Event results: Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů 2019 - stav po 9 závodech

Date:
2019/02/22
Organiser:
MSK - Moravskoslezský kraj
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2019-03-302019/03/30 Oblastní žebříček MOV Yes Yes
2019-03-302019/03/30 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Yes Yes
2019-04-062019/04/06 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Yes Yes
2019-04-132019/04/13 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Yes Yes
2019-04-272019/04/27 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Yes Yes
2019-04-282019/04/28 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Yes Yes
2019-05-182019/05/18 Oblastní žebříček KVS Yes Yes
2019-05-252019/05/25 Oblastní žebříček BFM Yes Yes
2019-06-082019/06/08 Oblastní žebříček AOP Yes Yes
2019-09-142019/09/14 Oblastní žebříček MOV No No
2019-09-292019/09/29 Oblastní žebříček SOP No No
2019-10-122019/10/12 Oblastní žebříček BFM, 51P No No
2019-10-122019/10/12 Oblastní žebříček BFM, 51P No No
2019-10-262019/10/26 Oblastní žebříček SFM No No
2019-10-262019/10/26 Oblastní žebříček BFM No No
Classes:
D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
D20C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Štrosová Jana MOV0051 289.70 1. 99.39( 2)100.00( 1) 90.31( 2)
2 Novotná Tereza ZLH0051 100.00 1. 100.00( 1)
2 Švidrnochová Lenka SOP9952 100.00 1. 100.00( 1)
D21C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Hájková Eliška KAM9851 422.55 1. 99.03( 3)110.00( 1) 106.65( 1)106.87( 1)
2 Kašparová Šárka AOP7251 369.02 3. 54.38(12) 71.28( 9) 93.68( 3) 84.02( 7) 65.66( 8)
3 Rychlá Pavlína KRN8559 324.32 3. 69.41( 9) 84.86( 6) 74.55( 4) 95.50( 3)
4 Procházková Marie SOP9551 285.19 2. 90.49( 5) 93.42( 4) 101.28( 2)
5 Glabazňová Jana AOP6151 268.21 6. 61.73(11) 70.40( 7) 70.11( 6) 65.97(10)
6 Štrosová Jana MOV0051 222.42 3. 77.95( 6) 85.98( 3) 58.49( 7)
7 Adamčíková Zdeňka LOV8750 211.11 6. 69.20( 7) 70.79( 9) 71.12( 6)
8 Argalášová Kateřina TRI9750 201.28 1. 98.06( 2) 103.22( 1)
9 Smolková Lucie SOP9052 195.28 2. 94.27( 4) 101.01( 2)
10 Sabelová Markéta TRI9656 174.93 3. 79.86( 8) 95.07( 3)
11 Vítková Lucie PTE9474 173.12 4. 89.82( 5) 83.30( 4)
12 Vývodová Jana ASU9852 161.97 2. 74.92( 8) 87.05( 2)
13 Muchová Barbora KVS8550 151.84 1. 51.84(11)100.00( 1)
14 Macková Petra LCE8560 134.47 3. 97.33( 3) 37.14(13)
15 Válková Zuzana SOP8852 133.18 10. 67.35(10) 65.83(12)
16 Rajnošek Tereza KSU8691 132.14 2. 63.10( 2) 69.04(10)
17 Liberdová Jana TRI9852 127.69 5. 57.04( 9) 70.65( 5)
18 Pekárková Eva TZL7653 113.71 1. 113.71( 1)
19 Kopcová Michaela VLI8456 104.35 1. 104.35( 1)
20 Holečková Anna UOL9853 101.98 2. 101.98( 2)
21 Grycová Veronika TBM9859 101.66 1. 101.66( 1)
22 Tesařová Marcela LCE9450 100.54 1. 100.54( 1)
23 Tesařová Jana TRI9751 100.43 2. 100.43( 2)
24 Hvorecká Eva VRB8953 99.22 2. 99.22( 2)
25 Kůstková Daniela VIC9898 95.41 2. 95.41( 2)
26 Kozumplíková Alice RBK8151 94.61 4. 94.61( 4)
27 Košárková Iva PGP8155 94.13 3. 94.13( 3)
28 Mazalová Monika RBK9252 91.40 5. 91.40( 5)
29 Kuriaková Zuzana KRN8353 90.88 3. 90.88( 3)
30 Fujáková Katka HAV8550 90.20 4. 90.20( 4)
31 Skyvová Kristýna STE7054 88.86 4. 88.86( 4)
32 Horáčková Vladimíra MOV7750 86.55 6. 86.55( 6)
33 Vlachová Tereza AOV8750 86.33 5. 86.33( 5)
34 Slovenčíková Eliška VIC9959 81.56 5. 81.56( 5)
35 Novotná Klára ZLH9851 81.44 6. 81.44( 6)
36 Zavadilová Simona PTE8485 80.63 6. 80.63( 6)
37 Štrajtová Štěpánka UOL9151 78.28 7. 78.28( 7)
38 Švidrnochová Lenka SOP9952 76.54 7. 76.54( 7)
39 Slováčková Věra TZL8181 75.81 7. 75.81( 7)
40 Dittrichová Zuzana KON9175 75.36 8. 75.36( 8)
41 Kršáková Veronika VIC9090 74.92 8. 74.92( 8)
42 Hájková Petra KYL9350 72.47 5. 72.47( 5)
43 Svačinková Kateřina TVR9850 66.60 11. 66.60(11)
44 Křečková Jana ZPV9999 65.80 13. 65.80(13)
45 Karlová Eva MOV8551 43.96 9. 43.96( 9)
46 Mesiarkinová Kamila ASU8282 41.84 12. 41.84(12)
47 Štětínská Soňa MOV7650 29.64 8. 18.49( 8) 11.15(10)
