Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2019 - stav po 4 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček BBM Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati ADA Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu ZBM Ano Ano
2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček LBM Ne Ne
2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ne Ne
2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati PBM, OSN Ne Ne
2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček VBM, BBM Ne Ne
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček RBK Ne Ne
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček TBM Ne Ne
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček ZBM Ne Ne
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček ABM Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček KON Ne Ne
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Hošeková Vanda TBM9696 212.05 1. 107.65( 1)104.40( 1)
2 Vernerová Radka VBM8558 204.71 2. 102.58( 2) 90.30( 4) 102.13( 2)
3 Matulová Lucie ADA8880 195.27 1. 91.43( 4) 103.84( 1)
4 Ptáčková Veronika TBM7374 184.30 3. 93.47( 3) 80.89( 6) 90.83( 3) 85.18( 5)
5 Fučíková Hana VBM7751 183.57 4. 90.62( 5) 92.95( 4)
6 Grycová Veronika TBM9859 183.49 2. 84.89( 6) 98.60( 2)
7 Jemelíková Lada VBM6555 177.13 3. 83.09( 5) 94.04( 3)
8 Mazalová Monika RBK9252 175.37 3. 78.52( 7) 93.02( 3) 82.35( 6)
9 Drábková Zuzana TBM8452 129.31 7. 65.20(10) 64.11( 7)
10 Stehlíková Jana TBM8658 124.28 7. 49.57(14) 74.71( 7)
11 Molnárová Monika ZBM9459 112.51 6. 48.26(15) 64.25( 6)
12 Koporová Petra ZBM9353 110.56 1. 110.56( 1)
13 Mádlová Věra ZBM8951 98.89 2. 98.89( 2)
14 Nedbálková Hana ZBM9755 83.38 4. 83.38( 4)
15 Křístková Veronika ZBM8379 78.43 8. 78.43( 8)
16 Mulíčková Eva ABM7469 77.57 9. 77.57( 9)
17 Kozumplíková Alice RBK8151 77.27 5. 77.27( 5)
18 Čížková Markéta ADA9652 73.13 8. 50.70(13) 22.43( 8)
19 Hendrychová Zuzana ZBM8954 65.11 11. 65.11(11)
20 Dvořáková Hana ZBM8676 64.48 8. 64.48( 8)
21 Bravená Martina VBM8751 55.67 12. 55.67(12)
22 Csakvaryová Lenka SBK8383 53.07 9. 53.07( 9)
23 Boučková Anna TBM0051 40.33 7. 40.33( 7)
D21D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Tomanová Veronika LBM7751 191.69 1. 77.48( 6) 78.89( 2)112.80( 1)
2 Taslerová Renata UBM7651 176.97 2. 78.17( 2) 73.47( 3) 98.80( 2)
3 Sychrová Daniela VBM8458 172.82 3. 84.42( 4) 88.40( 3)
4 Čížková Eliška ADA0051 149.23 3. 89.35( 3) 59.88( 5)
5 Eliášková Hana LBM8051 144.06 3. 80.22( 5) 19.23( 3) 63.84( 4) 49.69( 6)
6 Rajnohová Pavla UBM7654 136.73 4. 71.50( 7) 37.66( 5) 65.23( 4)
7 Otrusinová Jana ABM9560 117.51 1. 117.51( 1)
8 Hrušková Kristýna ZBM9156 100.00 1. 100.00( 1)
