Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček BFM Ne Ne
Kategorie:
D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
D20C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Štrosová Jana MOV0051 289.70 1. 99.39( 2)100.00( 1) 90.31( 2)
2 Novotná Tereza ZLH0051 100.00 1. 100.00( 1)
2 Švidrnochová Lenka SOP9952 100.00 1. 100.00( 1)
D21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Hájková Eliška KAM9851 422.55 1. 99.03( 3)110.00( 1) 106.65( 1)106.87( 1)
2 Kašparová Šárka AOP7251 314.64 3. 54.38(12) 71.28( 9) 93.68( 3) 84.02( 7) 65.66( 8)
3 Glabazňová Jana AOP6151 268.21 6. 61.73(11) 70.40( 7) 70.11( 6) 65.97(10)
4 Rychlá Pavlína KRN8559 228.82 4. 69.41( 9) 84.86( 6) 74.55( 4)
5 Smolková Lucie SOP9052 195.28 2. 94.27( 4) 101.01( 2)
6 Procházková Marie SOP9551 183.91 4. 90.49( 5) 93.42( 4)
7 Sabelová Markéta TRI9656 174.93 3. 79.86( 8) 95.07( 3)
8 Vítková Lucie PTE9474 173.12 4. 89.82( 5) 83.30( 4)
9 Adamčíková Zdeňka LOV8750 139.99 7. 69.20( 7) 70.79( 9)
10 Macková Petra LCE8560 134.47 3. 97.33( 3) 37.14(13)
11 Válková Zuzana SOP8852 133.18 10. 67.35(10) 65.83(12)
12 Rajnošek Tereza KSU8691 132.14 2. 63.10( 2) 69.04(10)
13 Liberdová Jana TRI9852 127.69 5. 57.04( 9) 70.65( 5)
14 Pekárková Eva TZL7653 113.71 1. 113.71( 1)
15 Kopcová Michaela VLI8456 104.35 1. 104.35( 1)
16 Holečková Anna UOL9853 101.98 2. 101.98( 2)
17 Grycová Veronika TBM9859 101.66 1. 101.66( 1)
18 Tesařová Marcela LCE9450 100.54 1. 100.54( 1)
19 Tesařová Jana TRI9751 100.43 2. 100.43( 2)
20 Hvorecká Eva VRB8953 99.22 2. 99.22( 2)
21 Argalášová Kateřina TRI9750 98.06 2. 98.06( 2)
22 Kůstková Daniela VIC9898 95.41 2. 95.41( 2)
23 Kozumplíková Alice RBK8151 94.61 4. 94.61( 4)
24 Košárková Iva PGP8155 94.13 3. 94.13( 3)
25 Mazalová Monika RBK9252 91.40 5. 91.40( 5)
26 Kuriaková Zuzana KRN8353 90.88 3. 90.88( 3)
27 Fujáková Katka HAV8550 90.20 4. 90.20( 4)
28 Horáčková Vladimíra MOV7750 86.55 6. 86.55( 6)
29 Vlachová Tereza AOV8750 86.33 5. 86.33( 5)
30 Slovenčíková Eliška VIC9959 81.56 5. 81.56( 5)
31 Novotná Klára ZLH9851 81.44 6. 81.44( 6)
32 Zavadilová Simona PTE8485 80.63 6. 80.63( 6)
33 Štrajtová Štěpánka UOL9151 78.28 7. 78.28( 7)
34 Štrosová Jana MOV0051 77.95 6. 77.95( 6)
35 Švidrnochová Lenka SOP9952 76.54 7. 76.54( 7)
36 Slováčková Věra TZL8181 75.81 7. 75.81( 7)
37 Dittrichová Zuzana KON9175 75.36 8. 75.36( 8)
38 Kršáková Veronika VIC9090 74.92 8. 74.92( 8)
38 Vývodová Jana ASU9852 74.92 8. 74.92( 8)
40 Svačinková Kateřina TVR9850 66.60 11. 66.60(11)
41 Křečková Jana ZPV9999 65.80 13. 65.80(13)
42 Muchová Barbora KVS8550 51.84 11. 51.84(11)
43 Karlová Eva MOV8551 43.96 9. 43.96( 9)
44 Mesiarkinová Kamila ASU8282 41.84 12. 41.84(12)
45 Štětínská Soňa MOV7650 29.64 8. 18.49( 8) 11.15(10)
D35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Brodová Gabriela HAV7152 399.12 1. 103.42( 1) 99.89( 2) 94.72( 3)101.09( 1)
2 Chudíková Pavla BFM7851 366.74 2. 101.49( 2) 77.72( 2) 95.64( 4) 91.89( 5) 65.86( 8)
3 Bíčánková Jana SIT7551 335.10 2. 91.22( 4) 67.36(20) 97.95( 2) 78.57( 7)
4 Zajícová Taťána BFM7752 240.62 4. 88.44( 5) 57.34(26) 94.84( 4)
5 Holasová Šarka AOP7853 240.35 3. 81.06( 7) 98.58( 3) 60.71(11)
6 Pannová Vendula MOV7752 230.92 8. 64.02( 8) 62.60(24) 43.25( 8) 61.05(10)
7 Procnerová Eva BFM7551 222.07 4. 59.07( 9) 25.39( 4) 56.77(27) 80.84(11) 22.48(16)