48 Czaschová Emílie SBR8750 27.70 8. 27.70( 8)
D35C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Bíčánková Jana SIT7551 498.96 2. 91.22( 4) 67.36(20) 97.95( 2) 78.57( 7)100.87( 2) 62.99(15)
2 Chudíková Pavla BFM7851 488.56 2. 101.49( 2) 77.72( 2) 95.64( 4) 91.89( 5) 65.86( 8) 55.96(18)
3 Brodová Gabriela HAV7152 399.12 1. 103.42( 1) 99.89( 2) 94.72( 3)101.09( 1)
4 Zajícová Taťána BFM7752 334.80 4. 88.44( 5) 57.34(26) 94.84( 4) 94.18( 5)
5 Hrabalová Eva BFM8051 313.71 3. 60.63(25) 81.08(10) 56.80(12) 97.57( 3) 17.63(22)
6 Juřeníková Hana MOV8052 294.76 1. 86.16( 6)107.04( 1) 101.56( 1)
7 Pannová Vendula MOV7752 292.85 8. 64.02( 8) 62.60(24) 43.25( 8) 61.05(10) 61.93(17)
8 Rýznarová Olga BFM7853 285.19 7. 58.10(10) 86.00( 8) 55.60(13) 85.49( 7)
9 Procnerová Eva BFM7551 279.64 4. 59.07( 9) 25.39( 4) 56.77(27) 80.84(11) 22.48(16) 35.09(21)
10 Good Ludmila SBR8050 268.25 1. 110.00( 1) 90.52( 4) 67.73(13)
11 Jílková Hana UOL8050 266.98 3. 99.34( 3) 87.86( 5) 79.78( 9)
12 Holasová Šarka AOP7853 240.35 3. 81.06( 7) 98.58( 3) 60.71(11)
13 Klose Petra SFM7351 236.22 3. 95.00( 3) 79.17( 6) 62.05(16)
14 Hudečková Petra OOP8252 234.94 4. 88.04( 6) 95.37( 4) 51.53(19)
15 Zahradníková Kateřina BFM7751 206.54 3. 56.81( 3) 86.65( 7) 63.08( 9)
16 Otrubová Johana PLU7852 202.90 1. 103.27( 1) 99.63( 2)
17 Pachmannová Hana AOP7252 196.88 1. 95.08( 3) 101.80( 1)
18 Librová Lucie AOP8050 178.34 5. 87.70( 6) 90.64( 5)
19 Grygarová Eva MOV7753 174.19 6. 83.87( 9) 2.33(17) 87.99( 6)
20 Švidrnochová Hana OOP7751 173.37 5. 93.39( 5) 79.98( 8)
21 Svačinková Jitka TVR7750 171.52 3. 77.18(14) 94.34( 3)
22 Kovalčíková Eva AOP7852 164.29 4. 66.59(21) 97.70( 4)
23 Chmelářová Radka JPV7650 151.04 10. 71.42(18) 79.62(10)
24 Marková Eva STE7550 145.72 6. 62.80(23) 82.92( 6)
25 Horáčková Vladimíra MOV7750 144.77 2. 44.32(30) 100.45( 2)
26 Kubíčková Eva UOL7752 143.43 7. 63.26(22) 80.17( 7)
27 Urbánková Šárka SFM7650 142.92 8. 3.71(11) 40.76( 8) 0.00(37) 58.48(13) 0.00(18) 39.97(11) 0.00(25)
28 Tomanková Martina KSU7552 142.82 13. 79.01(13) 63.81(14)
29 Paulíčková Barbara UOL7851 135.80 12. 67.59(19) 68.21(12)
30 Černohorská Alena AOP7652 107.92 7. 23.41(12) 2.82(35) 81.69( 7)
31 Palarčíková Kateřina SFM7850 106.29 11. 80.84(11) 25.45(15)
32 Horčičková Eva UOL7051 106.03 1. 106.03( 1)
33 Ebnerová Eva KON8277 102.01 2. 102.01( 2)
34 Čechová Marcela TBM7659 100.77 1. 100.77( 1)
35 Valíková Petra AOP7351 100.33 2. 100.33( 2)
36 Linhartová Martina GIG7750 97.74 3. 97.74( 3)
37 Kundratová Jana TZL7350 97.59 4. 97.59( 4)
38 Lorencová Linda PLU7676 93.16 4. 93.16( 4)
39 Otrubová Ivona PLU7677 89.24 5. 89.24( 5)
40 Lubrichová Eva STE7556 88.17 6. 50.74( 6) 37.43(32)
41 Maťátková Marcela STE7159 87.63 7. 87.63( 7)
42 Jirková Renata ZPV6553 87.23 8. 87.23( 8)
43 Kozlíková Veronika KRN7753 86.93 9. 86.93( 9)
44 Plachá Andrea JPV7676 86.56 10. 86.56(10)
45 Vellechová Radka AOV8050 85.54 6. 85.54( 6)
46 Gajdová Kristina VSP7752 81.04 11. 81.04(11)
47 Němečková Věra PLU7777 80.97 12. 80.97(12)
48 Benešová Petra KON7575 79.33 7. 48.95( 7) 30.38(33)
49 Slámová Alena LCE8253 76.20 10. 35.67(10) 40.53(14)
50 Masny Anna MOV8250 75.49 9. 62.53( 9) 12.96(23)
51 Čecháčková Šárka UOL7350 75.05 15. 75.05(15)
52 Poláčková Monika JPV7552 73.98 16. 73.98(16)
53 Krčová Martina KSU7272 72.18 17. 72.18(17)
54 Tuharská Aneta TRI7751 72.11 8. 72.11( 8)
55 Kuncová Jana UOL7854 71.11 11. 71.11(11)
56 Pometlová Jana AOP7551 60.43 10. 60.43(10)
57 Králová Ivana ODR7450 54.32 5. 54.32( 5)
58 Navrátilová Helena ASU7799 50.82 28. 50.82(28)
59 Paloncý Jana KSU7878 46.59 20. 46.59(20)
60 Rozsívalová Petra KON8063 45.36 29. 45.36(29)
61 Vránová Helena UOL7652 38.73 31. 38.73(31)
62 Salichová Gabriela AOP7651 38.03 9. 38.03( 9)
63 Šaňáková Šárka UOL7650 35.42 11. 35.42(11)
64 Davidová Petra SFM7651 28.64 12. 16.13(14) 12.51(12)
65 Kopecká Jitka UOL7750 21.29 24. 21.29(34) 0.00(24)