8 Janíková Marie UBM7852 100.00 1. 100.00( 1)
10 Kučerová Renata ZBM7654 93.14 2. 93.14( 2)
11 Chmelíková Zuzana VBM9353 69.45 8. 69.45( 8)
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Štěpánková Kateřina TBM7654 209.87 1. 105.90( 1)103.97( 1)100.36( 2)
2 La Carbonara Hana TBM7652 202.27 1. 94.01( 4) 97.03( 3) 98.84( 3)103.43( 1)
3 Hiršová Marcela VBM7079 200.64 1. 99.84( 2) 64.94( 7) 100.80( 1) 96.77( 3)
4 Kubáňová Jana TBM7275 198.80 2. 99.00( 2) 94.57( 4) 99.80( 2)
5 Ševčíková Pavla TBM7355 163.38 5. 88.98( 6) 74.40( 5)
6 Doušková Klára TBM7761 162.70 5. 77.24(10) 50.81(13) 85.46( 5)
7 Korpasová Ivana LBM7362 155.98 7. 81.48( 8) 73.66( 7) 74.50( 8)
8 Malá Alice TBM7991 155.15 5. 90.41( 5) 56.38(11) 64.74(12)
9 Kočová Lenka ZBM8160 153.93 3. 94.26( 3) 59.67(10)
10 Broschová Lucie RBK7451 153.26 5. 62.58(16) 66.79( 6) 86.47( 5)
11 Finstrlová Alena ZBM7550 153.03 7. 77.53( 9) 35.66(16) 75.50( 7)
12 Firešová Andrea ZBM7353 148.12 7. 84.14( 7) 63.98( 8) 59.60(14)
13 Ryglová Kateřina TBM7372 141.87 6. 53.21(19) 63.74( 9) 78.13( 6)
14 Radová Martina ABM7451 138.60 6. 75.33( 6) 63.27(13)
15 Šichová Radka ZBM8051 129.97 9. 58.54(17) 11.53(20) 71.43( 9)
16 Procházková Lucie ADA7651 128.96 9. 76.79(11) 52.17( 9)
17 Hrušková Lenka ZBM6251 124.36 12. 70.08(13) 54.28(12)
18 Cicvárková Lucie ZBM7651 123.10 10. 55.77(18) 67.33(10)
19 Kroutilová Eva TBM7861 110.91 10. 62.98(15) 32.85(17) 34.66(10) 47.93(16)
20 Čechová Marcela TBM7659 88.05 4. 88.05( 4)
21 Grycová Petra TBM7467 86.49 4. 86.49( 4)
22 Urbánková Lenka ZBM7551 84.29 15. 36.32(15) 47.97(15)
23 Jágrová Vlasta SBK7789 76.16 17. 33.77(24) 18.24(19) 42.39(17)
24 Mokrá Regina ABM6854 74.67 12. 74.67(12)
25 Kuchařová Ada TBM5855 65.46 11. 65.46(11)
26 Odehnalová Kamila ABM7052 64.21 14. 64.21(14)
27 Tachovská Kamila ZBM7655 62.90 18. 40.77(23) 22.13(18)
28 Barnatová Hana ZBM7756 53.62 8. 53.62( 8)
29 Vršková Dagmar ZBM7850 51.88 20. 51.88(20)
30 Chmelíková Gabriela ZBM7653 46.80 14. 46.80(14)
31 Coufalová Martina ZBM7755 44.82 21. 44.82(21)
32 Obrátilová Naďa ABM6654 44.67 22. 44.67(22)
33 Klíčová Kateřina TBM7658 12.25 25. 12.25(25)
34 Janská Iva LBM5795 5.26 18. 5.26(18)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Schwabová Kateřina TBM7371 221.33 1. 95.72( 3) 111.53( 1)109.80( 1)
2 Ehlová Pavla TBM7377 206.81 1. 96.67( 2) 99.88( 2) 106.93( 1)
3 Strýčková Monika ADA7454 198.82 2. 74.30( 6) 99.89( 2) 98.93( 2)
4 Fuchsová Marcela TBM7260 176.92 3. 83.08( 5) 88.59( 3) 88.33( 4) 81.16( 7)
5 Doušková Vlasta TBM7060 175.37 4. 94.82( 4) 74.33( 7) 69.82( 8) 80.55( 8)
6 Hlaváčová Šárka TBM7258 171.35 4. 62.30( 7) 78.82( 6) 92.53( 4)
7 Tršová Daniela PBM7375 166.09 5. 88.43( 5) 73.46( 7) 77.66( 9)