8 Zahradníková Kateřina BFM7751 206.54 3. 56.81( 3) 86.65( 7) 63.08( 9)
9 Good Ludmila SBR8050 200.52 1. 110.00( 1) 90.52( 4)
10 Rýznarová Olga BFM7853 199.70 8. 58.10(10) 86.00( 8) 55.60(13)
11 Hrabalová Eva BFM8051 198.51 10. 60.63(25) 81.08(10) 56.80(12)
12 Pachmannová Hana AOP7252 196.88 1. 95.08( 3) 101.80( 1)
13 Juřeníková Hana MOV8052 193.20 1. 86.16( 6)107.04( 1)
14 Jílková Hana UOL8050 187.20 3. 99.34( 3) 87.86( 5)
15 Librová Lucie AOP8050 178.34 5. 87.70( 6) 90.64( 5)
16 Klose Petra SFM7351 174.17 3. 95.00( 3) 79.17( 6)
17 Kovalčíková Eva AOP7852 164.29 4. 66.59(21) 97.70( 4)
18 Horáčková Vladimíra MOV7750 144.77 2. 44.32(30) 100.45( 2)
19 Černohorská Alena AOP7652 107.92 7. 23.41(12) 2.82(35) 81.69( 7)
20 Palarčíková Kateřina SFM7850 106.29 11. 80.84(11) 25.45(15)
21 Otrubová Johana PLU7852 103.27 1. 103.27( 1)
22 Urbánková Šárka SFM7650 102.95 8. 3.71(11) 40.76( 8) 0.00(37) 58.48(13) 0.00(18)
23 Ebnerová Eva KON8277 102.01 2. 102.01( 2)
24 Čechová Marcela TBM7659 100.77 1. 100.77( 1)
25 Valíková Petra AOP7351 100.33 2. 100.33( 2)
26 Linhartová Martina GIG7750 97.74 3. 97.74( 3)
27 Kundratová Jana TZL7350 97.59 4. 97.59( 4)
28 Švidrnochová Hana OOP7751 93.39 5. 93.39( 5)
29 Lubrichová Eva STE7556 88.17 6. 50.74( 6) 37.43(32)
30 Hudečková Petra OOP8252 88.04 6. 88.04( 6)
31 Maťátková Marcela STE7159 87.63 7. 87.63( 7)
32 Jirková Renata ZPV6553 87.23 8. 87.23( 8)
33 Kozlíková Veronika KRN7753 86.93 9. 86.93( 9)
34 Plachá Andrea JPV7676 86.56 10. 86.56(10)
35 Grygarová Eva MOV7753 86.20 9. 83.87( 9) 2.33(17)
36 Vellechová Radka AOV8050 85.54 6. 85.54( 6)
37 Gajdová Kristina VSP7752 81.04 11. 81.04(11)
38 Němečková Věra PLU7777 80.97 12. 80.97(12)
39 Benešová Petra KON7575 79.33 7. 48.95( 7) 30.38(33)
40 Tomanková Martina KSU7552 79.01 13. 79.01(13)
41 Svačinková Jitka TVR7750 77.18 14. 77.18(14)
42 Slámová Alena LCE8253 76.20 10. 35.67(10) 40.53(14)
43 Čecháčková Šárka UOL7350 75.05 15. 75.05(15)
44 Poláčková Monika JPV7552 73.98 16. 73.98(16)
45 Krčová Martina KSU7272 72.18 17. 72.18(17)
46 Chmelářová Radka JPV7650 71.42 18. 71.42(18)
47 Paulíčková Barbara UOL7851 67.59 19. 67.59(19)
48 Kubíčková Eva UOL7752 63.26 22. 63.26(22)
49 Marková Eva STE7550 62.80 23. 62.80(23)
50 Králová Ivana ODR7450 54.32 5. 54.32( 5)
51 Navrátilová Helena ASU7799 50.82 28. 50.82(28)
52 Rozsívalová Petra KON8063 45.36 29. 45.36(29)
53 Vránová Helena UOL7652 38.73 31. 38.73(31)
54 Salichová Gabriela AOP7651 38.03 9. 38.03( 9)
55 Šaňáková Šárka UOL7650 35.42 11. 35.42(11)
56 Kopecká Jitka UOL7750 21.29 34. 21.29(34)
57 Davidová Petra SFM7651 16.13 14. 16.13(14)
D45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Argalášová Gabriela TRI6850 389.51 2. 89.45( 3) 92.81( 3) 95.02( 3) 99.55( 2)102.13( 2)
2 Popieluchová Ivona BFM7453 345.96 2. 88.36( 4)109.64( 2) 70.79(17) 77.17( 4) 50.22(11)
3 Bernatíková Šárka SFM7151 320.48 2. 96.48( 2) 74.68( 8) 65.68(20) 83.64( 3) 56.76(10)
4 Vričanová Sylva HAV6751 308.72 4. 86.67( 5) 62.85( 4) 90.22( 4) 68.98(18) 60.00( 8)
5 Sedlářová Pavla AOP7052 306.10 1. 102.57( 1)101.68( 1) 101.85( 2)
6 Řehová Renata BFM7151 259.71 6. 81.33( 6) 62.92(10) 57.60(22) 57.86( 7) 35.37(14)
7 Dorčáková Pavlína MOV6951 257.48 5. 57.77(13) 73.52(14) 50.87( 9) 75.32( 5) 13.25(17)
