Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2019 - stav po 13 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček BBM Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati ADA Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu ZBM Ano Ano
2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček LBM Ano Ano
2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ano Ano
2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OSN, PBM Ano Ano
2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček VBM, BBM Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček RBK Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček TBM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček KON Ano Ano
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D21C
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Ptáčková Veronika TBM7374 762.46 1. 93.47( 3) 80.89( 6) 90.83( 3) 85.18( 5)100.00( 1)100.00( 1) 91.46( 2) 101.52( 1)100.00( 1)
2 Matulová Lucie ADA8880 601.25 1. 91.43( 4) 103.84( 1) 99.13( 2) 109.51( 1)100.00( 1) 97.34( 4)
3 Grycová Veronika TBM9859 371.97 1. 84.89( 6) 98.60( 2) 88.48( 5) 100.00( 1)
4 Chromá Adéla TBM8870 371.02 2. 97.39( 2) 92.86( 2)100.95( 2) 79.82( 3)
5 Mazalová Monika RBK9252 332.94 3. 78.52( 7) 93.02( 3) 82.35( 6) 79.05( 6)
6 Vernerová Radka VBM8558 295.01 2. 102.58( 2) 90.30( 4)102.13( 2)
7 Mádlová Věra ZBM8951 288.58 1. 98.89( 2) 89.69( 3) 100.00( 1)
8 Jemelíková Lada VBM6555 267.58 3. 83.09( 5) 94.04( 3) 90.45( 5)
9 Hošeková Vanda TBM9696 212.05 1. 107.65( 1)104.40( 1)
10 Dvořáková Hana ZBM8676 201.25 3. 64.48( 8) 47.66( 4) 67.25( 7) 21.86( 3)
11 Drábková Zuzana TBM8452 200.14 6. 65.20(10) 64.11( 7) 70.83( 6)
12 Toušová Zuzana RBK8556 190.60 1. 90.60( 4) 100.00( 1)
13 Kociánová Lenka VBM8553 190.03 2. 97.53( 3) 92.50( 2)
14 Fučíková Hana VBM7751 183.57 4. 90.62( 5) 92.95( 4)
15 Křístková Veronika ZBM8379 167.37 2. 78.43( 8) 88.94( 2)
16 Hrušková Kristýna ZBM9156 127.84 2. 42.78( 3) 36.01( 2) 20.51( 4) 28.54( 4)
17 Stehlíková Jana TBM8658 124.28 7. 49.57(14) 74.71( 7)
18 Molnárová Monika ZBM9459 112.51 6. 48.26(15) 64.25( 6)
19 Koporová Petra ZBM9353 110.56 1. 110.56( 1)
20 Beržinská Soňa SBK8554 93.10 3. 93.10( 3)
21 Nedbálková Hana ZBM9755 83.38 4. 83.38( 4)
22 Stachoňová Barbara ZBM8451 82.15 2. 82.15( 2)
23 Štěpánková Petra LBM8651 80.01 3. 80.01( 3)
24 Mulíčková Eva ABM7469 77.57 9. 77.57( 9)
25 Kozumplíková Alice RBK8151 77.27 5. 77.27( 5)
26 Čížková Markéta ADA9652 73.13 8. 50.70(13) 22.43( 8)
27 Hendrychová Zuzana ZBM8954 65.11 11. 65.11(11)
28 Vlčková Hana VBM8555 65.04 7. 65.04( 7)
29 Bravená Martina VBM8751 55.67 12. 55.67(12)
30 Jirková Lenka SBK8383 53.07 9. 53.07( 9)
31 Adamová Eva ZBM8772 43.43 5. 43.43( 5)
32 Boučková Anna TBM0051 40.33 7. 40.33( 7) 0.00( 8)
D21D
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Tomanová Veronika LBM7751 599.43 1. 77.48( 6) 78.89( 2)112.80( 1) 71.93( 5) 83.57( 2) 84.15( 4) 90.61( 3)
2 Janíková Marie UBM7852 510.68 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)110.68( 1)
3 Eliášková Hana LBM8051 423.45 3. 80.22( 5) 19.23( 3) 63.84( 4) 49.69( 6) 76.94( 4) 54.18( 8) 79.35( 4)
4 Rajnohová Pavla UBM7654 417.00 3. 71.50( 7) 37.66( 5) 65.23( 4) 43.51( 6) 0.00( 3) 43.15( 3) 77.57( 5) 78.38( 3)
5 Sychrová Daniela VBM8458 344.94 2. 84.42( 4) 88.40( 3) 72.73( 3) 99.39( 2)
6 Taslerová Renata UBM7651 324.64 2. 78.17( 2) 73.47( 3) 98.80( 2) 9.04( 5) 65.16( 6)
7 Krejčiříková Nikol BBM7850 257.93 2. 89.93( 3) 76.29( 4) 91.71( 2)
8 Otrusinová Jana ABM9560 231.47 1. 117.51( 1) 113.96( 1)
9 Mazalová Monika RBK9252 229.00 1. 111.32( 1) 117.68( 1)
10 Hrušková Kristýna ZBM9156 207.66 1. 100.00( 1) 107.66( 2)
11 Čížková Eliška ADA0051 149.23 3. 89.35( 3) 59.88( 5)
