Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - podzim 2019 - stav po 3 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček SOP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ne Ne
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček SFM Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček BFM Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C    
D10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Juřeníková Ema MOV0951 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
2 Walaská Klára TRI0950 365.65 1. 200.00( 1)165.65( 2)117.84( 4)
3 Švidrnochová Nela OOP0950 362.32 2. 176.05( 2) 186.27( 2)
4 Chudíková Magdalena BFM1051 164.72 3. 164.72( 3)
D12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Malá Karolína VRB0777 400.00 1. 200.00( 1)177.98( 2) 200.00( 1)
2 Štětínská Tereza MOV0751 200.00 1. 200.00( 1)
3 Kaufmanová Šárka TRI0851 179.12 2. 179.12( 2)
D14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Rychlá Karolína KRN0757 415.01 1. 204.83( 1)181.27( 6) 210.18( 1)
2 Zahradníková Kateřina BFM0551 396.12 2. 201.08( 2)195.04( 2)
3 Pavlová Eliška MOV0650 390.75 1. 185.30( 4)205.45( 1)
4 Štětínská Tereza MOV0751 377.46 3. 182.68( 5) 194.78( 3)
5 Krčková Lucie TRI0550 375.59 3. 129.74( 7) 193.46( 3)182.13( 5)
6 Čudková Kristýna MOV0654 371.82 4. 186.04( 4)185.78( 4)
7 Kolarczyková Eliška TRI0551 355.74 3. 190.81( 3)163.98( 7) 164.93( 6)
8 Řeháková Klára BFM0556 263.64 6. 142.00( 6)121.64( 8) 84.05( 7)
9 Matoušková Jana MOV0551 204.35 2. 204.35( 2)
10 Tomčíková Eliška VRB0555 184.78 5. 184.78( 5)
11 Burešová Ema MOV0656 45.71 8. 45.71( 8)
D16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Rybková Vendula TRI0453 200.00 1. 100.00( 1) 68.05( 3) 100.00( 1)
2 Bruková Petra TRI0450 191.96 1. 91.96( 3)100.00( 1)
3 Haltofová Romana TRI0451 173.04 2. 81.40( 2) 91.64( 2)
4 Procnerová Veronika BFM0453 154.61 2. 99.69( 2) 54.92( 4)
D18C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Janýšková Alžběta SFM0150 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Urbánková Tereza SFM0250 180.94 2. 89.94( 2) 91.00( 2) 59.42( 2)
3 Navrátilová Adéla TRI0250 79.50 3. 79.50( 3)
4 Davidová Tereza SFM0252 20.61 3. 20.61( 3)
H10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Létal Jonáš SFM0901 403.70 1. 189.20( 3)214.50( 1)
2 Mokrosz Mateusz TRI0902 399.32 2. 203.82( 2)195.50( 2)
3 Bruk Lukáš TRI0901 392.66 1. 185.68( 2)206.98( 1)
4 Kostka Artur MOV0901 360.75 4. 149.73( 4) 173.55( 5)187.20( 4)
5 Bruk Tomáš TRI0900 349.70 3. 179.60( 3)170.10( 6)
6 Létal Hynek SFM1001 337.76 4. 179.35( 4)158.41( 6)
7 Škoda Matěj TRI1001 309.78 5. 149.23( 7)160.55( 5)
8 Klose Albert SFM1000 200.00 1. 200.00( 1)
9 Hrabal František BFM1001 195.23 5. 79.29( 5)115.94( 8)
10 Menzel František MOV1003 190.00 3. 190.00( 3)
11 Rýznar Petr BFM0902 93.09 9. 93.09( 9)
H12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Krupa Jan TRI0706 429.62 1. 200.00( 1)229.62( 1)
2 Menzel Antonín MOV0700 389.87 1. 189.87( 2)200.00( 1)
3 Bocek Václav TRI0802 341.25 2. 103.83( 2) 175.05( 4)166.20( 2)
4 Tuharský Tobiáš TRI0701 180.52 3. 180.52( 3)
5 Mališ Eduard BFM0703 156.64 5. 156.64( 5)
6 Vlach Antonín AOV0700 144.72 3. 144.72( 3)
7 Rýznar Vojtěch BFM0704 128.54 6. 128.54( 6)
H14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Bíčánek Jan SIT0501 439.58 1. 226.61( 1)212.97( 1)
2 Damek Ondřej TRI0503 400.91 1. 195.62( 2)205.29( 1)
3 Zádrapa Marian Petr MOV0503 378.61 3. 170.20( 4) 187.72( 4)190.89( 3)
4 Kirschner Damian TRI0506 372.96 2. 193.22( 2) 179.74( 4)
5 Vojvodík Eduard MOV0600 371.59 3. 180.17( 3)191.42( 3)
6 Ryška Matěj TRI0604 328.16 5. 160.77( 5)167.39( 6)
7 Sikora Matěj TRI0501 317.16 5. 82.67(10) 162.48( 7)154.68( 5)
8 Cieslar Michael TRI0505 311.84 5. 134.57( 6)177.27( 5)132.55( 7)
9 Chudík Martin BFM0604 265.36 6. 124.55( 7) 92.87(10) 140.81( 6)
10 Smyček David BFM0504 245.77 8. 119.63( 9)126.14( 8)
11 Špok Petr KRN0601 214.71 8. 78.65(11) 89.45(11)125.26( 8)
12 Bjolek Jan BFM0601 203.82 2. 203.82( 2)
13 Grygar Václav MOV0502 122.51 8. 122.51( 8)
14 Kawka Michal MOV0604 97.91 9. 97.91( 9)
15 Slavík Ondřej TVR0500 37.86 12. 37.86(12)
16 David Vladimír SFM0600 32.07 12. 32.07(12)
H16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Krupa Jakub TRI0404 208.18 1. 59.64( 5) 107.00( 1)101.18( 1)
2 Malý Tomáš VRB0414 204.81 2. 84.84( 4) 104.53( 2)100.28( 2)
3 Mrózek Pawel TRI0401 202.17 1. 103.63( 1) 98.54( 3)
4 Byrtus Jakub SIT0502 184.34 2. 98.90( 2) 85.44( 4)
5 Mielec Radomír AOV0301 176.07 3. 49.59( 6) 88.47( 3) 87.60( 5)
6 Martynek Petr TRI0304 138.82 5. 69.55( 5) 69.27( 6)
7 Peňáz Vojtěch VRB0303 97.47 3. 97.47( 3)
8 Sliž Rostislav TRI0302 88.46 4. 88.46( 4)
9 Zezulka Adam MOV0402 61.30 6. 61.30( 6)
10 Jurčík Martin KRN0300 4.45 7. 4.45( 7)