D45C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Argalášová Gabriela TRI6850 574.19 2. 89.45( 3) 92.81( 3) 95.02( 3) 99.55( 2)102.13( 2) 90.06( 4) 94.62( 3)
2 Bernatíková Šárka SFM7151 496.94 2. 96.48( 2) 74.68( 8) 65.68(20) 83.64( 3) 56.76(10) 95.48( 3) 80.98( 8)
3 Vričanová Sylva HAV6751 464.70 2. 86.67( 5) 62.85( 4) 90.22( 4) 68.98(18) 60.00( 8) 95.98( 2)
4 Popieluchová Ivona BFM7453 396.18 2. 88.36( 4)109.64( 2) 70.79(17) 77.17( 4) 50.22(11)
5 Dorčáková Pavlína MOV6951 377.33 5. 57.77(13) 73.52(14) 50.87( 9) 75.32( 5) 13.25(17) 81.83( 6) 38.02(16)
6 Řehová Renata BFM7151 362.15 6. 81.33( 6) 62.92(10) 57.60(22) 57.86( 7) 35.37(14) 67.07(11)
7 Kaděrová Barbora HAV7051 360.95 3. 75.15( 8) 65.78( 3) 56.43(24) 32.36(15) 71.39(10) 59.84(11)
8 Kovaříková Mária SIT6951 336.82 1. 114.06( 1) 114.23( 1) 108.53( 1)
9 Sedlářová Pavla AOP7052 306.10 1. 102.57( 1)101.68( 1) 101.85( 2)
10 Ostřanská Iveta SSU6591 279.93 1. 93.92( 5) 80.03( 4) 105.98( 1)
11 Zbraňková Magda STE7352 278.64 2. 99.26( 2) 92.63( 7) 86.75( 7)
12 Pavlová Libuše MOV7451 277.71 6. 31.74(14) 28.79(14) 73.75( 6) 16.31(16) 78.21( 8) 48.91(14)
13 Hendrychová Marcela HOB7051 270.96 5. 77.33( 7) 75.08( 5) 41.74(13) 76.81( 9)
14 Řeháková Jana BFM7152 240.10 5. 52.24(13) 27.80( 5) 31.54(16) 28.09(15) 45.48(12) 54.95(13)
15 Mielcová Elena AOV6951 207.42 8. 54.06(11) 34.05(13) 57.76( 8) 61.55(12)
16 Procházková Martina SOP7351 207.28 9. 68.12( 9) 46.38(26) 36.57(12) 56.21(12)
17 Holečková Lenka UOL6750 200.53 7. 60.59(12) 72.73(15) 67.21( 7)
18 Slavíková Lenka TVR7350 191.99 2. 92.59( 8) 99.40( 2)
19 Pachmannová Hana AOP7252 190.08 4. 94.22( 4) 95.86( 4)
20 Hájková Jitka SOP7150 185.18 3. 86.41( 9) 98.77( 3)
21 Janků Renata STE7251 173.14 6. 85.47(10) 87.67( 6)
22 Binčíková Dana OOP6650 164.98 7. 57.94(10) 28.53(17) 78.51( 7)
23 Kostková Jana AOP7151 160.32 5. 70.86( 6) 89.46( 5)
24 Reichlová Jiřina KSU7499 155.81 5. 67.72(19) 88.09( 5)
25 Králová Zdenka SSU6091 142.80 4. 51.04(25) 91.76( 4)
26 Leciánová Vanda OOP7453 142.23 11. 53.09(12) 41.05(11) 48.09(14)
27 Vavříková Iveta MOV7450 138.67 9. 22.64(18) 25.53(30) 50.30(10) 40.20( 9)
28 Mikošková Iveta STE7150 119.95 9. 31.57(15) 25.98(29) 62.40( 9)
29 Šimková Hana UOL6653 110.67 15. 64.43(21) 46.24(15)
30 Kašparová Šárka AOP7251 110.00 1. 110.00( 1)
31 Kubáňová Jana TBM7275 107.93 1. 107.93( 1)
32 Hájová Jana TZL6051 106.76 1. 106.76( 1)
33 Jarošová Petra ZPV6666 102.41 2. 102.41( 2)
34 Kašparová Ivana JPV6951 93.69 6. 93.69( 6)
35 Ferdusová Eva LCE6461 91.39 3. 91.39( 3)
36 Vavrečková Ivana JPV6363 84.86 11. 84.86(11)
37 Odehnalová Kamila ABM7052 82.25 5. 82.25( 5)
38 Neumannová Kamila STE6751 81.45 12. 81.45(12)
39 Kociánová Eva OOP6750 81.14 13. 81.14(13)
40 Sedláčková Jana HLV7060 80.28 6. 80.28( 6)
41 Vlažná Mirka LCE5852 79.73 5. 79.73( 5)
42 Doušková Vlasta TBM7060 78.50 7. 78.50( 7)
43 Smičková Eva KON5887 71.78 16. 71.78(16)
44 Pěčková Monika SKM7350 71.08 9. 71.08( 9)
45 Klímová Barbora OTK7251 69.92 6. 69.92( 6)
46 Kotrlová Gita UOL6953 69.61 10. 9.04(36) 60.57(10)
47 Fišerová Iveta BFM7451 66.04 10. 16.64(10) 0.00(19) 49.40(13)
48 Lázničková Marcela TZL6751 63.64 7. 63.64( 7)
49 Hulenková Martina MOV7352 63.47 8. 63.47( 8)
50 Miková Iva TBM7071 62.82 11. 62.82(11)
51 Kunzová Ivana BBM7155 62.65 9. 62.65( 9)
52 Fajkusová Jitka JPV6773 56.46 23. 56.46(23)
53 Strachotová Eva ASU6099 46.76 21. 3.34(21) 43.42(27)
54 Mlčková Jana KSU7383 38.04 28. 38.04(28)
55 Novotná Jitka ZLH7050 37.35 19. 21.83(19) 15.52(33)
56 Štorková Simona JPV6556 35.61 17. 15.10(34) 20.51(17)
57 Šarmanová Jarmila MOV6750 23.20 20. 5.41(20) 17.79(31)
58 Seidenglanzová Irena SSU7450 16.47 32. 16.47(32)
59 Poštulková Milada STE6850 10.70 22. 1.17(22) 9.53(35)
D55C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 643.81 1. 118.53( 1)110.00( 1) 125.14( 1) 91.10( 3) 103.51( 1) 95.53( 3)
2 Chodurová Milena SFM5750 420.11 1. 65.21( 4) 100.00( 1) 53.96( 6) 79.80( 6) 24.84( 4) 96.30( 3)
3 Hrabicová Iva OOP6150 377.46 3. 71.17( 3) 73.90( 4) 79.98( 5) 85.59( 4) 66.82( 7)
