Výsledky závodu: Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 - stav po 4 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček BBM Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati ADA Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu ZBM Ano Ano
2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček LBM Ne Ne
2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ne Ne
2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati PBM, OSN Ne Ne
2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček VBM, BBM Ne Ne
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     H10N     H10     H12     H14     H16     H18    
D10N
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Mudráková Natálie TBM0953 386.59 1. 186.59( 2)200.00( 1)
2 Barnatová Táňa ZBM0959 200.00 1. 200.00( 1)
2 Coufalová Thea ZBM1050 200.00 1. 200.00( 1)
4 Vrtílková Marie ZBM0960 192.17 2. 192.17( 2)
5 Broschová Alžběta RBK1151 179.36 3. 179.36( 3)
6 Beránková Julie ZBM0956 178.74 3. 178.74( 3)
7 Kolaříková Sofie SBK0955 177.16 4. 177.16( 4)
8 Mazálková Veronika ZBM0961 165.90 5. 165.90( 5)
9 Alešová Anna ZBM1077 152.66 4. 152.66( 4)
10 Jágrová Zuzana RBK1051 133.87 2. 133.87( 2)
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Jágrová Aneta RBK0951 425.93 1. 218.26( 1)207.67( 1) 175.93( 6)
2 Marková Eva ZBM0954 423.12 1. 214.57( 1)208.55( 1)
3 Ptáčková Julie TBM0980 404.61 2. 204.95( 2)199.66( 2) 196.15( 2)
4 Coufalová Rea ZBM0953 387.97 3. 170.39( 4) 192.67( 3)190.42( 3) 195.30( 3)
5 Eliášová Viktorie TBM1052 380.80 4. 163.99( 5) 186.93( 4)193.87( 4)
6 Beránková Kamila ZBM1152 363.12 3. 176.78( 3)186.34( 5)119.56(11) 117.95( 9)
7 Coufalová Thea ZBM1050 322.88 4. 191.64( 4)131.24( 9)116.81(10)
8 Kučerová Tereza ZBM0957 305.60 6. 158.69( 6) 146.91( 7)
9 Beránková Julie ZBM0956 296.52 6. 153.36( 6)122.95(10) 143.16( 8)
10 Bašeová Jolana ZBM1051 284.26 7. 146.35( 7)137.91( 7)
11 Vrtílková Marie ZBM0960 221.05 8. 137.43( 8) 83.62(11)
12 Broschová Alžběta RBK1151 195.01 2. 195.01( 2)
13 Šujanová Rozálie RBK0952 189.03 5. 189.03( 5)
14 Finstrlová Denisa ZBM0951 173.65 7. 173.65( 7)
15 Francová Hedvika TBM1079 167.17 5. 167.17( 5)
16 Mudráková Natálie TBM0953 160.98 6. 160.98( 6)
17 Hoření Veronika ZBM0652 53.28 12. 53.28(12)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B 431.61 1. 208.87( 1) 216.13( 1)215.48( 1)201.23( 2)
2 Dobrovolná Anna TBM0758 B 401.86 2. 204.42( 2)182.23( 4) 154.05( 8) 197.44( 3)
3 Kubáňová Tereza TBM0756 B 393.57 2. 169.82( 6) 198.95( 2)178.52( 4) 194.62( 4)
4 Čechová Johana TBM0888 B 381.79 1. 162.04( 8) 180.46( 5) 201.33( 1)
5 Rotková Veronika ZBM0854 B 367.27 2. 151.86(11) 194.04( 2)173.23( 6)
6 Dvořáková Lucie BBM0750 B 358.68 3. 168.21( 7) 190.47( 3)
7 Janíková Anna UBM0855 B 354.18 3. 186.72( 3)167.46( 7)163.95( 6) 86.52(15)
8 Taslerová Martina ABM0757 B 343.65 3. 184.92( 3)158.73( 7)113.45(12)
9 Karafiátová Eliška ABM0752 B 342.49 5. 131.29(12) 167.00( 8)175.49( 5) 52.98(16)
10 Kočová Klára ZBM0850 341.43 4. 180.75( 4)160.68(10) 133.28( 8)
11 Strýčková Barbora ADA0852 336.78 5. 119.86(13) 63.16(16) 147.60( 9)189.18( 5)
