Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - jaro 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček BFM Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Walaská Klára TRI0950 745.66 1. 200.00( 1) 168.61( 2)182.80( 2)194.25( 2)
2 Švidrnochová Nela OOP0950 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
3 Chudíková Magdalena BFM1051 200.00 1. 200.00( 1)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Rychlá Karolína KRN0757 820.00 1. 200.00( 1)220.00( 1)200.00( 1)200.00( 1) 197.32( 2) 200.00( 1)
2 Štětínská Tereza MOV0751 797.15 1. 195.24( 2)201.91( 2) 200.00( 1)178.53( 2) 200.00( 1)
3 Malá Karolína VRB0777 613.71 2. 139.57( 4) 30.34( 3) 143.12( 2)174.35( 3)147.27( 3)148.97( 2)
4 Byrtusová Klára SIT0851 542.15 2. 141.38( 3) 126.77( 2) 139.43( 3)131.58( 4)129.76( 4) 89.56( 3)
5 Kaufmanová Šárka TRI0851 221.08 4. 86.23( 4) 105.08( 5) 29.77( 4)
6 Kotasová Klára KRN0850 112.25 5. 112.25( 5)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Pavlová Eliška MOV0650 819.74 1. 201.70( 2)214.89( 3) 200.82( 1)188.31( 4) 200.54( 2) 202.33( 1)
2 Zahradníková Kateřina BFM0551 811.02 1. 190.66( 4) 208.69( 4) 200.38( 2)203.15( 1)198.80( 3)194.70( 4)
3 Matoušková Jana MOV0551 804.62 1. 221.02( 2) 169.69( 7) 184.66( 5)200.66( 1)198.28( 3)
4 Kolarczyková Eliška TRI0551 788.85 2. 195.77( 3)179.24( 7) 197.65( 4)199.76( 2)195.67( 4)182.10( 5)
5 Čudková Kristýna MOV0654 768.78 1. 174.87( 5)224.09( 1) 190.68( 5)179.14( 6) 173.45( 6)
6 Tomčíková Eliška VRB0555 768.48 1. 202.53( 1) 198.80( 3)197.10( 3)170.05( 6)
7 Řeháková Klára BFM0556 747.06 1. 203.98( 5)200.00( 1) 176.34( 7)156.03( 7) 166.74( 7)
8 Krčková Lucie TRI0550 705.14 3. 179.03( 3)179.71( 6)158.38( 8)188.02( 5) 7.17(10)
9 Burešová Ema MOV0656 587.15 4. 110.05( 7) 159.95( 8)160.11( 4) 63.09( 9) 137.03( 9)130.06( 8) 57.02( 9)
10 Matulová Valérie BFM0652 380.70 2. 188.21( 6)192.49( 2)
11 Rychtářová Barbora MOV0653 264.34 6. 149.82( 6) 114.52( 8)
12 Rychlá Karolína KRN0757 199.39 2. 199.39( 2)
13 Fišerová Veronika BFM0552 150.76 8. 33.50( 9)117.26( 8)
14 Mitášová Barbora SOP0651 106.73 8. 106.73( 8)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Rybková Vendula TRI0453 410.07 1. 100.13( 2)109.89( 2) 92.88( 2) 100.05( 2)100.00( 1)
2 Bruková Petra TRI0450 402.14 1. 103.61( 1) 96.74( 3) 100.00( 1)101.03( 1) 97.50( 2) 85.76( 3)
3 Procnerová Veronika BFM0453 394.52 1. 91.48( 4)110.00( 1) 80.41( 3) 88.28( 4) 93.04( 4)100.00( 1)
4 Haltofová Romana TRI0451 379.90 2. 96.26( 3) 73.95( 4) 78.64( 4) 98.92( 3) 93.91( 3) 90.81( 2)
5 Svačinková Berenika TVR0450 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( 5)
6 Matušová Vendula VRB0353 97.74 2. 0.00( 6) 97.74( 2) 0.00( 5)
7 Švihelová Viktorie KRN0353 84.65 5. 84.65( 5)
8 Popieluchová Michaela BFM0457 52.12 4. 52.12( 5) 0.00( 4)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Navrátilová Adéla TRI0250 286.12 1. 86.12( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Janýšková Alžběta SFM0150 279.40 1. 100.00( 1) 85.25( 2) 94.15( 2)
3 Urbánková Tereza SFM0250 231.71 1. 19.95( 3) 53.28( 2) 4.79( 4) 58.48( 2)100.00( 1)
4 Svobodová Barbora BFM0151 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)
5 Davidová Tereza SFM0252 200.05 1. 4.24( 4) 10.08( 3) 34.27( 3)100.00( 1) 21.57( 3) 44.21( 3)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Bruk Lukáš TRI0901 805.30 1. 180.81( 4) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)205.30( 1)196.77( 2)
2 Létal Jonáš SFM0901 744.05 2. 193.66( 2) 184.46( 2)197.82( 2)168.11( 5)
3 Kostka Artur MOV0901 723.69 1. 223.14( 1) 177.07( 2) 9.46( 5) 169.58( 6)153.90( 6)
4 Bruk Tomáš TRI0900 722.35 1. 166.50( 6) 137.35( 3) 152.32( 3)195.32( 4)208.21( 1)
5 Létal Hynek SFM1001 608.50 4. 167.18( 5) 146.04( 4)156.47( 8)138.81( 8)