8 Obrátilová Naďa ABM6654 156.65 5. 70.88( 8) 85.77( 5)
9 Janská Iva LBM5795 148.99 4. 60.50( 8) 88.49( 4)
10 Miková Iva TBM7071 144.61 6. 50.40( 9) 59.59( 9) 85.02( 6)
11 Čelechovská Zora UBM7451 134.17 11. 21.52(11) 57.86(11) 76.31(11)
12 Beránková Šárka ZBM7356 113.24 12. 18.61(12) 50.60(12) 62.64(12)
13 Kubáňová Jana TBM7275 107.62 1. 107.62( 1)
14 Bravená Alexandra VBM6155 94.14 3. 0.00(14) 94.14( 3)
15 Odehnalová Kamila ABM7052 91.65 5. 91.65( 5)
16 Richterová Nataša ADA7451 90.31 3. 90.31( 3)
17 Mokrá Regina ABM6854 83.45 6. 83.45( 6)
18 Matyášová Lenka LBM6460 77.36 10. 38.68(10) 38.68(14)
19 Blažková Hana RBK6957 76.58 10. 76.58(10)
20 Jašková Monika TBM6363 58.02 10. 0.00(13) 58.02(10)
21 Peřinková Irena BBM6550 52.70 13. 52.70(13)
22 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 43.23 9. 43.23( 9)
23 Zajíčková Lenka TBM7152 29.98 10. 29.98(10)
24 Kliglová Radka TBM7261 11.25 13. 11.25(13)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Dokoupilová Zuzana VBM5754 198.97 1. 90.84( 3) 100.00( 1) 98.97( 2) 96.01( 2)
2 Potěšilová Vladimíra VBM5655 198.31 1. 98.31( 2) 79.84( 3) 100.00( 1)
3 Kabáthová Jitka ZBM5582 191.39 1. 110.85( 1) 80.54( 2)
4 Jalová Marie RBK5761 148.86 4. 82.45( 5) 66.41( 4) 26.38( 5)
5 Salajková Věra LBM5558 147.63 3. 80.71( 6) 24.43( 3) 66.92( 3)
6 Kuchařová Ada TBM5855 100.00 1. 100.00( 1)
7 Matyášová Lenka LBM6460 85.02 4. 85.02( 4)
8 Eremiášová Jana TBM5451 51.71 4. 51.71( 4)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Procházková Helena TBM5351 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kolaříková Věra SBK5251 197.58 1. 97.58( 2) 100.00( 1)
3 Liščinská Eva TBM4451 124.11 3. 81.47( 3) 42.64( 3)
4 Tomanová Jana LBM4955 76.53 2. 26.56( 4) 49.97( 2) 17.97( 3)
5 Cigošová Anna TBM5253 60.35 2. 60.35( 2)
H21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Čech Radovan TBM7835 207.11 1. 101.65( 2)105.46( 1)
2 Zelinka Jiří MBM8740 203.04 1. 99.17( 3) 103.87( 1) 98.23( 2)
3 Palát Petr ABM7415 196.67 2. 98.08( 4) 98.59( 2) 93.75( 5)
4 Kozák Osvald TBM8201 195.78 1. 101.30( 1) 94.48( 3)
5 Drábek Jan ZBM8511 187.13 4. 92.10( 7) 95.03( 4)
6 Ehl Jiří TBM7701 186.29 3. 88.84(11) 97.45( 3) 88.63( 7) 88.55( 6)
7 Mazal Zdeněk VBM8103 181.30 6. 81.25(17) 92.75( 6) 84.10( 8) 88.55( 6)
8 Hraboš Matej TBM9547 179.70 8. 88.52(12) 91.18( 8) 73.15(13)
9 Henek Vladan VBM8002 179.64 5. 93.08( 5) 86.56( 8)
10 Fučík Karel VBM7246 179.32 4. 83.78(14) 95.54( 4)
11 Stehlík Martin TBM8525 179.09 9. 89.24(10) 89.85( 9)
12 Mokrý Ondřej ABM9410 175.11 4. 83.17(16) 91.68( 4) 83.43(10)
13 Sychra Tomáš VBM8305 167.74 9. 83.74(15) 75.36(16) 84.00( 9)
14 Jirka Michal SBK8403 167.23 10. 87.95(10) 79.28(11)
15 Henek Michal RBK8605 165.66 8. 91.69( 8) 73.97(12)