12 Kučerová Renata ZBM7654 111.68 2. 93.14( 2) 18.54( 7)
13 Barnatová Hana ZBM7756 99.01 5. 37.26( 9) 61.75( 5)
14 Chromá Adéla TBM8870 98.53 2. 98.53( 2)
15 Bravená Martina VBM8751 90.15 3. 90.15( 3)
16 Jirková Lenka SBK8383 85.67 2. 85.67( 2)
17 Richterová Nataša ADA7451 82.59 2. 82.59( 2)
18 Chmelíková Zuzana VBM9353 69.45 8. 69.45( 8)
19 Klíčová Kateřina TBM7658 65.43 5. 65.43( 5)
20 Taslerová Tereza ABM0361 60.98 7. 60.98( 7)
21 Otrusinová Olga VBM8652 38.15 6. 38.15( 6)
22 Peřinková Irena BBM6550 37.89 4. 37.89( 4)
23 Humlíčková Martina UBM0151 33.51 8. 27.06(10) 6.45( 8)
24 Boučková Anna TBM0051 30.32 6. 30.32( 6)
25 Humlíčková Jana UBM7351 17.76 7. 2.06(11) 15.70( 7)
D35
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 La Carbonara Hana TBM7652 820.62 1. 94.01( 4) 97.03( 3) 98.84( 3)103.43( 1)106.15( 1) 99.71( 2)101.05( 2) 101.79( 2) 103.11( 2)106.54( 1)
2 Štěpánková Kateřina TBM7654 740.26 1. 105.90( 1)103.97( 1)100.36( 2) 103.25( 2) 109.04( 1) 109.30( 1)108.44( 1)
3 Hiršová Marcela VBM7079 626.20 1. 99.84( 2) 64.94( 7)100.80( 1) 96.77( 3) 83.16( 6) 104.56( 1) 76.13( 7)
4 Broschová Lucie RBK7451 621.47 3. 62.58(16) 66.79( 6) 86.47( 5) 76.79( 6) 67.65(10) 84.28( 4) 91.17( 3) 85.74( 5)
5 Cicvárková Lucie ZBM7651 530.80 3. 55.77(18) 67.33(10) 65.12( 7) 84.14( 5) 75.54( 7) 89.77( 3) 93.13( 3)
6 Kroutilová Eva TBM7861 511.94 5. 62.98(15) 32.85(17) 34.66(10) 47.93(16) 44.45(11) 65.08(12) 82.50( 5) 74.69( 6) 65.32(11) 68.99( 9)
7 Čechová Marcela TBM7659 510.86 2. 88.05( 4) 80.26( 5)100.65( 2) 77.37( 7) 72.93(10) 91.60( 5)
8 Doušková Klára TBM7761 509.38 5. 77.24(10) 50.81(13) 85.46( 5) 66.13( 6) 41.92(11) 69.90( 8) 59.82( 7) 58.10(14)
9 Kočová Lenka ZBM8160 503.18 3. 94.26( 3) 59.67(10) 86.75( 4) 90.85( 4) 88.76( 4) 82.89( 4)
10 Šichová Radka ZBM8051 500.28 5. 58.54(17) 11.53(20) 71.43( 9) 86.67( 5) 46.52(10) 75.29( 8) 75.22( 6) 75.08( 5)
11 Daňková Veronika SBK8151 499.88 1. 103.61( 1) 71.47( 6) 76.94( 6) 70.75( 7) 97.91( 2) 79.20( 4)
12 Hrušková Lenka ZBM6251 488.23 8. 70.08(13) 54.28(12) 63.91( 8) 65.03(12) 57.57(13) 55.39(11) 62.44(13) 59.53(11)
13 Ševčíková Pavla TBM7355 427.91 3. 88.98( 6) 74.40( 5) 95.74( 3) 92.13( 4) 76.66( 6)
14 Urbánková Lenka ZBM7551 406.11 8. 36.32(15) 47.97(15) 22.44(13) 67.06(11) 35.18(12) 10.28(16) 62.69( 9) 39.27(10) 73.48( 8) 44.14(13)
15 Finstrlová Alena ZBM7550 381.23 7. 77.53( 9) 35.66(16) 75.50( 7) 67.84( 9) 50.10(12) 74.60( 7)
16 Kubáňová Jana TBM7275 380.05 2. 99.00( 2) 94.57( 4) 99.80( 2) 86.68( 3)
17 Korpasová Ivana LBM7362 379.20 6. 81.48( 8) 73.66( 7) 74.50( 8) 74.78( 8) 74.78( 6)
18 Firešová Andrea ZBM7353 371.46 3. 84.14( 7) 63.98( 8) 59.60(14) 90.60( 3) 73.14( 9)
19 Mulíčková Eva ABM7469 355.01 3. 91.24( 3) 86.77( 5) 79.47( 5) 97.53( 3)
20 Jágrová Vlasta SBK7789 333.75 9. 33.77(24) 18.24(19) 42.39(17) 49.40( 9) 62.15(10) 66.26( 9) 61.54(10)
21 Procházková Lucie ADA7651 314.00 3. 76.79(11) 52.17( 9) 89.29( 4) 95.75( 3)
22 Ryglová Kateřina TBM7372 281.01 4. 53.21(19) 63.74( 9) 78.13( 6) 85.93( 4)
23 Malá Alice TBM7991 279.88 5. 90.41( 5) 56.38(11) 64.74(12) 68.35( 7)
24 Mokrá Regina ABM6854 263.45 8. 74.67(12) 67.19(11) 46.39( 9) 75.20( 8)
25 Coufalová Martina ZBM7755 241.34 8. 44.82(21) 40.73(12) 57.45( 8) 53.42( 8) 44.92(12)
26 Tachovská Kamila ZBM7655 228.88 12. 40.77(23) 22.13(18) 57.06(14) 0.00(19) 7.60(14) 63.64(12) 37.68(14)
27 Jemelíková Lada VBM6555 206.05 1. 105.72( 1)100.33( 2)
28 Radová Martina ABM7451 197.33 6. 75.33( 6) 63.27(13) 58.73(10)
29 Grycová Petra TBM7467 190.51 2. 86.49( 4) 104.02( 2)
30 Vršková Dagmar ZBM7850 178.63 9. 51.88(20) 62.74( 9) 59.43(13) 4.58(18)
31 Jelínková Irena TBM7664 141.37 8. 34.45(15) 52.22( 8) 54.70(15)