4 Bialožytová Pavla TRI6350 325.79 1. 110.30( 2) 106.68( 1) 108.81( 1)
5 Rokoszová Jaroslava MOV6351 276.98 2. 102.22( 2) 0.00( 5) 83.25( 5) 91.51( 5)
6 Suchánková Libuše SOP4851 229.88 2. 5.69( 6) 63.16( 2) 88.73( 2) 72.30( 6)
7 Sochorová Hana HAV6250 226.25 3. 80.85( 3) 86.13( 3) 59.27( 3)
8 Strohalmová Milena KRN5651 205.03 4. 40.40( 5) 67.63( 5) 71.35( 4) 25.65( 9)
9 Hájková Ludmila OOP5751 191.20 2. 91.01( 4) 100.19( 2)
10 Czaschová Irena SBR6150 164.79 2. 69.13( 2) 95.66( 2)
11 Janošíková Jaroslava UOL5858 126.19 1. 126.19( 1)
12 Künstlerová Milada UOL5651 102.20 6. 64.36( 6) 37.84( 8)
13 Krajčová Věra OTK5850 100.00 1. 100.00( 1)
14 Hájková Iveta KYL6350 94.16 4. 94.16( 4)
15 Špacírová Danuše UOL5852 92.97 2. 92.97( 2)
16 Hudzieczková Danuta KVS5751 74.76 7. 62.30( 7) 12.46( P)
17 Pavlíková Hana ZLH5950 65.96 5. 65.96( 5)
18 Cetkovská Alena TZL6263 64.45 2. 64.45( 2)
19 Volencová Ivana OTK5250 54.43 6. 54.43( 6)
20 Koťátková Dana SFM6051 4.37 7. 4.37( 7) 0.00(10)
D65C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Novotná Ludmila ZLH4850 371.86 1. 100.00( 1) 91.06( 2) 87.70( 3) 93.10( 2)
2 Řezníková Renáta AOP5451 284.90 1. 86.01( 2)100.00( 1) 98.89( 2)
3 Sikorová Marie BOV4852 100.00 1. 100.00( 1)
3 Vlachová Renata AOV4450 100.00 1. 100.00( 1)
5 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 82.74 3. 82.74( 3)
H20C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Vavřík Tomáš MOV0004 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Staněk Ondra HAV0002 180.25 2. 94.60( 2) 85.65( 2)
3 Gilík Marek SOP9904 89.37 2. 89.37( 2)
4 Kaděra Vojta HAV0000 78.59 3. 78.59( 3)
5 Karásek Adam ZPV0001 78.57 4. 78.57( 4)
H21C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Rychlý Pavel KRN8505 577.48 2. 96.10( 6) 89.32( 6) 99.28( 3) 99.38( 2) 86.28( 5) 101.92( 2) 91.48( 8)
2 Vlach Jiří AOV7900 457.69 3. 86.83(11) 98.73( 3) 95.45( 3) 91.01( 7) 85.67(11)
3 Bernatík Lukáš SFM9801 440.85 6. 78.79( 9) 71.21( 8) 77.07(18) 69.70(11) 57.45(17) 86.63( 6) 41.02(32)
4 Holas Tomáš AOP7802 375.97 4. 96.65( 4) 99.31( 4) 94.66( 7) 85.35( 6)
5 Horký Jan UOL7100 368.74 4. 86.26(12) 98.65( 4) 88.99( 8) 94.84( 7)
6 Pospíšil Petr SOP9301 357.60 2. 88.38( 7) 93.70( 4) 77.86(10) 97.66( 2)
7 Peterek Vít SOP8600 334.33 6. 68.53(12) 62.45( 8) 76.29( 6) 65.12(21) 61.94( 9)
8 Kopeček Petr BFM9602 320.24 5. 71.62(10) 62.03( 9) 17.68(11) 81.57( 7) 87.34( 5)
9 Haltof Marek TRI0200 295.31 5. 96.54( 5) 60.80(10) 75.71(12) 62.26(21)
10 Kovalčík Tomáš AOP7301 288.53 1. 92.58( 5) 100.88( 1) 95.07( 5)
11 Staněk Ondra HAV0002 223.82 4. 63.08(16) 90.01( 4) 70.73(20)
12 Kaděra Vojta HAV0000 212.41 3. 69.85(11) 20.81(20) 94.64( 3) 27.11(34)
13 Kantor Ondřej TRI9103 208.19 1. 104.49( 1) 103.70( 1)
14 Kovařík Martin SIT0101 206.66 2. 97.98( 2)108.68( 2)
15 Hadač Filip AOP9301 206.43 1. 103.91( 3) 102.52( 1)
16 Matyšek Radoslav PLU8007 204.13 1. 99.83( 2) 104.30( 1)
17 Král Václav SSU8243 194.24 4. 96.87( 4) 97.37( 5)
18 Mrkvica Petr ZLH7800 190.72 2. 92.60( 6) 98.12( 2)
19 Zdráhal Tomáš OOL8801 187.65 6. 91.61( 6) 96.04( 6)
20 Gilík Marek SOP9904 181.18 3. 97.54( 3) 83.64( 7)
21 Otruba Karel PLU7917 181.05 2. 98.78( 2) 82.27(15)
22 Zavřel Michal KRN6804 171.73 8. 47.83(11) 72.84( 8) 51.06(27)
23 Poštulka Tomáš STE9700 169.41 5. 91.96( 5) 77.45(17)
24 Doležel Ondřej STE9202 169.29 13. 85.99(13) 83.30(13)
25 Václavek Tomáš STE5809 164.75 14. 81.53(14) 83.22(14)
26 Jirka Jakub VPM7905 155.65 15. 81.27(15) 74.38(19)
27 Mutina Václav BFM9301 133.23 7. 29.08(10) 77.12( 7) 27.03(35)
28 Rajnošek Zdeněk KSU8506 117.41 1. 117.41( 1)
29 Zdráhal Tomáš OOL5301 113.86 9. 56.70( 9) 57.16(24)
30 Paulíček Michal UOL7701 113.53 23. 63.68(23) 49.85(28)
31 Macka Radek LCE8110 107.77 7. 75.53( 7) 32.24(18)
32 Fiala Jan ZBM7205 107.71 1. 107.71( 1)
33 Sadílek Martin VIC6901 106.80 1. 106.80( 1)
34 Košárek Pavel PGP7107 101.89 1. 101.89( 1)
35 Argaláš Michal TRI9301 100.84 2. 100.84( 2)
36 Tomanek Daniel KSU7410 97.58 3. 97.58( 3)
