(22)
20 Černá Adéla HCE0850 337.86 12. 82.61(19) 89.27(25) 35.71(28) 165.98(12)
21 Šimůnková Michaela TAP0851 311.44 10. 173.03(10)138.41(19)
22 Křečková Apolena KAM0755 310.07 18. 61.38(20)109.79(22) 41.38(27) 138.90(18)
23 Kohoutková Kateřina DKP0756 308.83 13. 158.54(16) 150.29(13)
24 Nemšovská Magdalena VSP0853 308.47 11. 163.49(14)144.98(11)
25 Havlová Tereza KNC0750 296.00 4. 100.62(19) 195.38( 4)
26 Grimmerová Valerie RIC0754 253.54 11. 177.38(11) 76.16(21)
27 Hejsková Magdalena KAM0850 248.82 20. 131.73(20) 117.09(22)
28 Mušková Amálie Anna DKP0759 232.11 15. 104.31(15) 0.00(30) 127.80(20)
29 Michalská Kristýna RIC0852 218.22 21. 48.48(26) 58.03(24)111.71(21)
30 Vosátková Julie RIC0755 200.15 23. 41.93(23)104.84(23) 53.38(26) 22.74(24)
31 Bulířová Žofie TAP0850 196.50 3. 196.50( 3)
32 Fibírová Lucie FSP0777 196.14 4. 196.14( 4)
33 Ovčáčková Barbora TAP0856 195.73 23. 103.69(24) 92.04(23)
34 Ehlerová Anna VSP0854 183.81 19. 57.56(25)126.25(19)
35 Čelikovská Tereza ROZ0750 179.22 21. 57.81(21) 121.41(21)
36 Bublíková Klára TAP0752 160.94 14. 160.94(14)
37 Leinweberová Julie FSP0755 160.19 8. 160.19( 8)
38 Stoklasová Eliška RIC0756 159.44 16. 33.71(24) 125.73(16)
39 Čížková Kristýna TAP0857 151.27 22. 53.09(22) 98.18(23)
40 Herynková Klára RIC0758 151.05 10. 151.05(10)
41 Berná Klára ODV0851 140.40 19. 140.40(19)
42 Pražanová Veronika DKL0751 134.07 12. 134.07(12)
43 Mikulová Tereza ZVO0851 126.84 15. 126.84(15)
44 Nekovářová Lucie RIC0757 125.89 21. 125.89(21)
45 Oliveriusová Anna BZP0850 99.04 17. 99.04(17)
46 Kindlová Anežka RIC0850 83.69 24. 0.00(25) 83.69(24)
47 Ellederová Eva TAP0860 73.18 25. 73.18(25)
48 Žemlová Magdalena KAM0950 60.26 23. 60.26(23)
49 Mušková Magdalena DKP0865 43.37 26. 9.58(29) 33.79(26)
D14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
TJP 2
PGP 3
TAP 4
KAM 5
1 Malečková Hana VSP0553 611.65 1. 200.33( 2)205.61( 1)205.71( 1) 199.75( 2)
2 Štěpová Kateřina PGP0657 600.99 1. 195.77( 3)182.22( 7) 192.10( 4) 202.14( 1)203.08( 1)
3 Šantorová Eliška ROZ0552 590.59 2. 175.51( 7) 197.79( 2)195.63( 3)184.06( 5) 197.17( 3)
4 Černá Justina HCE0652 586.76 2. 190.89( 5)194.72( 4)173.24(10) 201.15( 2)
5 Pelantová Martina RIC0550 579.24 3. 185.76( 6) 196.60( 3)183.95( 7) 186.61( 4)196.03( 4)
6 Koubová Hana DKP0558 560.26 3. 149.47(13) 182.57( 6)180.98( 9)196.71( 3)
7 Kotková Adéla RIC0655 539.28 5. 175.43( 8)182.99( 5)171.24(11) 161.54(11) 180.86( 5)