32 Kučerová Renata ZBM7654 115.37 10. 0.00(22) 0.00(20) 49.34(13) 66.03(10)
33 Ptáčková Veronika TBM7374 103.20 1. 103.20( 1)
34 Tomanová Veronika LBM7751 101.35 7. 0.00(21) 61.62( 7) 6.19(17) 33.54(11)
35 Obrátilová Naďa ABM6654 87.56 14. 44.67(22) 42.89(14)
36 Eliášková Hana LBM8051 66.83 9. 37.29( 9) 1.71(13) 27.83(15)
37 Kuchařová Ada TBM5855 65.46 11. 65.46(11)
38 Odehnalová Kamila ABM7052 64.21 14. 64.21(14)
39 Barnatová Hana ZBM7756 61.75 8. 53.62( 8) 8.13(15)
40 Chmelíková Gabriela ZBM7653 46.80 14. 46.80(14)
41 Klíčová Kateřina TBM7658 12.25 25. 12.25(25)
42 Kubíková Soňa RBK8351 9.69 14. 9.69(14)
43 Janská Iva LBM5795 5.26 18. 5.26(18)
D45
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Kubáňová Jana TBM7275 870.08 1. 107.62( 1) 103.77( 1)105.67( 1)110.31( 1)102.17( 2) 112.04( 1)111.53( 1)108.44( 1)110.70( 1)
2 Schwabová Kateřina TBM7371 841.58 1. 95.72( 3)111.53( 1)109.80( 1) 103.50( 2) 91.34( 3) 93.34( 3) 107.92( 1)105.19( 1)106.34( 2) 101.58( 2)
3 Doušková Vlasta TBM7060 680.76 2. 94.82( 4) 74.33( 7) 69.82( 8) 80.55( 8) 78.40( 4) 89.73( 5) 68.19( 8) 83.62( 9) 70.51( 8) 69.67( 5) 59.85(11) 84.50( 4) 94.81( 2)
4 Strýčková Monika ADA7454 660.04 2. 74.30( 6) 99.89( 2) 98.93( 2) 59.12( 9) 66.46(10) 88.41( 5) 82.98( 5) 89.95( 3)
5 Fuchsová Marcela TBM7260 656.24 3. 83.08( 5) 88.59( 3) 88.33( 4) 81.16( 7) 66.97( 8) 72.82( 5) 89.90( 3) 74.94( 6) 70.53( 4) 33.40(15) 77.42( 5) 68.03( 4)
6 Hlaváčová Šárka TBM7258 623.92 4. 62.30( 7) 78.82( 6) 92.53( 4) 72.40( 6) 76.40( 4) 87.25( 6) 73.70( 7) 80.52( 5)
7 Ehlová Pavla TBM7377 592.39 1. 96.67( 2) 99.88( 2) 106.93( 1) 102.99( 2) 87.15( 7) 98.77( 2)
8 Tršová Daniela PBM7375 582.88 5. 88.43( 5) 73.46( 7) 77.66( 9) 75.08( 5) 66.48(10) 72.86( P) 57.38( 9) 71.53( 8) 55.63( 7) 53.49( 5)
9 Miková Iva TBM7071 494.41 6. 50.40( 9) 59.59( 9) 85.02( 6) 69.39( 7) 55.31(13) 61.35(12) 55.22(10) 53.01( 7) 42.02(14) 55.52( 8) 47.06( 6)
10 Čelechovská Zora UBM7451 442.16 8. 21.52(11) 57.86(11) 76.31(11) 55.16(11) 37.79(14) 60.87(13) 46.60(12) 50.80( 8) 45.34(13) 49.22( 9) 41.05( 8)
11 Janská Iva LBM5795 336.97 4. 60.50( 8) 88.49( 4) 72.50( 6) 62.86( 6) 52.62(12)
12 Mokrá Regina ABM6854 326.11 4. 83.45( 6) 90.19( 4) 66.91( 9) 85.56( 8)
13 Richterová Nataša ADA7451 298.42 3. 90.31( 3) 74.49(11) 71.69( 7) 61.93( 6)
14 Lukášová Lenka TBM6653 297.53 4. 67.39( 8) 66.69( 9) 77.15(10) 86.30( 4)
15 Grycová Jana TBM6969 277.04 3. 92.73( 3) 89.81( 4) 94.50( 3)
16 Beránková Šárka ZBM7356 251.22 7. 18.61(12) 50.60(12) 62.64(12) 0.00(11) 21.81(15) 36.53(14) 17.56( 9) 43.47( 7)
17 Jašková Monika TBM6363 239.82 10. 0.00(13) 58.02(10) 62.59(11) 54.97(11) 64.24(10)
18 Kuchařová Ada TBM5855 237.54 3. 72.50( 6) 81.62( 3) 83.42( 4)
19 Bravená Alexandra VBM6155 231.08 3. 0.00(14) 94.14( 3) 68.57( 7) 68.37( 9)
20 Odehnalová Kamila ABM7052 217.14 5. 91.65( 5) 68.52( 7) 56.97(12)
21 Milánová Jindřiška TBM7475 192.39 2. 96.35( 2) 96.04( 3)
22 Zajíčková Lenka TBM7152 183.49 9. 29.98(10) 38.19(13) 31.90(16) 42.44(11) 40.98( 9)
23 Obrátilová Naďa ABM6654 156.65 5. 70.88( 8) 85.77( 5)
24 Radová Martina ABM7451 98.52 2. 98.52( 2)
25 Kunzová Ivana BBM7155 90.47 10. 42.29(10) 48.18(10)
26 Ševčíková Pavla TBM7355 89.98 3. 89.98( 3)
27 Otrusinová Helena ABM7054 80.47 6. 80.47( 6)
28 Matyášová Lenka LBM6460 77.36 10. 38.68(10) 38.68(14)
29 Blažková Hana RBK6957 76.58 10. 76.58(10)
30 Peřinková Irena BBM6550 52.70 13. 52.70(13)
31 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 47.71 9. 43.23( 9) 4.48(17)
32 Petrášová Irena BBM6851 38.36 15. 13.18(16) 25.18(15)
33 Kliglová Radka TBM7261 11.25 13. 11.25(13)
34 Kyclová Jitka LBM7450 1.19 10. 0.00(10) 0.00(18) 1.19(10)
35 Tomanová Elena ABM6666 0.43 12. 0.00(12) 0.00(17) 0.43(14) 0.00(16)
D55