16 Jordanov Alexandr ZBM9503 165.49 5. 63.36(24) 75.70(15) 89.79( 5)
17 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 159.84 14. 79.44(18) 80.40(14)
18 Komenda Jan ZBM9902 155.30 11. 83.39(11) 71.91(14)
19 Kalina Tomáš TBM8505 150.47 10. 70.35(20) 78.91(10) 71.56(13)
20 Hlaváč Jiří TBM6116 144.77 12. 69.79(21) 68.70(16) 74.98(12)
21 Ptáček Ondřej TBM7120 140.54 14. 71.92(19) 68.62(17) 67.46(14)
22 Kořan Pavel VBM7401 127.78 18. 63.44(23) 64.34(18)
23 Verner Tomáš VBM8204 126.29 18. 65.33(22) 60.96(18)
24 Vedra David TBM7402 103.96 1. 103.96( 1)
25 Zimmermann Jakub TBM8911 99.53 2. 99.53( 2)
26 Bořil Tomáš TBM8833 96.31 3. 96.31( 3)
27 Zháňal Jan ZBM8721 95.59 5. 95.59( 5)
28 Obrátil Štěpán ABM9409 95.40 19. 36.92(27) 30.86(20) 58.48(19)
29 Finstrle Luděk ZBM7902 95.35 6. 95.35( 6)
30 Přikryl Petr ZBM6708 91.99 7. 91.99( 7)
31 Hikl Tomáš ZBM8100 91.41 9. 91.41( 9)
32 Kelbl Vladimír ZBM9711 89.37 6. 89.37( 6)
33 Bravený Adam VBM8801 84.94 13. 84.94(13)
34 Jalový Milan RBK8347 82.39 12. 82.39(12)
35 Mižúr Šimon ZBM9443 81.30 9. 81.30( 9)
36 Brabec Jaroslav ZBM8242 81.06 13. 81.06(13)
37 Šedivý Jiří VBM8207 77.80 19. 46.28(26) 31.52(19)
38 Kožoušek Adam ZBM8512 74.63 11. 74.63(11)
39 Otrusina Jan ABM9210 70.02 15. 70.02(15)
40 Bouška Tomáš ABM9205 68.86 17. 68.86(17)
41 Procházka Jiří ADA7512 59.65 15. 17.19(30) 42.46(15)
42 Rajnoha David TBM0003 59.23 22. 23.07(23) 36.16(22)
43 Kůr Jiří ZBM8304 56.21 25. 56.21(25)
44 Dvořák Miloš BBM7300 39.54 20. 39.54(20)
45 Denemarek Ivo BBM7901 38.55 21. 38.55(21)
46 Mareček Jiří ADA5901 35.86 16. 32.54(28) 3.32(16)
47 Kavan Tomáš TBM8603 34.18 23. 34.18(23)
48 Kulich Martin ZBM9009 30.57 29. 30.57(29)
49 Hinkelmann Erik ZBM9403 25.82 21. 25.82(21)
50 Kůra Josef ZBM8722 23.73 22. 0.00(33) 23.73(22)
51 Pátek Richard ZBM7609 19.41 24. 19.41(24)
52 Karlík Jan TBM8809 7.91 24. 7.91(24)
53 Pauschek Karel ZBM8509 1.07 31. 1.07(31)
54 Čech Viktor VBM8001 0.83 32. 0.83(32)
H21D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Minařík Luboš TBM5711 197.84 1. 92.34( 3) 100.00( 1) 97.84( 3)
2 Dressler Jan SBK7911 192.25 2. 95.66( 2) 96.59( 4)
3 Kavan Tomáš TBM8603 178.56 2. 79.01( 6) 99.55( 2)
4 Otrusina David VBM8205 155.92 2. 72.80( 7) 83.12( 2)
5 Kycl Miroslav LBM7100 125.47 3. 48.54( 9) 76.93( 3)
6 Otrusina Jan ABM9210 112.00 1. 112.00( 1)
7 Karlík Jan TBM8809 103.41 8. 31.80(11) 71.61( 8)
8 Toman Ondřej LBM7517 102.61 1. 102.61( 1)
9 Věžník Václav ADA9200 95.15 5. 95.15( 5)
10 Pekárek Aleš RBK6602 94.64 9. 43.01(10) 51.63( 9)
11 Matyáš Petr LBM8516 91.79 6. 91.79( 6)
12 Watson Kevin RBK8101 84.77 4. 84.77( 4)
13 Theiner Lukáš ABM9610 83.21 5. 83.21( 5)
14 Pauschek Karel ZBM8509 82.06 7. 82.06( 7)