8 Chmelařová Romana PGP0553 524.80 6. 136.62(15) 130.42(14) 181.26( 8)163.54(10)180.00( 6)
9 Horáčková Michaela DKP0551 516.32 6. 154.52(10) 174.40( 8)157.77(14) 180.62( 6)161.30(11)
10 Kotenová Markéta RIC0651 505.42 8. 165.26( 9)158.48(10) 163.09(12)177.07( 8)161.21(12)
11 Halašková Bára DKP0654 482.03 7. 151.92(11)149.21(16) 156.21(14)173.90( 7)
12 Chobotová Klára ROZ0550 459.38 9. 124.33(19)166.02( 9) 169.03( 9)
13 Baxová Kateřina LBE0651 437.21 11. 153.62(11)130.00(15) 25.97(31) 150.33(15)133.26(19)
14 Dvořáková Veronika PGP0659 435.83 10. 115.13(18) 125.37(22)144.67(16)165.79(10)
15 Priehodová Nela PGP0655 432.96 13. 125.31(18) 138.31(13)159.01(13) 135.64(18)
16 Večerková Ema DKP0657 424.86 14. 143.94(14) 123.51(23) 129.25(19)151.67(14)
17 Černá Anežka KPY0650 419.31 12. 122.67(16)137.32(21)159.32(12)
18 Kovandová Kamila KPY0550 366.02 18. 64.20(22) 107.31(19) 130.70(18)128.01(21)
19 Brodská Kateřina HCE0653 364.11 16. 146.03(17) 73.56(26)144.52(16)
20 Heřmanová Aino DKP0659 362.34 13. 52.81(23) 81.41(20)123.16(24) 157.77(13)
21 Gemperlová Eliška PGP0556 349.25 8. 66.73(27)112.06(22)170.46( 8)
22 Vozábalová Hana PGP0654 306.60 9. 165.42( 9)141.18(17)
23 Folprechtová Julie VSP0653 304.71 12. 151.91(12) 152.80(15)
24 Velebová Kristýna LBE0654 270.42 21. 57.60(21) 84.90(26) 127.92(22)
25 Křístková Viktorie ROZ0651 205.50 12. 0.00(26)143.05(12) 62.45(28)
26 Škáchová Viktorie DKP0655 203.91 1. 203.91( 1)
27 Růžičková Ema RIC0653 203.76 20. 72.50(21) 131.26(20)
28 Šimšová Pavla MFP0551 198.66 2. 198.66( 2)
29 Duhová Anna DKP0653 194.05 17. 30.51(25)115.27(17) 48.27(24)
30 Škáchová Zuzana DKP0656 191.78 4. 191.78( 4)
31 Švecová Karolína ZVO0557 189.62 5. 189.62( 5)
32 Balejová Julie KAM0551 187.47 6. 187.47( 6)
33 Měšťanová Tereza TAP0653 179.73 7. 179.73( 7)
34 Ptáčková Veronika PGP0551 161.27 20. 74.86(20) 86.41(25)
35 Michalská Sára RIC0656 160.60 20. 43.22(22) 0.00(32)117.38(20)
36 Polívková Beáta RIC0652 156.88 13. 156.88(13)
37 Gerlachová Eliška ROZ0551 153.63 23. 44.90(29)108.73(23)
38 Žemlová Barbora KAM0751 151.38 15. 151.38(15)
39 Blahutová Martina MFP0550 145.34 18. 145.34(18)
40 Linhartová Klára ZVO0556 141.68 19. 141.68(19)
41 Alblová Zuzana LME0660 140.36 20. 140.36(20)
42 Pompachová Karolína TAP0652 137.46 17. 137.46(17)
43 Dittrtová Rozálie LME0650 131.49 16. 131.49(16)
44 Svobodová Adriana FSP0653 128.32 17. 128.32(17)
45 Řeháková Karolina DVP0651 116.61 21. 116.61(21)