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Salajková Věra LBM5558 532.04 1. 80.71( 6) 24.43( 3) 66.92( 3) 92.14( 2) 18.96( 4) 15.55( 2) 57.05( 3) 91.83( 3)100.00( 1)
2 Kabáthová Jitka ZBM5582 520.52 1. 110.85( 1) 80.54( 2) 63.25( 2) 71.42( 2) 100.00( 1) 94.46( 2)
3 Jalová Marie RBK5761 472.04 1. 82.45( 5) 66.41( 4) 26.38( 5) 100.00( 1) 100.00( 1) 96.80( 2)
4 Potěšilová Vladimíra VBM5655 443.40 1. 98.31( 2) 79.84( 3) 100.00( 1) 65.25( 3) 100.00( 1)
5 Dokoupilová Zuzana VBM5754 385.82 1. 90.84( 3)100.00( 1) 98.97( 2) 96.01( 2)
6 Janotová Dobra ZBM5662 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
7 Eremiášová Jana TBM5451 283.08 1. 51.71( 4) 48.84( 3) 82.53( 2) 100.00( 1)
8 Kuchařová Ada TBM5855 100.00 1. 100.00( 1)
9 Konečná Hana BBM6350 94.70 2. 94.70( 2)
10 Matyášová Lenka LBM6460 85.02 4. 85.02( 4)
11 Seifertová Marie SBK5555 82.74 3. 82.74( 3)
12 Liščinská Eva TBM4451 23.22 4. 23.22( 4)
D65
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Procházková Helena TBM5351 665.89 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 79.36( 3) 93.49( 3)100.00( 1) 93.04( 2)
2 Kolaříková Věra SBK5251 513.76 1. 97.58( 2) 100.00( 1) 100.00( 1) 116.18( 1)100.00( 1)
3 Liščinská Eva TBM4451 500.00 1. 81.47( 3) 42.64( 3) 15.41( 5) 96.06( 2) 100.00( 1) 81.77( 4) 82.65( 2)
4 Tomanová Jana LBM4955 433.09 1. 26.56( 4) 49.97( 2) 17.97( 3) 100.00( 1) 43.80( 4)100.00( 1) 44.41( 3) 50.38( 6)
5 Cigošová Anna TBM5253 410.60 1. 60.35( 2) 100.00( 1) 81.96( 2) 90.78( 3) 77.51( 3)
6 Henková Svatava RBK5454 272.39 2. 89.47( 2) 80.06( 2) 60.98( 5) 41.88( 4)
7 Eremiášová Jana TBM5451 84.36 2. 84.36( 2)
H21C
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Palát Petr ABM7415 795.03 1. 98.08( 4) 98.59( 2) 93.75( 5)109.13( 1) 104.14( 1) 99.28( 3) 96.66( 4) 95.40( 2)
2 Ehl Jiří TBM7701 751.49 2. 88.84(11) 97.45( 3) 88.63( 7) 88.55( 6) 100.32( 2) 98.83( 2) 83.51( 7) 96.99( 3) 91.88( 5)
3 Mokrý Ondřej ABM9410 731.20 1. 83.17(16) 91.68( 4) 83.43(10) 110.71( 1) 95.76( 2) 92.52( 5) 95.93( 4) 78.00( 7)
4 Zelinka Jiří MBM8740 670.12 1. 99.17( 3) 103.87( 1) 98.23( 2) 91.68( 6) 98.59( 3) 92.82( 4) 85.76( 6)
5 Mazal Zdeněk VBM8103 602.01 6. 81.25(17) 92.75( 6) 84.10( 8) 88.55( 6) 86.91( 9) 83.69( 7) 84.76( 6)
6 Kořan Pavel VBM7401 543.38 3. 63.44(23) 64.34(18) 64.01( 9) 93.45( 3) 63.00(13) 67.39( 8) 56.39(11) 71.36( 9)
7 Jordanov Alexandr ZBM9503 511.53 1. 63.36(24) 75.70(15) 89.79( 5) 91.76( 4) 90.92( 8)100.00( 1)
8 Finstrle Luděk ZBM7902 489.23 1. 95.35( 6) 97.89( 3) 102.58( 1) 98.47( 2) 94.94( 3)
9 Sychra Tomáš VBM8305 488.71 7. 83.74(15) 75.36(16) 84.00( 9) 82.98( 7) 78.00( 9) 84.63( 7)
10 Ptáček Ondřej TBM7120 478.05 2. 71.92(19) 68.62(17) 67.46(14) 89.27( 6) 95.84( 2) 84.94( 6)
11 Henek Vladan VBM8002 461.53 2. 93.08( 5) 86.56( 8) 97.82( 2) 97.15( 4) 86.92( 6)
12 Drábek Jan ZBM8511 373.93 4. 92.10( 7) 95.03( 4) 94.28( 5) 92.52( 5)
13 Hlaváč Jiří TBM6116 366.08 8. 69.79(21) 68.70(16) 74.98(12) 78.92( 8) 73.69( 9)
14 Čech Radovan TBM7835 310.62 1. 101.65( 2)105.46( 1) 103.51( 1)
15 Kozák Osvald TBM8201 305.43 1. 101.30( 1) 94.48( 3) 109.65( 1)
16 Kalina Tomáš TBM8505 290.96 10. 70.35(20) 78.91(10) 71.56(13) 70.14(10)
17 Zimmermann Jakub TBM8911 290.80 2. 99.53( 2) 98.42( 2) 92.85( 4)
18 Rajnoha David TBM0003 280.36 9. 23.07(23) 36.16(22) 48.16(12) 58.19(14) 53.21(13) 61.57( 9)
19 Bouška Tomáš ABM9205 269.28 8. 68.86(17) 78.02( 8) 68.68(10) 53.72(10)
20 Verner Tomáš VBM8204 269.14 4. 65.33(22) 60.96(18) 77.34( 4) 65.51(12)
21 Otrusina Jan ABM9210 263.07 3. 70.02(15) 60.12(10) 74.52(10) 58.41( 3)
22 Jirka Michal SBK8403 260.28 3. 87.95(10) 79.28(11) 93.05( 3)
23 Šedivý Jiří VBM8207 255.75 5. 46.28(26) 31.52(19) 70.06( 5) 60.81( 9) 47.08(14)