8 Kaděrová Barbora HAV7051 229.72 3. 75.15( 8) 65.78( 3) 56.43(24) 32.36(15)
9 Kovaříková Mária SIT6951 228.29 1. 114.06( 1) 114.23( 1)
10 Holečková Lenka UOL6750 200.53 7. 60.59(12) 72.73(15) 67.21( 7)
11 Hendrychová Marcela HOB7051 194.15 5. 77.33( 7) 75.08( 5) 41.74(13)
12 Zbraňková Magda STE7352 191.89 2. 99.26( 2) 92.63( 7)
13 Pachmannová Hana AOP7252 190.08 4. 94.22( 4) 95.86( 4)
14 Hájková Jitka SOP7150 185.18 3. 86.41( 9) 98.77( 3)
15 Ostřanská Iveta SSU6591 173.95 4. 93.92( 5) 80.03( 4)
16 Řeháková Jana BFM7152 157.35 5. 52.24(13) 27.80( 5) 31.54(16) 28.09(15) 45.48(12)
17 Procházková Martina SOP7351 151.07 9. 68.12( 9) 46.38(26) 36.57(12)
18 Pavlová Libuše MOV7451 150.59 6. 31.74(14) 28.79(14) 73.75( 6) 16.31(16)
19 Mielcová Elena AOV6951 145.87 8. 54.06(11) 34.05(13) 57.76( 8)
20 Vavříková Iveta MOV7450 138.67 9. 22.64(18) 25.53(30) 50.30(10) 40.20( 9)
21 Kašparová Šárka AOP7251 110.00 1. 110.00( 1)
22 Kubáňová Jana TBM7275 107.93 1. 107.93( 1)
23 Hájová Jana TZL6051 106.76 1. 106.76( 1)
24 Jarošová Petra ZPV6666 102.41 2. 102.41( 2)
25 Leciánová Vanda OOP7453 94.14 11. 53.09(12) 41.05(11)
26 Kašparová Ivana JPV6951 93.69 6. 93.69( 6)
27 Slavíková Lenka TVR7350 92.59 8. 92.59( 8)
28 Ferdusová Eva LCE6461 91.39 3. 91.39( 3)
29 Binčíková Dana OOP6650 86.47 10. 57.94(10) 28.53(17)
30 Janků Renata STE7251 85.47 10. 85.47(10)
31 Vavrečková Ivana JPV6363 84.86 11. 84.86(11)
32 Odehnalová Kamila ABM7052 82.25 5. 82.25( 5)
33 Neumannová Kamila STE6751 81.45 12. 81.45(12)
34 Kociánová Eva OOP6750 81.14 13. 81.14(13)
35 Sedláčková Jana HLV7060 80.28 6. 80.28( 6)
36 Vlažná Mirka LCE5852 79.73 5. 79.73( 5)
37 Doušková Vlasta TBM7060 78.50 7. 78.50( 7)
38 Smičková Eva KON5887 71.78 16. 71.78(16)
39 Pěčková Monika SKM7350 71.08 9. 71.08( 9)
40 Kostková Jana AOP7151 70.86 6. 70.86( 6)
41 Klímová Barbora OTK7251 69.92 6. 69.92( 6)
42 Reichlová Jiřina KSU7499 67.72 19. 67.72(19)
43 Šimková Hana UOL6653 64.43 21. 64.43(21)
44 Lázničková Marcela TZL6751 63.64 7. 63.64( 7)
45 Hulenková Martina MOV7352 63.47 8. 63.47( 8)
46 Miková Iva TBM7071 62.82 11. 62.82(11)
47 Kunzová Ivana BBM7155 62.65 9. 62.65( 9)
48 Mikošková Iveta STE7150 57.55 15. 31.57(15) 25.98(29)
49 Fajkusová Jitka JPV6773 56.46 23. 56.46(23)
50 Králová Zdenka SSU6091 51.04 25. 51.04(25)
51 Strachotová Eva ASU6099 46.76 21. 3.34(21) 43.42(27)
52 Mlčková Jana KSU7383 38.04 28. 38.04(28)
53 Novotná Jitka ZLH7050 37.35 19. 21.83(19) 15.52(33)
54 Šarmanová Jarmila MOV6750 23.20 20. 5.41(20) 17.79(31)
55 Fišerová Iveta BFM7451 16.64 10. 16.64(10) 0.00(19)
56 Seidenglanzová Irena SSU7450 16.47 32. 16.47(32)
57 Štorková Simona JPV6556 15.10 34. 15.10(34)
58 Poštulková Milada STE6850 10.70 22. 1.17(22) 9.53(35)
59 Kotrlová Gita UOL6953 9.04 36. 9.04(36)
D55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 444.77 1. 118.53( 1)110.00( 1) 125.14( 1) 91.10( 3)
2 Chodurová Milena SFM5750 298.97 1. 65.21( 4) 100.00( 1) 53.96( 6) 79.80( 6) 24.84( 4)
3 Sochorová Hana HAV6250 226.25 3. 80.85( 3) 86.13( 3) 59.27( 3)
4 Hrabicová Iva OOP6150 225.05 3. 71.17( 3) 73.90( 4) 79.98( 5)
5 Bialožytová Pavla TRI6350 216.98 1. 110.30( 2) 106.68( 1)
6 Strohalmová Milena KRN5651 179.38 4. 40.40( 5) 67.63( 5) 71.35( 4)
7 Suchánková Libuše SOP4851 157.58 2. 5.69( 6) 63.16( 2) 88.73( 2)
8 Janošíková Jaroslava UOL5858 126.19 1. 126.19( 1)