46 Gerlachová Vendula ROZ0652 106.84 24. 0.00(27) 106.84(24)
47 Dostálová Lejla DLP0650 99.85 25. 99.85(25)
48 Müllerová Hana HCE0650 96.53 23. 96.53(23)
49 Hudčeková Klára SLP0550 80.39 24. 42.88(24) 37.51(30)
50 Pastuszková Laura VSP0654 34.95 27. 34.95(27)
H10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
TJP 2
PGP 3
TAP 4
KAM 5
1 Engel Adam DKP0910 625.11 1. 206.23( 1)201.44( 2) 175.16( 7) 207.56( 2)211.32( 1)
2 Gajda Petr VSP0903 618.96 1. 196.35( 3) 206.82( 1)203.97( 1)208.17( 1)
3 Novák Adam DLP0901 581.71 2. 197.42( 2)189.62( 5) 192.56( 3)172.54( 5) 191.73( 4)
4 Machar Dan DKP1002 579.73 2. 190.78( 4)192.23( 4)184.26( 3) 196.72( 2)
5 Svoboda Adam DKP0913 518.08 3. 131.06( 8) 169.41( 8)156.70( 8)191.97( 3)
6 Vaníček Ondřej DLP0903 507.00 6. 181.18( 8) 148.93(10)176.89( 6)
7 Rejšek Čeněk KAM1002 489.77 7. 163.24(10)143.80(10) 164.01( 7)162.52(10)
8 Komín Matyáš DKL0901 488.32 3. 154.26( 5)191.73( 3)142.33(11) 120.74(25)
9 Gregor Marek DKP0914 487.81 4. 169.33( 4) 37.35(24) 138.63(12)179.85( 4)127.86(19)
10 Kantůrek Tomáš DLP0902 483.01 8. 173.69( 9) 140.86(11)168.46( 8)
11 Zavadil Matěj VSP0904 479.91 6. 186.56( 6) 117.41(18)175.94( 7)
12 Vyhlíd Tobiáš DKP1007 455.87 9. 150.69(14)150.37( 9) 7.77(27) 154.81(11)
13 Baldrian Josef VSP1100 422.35 9. 129.30( 9)159.97(11) 75.27(19) 133.08(17)
14 Prox Jan RIC1003 402.33 9. 106.00(11) 138.76(15) 149.24( 9)114.33(28)
15 Ouhrabka Vít TAP1002 397.90 7. 131.16( 7) 95.62(17) 127.01(15)139.73(14)
16 Elleder Jan TAP1010 355.66 5. 191.24( 5) 164.42( 9)
17 Sláma Kryštof KAM1000 327.58 15. 76.35(15) 94.44(21) 81.92(18) 118.93(17)114.21(29)
18 Bašus Ondřej KAM1004 308.13 6. 128.21(17)179.92( 6)
19 Dvořák Patrik DKP0905 285.90 14. 91.32(14) 60.78(22) 2.95(30) 133.80(16)
20 Frei Šimon DLP1002 283.94 5. 99.93(19) 184.01( 5)
21 Švarc František DKP0911 275.98 13. 131.38(16) 144.60(13)
22 Hrdý Kryštof TAP0912 265.18 13. 139.34(13)125.84(20)
23 Červený Jiří DKP1008 260.12 12. 44.44(16)153.96(12) 61.72(23) 9.44(26)
24 Kučera Tomáš TAP0907 258.97 14. 138.12(14)120.85(24)
25 Bednařík Vojtěch TAP1104 249.73 14. 35.73(17) 109.08(14)104.92(19) 0.00(41)
26 Vokůrka Václav ROZ1000 247.79 12. 107.69(15)140.10(12)
27 Protiva Mikuláš TAP1100 240.19 13. 110.31(13) 129.88(18)
28 Rybář Matěj DKP0908 236.40 7. 183.71( 7) 52.69(25)
29 Dadák Metoděj SPC0908 232.85 15. 94.42(21)138.43(15)
30 Dadák Matouš SPC0921 232.79 12. 87.72(22)145.07(12)
31 Protiva Jan TAP0904 224.08 16. 100.38(16) 123.70(22)