24 Hraboš Matej TBM9547 252.85 8. 88.52(12) 91.18( 8) 73.15(13)
25 Lička Adam TBM0326 248.26 5. 92.37( 5) 78.85( 8) 77.04( 8)
26 Kavan Tomáš TBM8603 225.26 10. 34.18(23) 67.60(11) 66.01(10) 57.47(12)
27 Vedra David TBM7402 208.50 1. 103.96( 1) 104.54( 1)
28 Zháňal Jan ZBM8721 193.56 2. 95.59( 5) 97.97( 2)
29 Přikryl Petr ZBM6708 182.07 6. 91.99( 7) 90.08( 6)
30 Fučík Karel VBM7246 179.32 4. 83.78(14) 95.54( 4)
31 Stehlík Martin TBM8525 179.09 9. 89.24(10) 89.85( 9)
32 Henek Michal RBK8605 165.66 8. 91.69( 8) 73.97(12)
33 Kelbl Vladimír ZBM9711 162.46 6. 89.37( 6) 73.09(11)
34 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 159.84 14. 79.44(18) 80.40(14)
35 Komenda Jan ZBM9902 155.30 11. 83.39(11) 71.91(14)
36 Schmid Vladimír ADA8701 153.55 7. 73.79( 8) 79.76( 7)
37 Obrátil Štěpán ABM9409 126.26 19. 36.92(27) 30.86(20) 58.48(19)
38 Matula Petr ADA8202 100.40 1. 100.40( 1)
39 Kůra Josef ZBM8722 98.65 6. 0.00(33) 23.73(22) 58.38( 6) 8.70(14) 4.19(17) 0.00(16) 3.65(16)
40 Novotný Ondřej ABM9211 98.07 3. 98.07( 3)
41 Bořil Tomáš TBM8833 96.31 3. 96.31( 3)
42 Bukovac Maroš ZBM7605 94.93 4. 94.93( 4)
43 Gryc Vojtěch TBM0106 91.76 4. 91.76( 4)
44 Hikl Tomáš ZBM8100 91.41 9. 91.41( 9)
45 Fiala Jan ZBM7205 91.04 7. 91.04( 7)
46 Šrom Jakub TBM9502 87.16 5. 87.16( 5)
47 Bravený Adam VBM8801 84.94 13. 84.94(13)
48 Jalový Milan RBK8347 82.39 12. 82.39(12)
49 Mižúr Šimon ZBM9443 81.30 9. 81.30( 9)
50 Chloupek Tomáš VBM8404 81.12 10. 47.83(16) 33.29(10)
51 Brabec Jaroslav ZBM8242 81.06 13. 81.06(13)
52 Kožoušek Adam ZBM8512 74.63 11. 74.63(11)
53 Dvořák Miloš BBM7300 70.38 11. 39.54(20) 12.08(11) 0.87(14) 17.89(15) 0.00(11)
54 Procházka Jiří ADA7512 70.33 13. 17.19(30) 42.46(15) 10.68(13)
55 Věžník Václav ADA9200 63.81 11. 63.81(11)
56 Kasal Vít ZBM7540 57.65 15. 57.65(15)
57 Kůr Jiří ZBM8304 56.21 25. 56.21(25)
58 Dressler Jan SBK7911 46.31 12. 46.31(12)
59 Denemarek Ivo BBM7901 38.55 21. 38.55(21)
60 Mareček Jiří ADA5901 35.86 16. 32.54(28) 3.32(16)
61 Kulich Martin ZBM9009 30.57 29. 30.57(29)
62 Suchomel Vít MBM8448 26.01 13. 26.01(13)
63 Hinkelmann Erik ZBM9403 25.82 21. 25.82(21)
64 Pátek Richard ZBM7609 19.41 24. 19.41(24)
65 Karlík Jan TBM8809 7.91 24. 7.91(24)
66 Pauschek Karel ZBM8509 1.07 31. 1.07(31)
67 Čech Viktor VBM8001 0.83 32. 0.83(32)
H21D
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Dressler Jan SBK7911 774.57 1. 95.66( 2) 96.59( 4) 90.19( 3)100.50( 2) 99.51( 2)101.29( 2) 90.83( 2)100.00( 1)
2 Minařík Luboš TBM5711 739.29 1. 92.34( 3)100.00( 1) 97.84( 3) 92.46( 3) 82.63( 4) 85.63( 6) 82.06( 4) 93.08( 4) 83.01( 4) 94.93( 3) 68.42( 7)
3 Watson Kevin RBK8101 648.33 1. 84.77( 4) 100.00( 1)104.35( 1) 76.69( 6) 97.72( 2) 87.92( 3) 96.88( 2)
4 Karlík Jan TBM8809 451.00 5. 31.80(11) 71.61( 8) 79.03( 7) 38.55( 7) 70.15( 6) 84.31( 5) 75.55( 6)
5 Kavan Tomáš TBM8603 422.47 2. 79.01( 6) 99.55( 2) 74.39( 5) 89.62( 5) 79.90( 5)
6 Toman Ondřej LBM7517 374.74 1. 102.61( 1) 94.01( 2) 92.47( 4) 85.65( 4)
7 Otrusina David VBM8205 280.14 2. 72.80( 7) 83.12( 2) 56.23( 7) 67.99( 9)
8 Matyáš Petr LBM8516 259.89 3. 91.79( 6) 96.71( 3) 71.39( 7)
9 Theiner Lukáš ABM9610 237.04 4. 83.21( 5) 64.38( 6) 89.45( 4)
10 Pekárek Aleš RBK6602 226.71 7. 43.01(10) 51.63( 9) 63.79( 7) 68.28( 8)
11 Věžník Václav ADA9200 204.66 1. 95.15( 5) 109.51( 1)
12 Autrata Daniel TBM9012 196.56 1. 89.20( 3)107.36( 1)
13 Tejkal Jan ADA8110 178.19 3. 88.85( 3) 89.34( 3)
14 Pauschek Karel ZBM8509 177.21 3. 82.06( 7) 95.15( 3)
15 Dokoupil Zbyněk VBM8206 165.52 5. 83.08( 5) 82.44( 5)
16 Kycl Miroslav LBM7100 125.47 3. 48.54( 9) 76.93( 3)
17 Fiala Jan ZBM7205 121.25 1. 121.25( 1)
18 Otrusina Jan ABM9210 112.00 1. 112.00( 1)
19 Jalový Milan RBK8347 109.76 1. 109.76( 1)