15 Bařina Jiří SBK8101 64.11 8. 64.11( 8)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Kheil Radim PBM7301 204.80 1. 98.05( 4) 106.75( 1)
2 Račanský Jan UBM7903 202.43 1. 101.16( 1) 97.46( 3) 101.27( 2) 99.73( 2)
3 Schwab David TBM7401 200.94 1. 104.99( 1) 95.95( 3)
4 Brosch Petr RBK7111 193.27 1. 90.49( 7)102.78( 1)
5 Koča Jaroslav ZBM8206 191.44 2. 93.89( 5) 97.55( 2)
6 Liščinský Tomáš ZBM8411 182.65 2. 100.12( 2) 82.53(12) 67.62(11)
7 Mulíček Ondřej ABM7405 180.42 6. 91.06( 6) 89.36( 8)
8 Fousek Martin RBK7801 177.44 4. 69.64(17) 90.95( 4) 86.49( 9)
9 Kubáň Pavel TBM7506 176.39 5. 86.33( 8) 90.06( 5)
10 Ježek Petr ZBM7202 171.61 7. 81.88(10) 83.05(11) 88.56( 7)
11 Hájek Ondřej TBM7511 168.68 3. 75.17(15) 93.51( 3)
12 Sedlář Petr TBM7319 167.88 5. 91.67( 5) 76.21(15)
13 Cicvárek Ivo ZBM7504 166.05 8. 78.52(14) 87.53( 8)
14 Odehnal Roman ABM6909 165.91 9. 84.29( 9) 81.62(12)
15 Doušek Robert TBM7911 165.37 11. 81.79(13) 83.58(11)
16 Hanousek Kamil RBK7401 163.48 5. 64.46(13) 74.91(16) 88.57( 5)
17 Watson Kevin RBK8101 162.63 9. 84.66(10) 71.11( 9) 77.97(13)
18 Mokrý Jan ABM6611 144.08 10. 65.34(12) 69.21(10) 74.87(16)
19 Rajnoha Miroslav UBM7104 143.77 6. 63.26(14) 63.93(19) 79.84( 6) 42.59(24)
20 Čížek Petr ADA7101 140.56 11. 72.03(11) 68.53(19)
21 Tasler David ABM7105 133.57 7. 44.38(24) 73.25( 7) 60.32(20)
22 Horký Tomáš TBM6747 130.94 8. 58.40(16) 52.96(23) 72.54( 8)
23 Coufal Svatoš ZBM6700 124.01 17. 51.75(18) 72.26(17)
24 Baše Tomáš ZBM7402 120.14 15. 62.22(15) 57.92(22)
25 Dokoupil Zbyněk VBM8206 113.52 20. 62.98(20) 50.54(21)
26 Procházka Jan RBK7901 98.71 3. 98.71( 3)
27 Daněk Roman SBK7541 97.07 4. 97.07( 4)
28 Finstrle Aleš ZBM7603 92.86 4. 92.86( 4)
29 Rotek Pavel ZBM7704 91.15 6. 91.15( 6)
30 Šedivý Jiří VBM8207 89.14 6. 89.14( 6)
31 Kyncl Tomáš ZBM7201 88.53 9. 88.53( 9)
32 Rada Pavel ABM7401 87.66 7. 87.66( 7)
33 Čech Viktor VBM8001 85.11 10. 85.11(10)
34 Beránek Miroslav ZBM7705 83.85 17. 55.40(17) 28.45(25) 0.00(25)
35 Provazník Dušan ADA7301 81.81 21. 33.58(21) 48.23(22)
36 Denemarek Ivo BBM7901 77.05 14. 77.05(14)
37 Auermüller Vít ZBM6701 71.14 18. 71.14(18)
38 Toman Ondřej LBM7517 64.80 18. 64.80(18)
39 Malý Martin TBM7610 61.85 22. 15.00(22) 8.59(26) 46.85(23)
40 Dvořák Martin ZBM8425 59.14 21. 59.14(21)
41 La Carbonara Claudio TBM7337 50.21 19. 50.21(19)
42 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 45.84 20. 45.84(20)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Urválek Jiří TBM6107 209.45 1. 103.24( 1)103.22( 1) 99.82( 2) 106.21( 1)
2 Smutný Radek ABM6701 200.36 1. 96.22( 4) 92.93( 4) 104.14( 1)
3 Svoboda Petr ABM7124 197.59 2. 99.81( 2) 97.78( 3) 92.25( 4) 97.34( 2)