32 Slavíček Martin SPC1101 205.26 16. 48.33(23) 0.00(31) 122.74(16) 34.19(37)
33 Krutský Vavřinec FSP0902 203.47 2. 203.47( 2)
34 Motejzík Prokop DLP0900 194.40 13. 91.91(13) 0.00(26) 102.49(20)
35 Gregor Filip TAP0906 192.57 23. 80.86(23)111.71(30)
36 Brodský Martin DKP0915 192.38 20. 71.41(20) 120.97(23)
37 Lazar David RIC1001 170.03 19. 99.93(19) 70.10(21)
38 Benda Patrik LBE1001 168.22 10. 126.85(10) 0.00(27) 41.37(26)
39 Pospíšil Filip TJP1001 164.16 6. 164.16( 6)
40 Koukal Jan ODV1001 151.32 13. 151.32(13)
41 Bozděch Vojta PGP1000 147.49 12. 94.55(12) 52.94(24)
42 Bouda Jan TAP1000 142.69 25. 47.36(25) 95.33(32)
43 Kofroň Jan LBE1000 138.50 6. 138.50( 6)
44 Motyčka Michael TAP1003 125.25 21. 125.25(21)
45 Vít Benjamin Adam KAM1003 120.50 26. 120.50(26)
46 Cichra Patrik TAP0903 118.96 27. 118.96(27)
47 Berný Jáchym ODV1000 113.96 18. 113.96(18)
48 Čeněk Matyáš TAP1004 100.91 31. 100.91(31)
49 Mička Timotej TJP1003 90.70 33. 90.70(33)
50 Michalský Ondřej RIC1002 77.51 24. 0.00(28) 77.51(24)
51 Forst Albert MFP0901 62.05 22. 62.05(22)
52 Slovák Jan SPC1003 50.57 34. 0.00(36) 50.57(34)
53 Balga Filip DKP1104 47.13 33. 0.00(33) 47.13(35)
54 Sedlák Václav DKP1105 39.06 19. 0.00(19) 0.00(34) 39.06(36)
55 Knop Matěj FSP0905 34.39 27. 34.39(27)
56 Halaška Michael DKP0907 33.00 28. 33.00(28) 0.00(39)
57 Krč Tobias TAP0911 26.00 38. 26.00(38)
58 Hofta Tobiáš RIC0902 16.93 18. 16.93(18)
59 Míka Luboš DKP1101 3.20 29. 3.20(29) 0.00(30)
H12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
TJP 2
PGP 3
TAP 4
KAM 5
1 Sedláček Patrik DKP0816 619.39 1. 203.85( 1) 203.10( 1) 207.74( 1)206.97( 1)204.68( 1)
2 Víteček Šimon DKP0801 600.46 2. 201.87( 2)201.32( 2)189.27( 3) 197.27( 2)193.93( 3)
3 Junek Matouš DKP0817 591.24 2. 194.28( 3)195.57( 3)133.08(28) 201.39( 2)
4 Machar Eda DKP0803 579.98 3. 195.37( 4)188.84( 4)195.77( 3)169.95(10)
5 Maroušek Dominik DKP0716 559.67 4. 185.07( 4)189.62( 5) 184.98( 5)
6 Svítil Martin PGP0903 557.92 5. 134.07(22) 188.57( 6)188.06( 5) 181.29( 9)
7 Dolák Jakub DKP0707 541.45 7. 167.92( 9) 180.73( 8)176.84(10)168.99( 9) 183.88( 7)
8 Studnička Jakub DKP0718 540.95 6. 174.33( 6)184.60( 7)182.02( 8) 169.55(11)
9 Brandejs Štěpán DKP0807 536.19 4. 169.09( 7) 182.92( 4)184.18( 6)
10 Horáček Martin DKP0802 523.32 8. 162.86(12) 170.02(13)170.22( 8)183.08( 8)
11 Salinger Jakub DKP0715 503.72 11. 155.37(13) 169.76(11)166.40(15)163.93(13) 167.56(13)
12 Vostrý Jonáš DKP0714 503.65 10. 164.67(11)172.06(10)166.92(14)