20 Kalina Tomáš TBM8505 106.57 1. 106.57( 1)
21 Jordanov Nikolaj VBM6501 103.78 1. 103.78( 1)
22 Kožoušek Adam ZBM8512 101.39 2. 101.39( 2)
23 Kůr Jiří ZBM8304 100.96 2. 100.96( 2)
24 Kozel Jiří ABM8101 97.08 6. 53.09( 6) 43.99(10)
25 Robotka Jan PBM7800 92.61 6. 11.58( P) 81.03( 6)
26 Hinkelmann Erik ZBM9403 90.09 4. 90.09( 4)
27 Vychodil Petr SBK7535 78.24 5. 78.24( 5)
28 Bařina Jiří SBK8101 64.11 8. 64.11( 8)
29 Bauer Emil VBM4410 54.31 8. 54.31( 8)
30 Polách David ZBM8003 16.97 11. 16.97(11)
H35
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Račanský Jan UBM7903 793.38 1. 101.16( 1) 97.46( 3)101.27( 2) 99.73( 2) 94.70( 2) 96.03( 3) 82.15( 7) 94.18( 5) 92.65( 4) 87.05( 8) 99.22( 2)103.81( 1)
2 Schwab David TBM7401 719.20 1. 104.99( 1) 95.95( 3) 110.61( 1) 96.08( 2) 99.55( 2) 108.05( 1) 103.97( 1)
3 Brosch Petr RBK7111 682.29 1. 90.49( 7)102.78( 1) 80.19(10) 50.13(16) 79.24( 8) 95.48( 3) 88.85( 7) 95.13( 3)
4 Sedlář Petr TBM7319 624.59 5. 91.67( 5) 76.21(15) 66.84(15) 80.97( 8) 76.49(12) 89.34( 6) 60.67(13) 82.40( 6)
5 Hanousek Kamil RBK7401 602.56 5. 64.46(13) 74.91(16) 88.57( 5) 82.77( 8) 85.47( 6) 80.91(11) 58.84(14) 66.63(10)
6 Kheil Radim PBM7301 573.98 1. 98.05( 4) 106.75( 1) 92.04( 5) 71.75( P) 97.95( 3) 107.44( 1)
7 Baše Tomáš ZBM7402 563.09 3. 62.22(15) 57.92(22) 75.30(12) 90.62( 3) 65.99( 9) 81.10( 9) 65.76(12) 64.18(12)
8 Koča Jaroslav ZBM8206 561.56 2. 93.89( 5) 97.55( 2) 92.92( 4) 80.11( 6) 99.31( 3) 97.78( 4)
9 Rotek Pavel ZBM7704 539.62 2. 91.15( 6) 79.04( 9) 99.31( 2) 96.62( 2) 76.69(12) 96.81( 3)
10 Mokrý Jan ABM6611 533.96 5. 65.34(12) 69.21(10) 74.87(16) 74.56(14) 76.22( 9) 84.27( 9) 89.49( 5)
11 Doušek Robert TBM7911 522.88 1. 81.79(13) 83.58(11) 71.88(14)106.65( 1) 87.50( 4) 91.48( 5)
12 Rajnoha Miroslav UBM7104 519.22 6. 63.26(14) 63.93(19) 79.84( 6) 42.59(24) 70.28(16) 54.54(17) 17.90(15) 71.06(11) 73.72( 9)
13 Liščinský Tomáš ZBM8411 515.48 2. 100.12( 2) 82.53(12) 67.62(11) 79.87(10) 91.35( 5) 93.99( 4)
14 Daněk Roman SBK7541 476.79 1. 97.07( 4) 102.74( 1) 95.33( 3) 92.41( 5) 89.24( 6)
15 Cicvárek Ivo ZBM7504 468.41 4. 78.52(14) 87.53( 8) 90.25( 4) 72.39(14) 76.27(13) 63.45(11)
16 Coufal Svatoš ZBM6700 446.70 8. 51.75(18) 72.26(17) 73.39(13) 83.47( 8) 87.53( 8) 78.30( 8)
17 Mulíček Ondřej ABM7405 439.17 2. 91.06( 6) 89.36( 8) 77.38(10) 84.29( 5) 97.08( 2)
18 Kubáň Pavel TBM7506 429.97 5. 86.33( 8) 90.06( 5) 85.44( 7) 83.99( 6) 84.15( 7)
19 Horký Tomáš TBM6747 427.15 7. 58.40(16) 52.96(23) 72.54( 8) 48.76(19) 54.67( 7) 41.73(18) 41.59(15) 53.45(18) 44.64(15)
20 Ježek Petr ZBM7202 418.22 7. 81.88(10) 83.05(11) 88.56( 7) 83.91( 7) 80.82( 8)
21 Kyncl Tomáš ZBM7201 401.11 6. 88.53( 9) 80.54( 9) 73.20(13) 90.71( 6) 68.13(11)
22 Fousek Martin RBK7801 392.55 4. 69.64(17) 90.95( 4) 86.49( 9) 65.68(13) 79.79( 7)
23 Beránek Miroslav ZBM7705 339.42 11. 55.40(17) 28.45(25) 0.00(25) 47.46(20) 26.26(19) 60.47(11) 38.67(15) 4.89(16) 38.37(16) 44.34(13)
24 Veselý Martin ZBM7502 328.09 4. 57.84(13) 90.31( 7) 87.48( 6) 92.46( 4)
25 Odehnal Roman ABM6909 326.54 6. 84.29( 9) 81.62(12) 85.58( 6) 75.05(12)
26 Finstrle Aleš ZBM7603 281.93 2. 92.86( 4) 94.70( 2) 94.37( 4)
27 Dvořák Martin ZBM8425 260.26 10. 59.14(21) 67.89(17) 64.42(10) 68.81(15)
28 Procházka Jiří ADA7512 253.64 5. 87.40( 5) 58.47(12) 55.28(14) 52.49(12)
29 Tasler David ABM7105 240.56 7. 44.38(24) 73.25( 7) 60.32(20) 62.61(18)
30 Watson Kevin RBK8101 233.74 9. 84.66(10) 71.11( 9) 77.97(13)
31 Procházka Jan RBK7901 199.76 2. 98.71( 3) 101.05( 2)
32 Skoba Ondřej ZBM7706 195.75 10. 70.36(15) 47.92(17) 77.47(10)
33 Toman Ondřej LBM7517 193.30 9. 64.80(18) 44.23(14) 84.27( 9)
34 Rada Pavel ABM7401 190.39 2. 87.66( 7) 102.73( 2)
35 Hájek Ondřej TBM7511 168.68 3. 75.17(15) 93.51( 3)