9 Rokoszová Jaroslava MOV6351 102.22 2. 102.22( 2) 0.00( 5)
10 Krajčová Věra OTK5850 100.00 1. 100.00( 1)
11 Špacírová Danuše UOL5852 92.97 2. 92.97( 2)
12 Hájková Ludmila OOP5751 91.01 4. 91.01( 4)
13 Hudzieczková Danuta KVS5751 83.07 7. 62.30( 7) 20.77( P)
14 Czaschová Irena SBR6150 69.13 2. 69.13( 2)
15 Pavlíková Hana ZLH5950 65.96 5. 65.96( 5)
16 Cetkovská Alena TZL6263 64.45 2. 64.45( 2)
17 Künstlerová Milada UOL5651 64.36 6. 64.36( 6)
18 Koťátková Dana SFM6051 4.37 7. 4.37( 7)
D65C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Řezníková Renáta AOP5451 284.90 1. 86.01( 2)100.00( 1) 98.89( 2)
2 Novotná Ludmila ZLH4850 278.76 1. 100.00( 1) 91.06( 2) 87.70( 3)
3 Vlachová Renata AOV4450 100.00 1. 100.00( 1)
4 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 82.74 3. 82.74( 3)
H20C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Vavřík Tomáš MOV0004 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Staněk Ondra HAV0002 180.25 2. 94.60( 2) 85.65( 2)
3 Gilík Marek SOP9904 89.37 2. 89.37( 2)
4 Kaděra Vojta HAV0000 78.59 3. 78.59( 3)
5 Karásek Adam ZPV0001 78.57 4. 78.57( 4)
H21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Rychlý Pavel KRN8505 396.68 2. 96.10( 6) 89.32( 6) 99.28( 3) 99.38( 2) 86.28( 5) 101.92( 2)
2 Holas Tomáš AOP7802 375.97 4. 96.65( 4) 99.31( 4) 94.66( 7) 85.35( 6)
3 Vlach Jiří AOV7900 372.02 3. 86.83(11) 98.73( 3) 95.45( 3) 91.01( 7)
4 Bernatík Lukáš SFM9801 296.77 8. 78.79( 9) 71.21( 8) 77.07(18) 69.70(11) 57.45(17)
5 Kovalčík Tomáš AOP7301 288.53 1. 92.58( 5) 100.88( 1) 95.07( 5)
6 Horký Jan UOL7100 273.90 4. 86.26(12) 98.65( 4) 88.99( 8)
7 Peterek Vít SOP8600 272.39 6. 68.53(12) 62.45( 8) 76.29( 6) 65.12(21) 61.94( 9)
8 Pospíšil Petr SOP9301 259.94 4. 88.38( 7) 93.70( 4) 77.86(10)
9 Haltof Marek TRI0200 233.05 5. 96.54( 5) 60.80(10) 75.71(12)
10 Kopeček Petr BFM9602 232.90 7. 71.62(10) 62.03( 9) 17.68(11) 81.57( 7)
11 Kantor Ondřej TRI9103 208.19 1. 104.49( 1) 103.70( 1)
12 Kovařík Martin SIT0101 206.66 2. 97.98( 2)108.68( 2)
13 Hadač Filip AOP9301 206.43 1. 103.91( 3) 102.52( 1)
14 Gilík Marek SOP9904 181.18 3. 97.54( 3) 83.64( 7)
15 Poštulka Tomáš STE9700 169.41 5. 91.96( 5) 77.45(17)
16 Zavřel Michal KRN6804 120.67 8. 47.83(11) 72.84( 8)
17 Rajnošek Zdeněk KSU8506 117.41 1. 117.41( 1)
18 Macka Radek LCE8110 107.77 7. 75.53( 7) 32.24(18)
19 Sadílek Martin VIC6901 106.80 1. 106.80( 1)
20 Košárek Pavel PGP7107 101.89 1. 101.89( 1)
21 Argaláš Michal TRI9301 100.84 2. 100.84( 2)
22 Matyšek Radoslav PLU8007 99.83 2. 99.83( 2)
23 Otruba Karel PLU7917 98.78 2. 98.78( 2)
24 Král Václav SSU8243 96.87 4. 96.87( 4)
25 Otrusina Jiří JPV8201 96.33 5. 96.33( 5)
26 Šidla Jan TZL6808 95.56 3. 95.56( 3)
27 Trávníček Jan PLU7501 94.89 6. 94.89( 6)
28 Pekárek Evžen TZL7007 94.83 4. 94.83( 4)
29 Slováček Tomáš TZL8002 94.79 5. 94.79( 5)
30 Ostřanský Filip ASU9243 94.42 3. 94.42( 3)
31 Sklenář Martin AOP9501 93.75 8. 93.75( 8)
32 Bencúr Juraj AOP7700 92.93 4. 92.93( 4)
33 Mrkvica Petr ZLH7800 92.60 6. 92.60( 6)
34 Zdráhal Tomáš OOL8801 91.61 6. 91.61( 6)
35 Kaděra Vojta HAV0000 90.66 11. 69.85(11) 20.81(20)
36 Lachendro Jan SKM8700 88.34 9. 88.34( 9)
37 Pudel Jarda STE7505 87.69 9. 87.69( 9)
38 Fendrych Michal STE7607 87.59 10. 87.59(10)
39 Valík Luděk AOP7101 87.40 7. 87.40( 7)
40 Tesař Vojtěch AOP9900 87.39 8. 87.39( 8)