13 Šimek Matouš KAM0800 500.66 10. 166.39(10)167.87(12)166.40(15)161.34(14) 134.73(25)
14 Rudolf Matyáš DKP0702 481.81 11. 131.00(23) 161.29(15)141.63(25) 165.30(11)155.22(18)
15 Lacina Jan DKP0717 475.38 6. 154.47(14)146.86(21) 149.05(20)171.86( 6)
16 Chmelař David PGP0801 471.23 5. 142.46(18) 149.37(20)145.08(22)176.78( 5)
17 Hylmar Vojtěch KAM0802 470.58 11. 126.75(26) 174.68(11) 169.15(12)
18 Kamenický Pavel TAP0909 469.66 10. 125.31(27) 152.40(19)151.55(18)165.71(10)
19 Koten Vojtěch DKP0815 461.88 15. 146.16(16)153.03(17)117.03(36) 133.33(22) 162.69(15)
20 Rod Matyáš VSP0803 451.65 13. 163.17(13)151.47(19) 137.01(24)
21 Baxa David LBE0800 445.73 17. 142.73(17) 81.11(34) 139.56(26) 148.77(19)154.23(20)
22 Tejkl Štěpán TAP0807 438.09 17. 141.02(19)123.66(30) 153.69(17)143.38(23)
23 Veljačik Jonáš DKP0818 435.69 16. 129.91(24)159.41(16)127.82(31) 146.37(22)
24 Černý Vojtěch DKP0712 416.24 16. 128.29(25) 131.53(30)156.42(16)126.67(27)
25 Tučný Kryštof PGP0804 410.35 18. 125.96(28)135.07(27)149.32(18)113.03(30)
26 Svoboda Filip DKP0719 401.00 15. 152.61(18) 91.83(40)156.56(15)
27 Skripnik Matouš FSP0800 382.74 2. 179.75( 5) 202.99( 2)
28 Málek Kryštof DKP0723 379.82 21. 109.51(32) 121.26(34) 149.05(21)
29 Procházka Vít DKP0711 368.26 23. 75.56(38) 142.79(23)126.96(32) 72.13(30) 98.51(32)
30 Folprecht Lukáš VSP0802 366.17 15. 154.11(15) 143.10(23) 68.96(38)
31 Gärtner Václav LBE0701 364.34 23. 112.04(31) 125.66(33)126.64(23)
32 Lazar Tomáš RIC0704 342.58 28. 123.76(29) 99.42(38) 119.40(28)
33 Priehoda Erik PGP0803 340.75 21. 84.86(34) 112.58(31) 142.90(21) 85.27(36)
34 Štěňha David SPC0701 339.77 7. 168.73( 8) 171.04( 7)
35 Jandera Kryštof PGP0700 329.94 9. 175.51( 9) 154.43(19)
36 Melichar Šimon DKP0708 322.64 25. 80.17(36)126.90(27) 0.00(50) 115.57(25)
37 Vít Samuel Aron KAM0804 316.18 14. 153.19(17) 162.99(14)
38 Motyčka Filip TAP0704 301.83 17. 146.31(20)155.52(17)
39 Dostál Jorik DLP0803 290.89 29. 116.28(30) 79.78(29) 94.83(34)
40 Večerka Vojtěch DKP0813 289.07 16. 130.56(26) 158.51(16)
41 Weiss Hugo DLP0701 284.01 23. 140.91(24)143.10(23)
42 Krejčí Antonín KPY0803 271.83 28. 101.47(33) 78.97(41) 91.39(28) 36.12(40)
43 Daněk Jan DKP0713 269.87 14. 161.81(14) 108.06(31)
44 Rejšek Václav KAM0700 255.48 21. 135.51(21) 119.97(35)
45 Skřipský Tomáš LME0800 253.82 24. 120.49(24)133.33(26)
46 Němeček Štěpán RIC0705 251.91 29. 119.17(29) 132.74(29)