36 Humlíček René UBM7101 158.59 7. 70.19(10) 88.40( 7)
37 Auermüller Vít ZBM6701 148.06 11. 71.14(18) 76.92(11)
38 Čech Viktor VBM8001 146.86 10. 85.11(10) 61.75(13)
39 Čížek Petr ADA7101 140.56 11. 72.03(11) 68.53(19)
40 Malý Martin TBM7610 140.50 14. 15.00(22) 8.59(26) 46.85(23) 45.33(14) 24.73(15)
41 La Carbonara Claudio TBM7337 126.42 11. 50.21(19) 76.21(11)
42 Dokoupil Zbyněk VBM8206 113.52 20. 62.98(20) 50.54(21)
43 Provazník Dušan ADA7301 113.27 14. 33.58(21) 48.23(22) 31.46(14)
44 Štěpánek Martin TBM7327 107.89 1. 107.89( 1)
45 Ptáček Ondřej TBM7120 101.15 1. 101.15( 1)
46 Jordanov Nikolaj VBM6501 93.52 4. 93.52( 4)
47 Hlaváč Jiří TBM6116 89.86 5. 89.86( 5)
48 Šedivý Jiří VBM8207 89.14 6. 89.14( 6)
49 Rygl Jaroslav TBM7044 79.51 9. 79.51( 9)
50 Zelený Pavel ZBM7302 77.89 11. 77.89(11)
51 Denemarek Ivo BBM7901 77.05 14. 77.05(14)
52 Mokrý Pavel ABM6801 65.65 16. 65.65(16)
53 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 45.84 20. 45.84(20)
54 Vychodil Petr SBK7535 20.39 16. 20.39(16)
55 Ryšavý Miloš ZBM7607 11.87 17. 11.87(17)
56 Polách David ZBM8003 1.53 17. 0.00(18) 1.53(17)
H45
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Urválek Jiří TBM6107 840.56 1. 103.24( 1)103.22( 1) 99.82( 2)106.21( 1)107.36( 1)111.00( 1) 99.97( 2) 109.74( 1) 99.51( 2)
2 Svoboda Petr ABM7124 786.39 2. 99.81( 2) 97.78( 3) 92.25( 4) 97.34( 2) 91.47( 6) 96.98( 2) 92.91( 4) 99.48( 2) 101.96( 2) 100.13( 2)
3 Korpas Jaroslav LBM6113 667.48 4. 92.42( 6) 86.64( 7) 83.27( 5) 72.85(10) 72.14( 7) 65.60( 7) 89.90( 4) 83.47( 7) 81.27( 7) 77.66( 9)
4 Kurečka Robert ABM7210 640.06 3. 96.95( 3) 91.72( 5) 80.19( 6) 56.29(13) 74.14( 6) 85.60( 6) 75.62(10) 79.55( 7)
5 Lička Lukáš VBM7301 630.57 1. 51.53(16) 87.24( 6) 47.03(16) 87.30( 6) 81.95( 8) 81.04( 8) 90.49( 3)103.99( 1)
6 Trš Lubomír PBM7302 618.62 5. 80.66(11) 68.24( 8) 68.75(11) 37.66(14) 79.67( 9) 66.80( 6) 77.33( P) 53.72( 9) 88.63( 5) 77.22( 9) 66.18(11) 78.12( 8)
7 Polouček Pavel ABM7100 598.94 4. 87.33( 9) 75.64( 7) 66.10(12) 51.21(11) 82.17( 4) 86.37( 6) 65.31(12) 84.81( 6)
8 Dušek Vladimír TBM7400 581.88 3. 67.26(11) 76.94( 8) 41.26(13) 59.27(13) 65.20( 8) 69.57( 6) 92.89( 3) 75.69(10) 75.06(10)
9 Smutný Radek ABM6701 574.00 1. 96.22( 4) 92.93( 4)104.14( 1) 92.51( 5) 90.16( 4) 98.04( 2)
10 Zelený Pavel ZBM7302 566.74 5. 90.92( 7) 62.46(12) 90.33( 7) 68.23(11) 83.61( 7) 85.90( 5) 85.29( 5)
11 Adámek Libor ABM6707 558.03 2. 93.83( 5) 99.00( 2) 96.03( 3) 96.45( 3) 77.04(10) 95.68( 3)
12 Jordanov Nikolaj VBM6501 553.27 4. 83.27( 6) 64.44(13) 77.11( 7) 90.33( 7) 70.38( 5) 81.08( 8) 86.66( 4)
13 Jalový Vlastimil RBK6120 364.05 5. 88.70( 8) 67.89(10) 64.14(12) 65.25(12) 78.07( 5)
14 Mynář Martin ZBM7403 353.93 8. 27.19(18) 50.04(15) 50.57(14) 48.66(10) 30.40(14) 78.73( 8) 68.34(11)
15 Tasler David ABM7105 337.93 5. 63.77( 9) 23.45(13) 77.13( 9) 88.67( 5) 37.70(14) 47.21(15)
16 Gryc Jan TBM6709 282.60 2. 92.02( 3) 95.05( 3) 95.53( 2)
17 Galík Pavel VBM6106 278.29 3. 92.64( 5) 90.92( 4) 94.73( 3)
18 Urbánek Petr ZBM7303 269.42 11. 37.10(15) 50.85(14) 32.47(17) 36.43(12) 57.93(11) 54.64(14)
19 Auermüller Vít ZBM6701 267.16 3. 95.29( 3) 81.45( 6) 90.42( 4)
20 Palát Marek ABM7047 257.14 9. 85.66(10) 68.18( 9) 66.57(10) 36.73(14)
21 Fuchs Jan TBM7101 248.55 11. 49.73(14) 47.92(11) 56.01(12) 48.23(13) 46.66(16)
22 Rajnoha Miroslav UBM7104 241.87 1. 73.30( 9) 63.00(10) 105.57( 1)
23 Matuška Pavel RBK7001 235.85 12. 15.11(19) 0.00(16) 49.02(12) 57.47(12) 49.70(12) 64.55(12)
24 Mudrák Pavel TBM6900 214.98 1. 104.98( 1) 110.00( 1)
25 Odehnal Luděk ADA7400 200.65 1. 91.58( 5) 109.07( 1)
26 La Carbonara Claudio TBM7337 188.80 13. 55.69(14) 27.14(14) 42.33(13) 63.64(13)