12 Myšková Ema TBM0759 316.55 5. 178.02( 5) 138.53( 7)
13 Ryglová Adéla TBM0857 310.59 9. 148.79( 9)161.80( 9) 125.99( 9)
14 Sedláčková Hana TBM0778 288.65 10. 143.12(10)117.21(13) 145.53(10)115.49(11)
15 Ondrová Amálie UBM0754 256.33 12. 112.37(14)143.96(12) 34.51(17)
16 Folprecht Mia TBM0858 225.14 6. 54.52(17)170.62( 6)
17 Skřivanková Anna TBM0853 224.05 11. 78.59(16) 114.80(14)109.25(11)
18 Vernerová Hana TBM0780 176.98 12. 84.36(15) 92.62(12)
19 Peňázová Charlotte ZBM0860 158.53 10. 37.63(18) 38.08(17) 120.45(10)
20 Šujanová Berenika RBK0752 158.04 14. 71.33(15) 86.71(14)
21 Mičánková Tereza ZBM0856 133.81 13. 43.01(13) 90.80(13)
22 Hiklová Eva ZBM0755 132.50 11. 132.50(11)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Finstrlová Julie ZBM0552 B 408.63 1. 199.93( 2) 202.26( 1) 202.78( 2)205.85( 1)
2 Doušková Hana TBM0659 B 401.55 1. 195.74( 4) 198.18( 3)203.37( 1)197.35( 2)
3 Dušková Tereza TBM0554 B 400.85 1. 204.06( 1)191.19( 4) 193.85( 3) 196.79( 3)
4 Procházková Doubravka ADA0651 B 386.87 2. 186.18( 6) 199.56( 2)187.31( 4)184.99( 6)
5 Doušková Kateřina TBM0679 B 381.22 5. 191.13( 5)190.09( 6)185.88( 6) 174.94( 9)
6 Hlaváčová Lucie TBM0660 B 381.00 4. 170.84(11) 190.46( 5)179.81(11) 190.54( 4)
7 Ondrová Anna ZBM0553 B 379.51 3. 196.01( 3) 183.50( 8)176.28( 8)
8 Ježková Ivana ZBM0560 B 375.83 5. 177.17( 9) 182.37( 7) 187.19( 5)188.64( 5)
9 Fuchsová Ema TBM0653 B 369.13 7. 183.49( 7)180.34(10) 185.64( 7)180.07( 7)
10 Mazálková Klára ZBM0558 362.97 9. 101.03(17) 180.19(11)182.78( 9)105.39(18)
11 Tomanová Eliška LBM0651 360.56 8. 178.61( 8)175.02(12) 181.95(10)166.23(10)
12 Kurečková Klára ABM0657 353.11 9. 172.63(10)180.48( 9)169.69(12) 164.89(11)
13 Mikulová Klára TBM0553 334.68 13. 88.65(18) 170.94(13)163.74(14)143.04(15)
14 Ehlová Martina TBM0655 329.65 8. 180.63( 8) 149.02(14)
15 Baláčová Natálie TBM0560 324.67 12. 137.83(15) 143.04(18) 167.43(13)157.24(12)
16 Mazálková Libuše ZBM0655 319.28 13. 163.80(15) 155.48(13)
17 Barnatová Magda ZBM0653 314.14 12. 159.01(12)155.13(16)154.11(15) 138.06(16)
18 Palátová Renáta ABM0655 301.92 14. 132.87(16)169.05(14) 131.94(17)
19 Petrášová Kateřina BBM0550 300.49 13. 150.96(13)149.53(17)
20 Finstrlová Lucie ZBM0651 242.26 16. 151.84(16) 90.42(19)
21 Vrbková Marta RBK0651 143.33 14. 143.33(14)
22 Stehlíková Barbora ZBM0559 137.37 17. 58.12(19) 0.00(19) 79.25(17)
23 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 64.57 20. 64.57(20)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Poloučková Hana ABM0350 B 200.00 1. 77.76( 2) 92.56( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Miková Lenka TBM0460 B 193.16 1. 100.00( 1) 93.16( 2) 90.41( 2)
3 Richterová Julie ADA0351 B 137.09 3. 66.73( 3) 70.36( 3)
4 Taslerová Tereza ABM0361 136.26 3. 69.02( 3) 67.24( 3)
5 Barnatová Klára ZBM0352 100.00 1. 100.00( 1)
6 Pánková Klára ZBM0456 65.77 4. 65.77( 4)
7 Čelechovská Radka UBM0451 2.22 4. 2.22( 4)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Bašeová Klára ZBM0252 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Barnatová Klára ZBM0352 B 100.00 1. 100.00( 1)