47 Kubát Lukáš RIC0804 246.55 29. 101.39(33) 28.74(46) 116.42(29)
48 Skála Šimon LBE0700 229.28 22. 83.15(35)146.13(22)
49 Glasnák Michal RIC0708 217.39 32. 111.11(32) 46.17(44) 60.11(32) 42.99(39)
50 Matyšek Ondřej PGP0703 187.89 6. 187.89( 6)
51 Šubrt Jáchym DKP0800 186.17 4. 186.17( 4)
52 Svítil Patrik PGP0706 182.97 7. 182.97( 7)
53 Šimerka Ondřej PGP0800 178.14 9. 178.14( 9)
54 Kolář David ZVO0805 173.04 12. 173.04(12)
55 Hlaváček Vojtěch TAP0700 164.75 12. 164.75(12)
56 Brabec Matěj CEP0800 157.40 35. 62.72(35) 94.68(39)
57 Štůla Vincent DKP0720 155.64 26. 47.99(43)107.65(26)
58 Konrád Filip DKP0722 146.24 27. 39.27(41) 106.97(27)
59 Němec Jaromír SOB0800 146.20 21. 146.20(21)
60 Svoboda František ROZ0700 138.40 25. 138.40(25)
61 Vrba Matyáš FSP0706 136.77 20. 136.77(20)
62 Friedel Matěj LBE0702 131.09 31. 59.13(39) 1.88(37) 70.08(31)
63 Svoboda Fabián FSP0708 124.68 28. 124.68(28)
64 Fortelka Jiří KNC0702 110.47 37. 110.47(37)
65 Nedoma Edgar PDY0703 95.72 33. 95.72(33)
66 Krumlovský Vojtěch RIC0703 90.61 36. 24.15(36) 66.46(42)
67 Kapoun Matěj LBE0801 90.25 35. 0.00(42) 0.00(38) 0.00(48) 90.25(35)
68 Janda Šimon DKL0800 79.72 37. 79.72(37)
69 Pohl Lukáš TAP0703 73.83 37. 73.83(37)
70 Karych Alexander DKP0812 69.06 33. 0.00(44) 0.00(49) 56.42(33) 12.64(41)
71 Kohoutek Lukáš RIC0805 53.63 40. 53.63(40)
72 Šantora Marek ROZ0702 50.82 34. 0.00(43) 50.82(34)
73 Tolar Ondřej RIC0701 45.63 35. 45.63(35)
74 Gabriel Štěpán ZVO0803 34.35 45. 34.35(45)
75 Vaněček Jan TJP0800 30.91 36. 20.36(36) 10.55(42)
H14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
TJP 2
PGP 3
TAP 4
KAM 5
1 Štrait Vilém VSP0701 608.79 1. 201.67( 1)205.36( 1) 201.76( 2)
2 Melišík Jan TAP0502 597.69 1. 198.21( 4) 196.35( 5)203.13( 1)
3 Dlouhý Aleš PGP0502 595.50 2. 198.43( 3)198.57( 2)198.50( 3)192.56( 4)
4 Elleder David TAP0615 590.09 1. 193.87( 5)188.13( 8) 191.78( 6) 201.11( 1)195.11( 3)
5 Koliáš Štěpán DKP0610 584.08 2. 188.91( 6)199.90( 2)172.32( 9) 195.27( 6)183.08( 9)
6 Šubrt Vojtěch DKP0502 581.30 2. 199.66( 2)193.65( 5)147.60(15) 187.99(12)181.90(10)
7 Jíra Filip KAM0506 581.19 4. 194.37( 4) 191.91( 5)194.91( 7)177.79(13)
8 Nemšovský Filip VSP0500 565.31 3. 197.56( 3)192.62( 6)175.13( 8)
9 Bartaloš Matyáš PGP0503 553.55 7. 182.63( 7)192.49(10)178.43(12)
10 Holešta Jakub KPY0502 551.38 7. 183.87( 7)138.20(20) 142.48(17) 194.91( 7)172.60(19)
11 Slejška Jorik KPY0506 545.99 5. 166.64(12)155.70(13) 189.25(11)190.10( 5)