27 Kycl Miroslav LBM7100 183.22 13. 27.79(16) 46.17(13) 46.37(13) 30.36(15) 32.53(17)
28 Šňupárek Martin TBM7107 170.88 3. 92.47( 3) 78.41( 9)
29 Jašek Milan TBM6201 142.46 5. 76.40( 5) 66.06(11)
30 Pulec Pavel VBM6201 129.56 9. 54.08(15) 75.48( 9)
31 Strýček Jiří ADA6701 122.48 10. 52.74(12) 69.74(10)
32 Dvořáček Petr TBM7013 104.85 1. 104.85( 1)
33 Dvořák Miloš BBM7300 104.75 10. 46.13(15) 58.62(10)
34 Kunz Martin BBM7101 97.35 2. 97.35( 2)
35 Gryc Tomáš TBM6903 95.88 3. 95.88( 3)
36 Král Jan TBM6901 94.31 4. 94.31( 4)
37 Pekárek Aleš RBK6602 93.66 11. 34.56(16) 59.10(11)
38 Martínek Jan ADA7201 91.02 4. 91.02( 4)
39 Šuler Josef TBM6005 89.03 4. 89.03( 4)
40 Ptáček Pavel BBM6508 81.34 7. 81.34( 7)
41 Mokrý Pavel ABM6801 76.00 8. 76.00( 8)
42 Humlíček René UBM7101 72.47 9. 72.47( 9)
43 Uhmann Petr TBM5103 66.77 11. 66.77(11)
44 Chmelík Aleš VBM4732 63.38 8. 63.38( 8)
45 Kligl Vladislav TBM6910 58.18 13. 58.18(13)
46 Coufal Svatoš ZBM6700 51.36 17. 51.36(17)
47 Sluka Miroslav SBK7207 36.36 15. 36.36(15)
48 Sponar Jan TBM5004 33.03 15. 33.03(15)
49 Dvořák Václav ABM7302 28.90 15. 0.00(20) 15.86(15) 13.04(17)
50 Provazník Dušan ADA7301 19.83 16. 19.83(16)
H55
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Štěpánek Jiří LBM5401 755.80 1. 80.01( 7) 97.74( 3)100.00( 1) 83.03( 6) 100.00( 1) 83.85( 7) 84.79( 2) 92.18( 3)100.98( 1) 75.29( 5) 89.26( 4) 90.85( 2)
2 Kolařík Zdeněk SBK5406 693.74 1. 102.81( 1) 98.48( 2) 95.34( 3) 93.60( 4) 100.05( 2)104.30( 1) 99.16( 2)
3 Buřt Vladimír SBK6301 693.56 1. 101.73( 2) 89.55( 5) 103.48( 1) 96.93( 3) 105.66( 1) 110.19( 1) 86.02( 3)
4 Svoboda Vladimír VBM5715 470.28 1. 95.46( 3) 84.78( 5)100.00( 1) 91.07( 4) 98.97( 3)
5 Chmelík Aleš VBM4732 388.48 1. 88.45( 6) 102.63( 1) 97.40( 3) 100.00( 1)
6 Šebesta Vlastislav TBM5807 344.71 4. 87.01( 5) 96.35( 4) 86.22( 5) 75.13( 4)
7 Truhlář Karel ADA5111 327.08 2. 66.44( 8) 80.44( 2) 68.93( 4) 67.93( 7) 43.34( 6)
8 Peťovský Jan SBK6201 325.43 2. 94.07( 4) 65.65(10) 63.55( 8) 102.16( 2)
9 Jalový Jaroslav RBK5719 317.58 4. 66.03( 8) 68.96( 8) 70.25( 4) 59.84( 5) 0.00( 8) 52.50( 7)
10 Robotka Libor PBM5303 312.03 1. 92.73( 6)103.78( 1) 76.52( 7) 39.00( P)
11 Štěpánský Václav ZBM6108 286.35 1. 100.00( 1) 95.70( 5) 90.65( 3)
12 Zabloudil Pavel TBM5003 278.02 2. 92.77( 4) 86.95( 6) 98.30( 2)
13 Jašek Milan TBM6201 275.31 4. 93.27( 5) 92.96( 4) 89.08( 5)
14 Uhmann Petr TBM5103 267.35 2. 81.14( 7) 101.18( 2) 85.03( 4)
15 Henek Milan RBK5307 240.63 3. 58.29( 9) 60.97( 9) 76.30( 3) 45.07( 8)
16 Hruška Tomáš ZBM6401 213.50 2. 82.74( 2) 51.78( 9) 78.98( 6)
17 Věžník Antonín ADA5505 205.60 5. 54.79(10) 19.65(11) 49.32( 8) 37.02( 7) 36.35( 9) 8.47( 5)
18 Bauer Emil VBM4410 205.24 6. 67.54( 9) 76.17( 6) 61.53( 6)
19 Hubík Petr TBM5913 203.83 3. 42.07(11) 80.06( 3) 81.70( 3)
20 Hanzl Vlastimil VBM5329 100.44 2. 100.44( 2)
21 Denemarek Oldřich BBM5100 32.63 10. 32.63(10)
H65
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BBM 1
ADA 2
ZBM 3
ZBM 4
LBM 5
PLU 6
OSN+PBM 7
VBM+BBM 8
RBK 9
TBM 10
ZBM 11
ABM 12
KON 13
1 Dufek Jan TBM4231 797.97 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 97.97( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 81.16( 4)
2 Ptáček Ladislav BBM5300 669.83 1. 97.40( 2) 93.08( 3) 100.00( 1) 80.18( 2)100.00( 1) 99.17( 2)100.00( 1)
3 Dokoupil Vladimír VBM4806 338.69 2. 78.00( 2) 89.08( 2) 94.88( 3) 76.73( 2)
4 Šnyrch František ABM4902 265.82 2. 39.37( 3) 61.12( 3) 75.79( 2) 89.54( 3)
5 Procházka Jan TBM4907 148.28 3. 21.80( 4) 26.51( 4) 53.19( 4) 10.89( 4) 10.34( 3) 25.55( 3)
6 Bauer Emil VBM4410 98.93 2. 98.93( 2)
7 Truhlář Karel ADA5111 98.00 2. 98.00( 2)
8 Denemarek Oldřich BBM5100 91.86 3. 91.86( 3)
9 Henek Milan RBK5307 85.51 3. 85.51( 3)