37 Turczer Petr KSU7945 97.50 4. 97.50( 4)
38 Otrusina Jiří JPV8201 96.33 5. 96.33( 5)
39 Marek Antonín STE7501 95.86 22. 34.05(26) 61.81(22)
40 Šidla Jan TZL6808 95.56 3. 95.56( 3)
41 Trávníček Jan PLU7501 94.89 6. 94.89( 6)
42 Pekárek Evžen TZL7007 94.83 4. 94.83( 4)
43 Slováček Tomáš TZL8002 94.79 5. 94.79( 5)
44 Ostřanský Filip ASU9243 94.42 3. 94.42( 3)
45 Sklenář Martin AOP9501 93.75 8. 93.75( 8)
46 Bencúr Juraj AOP7700 92.93 4. 92.93( 4)
47 Klech Richard VRB7201 91.02 9. 91.02( 9)
48 Šafář Martin KSU0105 90.98 10. 90.98(10)
49 Lachendro Jan SKM8700 88.34 9. 88.34( 9)
50 Pudel Jarda STE7505 87.69 9. 87.69( 9)
51 Fendrych Michal STE7607 87.59 10. 87.59(10)
52 Valík Luděk AOP7101 87.40 7. 87.40( 7)
53 Tesař Vojtěch AOP9900 87.39 8. 87.39( 8)
54 Vavřík Tomáš MOV0004 84.71 12. 84.71(12)
55 Pavlas Radek TZL8503 83.45 10. 83.45(10)
56 Podmolík Tomáš TZL6915 82.41 11. 82.41(11)
57 Šrámek Jaromír KSU5801 81.10 16. 81.10(16)
58 Sochor Jan HAV8801 81.06 8. 81.06( 8)
59 Smolka Ondřej SOP8612 79.56 15. 57.72(15) 21.84(37)
60 Strakoš Matěj SFM9901 79.12 9. 79.12( 9)
61 Kopecký David UOL7800 78.82 16. 78.82(16)
62 Jílek Jakub KSU9202 78.41 17. 78.41(17)
63 Kopec Tomáš VLI8203 76.23 19. 76.23(19)
64 Zbíral Robert UOL8000 75.87 18. 75.87(18)
65 Rohan Tomáš ASU9009 74.42 13. 74.42(13)
66 Novotný Tomáš ZLH7001 74.37 20. 74.37(20)
67 Navrátil Marek KYL7100 72.71 14. 72.71(14)
68 Svoboda František SOP9601 65.55 13. 65.55(13)
69 Šrubař Michal ASU8606 64.89 15. 64.89(15)
70 Fajkus Radim JPV9509 64.83 22. 64.83(22)
71 Klumpar Filip SOP9702 64.12 14. 64.12(14)
72 Zapletal Martin STE8500 61.22 25. 39.13(25) 22.09(36)
73 Smékal David UOL7503 60.58 24. 60.58(24)
74 Šimek Roman UOL6503 59.36 23. 59.36(23)
75 Hendrych Jan HOB9301 57.47 8. 57.47( 8)
76 Janků Marek STE7102 56.16 25. 56.16(25)
77 Skyva Petr STE6501 55.87 26. 55.87(26)
78 Koťátko Aleš SFM8303 54.52 16. 54.52(16)
79 Blažević Roman LCE7301 51.65 17. 51.65(17)
80 Pilc Oldřich SPR5100 45.95 29. 45.95(29)
81 Krampla Tomáš UOL6601 45.83 30. 45.83(30)
82 Hájek Václav KYL9800 43.09 31. 43.09(31)
83 Videcký Jan KSU7504 35.79 33. 35.79(33)
84 Slováček Rudolf TZL5402 27.94 19. 27.94(19)
85 Erben Martin SOP9001 15.59 18. 15.59(18)
H35C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Byrtus Petr SIT7702 495.45 4. 82.29( 8) 88.30( 7) 46.92(12) 96.61( 4) 85.59( 7) 95.74( 6)
2 Tuharský Martin TRI7702 488.83 1. 99.39( 2)106.90( 3)113.91( 1) 95.75( 3) 72.88(13)
3 Rigó Marek ODR7101 406.80 1. 102.73( 1)101.00( 2) 98.42( 3)104.65( 1)
4 Berger Tomáš MOV6901 371.99 1. 90.35( 4)102.97( 1) 80.10( 8) 98.57( 3)
5 Navrátil Rostislav TRI6601 344.73 2. 87.81( 6) 81.72(10) 98.61( 2) 76.59(11)
6 Zajíc Josef LOV7601 311.84 1. 98.33( 3)112.19( 1) 101.32( 1)
7 Gros Petr OOP7700 263.08 1. 86.76( 7) 103.12( 1) 73.20(12)
8 Ryška Kamil TRI7800 262.44 3. 88.34( 5) 77.67( 5) 96.43( 3)
9 Vojvodík Martin MOV7400 257.60 8. 67.60( 9) 77.33( 8) 43.69(17) 68.98(15)
10 Štábl Roman KSU7501 243.64 3. 92.55( 3) 69.64(14) 81.45( 9)
11 Černohorský Martin AOP7500 233.73 6. 78.17( 6) 68.48(15) 69.63( 7) 17.45(24)
12 Blažević Roman LCE7301 229.85 5. 40.65( 5) 54.40(10) 65.41(11) 69.39( 6)
13 Masny Krzysztof MOV7600 229.78 4. 82.15( 4) 63.01( 7) 84.62( 8)
14 Kostka Petr MOV8200 225.58 6. 72.39( 6) 86.06( 6) 67.13(16)
15 Hadač Miroslav AOP6501 213.19 1. 102.28( 1)110.91( 2)
16 Borunský Tomáš AOP7402 201.72 1. 98.46( 3)103.26( 1)
17 Koťátko Aleš SFM8303 200.41 7. 5.84( 7) 72.98( 7) 38.47(21) 62.54(11) 20.58(23)
18 Burda Tomáš STE7600 198.21 8. 72.53( 8) 59.00(18) 66.68(17)
19 Hepnar Luboš STE6307 193.31 4. 95.23( 4) 98.08( 4)
20 Vlček Jiří VIC7700 175.10 2. 74.65(11)100.45( 2)
21 Hudeček Tomáš OOP8201 165.84 4. 74.14( 9) 91.70( 4)
22 Tomášek Petr STE8001 162.72 7. 76.25(12) 86.47( 7)
23 Létal Jiří SFM8202 142.92 9. 71.14( 9) 71.78(10)
24 Severýn Otto VLI7402 141.18 4. 76.76( 9) 64.42( 4)
25 Bíčánek Milan SIT7703 127.55 8. 68.79( 8) 1.13(21) 57.63(19)
26 Navrátil Martin ASU7449 127.07 10. 45.84(20) 81.23(10)