4 Adámek Libor ABM6707 195.45 2. 93.83( 5) 99.00( 2) 96.03( 3) 96.45( 3)
5 Kurečka Robert ABM7210 188.67 3. 96.95( 3) 91.72( 5) 80.19( 6)
6 Galík Pavel VBM6106 183.56 4. 92.64( 5) 90.92( 4)
7 Korpas Jaroslav LBM6113 179.06 5. 92.42( 6) 86.64( 7) 83.27( 5)
8 Polouček Pavel ABM7100 162.97 7. 87.33( 9) 75.64( 7) 66.10(12) 51.21(11)
9 Jordanov Nikolaj VBM6501 160.38 6. 83.27( 6) 64.44(13) 77.11( 7)
10 Jalový Vlastimil RBK6120 156.59 8. 88.70( 8) 67.89(10)
11 Palát Marek ABM7047 153.84 9. 85.66(10) 68.18( 9) 66.57(10)
12 Zelený Pavel ZBM7302 153.38 7. 90.92( 7) 62.46(12)
13 Trš Lubomír PBM7302 149.41 8. 80.66(11) 68.24( 8) 68.75(11) 37.66(14)
14 Dušek Vladimír TBM7400 144.20 8. 67.26(11) 76.94( 8) 41.26(13)
15 Lička Lukáš VBM7301 138.77 6. 51.53(16) 87.24( 6)
16 Pulec Pavel VBM6201 129.56 9. 54.08(15) 75.48( 9)
17 Strýček Jiří ADA6701 122.48 10. 52.74(12) 69.74(10)
18 Mokrý Pavel ABM6801 76.00 8. 76.00( 8)
19 Humlíček René UBM7101 72.47 9. 72.47( 9)
20 Matuška Pavel RBK7001 64.13 12. 15.11(19) 0.00(16) 49.02(12)
21 Kligl Vladislav TBM6910 58.18 13. 58.18(13)
22 La Carbonara Claudio TBM7337 55.69 14. 55.69(14)
23 Coufal Svatoš ZBM6700 51.36 17. 51.36(17)
24 Fuchs Jan TBM7101 49.73 14. 49.73(14)
25 Urbánek Petr ZBM7303 37.10 15. 37.10(15)
26 Kycl Miroslav LBM7100 27.79 16. 27.79(16)
27 Mynář Martin ZBM7403 27.19 18. 27.19(18)
28 Dvořák Václav ABM7302 15.86 15. 0.00(20) 15.86(15)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Buřt Vladimír SBK6301 205.21 1. 101.73( 2) 89.55( 5) 103.48( 1)
2 Kolařík Zdeněk SBK5406 201.29 1. 102.81( 1) 98.48( 2) 95.34( 3)
3 Štěpánek Jiří LBM5401 197.74 1. 80.01( 7) 97.74( 3)100.00( 1) 83.03( 6)
4 Robotka Libor PBM5303 196.51 1. 92.73( 6)103.78( 1) 76.52( 7)
5 Jašek Milan TBM6201 186.23 4. 93.27( 5) 92.96( 4)
6 Uhmann Petr TBM5103 182.32 2. 81.14( 7) 101.18( 2)
7 Svoboda Vladimír VBM5715 180.24 3. 95.46( 3) 84.78( 5)
8 Peťovský Jan SBK6201 159.72 4. 94.07( 4) 65.65(10)
9 Jalový Jaroslav RBK5719 134.99 8. 66.03( 8) 68.96( 8)
10 Henek Milan RBK5307 119.26 9. 58.29( 9) 60.97( 9)
11 Zabloudil Pavel TBM5003 92.77 4. 92.77( 4)
12 Chmelík Aleš VBM4732 88.45 6. 88.45( 6)
13 Věžník Antonín ADA5505 74.44 10. 54.79(10) 19.65(11)
14 Bauer Emil VBM4410 67.54 9. 67.54( 9)
15 Truhlář Karel ADA5111 66.44 8. 66.44( 8)
16 Hubík Petr TBM5913 42.07 11. 42.07(11)
17 Denemarek Oldřich BBM5100 32.63 10. 32.63(10)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
1 Dufek Jan TBM4231 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Dokoupil Vladimír VBM4806 183.96 2. 78.00( 2) 89.08( 2) 94.88( 3) 76.73( 2)
3 Šnyrch František ABM4902 100.49 3. 39.37( 3) 61.12( 3)
4 Ptáček Ladislav BBM5300 97.40 2. 97.40( 2)
5 Procházka Jan TBM4907 79.70 4. 21.80( 4) 26.51( 4) 53.19( 4)