3 Heroudková Adéla ZBM0261 29.13 2. 29.13( 2)
H10N
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Kyncl Ondřej ZBM1003 403.56 1. 199.56( 2) 204.00( 1)
2 Ondra Vít UBM1002 298.30 3. 160.02( 3) 138.28( 6)
3 Kubáň Patrik TBM1001 200.10 2. 200.10( 2)
4 Kroutil Tadeáš TBM0928 200.00 1. 200.00( 1)
4 Šicha Matěj ZBM1002 200.00 1. 200.00( 1)
6 Verner Jan TBM1114 195.90 3. 195.90( 3)
7 Podhrázský Tomáš ZBM1101 191.16 2. 191.16( 2)
8 Procházka Ferdinand ADA1001 172.46 4. 172.46( 4)
9 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 149.41 5. 149.41( 5)
10 Aleš Mikuláš ZBM1017 57.75 4. 57.75( 4)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Doušek Vilém TBM0904 422.56 1. 200.00( 1) 210.49( 1)201.80( 1) 212.07( 1)
2 Mikula Marek TBM0902 405.44 2. 204.39( 2)201.05( 2)196.72( 2)
3 Toman Matěj LBM0909 379.35 3. 182.19( 4)197.16( 3)
4 Kupilík Vít ZBM0911 374.04 3. 185.13( 3) 188.91( 4)
5 Koča František ZBM1100 372.98 3. 181.77( 3)158.75( 7) 191.21( 3)
6 Kroutil Tadeáš TBM0928 364.08 5. 183.11( 5)180.97( 6)
7 Malý Matyáš TBM0910 357.16 4. 171.69( 4) 174.91( 5) 182.25( 5)
8 Mynář Petr ZBM0907 352.23 2. 183.93( 2)168.30( 6)
9 Svirák Benjamin TBM0915 287.77 5. 108.33( 5)104.88( 8) 179.44( 7)
10 Podhrázský Tomáš ZBM1101 187.63 4. 187.63( 4)
11 Šicha Matěj ZBM1002 172.53 8. 172.53( 8)
12 Popovič Jan ZBM0913 169.94 6. 169.94( 6)
13 Frenc Matěj ZBM1004 125.67 7. 125.67( 7)
14 Procházka Ferdinand ADA1001 117.52 8. 117.52( 8)
15 Ondra Vít UBM1002 102.84 9. 102.84( 9)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Račanský Jiří TBM0706 B 408.82 1. 196.83( 3) 201.16( 1)207.66( 1)201.03( 1)
2 Ptáček Jonáš TBM0717 B 405.18 1. 204.78( 1)200.40( 2) 198.40( 3)
3 Ježek David ZBM0813 B 398.36 2. 166.04( 8) 197.79( 4)194.20( 3) 200.57( 2)
4 Marek Filip ZBM0706 B 396.57 2. 196.73( 4) 198.44( 3)198.13( 2)185.91( 6)
5 Urválek Jan TBM0707 B 392.84 2. 198.40( 2)189.32( 6) 171.56( 8) 194.44( 4)
6 Schwab Filip TBM0710 B 385.12 4. 185.18( 5) 191.17( 5) 191.22( 4)193.90( 5)
7 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 B 372.63 6. 147.92(10) 187.36( 7)185.27( 6)
8 Bulička Martin ZBM0807 B 364.88 7. 147.00(11) 185.41( 8) 179.47( 7)
9 Štěpánek Ondřej TBM0809 B 359.91 6. 178.24( 6) 175.42( 9) 180.98( 7)178.93( 8)
10 Hájek Štěpán TBM0804 349.50 7. 175.84( 7)172.27(10) 109.37(13) 173.66( 9)
11 Finstrle Filip ZBM0702 325.10 9. 170.37( 9)154.73(10)
12 Navrátil Jakub TBM0811 306.09 11. 162.60(11)133.68(11) 143.49(12)
13 Komenda Jakub ZBM0712 294.52 10. 118.94(14) 142.97(10)151.55(11)
14 Dvořák David ABM0702 272.83 9. 148.66( 9) 90.26(16) 0.00(17) 124.17(13)
15 Cicvárek Martin ZBM0801 251.06 12. 131.00(12) 120.06(14)
16 Kroutil Jošt TBM0712 240.90 12. 127.95(13) 112.95(12)
17 Dohnal František ZBM0811 217.58 13. 91.80(16)125.78(13) 77.08(15) 83.07(15)
18 Denemarek Max TBM0800 186.93 5. 186.93( 5)
19 La Carbonara Matteo TBM0801 166.41 14. 109.09(14) 57.32(16)
20 Chmelík Robert ZBM0708 142.61 12. 142.61(12)
21 Ševčík Filip TBM0802 127.21 15. 24.78(17)102.43(15)
22 Salajka Michal LBM0701 95.04 15. 95.04(15)
23 Franc Kryštof TBM0817 91.50 14. 91.50(14)