41 Doležel Ondřej STE9202 85.99 13. 85.99(13)
42 Pavlas Radek TZL8503 83.45 10. 83.45(10)
43 Podmolík Tomáš TZL6915 82.41 11. 82.41(11)
44 Václavek Tomáš STE5809 81.53 14. 81.53(14)
45 Jirka Jakub VPM7905 81.27 15. 81.27(15)
46 Šrámek Jaromír KSU5801 81.10 16. 81.10(16)
47 Sochor Jan HAV8801 81.06 8. 81.06( 8)
48 Strakoš Matěj SFM9901 79.12 9. 79.12( 9)
49 Kopec Tomáš VLI8203 76.23 19. 76.23(19)
50 Rohan Tomáš ASU9009 74.42 13. 74.42(13)
51 Novotný Tomáš ZLH7001 74.37 20. 74.37(20)
52 Navrátil Marek KYL7100 72.71 14. 72.71(14)
53 Svoboda František SOP9601 65.55 13. 65.55(13)
54 Šrubař Michal ASU8606 64.89 15. 64.89(15)
55 Fajkus Radim JPV9509 64.83 22. 64.83(22)
56 Klumpar Filip SOP9702 64.12 14. 64.12(14)
57 Paulíček Michal UOL7701 63.68 23. 63.68(23)
58 Staněk Ondra HAV0002 63.08 16. 63.08(16)
59 Smékal David UOL7503 60.58 24. 60.58(24)
60 Smolka Ondřej SOP8612 57.72 15. 57.72(15)
61 Zdráhal Tomáš OOL5301 56.70 9. 56.70( 9)
62 Koťátko Aleš SFM8303 54.52 16. 54.52(16)
63 Blažević Roman LCE7301 51.65 17. 51.65(17)
64 Zapletal Martin STE8500 39.13 25. 39.13(25)
65 Marek Antonín STE7501 34.05 26. 34.05(26)
66 Mutina Václav BFM9301 29.08 10. 29.08(10)
67 Slováček Rudolf TZL5402 27.94 19. 27.94(19)
68 Erben Martin SOP9001 15.59 18. 15.59(18)
H35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Tuharský Martin TRI7702 415.95 1. 99.39( 2)106.90( 3)113.91( 1) 95.75( 3) 72.88(13)
2 Rigó Marek ODR7101 406.80 1. 102.73( 1)101.00( 2) 98.42( 3)104.65( 1)
3 Byrtus Petr SIT7702 352.79 4. 82.29( 8) 88.30( 7) 46.92(12) 96.61( 4) 85.59( 7)
4 Berger Tomáš MOV6901 273.42 1. 90.35( 4)102.97( 1) 80.10( 8)
5 Navrátil Rostislav TRI6601 268.14 2. 87.81( 6) 81.72(10) 98.61( 2)
6 Černohorský Martin AOP7500 216.28 6. 78.17( 6) 68.48(15) 69.63( 7)
7 Hadač Miroslav AOP6501 213.19 1. 102.28( 1)110.91( 2)
8 Zajíc Josef LOV7601 210.52 1. 98.33( 3)112.19( 1)
9 Borunský Tomáš AOP7402 201.72 1. 98.46( 3)103.26( 1)
10 Vojvodík Martin MOV7400 188.62 8. 67.60( 9) 77.33( 8) 43.69(17)
11 Koťátko Aleš SFM8303 179.83 7. 5.84( 7) 72.98( 7) 38.47(21) 62.54(11)
12 Ryška Kamil TRI7800 166.01 5. 88.34( 5) 77.67( 5)
13 Štábl Roman KSU7501 162.19 3. 92.55( 3) 69.64(14)
14 Blažević Roman LCE7301 160.46 5. 40.65( 5) 54.40(10) 65.41(11)
15 Kostka Petr MOV8200 158.45 6. 72.39( 6) 86.06( 6)
16 Létal Jiří SFM8202 142.92 9. 71.14( 9) 71.78(10)
17 Severýn Otto VLI7402 141.18 4. 76.76( 9) 64.42( 4)
18 Burda Tomáš STE7600 131.53 8. 72.53( 8) 59.00(18)
19 Otta Jakub BFM7603 125.83 4. 89.39( 4) 36.44( 6)
20 Matula Pavel BFM7602 119.29 8. 68.87(10) 0.00( 8) 50.42(11)
21 Bubela Tomáš ASU8101 103.03 2. 103.03( 2)
22 Janků Marek STE7102 98.81 2. 98.81( 2)
23 Hepnar Luboš STE6307 95.23 4. 95.23( 4)
24 Lanc Marian TZL5806 93.54 2. 93.54( 2)
25 Šatánek Martin SFM8201 92.32 3. 92.32( 3)
26 Rytíř Jan SKM7701 91.18 4. 91.18( 4)
27 Greschner Luboš ASU7848 90.80 5. 90.80( 5)
28 Kolek Petr ASU7501 89.59 6. 89.59( 6)
29 Pernička Petr TZL7336 87.88 5. 87.88( 5)
30 Mrkvica Petr ZLH7800 87.49 8. 87.49( 8)
31 Rytíř Michal SKM7325 87.40 6. 87.40( 6)
32 Gros Petr OOP7700 86.76 7. 86.76( 7)
33 Langer Martin LOV8400 86.24 5. 86.24( 5)
34 Krtička Luděk SSU7847 82.83 9. 82.83( 9)
35 Masny Krzysztof MOV7600 82.15 4. 82.15( 4)
36 Walaski Antonín TRI8006 81.51 7. 81.51( 7)
37 Patterman Pavel KSU7337 80.69 11. 80.69(11)