27 Otta Jakub BFM7603 125.83 4. 89.39( 4) 36.44( 6)
28 Hrabal Zdeněk BFM7801 125.66 5. 1.75(20) 77.92( 5) 45.99(21)
29 Matula Pavel BFM7602 119.29 8. 68.87(10) 0.00( 8) 50.42(11)
30 Brychlec Lukáš MOV7501 118.98 12. 49.85(12) 69.13(14)
31 Bubela Tomáš ASU8101 103.03 2. 103.03( 2)
32 Hecl Miloš KSU7601 100.11 2. 100.11( 2)
33 Janků Marek STE7102 98.81 2. 98.81( 2)
34 Smolka Martin STE7100 97.66 5. 97.66( 5)
35 Lanc Marian TZL5806 93.54 2. 93.54( 2)
36 Šatánek Martin SFM8201 92.32 3. 92.32( 3)
37 Rytíř Jan SKM7701 91.18 4. 91.18( 4)
38 Greschner Luboš ASU7848 90.80 5. 90.80( 5)
39 Kolek Petr ASU7501 89.59 6. 89.59( 6)
40 Pernička Petr TZL7336 87.88 5. 87.88( 5)
41 Mrkvica Petr ZLH7800 87.49 8. 87.49( 8)
42 Rytíř Michal SKM7325 87.40 6. 87.40( 6)
43 Langer Martin LOV8400 86.24 5. 86.24( 5)
44 Krtička Luděk SSU7847 82.83 9. 82.83( 9)
45 Walaski Antonín TRI8006 81.51 7. 81.51( 7)
46 Patterman Pavel KSU7337 80.69 11. 80.69(11)
47 Videcký Jan KSU7504 79.46 5. 79.46( 5)
48 Vlček Roman SKM7000 78.04 9. 78.04( 9)
49 Stoszek Jakub AOP8300 74.94 10. 74.94(10)
50 Stibor Zbyněk TVR7600 74.85 13. 74.85(13)
51 Kusák Ivan TZL6502 73.07 12. 73.07(12)
52 Chmelář Jan JPV7501 72.92 13. 1.64(23) 71.28(13)
53 Pavelka Martin KSU7503 71.91 17. 64.48(17) 7.43(25)
54 Vintr Radek TZL7701 69.06 14. 69.06(14)
55 Binar Robert OOL7501 65.59 18. 65.59(18)
56 Mikuš Oldřich PLU8200 65.48 16. 65.48(16)
57 Urbaník Robert VLI7002 64.15 10. 64.15(10)
58 Strohalm Petr KRN8103 63.04 15. 63.04(15)
59 Holý Ondřej SBR7600 51.97 19. 51.97(19)
60 Bochňák Zbyněk LOV7600 51.65 19. 11.88(19) 39.77(22)
61 Gola Miroslav VIC6808 51.29 16. 51.29(16)
62 Miča Petr KSU7909 49.42 20. 49.42(20)
63 Sláma Lumír LCE8103 41.11 18. 41.11(18)
64 Bjolek Lukáš BFM7601 26.95 12. 0.00(25) 26.95(12)
65 Sliž Eduard TRI7601 10.30 22. 10.30(22)
66 Vodička Jan LPU7609 7.16 26. 7.16(26)
H45C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Mielec Jaromír AOV6901 544.99 1. 87.74( 7) 97.79( 5) 79.82(18) 81.61( 6) 95.60( 4) 57.81(13) 102.43( 1) 42.72(19)
2 Popieluch Michal BFM7301 542.64 2. 88.15( 6)110.96( 2) 86.72(10) 98.98( 3) 92.92( 4) 64.91(14)
3 Svěchota Milan MOV7202 534.80 3. 104.52( 4) 75.75(21) 67.17(11) 90.55( 5) 93.05( 3) 96.48( 4) 74.45(10)
4 Bernatík Aleš SFM7201 513.88 2. 93.53( 5) 71.98( 9) 81.03(17) 99.57( 2) 74.67(10) 93.10( 6) 67.97(12)
5 Lužný Ladislav HAV6000 503.37 2. 96.69( 3)107.45( 3) 97.63( 2) 100.17( 2)101.43( 2)
6 Tesař Jiří AOP6702 503.36 1. 99.04( 2) 100.51( 2)104.96( 1)101.45( 1) 97.40( 3)
7 Bačo Lubomír SOP6201 449.49 8. 74.79(10) 74.71( 9) 68.99(10) 48.45(33) 64.88(12) 76.07( 8) 83.36( 8) 71.57(11)
8 Jakobi Zdeněk HAV5701 424.63 2. 79.47( 8) 73.89(22) 87.83( 5) 101.62( 2) 81.82( 9)
9 Sochor Tomáš HAV6301 348.13 4. 94.35( 4) 70.19(11) 89.57( 6) 94.02( 5)
10 Vavřík René MOV7000 320.01 7. 55.99(31) 53.27(14) 68.84( 9) 86.13( 7) 55.78(17)
11 Ryšavý Jiří OOP5803 311.16 5. 84.81( 7) 63.45(27) 72.56( 9) 90.34( 5)
12 Holec Honza MOV6701 308.60 6. 58.81(28) 81.34( 7) 85.10( 7) 83.35( 6)
13 Svoboda Martin BFM6701 308.04 6. 74.10(11) 71.83(10) 86.68( 6) 75.43( 8)
14 Juračka Zdeněk HAV5702 295.17 9. 75.34( 9) 70.75(10) 69.72(11) 79.36(11)
15 Kratochvíl Karel HOB7001 281.38 1. 104.36( 1) 87.20( 8) 89.82( 4)
16 Mastela Rafal HAV7300 240.25 6. 86.09( 8) 92.40( 6) 61.76(16)
17 Sklenář Josef SBR6601 225.54 8. 68.45(23) 78.30( 8) 78.79( 9)
18 Pavlík Radek ASU6849 202.25 1. 96.76( 5) 105.49( 1)
19 Krhut Libor HAV6302 191.65 12. 69.70(13) 47.81(15) 74.14(12)
20 Mátl Pavel KSU6844 190.77 3. 97.69( 4) 93.08( 3)
21 Vébr Radek HAV7103 158.14 4. 67.48(25) 90.66( 4)
22 Řeháček Petr SBR6302 152.47 12. 84.78(12) 67.69(13)
23 Paloncý Pavel KSU6349 150.42 7. 67.48(25) 82.94( 7)
24 Urbánek Martin SFM7400 150.07 13. 16.53(17) 25.79(14) 0.00(48) 39.59(13) 17.70(18) 50.46(14) 0.00(22)
25 Slavík Tomáš TVR6800 149.59 8. 67.52(24) 82.07( 8)
26 Škapa Marek MOV7102 122.26 10. 41.97(12) 80.29(10)
27 Podivínský Tomáš SCP7201 111.59 1. 111.59( 1)
28 Poštulka Zdenek STE6600 109.81 7. 74.99( 7) 34.82(35)