6 Mokrosz Mateusz TRI0902 391.89 3. 196.88( 3)195.01( 3)
7 Klose Albert SFM1000 340.77 3. 183.20( 3) 157.57( 7)
8 Hrabal František BFM1001 317.09 5. 173.63( 5)143.46( 7)
9 Rýznar Petr BFM0902 191.10 4. 14.82(10)176.28( 4)
10 Berger Tomáš MOV1002 151.01 9. 151.01( 9)
11 Keprt Dominil KRN0903 55.61 7. 55.61( 7)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Krupa Jan TRI0706 844.68 1. 216.97( 1)194.67( 3)214.37( 1)218.67( 1)
2 Menzel Antonín MOV0700 843.10 1. 213.36( 1)220.00( 1) 190.65( 3) 205.75( 1)190.55( 3) 203.99( 2)
3 Tuharský Tobiáš TRI0701 772.76 2. 206.60( 2) 186.51( 2) 184.56( 4)195.09( 2)150.77( 4)
4 Popieluch Martin BFM0801 569.31 2. 157.40( 2)148.80( 4)145.86( 4) 117.25( 7) 79.31( 6)
5 Václavík Šimon BFM0803 562.93 1. 180.04( 3) 200.00( 1) 182.89( 4)
6 Stöcker Richard MOV0701 493.02 2. 159.15( 4) 192.38( 2) 141.49( 6)
7 Rýznar Vojtěch BFM0704 487.10 3. 158.06( 5) 151.70( 5)177.34( 3)
8 Mališ Eduard BFM0703 409.03 3. 125.73( 8) 178.53( 3) 104.77( 8)
9 Smetana Adam VRB0800 302.66 5. 126.83( 5)175.83( 5)
10 Bocek Václav TRI0802 277.35 2. 60.61( 6)199.58( 2) 17.16(10)
11 Synek Adam BFM0808 185.51 9. 119.16( 9) 66.35( 9)
12 Masny Tadeusz MOV0802 156.66 6. 156.66( 6)
13 Kopecký Viktor VRB0802 137.74 6. 137.74( 6)
14 Petlach Adam KRN0702 133.49 7. 133.49( 7)
15 Ranostaj Vojtěch KRN0705 79.45 5. 79.45( 5)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Byrtus Jakub SIT0502 859.84 1. 200.23( 2) 233.24( 2) 208.84( 1)211.20( 2)200.31( 2) 206.56( 1)
2 Bíčánek Jan SIT0501 849.21 1. 235.80( 1) 194.52( 3)212.51( 1)206.38( 1)
3 Vojvodík Eduard MOV0600 764.26 2. 194.31( 4)184.62( 4) 196.64( 2)176.30( 3) 174.41( 6) 188.69( 4)
4 Chudík Martin BFM0604 740.93 3. 194.71( 3)190.96( 3)191.05( 4)135.03( 8) 164.21( 9)144.85( 6)
5 Sikora Matěj TRI0501 722.66 3. 190.20( 5) 193.22( 3)166.32( 6)124.74( 7) 172.92( 7)124.06( 8)
6 Smyček David BFM0504 714.35 1. 174.94( 8)160.89( 5)207.65( 1) 170.87( 5)
7 Zádrapa Marian Petr MOV0503 711.97 3. 167.82( 9) 185.98( 5) 148.69( 6) 165.93( 8)192.24( 3)
8 Ryška Matěj TRI0604 651.06 2. 165.71(10) 133.60( 9)150.55( 5) 201.20( 2)
9 Špok Petr KRN0601 651.01 2. 182.37( 6) 199.14( 2)147.07( 7) 75.31( 8) 84.68(12) 122.43( 9)
10 Cieslar Michael TRI0505 628.95 5. 167.34( 7)169.23( 5) 155.16(11)137.22( 7)
11 Grygar Václav MOV0502 471.75 4. 176.79( 4) 179.34( 5)115.62(10)
12 Bjolek Jan BFM0601 398.37 1. 205.05( 1) 193.32( 3)
13 Kawka Michal MOV0604 327.17 8. 149.96( 8) 155.61(10) 21.60(13)
14 Slavík Ondřej TVR0500 286.05 6. 177.58( 6)108.47(10)
15 Tobola Adam MOV0605 258.13 7. 178.66( 7) 79.47(11)
16 Juřeník Jakub MOV0601 185.75 4. 185.75( 4)
17 Damek Ondřej TRI0503 175.26 4. 175.26( 4)
18 David Vladimír SFM0600 165.66 9. 15.45(11) 23.82( 9) 72.42(13) 53.97(12)
19 Ikonomidis Jiří KRN0504 131.78 11. 131.78(11)
20 Otta Kryštof BFM0608 76.06 6. 76.06( 6)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Krupa Jakub TRI0404 400.56 1. 100.00( 1) 83.55( 4) 90.67( 3)102.15( 2)107.74( 1)
2 Mrózek Pawel TRI0401 395.38 1. 91.02( 2)110.00( 1) 88.19( 4) 94.77( 4) 99.59( 2)
3 Sliž Rostislav TRI0302 377.93 1. 85.49( 4) 98.13( 3) 100.00( 1) 94.31( 5) 84.62( 3)
4 Mielec Radomír AOV0301 371.30 1. 86.59( 3)100.64( 2) 58.93( 4) 84.07( 6)100.00( 1)
5 Malý Tomáš VRB0414 340.09 2. 92.64( 2) 82.41( 5) 96.93( 2) 68.11( 4)
6 Kovařík Tomáš SIT0401 187.65 3. 92.31( 3) 95.34( 3)
7 Peňáz Vojtěch VRB0303 105.54 1. 105.54( 1)
8 Jurčík Martin KRN0300 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( 6)
9 Martynek Petr TRI0304 65.44 5. 65.44( 5)
10 Matoušek Ondřej MOV0300 37.87 2. 37.87( 2)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Kovařík Martin SIT0101 198.98 1. 98.98( 2)100.00( 1)
2 Haltof Marek TRI0200 196.04 1. 100.00( 1) 96.04( 2)