38 Videcký Jan KSU7504 79.46 5. 79.46( 5)
39 Vlček Roman SKM7000 78.04 9. 78.04( 9)
40 Tomášek Petr STE8001 76.25 12. 76.25(12)
41 Stoszek Jakub AOP8300 74.94 10. 74.94(10)
42 Stibor Zbyněk TVR7600 74.85 13. 74.85(13)
43 Vlček Jiří VIC7700 74.65 11. 74.65(11)
44 Hudeček Tomáš OOP8201 74.14 9. 74.14( 9)
45 Kusák Ivan TZL6502 73.07 12. 73.07(12)
46 Bíčánek Milan SIT7703 69.92 8. 68.79( 8) 1.13(21)
47 Vintr Radek TZL7701 69.06 14. 69.06(14)
48 Mikuš Oldřich PLU8200 65.48 16. 65.48(16)
49 Pavelka Martin KSU7503 64.48 17. 64.48(17)
50 Urbaník Robert VLI7002 64.15 10. 64.15(10)
51 Strohalm Petr KRN8103 63.04 15. 63.04(15)
52 Holý Ondřej SBR7600 51.97 19. 51.97(19)
53 Gola Miroslav VIC6808 51.29 16. 51.29(16)
54 Brychlec Lukáš MOV7501 49.85 12. 49.85(12)
55 Navrátil Martin ASU7449 45.84 20. 45.84(20)
56 Sláma Lumír LCE8103 41.11 18. 41.11(18)
57 Bjolek Lukáš BFM7601 26.95 12. 0.00(25) 26.95(12)
58 Bochňák Zbyněk LOV7600 11.88 19. 11.88(19)
59 Sliž Eduard TRI7601 10.30 22. 10.30(22)
60 Hrabal Zdeněk BFM7801 1.75 20. 1.75(20)
61 Chmelář Jan JPV7501 1.64 23. 1.64(23)
H45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Tesař Jiří AOP6702 405.96 1. 99.04( 2) 100.51( 2)104.96( 1)101.45( 1)
2 Popieluch Michal BFM7301 391.01 2. 88.15( 6)110.96( 2) 86.72(10) 98.98( 3) 92.92( 4)
3 Svěchota Milan MOV7202 363.87 3. 104.52( 4) 75.75(21) 67.17(11) 90.55( 5) 93.05( 3)
4 Mielec Jaromír AOV6901 362.74 4. 87.74( 7) 97.79( 5) 79.82(18) 81.61( 6) 95.60( 4) 57.81(13)
5 Bernatík Aleš SFM7201 348.80 2. 93.53( 5) 71.98( 9) 81.03(17) 99.57( 2) 74.67(10)
6 Jakobi Zdeněk HAV5701 342.81 2. 79.47( 8) 73.89(22) 87.83( 5) 101.62( 2)
7 Svoboda Martin BFM6701 308.04 6. 74.10(11) 71.83(10) 86.68( 6) 75.43( 8)
8 Lužný Ladislav HAV6000 301.77 2. 96.69( 3)107.45( 3) 97.63( 2)
9 Bačo Lubomír SOP6201 294.56 8. 74.79(10) 74.71( 9) 68.99(10) 48.45(33) 64.88(12) 76.07( 8)
10 Kratochvíl Karel HOB7001 281.38 1. 104.36( 1) 87.20( 8) 89.82( 4)
11 Sochor Tomáš HAV6301 254.11 4. 94.35( 4) 70.19(11) 89.57( 6)
12 Holec Honza MOV6701 225.25 7. 58.81(28) 81.34( 7) 85.10( 7)
13 Ryšavý Jiří OOP5803 220.82 7. 84.81( 7) 63.45(27) 72.56( 9)
14 Juračka Zdeněk HAV5702 215.81 9. 75.34( 9) 70.75(10) 69.72(11)
15 Mastela Rafal HAV7300 178.49 6. 86.09( 8) 92.40( 6)
16 Vavřík René MOV7000 178.10 9. 55.99(31) 53.27(14) 68.84( 9)
17 Sklenář Josef SBR6601 146.75 8. 68.45(23) 78.30( 8)
18 Krhut Libor HAV6302 117.51 13. 69.70(13) 47.81(15)
19 Podivínský Tomáš SCP7201 111.59 1. 111.59( 1)
20 Poštulka Zdenek STE6600 109.81 7. 74.99( 7) 34.82(35)
21 David Vladimír SFM7401 105.76 11. 40.50(15) 20.51(16) 0.00(49) 0.00(16) 44.75(11)
22 Kunz Martin BBM7101 105.32 1. 105.32( 1)
23 Čech Tomáš AOP7001 104.27 1. 104.27( 1)
24 Smolka Martin STE7100 102.46 2. 102.46( 2)
25 Otruba Marek PLU7417 100.55 1. 100.55( 1)
26 Urbánek Martin SFM7400 99.61 13. 16.53(17) 25.79(14) 0.00(48) 39.59(13) 17.70(18)
27 Klech Richard VRB7201 98.94 3. 98.94( 3)
28 Mátl Pavel KSU6844 97.69 4. 97.69( 4)
29 Hepnar Luboš STE6307 97.41 3. 97.41( 3)
30 Pavlík Radek ASU6849 96.76 5. 96.76( 5)
31 Kohoutek Milan MOV6300 95.39 12. 72.87(12) 22.02(15) 0.50(45)
32 Navrátil Václav KON6427 95.19 6. 95.19( 6)
33 Odehnal Roman ABM6909 93.18 3. 93.18( 3)
34 Jeřábek Luboš JPV6112 92.97 7. 92.97( 7)
35 Kunz Petr OTK6910 91.58 5. 91.58( 5)