29 David Vladimír SFM7401 105.76 11. 40.50(15) 20.51(16) 0.00(49) 0.00(16) 44.75(11)
30 Kunz Martin BBM7101 105.32 1. 105.32( 1)
31 Čech Tomáš AOP7001 104.27 1. 104.27( 1)
32 Smolka Martin STE7100 102.46 2. 102.46( 2)
33 Otruba Marek PLU7417 100.55 1. 100.55( 1)
34 Klech Richard VRB7201 98.94 3. 98.94( 3)
35 Hepnar Luboš STE6307 97.41 3. 97.41( 3)
36 Vítek Zbyněk PTE6622 96.94 13. 54.50(13) 42.44(20)
37 Kohoutek Milan MOV6300 95.39 12. 72.87(12) 22.02(15) 0.50(45)
38 Navrátil Václav KON6427 95.19 6. 95.19( 6)
39 Odehnal Roman ABM6909 93.18 3. 93.18( 3)
40 Jeřábek Luboš JPV6112 92.97 7. 92.97( 7)
41 Kunz Petr OTK6910 91.58 5. 91.58( 5)
42 Soldán Vladimír JPV6526 86.92 9. 86.92( 9)
43 Mikoška Eman STE7103 86.22 12. 56.69(12) 29.53(38)
44 Neumann Jaroslav STE5902 85.39 11. 85.39(11)
45 Trhlík Tomáš PLU7407 83.77 13. 83.77(13)
46 Šimek Roman UOL6503 83.01 14. 83.01(14)
47 Novosad Pavel TZL7401 82.75 7. 82.75( 7)
48 Zavřel Michal KRN6804 82.48 15. 82.48(15)
49 Kubíček Jiří UOL6500 82.36 16. 82.36(16)
50 Král Jiří ODR7300 79.28 4. 79.28( 4)
51 Korpas Jaroslav LBM6113 78.58 5. 78.58( 5)
52 Grepl Ladislav KON6111 78.17 19. 78.17(19)
53 Sedláček Jaroslav HLV6404 77.14 6. 77.14( 6)
54 Berger Tomáš MOV6901 76.35 20. 76.35(20)
55 Strakoš Bohumil TZL6345 74.90 9. 74.90( 9)
56 Dušek Vladimír TBM7400 72.34 8. 72.34( 8)
57 Haltof Petr TRI7400 67.17 13. 67.17(13)
58 Krček Martin AOP7302 66.58 11. 66.58(11)
59 Vodička Luděk SBR5501 63.67 15. 63.67(15)
60 Cetl Vladimír AOP6602 62.19 10. 62.19(10)
61 Štípek Rostislav TZL5702 61.87 12. 61.87(12)
62 Kunath Pavel MOV7200 61.63 14. 0.00(46) 22.24(14) 39.39(15) 0.00(23)
63 Vrána Jan UOL7300 61.10 13. 28.50(13) 32.60(37)
64 Krampla Tomáš UOL6601 56.51 29. 56.51(29)
65 Kulíšek Tomáš HOB7101 56.39 30. 56.39(30)
66 Břečka Tomáš AOP6800 54.82 14. 54.82(14)
67 Přikryl Jiří JPV7404 49.46 32. 49.46(32)
68 Liber Vlastimil AOP6402 48.44 14. 0.00(47) 0.00(17) 48.44(14)
69 Štorek Petr JPV6505 44.73 18. 44.73(18)
70 Karásek Martin ZPV7301 40.06 34. 40.06(34)
71 Špok Petr KRN7100 39.69 15. 20.52(16) 0.00(18) 19.17(15) 0.00(20) 0.00(24)
72 Piše Dušan LCE6702 38.09 16. 38.09(16)
73 Plachý Martin JPV6515 34.41 36. 34.41(36)
74 Riessler Otto OTK6800 32.24 17. 32.24(17)
75 Poláček Luboš JPV7214 24.33 39. 24.33(39)
76 Štětínský Pavel MOV7104 24.14 15. 14.27(17) 0.00(50) 9.48(15) 0.00(16) 0.39(19)
77 Květoň Vladimír KSU6800 23.73 40. 23.73(40)
78 Holusek Milan JPV6909 23.12 41. 23.12(41)
79 Raclavský Vladislav UOL6600 17.88 42. 17.88(42)
80 Hájek Marek KYL6800 17.74 21. 17.74(21)
81 Silnoušek Jiří STE7200 7.51 43. 7.51(43)
82 Heiser Kamil SSU7301 7.03 44. 7.03(44)
H55C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Moravec Stanislav SOP5801 573.81 2. 96.98( 3) 92.15( 3)100.88( 2) 84.24( 9) 99.67( 2) 64.90( 8) 99.89( 2) 82.09( 9)
2 Hrouza Jan KRN5401 569.51 2. 98.76( 2) 94.02( 3) 97.38( 3) 95.51( 4) 93.08( 3) 90.76( 6)
3 Pospíšil Václav SOP5701 514.18 5. 91.31( 5) 84.89( 7) 90.58( 8) 79.22(10) 82.39( 8) 85.79( 7)
4 Juřeník Josef MOV5201 459.29 2. 92.64( 6)100.27( 2) 92.94( 6) 78.74( 8) 94.70( 2)
5 Argaláš Jaroslav TRI6202 434.16 3. 70.30(10) 80.66(11) 99.46( 3) 90.53( 5) 93.21( 5)
6 Mutina Vlastimil BFM5701 423.30 1. 66.20( 6)110.00( 1) 63.73(12) 66.19(16) 63.61(15) 53.57(11) 49.07(10) 50.02(15)
7 Slivečka Jaromír MOV5601 390.40 5. 89.77( 5) 70.01(15) 75.35(12) 69.53(10) 49.51( 9) 36.23(10) 0.00(20)
8 Rychlý Miloš OOP5302 386.11 2. 101.04( 2) 95.34( 5) 96.45( 5) 93.28( 4)
9 Vašek Rudolf SOP5702 384.59 5. 65.05(11) 80.50(12) 90.83( 7) 81.38( 5) 66.83(12)
10 Zeman Ludvík BFM5301 320.94 2. 54.05( 7)103.16( 2) 44.08(20) 60.38(17) 0.00(17) 59.27(14)
11 Šrajer Jan OOP5601 308.77 1. 104.27( 1) 100.87( 1) 103.63( 1)
12 Maceček Otakar MOV6102 297.67 1. 105.10( 1) 92.66( 6) 83.50( 7) 16.41(13)
13 Lecián Oldřich OOP6100 293.14 4. 35.58( 9) 58.81( 4) 54.20(13) 39.58(22) 34.09(18) 44.43(12) 36.43(11) 59.69( 9) 31.01(17)
14 Višňa Milan OOL5904 267.15 3. 98.57( 3) 79.46( 6) 89.12( 7)