24 Eliášek Patrik LBM0801 68.59 17. 0.00(18) 21.51(17) 0.00(18) 47.08(18)
25 Saitl David ZBM0805 57.01 17. 57.01(17)
26 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 0.36 16. 0.36(16) 0.00(19)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B 412.86 1. 197.59( 4) 200.35( 2) 208.95( 1)203.91( 1)
2 Strýček Jan ADA0503 B 403.58 1. 201.66( 1)201.92( 1)170.40( 8) 179.10( 8)
3 Kučera Tomáš ZBM0605 B 395.88 2. 194.81( 5)179.27( 6) 184.05( 5) 201.07( 2)
4 Odehnal Tomáš ADA0500 B 394.22 2. 199.20( 2)195.02( 3)
5 Račanský Jakub TBM0503 B 391.63 2. 200.08( 2)181.21( 5) 191.55( 4)185.45( 7)
6 Štěpánek Jan TBM0607 B 390.12 3. 198.27( 3)174.40( 8) 191.85( 3)172.05( 9)
7 Brosch Ondřej RBK0606 B 388.55 3. 190.82( 6)197.73( 3)181.05( 7)
8 Koča Vojtěch ZBM0602 B 383.01 4. 189.47( 7)193.54( 4) 188.82( 4)
9 Urbánek Tomáš ZBM0604 371.88 5. 178.96( 7) 183.90( 6)187.98( 5)
10 Čech Radan TBM0611 370.94 6. 185.03( 8) 151.35(10) 185.91( 6)
11 Mudrák Daniel TBM0629 330.41 9. 172.91(10)149.94( 9) 157.50( 9)156.66(10)
12 Folprecht Matyáš TBM0606 314.26 10. 167.95(11)146.31(10) 58.50(17) 135.53(12)
13 Svirák Jonatan TBM0608 295.31 11. 140.33(15)130.42(11) 154.98(11)
14 Eliáš Vojtěch TBM0604 283.39 11. 149.59(12) 133.80(11) 66.31(16)
15 Petrášek Eduard ZBM0609 265.45 12. 145.60(13) 119.85(12)116.46(13)
16 Vedra Tobiáš TBM0621 263.67 9. 174.12( 9) 89.55(15)
17 Dvořák Jakub BBM0502 237.16 14. 142.81(14) 94.35(14)
18 Lasota Jan ZBM0603 214.17 13. 116.03(17) 98.14(13) 16.39(18)
19 Cicvárek Radim ZBM0601 198.30 15. 131.45(16) 66.85(15)
20 Baše Matěj ZBM0509 162.74 12. 42.14(19)120.60(12)
21 Richter Rudolf ADA0601 103.50 13. 103.50(13)
22 Žovinec Pavel ABM0509 99.28 17. 41.55(19) 57.73(17)
23 Martinkovič Šimon BBM0503 94.43 18. 94.43(18)
24 Kycl Michal LBM0500 85.99 14. 85.99(14)
25 Hyánek Pavel UBM0605 63.60 16. 63.60(16) 0.00(19)
26 Hanousek Prokop TBM0613 46.95 18. 46.95(18)
27 Ševčík Daniel TBM0508 39.88 20. 39.88(20)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Fousek Vojtěch RBK0403 B 215.31 1. 96.97( 3) 74.63( 5) 118.34( 1)
2 Marek Vojtěch ZBM0410 B 202.59 2. 98.05( 2) 104.54( 2)
3 Ježek Filip ZBM0414 B 181.01 3. 48.48(11) 98.59( 3) 82.42( 4)
4 Racek Josef ZBM0400 B 179.78 3. 77.24( 7) 93.00( 4) 85.57( 3) 86.78( 3)
5 Rada Štěpán ABM0404 B 178.31 2. 83.43( 6) 68.39( 8) 94.88( 2)
6 Hanousek Matěj RBK0404 B 175.75 1. 73.06( 9) 101.12( 1) 74.63( 5)
7 Fousek Matěj RBK0402 175.71 2. 75.42( 8)100.29( 2) 70.30( 7)
8 Rajnoha Tomáš UBM0303 156.85 4. 85.12( 4) 68.94( 7) 50.83(10) 71.73( 5)
9 Palát Tomáš ABM0307 154.89 5. 84.38( 5) 70.51( 6)
10 Oujezdský Matyáš ZBM0307 144.61 5. 29.02(13) 92.76( 5) 51.85( 9)
11 Kycl Lukáš LBM0300 120.35 6. 43.70(12) 76.65( 6) 15.70( 7)
12 Urbánek Adam ZBM0302 109.89 1. 109.89( 1)
13 Štěrbák Josef ZBM0409 104.98 1. 104.98( 1)
14 Lička Adam TBM0326 76.16 4. 76.16( 4)
15 Zelený Vladan ZBM0405 70.94 10. 48.62(10) 22.32(11)
16 Chmelík Albert ZBM0411 30.41 8. 30.41( 8)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Gryc Vojtěch TBM0106 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Čelechovský Matěj UBM0202 165.70 1. 100.00( 1) 65.70( 2)