36 Soldán Vladimír JPV6526 86.92 9. 86.92( 9)
37 Mikoška Eman STE7103 86.22 12. 56.69(12) 29.53(38)
38 Neumann Jaroslav STE5902 85.39 11. 85.39(11)
39 Řeháček Petr SBR6302 84.78 12. 84.78(12)
40 Trhlík Tomáš PLU7407 83.77 13. 83.77(13)
41 Šimek Roman UOL6503 83.01 14. 83.01(14)
42 Novosad Pavel TZL7401 82.75 7. 82.75( 7)
43 Zavřel Michal KRN6804 82.48 15. 82.48(15)
44 Kubíček Jiří UOL6500 82.36 16. 82.36(16)
45 Král Jiří ODR7300 79.28 4. 79.28( 4)
46 Korpas Jaroslav LBM6113 78.58 5. 78.58( 5)
47 Grepl Ladislav KON6111 78.17 19. 78.17(19)
48 Sedláček Jaroslav HLV6404 77.14 6. 77.14( 6)
49 Berger Tomáš MOV6901 76.35 20. 76.35(20)
50 Strakoš Bohumil TZL6345 74.90 9. 74.90( 9)
51 Dušek Vladimír TBM7400 72.34 8. 72.34( 8)
52 Slavík Tomáš TVR6800 67.52 24. 67.52(24)
53 Vébr Radek HAV7103 67.48 25. 67.48(25)
53 Paloncý Pavel KSU6349 67.48 25. 67.48(25)
55 Krček Martin AOP7302 66.58 11. 66.58(11)
56 Cetl Vladimír AOP6602 62.19 10. 62.19(10)
57 Štípek Rostislav TZL5702 61.87 12. 61.87(12)
58 Vrána Jan UOL7300 61.10 13. 28.50(13) 32.60(37)
59 Krampla Tomáš UOL6601 56.51 29. 56.51(29)
60 Kulíšek Tomáš HOB7101 56.39 30. 56.39(30)
61 Břečka Tomáš AOP6800 54.82 14. 54.82(14)
62 Vítek Zbyněk PTE6622 54.50 13. 54.50(13)
63 Přikryl Jiří JPV7404 49.46 32. 49.46(32)
64 Liber Vlastimil AOP6402 48.44 14. 0.00(47) 0.00(17) 48.44(14)
65 Škapa Marek MOV7102 41.97 12. 41.97(12)
66 Karásek Martin ZPV7301 40.06 34. 40.06(34)
67 Špok Petr KRN7100 39.69 15. 20.52(16) 0.00(18) 19.17(15) 0.00(20)
68 Piše Dušan LCE6702 38.09 16. 38.09(16)
69 Plachý Martin JPV6515 34.41 36. 34.41(36)
70 Riessler Otto OTK6800 32.24 17. 32.24(17)
71 Poláček Luboš JPV7214 24.33 39. 24.33(39)
72 Štětínský Pavel MOV7104 24.14 15. 14.27(17) 0.00(50) 9.48(15) 0.00(16) 0.39(19)
73 Květoň Vladimír KSU6800 23.73 40. 23.73(40)
74 Holusek Milan JPV6909 23.12 41. 23.12(41)
75 Kunath Pavel MOV7200 22.24 14. 0.00(46) 22.24(14)
76 Raclavský Vladislav UOL6600 17.88 42. 17.88(42)
77 Silnoušek Jiří STE7200 7.51 43. 7.51(43)
78 Heiser Kamil SSU7301 7.03 44. 7.03(44)
H55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Moravec Stanislav SOP5801 389.68 2. 96.98( 3) 92.15( 3)100.88( 2) 84.24( 9) 99.67( 2) 64.90( 8)
2 Hrouza Jan KRN5401 385.67 2. 98.76( 2) 94.02( 3) 97.38( 3) 95.51( 4) 93.08( 3)
3 Pospíšil Václav SOP5701 349.17 5. 91.31( 5) 84.89( 7) 90.58( 8) 79.22(10) 82.39( 8)
4 Vašek Rudolf SOP5702 317.76 5. 65.05(11) 80.50(12) 90.83( 7) 81.38( 5)
5 Mutina Vlastimil BFM5701 306.12 1. 66.20( 6)110.00( 1) 63.73(12) 66.19(16) 63.61(15) 53.57(11) 49.07(10)
6 Slivečka Jaromír MOV5601 304.66 5. 89.77( 5) 70.01(15) 75.35(12) 69.53(10) 49.51( 9)
7 Maceček Otakar MOV6102 297.67 1. 105.10( 1) 92.66( 6) 83.50( 7) 16.41(13)
8 Rychlý Miloš OOP5302 292.83 2. 101.04( 2) 95.34( 5) 96.45( 5)
9 Juřeník Josef MOV5201 285.85 2. 92.64( 6)100.27( 2) 92.94( 6)
10 Zeman Ludvík BFM5301 261.67 2. 54.05( 7)103.16( 2) 44.08(20) 60.38(17) 0.00(17)
11 Argaláš Jaroslav TRI6202 250.42 3. 70.30(10) 80.66(11) 99.46( 3)
12 Šrajer Jan OOP5601 205.14 1. 104.27( 1) 100.87( 1)
13 Strohalm Petr KRN5601 198.83 8. 51.13( 8) 48.78(18) 70.71(13) 28.21(12)
14 Lecián Oldřich OOP6100 197.02 4. 35.58( 9) 58.81( 4) 54.20(13) 39.58(22) 34.09(18) 44.43(12) 36.43(11)
15 Bialožyt Miroslav TRI5701 193.51 4. 94.55( 4) 98.96( 4)
16 Sklenář Miroslav AOP6302 190.25 1. 89.09( 9)101.16( 1)