12 Městka Václav VSP0600 536.14 6. 169.37(10)177.04(15)189.73( 6)
13 Bozděch Tobiáš KPY0504 531.02 8. 180.17( 8)177.98( 9) 172.87(16)
14 Machar Matěj DKP0604 523.21 9. 179.92( 9)146.07(18) 150.10(14) 168.14(19)175.15(15)
15 Hůla Tomáš LBE0602 519.18 11. 168.32(11)159.45(12) 129.99(21) 187.28(13)163.58(21)
16 Vlasaný Jan RIC0512 501.29 11. 151.29(16)142.60(16) 170.75(18)179.25(11)
17 Kohoutek Tomáš RIC0603 472.43 14. 148.32(14) 158.98(21)165.13(20)
18 Valenta Martin KPY0507 462.45 17. 117.39(19) 83.77(24) 127.43(23)172.99(17)162.03(22)
19 Horák Martin VSP0601 458.57 15. 153.86(15)140.04(20) 158.26(22)146.45(24)
20 Michálek Michal KPY0500 452.92 16. 128.91(16)151.14(17) 74.37(33) 172.87(16)
21 Meier David VSP0606 431.64 10. 175.21(10)113.26(21) 140.11(19)116.32(28)
22 Kubáč Josef DKL0501 430.98 13. 151.85(13) 126.40(24) 152.73(23)
23 Kubát Matyáš RIC0601 411.86 11. 160.11(11)142.35(18)109.40(29)
24 Střelba Antonín PGP0605 393.58 3. 196.07( 3)197.51( 4)
25 Žebrák Adam KPY0505 385.18 19. 113.03(20)144.15(19)128.00(22) 87.40(32)
26 Zápotocký Jiří SLA0800 379.28 8. 193.74( 9)185.54( 8)
27 Smolka Jakub TAP0500 378.28 1. 202.77( 1) 175.51(16)
28 Kuchař Ondřej TAP0609 378.00 2. 200.39( 2)177.61(14)
29 Bárta Viktor ZVO0601 364.43 4. 171.88(10)192.55( 4)
30 Kohoutek Vojtěch DKP0503 343.12 7. 154.30(14) 188.82( 7)
31 Jirásek Šimon ROZ0602 340.85 20. 0.00(24) 76.93(25)100.09(27)163.83(20)
32 Konrád Alex DKP0512 333.63 17. 127.56(17) 86.12(23) 116.61(25) 89.46(31)
33 Kovář Vít PGP0608 317.69 25. 49.72(26) 87.15(28)144.79(25) 85.75(27)
34 Ledinský Matěj DKP0602 290.85 15. 140.67(15) 150.18(23)
35 Mazánek Vojta TAP0611 214.29 22. 104.66(22) 109.63(25)
36 Lorenc Tadeáš DKP0612 213.00 22. 64.37(22) 44.13(27) 50.01(30) 98.62(30)
37 Krogman Tadeáš DKP0609 205.36 23. 58.32(23) 147.04(24)
38 Rožek Vojtěch RIC0501 189.24 7. 0.00( D)189.24( 7)
39 Černý Matouš TAP0501 183.41 14. 183.41(14)
40 Tichý Hubert DKP0600 172.78 18. 172.78(18)
41 Perkner Vít ZVO0603 166.23 11. 166.23(11)
42 Marhold Václav ZVO0501 162.77 12. 162.77(12)
43 Mencl Josef VSP0602 151.31 13. 151.31(13)
44 Zlesák Matyáš TAP0612 130.69 26. 130.69(26)
45 Skripnik Nikola FSP0600 122.69 18. 122.69(18)
46 Göth Mikuláš PGP0602 121.17 27. 121.17(27)
47 Kuttelwascher Adam HCE0601 105.88 21. 105.88(21)
48 Krumlovský Tomáš RIC0507 100.53 26. 100.53(26)
49 Ryšavý Jovan DKP0506 93.68 26. 93.68(26)
50 Král Adam MFP0507 70.25 29. 70.25(29)
51 Brabec Vojtěch CEP0600 47.30 28. 47.30(28)