15 Strohalm Petr KRN5601 258.53 8. 51.13( 8) 48.78(18) 70.71(13) 28.21(12) 59.70(13)
16 Zdráhal Robert OOL5707 221.32 1. 110.34( 1) 110.98( 1)
17 Bialožyt Miroslav TRI5701 193.51 4. 94.55( 4) 98.96( 4)
18 Sklenář Miroslav AOP6302 190.25 1. 89.09( 9)101.16( 1)
19 Chmelař Miroslav JPV6217 185.76 4. 91.92( 7) 93.84( 4)
20 Doseděl Emil STE6100 179.43 1. 101.58( 1) 77.85(10)
21 Kostka Evžen AOP5701 173.04 6. 10.64(10) 76.28(11) 86.12( 6)
22 Valenta Jiří SSU6301 164.71 3. 70.39(14) 94.32( 3)
23 Kršák Karel VIC5902 158.55 6. 88.78( 6) 69.77( 7)
24 Šarman Radim MOV6201 158.45 4. 92.45( 4) 66.00(17)
25 Jaroš Vojtěch ZPV5706 154.66 9. 71.18( 9) 83.48(10)
26 Labudík Milan TVR6200 139.31 8. 83.98( 8) 38.58(23) 16.75(19)
27 Prokop Lubomír TRI6001 136.23 9. 62.08(16) 74.15( 9)
28 Albert František OOL5804 110.21 11. 25.63(19) 16.26(14) 68.32(11)
29 Plášek Martin LCE6118 96.57 2. 96.57( 2)
30 Binčík Milan OOP6401 96.48 3. 96.48( 3)
31 Navrátil Antonín UOL5301 96.12 4. 96.12( 4)
32 Strachota Jaroslav ASU5600 93.26 5. 93.26( 5)
33 Háj Bohumil TZL5601 87.43 4. 87.43( 4)
34 Hostaš Jindřich MOV5901 87.34 8. 87.34( 8)
35 Krmášek Bohdan AOP5301 84.58 8. 84.58( 8)
36 Komínek Jaroslav KON5713 74.89 13. 74.89(13)
37 Světnický Alexandr OOL6300 64.33 14. 64.33(14)
38 Bednář Jan UOL5402 49.88 16. 49.88(16)
39 Janošík Antonín UOL5201 46.87 19. 46.87(19)
40 Volný Jiří SOP5601 41.22 11. 0.00(16) 14.98(11) 26.24(18)
41 Janů Zdeněk KSU5749 39.92 21. 39.92(21)
42 Janošík Zdeněk UOL5600 33.74 24. 33.74(24)
43 Šidla Antonín OTK4601 13.46 15. 13.46(15)
H65C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Jurčák Karel SOP5101 540.15 1. 100.00( 1) 60.73( 3) 90.48( 2) 97.03( 2) 100.00( 1) 91.91( 3)
2 Ševčík Břetislav OOP5001 455.00 2. 88.99( 3) 71.09( 2) 56.01( 8) 82.95( 3) 84.79( 3) 71.17( 6)
3 Toman Stanislav SBR4801 402.32 1. 99.39( 2) 100.74( 1)100.00( 1) 102.19( 2)
4 Malysa Ján SOP5102 304.55 2. 43.79( 4) 44.51( 9) 60.36( 4) 91.93( 2) 63.96( 7)
5 Sukeník Mojmír KRN5202 288.40 1. 94.61( 2) 100.00( 1) 93.79( 4)
6 Babák Jiří ZLH4801 260.22 3. 91.62( 5) 83.81( 3) 84.79( 4)
7 Sikora Miroslav BOV4802 205.89 1. 100.00( 1) 105.89( 1)
8 Pospíšil Karel TVR5000 180.25 3. 98.57( 3) 81.68( 5)
9 Pilc Oldřich SPR5100 110.00 1. 110.00( 1)
10 Herdegen Ondřej BOV5200 100.69 2. 100.69( 2)
11 Peška Antonín HLV4801 100.00 1. 100.00( 1)
12 Komárek Jaromír KSU4900 89.06 6. 89.06( 6)
13 Jadviščok Ladislav UOL5101 75.68 7. 75.68( 7)
14 Polínek Jaroslav OTK5300 18.16 2. 18.16( 2)
H70C
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
1 Novotný Stanisl ZLH4800 404.15 1. 115.13( 1) 0.00(14) 98.44( 2) 94.53( 3) 96.05( 3)
2 Klech Josef HOB4701 385.76 1. 108.65( 1) 85.45( 4) 92.72( 3) 98.94( 2)
3 Vlach Oldřich BOV4403 326.40 1. 112.55( 1)108.84( 1) 105.01( 1)
4 Nosek Jiří OOP4401 307.82 1. 66.74( 5) 98.09( 2)100.00( 1) 42.99( 8)
5 Dvořák Vlastimil BOV4901 298.09 2. 67.66( 5) 66.15( 8) 73.08( 5) 91.20( 2)
6 Ostřanský Josef SSU4302 284.45 1. 87.73( 3) 107.38( 1) 89.34( 4)
7 Beneš Karel HAV4201 263.04 3. 87.15( 3) 87.26( 4) 35.65( 9) 52.98( 8) 0.00(11)
8 Chylík Pavol MOV4901 241.21 2. 88.54( 3) 0.00(15) 93.91( 2) 58.76( 6)
9 Rokosz Bohumil MOV4803 224.94 1. 100.00( 1) 43.02(10) 63.86( 3) 18.06(10)
10 Ptáček Jiří BOV4401 218.51 4. 73.89( 6) 83.65( 4) 60.97( 6)
11 Mrkvica Miroslav ZLH4600 168.54 2. 96.32( 2) 72.22( 4)
12 Dospíšil Jaroslav SBR4501 142.07 5. 74.53( 5) 67.54( 5)
13 Opletal Jaroslav TRI3700 141.84 5. 43.15( 6) 52.99( 5) 20.01(11) 15.49( 6) 10.20(11)
14 Blažek Václav SBR4701 122.17 7. 73.20( 7) 48.97( 7)
15 Kašpar Josef HOB4601 119.20 4. 69.66( 4) 6.59(13) 42.95( 9)
16 Diener Herbert MOV4101 104.20 2. 104.20( 2)
17 Horký Jan UOL4600 99.72 2. 99.72( 2)
18 Šmakal Pavel TZL4801 58.27 7. 58.27( 7)
19 Šidla Jiří OTK4001 45.73 9. 45.73( 9)
20 Kroupa Jaroslav ZPV4012 33.37 10. 33.37(10)
21 Gottfried Jan UOL4602 11.68 12. 11.68(12)
22 Sedlář Vladimír AOP4201 5.90 7. 0.00( 7) 5.90(12)
23 Vávra Jiří MOV4102 2.34 6. 2.34( 6) 0.00(12)