17 Višňa Milan OOL5904 178.03 3. 98.57( 3) 79.46( 6)
18 Kršák Karel VIC5902 158.55 6. 88.78( 6) 69.77( 7)
19 Šarman Radim MOV6201 158.45 4. 92.45( 4) 66.00(17)
20 Jaroš Vojtěch ZPV5706 154.66 9. 71.18( 9) 83.48(10)
21 Prokop Lubomír TRI6001 136.23 9. 62.08(16) 74.15( 9)
22 Labudík Milan TVR6200 122.56 8. 83.98( 8) 38.58(23)
23 Zdráhal Robert OOL5707 110.34 1. 110.34( 1)
24 Doseděl Emil STE6100 101.58 1. 101.58( 1)
25 Plášek Martin LCE6118 96.57 2. 96.57( 2)
26 Navrátil Antonín UOL5301 96.12 4. 96.12( 4)
27 Strachota Jaroslav ASU5600 93.26 5. 93.26( 5)
28 Chmelař Miroslav JPV6217 91.92 7. 91.92( 7)
29 Háj Bohumil TZL5601 87.43 4. 87.43( 4)
30 Kostka Evžen AOP5701 86.92 10. 10.64(10) 76.28(11)
31 Krmášek Bohdan AOP5301 84.58 8. 84.58( 8)
32 Komínek Jaroslav KON5713 74.89 13. 74.89(13)
33 Valenta Jiří SSU6301 70.39 14. 70.39(14)
34 Světnický Alexandr OOL6300 64.33 14. 64.33(14)
35 Janošík Antonín UOL5201 46.87 19. 46.87(19)
36 Albert František OOL5804 41.89 14. 25.63(19) 16.26(14)
37 Janů Zdeněk KSU5749 39.92 21. 39.92(21)
38 Janošík Zdeněk UOL5600 33.74 24. 33.74(24)
39 Šidla Antonín OTK4601 13.46 15. 13.46(15)
H65C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Jurčák Karel SOP5101 348.24 1. 100.00( 1) 60.73( 3) 90.48( 2) 97.03( 2)
2 Toman Stanislav SBR4801 300.13 1. 99.39( 2) 100.74( 1)100.00( 1)
3 Ševčík Břetislav OOP5001 299.04 2. 88.99( 3) 71.09( 2) 56.01( 8) 82.95( 3)
4 Sukeník Mojmír KRN5202 288.40 1. 94.61( 2) 100.00( 1) 93.79( 4)
5 Babák Jiří ZLH4801 175.43 3. 91.62( 5) 83.81( 3)
6 Malysa Ján SOP5102 148.66 4. 43.79( 4) 44.51( 9) 60.36( 4)
7 Pilc Oldřich SPR5100 110.00 1. 110.00( 1)
8 Herdegen Ondřej BOV5200 100.69 2. 100.69( 2)
9 Sikora Miroslav BOV4802 100.00 1. 100.00( 1)
9 Peška Antonín HLV4801 100.00 1. 100.00( 1)
11 Pospíšil Karel TVR5000 98.57 3. 98.57( 3)
12 Komárek Jaromír KSU4900 89.06 6. 89.06( 6)
13 Jadviščok Ladislav UOL5101 75.68 7. 75.68( 7)
14 Polínek Jaroslav OTK5300 18.16 2. 18.16( 2)
H70C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
1 Novotný Stanisl ZLH4800 308.10 1. 115.13( 1) 0.00(14) 98.44( 2) 94.53( 3)
2 Klech Josef HOB4701 286.82 1. 108.65( 1) 85.45( 4) 92.72( 3)
3 Beneš Karel HAV4201 263.04 3. 87.15( 3) 87.26( 4) 35.65( 9) 52.98( 8)
4 Chylík Pavol MOV4901 241.21 2. 88.54( 3) 0.00(15) 93.91( 2) 58.76( 6)
5 Vlach Oldřich BOV4403 221.39 1. 112.55( 1)108.84( 1)
6 Dvořák Vlastimil BOV4901 206.89 5. 67.66( 5) 66.15( 8) 73.08( 5)
7 Ostřanský Josef SSU4302 195.11 1. 87.73( 3) 107.38( 1)
8 Mrkvica Miroslav ZLH4600 168.54 2. 96.32( 2) 72.22( 4)
9 Nosek Jiří OOP4401 164.83 2. 66.74( 5) 98.09( 2)
10 Ptáček Jiří BOV4401 157.54 4. 73.89( 6) 83.65( 4)
11 Rokosz Bohumil MOV4803 143.02 1. 100.00( 1) 43.02(10)
12 Opletal Jaroslav TRI3700 131.64 5. 43.15( 6) 52.99( 5) 20.01(11) 15.49( 6) 10.20(11)
13 Diener Herbert MOV4101 104.20 2. 104.20( 2)
14 Horký Jan UOL4600 99.72 2. 99.72( 2)
15 Kašpar Josef HOB4601 76.25 4. 69.66( 4) 6.59(13)
16 Dospíšil Jaroslav SBR4501 74.53 5. 74.53( 5)
17 Blažek Václav SBR4701 73.20 7. 73.20( 7)
18 Šmakal Pavel TZL4801 58.27 7. 58.27( 7)
19 Šidla Jiří OTK4001 45.73 9. 45.73( 9)
20 Kroupa Jaroslav ZPV4012 33.37 10. 33.37(10)
21 Gottfried Jan UOL4602 11.68 12. 11.68(12)
22 Sedlář Vladimír AOP4201 5.90 7. 0.00( 7) 5.90(12)
23 Vávra Jiří MOV4102 2.34 6. 2.34( 6)