Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - jaro 2019 - stav po 8 závodech

Klubové výsledky : TRI (24)

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Walaská Klára TRI0950 945.66 1. 200.00( 1) 168.61( 2)182.80( 2)194.25( 2) 200.00( 1)
D12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
5 Kaufmanová Šárka TRI0851 221.08 4. 86.23( 4) 105.08( 5) 29.77( 4)
D14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
4 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 985.75 2. 195.77( 3)179.24( 7) 197.65( 4)199.76( 2)195.67( 4)182.10( 5) 196.90( 3)
7 Krčková Lucie TRI0550 895.02 3. 179.03( 3)179.71( 6)158.38( 8)188.02( 5) 7.17(10) 189.88( 4)
D16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Rybková Vendula TRI0453 B 504.59 1. 100.13( 2)109.89( 2) 92.88( 2) 100.05( 2)100.00( 1) 94.52( 2)
2 Bruková Petra TRI0450 B 498.88 1. 103.61( 1) 96.74( 3) 100.00( 1)101.03( 1) 97.50( 2) 85.76( 3)
4 Haltofová Romana TRI0451 479.90 1. 96.26( 3) 73.95( 4) 78.64( 4) 98.92( 3) 93.91( 3) 90.81( 2)100.00( 1)
D18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
3 Navrátilová Adéla TRI0250 286.12 1. 86.12( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
H10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Bruk Lukáš TRI0901 1002.07 1. 180.81( 4) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)205.30( 1)196.77( 2)
4 Bruk Tomáš TRI0900 859.70 1. 166.50( 6) 137.35( 3) 152.32( 3)195.32( 4)208.21( 1)
7 Mokrosz Mateusz TRI0902 391.89 3. 196.88( 3)195.01( 3)
11 Škoda Matěj TRI1001 121.48 6. 121.48( 6)
H12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
2 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 927.73 2. 206.60( 2) 186.51( 2) 184.56( 4)195.09( 2)150.77( 4) 154.97( 6)
3 Krupa Jan TRI0706 B 844.68 1. 216.97( 1)194.67( 3)214.37( 1)218.67( 1)
9 Bocek Václav TRI0802 426.91 2. 60.61( 6)199.58( 2) 17.16(10) 149.56( 7)
H14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
4 Sikora Matěj TRI0501 B 915.59 3. 190.20( 5) 193.22( 3)166.32( 6)124.74( 7) 172.92( 7)124.06( 8) 192.93( 3)
7 Ryška Matěj TRI0604 854.66 1. 165.71(10) 133.60( 9)150.55( 5) 201.20( 2)203.60( 1)
11 Cieslar Michael TRI0505 628.95 5. 167.34( 7)169.23( 5) 155.16(11)137.22( 7)
19 Damek Ondřej TRI0503 175.26 4. 175.26( 4)
H16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Krupa Jakub TRI0404 B 502.78 1. 100.00( 1) 83.55( 4) 90.67( 3)102.15( 2)107.74( 1) 102.22( 1)
2 Mrózek Pawel TRI0401 B 495.38 1. 91.02( 2)110.00( 1) 88.19( 4) 94.77( 4) 99.59( 2)100.00( 2)
3 Sliž Rostislav TRI0302 B 471.39 1. 85.49( 4) 98.13( 3) 100.00( 1) 94.31( 5) 84.62( 3) 93.46( 4)
9 Martynek Petr TRI0304 65.44 5. 65.44( 5)
H18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
2 Haltof Marek TRI0200 196.04 1. 100.00( 1) 96.04( 2)